Radiodiagnostish laboranten (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp /WEX DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: gediplomeerde kok VAKATURES VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES LOGOPEDIST(E) "LEYTHENRODE" ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Rovato vraagt een ervaren verkoper (m/v) STREEKSCHOOL VOOR T BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1. Leiden. Aan onze streekschool zijn de volgende cursussen verbonden: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - bijzondere cursussen zoals Cursus Jeugdige Werkzoekenden; - programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met een vormingsinstituut. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de streekschool. Deelname aan overleg binnen de onderwijsteams, vakgroepen alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Bij de aanvang van het nieuwe cursusjaar 1985-1986 hebben wij aan onze avond- en dagschool vacatures voor de volgende leerkrachten m/v: Motorvoertuigentechniek (personenwagens, bedrijfswagens, autoplaatwerken schadeherstellen I Bouwtechniek (meubelmaken, scheepsbeschieten, schilderen, timmeren) Economie Horeca 58 dag /avondlessen 64 dag/avondlessen 29 daglessen 29 daglessen Uitsluitend kandidaten met de vereiste bevoegdheid wor den verzocht binnen 10 dagen na verschijnen van deze adverten tie een schriftelijke sollicitatie te richten aan de directeur van de Streekschool. Bovendien ontstaan er vacatures ingevolge het door de overheid gevoerde beleid om overwerk te beperken. Op grond hiervan zoe ken wij bevoegde docenten m/v met ervaring die nog geen vol ledige weektaak hebben voor de vakrichtingen elektrotechniek, bouwtechniek en motorvoertuigentechniek. Het aantal lessen is van geringe omvang en wordt in de avond uren verzorgd. Indien gewenst, worden tijdens de schooluren nadere inlichtingen verstrekt door de adjunct-directeur.de heer W.Tiemes. Tel. 071 - 769242. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij gebruik maken van de diensten van het Psychologisch Adviesbureau Slikboer, Ten Ha gen en Co. te Haarlem. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directeur van de Streek school, de heer W. de Rooij, postbus 9030, 2300 PA Leiden. Bij de afdeling Radiologie be staan twee vacatures voor ge diplomeerde radiodiagnostisch laboranten. De werkzaamheden bestaan uit het meewerken aan de uitvoering van de voorkomen de radiodiagnostische werkzaam- heden in tien röntgenkamers. Wij bieden een salaris van maxi maal f 3019,— bruto per maand, exclusief de compensatie voor de beschikbaarheids- c.q. aanwe zigheidsdiensten. De overige ar beidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door de radiologisch hoofd laborante mevrouw C. de Jong, telefoon 071-899250 toe stel 7106. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 23/85. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Moderne bedrijfsvoering, flexibiliteit en teamspirit zijn de grondslagen van ons succes. Amex ontwerpt, produceert en levert kleding voor de modebewuste consument Onze bekende merken zijn: 0S03S03 Voor het Nederlandse hoofdkantoor in Leiden zoeken wij een ASSISTANT CREDIT CONTROLLER Wij denken aan een man of vrouw van ongeveer 20 jaardie past in ons kleine team van enthousiaste jonge medewerkersOe candidaat heeft minimaal een MAVO diploma en ervaring in administratief werk. Tot de taken behoren; - Telefonisch kontakt met debiteuren - Incasso openstaande vorderingen, assistentie bij het totale kredietbeheer. Wij bieden u een baan met toekomst, met voor de juiste kracht alle mogelijkheden tot ontplooiing binnen ons bedrijf. En we zoeken daarom maar één man ol vrouwde beste. Iemand die nu een uitstekende baan heeft, die daar eigenli|k niet weg wil of kan, maar die toch op onze uitnodiging tot sollicitatie ingaat omdat hij/zij anders een unieke kans laat liggen. Naast een uitstekend salaris bieden wij een aantrekkelijke personeelskorting op onze produkten en deelname aan