FRACTIE Warmond: wellicht toch huizen bouwen verschil Earring schittert op Zoeterwoudse bodem Onderzoek moet helderheid brengen Botsing op Persant Snoepweg Komst villa Christina levert weer vragen op Tasjesrover Spektakel bij Ronde van Zoeterwoude PAGINA 2 REGIO LEIDEN MAANDAG 17 JUNI 1985 Agenda Gehoord: Golden Earring op zater dag 15 juni in de Klaverhal, Zoe terwoude. Bezetting: Barry Hay: zang, gitaar. George Kooymans: gi taar, zang. Rinus Gerritsen: bas. Cesar Zuiderwijk: drums. Twee dagen nadat de wereld topper Springsteen in Rotter dam te bewonderen was, ston den de nationale supersterren Hay, Kooymans, Gerritsen en Zuiderwijk op de planken in Zoeterwoude. Een vergelijking tussen deze twee optredens mag en kan niet worden ge maakt, de quasi-wiskundige constatering Rotterdam staat tot Zoeterwoude als Springs teen tot de Earring zegt echter genoeg. In tegenstelling tot het pers bericht van het management van de Earring was het niet de eerste keer dat de vergulde oor hanger op Zoeterwoudse bo dem schitterde. Tijdens de vie ring van 700 jaar Zoeterwoude speelde de groep op het Zoeter woudse industrieterrein in een leegstaande loods. Het succes van toen werd zaterdagavond zeker geëvenaard. Alleen het geluid kon beter in de niet voor popconcerten ge bouwde Klaverhal. De zang van Hay kon moeilijk een plaatsje vinden tussen de bas en - vooral - de drums. Het kon de aanwezigen niet deren, want van het begin tot het einde was de begane grond van de Klaver hal een onstuimige, bloedhete zee van boven hoofden zwaai ende armen en swingende li chamen. Af en toe ging het er iets té onstuimig aan toe, zoals elders in deze krant valt te lezen. Hoogtepunt van het optreden was ongetwijfeld Radar Love. Behalve het zeer opzwepende inleidende instrumentale duet tussen bassist Rinus Gerritsen en drummer Cesar Zuiderwijk, was ook de solo van laatstge noemde een hoogtepunt. On der het motto: 'Ouwe taaie, jip- pie-jippie-jee' sprong de slag- vaste, grijzende veertiger als vanouds van .grote hoogte op zyn drummerskruk, nadat hij even tevoren de show had ge stolen door, staande op een ge luidsbox, zijn als colbert veri momde drumcomputer on barmhartig te geselen. Na het zeer lang uitgespon nen Radar Love volgde die an dere grote hit Twilight Zpne. Wederom gingen de 1300 fans uit hun dak bij het zien en ho ren van de meest populaire Ne derlandse popgroep. Toen als eerste toegift ook nog eens 'The Devil Made Me Do It' (waarom zou je platen achterstevoren draaien om satanische invloe den te ontdekken, Kamerlid Mateman?) uit de boxen werd geperst, kon de avond helemaal niet meer stuk. Als een groep twintig jaar meedraait, is het repertoire zo groot geworden dat in ander half uur een heleboel nummers niet kunnen worden gespeeld. Dat is jammer. Veel mooie nummers uit de periode van voor de elpee 'Grab it for a se cond' bleven zodoende in de koffer. Misschien moet de Ear ring eens gaan trainen en even als Springsteen ruim drie uur optreden. Het stadion van FC Den Haag krijgen ze zeker vol. DIRK JAN ROELEVEN MAANDAG Leiderdorp Schelling 1 - ledenvergadering D'66, 20 Zwembad De Does, Hoogmadeseweg - Start zwemvierdaagse, hele avond. Wassenaar Raadhuis De Paauw - gemeenteraads vergadering, 19.15 uur. Leiden Stadhuis - gemeenteraadsvergadering, 20.00 uur. Speeltuinvereniging Rondom de Mare- dyk - bingo, 20.00 uur. DINSDAG Leiden Clubgebouw Noordrijnevest, Groenes- teeg 107 - huursubsidieochtend, 10.00 Noorderwiek Ter Haarkade - mode show, 12.15 uur. Voorschoten Plein