De proef op de som Vi ■!l.l..U.JJ.B nrop,fi Te dik? Laat het liehaam zichzelf afslanken...!! P&C LEIDEN RUIMT OP! Renteverlaging W cure, no pay^JW-garantie Beleggingsbewijzen Spaardeposito's Maandrente-deposito's Meer informatie? AANTREKKELIJKE KOOPJES BIJ PEEK&CLOPPENBURG LEIDEN! iedereen leest de krant altijd en overal. KAMSTEEG heeft de proefnummers voor de deur staan. De Audi 100, Audi 100 Avanl CC, Audi 100 CC, Audi CD, en de nu al legendarische Audi Quattro. Economisch, comfortabel en uiterst representatief. Optimaal rendement, jaren en kilometerslang. Kom nu naar'KAMSTEEG en stuur direct aan op een proefrit. U bent welkom. Per 24 juni 1985 heeft postgiro/rijks postspaarbank enkele rentetarieven verlaagd. Deze verlaging geldt alleen voor nieuw in te leggen bedragen. Dit zijn waardepapieren die u voor f1.000,- of f 5.000,- per stuk kunt kopen. Looptijd 3 jaar vast 6V?:b (ongewijzigd) 4 jaar vast 6%% (was 7 5 jaar vast 7 (was7'A%) Spaardeposito's zijn rekeningen met dagafschriften, waarop u bedragen vanaf f1.000,- voor één of meerjaren kunt weg zetten tegen een vaste rente. Looptijd 1 jaar vast 6 2 jaar vast 6Vt% 3 jaar vast 6'/2% 4 jaar vast 6%% 5 jaar vast 7 9 jaar vast 7'/2% (ongewijzigd) (ongewijzigd) (ongewijzigd) (was 7 (was 7'/4%) (was 7%%) Een beleggingsvorm waarbij u met een minimuminleg van f15.000,- gedu rende 5 of 10 jaar maandelijks verzekerd bent van een vaste, hoge rente-uitkering. Looptijd 5 jaar 6%% (was 7 10 jaar7V4% (was7'/2%) Meer informatie vindt u in de folders. Haal deze op het postkantoor. Telefonisch aanvragen kan ook. Bel gratis 06 -0400 (van maandag t/m vrijdag tot 21.00 uur). postgiro rijkspostspaarbank Op elke spaarwaag een antwoord. Hèt grote ideaal van vele vrouwen is het terugbrengen van hun lichaamsmaten tot een aantrekkelijke omvang. Zij willen er grote oiiers voor brengen en dein zen er niet voor terug avonturen te beginnen met slikken van alle mogelijke soorten afslankmiddelen waarvan zij noch de samenstelling en uitwerking ken nen noch soms de meest barre bijwerkingen. Zulke kuren laten zij gepaard gaaij met ongecontroleerde hongerkuren met alle gevolgen vandien. Zij dwin gen hun lichaam vreemde stoffen op te nemen en onthouden het de nodige voeding om zich in stand te houden. Géén chemisch avontuur in je liehaam En dan die heerlijke zekerheid, want... Figu- rella garandeert zwart op wit: "No cure, no pay", oftewel "niet goed, geld terug!' Het is duidelijk: afslanken betekent een stuk albouw van het lichaam. Dat echter op een na tuurlijke wijze, waarbij het lichaam zelf zich af slankt. Uiteraard moeten de dames er wat voor doen. Echter... géén lichaamsvreemde stoffen slik ken, géén ongecontroleerde hongerlijden, maar zelfwerkzaamheid. Actieve zelfwerkzaamheid gecombineerd met aangepaste voeding doen de overbodi ge centimeters verdwijnen. Te dik zijn is geen kwestie van te veel kilo's maar het probleem van te veel (omvangrij ke) centimeters op ongewenste plaatsen van het lichaam. Te dik zijn is geen ge wichtsprobleem, maar een figuurprobleem. Dat figuur moet worden gecorrigeerd. En dal zonder vasten? Zonder "wonderkoek- jesZonder pilletjes? Inderdaad, zonder dat alles! Dat men uiteraard met zijn eetgewoonten moet oppassen spreekt vanzelf, ieder pondje gaat door het mondje! Verantwoorde voedings adviezen blijven dan ook noodzakelijk, maar die en al hel andere, dat noodzakelijk is voor een figuurcorrectie op de meesle prettige wij ze, zitten opgesloten in de TFM, de Thermi sche Fysische Methode van figuurcorrectie. PERSOONLIJK Net zo persoonlijk als de figuurproblemen van iedere vrouw zijn, zo is ook de behan delingsmethode. Een standaardprogramma zonder meer voor Iedereen, die wat centi meters kwijt wil, is onmogelijk. Een afslan kingsmethode moet geheel op de betreffen de persoon worden afgestemd. Dat betekent, dat de behandelingsmethode op een behoorlijk vooronderzoek moet zijn geba seerd. Dat brengt met zich mede, dat bij de toepassing van TFM reeds vooral schriftelijk garantie kan worden gegeven met betrekking tot het beloofde resultaat! Een belangrijke lactor in de TFM is de