D Roger Moore al zeven keer James Bond en hij wil er nu van af Duran Duran: iets anders dan de vaste Bond-ballade HU"1 jg ÖST" 'Under Fire': over oorlogs- journalistiek VRIJDAG 28 JUNI 1985 PAGINA 19 BIOSCOPEN Roger Moore (links) met John Taylor en Simonie Bon van Duran Duran, piotor ian i ;örr»r» vertolker van het Bond-lied. (foto gpd> rieier jan Lierop to a kill': "De grappen zijn e 'A view to a kill' (vanaf volgende week in Nederland) zal de laatste James Bond-film zijn waarin 's we relds meest fameuze geheim agent gespeeld wordt door Roger Moore. De in het Zwitserse Gstaad woonachtige Brit vindt het tijd ge worden om zijn 'license to kill' in te leveren: "Ik heb zeven keer James Bond gespeeld en dat is mooi ge noeg geweest. Mijn vrouw Luisa wil me onderhand eens iets zien doen met meer dramatische diep- stampvol speciale effecten, terwijl ik daar zelf nauwelijks aan te pas kom". "Niet dat ik niet meer in staat zou zijn om af en toe nog eens een leuke stunt zelf te doen, maar de verzekeringsmaatschappij wil het mes Bond. Niet dat ik daarover zou willen zeuren. Acteurs klagen vaak over die zogenaamd verstikkende 'type casting', maar vaak vergeten ze dan dat ze tevoren vaak jaren heel weinig succes gehad hebben tot het moment dat ze per ongeluk gang, ze wil me wel eens een Oscar conditie, al zeg ik het zelf. Omdat zien winnen, geloof ik. Ze schat mijn mogelijkheden, dat is duidelijk. Maar ik benhet met haar niet hebben. Stel dat ik iets breek één keer gecast werden op dat en de opnamen van die 30 miljoen- type dat het grote succes bracht, produktie moet worden gestaakt Grote sterren van vroeger, zoals en uitgesteld, dan is dat een finan- Clarke Gable en Spencer Tracy, ciële ramp. Maar ik mag me ver- die werden net zo goed getype- heugen in een nog heel behoorlijke cast". eraan gegeven had. Ik wilde ook meer ironie in de serie hebben". "Ik herinner me dat ik op de set van 'The man with the golden gun' vreselijk ruzie gemaakt heb met re gisseur Guy Hamilton, waarbij het erom ging hoe ver ik diende te gaan bij het maltraiteren van Mau de Adams. Ik heb nogal een hekel aan ruw gedrag. Ik zie Bond niet als een sadist, maar als iemand voor wie doden nu eenmaal deel uitmaakt van zijn 'werk' en hij wil zijn 'werk' natuurlijk graag goed doen. Daar is hij trots op. Zo speel ik het'' terug. Een gedoe! Ja, ik was óók liever gewoon in Engeland blijven wonen, maar ik ben nu eenmaal geen socialist. Ik ben een spaar zaam type. Ik wil heel graag veel werken en veel verdienen en dat aan mijn kinderen kunnen nalaten, in plaats van aan de belastingen". Eifeltoren "Heel uitputtend is ook de Eifel toren geweest. Daar is die scène opgenomen, waar Grace Jones net mijn contactman vermoord heeft, ik zit haar dan achterna afwisseling nog nooit iemand slechter is geworden en ik heb ook wel andere ambities, min der in de richting van acteren dan in de richting van regisseren". Roger Moore is mede-bezitter van de filmrechten op alle The Saint-romans en die wil hij nu ook daadwerkelijk gaan verfilmen, met overigens iemand anders in de rol van The Saint. Roger Moore (56 jaar oud) heeft weliswaar al eerder aangekondigd een punt te zullen zetten achter zijn 007-carrière, maar dit keer lijkt het hem ernst. In het verleden was er sprake van geldkwesties. "Cubby Broccoli, de producent van de Bond-films, was dan aanvankelijk niet bereid om tegemoet te komen aan de finan ciële eisen van Moore, die uiteinde lijk dan toch weer zijn zin wist door te drijv. ik elke ochtend braaf een uur uit- Kapitaal trek voor mijn grondoefeningen en ik heb in Zwitserland veel gelegen heid om te skiën 's