Botha: geweld actie uit Gonzales wil tempo voor toetreding EG Assad onverwacht bij Gorbatsjov Zuid-Afrika kritisch over houding VS Wiiistoiitvvikkeliiig Vicon geremd door maai-kneuzer Huis stemt aanmaak van chemische wapens Geslaagd! Economische relatie met China DONDERDAG 20 JUNI 1985 PAGINA 11 (JENEVE (AP) - VN-bemiddelaar Diego Cordovez heeft gisteren in Genève afzonderlijke gesprekken gevoerd met de ministers van bui tenlandse zaken van Pakistan en Afghanistan, aan de vooravond van een vierde en mogelijk beslis sende ronde van geheime onder handelingen over een poltieke re geling voor de kwestie Afghanis- De gespreksronde moet een eind A maken aan de al twee jaar durende H m w impasse over een vier punten tel- -K B lend geheim plan dat zou voorzien Jk 1^1 «J gm lllT in de terugtrekking van de naar mm fm m ,1 I I I I I schatting 125.000 man Russische JLv./ JL m. troepen, de terugkeer van de onge veer 5 miljoen Afghaanse vluchte- KAAPSTAD - De Zuidafrikaanse president P. W. Botha heeft de wereld gisteren ge- dnf™ "aar hun la,nd< internaüona- waarschuwd, dat zij zal doorgaan met acties tegen de buurlanden, wanneer deze hun èen"fe^gebonden6Mg?^stoVen grondgebied ter beschikking blijven stellen voor terroristische activiteiten, die gericht het niet tussenbeide komen of zich zijn tegen Zuid-Afrika. Botha deed deze uitspraak in een rede voor een gemeenschappelijke zitting van het driekamerparle- ment, waarmee tevens de eerste zitting van dit nationaal en interna tionaal omstreden politiek lichaam werd afgesloten. Hij zei ook, dat al le 'elementen', waar ook ter we reld, die oproepen voor een desin- vesteringspolitiek tegenover Zuid- Afrika, een ernstige confrontatie te enigde Staten, omdat daar het cen trum van de internationale desin- vesteringscampagne zou liggen: door Ruud de Wit „Als er elementen in Washington zijn die denken dat ze Zuid-Afrika wachten staan met de Zuidafri- kunnen besturen vanuit de Ver- kaanse regering en haar inwoners, enigde Staten, dan hebben ze reke- Bij deze laatste waarschuwing ning te houden met een ernstige noemde Botha met name de Ver- confrontatie". NIEUW-VENNEP (GPD) - De omzet van landbouwwerktuigenfa brikant Vicon in Nieuw-Vennep is in 1984 met 29 procent gestegen tot 379 miljoen gulden. Hoewel de Vennepse fabrikant grote vorde ringen boekt op de markt van de Verenigde Staten (van 22 naar 28 procent), wordt het grootste ge deelte van de afzet, te weten 61 pro cent, nog altijd in Europa gehaald. Nederland neemt hiervan 14 pro cent voor de rekening. De winst ontwikkeling van Vicon is vorig jaar afgeremd door de aanloopkos ten die gemaakt werden voor de produktie van twee nieuwe pro- dukten: de maai-kneuzer en de ba lenpersen. Het 75-jarige bedrijf heeft de bes te resultaten geboekt in de landen Nederland, Denemarken, Brazilië, Japan, Canada en de Verenigde Staten. Met name in de laatste twee ziet Vicon een toekomst voor zich weggelegd. Om die reden opent de Vennepse fabrikant binnenkort naast de fabriek in Cambridge (VS) een produktiebedrijf in het Cana dese Winnipeg. De genoemde lan den sloten hun boekjaar 1984 af met resultaten die boven de ver wachtingen lagen. Volgens Vicon was dat een aan gename compensatie voor de on der druk staande Westeuropese re- Schrijfmachine wordt beschermd BRUSSEL (AP) - De Europese Commissie heeft besloten een anti- dumpingbelasting van 17 tot 35 procent te heffen op Japanse elec- tronische schrijfmachines, om de Europese schrijfmachinefabrikan ten te beschermen tegen de goed kopere Aziatische concurrentie. De definitieve maatregel wordt za terdag van kracht sultaten. De vestigingen in Frank rijk, West-Duitsland, België en Emmen eindigden 1984 beneden hun gestelde grens. Om die reden zal Vicon 1985 gebruiken om de or ganisaties in Frankrijk en Duits