Uwmakelaar heeft te koop: 7£ de vl ietstede b.v. ONROEREHD GOED ONROEREWDGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOEC A 22J A S2J3 A makelaardij in onroerende goederen Leiden Atlasvlinder 3 Moderne patio-bungalow met{ garage, c.v.-gas en omsloten zonnige tuin, ged. dubbele beglazing. Ind.: hal, toilet, i moderne keuken, bijkeuken badkamer met ligbad, slaapkamers. De bungalow verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs g 1 195.000,. k.k. i Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 Lelden Vuurbloem 36 t Modem en comfortabel he- renhuis met aangebouwde stenen berging, c.v.-gas, i voor- en zonnig gelegen ach-, tertuin, ged. dubbele begla- zing. Ind.: entree, hal met to/-' )/ef en garderobe, ruime keu-, tken, grote woonkamer met{ open haard. 1e verd.3 ruime slaapkamers, badkamer met' ligbad, 2e toilet etc. 2e verd.:' i zolderberging. Vraagprijs 198.000,-k.k. Van Beukering Makelaardij 071-214521 iiiiki n720 VlllllVV Leiden Debussystraat 39 Modern woonhuis met voor-{ en achtertuin, c.v.-gas en berging. Centrale ligging na- \bij winkels en scholen. Ind.' part.: entree, 2 slaapkamers, werkkamer, toilette verd.: I L-vormige woonkamer en I keuken met balkon. 2e verd. 3slaapkamers, badkamer met bad, wastafel en 2e toi- letDit huis leent zich uitste- \kend voor een kleine praktij- \kwoning. Vraagprijs <o 148.000,. k.k. g Van Beukering o> Makelaardij M Zonnebloem 72 Leiden mnvm 071-214521 Lelden Kllpperwerf 3 Zeer vrij gelegen woonhuisI met achtertuin op het zuiden. c. v. -gas en berging. Ind.hal, toilet, keuken en woonkamer 1e verd.: 3 slaapkamers met* parketvloer, badkamer met* ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: slaapkamer en zol derberging. Vraagprijs 152.000,-k.k. Van Beukering Makelaardij "72Qj Leiden Heuvelroos 4 .Smaakvol en ruim heren huis* met voor- en achtertuin pal op het zuiden, c.v.-gas en aangebouwde berging. Ind.: }hal, toilet, woonkeuken, L-' vormige woonkamer met open haard. 1e verd.: 3 slaapkamers, balkon, luxe badkamer met ligbad, dou che en 2e toilet. 2e verd.: 2 mooie slaapkamers met Ve- 9 lux-ramen, overloop en ber ging. Parterre en te verdie- ping hebben een parketvloer. Vraagprijs 229.000,- k.k. Van Beukering Makelaardij mi Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 iinu Lelden Vijf Meiplein 134 Gezellig gelegen 4-kamer appartement boven winkel-' centrum. Dé" flat is voorzien* van c. v. en heeft aan de ach terzijde een balkon met vrij' 'uitzicht. Ind.: entree, keuken, toilet en douche, ruime woonkamer (9.30x3.44), 3i I slaapkamers en balkon opt het zuiden. Vraagprijs 79.000,- k.k. Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 M - Lelden Oonsvlinder 44 Royaal en luxe herenhuis i met voor- en achtertuin wes ten), berging en c.v.-gas. tlnd.: hal met garderobe en{ t toilet, mooie woonkamer t over de volle breedte van het huis met alum, schuifpui naar terras, open haard. Ruime l keuken incl. diverse appara tuur. 1e verd. \3 slaapka-, mers, badkamer met ligbad. 2e toilet en aparte doucheka- mer. 2e verd.: zeer grote{ slaap/studeerkamer. zolder-\ berging. Vraagprijs g 244.000,-k.k. Van Beukering o> Makelaardij M Zonnebloem 72 Leiden tdNvw 071-214521 >i»»» tl. ir GRAAF WILLEM II Goed onderhouden van dubbel glas voorziene hoek woning met voor- en ach tertuin, achterom, stenen berging en c v. gas. Ind. beg.gr.: entree, hal, woon kamer met open haard, open keuken met app. Ie verd.: hal, 2 slaapk., toilet en 2e toilet. 2e verd.: over loop, 2 slaapk., berging en aparte c.v.