Horeca-gigant wordt teruggefloten m Geen oplossing voor nood ASC Nog geen besluit over Digros Geld voor extra kanalen op kabel Angst voor overlast en verder oprukken richting Voorschoten Christina's toekomstige idyllische plekje PAGINA 2 REGIO LEIDEN DINSDAG 11 JUNI 1985 Agenda Tweedehands koopfestijn in Wassenaar Voorschotens geld ook voor dat doel gebruikt? Raadslid Visser: gemeente schept dgn onduidelijke situatie. VOORSCHOTEN - De gemeente Voorschoten legt 138.000 gulden opzij voor 5 extra kanalen op de ka bel. Maar of ze dit geld ook voor dat doel gebruikt hangt af van het totale kostenplaatje bij het kabel bedrijf, dat later dit jaar wordt ge presenteerd. Als dat kostenplaatje ongunstig is, wordt mogelijk de he le operatie afgelast. Op deze bijzondere formulering konden de raadsleden zich giste ren vinden tijdens een vergadering van de commissie voor financiën, ruimtelijke ordening en verkeer. De aanzet was van PvdA/PPR- raadslid Visser. Hij vindt dat de ge meente een onduidelijke situatie zou scheppen door nu te besluiten de diensten van het CAI uit te brei de burgers per 1 januari e afrekening te geven van zowel de WASSENAAR - Burgemeester drs. P.H. Schoute zal morgen om 12.00 uur de opening verrichten van de jaarlijkse rommelmarkt, die wordt georganiseerd door de Was- senaarse carnavalsvereniging De Deylknotsen. Zoals de laatste jaren gebruikelijk vindt het spektakel weer plaats in de botenloods Prin- cehaven aan de Van Zuylen van Neijveltstraat 100. De afgelopen week werd er al koortsachtig gewerkt in de opslag plaats van De Dyelknotsen aan de Maaldrift om alles op tijd klaar te krijgen. Op de rommelmarkt is zo ongeveer alles te koop wat men maar kan bedenken. Van bankstel len tot fluitketels in alle soorten, maten, gewichten en prijzen. De tradionele rommelmarkt krant is inmiddels in geheel Wasse naar huis-aan-huis bezorgd. Opval lend is dat deze krant volkomen identiek is aan die uit de vooraf gaande jaren. De meest in het oog springende wijziging vormt het nieuwe portret van de burgermees ter op de cover van de krant. In zijn debuut als rommelmarktkrant- schrijver doet burgemeester Schoute een beroep op de markt- bezoekers om hem bij de opening VOORSCHOTEN - Horeca-gigant Van der Valk mag geen van het "tweedehands-koopfes- mini-motel bouwen tussen de witte boerderij Vredebest Het wonit duidelijkUjcf daf de burl en een blokJe huizen- ™°rdelijk van de Gouden Leeuw, gervader in Wassenaar komt wo nen. Het voorstel van B en W om het De veiling van "waardevolle bestemmingsplan van dit stukje stukken op vrijdagavond 14 juni Veurseweg aan te passen voor de moet zoals altijd het hoogtepunt komst van vijf motelappartemen- van de rommelmarkt worden. On- ten werd gisteravond onderuit ge- geveer 100 verenigingen zullen met haald door de raadscommissie een deel van de opbrengst van de voor financiën, ruimtelijke orde- rommelmarkt worden verblijd, ning en verkeer. Het geheel wordt op zaterdag 15 ju- D'66 en WD vrezen dat direct Grote hark omwonenden geremd worden in hun woongenot en betwijfelen of, zoals B en W beloven, er geen au tostalling komt bij het gebeuren. Terwijl, volgens de liberalen, Van der Valk niet wordt belemmerd in de bedrijfsvoering wanneer het QBClllt TltSt* motelletje niet doorgaat. Het CDA Cj J op haar beurt, is bang dat de hotel keten wil uitbreiden "naar deze kant van Voorschoten. Het ver trouwen in Van der Valk is door voorvallen in het verleden in ieder geval flink geslonken". Hierbij doelt de fractie onder op een gebeurtenis die door uitbreiding als van de "normale stijging van de kosten bij de dienst". Visser: "Dan zeggen de mensen: die uitbreiding heeft me 50 75 cent gekost. Terwijl dat mogelijk maar een klein deel van de kosten is". Zijn voorstel: nu een kwartje