winters en te tennissen Mel Gibson Naar verluidt is de Australische acteur Mel Gibson (Mad Max) in middels al gepolst om het geheim agentschap over te nemen, maar Roger Moore zegt daar geen weet van te hebben. Heeft hijzelf wel licht een suggestie? Een acteur die hij graag als zijn opvolger zou zien? "Ik ken werkelijk geen acteur aan wie ik zo'n hekel heb, dat ik hem dit zou toewensen, maar ik zal er nog eens over nadenken. Mis schien dat er me toch nog iemand' te binnen schiet". Afscheid nemen van het Bond- personage blijkt Roger Moore zo wel gevoelens van opluchting als van spijt te bezorgen: "Als ik het Roger Moore is zich er maar al te goed van bewust dat zijn wat een zijdig verlopen carrière hem geval een kapitaal In A view to a kill' kriiet James springt met Parachute naar be- Walken als een KGB-agent die voor zichzelf begonnen is, kapita len verdient met het drogeren van renpaarden en bovendien in één '"ASJ?£ Hor» v»q1o Amorii/ooneo nnmnn. de daar niet meer, maar suist niet. 's Ochtends in alle vroegte konden wij naar boven, keurig met de lift, tot ongeveer halverwege. Maar de hele rest van de dag stopt door naar nóg hoger, of r den. Toen wij dus klaar x geval een kapitaal en immense po- _rhakplpn Fr liilct nupri(Jpn„ :n .A den. Toen wij dus klaar waren met pulariteit heeft opgeleverd. Het view to a kifr minder humor te zif de opnamen, moesten we te voet raakt. Hij is harder. heeft hem gebracht naar de meest exotische oorden ter wereld. De lo- katies van 'Octopussy' hebben de Moore-fihns gewend diepste indruk op hem gemaakt, speciaal de stad Idaipur, de drij- Roger Moore: "Er zit erg veel ac- vende dorpen en het Pichola Meer tie in. Ik denk dat geen enkele in India. Roger Moore vindt Michel Bond-film tot dusver zo veel spek- Lonsdale, van 'Moonraker', zijn takel te bieden had als deze nu. Er gigantische brandtrap afdaalt en iedere seconde zie je, tussen de spijlen en je benen, diep onder je, heel Parijs liggen. Duizelingwek kend". "Het kan waar zijn dat 'A t meest tot de verbeelding spreken- heeft overigens wel degelijk ook a kill' wat gewelddadiger de tegenstander en als zijn favorie- veel humor in gezeten, maar er zijn te 'stunt' noemt hij de Lotus-sport- wat grappen in de eindmontage wagen die in een oogwenk zijn weg verdwenen. Het scenario bleek als onderzeeër kon voortzetten, en nogal overladen te zijn geweest, die te zien is geweest in 'The spy We zaten met drie uur film in de who loved me'. Die film beschouwt ruwe montage, echt veel te lang, hij, afgezien even van 'A view to a zelfs voor James Bond", kill', als de beste. "Evenmin een pretje was al dat "Het was de eerste die ik met Le- gereis, vooral in de periode van de wis Gilbert gemaakt heb en waarin Londense opnamen in de Pine- Maar de acteur haast zich nu te allemaal van tevoren had geweten, het r 5 gelukt c r meer hu- wood Studio's. Ik 1 komt dan de meeste andere Bond films van de laatste jaren. Maar het is een geweld dat serieus valt te ne men. Cubby Broccoli pleegt te zeg gen: James Bond, dat is sadisme voor de hele familie. En zo is het. Het geweld is niet zo grof en gede tailleerd als in Peckinpah-films. Geen slow motion. Geen bloedfon teinen en hersens die rondspatten. beklemtonen dat dit keer geld geen rol speelt: „Het is zelfs zo dat ik zit te broeien op een project op korte termijn, waar ik verder nog niets over zeggen wil, maar waarin ik dan niet James Bond zal spelen, wat er aan vast zou zitten, ik weet niet zeker of ik het dan geaccep teerd had. Ik werd meteen gecon tracteerd voor drie films achter el kaar en dat gaf mij een toen welko- zekerheid. Daarna kon ik be- terwijl