-ruimte. Vraagprijs 179.000,- k.k. G ifZAANSTRAAT 69 Zonnig gelegen hoekheren- huis met voor- en achter tuin (ZW), stenen berging: en achterom. Ind.: gang, toilet, doorzonkamer met zijraam, kelderkast, nieuwe keuken. Ie verd.: 3 slaapka mers, douche, vaste kasten, vaste trap naar zolder waar op slaapkamer met dakka pel. Veel berging. Voorzien van c.v.-gas. Spouwmuren geïsoleerd. Beneden dub bel glas. Vraagprijs 149.000,- k.k. G CARNEOOLSTRAAT 5 Hoekherenhuis met gara ge, voor-, zij- en achtertuin. Ind.: vestibule, woonkamer met open keuken, toilet le etage: 3 slaapkamers, bad kamer met douche en 2e toilet Vaste trap naar zol der waarop 2 slaapkamers met dakkapellen. Dak- en spouwisolatie. C.v.-gas badgeiser. Vraagprijs 189.000,- k.k. G APOLLOLAAN 580 (Apolloflat I) Goed gelegen 3/4 kamerappartement op ,2e etage direct bij de lift met blijvend vrij uitzicht op het park en het Korte Vlietkanaal. Groot balkon op zuid-west. Luxe badka mer met alle accessoires. Keuken, toilet en vaste kas-, ten. Vraagprijs 135.000,- k.k. Perfecte 3/4 kamerapparte ment op le etage met ruime keuken, luxe badkamer met ligbad en aparte dou che en toilet. Grote woon kamer met open haard, 2 slaapkamers met vaste kas ten. C.v.-gas en warmwa tersysteem. Alle leidingen zijn vernieuwd. De stoffe ring desgewenst ter over- Vraagprijs ƒ95.000,- k.k. Goed onderhouden mooi verbouwde eengezinswo ning met grote achtertuin (Z), c.v.-gas en schuur. Ind.: entree, hal, toilet met fon tein, L-vormige woonka mer met parket en balken- plafond, rustieke haard, moderne keuken, le verd.: overloop, luxe badkamer met ligbad, wastafel, 2e toi let, 3 slaapkamers, aparte c.v.-ruimte. Vraagprijs 144.000,- k.k. O BRAHMSLAAN 38 Perfekt onderhouden hoekmaisonnette met 3 slaapkamers, ruime woon kamer, mooie open keuken met alle app., badkamer met ligbad, toilet, vaste kasten, ruime hal, balkon, berging in de kelder. Rus tig gelegen aan einde van de galerij. C.v.-blokverwar- ming 120,- per maand 120,- servicekosten voor onderhoud schilderwerk, glazenwasser, verzekering etc. Vraagprijs 99.000,- k.k. G MORSSINGEL 101 Goed onderhouden 3 ka mer appartement met ber ging, lift en eigen c.v.-gas. Ind.: entree, gang, woonka mer, moderne keuken, toi let fontein, doucheruim te, wastafel, wasm. aansl., 2 slaapkamers. Erfpachtca non 1.842,- pj. Service kosten 120,- p.mnd. Vraagprijs 117.000,- k.k. G ZOCHERSTRAAT 11 Ruim herenhuis met voor- en achtertuin, stenen ber ging en achterom, rustig gelegen aan verkeersarme straat Goed geïsoleerd met dubbel glas in woonkamer met open haard, parket, moderne keuken, toilet, gang, kelderkast, le verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. Grote zolder met 2 dakkapellen, veel bergruimte. Voorzien van c.v.-gas en geiser. Vraagprijs 185.000,- k.k. G MAREDIJK 1 Leuk gelegen verbouwde stadswoning met c.v.-gas en plaats. Ind.: entree, gang, toilet, ruime woonka mer met open haard, mo derne keuken, le verd.: 3 slaapkamers, doucheruim te wastafel. 2e verd.: ge deeltelijk bevloerde zolder met c.v.-ruimte. Vraagprijs 114.000,- k.k. G PRES. STEIJN- STRAAT 4-4a Beneden- en aparte boven- z'n geheel te koop. Bene denwoning: woonkamer, slaapkamer, keuken, toilet en douche. Bovenwoning: grote woonkamer met bal kon, keuken, douche en toilet. 2e verdieping: 2 slaapkamers, overloop- Vraagprijs 60.000,- k.k. STRAAT 33 Geheel goed verbouwde eengezinswoning met plaats (zuid) met grote woonkamer, keuken, toilet, le etage: 3 slaapkamers, douche. Vraagprijs 98.000,- k.k. VROUWENWEG 47 Landelijk gelegen goed on derhouden tussenwoning met blijvend vrij uitzicht met voor- en zeer diepe achtertuin (ca 30 m2), achterom, berging en voor zien van c.v.-gas. Ind: en tree, hal, toilet, ruime woonkamer met open haard, moderne keuken met inbouw apparatuur, le verd.: overloop, badkamer met ligbad, wastafel, 3 slaapkamers. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Vraagprijs 132.500,- k.k. Gl^MORSWEG 157 Ruime eengezinswoning aan woonerf gelegen met achtertuintje en houten schuur. Grote woonkamer met niveauverschil, open 1 haard, mod. open keuken, gang, toilet, le etage: 3 slaapkamers met vaste kas ten, badkamer met ligbad, 2e toilet. Voorzien van c.v.- gas en nieuwe elek. bedra ding met aardlekschake- laar. Vraagprijs 109.000,- k.k. G MOZARTSTRAAT 51 Perfekt 3/4 kamerapparte ment tophoek met keldere tage en doka. Deze flat is van binnen totaal ver nieuwd en voorzien van al le comfort zoals nieuwe witte keuken, douche, sani tair. Ruime woonkamer met plavuizenvloer, 2 slaapkamers, balkon, mooie vaste "louvre" kas ten, gevelkachels. Kortom een prachtige flat, zoals men ze maar zelden ziet, di rect te betrekken. Service kosten 80,- p.mnd en lage stookkosten. Vraagprijs 98.000,- k.k. GMARESINGEL61 In het centrum van Leiden modern verbouwde wo ning met zonnige achter tuin, c.v.-gas. Ind.: entree, gang, toilet met fontein, woonkamer (40 m2), keu ken, alum, schuifpui met dubbel glas. le verd.: over loop, badkamer met 2e toi let, ligbad, 2 slaapkamers en c.v.-ruimte. Vraagprijs 109.000,- k.k. G VIJF MEIPLEIN 26 Perfekt 3-kamerapparte- ment op le etage. Alles in staat van nieuw. Eigen c.v.- gas. Nieuwe inbouwkeu- ken met koelkast, afzuig kap, kookplaat etc. Groot balkon op het zuiden. Vas te kasten, toilet en douche., Stoffering mag blijven. Berging beneden. Service kosten slechts ƒ46, per maand. Voldoende reser ves in verenigingskas aan wezig. Oplevering in over leg. Vraagprijs 89.000,- k.k. G^KENNEDYLAAN 110 Goed onderhouden 4 ka- mertopappartement met lift, berging, c.v. en eigen parkeergelegenheid. Ind.: entree, hal, woonkamer met balkon (Z), keuken, 3 slaapkamers, toilet en fon tein, badkamer met ligbad. Servicekosten 285,- per maand. Vraagprijs 79.000,- k.k. UTRECHTSE JAAGPAD t.o. no 11 In goede staat verkerend woonschip met stalen cas co en met ligplaats. Ind.: hal, keuken, woonkamer, slaapkamer, badkamer met douche, toilet, balkon, ver warmd met gaskachels, ge deeltelijk gestoffeerd. Prijs n.o.tk. G MAHLERSTRAAT 80 Leuk 3 kamertopapparte- ment met balkons aan bei de zijden en kelderberging. Moderne keuken, douche, toilet en vaste kasten. Gas- en gevelkachels. Alles in perfecte staat. Vraagprijs 79.000,- k.k. If HOGE RIJNDIJK 31 Groot vrijstaand herenhuis met voor- en achtertuin (ZW), houten berging. Voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, hal, studeer/werk kamer, toilet, grote woon kamer, keuken, bijkeuken, kelderkast, le verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en dubbele was tafel, 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer, zolder en ber ging. Vraagprijs 289.000,- k.k. RIJNDIJKSTRAAT 55 Stadswoning met zonnig tuintje, berging. Ind.: hal, woonkamer (doorgebro ken), keuken, douche, toi let. le etage: 3 slaapkamers, vliering. Elektra recentelijk totaal vernieuwd. Vraagprijs 89.000,- k.k. Glfv "Penthouse" (10e etage) op het dak van het riante flat gebouw Van Vollenhoven- plein met fantastisch uit zicht, groot balkon (Z) over de gehele breedte, lift, c.v.- gas en kelderberging. Ind.: entree, hal, ruime woonka mer met nieuwe pui, bad kamer met douche, toilet, slaapkamer. Extra's ther mopane beglazing, parket vloer. Aanvaarding op kor te term. Servicek. ƒ304,45 per maand incl. stookkos- Vraagprijs 89.000,- k.k. G VBOEKWEITKAMP 35 Goed onderhouden moder ne eengezinswoning gele gen vlak bij het winkelcen trum Winkelhof met voor- en achtertuin en groot zon nig balkon, voorzien van boiler en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: entree, hal, ber ging, badkamer met ligbad, toilet, slaapkamer, le verd.:. woon/eetkamér ca. 50 m2 met perfekte keuken voor zien van apparatuur. 