Marcella Mesker naar derde ronde 'Dit gaat mij toch te ver' Zivojinovic al weer uit beeld Jol over uitlatingen Stoop: Rechter wil sanctie tegen Engelse clubs niet opheffen ZATERDAG 29 JUNI 1985 SPORT PAGINA 13 LONDEN (GPD) - Op Wimbledon wordt tennisroem in de regel even snel verkregen als vergeten. Waarschijnlijk nergens anders zijn geleverde prestaties zo vergankelijk als op het heilige gras, dat inmiddels al menige carrière heeft gemaakt en gebroken. Hoe snel de „part-time helden" elkaar wel kunnen afwisselen kwam bijvoorbeeld gisteren nog eens ondubbelzinnig aan het licht. Neem Nduka Odizor, twee jaar te rug nog de grote openbaring en ab solute lieveling bij het Britse pu bliek. De nu 26-jarige Nigeriaan zorgde destijds voor een sensatie door in zijn openingspartij Guiller- mo Vilas weg te meppen en uitein delijk de vierde ronde te bereiken, waarin hij van de latere finalist Chris Lewis verloor, ook al een sprekend voorbeeld van vergane glorie. Sindsdien is „de Duke" al evenzeer in de vergetelheid ge raakt en liet niemand minder dan John McEnroe de Afrikaan, inmid dels afgezakt naar de 119e plaats van de wereld, met de zo langza merhand bekende stille trom af scheid nemen van het hem eens zo goed gezinde toernooi der toer nooien. En wat te denken van Slobodan Zivojinovic, de humoristische Joe goslaaf die eerder deze week zo verraste door de als vierde geplaat ste Mats Wilander uit te schakelen. Zijn ster viel wel erg snel en diep want uitgerekend Melkhuisje- stamgast Heinz Günthardt was gis teren te sterk voor de Oosteurope aan. Het is kennelijk allemaal inhe rent aan Wimbledon, waar nu de Westduitse krachtpatser Boris Becker als de belangrijkste belofte voor de toekomst wordt gezien. Een potentiële opvolger van McEnroe, klinkt het zelfs al voor zichtig, maar dat kregen Stefan Ed- berg (de Zweed won met de grootst mogelijke moeite van Tim Wilki- son) en Pat Cash ook ooit te horen. De als zesde geplaatste Australiër werd in de beslissende vijfde set tegen Ricardo Acuna uit Chili of meer gered door de voor de zo veelste keer vallende regen, die in combinatie met de invllende duis ternis verder spelen gisteren on mogelijk maakte. Mayotte Een van de weinigen die welis waar niet tot de rijen der groten be hoort of kan bogen op een buiten gewone aanleg, maar juist op Wim bledon telkens weer opvallend constant presteert is Tim Mayotte. Om die reden werd hij ook als zes tiende geplaatst. Nog voor de reeds tijdens de eerste ronde gesneuvel de Henrik Sundström, hoewel deze in het wereldklassement één posi- tie hoger staat genoteerd dan de speelde de Amerikaan. Mayotte voelt zich op gras im- i het water. Dat pen als ze hun routinewerk ver richten. Eenmaal op drift stelt Mayotte zich aanzienlijk minder beschei den op. Met name dit seizoen, dat tot dusverre het onbetwist beste is zijn carrière. Negen toernooien uit Springfield, waarbij vijf kwart- en zelfs twee fi naleplaatsen zijn deel werden. Hij Delray Beach en verloor pas bewijst niet alleen zijn in het nabije tijdens de eindstrijd van de WCT- verleden geboekte prestaties gedu- finale in Dallas van Lendl na onder rende de oppn Australische titel- andere Wilander, Gomez en Nys- strijd - twee jaar geleden halve fi- trom te hebben geklopt, nalist, daarvoor een plaats bij de laatste acht maar vooral ook als de prestatiecurve op The Cham- Met 238.937 dollar prijzengeld op pionships onder de loep wordt ge- zijn bankrekening neemt Tim nomen. De vierde ronde die hij af- Mayotte daardoor