toch Cubby producent zal grijpen dat de producent van zijn zijn"- kant net zo goed continüiteit in zijn „Ik zou overigens niet willen be- serie wilde hebben en dat hij de weren dat Bond me niet serieus ge- moeizaam in mijn richting omge- noeg is: films met een budget van bogen formule niet onmiddellijk 30 miljoen dollar, hoe veèl serieu zer kun je bezig zijn? En ik kan ook niet zeggen dat het Bond-persona- ge me de strot uit komt, al zie ik er twaalf jaar vair mijn leven wilde aanpassen nieuwe acteur". "Maar er zijn inmiddels wel te verwerken, nadat mijn even moet toelichten. Zoals wei twee eerste Bond-films een nog licht bekend ben ik ooit om belas wat experimenteel karakter had- tingtechnische redenen naar Zwit- den gehad. Nadat ik meer dan ze- seriand verhuisd. Dat houdt ven jaar gespeeld had in de tv-se- ik slechts zeer korte periodes ries The Saint en The Persuaders, Engeland mag verblijven, of de fis had ik bij het publiek een 'image' cus confronteert mij met een opgebouwd van niet bepaald een navordering van gigantische om- rotzak. Ik was nogal een zachte... vang. Dat hield in dat ik om de zo en ik wist daarom dat ik het Bond- veel dagen Engeland even diende karakter zou moeten spelen zonder te verlaten. Koffers pakken, wach- de harde kantjes die Sean Connery ten op vliegvelden, heen en weer dat ik dit In Bond-films vloeit geen bloed. Alleen mijn bloed heeft gevloeid. Een ongelukje, op het moment dat er een ruit aan diggels ging. Nor- dat maal gebruikt men 'suikerglas' voor zoiets. Dan krijg je geen scherpe kanten en splinters die rondvliegen als kleine dolkjes. Maar deze keer had men gewoon glas gebruikt, er vlogen wat stuk ken in mijn hand en ik bloedde als een rund. Maar ik ben heel flink ge bleven. Net James Bond". niet meer reikhalzend naar uit rond te hangen op sets druk is met grote actie-scènes, niet anders personage gaan zitten en verreweg de meeste mensen kunnen mij ook zien dan als Ja- LONDEN - Als je de titelsong van een James-Bondfilm mag zingen, weet je zo goed als zeker dat je een enorme hit zult scoren. Vandaar dat men het algemeen als een bijzondere eer ervaart, daarvoor gevraagd te worden. De muziek voor de Bondfilms, ook die van het zogenaamde 'main theme', wordt steevast geleverd door John Barry. De tekst werd nooit geschreven door de uitvoerende artiest, tot twee jaar geleden Paul McCartney Wings de titelsong voor 'Live and let die' mochten uitvoeren en Paul en Linda ook hun tekst goedgekeurd kregen. Datzelfde is nu gebeurd bij 'A View To A Kill' met Duran Duran. Simon Le Bon leverde hiervoor de tekst en zelfs de basismelodie kwam bij de band vandaan. Simon Le Bon: "Ik denk dat het heel verstandig is geweest van de makers van de Bond-serie om eens iets anders te proberen met de titel song. Het is ook onder die voorwaarde dat wij ons ermee wilden belasten. In plaats van de stereotiepe Bond-ballade, wilden wij iets maken waarin je de motieven moord en sex als het ware al horen kon. En dat hebben we gedaan". - Heb je het idee dat dit afwijkt van de normale Duran-Duranstijl? "Niet echt. Ik heb altijd al gevonden dat onze soort muziek past bij de atmosfeer van deze films. Ik denk ook dat John Barry altijd al een invloed op onze muziek heeft gehad nog voor we hem ooit ontmoet hadden en nog voor we zelfs konden vermoeden dat we ooit iets met James Bond te maken zouden krijgen. Gewoon vanwege het karakter van zijn muziek, waar een bijzonder dramatische werking vanuit gaat. En toen we iets gevonden meenden te hebben zijn we daarmee naar John Barry gegaan". "Die samenwerking daarna is voor ons heel interessant verlopen. Je moet