2e verd.: slaapkamer, 2e toilet, c.v.-ruimte en berging. Vraagprijs 154.000,- k.k. G if DRAGONTUIN 17 Goed onderhouden eenge zinswoning (3 onder 1 kap) met voor- en zonnig perfekt aangelegde achtertuin. Car port, berging, c.v.-gas boiler. Ind.: entree, hal, toi let, woonk., mod. keuken, le etage: hal, 3 slaapk., badk. met zitbad 2e toilet en wastafel. 2e etage: over loop, c.v.-ruimte en 4e slaapk. met dakkapellen en vliering en c.v.-gas. Ged. voorzien van dubb. begla zing. Vraagprijs 169.000,- k.k. G V BOEKWEITKAMP 37 Mod. eengezinswoning in een rustige wijk gelegen met voor- en achtertuin en groot zonnig balkon. Ind.: hal, fraaie woonkamer met open haard en schuifpui naar tuin, luxe open keu ken. le verd.: overloop, 2 ruime slaapkamers, zeer lu xe badkamer met ligbad en aparte douche. 2e verd.: 2 slaapkamers en 2e toilet De woning verkeert in per fecte staat van onderhoud. Voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs 164.000,- k.k. OV FLORIJN 43 In winkelcentrum Winkel hof gelegen 2-kamer tus- senappartement voorzien van c.v.-gas, dubbel glas. Ind.: grote woonkamer met open keuken, toilet, grote slaapkamer, badkamer met douche en wastafel. Servi cekosten 93,- p.mnd. Vraagprijs 129.000,- k.k. G^ STATENDAALDER 32 Boven het winkelcentrum Winkelhof gelegen goed onderhouden 2 kamer ter rasappartement voorzien van zonnig balkon, blok- verwarming, elec. boiler. Ind.: entree, toilet fon tein, woonkamer, open keuken, slaapkamer, bad kamer met ligbad, wastafel. Vraagprijs 92.000,- k.k. G^ SOEVEREIN 59 Boven winkelcentrum Winkelhof gelegen goed onderhouden 3-kamerap- partement met berging eni lift. Ind.: entree, gang, toi let fontein, woonkamer met balkon (ZW), open keuken, le verd.: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel, aansl. Vraagprijs 127.500,- k.k. Glf SPANJAARDLAAN 11 Perfekt verbouwde goed onderhouden eengezins woning met voor- en ach tertuin, stenen- en houten schuur en achterom. Voor zien van c.v.-gas en badgei ser. Ind.: entree, hal, ruime woonkamer met open haard, toilet en moderne keuken, le verd.: 3 slaapka mers, aparte doucheruim te, badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 164.000,- k.k. If DE SAVORIN LOH- MAN PLANTSOEN 91 Royaal licht hoekheren huis met voor- en achter tuin (vrij uitzicht) met aan gebouwde garage,.veel par keerruimte aan woonerf ge legen doch niet ingesloten. Ind.: ged. open keuken, met app., ruim ehal en toi let. Grote woonkamer met open haard, parketvloer, le etage: 3/4 slaapkamers, bal kon, badkamer met ligbad en 2e toilet. Enorme zolder met 2 slaapkamers, balkon, c.v.-ruimte, boiler. Vraagprijs 279.000,- k.k. G VBIJDORPSTRAAT 43 Uniek oud huis in staat van nieuw. In gezellige buurt met zeldzaam lange achter tuin op het zuiden met achterom ook voor auto's (nog bouw- garage). Ind.: woonkamer met schuifpui, keuken, bijkeuken, ber ging, toilet, gang. le etage: complete badkamer met ligbad en douche, 2 slaap kamers, berging. Vliering,, c.v.-gas, elec. boiler. Elec- tra vernieuwd. Kortom een huis voor liefhebbers van modern wonen, zo te be trekken. Vraagprijs 159.000,- k.k. \T MEERKOETEILAND r BOUWKAVEL 7 Te koop wegens overplaat sing. Buitenkans, een huis van "van der Haar". In aan- bouwzijnd groot zeerluxè woon-praktijk huis met in pandige garage. Kantoor o.i.d. in souterrain. Hal, royale keuken, zeer grote woonkamer, 4 slaapka mers, 2 badkamers en veel sanitair. Prachtige ligging aan vaarwater met aanleg plaats met tuin op het zzw. Tekeningen uitsluitend op ons kantoor ter inzage!. Op levering in januari 1986. Vraagprijs incl. alles 450.000,- v.o.n. G PR. BERNHARD- ISLAN 36 Perfect van binnen gereno veerde eengezinswoning met zonnige tuin (ZO), achterom en stenen ber ging. Luxe keuken, prach tige badkamer met ligbad w.w.