ook een vijfde gelopen jaar bereikte was sinds plaats in op de meest recente geld- 1981 nog het minste resultaat. Het verdienerslijst van dit jaar, achter leverde de uitgesproken liefhebber de Grote Vier. Op Wimbledon snelle service en volley- spekte hij de portemonnee giste- spel zelfs een eigen Engelse fan club op, gevestigd in Londen. Die adoratie heeft hij voor een zeker zo groot deel te danken aan zijn innemende, meer dan sympa thieke verschijning. Niet voor niets nog wat nadrukkelijker door de helft van de wereldkampioenen in het dubbelspel Ken Flach sim pel uit de derde ronde te houden, daarmee een reputatie en hoop op vervulling van zijn grootste wens „gentleman Tim", een verzinsel '(..ik zou hier toch zo dolgraag wil- len winnen") in ere houdend. i de graag met dit soort stem pels strooiende Britse pers, een van de vele bijnamen die Mayotte Mesker draagt. De 24-jarige vrijgezel ap- plaudiseerde zelfs voor Kevin Cur- DEN HAAG - Martin Jol vraagt zich af wat Dé Stoop met hem voor heeft. De van Coventry City geleende vrije verdediger vindt het onbegrijpelijk dat de voor zitter van FC Den Haag 'de zaak Trentelman' weer heeft opgerakeld. "Maar Stoop een beetje kennende, zal hij daar best een bepaal de bedoeling mee hebben", aldus de 29-jarige Hagenaar, die nog altijd niet weet voor welke club hij het komend seizoen speelt. Dé Stoop protesteerde onlangs fel Heinz Günthardt, stamgast op het Melkhuisje, het de ster van Slobodan te de schorsing van vier wed- Zivojinovic - de overwinnaar van Mats Wilander - verbleken. De Zwitser strjjden die Jol kreeg opgelegd om- wiptede Joegoslaaf uit het Wimbledon-toernooi. (FotoAP) -n nacompetitieduel te gen De Graafschap een elleboog stoot had uitgedeeld aan John Trentelman. Later gaf Stoop in de ze krant toe dat hij Jol slechts had verdedigd in het belang van FC Den Haag en omdat hij vond dat de door de KNVB gevolgde procedu re onjuist was. Bovendien merkte Stoop op dat Jol het boetekleed diende aan te trekken omdat hij door zijn onbezonnen gedrag Den Haag, dat na de schorsing van de geroutineerde libero de laatste vier wedstrijden in de nacompetitie verloor, uit de eredivisie had ge houden. ^,.-vr Bij de vrouwen werd Marcella toen deze hem twee jaar terug Mesker bijna het slachtoffer van de hun kwartfinaleduel op Wimble- maniakale angst van de organisatie regen. De Haagse was min of tot eigen verbazing in het be- blondine van zeventien lentes en dochter van een vroegere Tsjecho- slowaakse ijshockey-international, zag de priemende opslagen op zich afkomen en deed er niets tegen. Zelfs als zij de ontvangende partij was, stond de Haagse aan het net. Bij 6-2,0-1 echter greep de scheids rechter in. Terwijl op de achterlig gende baan Edberg en Wilkison ge woon doorgingen, werden de vrou wen naar de kleedkamer verwezen, zij ii De gedwongen rust van drie sets kwartier kostte Mesker bijna de pert partij. In het vervolg maakte ce-winst plaats voor dubbele fou- tij in de derde set, waarin Mesker zich goed herstelde. Via 4-2 en 5-3 werd het 6-3, waarbij Mesker het eerste van drie matchpoints benut te. De overwinning op de Tsjecho- slowaakse nummer 96 van de we reldranglijst brengt de Nederland se indoorkampioene voor het eerst sinds 1979 in de derde ronde. Des tijds ging daar een 'bye' in de eer ste ronde aan vooraf. Ditmaal won vijf sessies verdeeld over zes van achtereenvolgens Gom- »n Holikova. De volgende te genstandster is Zina Garrison, de zes van de wereld, die don versloeg. Bovendien