Jelgersmakliniek wacht zeker sloop I k was een soort vertrouwensman' Tenzij Leiden nog iets doet 1 naturistenstrand fkk strand plage naturiste nudist beach Slechte velden leveren regen van aflastingen op 'Ronde van Voorschoten' krijgt vervolg PvdA wil serieus worden genomen PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 21 JUNI 1985' OEGSTGEEST/LEIDEN - De sloop van het oude hoofdgebouw van de Jel gersmakliniek lijkt zeker te zijn, nu minister Brinkman van welzijn, volksgezond heid en cultuur geen be hoefte heeft aan behoud van het gebouw in de sfeer van geestelijke gezond heidszorg. Tegen een andere bestemming van het grote gebouw, zoals bijvoor beeld jongeren- en/of studenten huisvesting, zijn bezwaren ge maakt door de hoofdinspectie van de volksgezondheid. Met name het uitzicht op de patiënten van het Centrum 45 en andere paviljoens van de Jelgersmakliniek weegt hierbij zwaar. Slechts de gemeente Leiden, ei genaar van de Jelgersmakliniek, kan nog beslissen de sloop, ogen schijnlijk het enige alternatief voor het in slechte staat verkerende ge bouw, tegen te houden. Volgens de Oegstgeester wethouder A. Kohl- beck heeft Brinkman "om Oegst- geest toch te plezieren het verzoek om het gebouw van de Jelgers makliniek op de Monumentenlijst te zetten, doorgegeven aan de Mo- numentenraad". Een dergelijke poging om de Jelgersmakliniek onder monumentenzorg te krijgen kwalificeerde wethouder Kohl- beck vanmorgen als 'zinloos'. .1 1 I 1 WASSENAAR Eindelijk heeft Wassenaar dan 'officieel' een naak- strand. In principe is er al maanden een strook strand tussen Wassenaar en Den Haag voor blootzonners gereserveerd. Algehele klacht was echter: het strand is helemaal niet te vinden, nergens staan borden. Of de liefhebbers daardoor wegbleven van de 500 meter lange strook zand? Feit is dat burgemeester Schoute tijdens een commissievergadering ietwat triomfantelijk uitriep dat er maar anderhalve man en een paarde- kop zaten. Hoe de animo zal zijn nu er een heus bord staat moet nog blijken. Voorlopig zal de kou de naaktrecreanten nog wel tegenhouden. Voor wie het naaktstrand zoekt: het ligt anderhalve kilometer van het Meyendelse strand en grenst aan het Haagse naturistenstrand. Oplossing voor Forescate nu nabij VOORSCHOTEN - De twee groe ne velden van de Voorschotense mixed-hockeyclub Forecate zijn er slecht aan toe. Zeer regelmatig werden ze het afgelopen seizoen af gekeurd doordat het water niet goed wegliep. Vermoedelijke oor zaak is een breuk in het drainage systeem. CD A-raadslid Ten Have beklaag de zich onlangs over de ontstane situatie tijdens de vergadering van de raadscommissie voor openbare Schipper loost olie in de Zijl LEIDERDORP - De politie heeft gistermiddag een schipper van een aak betrapt op het lozen van een flinke hoeveelheid olie in de Zijl, ter hoogte van de Touwfabriek in Leiderdorp. Zowel de Leiderdorp- se als de rijkspolitie te water kwa men er aan te pas om de illegale lozer een proces-verbaal te geven. werken. En mevrouw Van der Kloes (WD) zag haar kans schoon om te pleiten voor privatisering van de velden. Wethouder Van Leeuwen (PvdA/PPR) vond dat niet zo'n zinnige suggestie: "Bij privatisering is het juist de bedoe ling minder te doen aan de vel den". Hij zegde toe dat in de rustperio de, deze zomer, iets zal worden ge daan aan de velden. Thomassen van de tennisclub benadrukt overi gens dat de gemeente niet schuldig is. Het is de tand des tijds, gevoegd bij een grondverzakking. Een zeer onvoorziene. Want, jarenlang was het goed gegaan bij Forescate. "We konden hier spelen wanneer bij andere clubs de velden werden afgekeurd", aldus het bestuurslid. In augustus, september kwamen echter de klachten en de afgelas tingen. Wanneer het vrijdag regen de, kon in het weekeinde niet wor den gespeeld. Forescate moest ex tra speeldagen inlassen; het kunst grasveld werd vaker gebruikt en de hockeyers weken uit naar om liggende gemeenten. Toch konden de competities worden afgerond. Grote