-badgeiser, dakisola tie, ged. dubb. glas. Open haard, parketvloeren. 3/4 slaapkamers. Balkon. Spoedige oplevering is mo gelijk. Buitenschilderwerk moet gebeuren. Vraagprijs 187.000,- k.k. V A. v.d. HULSTLAAN 29 Goed gelegen herenhuis met voor- en achtertuin (Z) en vrij uitzicht op speelter rein, achterom. Ind.: ruime woonk. met parket, mod. keuken, gang, toilet, kel derkast. le etage: 3 slaapk., badk. met douche, 2e toilet, vaste trap naar zolder met grote slaapk. Dakkapel en berging. Nieuwe c.v.-ketel aanwezig. Dak geïsoleerd. Vrije vestiging. Vraagprijs 189.000,- k.k. V" schuilinglaan 35 Hoek herenhuis met ver lengde garage voor- en ach tertuin west. Ind.: woonka mer met open haard, par- kamers, badkamer met douche, 2e toilet. Zoldere tage: grote slaapkamer met dakkapel, c.v.-ruimte en berging. Het pand moet ge schilderd en behangen worden. De c.v. en gasboi- ler zyn zojuist vernieuwd. Direct leeg te aanvaarden. Koopsom 200.000,- k.k. DE HOOGKAMER 23 Subliem onderhouden tus- senherenhuis met voor- en achtertuin (ZW) achterom en stenen berging. Ind. ving li- rustieke open haard, balkenplafond en plavuizenvloer, open keu ken voorzien van alle appa ratuur. le verd.: 3 slaapka mers, luxe badkamer, 2e toilet, ligbad en wastafel. 2e et.: ruime slaapkamer. Het perceel beschikt over veel bergruimte, c.v.-gas en boi ler. Prijs n.o.tk. G lfLEIDSEWEG 379 Eengezinswoning met tuin en achterom, inwendig ge heel vernieuwd. Ind.: keu ken met apparatuur, bij keuken, toilet, grote door zonkamer met hardhouten kozijnen, le etage: 2/3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vas te trap naar zolder, veel bergruimte. Spoedig leeg. Vraagprijs 149.000,- k.k. RUYTERSINGEL 44 Mod. gesch. hoekvilla met voor- en achtertuin ZO, in- garage en berging. ime hal met garde robe, toilet, grote L-vormi- ge living met open haard, vide, mod. ruime keuken met alle app., bijkeuken, le etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en aparte douche, 2e toilet apart. Bal kon en studeergelegen- heid. 2e etage: 4e slaapka- met veel bergruimte. Vraagprijs 395.000,- k.k. G I^CHOPINLAAN 112 Mooi 3/4 kamerapparte ment met balkon en lift, kelderberging, c.v., afgeslo ten entree. Ind.: grote woonkamer, 2 slaapka mers, keuken, douche, toi let Servicekosten ƒ280,- per maand. Glazenwasser onderhoud. Liftabonn. ver zekering etc. inbegrepen. Spoedig leeg te aanvaar den. Vraagprijs 98.000,- k.k. Gl/ HYACINTHSTRAAT 3 Gunstig gelegen eengezins huis in rustige straat nabij centrum en NS, met voor- en achtertuin (ZO), stenen schuur en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, ruime woonkamer en half open keuken, le verd.: 2 grote slaapkamers en 1 kleine slaapkamer, badkamer met douche en balkon. Vaste trap naar grote zolder met Veluxdakraam. C.v.-gas Vraagprijs 169.000,- k.k. if LEIDSEWEG 253a Vrijgelegen landhuis op 4000 m eigen grond naast manege dus ideaal voor paardenliefhebbers. Dege-, lijke vooroorl. bouw 1939, ree. aan de buitenkant hele maal geschilderd, diverse goten vernieuwd, van bin nen renovatie noodzake lijk. Ind.: vestibule, gang, toilet, grote lichte woon/ eetkamer en suite met vas te kasten. 