gereformeerde kerk, Schoolstraat - rommelmarkt SV Voorschoten, vanaf 9 uur. APOTHEKEN Apotheek Aloë, Levendaal 161, Lei den. tel. 120502. Apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegst- geest, tel. 155482. Inbrekers laten puinhoop achter WARMOND - Inbrekers hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag een puinhoop achtergelaten in de Warmondse School met den Bij bel, gevestigd aan de Laan van Oostergeest. De hele school werd doorzocht en daarbij bracht het 'ongewenst bezoek' de nodige ver nielingen aan. Bovendien werd een kopieermachine, door de school zelf met moeite bekostigd, wegge nomen. Waarde: 2000 gulden. De inbrekers kwamen binnen door het forceren van een raam. Ook in een woning aan de Norre- meerstraat is ingebroken. Dat moet in de loop van vorige week zijn gebeurd. De bewoners merk ten echter pas afgelopen dagen dat er 30 briefjes van 100 waren ver dwenen. LEIDSCH m DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleutelbos) ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071144941 SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071)143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta- (071) 144941 lingen ma.-vrij. van 8.30-17.0 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 REDACTIE (071)144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz, A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen ABONNEMENTEN per jaar, aan huis bezorgd 250,90 per post (binnenland) f 345.20 per half jaar, aan huis bezorgd 131,40 per kwartaal, aan huis bezorgd 65,70 per post (binnenland) 89,30 per maand, aan huis bezorgd f 22,10 per maand, per pos» f 30,- (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), losse nummers 1,00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra tie- en incassokosten. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720) 93961 Vuurbaakplein 11, 2221 JB Katwijk (01718) 12383 Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio, Londen, Parijs, Was hington, Rome, Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet. De leden der gemeenteraden in deze regio: wat zijn het voor mensen? Waar staan ze voor en waarom zitten ze er? Wat hebben ze de laatste jaren nu eigenlijk tot stand gebracht en waar willen ze nog aan trek ken? Vragen die in deze (weke lijkse) rubriek worden beant woord. Raadsleden doen - per fractie - een boekje open over hun hobby/werk, dat veel dichter bij de mensen staat dan menig niet-politiek geïn teresseerde streekbewoner vaak denkt. Want die plaatse lijke politiek neemt wel alle beslissingen over de eigen straat en buurt. Hamvraag aan de twee mannen broeders van D'66 Leiderdorp: heeft het allemaal nog zin, zien jullie jezelf na de komende ver kiezingen nog aan die lange tafel in het gemeentehuis zitten? Fractievoorzitter R. Stam: "Ik denk toch van wel. Ik denk dat de partij aantrekt". Partijgenoot R. Visser: "In Lei derdorp zitten we altijd op het dubbele van het landelijk gemid delde. Dat is al jaren zo". Opmerkelijk. Hoe komt het dat de partij van de nooit écht verga ne Hans van Mierlo in het foren sendorp zo populair is? Het tweetal heeft er een aantal ver klaringen voor bij de hand: D'66 doet het altijd goed in een foren sengemeente. Het dorp is veel ambtenaren rijk, en dat zijn doorgaans lieden die wat een aantal zaken betreft genuanceer der denken, losser van traditio nele patronen. Anders gezegd: Leiderdorp kent minder van huis-uit stemmens op 'oude' par tijen als WD of CDA. Een definitie van een Demo- craten-66-stemmer blijkt