tariefsverhoging, zoals door B en W voorgesteld, en per 1 januari een dusdanige tariefsverhoging dat het kabelbedrijf uit de financiële pro blemen is. Op dit moment heeft ze een schuld van 80.000 gulden. Raadslid Ten Have (CDA) had hier weinig oren naar: "De burgers denken toch wel dat de verhoging door de uitbreiding komt". En wet houder Van Dalen stipte aan dat een en ander in de bijsluiter kan worden vermeld. Overigens heeft hij de stille hoop dat er begin vol gend jaar helemaal geen aanpas sing nodig zal zijn voor de autono me kosten. Want: de rente gaat een procent omlaag. Hierop kwam Both (PvdA/PPR) met het voorstel om de beslissing over de kabeluitbreiding uit te stel len. Eerst bekijkt de gemeente wat nodig is om de kostenstijgingen bij de dienst op te vangen, dan over weegt ze of ze daar bovenop nog een kwartje wil leggen. Wethouder Van Dalen zag hier wel wat in, op voorwaarde dat de gemeenteraad nu geld beschikbaar stelt, aan de provincie om de ver eiste goedkeuring vraagt en vervol gens afwacht. De commissie ging hiermee akkoord en stelde direct vast dat wannéér de uitbreiding er komt, dat 25 cent per aansluiting kost. Man bekneld tussen twee vrachtwagens WARMOND - Een inwoner van Montfoort (leeftijd onbe kend) is gistermiddag rond half een bij zijn werk in de War- mondse Veerpolder gewond geraakt. De man stond op de bouwplaats vóór het Dekker complex bij een betonpomp, die moest worden gevuld door een mortelwagen. De chauffeur van deze vrachtwagen reed achteruit, precies op de plek waar de werknemer stond. De ze raakte vervolgens bekneld tussen de wagen en de pomp. Hij moest met letsel aan zijn borst en benen naar het Acade misch Ziekenhuis worden overgebracht. Hoe ernstig zijn verwondingen zijn is (nog) niet bekend. DINSDAG tingsavG keiiers c dat we de zaak onder controle had den. Maar Van der Valk zag zijn kans schoon: met harde hand gooi de hij de zaak tegen de vlakte en zei later dat het per ongeluk ging. Iemand had de macht over het stuur van de bulldozer verloren". i 17.00 uur gesloten. Gestolen goed ZOETERWOUDE - Lang hebben twee mannen/vrouwen afgelopen zondagnacht niet kunnen genieten van de twee vrachtwagens, die ze van het Leski-terrein aan de Rijn dijk hadden willen stelen. De ene wagen weigerde meteen al dienst Aikens (D'66) smakelijk werd vanwege een defect aan de start- schreven: "Tijdens de regeerperio- motor. Nummer twee was welis- de van wethouder Eveleens hoor- waar vooruit te krijgen, maar niet den we dat Van der Valk de grond voor lang: wegens gebrek aan wilde kopen onder het zomerhuis stroom weigerde het exemplaar al naast boerderij Vredebest. De ge- na een paar honderd meter dienst, meente heeft toen een bestem- De Zoeterwoudse politie vond mingsplan gemaakt met dusdanige de wagen gisteren Van de daders voorwaarden dat het geen zin had nog geen spoor. de zaak af te breken. We dachten CIMK neemt Voorschotens centrum weer onder de loep VOORSCHOTEN - Het Voorscho- riant, als proef worden ingesteld tense centrum wordt nogmaals c r een jaar. In deze variant wordt :der de loep genomen door het Cen- het pleintje tussen de Schoolstraat traal Instituut voor Midden en en Treubstraat afgesloten voor ge- Kleinbedrijf (CIMK). Dit instituut, motoriseerd verkeer. Dat moet dat vorig jaar al een lijvig rapport doorrijden tot voorbij de gemeen- uitbracht over het hartje van het teflat. De kruising Raadhuislaan/ dorp, verzamelt op dit moment Sir Winston Churchillweg wordt i Visser (PvdA/PPR) had soortge lijke opmerkingen. De bulldozer was bij hem een "grote hark, die tegen het huis is aangezet". Dat het karakteristieke zomerhuis wegens bouwvalligheid in 1980 was ge sloopt, zoals B en W in hun voor stel suggereren, klopte dus niet. Ook verbaasde hij zich over de col lege-opmerking dat weinig