verliezers waren de jeugd spelers. Zij konden minder vaak in actie komen. "Vandaar dat sloop nu definitief is, tenzij Leiden nog iets doet. De duidelijkheid scheppende brief van Brinkman is het ant woord op een schrijven van de ge meente Oegstgeest van vorig jaar juli. Bijna een jaar heeft Oegstgeest moeten wachten op antwoord. Vo rige maand pikte de gemeente het niet meer en schakelde de nationa le ombudsman in. Deze instantie heeft inmiddels een brief aan het ministerie van wvc geschreven, waarin de klacht van Oegstgeest is neergelegd en waarin opheldering wordt gevraagd over het lange uit blijven van een reactie op herhaal delijke verzoeken van Oegstgeest. Spijt In het schrijven dat Oegstgeest onlangs ontving, doet minister Brinkman de wachttijd van bijna een jaar af met "tot mijn spijt heeft onze reactie enige vertraging opge lopen". Gemeentesecretaris Van Hulsteijn was hiermee geenszins gelukkig: "Dit is geen verklaring voor het lange wachten, dit is een excuus. We willen nog steeds we ten waarom het allemaal zo lang heeft moeten duren. Vandaar dat onze klacht bij de nationale om budsman gewoon doorgaat". Overigens meende Van Hulsteijn dat de interne strijd die het afgelo pen jaar op het ministerie heeft ge woed tussen de 'cultuurpoot' en de 'volksgezondheidspoot' in het voordeel van laatstgenoemde is uitgevallen. Immers, de bestem ming van de Jelgersmakliniek, is op gronden van volksgezondheid afgeketst. De culturele tak van het ministerie heeft er nooit een ge heim van gemaakt dat men behoud van het karakteristieke gebouw wenste. Leiden heeft een afschrift van de ministeriële brief gekregen. Behal ve een verzoek om de brief die Oegstgeest vorig jaar aan de minis ter stuurde, is er nog niets van de buurgemeente vernomen. Pogin gen om vanmorgen de verantwoor delijke wethouder Kuijers te pol sen over de plannen van Leiden liepen op niets uit vanwege een werkbezoek van B W aan de NZH in Haarlem. Schapen scheren Op het Endegeest-terrein in Oegstgeest wordt morgen het schapenscheerdersfeest gehou den. Dit jaarlijks festijn wordt omgeven door allerhande attrac ties. Iedereen is vanaf twee uur welkom op het adres Endegees- terstraatweg 5. Agend a VRIJDAG Leiden K&O-gebouw - Oude Vest, werkstuk ken te bezichtigen van de opleiding Kreatieve Handvaardigheid, 19-21 uur. Marekerk - einduitvoering Streekmu- ziekschool, 20.15 uur. Repelsteel - Breestraat 19. Japans vege tarisch eten. 17.30-19.30 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, vrouwenavond, 21-1 Lesbiese Vrouwen Leiden - Caecilia straat 18, disco, 21-2 uur. Leiderdorp Plein bij gemeentehuis - opening mu ziekmanifestatie, 19 uur. daarna muzi kale rondgang door het dorp van 'Ta- marco' en 'Con Bravura'. Winkelhof - concert Bavinck-trio, 19-21 Muzenhof - bonte muziekavond, vanaf 19.30 uur. Winkelhof fietsenhandelaar, gra- veeractie fietsen, 18-21 uur. Zwembad De Does - Hoogmadeseweg, zwemvierdaagse, met artiekstengala 19- 24 uur en start Nachtzwemmarathon, 20 School Samen Onderweg - Van Alphen- plein, snuffelmarkt, tot 21 uur. Zoeterwoude Dorpskerk - kooravond, 20 uur. Eendenkooi - Kooikerkspad, kermis, tot 23 uur, ploegenwedstrijd, 20 uur. VOORSCHOTEN - De eerste 'Ronde van Voorchoten' krijgt een vervolg. De gisteravond verreden ronde bleek bij iedereen goed te vallen. Vandaar dat de initiatiefnemers, Zoeterwoudenaar Rutger Blommers en het Wieier- comité Voorschoten, nu al de knoop hebben doorgehakt. Een bedrag van 1200 gulden, bestemd voor een onderwijsproject in Afrika, werd gisteravond bijeengefietst dobr middel van een 'Wilde koers' en het regionaal kampioenschap voor scholieren. Zowel geroutineerde fietsers als leerlingen van scholen uit de regio waren in de race. De uitslag: wilde koers (30 km): 1. D. van Beelen (katwijk), 2. J.J. Berg (Nootdorp),.3. J. Jansen (Leidschendam). Scholieren-kampioenschap (35 km): 1. Christelijke MTS (Leiden), 2. de Vlietschans (Leiden), 3. Rembrandt scholengemeenschap (Leiden). De