m FIUAALLEIDING êWf/ t. m m :m} W. Mm' >41 Jf* S Waarnemend hoofd afd. chirurgie (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp starUri VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES plaatsvervangend hoofd onderwijs nt/v leiden nacht (IC)verpleegkundige m/v r r PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT ;V^ Het Bedrijf Jamin nieuwe stijl is op uiterst aktieve wijze van start gegaan haar unieke positie in Nederland uit te bouwen. Met 175 winkels die een sterk vernieuwd assortiment voeren. Voor één van onze winkels in Leiden maken wij graag kennis met iemand die binnen deze dynamische winkelformule leiding geeft Onze nieuwe filiaalleider/ster Is tussen de 25 en 35 jaar met een opleiding op HAVO-nivo, middelbaar ekonomisch of M.D.S. Een grote mate van zelfstandigheid koppelt hij /zij aan kiene kommerciële vaardigheid. Representativiteit en een vlotte omgang met klanten en kollega's zijn van groot belang. Deze sprankelende funktie biedt een salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden die uitstekend te noemen zijn. Past deze omschrijving bij u, dan maken wij heel graag kennis. Eén briefje is voldoende om op een prompte reaktie onzerzijds te kunnen rekenen. Sollicitaties a.u.b. richten aan: Winkelbedrijf Oosterhout BV Postbus 148,4900 AC OOSTERHOUT Ta.v. de heer E.J. Kersten directie onderwijs De directie onderwijs van de gemeente Leiden heeft de zorg voor het gemeentelijke onderwijsbeleid en het beheer van het openbaar onderwijs. De directie bestaat uit 5 afdelingen met totaal 37 medewerkers. In de interne or ganisatie vindt momenteel een reorganisatie plaats. Hierdoor is de functie ontstaan van tevens chef afdeling Algemene Zaken (36 uur per week) Naast de dagelijkse leiding van de afdeling Algemene Zaken zal be trokkene als plv. hoofd verantwoordelijk zijn voor de coördinatie van de beleidsvoorbereiding en uitvoering van afdelingsoverstijgende al gemene, materiële en financiële zaken. Hieronder vallen onder meer: coördinatie en bewaking van procedures beheer budget directie onderwijs automatiseringsactiviteiten algemene coördinatie voor financiële en materiële zaken diverse projecten. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die aan de volgende ver eisten voldoen: duidelijke leidinggevende kwaliteiten kennis van/inzicht in materiële en financiële zaken met betrekking tot het onderwijs, juridische aangelegenheden, automatisering affiniteit met/kennis van het onderwijs goede contactuele en redactionele vaardigheden kunnen opereren op academisch niveau. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer P.G. Peters, hoofd van de directie Onderwijs, telefoon 071-254301. Salaris maximaal f 6.854,— bruto per maand (schaal 12) bij een 38-urige werkweek. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom uitdrukkelijk verzocht te sollici teren. Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacature nummer 85.042 binnen twee weken na ver schijning van dit blad. „Het Diaconessenhuis" Leiden Binnen de verplegingsdienst van het Diaconessenhuis te Leiden is er plaatsingsmogelijkheid voor een voor de special care unit De nachtdienst omvat 7 nachten op, 7 nachten af. De werk tijden zijn van 22.45 - 07.45 uur. De werkzaamheden bestaan, naast de gebruikelijke verpleeg kundige taken, voornamelijk uit intensieve zorg op deze unit. Funktie-eisen Wij willen graag in kontakt komen met kandidaten die menen, vanuit hun ervaring en/of opleiding, in aanmerking te komen voor bovengenoemde funktie. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Salaris bedraagt, volgens de NZR richt lijnen, maximaal f 3.253,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer G van de Aa, hoofdverpleegkundige, telefoon 071-155960, toestel 304. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van het Diaconessenhuis, postbus 9650, 2300 RD Leiden, onder vermelding van vakaturenummer P76-3. g,f \LS Jg* w 1 De door ons gevoerde CENTRU B.V. merken zljnoa: centrum ladders 23°8SoTABAUS4° centru trappen zoeterwoude firescape brandladders centec steigers Tevens vestigingen te Drachten, Apeldoorn en Veghel FABRIKANT van aluminium ladders, trappen, stei gers, hangladders, brandladders, enz. VRAAGT: EUROPESE OCTROOIEN VERLEEND! 