wordt afgeweken van de woonbestem ming wanneer vijf motelapparte menten komen op de bewuste plek. Ander punt van verbazing: "hoe kan een pand nu te klein zyn voor bewoning, maar wel groot genoeg voor 5 motelappartementen? Krij gen de motelkamers de grootte van een wc?" "Er wordt een schuur bij getrokken", was de reactie van wethouder Van Dalen. Hetgeen Visser deed uitroepen dat "de hele contouren van het pand worden veranderd". "Nee, ik heb de indruk dat de college haar argumenten gebruikt om iets door de beugel te halen, wat niet door de beugel kan", aldus de sociaal-democraat. Naief Volgens de wethouder kan de ge meente twee kanten op: "Of ze schept mogelijkheden vbor motel Leiden Kantine v.v. Leiden - Smaragdlaan, start avondvierdaagse, tussen 18-19 uur. Oud-Kath. kerk - Zoeterwoudsesingel, oecumenisch avondgebed, 19-19.30 uur. Gulden Vlies - Breestraat, voorlich- gsavond van de gemeente voor win- de afsluiting van de Haar lemmerstraat, 18.30 uur. Terrein Zwembad De Zijl - Paramaribo- straat, start avondfletsvierdaagse, 18.30- 19.30 uur. Zoeterwoude Gemeentehuis - Noordbuurtseweg, raadscommissie onderwijs, 20 uur. Wassenaar Raadhuis De Paauw - hoorzittingen Backershagen/Lagerweide/Raadhuis- laan, 20 uur. Oegstgeest Gemeentehuis - raadscommissie volks huisvesting, 20 uur. Voorschoten Gezondheidscentrum - v.d. Waalslaan, algemene ledenvergadering Gezond heidszorg. 20 uur. WOENSDAG door Anneke Kot, 12.30 i Wassenaar Dialoog - Europaschool, poppenkast voorstelling voor kinderen, 14.30 uur. Botenloods Princehaven - V. Z. v. Nije- veltstraat 100, rommelmarkt 'De Deylk notsen', 12-18 en 19-22 uur. Voorschoten Theater Wellus Nietus - Pr. Manjkelaan, try-out 'De tentkarromobiel', 14.30 uur. Station - Papelaan, fietstocht langs de Vliet van het Katholiek Vrouwengilde, Jubileum en record avond vierdaagse WASSENAAR - Welgeteld 973 wandelaars, honderd meer dan vo rig jaar, hebben zich gisteren ge meld voor de Wassenaarse avond vierdaagse. Een opmerkelijk gege ven. Immers, de Wassenaarse avondvierdaagse kampt al jaren lang met het probleem van een te ruglopend aantal deelnemers. Vol gens de organisatoren komt dat doordat er minder scholieren mee doen. Overigens heeft het grote aantal lopers - waarvan een klein aantal uit omliggende gemeenten afkom stig - elkaar gisteravond niet in de weg gelopen: de deelnemers aan de vijf kilometer startten in het dorp, de tien kilometer-gangers gingen naar de Maaldrift en de 'echte sportievelingen' werden voor de 15 kilometer naar Voor schoten en Wassenaar-zuid ge stuurd. De avondvierdaagse viert dit jaar haar derde lustrum in Wassenaar. In 1970 werd deze wandeltocht op gezet omdat de plaatselijke ijsver- eniging ook in de zomermaanden iets te doen wilde hebben. Dat is duidelijk gelukt. De avondvier- het Wassenaars/Voorschotense landgoed De Horsten, zal daagse in Wassenaar bouwde faam gewerkt dan het landhuis voor op in wandelkringen vanwege de '-y-, ••■••-•SïVi'-.v WASSENAAR - Op dit idyllische plekje, midden in het Wassenaars/Voorset zich in de nabije toekomst een echte prinses nestelen. Sinds enkele weken wordt Christina en haar gezin. Ooit moet op deze open plek in het bos tussen de Seringenberg en de weilanden de schitterende parcoursen hofstede Eikenhorst' hebben gestaan. De villa wordt in die zeventiende eeuwse stijl herbouwd. (foto Holvast) het groene dorp. voors en tegens trum-varianten die sies als de meest serieuze worden gezien. Het gaat om de 'laten zoals het is'-variant en 'dorpsplein'-va- riant. de twee cen- deze variant vele discus- sing. voorrangskrui- De andere onderzochte variant is wat minder rigoreus. Het gaat om de nul-plus mogelijkheid, die grof weg neerkomt op: laten zoals het is, met enkele aanpassingen, die overigens ook in de dorpsplein-va- riant