echter moeilijker te geven. Afgaande op de beide raadsleden die de partij in Leiderdorp heeft zijn het ge moedelijk ogende types. Niet dat ze in de raad over zich heen laten lopen, maar het komt er allemaal keurig netjes uit. Een barse uit val, een venijnige steek: de heren den en bestuur moeten dat nog helemaal invullen, maar een paar thema's waarmee D'66 zich in de verkiezingen stort zijn al wel be kend: milieu (gescheiden vuilop- haal), werkgelegenheid (het liefst een nieuw industrieterreintje er bij), individualisering, de infor matiemaatschappij en het bie den van perspectief aan mensen die in de knel dreigen te raken. Kritiek Dat klinkt allemaal wat vaag jes. "Nee kijk, als we het bijvoor beeld hebben over mensen die in de knel dreigen te raken, dan kan dat op een aantal zaken slaan. Gaat het om geld, dan willen we dat de gemeente iets opzet waar door belastingen worden kwijt gescholden". En Visser: "Daar hebben we al vaker om ge vraagd, maar echt vaart zit er niet in". Stam: "Heel merkwaardig dat juist een PvdA-wethouder er zo weinig vaart achter zet..." Aha: onder de vriendelijke laag blijkt een gezonde dosis kri tiek schuil te gaan. Luister naar wat het tweetal, elkaar afwisse lend, 'aan harde noten kraakt over het verkeersrapport, dat (hoopt men) moet afrekenen met de soms chaotische toestanden tijdens spitsuren: "Belachelijk dat alle noodzakelijke maatrege len worden opgeschort totdat die nota eindelijk aan bod komt. Zo'n Hoogmadeseweg bijvoor beeld: ik zou mijn kind er niet langs laten gaan, nu er nog steeds geen fietspad ligt. Die no ta wordt zo langzamerhand een dekmantel voor een gebrek aan beleid. Er worden wel flutdingen opgeknapt zoals de Ericalaan en de oversteek bij Winkelhof; maar de grote dingen blyven liggen. De Voorhoflaan, de Van der Valk Boumanweg - daar heb je zulke gevaarlijke punten. Het rapport wordt gewoon over de verkiezin gen heen getild, let maar op". Daarop doorfilosoferend laat D'66 voorzichtig doorschemeren "ertoe geneigd te zijn" de Enge- lendaal vrij te stellen van de ijze ren wet, die luidt dat fietsers en voetgangers in Leiderdorp voor rang moeten hebben. "Om de doorstroming van de auto's te bevorderen", legt Stam uit. "We zitten in een politieke patstelling rond die Engelendaal. Maar er moet nadrukkelijk wat gaan ge beuren op verkeersgebied. Laten we die oude uitgangspunten ver geten en dan kijken wat de beste oplossing is". Weer dat menselijke vleugje: "Je moet van je eigen dogma's af kunnen. Daar zitten we niet mee. Het gaat niet om jezelf, maar om het vinden van een goede oplos sing voor de bevolking". MIEP HOENSON WARMOND - Moet er in Warmond tóch worden gebouwd? B en W willen dat GEODAN, een bureau voor geografische en ekologische data analyse, vóór 1 oktober materiaal aandraagt waarmee antwoord kan worden gegeven op deze vraag. Deze datum is gekozen omdat de politieke partijen bij hun beschou wende praatjes aan het eind van het jaar kunnen stoeien met de re sultaten van de herziene bevol- kings- en woningbehoefteprogno se en een beleidsvisie kunnen op stellen. Deze beleidsvisie moet aandacht besteden aan de volgen de onderwerpen: woningbouw, on derwijs, midden- en kleinbedrijf en het verenigingsleven. Nadat de hoofdlijnen vaststaan kunnen de afzonderlijke onderde len worden uitgewerkt, aldus B en W in hun voorstel aan de raad om 6.700 gulden uit het potje onvoor zien opzij te leggen voor het onder zoek. De dagelijks bestuurders pleiten voor het onderzoek omdat de cijfers van een soortgelijk