Amerikaan waarschijnlijk de enige irofessionele tennisspeler die bal- zit gekomen van de juiste verhou- lenjongens nog wel eens een wel- ding tussen opgooi en armbewe- ten. Ze leidde desondanks met 4-2 voor Wimbledon achtste is ge en 5-3, dacht met een dwarrelende plaatst. Het verschil tussen winst volley zelfs op matchpoint te ko- en verlies is in dat stadium van de men, maar stortte in, toen de bal strijd twaalfduizend gulden. Als zij werd uitgegeven. Via de met 4-7 verliest, moet Mesker het doen met Jol: "Dat vind ik te ver gaan. Dat Den Haag dit seizoen zo ver is ge komen, heeft voor een belangrijk deel met mijn terugkeer te maken gehad. Dat heeft iedereen kunnen zien. Inderdaad heeft Stoop nooit tegen mij gezegd dat hij mij on schuldig vond, maar ik vraag mij af wat het voor nut heeft om die zaak nu nog op deze manier op te rake len. Ik zal hem daar eens over op bellen". De inmiddels transfervrije Jol heeft het vermoeden dat de uitla tingen die Stoop donderdag in de ze krant deed, hebben te maken met de aanbieding die hij van Den Haag heeft gekregen. "Stoop vind dat ik teveel vraag. Ik vind dat Stoop te weinig biedt. Ik heb Den Haag dit seizoen bijna niets gekost en sinds mijn komst zijn de toe schouwersaantallen flink geste gen. Daar hoef ik echt niet opti maal van te profiteren, maar ik wil wel iets terugzien voor wat ik dit seizoen voor Den Haag heb ver diend". Mochten Stoop en Jol niet tot een overeenstemming komen, dan ligt de voetbaltoekomst van de vrije verdediger hoogstwaarschijn lijk in het buitenland. Jol: "Ik heb weinig zin om bij een andere Ne derlandse club te gaan spelen, maar dat heeft verder niets met die Trentelman-zaak te maken. Ik heb die jongen echt niet bewust het zie kenhuis in geslagen. Ik heb alleen de pech gehad dat ik hem precies op een gevoelige plek heb geraakt. Hij had daar al een paar keer eer der een hersenschudding opgelo pen. Hèt gebeurde in eert reflex. Hü zat me flink in m'n rug te por ren en ik heb me met m'n elleboog afgeweerd. Dan kun je er over dis cussiëren of dat geoorloofd is of niet, maar van opzet was absoluut geen sprake. Eigenlijk had ik me voorgenomen om over deze affaire niets meer te zeggen. Voor mij was die zaak achter de rug. Daarom vind ik het jammer dat Stoop er nu weer over is begonnen". Volgens Jol dus met de bedoe ling om sterker te staan in de sala risbesprekingen. Mochten die vast lopen dan zal de voormalige speler Den Haag, Bayern München, Twente, West Bromwich Albion en Coventry City met enkele buiten landse kandidaat-werkgevers gaan praten. "Welke dat zijn, kan ik nog niet vertellen. Bovendien heb ik de boot tot nu toe steeds afgehouden omdat ik eerst de besprekingen met Den Haag wil afronden". JAAP VISSER PLUMELEC (GPD) Het voorgerecht van de Tour de France heeft gisteren in Plumelec al onmiddellijk recht gedaan, aan de algemene verwachting. Bernard Hinault zal de grote smaakmaker worden. De 30-jarige Breton peper de met zijn overwinning de concurrentie en de tienduizen den, die op het parkoers een muur van aanmoedigingen vormden voor de streekgenoot, in dat het hem ernst is. Zijn vijfde Tour-zege is binnen handbereik en „de das" ruikt zijn kans. „Zo'n proloog betekent dat je de goede conditie hebt om de Ronde aan te kunnen", merkte hij nuchter op. LONDEN (GPD) - Een Britse rechter heeft gisteren geweigerd het Europese speelverbod dat voetbalclubs als Manchester Uni ted, Everton, Southampton en Norwich opgelegd hebben gekre gen vanwege het gedrag van sup porters