zitten. Bedoeld worden onder meer extra laad- en losplaatsen en eind deze^week^begin ïoigén- uitstalmogelijkheden in de School de week op tafel liggen. Vervol- straat' bater.e straatverlichting dieper maken. Of ze spreekt Oegstgeester voetbalvereniging blijft voorlopig nog 'verliezer' zich uit voor een woonfunctie en wyzigt de bestemmingsplanvoor schriften een beetje zodat het pand enige omvang kan krijgen. Het ge tuigt echter niet van behoorlijk be stuur een onrendabel huis af te dwingen". Wellicht blijft de plek dan ook altijd braak liggen, aldus Van Dalen. OEGSTGEEST - Op de na het be- De partijen dachten hier duide- haalde kampioenschap ontstane De winkeliers hebben het CIMK de opdracht gegeven en zullen op draaien voor de kosten (ruim 2.000 gulden). Ze hopen dat de conclu- gens willen zij t deren en een hoorzitting organise ren, met winkeliers, politieke par tijen en mogelijk klanten. W, die officieel niets ander bestu- hinderlijke paaltjes, hob bels en bakken. Dat de winkeliers alleen deze twee varianten laten onderzoeken onthullend. De dorpsplein- hebben gedaan dan hun goedkeu- ZOals,hlJ„n^ WOrdI ?ndeï" ring hechten aan het onderzoek, aocbt' "frd alt«d verafschuwd zullen bij hun uiteindelijke advies Het .verkeer zou zo slechts met -- - v - - - moeite de Voorstraat en Treub straat kunnen bereiken. Veel beter de nul-plus-plus variant zijn. "terdege rekening houden met de resultaten". Oorspronkelijk was het de bedoeling dat dit advies voor de raad van 4 juli gereed zou Bdmjrgkgjtao^ de njnch- zijn, zodat dan een punt kan den gezet achter de slepende affai- Maar op het gemeentehuis dr?r®ldT houdt men er rekening mee dat pas in september de beslissing valt. ting in de Schoolstraat, ter hoogte de gemeenteflat, wordt omge- Voordeel hiervan: het verkeer in de Schoolstraat heeft er geen last van wanneer het verbindingsstuk- Proef je tussen Treubstraat en School straat af en toe wordt ingericht als Middenstanders hebben hier dorpspleintje. Dat de winkeliers zo weinig moeite mee. Ze willen goed opvallend van gedachten zijn ver- afwegen en zien graag dat ingrij- anderd, komt doordat ze zich laten pende varianten, zoals de door het leiden door de vraag of iets politiek CIMK onderzochte dorpsplein-va- haalbaar is. de leden van de commissie open bare werken nieuwe mogelijkhe den onderzocht willen zien, zal niet voor september een ander voorstel te verwachten zijn. In de zomer maanden juli en augustus ligt de politieke besluitvorming namelijk stil. De aanwezige bestuursleden van ASC reageerden onthutst na afloop van de vergadering. "We raken he laas gewend aan uitstel van een op lossing voor onze nood", klonk het cynisch uit de mond van een AS- C'er. De club had zich al verzoend met n werd de oplossing om in de nabije toe- de ver- komst aan de Duivenvoordestraat van de te blijven. Een tweede veld zou in op de omstreden pTek niet eens dé AJax Sportman Combinatie op de de Voscuyl worden gebruikt. Bo- lange baan geschoven. Aangezien vendien zou de cricketafdeling ook gescheiden blijven van de voetbal lende tak. In vijf fasen had wethou der Van Hazel een renovatie van het huidige terrein gedacht. De eerste fase, het opknappen en uit breiden van de kleedkamers, zou spoedig moeten beginnen. lijk anders over. Zo heeft de CDA- fractie er, met het oog op "doelma tig gebruik", geen bezwaar tegen wanneer een eventuele nieuwe ei genaar het woonhuis groter maakt dan volgens het bestemmingsplan mag. Definitief wordt dit alles ove rigens pas op 4 juli, wanneer de ge meenteraad beslist over het B en W voorstel. Deze beslissing móet ze nemen omdat B en W Van der Valk heb ben beloofd een artikel-19 proce dure te starten. Met deze procedu re loopt een gemeentebestuur vooruit op een nieuw bestem mingsplan, dat volgens Van Dalen