2x openslaande deuren, keuken, kelder en bijkeuken, le etage: badka mer, 4 slaapkamers, balkon en zolder. Dubb. garages en div. schuren. Bezichtiging uitsluitend na afspraak. Te keningen op ons kantoor ter inzage. Vraagprijs 440.000,- k.k. V KON. JULIANA- LAAN 45 Centraal gelegen herenhuis met voor- en achtertuin (W), achterom en stenen berging. Ind.: hal, toilet, kelderkast, ruime woonka mer 8.60x3.75 met erker, mod. open keuken met app. le verd.: 3 slaapka- badkamer met ligbad hobby/waskamer, bergkast en vliering. Voorzien van c.v.-gas en w.w.-combi, dubb. glas en dakisolatie. Vraagprijs 235.000,- k.k. if MARGRIETLAAN 17 Leuk gelegen tusseriheren- huis met voor- en achter- OVERWEEGT U TE VERKOPEN? Uw voordeel: 1. Aktieve aanpak 2. Iedere week een advertentie in de dag- en weekbladen ook de landelijke en toch voor u geen advertentiekosten 3. Snelle verkoopresultaten 4. Bij overdracht betaalt u nooit meer dan het door de Minister van Economische Za ken vastgestelde courtage-tarief. 5. "No cure no Pay". Mochten wij ondanks al onze inspanningen er niet in slagen een koper voor uw huis te vinden, dan behoeft u ons niets te betalen. 6. Kopers van bij ons in verkoop zijnde wo ningen worden desgewenst door ons ge holpen met financiering, gemeente garan tie en woonvergunningen, doch zijn aan ons niets verschuldigd. tuin (Z), met stenen ber ging en achterom. Ligging t.o. speelweide en park vlakbij het centrum en het N.S.-station. Ind.: hal, toi let, gangkast, ruime woon kamer met opon keuken, le etage: 2/3 slaapkamers, 2 balkons, badkamer wit be tegeld met ligbad en 2e toi let. 2e etage: 2 slaapkamers, veel bergruimte en vlie ring. Geïsoleerd d.m.v. voorzetramen. C.v.-gas, badgeiser en elec, keuken- boilertje. Vraagprys 229.000,- k.k. If J.W. FRISOLAAN 45 Hoekherenhuis met bly- vend vrij uitzicht met voor- zij- en achtertuin (Z). Ex tra grote garage 13x13 m voor 2 auto's of praktijk ruimte aan huis. Aange bouwde eetkeuken, bijkeu ken met nieuwe c.v. en boi lerinstallatie, wasmachine aansluiting. Keuken, ruime L-vormige woonkamer met nieuwe open haard, parket vloer, vestibule, gang, toi let, kelderkast, le etage: 3 slaapk., waarvan een met zeer groot balkon, badk. met ligbad, 2e toilet. 2e eta ge: 2 ruime slaapk. met 2 dakkapellen. Bergruimte, vliering, elektra etc. recen telijk vernieuwd. Dubb. glas, voorzetramen aanwe zig in noord en westgevels. Vraagprijs 330.000,- k.k. G1/ SCHOOLSTRAAT 204 Royale maisonnette (top hoek) in het centrum van Voorschoten boven win kels eigen c.v.-inst. Ind.: L- vormige woonk. met moge- lijkh. voor open haard, keu ken met inbouwapp., bal kon, douche, toilet. Verdie ping: 2 slaapk., berging. Incl. stoffering. Oplevering in overleg. Vraagprijs 109.000,- k.k. Bedrijfs ruimte: keerweer 9 Grote hal met bovenhele-- gen kantoor 30x10 m2 inrij vrachtauto mogelijk. Toi letgroep, 3 kantoren, le eta ge, partij toiletgroep. Vloer belasting 500 kg p.m. voor praktisch iedere industrie of nijverheid. Vraagprijs 380.000,- k.k. Vraaghuur 3.000,- p.mnd PROF. ASSERLAAN HOEK MOLENLAAN Grote bedrijfsruimte met kantoren en zolder. Voor zien van nieuwe electrische installatie. Nuttig opper vlak plm. 500 m2. Momen teel in gebruik als drukke rij. Het gebouw is gelegen aan vaarwater dus zeer ge schikt als watersportshop o.i.d. Huurprijs 3.000,- per G Ir koestraat 14 Winkel met werkplaats, dagverblijf en moderne bo venwoning, tuin zw en schuur. Ind.: winkel, werk plaats, grote woonkeuken, woonkamer, toilet, le eta ge: badkamer met douche, 2e toilet, 3 slaapkamers, wastafel, balkon. 2e woon kamer, vaste kasten. Alles beneden deel met winkel biedt vele mogelijkheden: wellicht is het achterfront naar het grote parkeerter rein tot hoofdingang te wij zigen. Vraagprijs 159.000.