land aan te passen, opdat de moei lijke marktsituaties aldaar geen af breuk kunnen doen aan het totale bedrijfsresultaat. In België is on langs al een reorganisatie afgeslo ten. In het sociaal jaarverslag wordt uitvoerig ingegaan op de marktsi tuatie in de Verenigde Staten. Met name de berichten van faillisse menten voor boeren daar worden toegelicht. Onder het kopje 'Klein duimpje en de reus' stelt Vicon dat zij niettemin goede mogelijkheden ziet voor deze markt. Amerika is leider van de wereldeconomie en heeft de grootste op zichzelf staan de agrarische markt. De Ameri kaanse landbouwwerktuigenin- drustrie stelt zich nogal conserva tief en defensief op en kent grote financiële zorgen. De Europese landbouwmechanisatie-technolo- gie loopt voor op Amerika en biedt mogelijkheden om kosten te ver minderen en dankzij de sterke dol lar kunnen goede prijzen bedon gen worden. Daarbij komt nog eens Vicon zelf. „Vicon is ervaren in het be werken van markten met een heel eigen karakter", zo wordt gesteld. „Omdat wij dicht bij de boer verke ren, kennen wij zijn eisen en kun nen wij ervoor zorgen dat onze ma chines daaraan beantwoorden. Met een stevige financiële ruggesteun en een originele verkooptactiek, kunnen wij op het beslissende mo ment toeslaan met onder andere kultivatoren, spuitmachines, maai en kneusmachines, harken en ba lenpersen die deels in Noord-Ame- rika ontwikkeld en gefabriceerd worden". Botha haalde ook fel uit naar de overige westerse landen, die zich ondergeschikt zouden hebben ge maakt aan Sowjet-belangen in de regio: „Wij worden bedreigd door buitenlandse belangen en zelfs door regeringen, omdat we niet precies doen wat zij willen. Ze moeten echter niet vergeten, dat onze wil om onze rechten op zelf beschikking te verdedigen, meer dan 300 jaar is gesterkt en dat wij een van de weinige landen ter we reld zijn die zichzelf kunnen be druipen. Zij moeten ook niet ver geten dat in dit deel van Afrika maar erg weinig kan worden be reikt, zonder samenwerking en be trokkenheid". In zijn rede bood Botha ook vriendschap aan en 'bereidheid om tot wederzijds begrip' te komen op basis van algemeen geaccepteerde grondregels, die een normalisatie van de relaties tussen landen mo gelijk maken. Over de gewelddadige actie van het Zuidafrikaanse leger in Gaba- rone, de hoofdstad van het buur land Botswana, vorige week, welke aan twaalf mensen het leven kost te, onder wie iemand met een Ne derlands vluchtelingenpaspoort, zei Botha: „Het is voor ons volko men onacceptabel, dat onze buur landen lippendienst verlenen aan het internationale principe, dat landen zich niet lenen om terroris tische groepen te laten opereren vanaf hun grondgebied, terwijl ze wel die terroristen herbergen. Wij zullen te allen tijde waakzaam blij ven en niet aarzelen op te treden om te verdedigen wat ons dierbaar is", aldus de staatspresident. Botha verwierp in zijn toespraak opnieuw het principe van 'one- man-one-vote' als het toekomstig politieke model voor Zuid-Afrika. Wel deed hij een oproep op de hele bevolking om met elkaar te blijven praten teneinde een formule te vin den voor vreedzame samenwer king tussen de verschillende etni sche groepen in het land. „Ik ge loof niet in een kunstmatige een heidsstaat op basis van het 'one- man-one-vote'-principe. Ik geloof niet in een systeem waarin minder heidsgroepen gedomineerd kun nen worden. Ik geloof in participa tie zonder dominatie", aldus Bo tha. De president ging hierbij even wel volledig voorbij aan het feit, dat Zuid-Afrika al heel lang wordt geregeerd door een zeer kleine blanke minderheid, die de grote zwarte meerderheid uitsluit van elk democratisch recht. mengen in Afghaanse aangelegen heden. De details van het plan zijn nooit bekendgemaakt. Cordovez zei tegen verslaggevers dat 