feestvreugde bij de Oegstgeester voetbalvereniging ASC is gister avond eèn flinke domper gezet. In de commissie openbare werken draaiden de meeste gemeente raadsfracties het voorstel terug om spoedig te beginnen met het op knappen van de kleedkamers op het terrein aan de Duivenvoorde- straat. Eerst moeten andere moge lijkheden worden bekeken zodat de vereniging niet gescheiden hoeft te blijven sporten, zo luidde het. Tegen de verwachting een spoedige aanpak van waarloosde huisvesting vermelding horeca hoeft te krijgen. Dit tot grote verbazing van CDA, PvdA/PPR en het eigen ambtena renkorps. "Het zou wél een horeca- bestemming moeten worden", zo wees een ambtenaar zijn baas te recht, die rustig vervolgde met op merkingen als "vijf appartemen ten, waarin geen andere horeca-ac- tiviteiten worden ontplooid dan het tijdelijk huisvesten van gasten, druisen helemaal niet in tegen de situatie ter plekke". met name bij het onderhoud van de wegen in de gemeente". G. van Eisen (PPR) sloot zich aan bij M. Haasnoot (PvdA) die alle ac tiviteiten van ASC op één plaats wil hebben. "Het gaat me te ver om zoveel geld uit te trekken voor een halve oplossing. Zoek dan maar verder naar andere mogelijkhe den". Van Eisen ging in zijn 'creatief denken' zo ver dat hij voorstelde om eens te becijferen wat de grond aan de Duivenvoordestraat kan op leveren als het voor bijvoorbeeld (bejaarden)woningbouw geschikt wordt gemaakt. Wethouder Van Hazel betreurde het dat hij opnieuw naar de onder handelingstafel moest. Volgens hem waren alle alternatieven na het afketsen van de veldenruil met Fiks en KNS verdwenen. "Maar goed, ik neem het voorstel terug en zal met een nota komen waarin de gevraagde mogelijkheden nog eens op een rijtje staan. Sorry voor ASC", aldus de 'verliezende' wet houder. De ware verliezer, ASC, bleef netjes: "We zouden eerst in de Vos cuyl terecht kunnen. Dat hebben we toen niet gedaan omdat we niet over de rug van anderen (UDO en v.v. Oegstgeest, red.) daarheen wil den. Toen zouden we in Haaswijk kunnen beginnen. Ging ook niet door. Daarna werd ons de velden ruil voorgehouden. Ook niets. Toen hebben onze leden zich uitge sproken om aan de Duivenvoorde- straat te blijven. En nu dit weer". Komst supergrutter wordt slepende affaire OEGSTGEEST - Een telraam zou gisteravond in de Oegstgeester raadszaal niet hebben misstaan, toen het gesprek over de mogelijke komst van Digros naar de Markthof ging. Parkeerplaatsen tellen was het voor naamste waarmee de commissieleden zich bezig hiel den. De uitkomst was dat er geen beslissing viel over de komst van de supergrutter. In september prijkt de ze slepende affaire wederom op de agenda, als B W opnieuw hun huiswerk hebben gedaan. De drie grote partijen waren niet negatief over de eventuele komst van een winkelbedrijf van 1100 vier kante meter en pleitten voor verder zoeken naar mo gelijke oplossingen. Aan een groot aantal voorwaar den zou in hun visie echter wel moeten worden vol daan. Zo zouden er in het gebied rond de De Kempenaer- straat ruim zeventig parkeerplaatsen moeten komen. Bovendien moet een blauwe zóne voor kortparkeren worden ingesteld. Een parkeercontroleur zou op nale ving moeten toezien. Een groot deel van de kosten om meer parkeerplaatsen te scheppen zou door Digros en Proper Beheer moeten worden betaald. Poppentheater In het nieuwe onderkomen van poppentheater Wellus-Nietus aan de Voorschotense Marijkelaan wordt morgen een try-out ge speeld van een nieuwe voorstel ling. 