on derzoek, twee jaar geleden gehou den door de Vrije Universiteit Am sterdam, verouderd zouden zijn. Enkele uitgangspunten moeten worden bijgesteld en nieuwe gege vens over de huidige en toekomsti ge subsidiëring van woningbouw dienen een plaatsje te krijgen. Ook is het gewenst de bevolkingsgege vens aan te passen aan de laatste ontwikkelingen. Centrale vraag: vormt de plaatselijke leefbaar heidssituatie na 1990 een reden om het besluit niet te bouwen in War mond te herzien? Ingrijpend De uitkomsten van de vorige prognose, opgesteld door dezelfde mensen die nu ook aan de slag zou den moeten, waren ingrijpend. Het inwonertal van Warmond neemt in 1993 met 20 procent af tot 4.000 zie len. En tegen die tyd zijn minder woningen nodig: 1451 tegen 1579 nu. Oorzaken: de voorspelde trek DEN HAAG/WASSENAAR - Waarom hebben Gedeputeerde Staten op 22 april besloten de bouw van een landhuis voor prinses Christina in de Wassenaarse Horsten toe te staan, terwijl een advies hierover van de pro vinciale planologische dienst pas de volgende dag binnenkwam? Die vraag hebben de statenleden E. van Heemst en F. Andrioli (PvdA) schrif telijk gesteld aan het provinciebestuur. De statenleden willen ook weten welke 'natuurlijke waarden' met de bouw van het landhuis in het geding zijn. Aanleiding tot die vraag is de verklaring van de inspecteur van de ruimtelijke ordening in Zuid-Hol land, die de bouw een aantasting vindt van natuurlijke waarden. Gedeputeerde Staten moeten verder duidelijk maken wat de gevolgen van de bouw zijn voor de recreatiemogelijkheden in de Horsten. De sta tenleden vragep bovendien of er ten opzichte van het oorspronkelijke bouwplan nog wijzigingen of aanvullingen zijn aangebracht om het ka rakter van het gebied nog enigszins veilig te stellen. GS moeten aangeven waarom precies de gevraagde toestemming voor de bouw is verleend. Is het gebruikelijk, zo vragen de statenleden, dat de architect de gele genheid krijgt het advies van de inspecteur voor de ruimtelijke ordening van commentaar te voorzien? En zo niet: waarom is dat in dit geval wel gebeurd? Het dagelijks bestuur van de provincie wordt tevens gevragd of het de mening deelt van de Wassenaarse wethouder Cocheret de la Morinière, dat het advies van de inspecteur terecht in de prullenbak is gegooid. Is het gebruikelijk, aldus de statenleden, dat een lid van het college van GS ter plekke poolshoogte neemt, zoals in dit geval is gebeurd? "Is dit bezoek op eigen initiatief geweest of op uitnodiging van burgemeester en wethouders van Wassenaar?" Ten slotte vragen Van Heemst en Andrioli zich af of de gevraagde toe stemming voor de bouw van het landhuis sneller is afgehandeld dan gebruikelijk is en hoe die voortvarende aanpak valt te verklaren. Overigens heeft de statenfractie van PSP/CPN/PPR vorige week ook al vragen gesteld over de 'zaak Christina'. van Warmonders naar Oosthout in Voorhout en de enorme vergrijzing (hoge sterfte- en lage geboortecij fers). Deze cijfers hebben grote gevol- gens voor de Warmonde voorzie ningen zoals scholen, winkels, we gennet, sport- en sociaal-culturele accommodaties. Zij zijn immers stuk voor stuk afgestemd op een dorp van 5.000 inwoners. De poli tieke partijen reageerden verdeeld. De WD bestreed het beeld van een vergrijsd Warmond en geloof de niet dat veel Warmonders naar Oosthout zullen trekken. Liberale voorstellen: meer punten voor eco nomisch gebondenen en géén ver dere woningbouw in Warmond. De CDA-fractie onderschreef dat economisch gebondenen meer punten