een interessant bonussysteem. Heeft U interesse' Solliciteer dan schriftelijk bij onderstaand adres. Amex Fashion b.v., afd. personeelszaken, Postbus 1084,2302 BB LEIDEN Wilt u.voor u schrijft eerst meer weten over deze functie bel dan 071-769328 Bureau van de Universiteit, Dienst Studentenzaken medewerker secretariaat studentendekanaat (v/m) vacaturenummer: 5-128/1158 Taak: - Het verrichten van secretariële en administratieve werkzaamheden ten behoeve van de studenten- dekanen; - het geven van inlichtingfen aan studenten; - het bewaken van de agenda's van de studenten- dekanen; - archiefwerkzaamheden, typewerkzaamheden, telefoonbehandelingen e.d. Vereist: - VWO/HAVO; - goede typevaardigheid; - grote accuratesse; - uitstekende contactuele vaardigheden; - beschikbaarheid gedurende de gehele periode. Salaris maximaal 2477,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor 5 maanden, zonder vooruitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw. drs M. C. G. Hedeman en Mw. G. v.d Laan, tel. 071-148333 toestel 7401. Bureau van de Universiteit, Dienst Post- en Archiefzaken medewerker centrale drukkerij (v/m) (20 uur p/w) vacaturenummer: 5-099/1158 Taak: - Het bedienen van een RX 9500 copieermachine; - het afwerken (vergaren, snijden, lijmen enz.) van drukwerk. Vereist: - MAVO; - technisch inzicht; - enige grafische kennis strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2477,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voorlopig tot 1-1-1986. Inlichtingen bij: J. P. de Winter, tel. 071-148333 toestel 3043. Vakgroep Datatheorie van de Faculteit der Sociale Wetenschappen secretaresse (v/m) (20 uur p/w) vacaturenummer: 5-074/1158 Werktijd in overleg vast te stellen. Taken: - Het verzorgen van de adm. voorbereiding van vergaderingen van het vakgroepsbestuur en de notulering van deze vergaderingen; - het zelfstandig verzorgen van de correspondentie van de vakgroep; - het verzorgen van het typewerk van de wetenschap pelijke publicaties fin de moderne talen) met wiskunde formules en tabellen; - het verstrekken van inlichtingen aan medewerkers en studenten; - administratieve organisatie van internationale workshops e.d.; - het beheer en het bijhouden van het vakgroeps archief; - het bijhouden van de vakgroepsagenda; - het bedienen van de telefoon (veel engelstalige gesprekken); - het onderhouden van de contacten met het faculteitsbureau; - het verzorgen van de bestellingen, betalingsaanvra- gen, opstellen van de reisdeclaraties en het op peil houden van de voorraad kantoorbenodigdheden. Vereist: - HAVO/VWO secretaresseopleiding of gelijkwaar dig niveau; - uitstekende typevaardigheid; - zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken; - ruime ervaring met bovengenoemde werkzaam heden; - gedegen kennis van de Engelse taal; - in staat zijn of tenminste de bereidheid hebben om met moderne tekstverwerkende apparatuur te werken. Salaris maximaal 2691,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. Inlichtingen bij: P. Th. G. van Dijk, tel. 071-148333 toestel 6487. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Aramco Overseas Company (AOC) ondersteunt de Arabian American Oil Company (ARAMCO) op een veelheid van werkterreinen zoals ingenieurswerkzaamheden, inkoop en verscheping van materialen voor produktie en transport van olie. In ons kantoor in Leiden hebben wij een vacature in de cafetaria voor een De kok bereidt dagelijks warme en koude lunches voor twee- tot driehonderd employees en bezoekers. Dit houdt in het bereiden van maaltijden, snacks, salades, verse soepen, koude schotels etc. Bij recepties en partijen moet hij/zij bereid zijn over te werken. De kok adviseert het hoofd van de cafetaria wat betreft de inkoop van de voedsel ingrediënten. Waar het nodig is valt de kok in bij het uitoefenen van andere aktiviteiten die zich voordoen in de cafetaria. Wij zoeken een kok in het bezit van het SVH leerlingstelsel- of een gelijkwaardig diploma en minimaal drie jaar ervaring Redelijke kennis van