'procedurele moeilijkheden' Afghanistan- overleg op gang in Genève opgelost waren en dat de basis aan wezig was voor constructieve ge sprekken. Hij zei dat men in de vierde ronde direct kon beginnen aan 'de discussie over de werkelij ke zaken.' De delegaties in Genève bevin den zich in gescheiden ruimtes en de VN-bemiddelaar loopt heen en weer tussen de twee partijen. Vol gens Cordovez is de voorgestelde regeling uitvoerbaar en kan het de basis zijn van goede betrekkingen tussen de twee landen. Hij bena drukte herhaaldelijk dat politieke beslissingen aan weerszijden no dig waren om de 'erg gecompli ceerde' onderhandelingen tot een succesvol einde te brengen. Dinsdag hebben Russische en Amerikaanse functionarissen in Washington voor het eerst in drie jaar een ontmoeting gehad om over Afghanistan te praten. Cordovez hoopte hiervan dat dit het 'enorme wantrouwen' tussen de twee su permachten over de kwestie-Af- ghanistan wat zou wegnemen, wat een goede invloed zou kunnen hebben op de onderhandelingen in Genève. Iran, het andere buurland van Afghanistan dat tegen dè Sowjet- interventie is, heeft geweigerd deel te nemen aan de onderhandelin gen, omdat de islamitische verzets beweging niet betrokken is bij de gesprekken. De eventuele oplos sing voor de kwestie zou aldus de VN-bemiddelaar ongeveer in de geest zijn van wat Teheran wil. De vierde gespreksronde in Genève zal uiterlijk dinsdag afgelopen zijn, omdat de Pakistaanse minister van buitenlandse zaken die de delega tie leidt een dringende reis naar In dia moet maken. ir Premier Lubbers en zijn collega Gonzales inspecteren de erewacht op Ypenburg. V ertrouwensper soon seksistisch gedrag universiteit A'dam AMSTERDAM (ANP) - Het College van Bestuur van de Universiteit van Amsterdam (UvA) heeft besloten een ver- trouwensinstantie in het leven te roepen tot welke vrouwelijke studenten en personeelsleden zich kunnen wenden met klachten over seksistische ge dragingen binnen universitaire gebouwen. Dat is gebeurd naar aanleiding van seksistische misdragingen van drie manne lijke studenten aan de Vrije Universiteit (VU) in de hoofd stad. De drie genoemde studen ten, onder wie een student van de UvA, zijn inmiddels van de VU verwijderd en kunnen zich ook niet voor het komend stu diejaar aan deze universiteit la ten inschrijven. De Universiteitsraad van de Universiteit van Amsterdam heeft zijn instemming met het besluit betuigd. Spaanse premier in Nederland DEN HAAG (GPD) - De Spaanse de toezegging, dat „wij ons zullen premier Felipe Gonzalez is gister- inspannen uw land en Portugal zo avond voor een tweedaags bezoek sne* en zo harmonisch mogelijk Nederland aangekomen. Gon zalez, die op zijn reis wordt bege leid door de minister van buiten landse zaken Fernando Moran werd op het vliegveld Ypenburg ontvangen door premier Lubbers. door Gerrit Jan Hoek President Assad begroet Sowjet-partijleider Gorbatsjov. WASHINGTON (AP) - Het Ameri kaanse Huis van Afgevaardigden heeft zijn eerdere verzet tegen de produktie van chemische wapens door de VS opgegeven. Hieraan is echter toegevoegd dat de Verenig de Staten geen zenuwgassen mo gen produceren tot 1987 en dan al leen nog maar als de NAVO-bond- genoten Washington formeel ver zoeken de wapens in West-Europa op te slaan. De stemverhouding was 299-196 voor de regering. Het was nog geen drie jaar geleden dat het Huis pre sident Ronald Reagans verzoek voor dit wapen van de hand wees. Reagan had dit jaar hard gelob- bied om de chemische wapens door het Congres te krijgen. Zo werden afgelopen maandag nog 40 afgevaardigden op het Witte Huis ontboden om de president over de zaak aan te horen. De Senaat had reeds zonder de voorwaarden van het Huis zijn goedkeuring gegeven voor de pro duktie van zenuwgassen. Een geza menlijke commissie dient