Doorgaande route onder de loep Massale opkomst bij herdenkingen Shawano's houden het 40 jaar vol Warmondse Voorjaarsnota: 'Kijken of asfalt goedkoper is' Oegstgeester agrarische school mag gaan bouwen Eerste Langenhorst-huizen 'opgepoetst' PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 17 MEI 1985 Wassenaars dierentehuis zet deuren morgen open WASSENAAR - Het Wasse- naarse dierentehuis houdt mor gen open huis. De bezoekers kunnen bij die gelegenheid zien hoe ver de bouw van een oord voor bejaarde huisdieren, vordert. Burgemeester Schoute heeft daar vorige maand de eer ste paal voor geslagen. Het honden-bejaardentehuis verrijst naast het bestaande dierentehuis aan de Zijdeweg. Bestuur, medewerkers en le den van het dierentehuis staan morgen tussen half elf en half vijf klaar om alle vragen over dit opmerkelijke initiatief te beantwoorden. Achterliggende gedachte daarbij is: nu nog moeten maar al teveel ouderen, die in een be jaardentehuis worden opgeno men, afstand doen van hun dier. Door het beest een eigen 'tehuis' te geven hoeven de be jaarden niet helemaal van hen te scheiden. Een naam is er al: 'De Senio renclub', verzonnen door de Voorschotense mevrouw W.C. Seuneke. Wat er morgen verder zoal te doen en te zien is: een rad van avontuur, demonstraties van de politiehondenvereniging E.M.S. om 11, 13 en 15 uur, een rommelmarkt. Overigens houdt de 'vereni ging nationale dierenzorg', die het tehuis beheert, volgende week woensdag de jaarlijkse vergadering. OEGSTGEEST - Welpenhorde. Voortrekkersslam. Bagheera. Ihere Khan. Navajo's, Nyora's, Shawa no's. Viegende Pijl. Akela. Zomaar wat termen uit de wereld van de veertig jaar geleden opgerichte Oegstgeester Scoutinggroep De Shawano's. De officiële oprichtingsdatum van de groep Shawano's is 30 mei 1945. In een historisch overzicht be schrijft de scoutinggroep de begin periode aldus: "Vlak na de bevrij ding staken een aantal oud-pad vinders in de Leidse brandweerka zerne de hoofden bij elkaar om de door de Duitse bezetter gekortwiek te padvinderij weer nieuw leven in te blazen. Tijdens de bezetting was, zoals andere Nederlandse jeugdbe- Oegstgeester scoutinggroep komt morgen met feest wegingen, ook de padvinderij ver boden. Vijf jaar hebben de nazi 's vergeefs geprobeerd de Nederland se jeugd met het valse surrogaat van de Jeugdstorm te misleiden. Gelukig hebben vele jongeren toen gekozen voor 'liever illegaal van staal dan legaal voor paal'". In Nederland bloeide het werk van de padvinderij snel weer op. In Oegstgeest kwam op initiatief van de uit Haarlem afkomstige Oubaas Beekes de groep Shawano's van de grond. De oprichting gebeurde in een leegstaande winkelruimte van de familie Caspari aan de Gevers straat. Tot het einde van 1945 bleef dit het onderkomen van de Shawa no's. Via een kerkgebouw aan de Willem de Zwijgerlaan kwam de groep uiteindelijk terecht op het 'Springveld' aan de Hofbroucker- laan. Midden 1975 werd het huidi ge onderkomen aan de Abtspoel- weg betrokken. Bouwmeester Lou van Katwijk is iater mede voor zijn inzet voor de verhuizing ere-lid van de groep gemaakt. Heel kort zijn de Shawano's in gezelschap geweest van andere groepen die hun naam aan india nenstammen ontlenen. De Navajo's en de Nyora's werden opgericht omdat het ledental van de landver- kenners groeide, vooral dankzij het verloop van de jeugdvereniging 'Jong Oegstgeest'. In 1950 werden de drie groepen echter weer samen gevoegd tot één: de Shawano's. De inspirator van deze groep, Oubaas Beekes, is na zijn overlijden in 1962 geëerd door het symbool van zijn indianennaam 'Vliegende Pijl' in de driehoek van de das te dragen. Het heuglijke feit van het veertig jarig bestaan wordt morgen her dacht met een feestelijk program ma op het terrein aan de Abtspoel- weg. 