zorg voor de huid van de afslankende dames. Ook die moet na het verdwijnen van de overtollige centimeters weer glad en slrak zitten' Het klinkt bijna ongelooflijk. TFM blijkt inder daad de meest perfecte atslankingsmethode te zijn, die aan alle wensen van afslankende da mes tegemoet komt. In dit geval praat men dan eigenlijk ook niet meer over vermageren, afslanken, maar over figuurcorrectie. TFM is helemaal daar op gericht. Na een grondige figuuranalyse krijgt men een persoonlijke behandelingstherapie gepresen teerd. De TFM bestaat uil een passief en een actief programma. Passiet is het ondergaan van de OZON-behandeling. Daardoor wordt de bloedsomloop gestimuleerd en de stofwisse ling aanmerkelijk verbeterd. Het actieve deel van het programma is een bewegingstherapie waarbij het persoonlijke bewegingsprogramma wordt afgewerkt in spe ciale transparante cabines De methode is zo danig, dat op de juiste plekken de overtollige centimeters verdwijnen. Naast de genoemde bewegings- en 0Z0N- therapie volgens het persoonlijke programma worden tevens voedingsadviezen gegeven. In de praktijk blijkt dat heel veel (te) dikke mensen onverantwoord eten, maar toch... het hoeven geen hongerdiëten te zijn. Diëtisten kunnen het bevestigen, dat het soms ook geen kwestie is van te veel eten, maar hel probleem van ver keerd elen! Bij de TFM wordt met alles reke ning gehouden en omdat het zo persoonlijk is, is het ook zo prettig. En dat prettig gevoel wordt nog verhoogd door de wetenschap, dat men zelf met zijn lichaam- safname en figuurcorrectie bezig is! ZIJ SCHREVEN.. Brigitte Wolters vond de weg ook naar Figurel- la. Naderhand schreef zij: ..maar ik zag er wel tegenop. Ik dacht dat zal toch wel niets worden. Maar al die eerste week toen ik ernaar toe ging. bleek dal ik mij vergisl had. want ik voelde me al veel titter en levendi ger als anders en bij het meten bleek dal er ook al een paar centimeters al waren. Nu ik klaar ben met de behandeling vind ik dat ik zeil een goed figuur heb gekregen. Want ik ben t. 72 meier en woog voor de behandeling 68 kilo en nu nog maar 58.7 kg. Ik raad het iedereen aan wantje ziet je figuur gewoon ver anderen. Een andere dame schreef: "Mijn problemen zijn tijdens en na de zwanger schap begonnen; dikke dijbenen, slappe buik en de welbekende cellulites (kuiltjes in de huid, ook wel sinaasappelhuid genoemd). Ik vond me erg dik en onaantrekkelijk, dus ben ik maar fanatiek gaan sporten en lijnen en veel honger lijden. Maar dal alles hielp niet veel. Zodoende ben ik bij Figurella terecht gekomen. Het resultaat is wonderbaar/i/k. Na de kuur heb ik weer mijn slanke taille, mijn hangend buikje en billetjes en de cellulites zijn vrijwel geheel verdwenen dankzij de goede en geduldige begeleiding en natuurlijk ook mijn ei gen doorzettingsvermogen. En Liek v.d. Molen schreef: Mijn zelfvertrouwen is 100% verbeterd en ik voel me veel fitter. Mijn gewicht is 14 kg ver minderd en mijn omvang 99 cm. En zo zijn er tientallen, die de weg naar Figu rella vonden en daar een stuk levensvreugde terug vonden. HOE, WAT EN WAAR? Ook in Leiden is zo'n deskundige Figurella aanwezig. De openingstijden zijn van de maandag tot donderdag telkens van 10 tot 20 uuren op de vrijdag van 10 tot 16 uur. 'studi° voor slankheid en figiiurkorrektie langs natuurlijke weg. Figurella Haarlemmerstraat 133 Leiden. Telefoon: 071 12 13 45. VERBOUWINGS- UiïVBM3DP BU P8C P&C in Leiden wordt verbouwd. Hier zijn er alvast een paar: Zo'n verbouwing brengt natuurlijk ongemak- DAMES: Blouses, sweaters en truien v.a. 19.- ken met zich mee. Maar ook een heleboel voordeeltjes. Broeken en rokken v.a. 29.- jacks en regenmantels v.a. 49.- HEREN: T-shirts v.a. 5.- Polo's, truien en De hele winkel hangt namelijk vol met aan- shirts v.a. 19.- Broeken en jacks v.a. 39.- Kolberts trekkelijke koopjes v.a. 98.- Kostuums v.a. 198.- KINDEREN: Broeken v.a. 19.- Rokken, bloesjes er truien v.a. 9.- Jacks v.a. 29.- En verder vindt u op alle afdelingen accessoires, zoals sjaals, riemen, sokken, etc. voor verbazend lage prijzen.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 14