'De tentkarromobiel' is de naam van het poppenspel, dat om half drie begint. Graag van tevo ren reserveren via telefoonnum mer 01717-8361. Info NS De Nederlandse Spoorwegen komen morgen naar Warmond. Een informatiestand waarin alle mogelijke aspecten van het reizen per trein aan de orde kunnen wor den gesteld staat morgen tussen half twee en half vijf in de Dorps straat. D'66 en PPR waren tegen verder zoeken naar een oplossing om de Markthof in te vullen. Van Eisen (PPR): "Ik zie het parkeerprobleem als onoplosbaar, dus is Digros niet welkom". Wuisman (D'66): "Er is onvoldoende inzicht in de gevolgen van de komst van Digros, zeker als je ook naar de verkeersafwikkeling XJnf4p<2tnr>uf kijkt. Zelfs als er een parkeergarage met drie lagen ■""iJcatULiil wordt gebouwd op het terrein aan de Terweeweg, dan De vereniging Oud-Zoeterwou- nog heb ik geen duidelijk beeld. Op dit moment vind de presenteert morgen een hofjes ik een trekker in de Markthof niet aanvaardbaar". tocht in Leiden. Zoeterwoudena- Alle partijen veroordeelden de afwezigheid van de ren die n makers van het CIMK-rapport. In de vorige vergade- genavond ring over de invulling van de Markthof was daar met der Werfpark bij de Doezastraat klem om verzocht. Het raadslid Kakebeeke (CDA) tè staan. Vervolgens worden tien stelde toen zestien vragen aan het CIMK die onbeant- hofjes bezocht, waarna de Meevaller Het geld dat in totaal voor ASC zou worden uitgetrokken, be draagt ruim achtenhalve ton, ver deeld over de vijf fasen. Voor het eerste deel was twee ton beschik baar omdat de gemeenterekening over 1984 een meevaller van acht ton liet zien. In de komende jaren zou de uitvoering van de andere werkzaamheden betaald moeten worden uit nieuwe rekeningsover schotten. A. Kuntze (WD) was het hier mee oneens: "Ik weiger de eerste prioriteit aan dit plan te geven om dat de gemeente de komende jaren voor grote lasten komt te staan, Automobilisten rijden te hard LEIDSCH m DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) willen dienen mor- LEIDERDORP De Leiderdorp- half acht in het Van se P°lltle hee" Slste™lddaf tus' sen tien voor half vijf en vijf over half zes een snelheidscontrole ge- w wvavvui houden op de Van der Valk Bou woord zijn gebleven. De rapporten die Oegstgeester sie wordt afgesloten in het Leidse manweg. Van de 360 gecontroleer- ambtenaren over de situatie in de De Kempenaer- Stadhuis. Daar worden enkele re- de auto^s bleken -» traat schreven werden als "beter" gekwalificeerd dan presentatieve ruimten aange- 70 harder te rij den dan de toegestane 50 kilome- het twintig mille kostende CIMK-rapport. "Het CIMK daan, zoals de burgemeesterska- ter- De ho°gst gemeten snelheid - - De excursie staat onder lei- bedroeg 93 kilometer. De overtre- de kwaliteitseisen die voldoet duidelijk niet wij stellen. Ik zal me een volgende keer niet gissen", aldus Van Eisen ding van mevrouw Cortenbach, ders krijgen binnenkort verbonden aan de VVV. cept-girokaart m de bus. n 8.30-17.00 u (071)144941 SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071) 143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta- ABONNEMENTEN per jaar, aan huis bezorgd per post (binnenland) per half jaar. aan huis bezorgd per kwartaal, aan huis bezorgd per post (binnenland) per maand, aan huis bezorgd per maand, per post (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), losse nummers 1.00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe- f 250,90 345.20 131,40 65.70 f 89,30 22,10 f 30, lingen ma.-vrij. van 8.30-17.1 NABEZORGING zaterdag v 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. (071144941 Bij automatische betaling geen administra tie- en incassokosten. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720)93961 Vuurbaakplein 11, 2221 JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren; W.F.J. Wirtz, A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H I J, Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel. Jo hannesburg, Tokio, Londen, Parijs, Was hington. Rome, Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2