- k.k. G|/berkenpad 3 Rustig aan plantsoen gele gen tussenherenhuis met voor- en achtertuin, stenen berging en achterom. Ind.: hal, toilet. Z-woonkamer met open haard, verhoogde vloer, mod. keuken met al le app. en eetbar, le etage: 3 slaapkamers. badkamer met ligbad. 2e etage: grote zolderkamer en berging, c.v.-gas, dubbel glas en dakisolatie. Bezichtiging uitsluitend via afspraak met ons kantoor! Vraagprijs 179.000,- k.k. G^ BERKENPAD 6 Subliem onderhouden geï soleerd hoekherenhuis aan verkeersvrije straat met ga rage, voor- en achtertuin, c.v.-gas en boiler. Ind.: hal, toilet met fontein, Z-vormi- ge woonkamer met open haard, moderne keuken met eetbar, le v erd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, wasta fel. 2e verd.: overloop, c.v.- ruimte, 4e slaapkamer. Vraagprijs 198.000,- k.k. toorenvelt- straat 10 Goed onderhouden recen telijk vernieuwd ruim tus senherenhuis in verkeers arme gezellige straat, in na bijheid van winkelcentrum en scholen met voor- en achtertuin (Z), achterom, stenen berging, c.v.-gas en boiler. Ind.: entree, hal, gar derobe, toilet met fontein, grote woonk. (10.50) met ni veauverschil, open haard, al. schuifpui naar zonneter ras (Z), half open keuken, bijkeuken, le verd.: hal, 3 slaapk. waarvan 1 met bal kon (Z), badk. met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: overloop met aparte c.v.-ruimte, 2 slaapk. met dakkapellen. Vraagprijs 239.000,- k.k. If RIJNZICHTWEG 47 Perfekt onderhouden villa (type 2 onder 1 kap) met voor- en diepe zonnige ach tertuin, garage, stenen ber ging. Voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, hal, kelder kast, toilet, woonkamer, keuken, le verd.: hal, 3 rui me slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche ruimte, 2e toilet. 2e verd.: slaapkamer met dakkapel. 3e verd.: vliering. De wo ning is afgewerkt met duurzame materialen. Vraagprijs 395.000,- k.k. G HENDR. AVER- CAMP PLANTSOEN 19 Aan verkeersvrij plantsoen en water gelegen uitste kend onderhouden eenge zinswoning met voor- en achtertuin, achterom, ste nen berging, tuinkast, cen trale afzuiging, c.v.-gas. Ind. entree, hal, L-vormige woonkamer, moderne keu ken, toilet fontein, le verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet wastafel, aansl. wasmachine. 2e verd.: overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, c.v.-ruimte en berging. De woning is goed geïsoleerd en voor zien van dubbele begla zing. Vraagprijs 142.500,- k.k. PLANTSOEN 16 Goed onderhouden ruim herenhuis met voor- en achtertuin (Z) en garage. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Ind.: entree, hal, toi let, L-vormige woonkamer met open haard en plavui zen. Luxe keuken met app., bijkeuken verd.: hal, 4 slaapl badkamer met 1: tafel en 2e toilet. 2e verd.: Ktjn mei app., berging, le slaapkamers, t ligbad, was- Vraagprys ƒ285.000,- v. VEGTEN- r PLANTSOEN 7 Modern herenhuis met ga rage. voor- en achtertuin aan het water. Zeer goed gebouwd en onderhouden, hardhouten kozijnen, dubb. glas beneden. Dak en muurisolatie. Ind.: rui me hal, toilet, mod. hard houten open keuken met app., ruime woonkamer met open haard, schroten plafond, le etage: complete ruime badkamer met lig bad, aparte douche, 2e toi let, 3 slaapkamers. 2e etage: grote slaapkamer, berging. VERKOOPOPDRACHTEN GEVRAAGD Voor de met een gemerkte panden geldt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk Voorzien van c.v.