6 LTS'erS (metaalbewerking) voor atd. steigers en constructie Leeftijd: 17-19 jaar. Voor het maken van een afspraak gelieve telefonisch contact op te nemen met mej. J. Brinkman. TEL. 071-412144. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een modern geou tilleerd algemeen ziekenhuis met 389 bedden. Op een van de afdelingen Chirur gie met 36 bedden ontstaat bin nenkort de vacature van waarne mend afdelingshoofd die zal wor den belast met: - de ondersteuning en waarne- ming van het afdelingshoofd; - het begeleiden van leerlingen; - het mede zorgdragen voor goe de samenwerking binnen het ver- pleegk.team en met andere disci plines; - het verrichten van verpleegkun dige handelingen. Wij vragen: - diploma A-verpleegkundige (ka der- of managementopleiding strekt tot aanbeveling); - enige jaren recente ervaring op een afdeling Chirurgie; Wij bieden: - Een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring; - toepassing van de CAO- ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw A.J.M. Vollebregt, adjunct di rectrice/hoofd verpleegkundige dienst, of de heer E. Geurts, hoofd van de afdeling. Telefoon 071-899250 resp. tst. 7101 of 382. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de - goede contactuele eigenschap- dienst Personeelszaken onder pen. vermelding van nr. 29/85. pen. veiiiieiuiiiy van 111. »/od. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt voor de afdeling Schermerland I een NACHTVERPLEEGKUNDIGE (7 nachten per 2 weken) De afdeling Schermerland I is een verblijfsafdeling en biedt plaats aan 36 geronto-psychiatrische patiënten in de leeftijd van 45 - 70 jaar. Het accent ligt op begelei ding in psychisch en sociaal functioneren. Het multi-disciplinair samengestelde team bestaat uit 9 verpleegkundigen, 11 leerling-verpleegkundigen, een psychiater/neuroloog en een maatschappelijk werker. Aan deze funktie worden de volgende eisen gesteld: B- B/A-diploma of HBO-V diploma ervaring in het werken met geronto-psychiatrische patiënten strekt tot aanbeveling bereidheid tot samenwerken in een multi-disciplinair samengesteld tearp. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. D. Hendriks, afdelingskoördinator van Scher merland I, telefoon 023-131415, toestel 274. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Stafafdeling Personeel en Organisatie, ter attentie van de heer P. Kiabou, Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. Wij zoeken met spoed een Allround expeditiechef vereisten: - beschikking over een goede kennis van bouwmate rialen - commercieel inzicht - goed organisatievermogen - goede contactuele eigenschappen - administratief redelijk onderlegd Wij denken aan iemand tussen de 25 en 30 jaar. Wij bieden: - een redelijke salariëring en opname in het hibin pen sioenfonds - een afwisselende baan in een klein, gemotiveerd team. Kunt u vrij snel beginnen en spreken bovenstaande ge gevens u aan, schrijf dan naar: Dijkstra Katwijk Bouwmaterialen b.v., Postbus 63, 2220 AB Katwijk, f.a.v. dhr. Jac. Dijkstra. c aankomend service-monteur m/v standplaats Leiden Geboden: vakkundige opleiding, bestaanszekerheid, goed maand salaris plus ruime onkostenver goeding. uitstekende sociale voorzieningen, reële kansen om verder vooruit te komen. service afdeling t.a.v. de heer P. v.d. Meij Postbus 11,2270 AA Voorburg. POOL TOT POOL EN KREBBERS JAARSMA Filialen van de Electro Combinatie Nederland B.V., een landelijk toon aangevend bedrijf met zo'n 60 filialen, gespecialiseerd in de verkoop van radio, video, t.v., Hi-Fi, klein huishoudelijke en groot huishoude lijke apparaten. Voor de filialen in Leiden zoeken wij oproepbare parttime verkopers (m/v) vanaf 20 jaar welke tijdelijk inzetbaar zijn. Ervaring in deze branche is een pré, doch niet noodzakelijk. Wij hechten veel waarde aan enthousiasme en gevoel voor service. Schriftelijke sollicitaties zenden Electro Combinatie Nederland B.V. Papaverweg 42 1032 KJ Amsterdam t.a.v. de heer F.G.H. van Kralingen.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 17