organisatie wil proberen volgens jaar ook amateurs te laten meerijden. Op de foto de start van de wilde koers. (foto Holvast) Oegstgeester raadsfractie legt verantwoording af OEGSTGEEST - Twee woningen voor vluchtelingen, de beëindiging van de stadspot, het invoeren van een meerjarenbegroting en een parkeerverbod voor vrachtwagens aan de gevaarlijke President Ken- nedylaan. Ziedaar enige 'succes sen' van de Oegstgeester PvdA-ge- meenteraadsfractie, gisteravond opgesomd onder het wakend oog van Tweede Kamer-voorzitter Dick Dolman 'tijdens de rit' be stookt met vragen en opmerkin gen. Ton Kohlbeck, Mijnke Bos man en Maarten Haasnoot legden de verantwoording van het beleid af in een redelijk gevulde zaal. Vervolgens kreeg de fractie een spervuur aan vragen en opmerkin gen in de redelijk gevulde zaal van 'De Roode Leeuw'. Vooral over het aspect van de verkeersveiligheid werden veel vragen gesteld. Zo werd opgemerkt dat de Kerc- kwervelaan in Haaswijk een zeer gevaarlijke weg is voor oversteken de kinderen. "Ik woon er nu vier iaar. maar nog steeds gaan er dage lijks zandauto's overheen met snel heden van maar liefst 60 tot 70 kilo meter per uur. Waarom kunnen hier geen verkeersdrempels ko men?", vroeg een vrouw zich af. Een bewoonster van de Duin zichtstraat speelde op die vraag in door de moeizame gespreksproce- dure, die mensen uit deze straat al enige tijd met de gemeente voeren, aan de orde te stellen. "Onze straat is ook levensgevaarlijk met al die hardrijdende auto's. Toch wil de gemeente er niet aan beginnen om snelheidsremmende voorzienin gen te treffen". De PvdA-fractie bekende wél voor aanleg van verkeersdrempels op verschillende plaatsen in Oegst geest te zijn. Maar: drie stemmen zijn vaak niet genoeg. Waarop Dick Dolman beloofde dat het hangijzer in het volgend verkiezingspTft- gramma wordt opgenomen. Verder verklaarde wethouder Kohlbeck dat in het verkiezings programma van volgend jaar geen rioleringswerkzaamheden worden gewenst, zonder dat er naar de ver keersveiligheid van de betrokken straat wordt gekeken. Waarom, zo vroeg een PvdA-lid zich in de zaal af, profileert de frac tie zich niet sterker? "Jullie hou den teveel rekening met de andere partijen. Verder zijn jullie bang iets op jullie naam te schrijven, terwijl andere partijen geen moeite heb ben om met grote notities te ko men over privatisering ot werkge legenheid", zo stelde hij. "Behalve dat we met zijn drieën geen tijd en personeel hebben voor grote nota's is onze positie duide lijk anders dan bijvoorbeeld die van de WD met zeven leden. Je moet heel goed oppassen dat men niet gaat zeggen: o, daar heb je hen weer. We moeten serieus worden genomen", aldus Mijnke Bosman, die de aanwezigen op het hart drukte ondanks teleurstellingen toch hun stem te blijven laten ho ren: "Hoe harder de mensen dram men, hoe meer kans ze hebben om iets te bereiken. Zo simpel is dat..." LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54. 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) i -vrij 8.30-17.00 uur (071)144941 SLEUTELTJES ma -vrij. van 8.00-19.30 uur (071143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. NABEZORGING ma.-vrij van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad- 250,90 345.20 131.40 65.70 89.30 22,10 30, pleeg het telefoonboek. ABONNEMENTEN per jaar, aan huis bezorgd per post (binnenland) per halfjaar, aan huis bezorgd per kwartaal, aan huis bezorgd per post (binnenland) per maand, aan huis bezorgd per maand, per post (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), losse nummers 1.00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra tie- en incassokosten. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19, 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720) 93961 Vuurbaakplein 11, 2221 JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz, A.A. van Brussel Stad: j. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaft Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg. Tokio. Londen. Parijs, Was hington. ^Rome, Madrid. Mexico-City. Tel Opmerkelijke verschijning verdwijnt uit Wassenaarse straatbeeld WASSENAAR - "Je had vaste koffie-adressen, maar als het koud was moest je er een aantal overslaan omdat je anders veel te veel kreeg". W. Goedhart (61) werkte dertig jaar als incasseer- der/meteropnemer bij het Wasse- naarse gemeentelijk energie- en waterbedrijf. Op 1 juli maakt hij gebruik van de vut. Met hem ver dwijnt een opmerkelijke ver schijning uit het Wassenaarse straatbeeld. Goedhart, ondanks zijn feno menale kennis van de Wasse naarse bevolking géén Wasse naarder van geboorte, kwam in 1940 als kappersbediende vanuit zijn geboorteplaats Woerden naar Wassenaar. In 1955 hield hij het kappersvak ("Je moest toch wat voor je brood doen") voor ge zien en solliciteerde naar de baan die hij dertig jaar later nog zou beoefenen. "Wassenaar was in die tijd ver deeld in vier wijken. Met z'n vie ren moesten we alle meters van gas, electriciteit en water elke maand opnemen. We hadden elk één bepaalde wijk gedurende een maand. De volgende maand had ieder een andere wijk, zodat we na vier maanden de hele ge meente hadden doorkruist, van de Ammonslaan tot en met de Waalsdorperlaan". In het begin van de jaren zestig telde Wassenaar ongeveer 400 gasmuntmeters die op speciale penningen liepen. Goedhart: "De gasprijs steeg voortdurend en bij iedere prijsverhoging moest je andere penningen in de meters gooien. Als we de oude penningen dan kwamen opha len, moest het prijsverschil in centen worden bijbetaald". Toen rond 1966 het aardgas in Wassenaar z'n intrede deed, moest Goedhart op pad om alle gastoestellen te inventariseren en de bewoners stuk voor stuk te vragen of ze op aardgas wilden overschakelen. Geen geringe klus, want het dorp telde in 1955 ongeveer zesduizend huizen, ter wijl er nu tienduizend in Wasse naar staan. Goedhart praat overigens niet over huizen, maar over 'aanslui tingen', want zoals de melkboer het heeft over een aantal klanten in een wijk en een postbode spreekt van 'afgiftepunten', heeft men ook bij het gemeentelijk energiebedrijf zijn eigen vakjar gon. Gemeentepet De forse stijging van het aantal aansluitingen betekende een hoop extra werk voor Goedhart, want hij moest bij verhuizingen de meters aan- en afsluiten. Goedhart: "Dagelijks werk en het werd steeds erger". Werden de meterstanden aanvankelijk maandelijks opgenomen, later werd dat eens in de twee maan den en vervolgens halfjaarlijks. Toen namen werkstudenten het werk grotendeels over. Een uitzondering daarop vor men de zogeheten grootverbrui kers zoals Duinrell. het Dieren park, Duindigt en de UrsUlakli- niek, in totaal ongeveer zeventig in Wassenaar. Elke eerste werk dag van de maand worden daar de meterstanden opgenomen. "Daar kun je geen werkstuden ten heensturen, daar moet ie mand van de gemeente heen", zegt Goedhart, zijn verantwoor delijkheid goed beseffend. Als de incasseerder/meterop- nemer op pad ging, was hij altijd te herkennen aan zyn fiets en uniform met bijbehorende ge meentepet. "Ik rijd zelf geen au to, ik fiets alles want op de fiets zie je veel meer. Wassenaar is een prachtige gemeente om in en voor te werken. Dat uniform was vroeger verplicht, maar ik ben het later blijven dragen. Je bent immers het visitekaartje van de gemeente en de mëeste mensen vinden het keurig staan". Het gezonde uiterlijk van Goedhart blijkt niet alleen door al het fietsen te zijn ontstaan. "Elke morgen om half acht, dus voor het werk, fiets ik naar het Sterrenbad om een paar baantjes te trekken. We zijn met een groepje van het werk daarmee begonnen en ik hoop het nog heel lang vol te kunnen houden". Te bekend De toegang tot een woning is hem nog nooit ontzegd. "Nee", klinkt het zeer beslist, "daar was ik veel te bekend voor. Je was per slot van rekening een soort vertrouwensman. De mensen vertelden je allerlei dingen die niks met energie te maken had den". In de dertig jaar dat