/#EX Elf nar PROGRAMMER Anaesthesieverpleegkundige (m/v) de horst Produktiemedewerkers ambulance verpleegkundige m/v -f? VAKATURES VAKATURES I VAKATURES VAKATURES llMililM VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES ORDER CONTROLLER m/V St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp administratief medewerkster Karstens Drukkers bv CHR. MAVO LERAAR MUZIEK MEDEWERK(ST)ER LERAREN (M/V) m Ame* is een jong en dynamisch modebdrijf dat op de dag van vandaag een ongekend voorspoedige ontwikkeling doormaakt. Het bedrijf ontwerpt, produceert en levert vier collecties per jaar voor de modebewuste consument. Moderne bedrijfsvoering, flexibiliteit en teamspirit zijn de grondslagen van ons succes. De merken die wij voeren zijn üiMlUWWïTf namen met een internationaal imago en karakter. Amex is een stabiel en zelfverzekerd bedrijf met een goede toekomst. Bij Amex Fashion b.v. te Leiden werken momenteel meer dan 30 mensen en omdat wij een snel groeiend bedrijf zijn zoeken wij een Wij denken aan een man of vrouw'tussen de 20 25 jaar, die past in ons hechte team van enthousiaste medewerkers. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij een opleiding hebben op HAVOA/.W.O.-B niveau. Zij moeten ervaring hebben met een IBM S/34 of S/36 en twee tot drie jaar werkzaam zijn als programmer in de administratieve sfeer. Bij voorkeur zijn ze tevens bekend met de programmeertaal R.P.G. II. De kandidaat zal zelfstandig of in een klein teamverband programmapakketten en dokumentatie onderhouden, ontwikkelen en testen. Programmers met voldoende interesse zullen d.m.v. in-errterne begeleiding in de gelegenheid gesteld worden zich verder te bekwamen. Wij bieden u een baan met toekomst, met voor de juiste kracht alle mogelijkheden tot ontplooiing binnen ons bedrijf. En we zoeken daarom maar één man of vrouw: de beste. Iemand die nu een uitstekende baan heeft en die daar eigenlijk niet weg wil of kan, maar die toch op onze uitnodiging tot sollicitatie ingaat omdat hij/zij anders een unieke kans laat liggen. Naast een uitstekend salaris bieden wij een aantrekkelijke personeelskorting op onze producten en deelname aan een interessant bonussysteem. Heeft u interesse/? Solliciteer dan schriftelijk bij onderstaand adres. Amex Fashion b.v. afd. personeelszaken, Postbus 1084, 2302 BB Leiden Wilt u voor u schrijft eerst meer weten over deze functie bel: 071-769328 Ter versterking van onze afdeling service zoeken wij op korte termijn een: De order-controller is werkzaam binnen de afdeling administratie van de service-afdeling en rapporteert aan de groepsleider administratie service-afdeling Defunktie-eisen zijn: opleiding op HAVO-MEAO-niveau. goede contactuele eigenschappen in woord en geschrift. gevoel voor techniek. de bereidheid tot het volgen van branche-gerichte cursussen. leeftijdindicatie 23-30 jaar. Tot de taken gaan o.m. behoren: de verzorging van binnengekomen orders en de bewaking van de ordervoortgang. het factureren van de werkzaamheden uitgevoerd m.b.v. ons geautomatiseerd Carrier Planned Service Systeem. het voeren van contacten met onze afnemers. Wij bieden u een zelfstandige baan met een aantrekkelij ke honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden. Uw sollicitaite, vergezeld van uw curriculum vitae, kunt u richten aan de heer J. J. van Mierlo, die u desgewenst ook van telefonische informatie wil voorzien. Nedairco, dochter van Carrier Corporation in de U.S.A., is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van klimaatbeheersing. Het wereldbekende merk Carrier is een begrip, ook in de Nederlandse installatie wereld. We zijn een marke- tinggericht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gereali seerd met ca. 110 mede werkers. Nedairco Nedairco B.V., Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude- Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714 - 9010 Subsidiary of Carrier Corporation Op de afdeling Anaesthesie be staat plaatsingsmogelijkheid voor een anaesthesie-verpleegkundige die zal worden belast met het as- sisteren van de anaesthesisten op de operatiekamer en recovery. Het diploma NZR is voor deze functie vereist. Het salaris is af hankelijk van opleiding en erva ring en wordt bepaald volgens de normen van de CAO-ziekenhuis- wezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw A.J.M. Vollebregt, adj.dir./hfd verpleegkundige dienst, telefoon 071-899250 toestel 7101. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermel ding van nr. 28/85. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp School De Horst te Leiden, school voor speciaal onderwijs met een kernafdeling voor kinderen met vnl. gedragsproblemen, vraagt m.i.v. het nieuwe cursusjaar een remedial teacher m/v voor 10 uur per week. groepsleerkracht m/v voor één dag per week (acht uur). De groepsleerkracht wordt aangesteld i.v.m. de invoering van de arbeidsduur-verkorting, wisselend voor de groepen 13 en 4. Verwacht wordt dat deze leerkracht op de overige dagen bij ziekte e.d. kan invallen in de groepen 1 t/m 6. Ervaring in het speciaal onderwijs strekt tot aanbeveling. Inlichtingen worden verstrekt door de schoolleider, de heer A.L. Kimpel, tel: school: 071-131423. Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na verschijning van deze oproep ingezonden te worden bij het bestuur van school De Horst p/a Beijerincklaan 15A, 2313 SB LEIDEN Wij vragen voor spoedige indiensttreding De werkzaamheden bestaan o.a. uit het ver zorgen van de abonnementen-administratie. Leeftijd 18 jaar. Opleiding: mavo en typedi ploma. Ben je geïnteresseerd, dan zien wij je sollici tatie uitsluitend schriftelijk tegemoet. Hooigracht 35, Postbus 164, 2300 AD Leiden. Telefoon 071-143244 Noordeinde 24, 2231 LK RIJNSBURG Het Bestuur vraagt met ingang van cursus '85/'86 M/V voor 6 a 10 uur Een positief Chr. instelling is vereist. Eventueel is een combinatie mogelijk met Chr. S.G. Haesduijnen, Noordwijk. Inl. bij en brieven aan de direkteur A. C. Berkheij, tel. 01718-21712 (school) 01718-28127 (huis) Per 1 augustus a.s. hebben wij op ons kantoor plaats voor een in het bezit van het havo-diploma zijnde wiens taak voornamelijk zal bestaan uit het verzor gen van administraties. Hiervoor is behalve een behoorlijke mate van ac curatesse de bereidheid vereist zich door verdere studie op ons vakgebied te bekwamen. Gezien het vertrouwelijke karakter van de werk zaamheden wordt de integriteit van betrokkene bij de selectie mede van groot belang geacht. Eigenhandig geschreven sollicitaties dienen te worden gericht aan: Den Hollander/Van Duijn Maatschap van accountants en belastingconsulenten Postbus 140 - 2220 AC Katwijk ZH MEAO'er (m/v) commercieel-economische richting Sikkens. Niet voor niets een begrip in de wereld van verf en kleur. Van vele internatio nale markten thuis met een uitgebreide reeks kwalitatief hooggewaardeerde, gespe cialiseerde produkten voor de perfecte afwerking van gebouwen, schepen, voer tuigen, vliegtuigen, boorptat- forms, bruggen, viaducten. Kortom voor alles wat kleur en bescherming vraagt. Sikkens, één der toonaan gevende verfconcerns ,n Nederland en ook ver daar buiten. Met de ambitie en het zelfvertrouwen om toekomsti ge ontwikkelingen zélf vorm en inhoud te geven. Technisch en commercieel. Op de commerciële binnen dienst autoreparatielakken hebben wij plaats voor een MEAO'er met commercieel- economische richting. Naast het onderhouden van contacten met onze relaties, vertegenwoordigers en district verkoopleider in een regio, houdt deze funktionaris zich ook bezig met voeren van cor respondentie inzake offertes, prijs- en bonus-afspraken, ver zorgen van verspreiding van rapportage van de buiten dienst, eventueel voorzien van aanvullende informatie en ver zenden van dokumentatie. Voorts is ook de orderbehan deling, registratie en coördina tie van plaatsing van kleur- mengmachines bij de afnemers onderdeel van het takenpakket. Na een inwerkperiode moeten deze taken met een grote mate van zelfstandigheid kunnen worden uitgevoerd. Voor deze functie vragen wij; MEAO-CE; goede contactuele eigen schappen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie zenden aan: mw. M.E.C. Welsink, afdeling Personeel Organisatie. Sikkens bv, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Met ingang van het cursusjaar 1985-1986 vragen wij WISKUNDE EN NATUURKUNDE (volledige weektaak) BROOD- EN BANKETBAKKEN (8 lestijden) HUISHOUDKUNDE (12 lestijden) MACHINE-SCHRIJVEN (11 lestijden) Van toekomstige collega's vragen wij een positief christelijke levenshouding. Uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directeur M. Wielinga, die ook graag alle gewenste Inlichtingen wil verstrekken. iedereen leest de krant altijd en overal. Car projektmeubelen: meer dan 35 jaar een begrip voor "zitten in het groot". Een leveringsprogramma bestaande uit metalen- en houten projektmeubelen voor zalen, kantines, tribunes, bejaardencentra, aula's, restaurants, ziekenhuizen en kantoren. Eigen produktie- en een verkooporganisatie die direkt aan de eindgebruiker adviseert en verkoopt, zorgen voor een flexibele en enthousiaste aanpak van een interessante markt. Voor onze produktieafdeling zoeken wij m/v om opgeleid te worden tot: - machinebuiger - monteur - bankwerker Uw sollicitatie kunt u sturen a Vereisten: - LTS-metaal - 16 tot 25 jaar Wilt u vooraf meer informatie, bel dan: 01718-13943 en vraag naar de heer G.F.M. Reumer Car Projektmeubelen Postbus 5 2220 AA Katwijk Bij de Ambulance Dienst van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst is plaats voor een: De werkzaamheden omvatten: - het verlenen van eerste hulp - het deskundig vervoeren van ongevalsslachtoffers en acute patiënten - het bedienen van de dokterstelefoon - andere voorkomende werkzaamheden t.b.v. de dienst. Er wordt gewerkt in 24-uursdiensten volgens een vast rooster. Voor deze functie worden gegadigden gezocht die in het bezit zijn - het diploma Verpleegkundige A en B - CCU-aantekening of aantoonbare ervaring op dit terrein - een geldig EHBO-diploma Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en ligt tussen f 2.477, en f 2.974,— bruto per maand (salaristabel 1-1-1985). Daarboven geldt een toeslag van 10% voor ploegendienst. Nadere inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de directeur van de G.G.&G.D., de heer Kerkhoff of het hoofd van de afdeling Algemene Ge zondheidszorg, de heer Van Loenen, telefoon 071-146341. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom uitdrukkelijk verzocht te sollici teren. Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacature nummer 85.044, binnen twee weken na ver schijning van dit blad. m

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 16