de Engelse taal is noodzakelijk. Wij bieden een arbeids overeenkomst van 2 jaar, vaste werktijden, een goed salaris, 8% vakantietoeslag, een 13e maand en een tegemoetkoming in de reiskosten. Uw sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u richten aan Aramco Overseas Company, ter attentie van Mw. M.L. Wijffels, Employment Office, Plesmanlaan 100, 2332 CB Leiden. ARAMCO OVERSEAS COMPANY Leythenrode is een interkerkelijk verpleeghuis verpleging van 160 somatische patiënten. Per 1 juli a.s. ontstaat wegens vertrek v reaktivering en/of langdurige de huidige funktionaris een vakature per week. afasie- en dysarthrie patiënten, zowel individueel als in groeps- voor16 Taak: - behandelen verband - stimuleren van alternatieve kommunikatiemogelijkheden - voorlichting geven aan familie en betreffende medewerkers. Vereisten: - diploma logopedie en foniatrie - ervaring met afasiepatiënten - bereidheid in teamverband te werken. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Ziekenhuiswezen, voorlopig in funktieschaal nr. 40 (bruto min. 953,60/max. 1.332,80 per maand). 7 zich wenden tot mvr. De Groot, logopediste, tel. 071- Schrrftelijke sollicitaties dient men binnen 14 dagen te richten aan B. R. van Beusekom, geneesheer-directeur. Interkerkelijk verpleeghuis en reaktiveringscentrum Hoogmadeseweg 55, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp Telefoon 071-899242 Bibliotheek Radiologie en Interne Geneeskunde Ter ondersteuning van de werkzaamhe den die samenhangen met de integratie en verhuizing van de bibliotheek beho rende tot de vakgroep Radiologie en de VGG-IG/HAIG wordt voor de periode van 1 juni 1985 tot 1 april 1986 gevraagd een administratief medewerker m/v voor 40 uur per week vac.nr. 300.V.07.20.LD De functie is tweeledig en bestaat uit: 1assistent bij de dagelijkse gang van zaken: - post en uitleen; - copieerwerk; - overige administratieve taken ten behoeve van de bibliotheek. 2. ondersteuning van de werkzaamhe den de verhuizing betreffende: - typen en plakken etiketten; - stempelen van mee te verhuizen boeken en tijdschriften; - systematisch ordenen van geru briceerde boeken. Verlangd wordt: - HAVO-opleiding; - passieve kennis van de moderne talen; - goede typevaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - accuratesse. Hij/zij dient goed te kunnen functione ren in teamverband. Salaris (incl. A.O.W.-compensatie): max. f 2567 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G. Goris, hoofd van de bibliotheek of mevr. S.A. Velthuis (071-263890) of door mevr. H.S.M. Guldemond-Naeyé, perso- neelsconsulente (071-262720). Reacties gaarne binnen 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten tie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Rovato, toonaangevend in beeld, geluid en huishoudelijke apparaten zoekt voor één van haar filialen een verkoper die thuis is in deze branche. Die klanten dus goed kan adviseren en weet waarom service erg belangrijk is. Als u representatief bent, niet ouder dan 30 jaar en een baan met toekomst wilt in een groeiend bedrijf, waar ook de secun daire voorzieningen uitstekend zijn, stuur dan uw handgeschreven sollicitatie aan: De heer D.Verweij Pynboomdreef 6 3137 BZ Vlaardingen. N.V. ELECTRICITEITSBEDRIJF HILLEG0M - LISSE - SASSENHEIM Postbus 275, 2160 AG Lisse Vraagt een technisch medewerker taak het assisteren bij de voorbereiding en uitvoering van de aanleg van hoog- en laagspanningsnetten, huisaanslui tingen en openbare verlichtingsinstal laties. opleiding MTS Elektrotechniek (Energietech niek) en/of Elektrotechn. opz. PNBA dan wel een gelijkwaardige opleiding. ervaring enige jaren ervaring in de sterk stroomtechniek, bij voorkeur in de elektriciteitsdistributie. leeftijd 25-40 jaar. salaris van 2.477,- tot 3.274,- per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Promotiemogelijkheid tot 3.577,- per maand. sollicitatie schriftelijke te richten aan de directie van bovengenoemde N.V., binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 24