hij meters opneemt is hij slechts één keer door een hond gebeten. Een an dere wetenswaardigheid is dat er in Wassenaar maar één huis is met de electriciteitsmeter op de eerste verdieping. Houdt hij de meterstanden in zijn eigen woning aan de Dr. van Mansveltkade ook zo nauwkeu rig bij? "Welnee, ik ben niet zo energiebewust, we hebben zelfs geen dubbele ruiten en de open haard is nep". JOS KNIJNENBURG ZATERDAG Leiden Vanaf WV-kantoor - Stationsplein, rondwandeling door de binnenstad, 10.30 uur. Hartebrugkerk - orgelconcert door Gijs- bert Kok. 15-15.30 uur. K&O-gebouw - Oude Vest, werkstuk ken Kreative Handvaardigheid, 10-14 Sint Elisabeth Gasthuishof - Caecilia straat. rommel-kleding-bloemen en plantenmarkt, 11-16 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- em curiosamarkt, 9.30-17 uur. Leiderdorp Hollandsche Tuyn - Hoofdstraat, musi- ca '85 met licht muziek, vanaf 14 uur. Oegstgeest Terrein Endegeest - schapen scheerders festijn, 14 uur. Zoeterwoude Eendenkooi - kermis, hele dag. Medische Diensten ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleen voor spoedeisen medische hulp). "Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, Zwanenburg, Meijer. R. v. Leeuwen, Verhage, Groeneveld, De Ruiter, B. Janssen: za van 8 uur tot zo 8 uur: J.H. de Ruiter, tel. 125096; spreekuur Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: J.A. Verhage, Pluim- zeggekreek 3, Leiderdorp, tel. 218661; spreekuur Rosmolen 2. Groep 2 - Mastenbroek. Pieterse. v Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis: za 8 uur tot zo 8 uur: R. Taytelbaum, tel. 120266; spreekuur Hogewoerd 138. zo 8 uur tot 24 uur: A. v. Luyk, Wasstraat 2a. tel. 122522. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg; E.K. Fogelberg, de Laat de Kanterstraat 32, tel. 126866. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: E. Nieuwenhuis- Smalbraak, tel. 768918; spreekuur Be vrijdingsplein 60. zo 8 uur tot 24 uur: A.A. van Run, Paga- ninistraat 1, tie. 314349; spreekuur Ken- nedylaan 24. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul. Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein, A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: H.C. Jasperse, Wit te Singel 72. tel. 124961. zo 8 uur tot 24 uur: H. Prince. Vondel laan 58. tel. 761754. Leiderdorp za, R. van Velzen, Drakestein 3, tel 891100; zo, O. Du Ry v. Beest Holle. Vlaskamp 16, tel. 891100; za en zo spreekuur van 12.30-13 uur op hetzelfde adres. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: J.W. de Haan, Oranjelaan 29, tel. 170605. Vóór de praktijk Haaswijk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar ook in het weekend. Voorschoten za. J Baars. R. Wagnerlaan 63. tel. 2520; zo, E. Schotanus, Leidseweg 305, tel. 766462. Warmond E. Sleeboom, Prof. Aalberselaan 2, Voorhout, tel. 02522-11393. Wassenaar noord: G.Th. Schaepman, V. Z. v. Nije- veltstraat 42, tel. 14561; zuid: mevr. I.C. Spelt, Van Groeneveltlaan 17, tel. 11844.. Zoeterwoude i het antwoordapparaat van uw eigen APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 21 tot vr 28 door: Apotheek Centraal, Breestraat 74, Lei den. tel. 120552. Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717-2525. DIERENARTSEN Leiden Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: G. Roest, Haaghuishof 5, Leiderdorp, tel. 890405. Voor de praktijk van Vestjens, v.d. Wouw: E.J.M. v.d. Wouw, Boshuizerlaan 26, Leiden, tel. 764058. Oegstgeest Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt, Homanstraat 1, Rynsburg, tel. 173266. Voorschoten R. Koster, Narcisstraat 47, tel. 01717- 3836. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno men door: Th.K.H. Holt, Breestraat 58a, Leiden, tel. 146004; spreekuur za en zo om 13 Voorschoten, Wassenaar: Mevr. A.F. de Lind van Wijngaarden, Groot Hasebroekseweg 27, tel. 77282. WIJKVERPLEGING Leiden Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 e

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2