thans te beslissen of de voorwaarden in de uiteindelijke wet worden vastge legd. De Verenigde Staten hebben sinds 1969 geen chemische wapens meer geproduceerd. Volgens de re- gering-Reagan zijn de wapens ech ter nod(g teneinde het hoofd te bie den aan de Russische dreiging op dit gebied. MOSKOU (AP/AFP/DPA) - Presi dent Hafez El Assad van Syrië is gisteren onverwacht in Moskou aangekomen. Dit heeft het Russi sche persbureau Tass gemeld. Over het doel van het bezoek meld de het persbureau slechts dat de Syrische president voor een werk bezoek op uitnodiging van de par tij en de regeringsleiders naar Mos kou was gekomen. sische leider Michail Gorbatsjov, die de nadruk legde op het bewa ren van de eenheid van de Pale stijnse Bevrijdingsorganisatie. Bei de leiders riepen tevens op tot een internationale conferentie over de 'explosieve' situatie in het Midden- Oosten, met deelname van de Sow- jet-Unie. In het verleden toonde Syrië zich minder enthousiast voor de idee van een internationale con ferentie met deelname van beide supermogendheden. In het verslag van de ontmoeting tussen Gorbatsjov en Assad maak te het Russische persbureau Tass geen melding van de gegijzelde Amerikanen. Evenmin werd iets gezegd over de oorlog tussen Iran en Irak. De tekst van qué duidde echter op vooruitgang ten aanzien van de verschillen tus sen beide landen. De ontmoeting werd bijgewoond door de ministers van defensie en buitenlandse zaken van zowel Sy rië als de Sowjet-Unie. Assads bezoek kwam onver wacht in de zin dat het niet vante- voren was aangekondigd. Hoe lang te beg de Syrische leider in Moskou zou blijven, werd niet bekendgemaakt. Het is zeker geen toeval dat Gon zalez op zijn eerste buitenlandse reis sinds Spanje vorige week woensdag het toetredingsverdrag met de EG ondertekende Neder land aandoet. De Spaanse premier heeft er na de moeizame afronding van de onderhandelingen en de protocollaire ondertekening van het verdrag zijn zinnen op gezet om Spanje vóór 1 januari 1986 daadwerkelijk de EG binnen te loodsen. Voorwaarde daarvoor is dat vóór die datum de parlementen van de huidige tien lidstaten het verdrag met Spanje hebben be krachtigd. Omdat de Nederlandse procedu re van de behandeling van verdra gen door het parlement langer duurt dan in de andere EG-landen, heeft Gonzalez er alle belang bij zijn Nederlandse partners tot grote spoed te manen en erop aan te dringen de parlementaire behan deling op zo kort mogelijke termijn Premier Lubbers wil de zich gisteravond echter niet op vaste data vastleggen. Verder dan deelgenoot te laten zijn in het Eu ropese integratieproces", wilde Lubbers niet gaan. Lubbers legde in zijn tafelrede tijdens het diner dat hij zijn Spaan se collega aanbood meer de nadruk gelegd op de handhaving van Spanje's lidmaatschap van de NA VO. „Wij achten het van wezenlijke betekenis, dat uw land met de keu ze voor dit lidmaatschap ook op deze wijze heeft willen tonen de idealen van democratie, mensen rechten, gerechtigheid en sociale vooruitgang, waarop de alliantie is gegrondvest, te delen. Ik zou daar nog aan toe willen voegen, dat het bondgenootschap zonder het lid maatschap van Spanje niet com pleet zou zijn", aldus Lubbers. Overigens lijkt de zorg van Gon zalez, dat in de bekrachtigingspro cedure door het Nederlandse par lement vertraging zou kunnen op treden, niet terecht. Het gevaar dat niet alle tien lid staten het toetredingsverdrag voor 1 januari 1986 zullen hebben be krachtigd, komt voor Spanje eer der van de kant van Griekenland. Het uitblijven van een akkoord op de ministerraad van de EG van de afgelopen twee dagen in Luxem burg over de hulpprogramma's aan de minder ontwikkelde regio's in Zuid-Europa (de zogenaamde PIM's) doet voor Spanje het spook beeld weer opdoemen, dat Grie kenland de toetreding van Spanje en Portugal tot de EG zal gaan boy cotten. Walesa: geen verklaring aan officier WARSCHAU (AP) - De leider van de Poolse vakbond Solidariteit Lech Walesa heeft gisteren gewei gerd antwoord te geven op vragen van de openbare aanklager in Gdansk. Walesa had een oproep gekregen bij de openbaar aankla ger te verschijnen voor een onder vraging. Vergezeld van zijn advo caat Jacek Taylor overhandigde Walesa de aanklager een verkla ring waarin hij zijn weigering toe lichtte. 