-gas, boi ler, mech. ventilatie. Keu ringsrapport van Ver. Ei gen Huis ter inzage. Vraagprys 235.000,- k.k. 27 /Royale twee onder een kap woning met garage, voor- en achtertuin (W). Ind.: L- vormige woonkamer, open haard, parketvloer, mod. keuken met alle appara tuur. ruime hal en toilet, le verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet. 2e verd.: waskamer, 4e slaapkamer met dakkapel. Het huis is goed geïsoleerd Vraagprys 265.000,- k.k. GI/burg. doyer- straat 15 Rustig aan plantsoen gele gen tussenwoning met voor- en achtertuin (Z), gro te stenen berging en achterom. Ind.: doorzonka mer, grote keuken, gang, toilet en kelderkast, le eta ge: badkamer, 2e toilet, 3 slaapkamers. 2e etage: gro te zolderkamer, veel ber ging en c.v.-gas. Vraagprys 159.000,- k.k. Gl/ KIEVIT 28 Prima onderhouden goed geïsoleerde eengezinswo ning met voor- en achter tuin (Z), berging en c.v.- gas. Ind.: entree, hal, woon kamer, open keuken, toilet fontein, le verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: overloop, 4e slaapka mer met dakkapel, c.v.- ruimte en bergingen. Vraagprys 179.000,- k.k. Leuk gelegen tussenheren huis met tuintje voor en royale achtertuin (ZW), ste nen berging en achterom. T-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, gesloten keuken, hal en toi let. le etage: ruime badka mer met ligbad en 2e toilet, 3 slaapkamers. Vaste trap naar zolder met grote zol derkamer, dakkapel en veel berging. C.v.-gas en nieuwe boiler. Vraagprijs 169.000,- k.k. ZOETERWOUDE RIJNDIJK Ir CHRISTINASTRAAT 1 Goed onderhouden hoek woning met voor-, zy- en grote zonnige achtertuin, achterom, stenen berging, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard, open keuken, le verd.: hal, 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, 2e toilet, aparte dou che. 2e verd.: overloop, wasruimte, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met dakkapel en groot zonnebalkon. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Vraagprys 215.000,- k.k. If HOGE RIJNDIJK 165a Landelijk gelegen vrij staande in oorspronkelijke staat verkerende boeren woning op 485 m2 grond. Ind.: entree, hal, gang, toi let, keuken, bijkeuken, doucheruimte, kelder, voor- en achterkamer, le etage: overloop, 3 slaapka mers en zolderruimte. Vraagprys ƒ285.000,- k.k. gif rijnstraat 9 Goed onderhouden eenge zinswoning met achtertuin (Z). achterom en stenen berging. De woning is voor zien van c.v.-gas en gedeel telijk met dubb. beglazing. Ind.: entree, gang, toilet met font., woonkamer, half open keuken met app. le verd.: overloop, 3 slaapka- bal kon, badkamer met zitbad en wastafel. 2e verd.: 4e slaapkamer en bergingen. Vraagprys 132.000,- k.k. l/ NASSAULAAN 42 Perfekt onderhouden half vrijstaande villa met voor-, zij- en zonnige achtertuin, dubbele garage, aparte ber ging en buiten open haard. De villa is voorzien van c.v.-gas, boiler en dubb. beglazing. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard, alum, schuif pui naar ruim terras, eet- ruimte, keuken met app. le verd.: overloop, berging, 4 ruime slaapkamers, badka mer met ligbad, dubbele wastafel en apart 2e toilet. Op de beg. grond en le eta ge zyn keuken, eet-woon- slaapvertrekken op ver berging en achterom. Ind.: woonkamer, open keuken, royale hal en toilet, le eta ge: 2 ruime slaapkamers 3e kamer, grote badkamer met douche en 2e toilet. 2e etage: slaapkamer en apar te hobbykamer. C.v.-gas en gasboiler. Dubbel glas be neden en dakisolatie. Vraagprys 179.000,- k.k. SERVATIUSSTRAAT 6 Goed onderhouden eenge zinswoning met voor- en achtertuin, achterom en stenen berging. Voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet, keuken en woon kamer. le verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer en 2e toilet. 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte en 4e slaapka- Vraagprijs 145.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 26