moeten krijgen, maar sloot extra woningbouw niet uit. Ze dacht daarbij vooral aan de Bea- trixlaan. PW noemde dat paniek voetbal en vond het bovendien veel te voorbarig om bijvoorbeeld te zeggen 'stoppen met Oosthout': "Om het een en ander te stoppen hebben we een heel ander instru mentarium tot onze beschikking". Alsof het een autoloze zondag is en de(v.l.n.r) wethouders Graniewski, Van der Heijden alsmede burgemeester Houdijk op weg zijn naar een officiële gelegenheid, zo verschenen zij gistermiddag aan de start van de promi- nentenrace in Zoeterwoude. (foto Holvast) OEGSTGEEST - Twee op een bromfiets hebben zaterdag avond een Oegstgeestse vrouw van haar tasje beroofd. De circa 40-jarige vrouw fietste over de Hofbrouckerlaan en had het tasje neergelegd in het mandje voorop haar rijwiel. De mannen gristen dit in het voorbijgaan weg en gooiden het later, ontdaan van portemonnee en betaalkaarten, in een Leidse gracht. Audio uit auto WASSENAAR - Een speakerbox en twee radio-cassetterecorders, met de afgebroken draadjes er nog aan. Dat vond de Wassenaarse poli tie vannacht in een auto, die even tevoren was opgevallen op de Storm van 's Gravesandeweg. De drie Leidse inzittenden, 17 tot 21 jaar oud, hadden daar rond drie uur met lantaarns in auto's gesche nen. Meldingen van autoplunde ringen zijn nog niet binnen. ZOETERWOUDE - De vierde edi tie van de Ronde van Zoeterwoude 'oude stijl' begon gisteren met een stortbui, maar allengs klaarde het op en konden de stoeltjes langs het parcours rondom de kerk worden buitengezet. Aan het verzoek van de organisatie om de vlag uit te hangen was ruimschoots gehoor gegeven, zodat het oude centrum van het dorp gistermiddag een feestelijke aanblik bood. Bij de zogeheten Burgerronde, slechts toegankelijk voor Zoeter woudse wielrenners zonder licen tie, won Peter Berg voor Kees Jan maat. Vorig jaar was Janmaat nog de baas over Berg. Derde in deze categorie werd Ben Versteegen. Bij de achtentwintig 'prominen ten', voor wie vier rondjes zijn ge reserveerd, streek evenals vorig jaar gemeentesecretaris Kruithof met de eer. In zijn wiel eindigde de arts Bernard Kortmann. Het voltal lige college van burgemeester en wethouders reed in 'zondagse kle ren' de tocht. Zoals je van behoed zame bestuurders mag verwachten ging de paraplu mee. Je weet im mers maar nooit. Derde in deze prominentenrace werd SJZ-voor- zitter M.M. Berg. De doorkomst van de Water schapsronde zorgde voor veel spektakel in de straten van Zoeter woude. Met veel haast en een uit- gebreid de sirenes gebruikende 'politiemacht' raasde dit gezel schap 's morgens en 's middags over een deel van het parcours. In de vroege morgenuren misten de toeschouwers de tussensprint op de Schenkelweg waar dorpsgenoot Stan Paardekooper als eerste bij de junioren het finishdoek passeerde. Zoeterwoudenaar Coen van der Krogt werd verdienstelijk derde. (Meer over de Ronde van Zoe terwoude op de sportpagina's) LEIDERDORP - Een inwoonster uit Oegstgeest heeft zaterdagavond rond acht uur haar been gebroken en andere beenfracturen opgelo pen by een botsing op de Persant Snoepweg in Leiderdorp. De Oegstgeestse, van wie de leef tijd bij politie niet bekend is, zat achterop een brommer die be stuurd werd door een 16-jarige Woubruggenaar. Ter hoogte van het woonwagenkamp werd het rij wiel geschept door een auto die uit de richting van de rijksweg kwam. De bestuurder van de brommer mankeerde niets, maar werd wel ter observatie overgebracht naar het Academisch Ziekenhuis Lei den, samen