'Het proces tegen Wladyslaw Frasyniuk, Bogdan Lis en Adam Michnik heeft me tot de overtui ging gebracht dat er maar een ma nier van waardig gedrag is tegen over hof, aanklager en politie, na melijk iedere getuigenis of conver satie te weigeren'. Daarom weiger ik een verklaring af te leggen,' al dus de tekst. Walesa werd 13 februari samen met de drie vakbondsleiders gear resteerd, maar vrijgelaten zonder dat hij een verklaring hoefde af te leggen tegenover de politie. Tij dens het proces tegen de drie ver klaarde Walesa dat hij verantwoor delijk was voor de bijeenkomst en ontkende hij dat de bijeenkomst een criminele bedoeling had. De openbaar aanklager waar schuwde Walesa dat hij moest stoppen met zijn illegale activitei ten omdat het onderzoek tegen hem nog steeds gaande was', zo verklaarde een assistent van Wale sa na afloop. Subsidiefraude bij bouw van oliebedrijf DELFZIJL (GPD) Bij de bouw van het oliedestilleerbedrijf Bos Refinery in Delfzijl, dat anderhalve week geleden van start ging, is subsidiefraude gepleegd. Dit ver moeden heeft officier van justitie P. L. C. Tiedeman uit Arnhem, die gisteren opdracht gaf voor de ar restatie van de twee hoofddirecteu ren en broers A. G. en F. J. W. B. uit Nijmegen. Bovendien werd het hoofd van de administratie aange houden. Bos Refinery in Delfzijl is één van de talrijke BV's die - zoals nu wordt aangenomen - de dekman tel vormden voor frauduleuze praktijken. De omzetbelasting werd op grote schaal ontdoken, terwijl Bos het ook niet zo nauw nam met de milieuwetten. Het is nog niet bekend welke omvang de fraude heeft, maar aangenomen wordt dat het gezien de activiteiten van de talrijke BV's om een 'enorm bedrag' gaat. SCHIPHOL (ANP) - Volgens pre mier Lubbers zal in de verhouding tussen de Volksrepubliek China en Nederland een veel sterker accent komen te liggen op de economi sche betrekkingen. Het Nederland se bedrijfsleven, en dus de werkge legenheid, zou kunnen profiteren van de omvangrijke ontwikke lingsplannen die in China worden uitgevoerd, zei Lubbers gisteren op Schiphol bij het afscheid van zijn Chinese collega Zhao Ziyang. Deze heeft een vier dagen durend bezoek aan ons land gebracht. Premier Lubbers sprak van een politiek gezien zeer belangrijk be zoek, dat volgens hem heeft geleid tot een verdere bestendiging van de verhoudingen tussen de beide landen. Hij sprak van een solide basis die nu is ontstaan voor ver dere samenwerking tussen Neder land en China, met name op econo misch gebied. Over het probleem van de finan ciering van projecten, waarmee China kampt, zei Lubbers dat er aan twee voorwaarden voor goede handelsmogelijkheden inmiddels is voldaan. Er bestaat volgens hem zeker na dit bezoek vertrouwen over en weer en Nederland biedt goede produkten. Wat betreft de prijs van het produkt zei Lubbers niet pessimistisch te zijn. „Er zal gezocht moeten worden naar gun stige leningsvoorwaarden. Daar naast wordt Nederland mede door een lagere rente concurrerend", al dus Lubbers, die stelde niet aan subsidie te willen denken in deze. SCHIPHOL (GPD) - Fokker wil een mogelijke samenwerking met de Volksrepubliek China voor de bouw van vliegtuigen van het type Fokker-100 voor de Chinese markt. Voorwaarde is dat China een order plaatst voor honderd toestellen van dit nieuwe type. Dit werd