namelijk weten dat wij geen klassiek geschoolde musici zijn. Tech- 'Undér Fire'; regie: Roger Spottis- nisch zijn wij volmaakt naief. Niemand van ons kan noten lezen. En John woode; hoofdrollen: Nick Nolte, Gene Barry is technisch juist ontzettend doorgewinterd. Wij speelden hem ons Hackman en Joanna Cassidy; theaters: deuntje voor en dan hielp hij ons verder met het zoeken naar kleine Kijkhuis, Leiden (tot en met zondag) en variaties en geschikte steunakkoorden. Hij speelde die voor op de piano, Euro, Alphen; leeftijd: 16 jaar probeerde er ook de typische Barry-touch aan te geven - al zijn muziek heeft een karakteristiek eigen stempel - en dat werd verder uitgetest". - En hoe heb jij de tekst geschreven? Had je al iets van de film gezien "I don't take sides, I take pictures", toen je eraan werkte? „Nee, toen had ik de film nog niet gezien. Zo hoort het ook, want anders Nick Nolte, Joanna Cassidy en Jean-Louis Trintingnant (v.l.n.r.) in 'Under Fire' zegt oorlogsfotograaf Russell Price i het begin van de film 'Under" loop je het gevaar om met je titelsong onwillekeurig al de intrige prijs te Fire'. Een bekend journalistiek uit geven en dat mag natuurlijk niet gebeuren. Ik had enkel een titel die me gangspunt, 'geen partij kiezen', kritische film uit Amerikaanse Price ziet zich later toch kon inspireren: 'A View To A Kill'. En ik bezat natuurlijk kennis vorige Bond-films. Je weet dus globaal waarom het zal draaien: James dwongen om dat wel te doen Bond zal zich in de nesten werken, hij doodt mensen en gaat naar bed wordt Price in het Nicaraguaanse maar met een stel mooie vrouwen. Zo simpel ligt het" - Dus dit zul je wel vaker gaan doen? „Ben je belazerd! Het betaalt niet genoeg!". geweld die er direct bij betrokken wordt. 'Under Fire' is een opmerkelijk keuken die hier (filmhuis) en daar (Katwijk) al te zien is geweest, maar nu ook tot een langere pro- aan de zijlijn grammering in Leiden en Katwijk zijn geroepen. 'Under Fire' speelt in het Nicaragua van i979 toen So- journalist. moza zich Amerikaanse hulp nog staande hield tegen de Sandinis ten. De film laat op een treffende ma nier zien dat journalisten per defi nitie partij kiezen in een conflict en hun rol van buitenstaander niet waar kunnen maken. Fotograaf Price participeert heel duidelijk als hij een fake-fotó maakt voor de Sandinisten om de tegenpartij zand in de ogen te strooien. De Canadees Spottiswoode maakte met 'Under Fire' zijn Ame rikaans debuut. De hoofdrollen zijn voor Nick Nolte als de foto- (OP)NIEUW 'Flashpoint' grenspolitie in ram melende actiefilm, Euro, Alphen. 'Hot bubblegum: dikke liefde' - 'humor'. City 2, Katwijk. 'De bedrieger' - (af en toe) lachen om Belmondo, City 3, Katwijk 'The postman always rings twice' - broeierige romance Jessica Lange en Jack Nicholson, Kijkhuis, Lei den. 'Passione d'Amore' - Knappe jonge man in armen lelijke, hysterische vrouw, Kijkhuis, Leiden. BLIJVERS 'Runaway' - goed geslaagde thriller met Tom Selleck in de hoofdrol, Lu xor, Leiden. 'Kaos' - prachtig vijfluik van ge broeders Taviani, Kijkhuis, Leiden. 'Best Defense' - Hoe twee komie ken toch niet leuk zijn, Lido, Lei den. 'Vier vuisten in het kwadraat' - Bud Spencer en Terence Hill slaan er weer op los en zijn weer niet leuk. Lido, Leiden. 'Witness' - sterke thriller met Harri son Ford in hoofdrol, Lido, Leiden. 'Killing Fields' - aangrijpende film over het Cambodjaanse leed, City 1. Katwijk. 'Beverly Hills Cop' - Eddie Murphy als het grote fuifnummer in lach film, Lido, Leiden, Euro, Alphen. 'Passage to India' - David Lean ging te clichématig te werk, Studio, Lei den, Euro. Alphen. 