met de duopassagiere. Getuigen van het ongeluk worden J verzocht contact te zoeken met de Leiderdorpse politie. Visser: "En aan de angst om zonder overleg met de andere fractieleden een mening op tafel te leggen". Het klinkt mooi en prachtig, maar er staan andere nadelen te genover. Zo heeft D'66 geen 'ei gen' wethouder. Weliswaar steunt men de PvdA-wethouder Bezemer, maar hij is natuurlijk niet echt 'groen'. Krijgen Visser en Stam wel genoeg te horen, tel len ze echt mee? "Bezemer weet dat we bij het groepje horen", zegt Visser be slist. "Hij dankt zijn bestaans recht mede aan ons. En nadelen, och, het is ook wel makkelijk. Je staat iets vrijer. Van de politieke partijen die in de raad zijn verte genwoordigd zijn wij het meest vrij". Stam: "Het zit wel goed met die informatie. Vergeet niet, de openheid is hier in Leiderdorp erg groot". Menselijk Leiderdorpers die het raadsge- beuren een beetje volgen moet bij het lezen van bij de wensen en verlangens van D'66 ongetwij feld een glimlach voelen opko men. De partij blijkt namelijk verrassend vaak oog te hebben voor die kleine, menselijke din getjes. Het tweetal strijdt bij voorbeeld voor de komst van een Evenals hun kiezers 'gemoedelijk, maar niet soft'. maken zich nooit schuldig aan dergelijk 'vuurwerk'. Stam en Visser knikken drif tig, ten teken dat ze zichzelf en hun aanhang zeker herkennen iri die omschrijving. Stam: "Het zijn zeker gemoedelijke mensen, maar denk niet dat ze soft zijn: ze weten heel goed wat ze willen. En er zitten ook mensen tussen met een zekere liberale inslag. Links-liberaal dan, met een vleugje anarchie en een vleugje socialisme". Visser: "Het zijn mensen die niet alleen aan de eigen porte monnee denken. Mensen die het systeem van de PvdA óók niet zien zitten". Verliefd Stam en Visser vullen elkaar aan tijdens het gesprek, maar corrigeren is er niet of nauwe lijks bij. Het is net als met een verliefd stel: wat de een denkt, zegt de ander. Ruzies komen er niet voor. Stam, onder spreekwoordelijk geknik van Visser: "Dat is het gekke. Overleg is soms niet eens nodig, omdat je zo sterk hetzelf de denkt. Dat geldt ook voor de uitvoering van het verkiezings programma. Je merkt hoe bij zonder dat is, als je andere ge meenteraadsfracties oneindig lang ziet steggelen". avondwinkel, voor meer van die gezellige buurtzaakjes, een ont moetingspunt voor jongeren, voor verruiming van de ope ningstijden van het gemeente huis en (met succes) voor die van het postkantoor. D'66 is boven dien de enige party met een spreekuur waar Leiderdorpers met alle mogelijke vragen te recht kunnen. En dezer dagen komt ze met een soort eindafre kening: zwart op wit staat, voor eenieder te lezen, wat er wel en wat niet is bereikt. "Menselijk, jazeker", knikt Stam. "Het is zo dat wij heel erg gericht zijn op het individu. Kijk, waar het CDA het gezin als hoek steen neemt, houden wij het in dividu in het vizier. Dat betekent een gericht beleid: er zijn geen werkende mensen om vijf uur te rug in Leiderdorp om die paar boodschappen te doen. En een buurtwinkel is ook heel belang rijk, voor de sociale contacten. Vooral in de flatwijken is zo'n menselijk concentratiepunt heel belangrijk. Datzelfde geldt voor zo'n ontmoetingspunt voor jon geren. Er is meer behoefte aan dan alleen de Sjelter kan bie den". Dergelijke punten zullen onge twijfeld te lezen zijn in het nieu we verkiezingsprogramma, waarover vanavond een eerste bespreking wordt gehouden. Le-

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2