gis teren duidelijk tijdens het bezoek van de Chinese vice-premier Tian Jyan aan de Fokkerfabriek. De Chinese vice-premier werd met een delegatie van twintig men- sen rondgeleid langs modellen op ware grootte van de Fokker-50, de Fokker-100 en de cockpit van de Fokker-100. De Chinese vice-pre mier bracht ook een bezoek aan de produktielijnen van de oudere F-27 en F-28. De vliegtuigfabrikant is al gedu rende een jaar in discussie met Pe- Fokker wil samenwerken met Chinezen king over mogelijke samenwer king. Het initiatief hiervoor werd genomen door Fokker. Fokker stelt zich in principe op het stand punt dat men voor iedere vorm van samenwerking is met China. De belangstelling gaat daarbij echter voornamelijk uit naar de Fokker F- 100. Het andere nieuwe type Fok ker, een 50-zitter, is een directe concurrent voor de vliegtuigen die China zelf bouwt. Een toestel voor de Chinese markt zou ook de Fokker-100 S kunnen zijn, een versie speciaal voor korte startbanen in bijvoor beeld moeilijk toegankelijke gebie den. British Aerospace probeert op dit gebied de BAE-146 te slijten, een honderdzitter die 'weinig' startbaan nodig heeft omdat het toestel vier motoren heeft. Voorzitter Frans Swarttouw van de Raad van Bestuur van Fokker roemde gisteren de Fokker-100 als toestel voor de Chinese markt. Swarttouw zei er van overtuigd te zijn dat de F-100 goed aansluit op de lokale markt in China. De besprekingen met China zul len de komende tijd worden ver volgd. Fokker verwacht binnen vijf tot zeven jaar uitsluitsel te kun nen geven over mogelijke samen werking. China's premier Zhao Ziyang bracht gisteren nog een bezoek aan het Rijksmuseum in Amsterdam, waar hij wees naar een wintergezicht van Hendrick Averkamp. Naast hem museumdirecteur Levy. (foto anp> OEGSTGEEST - Aan de Protes tants Christelijke Pedagogische Aca demie Basisonderwijs te Oegstgeest slaagden voor de akte volledig be voegd onderwijzer(es): D. Baalbergen, H. Bakker, C. Janssen, M. Kielt, M. Luyk, J. Passchier, V. Pieterse. L. van der Plas, G. Regenboog, B. Remmel- zwaal, C. Starkenburg, K. Stelma, A. Vaalburg, E. Verhoef, E. Verhoog, A. de Vries, S. de Vries, L. Zuyderduyn, T. van Zuylen, Y. Blankwater, J. Blokland, I. den Hartog, A. Hogervorst, M. de Jong, B. Kinkel, J. Koren, E. Kroon, M. Kusters, J. van der Lans, A. Oskam, M. Stapper, H. Tuinenburg, J. van Veen, D. Verheul, E. Wijsman, M. Zandstra, A. Attema, J. Bukman, K. Dekker, I. de Groot, H. Hajer, A. Hendriksen, M. Huijskes, J. Kuiper, A. van Royen, O. Tuijten, E. Vink, F. van Wijngaarden, E. de Wit, S. de Wit, S. de Zeeuw, A. Zilve- rentant, D. van der Zwan. LEIDERDORP - Aan het Rijnlands In stituut voor Ondernemersonderwijs in Leiderdorp slaagden voor het MMO-C eindexamen: V. Alkemade. F. Berg, H. Berg, H. v.d. Berg, J. Beuling. T. de Boer, S. Bos, L. Brand, N. Bregman, E. ten Brink, M. Bulk, M. Burgerjon, R. van Dinter, E. Dissel, L. Dobbe, J. Fun- ken, M. v.d. Geest, P. Govaars, J. Grif fioen, E. de Groot, M. Heikens, M. v.d. Helm. F. Helmus, P. Hoogervorst, T. v. Ingen Schenau, A. Janson, P. de Jong, W. Kofoed, M. Kraan, F. v.d. Krogt, D. v.d. Ley, A. Meester, J. Mes, H. v.d. Mey, J. v.d. Nagel, P. Planje. J. Prins. A. Schippers, M. Schijf, A. Segijn, J. Siere, J. Suyten, P. van Toledo, I. Tijsterman, J. Verburg, A. Versluis, S. Versteegen, H. Vianen, A. Volgen, K. v.d. Voort. H. van Vulpen, F. Walraven, J. van Werk hoven, P. Weterings, J. v.d. Willik, T. Wijsman, J. Zandvoort, R. v.d. Zeeuw, K. Zoutenbier. MMO-BD: J. Bergman, J. Doting, M. Genemans, B. Groenheyde, E. v. Hase- len, J. v. Hofwegen, E. v. Kessel, J. Leij- en, R. Neuteboom, H. de la Rie, R. Thie- le. A. Velders, E. Vijlbrief, K. Zalm, A. Zevenhoven, M. Zoet, S. Zwaan. B. Mouris.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 11