'Repo man' - opmerkelijke actiefilm van Brit Alex Cox, Euro, Alphen. SEXFILMS 'Viva Vanessa' Rex, Leiden 'Young doctors in love' - Trianon, Leiden. 'A girls best friends' - City 4, Kat wijk. NACHTFILMS 'Lolita' - Rex, Leiden. 'Geheim liefdesspel' - Euro, Alphen. 'Suzy Superstar' - Euro, Alphen. 'Repo man* - Euro, Alphen. 'Under fire' - Euro, Alphen. DEN HAAG 'Vier vuisten in't kwadraat' - Asta (463500). al. 'Witness' - Asta, 12 jr. 'Kaos' - Asta, 16 jr. 'Amadeus' - Babylon 1 (471656), al. 'The cotton club' - Babylon 2,12 jr. 'Into the night' - Babylon 3, 12 jr. 'Runaway' - Cineac 1 (630637), 12 jr. 'Beverly Hills Cop' - Cineac 2, al. '48 hours' - Cineac 3, 16 jr. 'Duin' - Euro (667066), 12 jr. 'De laatste haai' - Metropole 1 (456756), 16 jr. 'A passage to India' - Metropole 2, al. 'Ordeal by innocence' - Metropole 3. al. 'Thief of hearts' - Metropole 4,16 jr. 'Filmzomer '85' - Metropole 5. 'Battle rage' - Odeon 1 (462400), 16 jr. 'Histoire D'O' - Odeon 2, 18 jr. 'Beverly Hills Cop' - Odeon 3, al. 'The Glenn Miller Story' - Odeon 4, al. 'Erotische kunstjes' - Le Paris 1 (656402), 18 jr. 'Women at play' - Le Paris 2. 18 jr. 'Good girl, bad girl' - Le Paris 3, 18 jr- 'Best defense' - Passage (460977), al AMSTERDAM 'Witness' - Alfa 1 (278806), 12 jr. 'The Bostonians' - Alfa 2, 16 jr. 'Enrico IV' - Alfa 3, 16 jr. 'Stop making sense' - Alfa 4, al. 'Amadeus' - Alhambra 1 (233192), al. 'Les uns et les autres' - Alhambra 2, al. 'Battle rage' - Bellevue Cinerama (234876/266227), 16 jr. 'Dune' - Cinerama, 12 jr. 'Best defense' - Calypso 1 (266227/ 234876), al. 'Falling in love' - Calypso 2, al. 'E.H.B.S.' - Centraal (248933), 18 jr. 'Trading places' - Cineac (243639), al. - Cine- 'Les nuits de la pleine lun center (2366157, 16 jr. 'Brazil' - Cinecenter, al. 'The world according to Garp' - Ci necenter, 12 jr. 'Repo man' - Cinecenter. 16 jr. 'The Glenn Miller Story' - Cinema 1 (151243), al. 'Witness' - Cinema 2, 12 jr. 'Last tango in Paris' - Cinema Rex (246132), 16 jr. 'Beverly hills cop' - City 1 (234579), al. 'Vier vuisten in't kwadraat' - City 2, al. 'De Nurds slaan terug' - City 3,12 jr. 'Starman' - City 4, al. 'Into the night' - City 5, 12 jr. 'Ordeal by innocence' - City 6, al. 'A passage to India' - City 7, al. 'Excalibur' - Kriterion, (231708), 16 Tm allright Jack' - Studio K (231708), al. 'Man of flowers' - Studio K, 16 jr. 'Private teacher' - Parisien (248933), 18 jr. 'Best defense' - Rembrandtplein- theater 2. 18 jr. 'Kaos' - The Movies 1 (245790), 16 jr. 'Reporter' - The Movies 2, 16 jr. 'Filmzomer '85' - The Movies 3. 'Runaway' - Tuschinski 1 (262633), 12 jr. 'Witness' - Tuschinski 2,12 jr. The cotton club" - Tuschinski 3, 12 jr. 'The killing fields' - Tuschinski 4,12 jr. 'A passage to India' - Tuschinski 5, al. 'Het Russ Meyer-Festival' - Tu-' schinski 6, 16 jr. 'Birdy' - De Uitkijk (237460), 12 jr. TELEVISIE Tussen de lading sport uit Wim bledon en Frankrijk door een hoop films op de Nederlandse te levisie. De VPRO vervolgt mor gen en zondag de serie rond Amerikaanse scenarioschrijvers gevolgd door een film waar hun schrijvershand achter schuil gaat. William Goldman is één van de bekendste scenaristen. Zo schreef hj 'All the president's men' en 'Butch Cassidy and te Sundance Kid'. Een interview met hem om 22.45 uur gaat voor af aan de film 'Harper' die om 22.35 uur aanvangt (zaterdag, Ne derland 2). Een spannend en hu moristisch verhaal met Paul Newman als de privé-detective Lew Harper. Hij moet de miljo nair Sampson opsporen en be landt daarmee zelf in een slan genkuil. Alle betrokkenen wer pen steeds een ander licht op de zaak en dan kampt Harper daar bij