van de voetbalclub Liver pool, onwettig te verklaren. De vier clubs hadden hem daar om gevraagd. Zij kunnen als ge volg van het speelverbod dat alle Engelse clubs is opgelegd door de overkoepelende Europese voetbal organisatie UEFA het komende seizoen niet aan Europees voetbal meedoen. Dat achten zij niet rechtvaardig. De vier clubs voerden gisteren voor de rechter niet alleen aan, dat zij niet de dupe mogen worden van het gedrag van supporters van een andere club, maar ook dat zij door het verbod ernstig financieel ge schaad dreigen te raken. De clubs denken in totaal enkele miljoenen guldens te verliezen. Maar de rechter toonde zich voor deze argumenten niet ontvanke lijk. Hij zei dat het speelverbod uit eindelijk alleen is ingesteld „in het belang en met het oog op de toe komst van het voetbalspel". Elke Engelsman die de tragische ge beurtenissen in het Brusselse Hey- selstadion gezien heeft, moet het eens zijn met pogingen het voetbal weer gezond te maken, aldus de rechter. Terzijde van hem zat Laurent Fig- non, het burgerkloffie aan. Vorig jaar moest hij op de openingsdag van de Tour zijn rivaal voorrang verlenen in het klassement. Later kreeg hij hem op de knieën. Zon der die lastpost, herstellend van een achillespees operatie, werd Hi nault dit jaar echter al bij voorbaat de wielerhemel ingeschreven. En niet ten onrechte, want behalve zijn eigen kracht heeft hij een ster ke formatie om zich heen. „Met Le- mond op de vijfde plaats en Bauer als zesde begin ik er met nog meer vertrouwen aan", klonk het dan ook zelfverzekerd uit de mond van Hinault Natuurlijk weet ook hij dat de 6,8 kilometer korte rit tegen de klok weliswaar een aardige graadmeter, maar allesbehalve zaligmakend is. Het parkoers was hem op het lijf geschreven, hoewel Plumelec niet zijn grote voorliefde heeft. In de jaarlijkse grote prijs van Plumelec, die voor een deel over hetzelfde parkoers voert haalde .hij bijna nooit het einde. Ondanks het ex treem hoge startgeld dat hij eiste en de drommen toeschouwers, die de held van Bretagne er steeds kwamen bejubelen, klemde hij bij na altijd redelijk snel de handen de Maar een korte proloog is iets an ders. En een parkoers als vrijdag is een kolfje naar zijn hand. „Werk voor krachtpatsers", stelden de specialisten teleurgesteld vast, na dat ze het rondje hadden verkend. De explosieve types, die op een vlak parkoers in het voordeel zijn, en hopen dat Monsieur Felix (Levi- tan) nooit meer zo'n route zal uitte- J aiTimmer kenen, wisten bij voorbaat dat zij hier geen gele trui zouden verove- Ook Eric Vanderaerden niet. De Belg uit de Panasonic-ploeg van Peter Post, die in 1983 debuteerde met de proloogwinst en meteen de leiderstrui kreeg, kwam vier secon den te kort. „Met die laatste be klimming erin wist ik dat ik in het voordeel was", stelde ook Hinault vast. Vanderaerden, evenzeer favoriet voor de proloog als Hinault voor de eindzege, ging er niet önder ge bukt. „Ik heb op een fiets gereden, die ik pas zondag heb gekregen. Daar heb ik in totaal maar zo'n uur tje of vier op kunnen trainen. Bo vendien heb ik deze tijdrit anders gereden dan normaal. Ik vertrok altijd rustig om genoeg over te heb ben voor een enorme inspanning in het laatste stuk. Nu ben ik met een voluit gegaan en dat is me op gebroken aan het einde". Ploegleider Peter Post, begees terd van winnen en nors onder ne derlagen, stapte er toch makkelijk over heen. Vanderaerden, een sprinter van formaat die tijdens de ze Ronde toch nog wel aan bod zal komen, stuitte op een supér-Hi- nault die net als in 1982 de jacht heeft geopend op „de dubbel": Gi ro en Tour in één seizoen. De openingszege was een aardi ge opsteker, al reageerde hij afwe rend toen wat al te chauvinistische landgenoten al na 8 minuten 47,40 seconden jubelden: „Wie kan jou nog kloppen?". Hinault kneep de ogen een beetje toe, perste de lip pen tot een dun streepje en zei ver volgens: „Ik blijf waakzaam, want de tegenstand kan overal vandaan komen". Bijvoorbeeld van Phil Anderson, de Australiër uit het Post-kamp, die 19 seconden inle verde aan de Breton. Dat ondanks een blessure, die hij vorige week bij een training opliep.. Hij knalde in een bocht met zijn knie tegen een paaltje en smakte onderuit. „Ik heb er nog last van en wil me niet echt forceren", kondigde hij aan voordat hij zijn aërodynami sche rijwiel besteeg in Plumelec. Hij bleef in het spoor van Hinault en andere kanshebbers konden dat niet. Sean Kelly verspeelde drie kwart minuut, wereldkampioen Claude Criquielion 38 seconden en de Schot Robert Millar 31 tikken. Evenveel als Joop Zoetemelk, die met een 16e plaats de beste Neder lander was. De uitslag van de proloog in Plumelec: ,1. Hinault (Fra-Köchli) 8.47,04 (gem. 46,448 km/u), 2. Vanderaerden (Bei-Post) 8.51,89, 3. Roche (Ier-Geminiani) 9.01,80,4. Ander son (Aus-Post) 9.06,27, 5. Lemond (VSt- Köchli) 9.08,70, 6. Bauer (Can-Kóchli) 9.11,05, 7. Peiper (Aus-Berland) 9.11,05, 8. Ruiz-Cabestany (Spa-Perurena) 9.12,83. 9. Andersen (Den-Köchli) 9.12,87,10. Poisson (Fra-Guimard) 9.14.69, 11. Pascal Simon (Fra-Berland) 9.16,80, 12. Marie (Fra-Gui mard) 9.17,50,13. Garde (Fra-De Gribaldy) 9.17,76, 14. Van den Broucke (Bel-Gemi- niani) 9.17,76, 15. Vallet (Fra-Köchli) 9.17.76, 16. Zoetemelk (Ned-Raas) 9.18,08, 17. Millar (Sch-Berland) 9.18.41, 18. Brun (Fra-Berland) 9.19,57,19. Herrera (Col-Me- za) 9.19,77, 20. Rüttimann (Zwi-Köchli) 9.21.77, 27. Criquelion (Bei-De Kimpe) 9.25, 34. Veldscholten (Ned-Post) 9.27, 47. Rooks (Ned-Post) 9.32, 48. Kelly (Ier-De Gribaldy) 9.32, 57. De Rooy (Ned-Post) 9.34, 64. Jan van Houwelingen (Ned- Swerts) 9.37, 65. Winnen (Ned-Post) 9.37, 68. Lubberding (Ned-Post) 9.38, 76. Van Impe (Ita-Reverberi) 9.41, 86. Wijnands (Ned-Raas) 9.44,93. Pieters (Ned-Minguez) 9.46, 94. Kuiper (Ned-Swerts) 9.46, 103. Van der Poel (Ned-Raas) 9.50, 115. Solle- veld (Ned-Raas) 9.56, 116. Teun van Vliet (Ned-Swerts) 9.57, 120. Lammerts (Ned- Post) 9.58,127. Ducrot (Ned-Raas) 9.59,136. Nijdam (Ned-Raas) 10.02, 140. Manders (Ned-Raas) 10.04, 149. Leo van Vliet (Ned- Raas) 10.08, 159. De Keulenaer (Bei-Post) 10.14, 163. Adri van Houwelingen (Ned- (NZ1) 6-3,6-2,6-1, Andreas Maurer (Brd) - Hansjórg Schwaier (Brd). 6-3,7-5,7-5, Boris Becker (Brd) - Matt Angei John McEnroe (Vst) - Nduka Odizor (Nig) r (Vst) 6-0,6-1,6-3, 7-6,6-1,7-6, Johan Kriek (Vst) - John Fitzge rald (Aus) 3-6,7-6,7-5,6-1, Paul McNamee (Aus) - Roberto Saad (Arg) 6-3,7-6,7-6, Tim Mayotte (Vst) - Ken Flach (Vst) 6-4,6-4,6-4, Ramesh Krishnan (Ind) - Lloyd Bourne (Vst) 6-4,7-5,6-2, Joakim Nyström (Zwe) - Paul Annacone (Vst) 7-5,7-5,6-3, Stefan Ed berg (Zwe) - Tim Wilkinson (Vst) 6-1.7-5.3- 6.6-7,9-7. Heinz Günthardt (Zwi) - Slobodan Zivojinovic (Joe) 6-4,4-6,4-6,6-3,6-4. John Lloyd (Gbr) - Eliot Teltscher (Vst) 6-3,6-4,4- 6,3-6,7-5, Danie Visser (ZaO - Jan Gunnar- son (Zwe) 6-7,6-4,6-4,7-6, Yannick Noah (Fra) - Eddie Edwards (Zaf) 4-6,6-4,7-6,6-2, David Mustard (Nzl) - Marc Flur (Vst) 7-6,6- 4,2-6,6-4, Henri Leconte (Fra) - Wally Masur (Aus) 4-6,6-4,7-6,6-3; Ben Testerman (Vst) - Leif Shiras (Vst) 6-4,6-7,4-6,6-1,7-5, Kevin Curren (Vst) - Mike Depalmer (Vst) 7-5,5- 7,6-4,6-4 Roberto Seguso (Vst) - Mike Bauer (Vst) 6-3,6-4,6-4, Shlomo Glickstein (Isr) - Francisco Gonzalez (Pri) 6-3,6-4,3-6,7- 5, David Pate (Vst) - Steve Denton (Vst) 7- 6,6-4,6-4. «stappers Concentratie bij Bernard Hinault. De Breton liet in de proloog van de Tour de concurrentie weten dat het hem ernst is. Hij won gedecideerd. (Foto AFP) Vrouwen, enkelspel, eerste ronde: Pam Shriver (Vst) - Anne White (Vst) 6-3,6- 7,6-3, Jo Durie (Gbr) - Kim Shaefer (Vst) 6-3,6-2, Elise Burgin (Vst) - Pat Medrado (Bra) 7-6,6-2, Kathy Jordan (Vst) - Joy Ta- I con (Gbr) 6-0,6-2, Adriana Villagran (Arg) - Jenny Klitch (Vst) 6-7,6-4,6-3, Barbara Ger- i: De Wolf (tijdsover- ken (Vst) - Corinne Vanier (Fra) 6-3,6-2, van Levitan en Goddet binnenfiet- ste, „dat ik tachtig kilometer van het parkoers logeerde. Daarom was er bijna geen gelegenheid om de zaak te verkennen en dat breekt je op", zei hij. Toch kon hij met op geheven hoofd naar het hotel. De tempobeul Gerard Veldscholten (34e) deed er 9 seconden langer over en anderen durfden nauwe lijks op de klok te kijken nadat ze de streep waren gepasseerd. Peter Winnen bijvoorbeeld, die voordien nog had geroepen zulke goede be nen te hebben, staat na een dag al op vijftig seconden. „Ik draaide niet goed", stelde hij alleen maar vast. Daar ha Hinault geen last van. Net zo min als van spiedende blik ken van de televisiekijkers, want juist toen hij de kilometers onder zijn wielen doormaalde viel de beeldverbinding weg. Hoewel die controle ontbrak, waren er toch geen twijfels over zijn fantastische optreden voor een uitzinnige mas sa. „Die populariteit heb ik te dan ken aan die rivaliteit van vorig jaar met Fignon", vertelde Hinault. Zijn tegenstrever van toen stond nu op de streep om hem geluk te wensen. „Zijn jullie twee vrien den?", werd er gevraagd. „We zijn twee renners", antwoordde Hi nault kort. Ploegenktassement Het debutantenklassement (witte trui) is: 1. Bauer (Can-Kóchli) 9.11, 2. Ruiz-Cabe- stany (Spa-Perurena) op 1 seconde, 3. Ma rie (Fra-Guimard) op 5, 4. Lavainne (Fra- Guimard) op 11,5. Gayant (Fra-Guimard) op 15, 23. Pieters (Ned-Minguez) op 35. (Fra) 6-2,6-3, Dianne Fromholz (Aus) - Nie ce Peliano Dias (Bra) 6-0,6-2Bonnie Gadu- sek (VSt) - Heather Ludloff (VSt) 6-1,6-1, Elizabeth Minter (Aus) - Masako Yanagi (Jap) 6-3,6-3, Patti Fendick (VSt) - Melissa Brown (VSt) 6-4, 6-1, Yvonne Vermaak (ZAf) - Mima Jausovec (Joe) 6-3,6-4, Isabel- le Dcmongeot (Fra) - Barbara Jordan (VSt) 6-1,6-4, Kathy Cummings (VSt) - Kate Bras her (GBr) 6-3,6-4. Tweede ronde: Martina Navratilova (Vst) - Anne Minter (Aus) 6-4,6-1, Alycia Moulton (Vst) - Sally Reeves (Gbr) 6-2,6-4, Molly van Nostrand (Vst) - Peanut Louie (Vst) 6-2,6-3, Chris Lloyd-Evert (Vst) - Sue Mascarin (Vst) 6- 3,6-0, Marcella Mesker (Ned) - Andrea Holi kova (Tsj) 6-2,6-7,6-3, Gabriela Sabatini (Arg) - Camille Benjamin (VSt) 6-3,6-4, Hu Na (Chi) - Lea Plochova (Tsj) 7-5,6-4, Cathe- Tanvier (Fra) - Melissa Gurney (Vst) 6-3,6-4, Zina Garrison (Vst) - Terry Phelps (Vst) 6-3,6-1, Wendy White (Vst) - Ann Hen- rickson (Vst) 6-4,2-6,6-4, Helena Sukova (Tsj) - Virginia Ruzici (Roe) 6-1,6-4, Pascale Paradis (Fra) - Sylvia Hanika (Brd) 7-6,6- (Can) 0-6,7-6,6-3, Steffi Graf (Brd) - Andrea Temesvari (Hon) 6-3,7-6. Bettina Bunge (Brd) - Anna Maria Cecchini (Ita) 6-3,6-2.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 13