ook nog met huwelijksproble- Zondag is Carl Foreman aan de beurt, een veteraan in het vak en verantwoordelijk voor de klas sieke western 'High Noon'. Hij was sterk politiek georiënteerd en dat brak hem ook op tijdens de communistenjacht in Holly wood. Na zijn terugkeer bewees hij zijn talenten met films als 'Bridge over the river Kwai' en 'The guns of Navarone'. Zijn portret wordt gevolgd door de minder bekende film 'The Men' met Marlon Brando in een hoofdrol. Hij maakte zijn de buut in deze produktie van Fred Zinneman en speelt een uitste kende rol als oorlogsinvalide (zondag, Nederland 1, 21.30 uur en 22.20 uur). Aan te bevelen is verder 'Is lands in the stream' met de on volprezen George C. Scott in de hoofdrol. Een romantische avon- turenfilm gebaseerd op een boek van Ernest Hemingway en de hoofdpersoon is ook gemodel leerd naar de figuur van Heming way. Als de weerbarstige eiland- bewoner en kunstenaar Thomas Hudson is Scott de aangewezen persoon voor die rol. Regie is van Franklin Schaffner (woensdag, 20.33 uur, Nederland 1). Donderdag houdt Veronica zich bij zijn wortels en zendt de hele avond popmuziek uit met om 20.28 uur 'Grease'. Een suc cesvolle musical met John Tra volta en Olivia Newton-John als j verliefd stel op een high school (Nederland 1). 'The Sunshine Boys' brenfet de veteranen Geor ge Burns en Walter Matthau te genover elkaar. Als Al en Willy vormden de Sunshine Boys eens een komisch duo; altijd ruzie maar het succes hield ze bij el kaar. Een jonge impressario wil ze nog één keer bij elkaar bren gen voor een tv-optreden en het aloude conflict laait al snel weer op (vrijdag, Nederland 1, 23.25 uur). Met dit aanbod steekt de Ne derlandse tv voor de verandering de buitenlanders eens naar de kroon. Duitsland 1 geeft deze week het woord aan de dieren. Zondag om 15.00 'Mighty Joe Young', een niet zo geslaagde re make van King Kong met de go rilla die ontsnapt uit Hollywood. Dezelfde dag om 21.00 uur het beroemdste filmdier van de laat ste tien jaar: de witte haai in 'Jaws'. De uitstekende horror film van Steven Spielberg over de haai die een badplaats in pro blemen brengt. Van minder al looi is 'Ants', een griezelfilm met mieren die met hun lijfjes vol gif een hotel aanvallen (20.15 uur, vrijdag). FILMHUIZEN Gene Hackman als de Met 'Fitzcarraldo' wordt het Werner Herzog-retrospectief in het Filmhuis LVC vanavond tot en met zondagavond afgesloten. Een kolonist in het Amazonege bied (Klaus Kinski) heeft het on mogelijke plan opgevat om mid den in het oerwoud een operage bouw neer te zetten. (21.15 uur). Donderdag 4 juli begint het zo- merprogramma van het LVC. Dan is er alleen donderdags tot en met zondags een film te zien. Begonnen wordt met 'Kagemus- ha' van de Japanner Akira Kuro sawa uit 1980. Het verhaal speelt zich af in het zestiende-eeuwse Japan. Een krijgsheer droomt er van het hele land te overheersen. Voordat het zover is, komt hij om het leven. Maar een dubbelgan ger - een kagemusha - neemt zijn plaats in. (22.15 uur). In Het Kijkhuis wordt dins dagavond 'The Postman always rings twice' vertoond. Jack Ni cholson en Jessica Lange zijn be zeten van elkaar en ruimen alles uit de weg wat hun geluk voor de voeten loopt. Donderdag wordt 'Passione d'Amore' van Ettore Scola vertoond, ook al een film waarin hartstocht een belangrij ke rol speelt: een knappe jonge man wordt in de armen gedreven van een lelijke, hysterische vrouw. (20.00 en 22.15 uur). Op de overige avonden draait 'Kaos' van de gebroeders Taviani om 20.00 uur; tot en met zondag avond is hier 'Under fire' te zien.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 19