's Morgens om tien uur begint in De Kempenaerstraat en aan de Lange Voort een puzzeltocht voor de Oegstgeester jeugd. In de mid dag is er tussen drie en vijf een Open Huis en zijn er demonstraties van de Shawano's. Om half zeven is er een reünie van genodigden en oud-leden. Agenda VRIJDAG Leiden LVC - Breestraat, swing-avond, op zol- der optreden van Epox. Antonius Clubhuis -expositie van stu diegroep Luchtoorlog, tot 21.30 uur. Clubhuis Morschwijk - Topaaslaan, kla verjas- en sjoelavond, 20-24 uur. Parkeerterrein Groenoordhallen - Cir cus Holiday. 20 uur. Aniba's muziekkamer - Herenstraat 1, optreden de driemansformatie Pezelaar, 21 uur. Gebouw Quintus - Korte Mare 34, pres tatieloop door het centrum van Leiden, inschrijven vanaf 19 uur, start or Voorschoten Cultureel Centrum tiekbeurs, 19-22 uur. Marijkelaan, WARMOND - B en W van Warmond willen nog dit jaar laten onderzoeken of de doorgaande route beter en goed koper kan worden onderhouden. Een van de grote vragen zal zijn: is asfalt goedkoper dan de huidige klinkerbestra ting? Banden gaan in rook op De dagelijks bestuurders vinden een dergelijk onderzoek belang rijk omdat ze vrezen dat de onder houdskosten de komende jaren sterk zullen oplopen. De verkeers belasting neemt toe en het mate rieel wordt zwaarder. De ouder wordende wegen kunnen dat steeds slechter verduren en het gaat steeds meer kosten om het wegdek stroef te houden. Dit jaar zit 100.000 gulden in het wegenfonds, bedoeld voor het on derhoud van doorgaande wegen. 22.000 hiervan had de gemeente 'overgehouden', de overige 78.000 gulden moet alsnog worden ge stort. Aldus B en W in hun voor jaarsnota, die vandaag is uitgeko men. Met de storting in het wegen fonds komen de dagelijks bestuur ders tegemoet aan de wens van PW, CDA en WD. Deze partijen zeiden tijdens de behandeling van de begroting voor 1985 dat een derde van het begro tingsoverschot (224.338 gulden) moet worden gereserveerd voor WARMOND - Wederom is op de het "zwaar belaste wegenfonds". Warmondse Herenweg gister- Alleen de onafhankelijke christen avond brand gesticht: rond half democraat Vreeken was hier toen twaalf staken nog onbekende 'van- tegen. Hij wilde geld opzij leggen dalen' een aantal autobranden in voor 'zijn' verzakkende Teijlinger- brand. De brandweer moest eraan kade. te pas komen om het zaakje te Ook een andere wens van de blussen. De politie, die het nu raad gaat in vervulling: in het auto- "goed zat" is omdat de kosten van matiseringsfonds wordt geld ge- deze vorm van vandalisme hoog stort (20.000 gulden) om de appara- oplopen, zoekt naarstig naar men- tuur op peil te houden. Andere be- sen die iets hebben gezien. Deze langrijke kostenposten zijn reser- getuigen kunnen zich bij de politie veringen ter grootte van 140.270 in Warmond of Sassenheim mei- gulden en salarissen en sociale las- den. De telefoonnummers zijn res- ten 67.198 gulden. Hierbij gaat het pectievelfjk 01711-10073 en 02522- onder meer om AOW en een verho- 12048. ging van de wethouderswedde. De school meende echter dat die tuingrond van groot belang voor het onderwijs is. De gemeente Oegstgeest heeft het bestemmingsplan gewijzigd, waardoor de uitbreiding op de par keerplaats mogelijk werd. Het gaat om een oppervlakte van ruim dui zend vierkante meter. Problemen met de parkeercapaciteit van het zwembad worden niet verwacht. OEGSTGEEST - Na vijfjaar 'sap pelen' heeft de Lagere Agrarische School in Oegstgeest toestemming gekregen om zeven lokalen te bou wen. De verbouwing begint aan het einde van deze maand en zal in september, bij het begin van het nieuwe schooljaar, klaar moeten zijn. De kosten bedragen ongeveer zes ton. De laatste vijfjaar is het aantal leerlingen met tweehonderd toegenomen tot vijfhonderd. De school telt momenteel veer tien lokalen en drie praktijkruim ten. De zeven nieuwe lokalen ko men op de parkeerplaats naast zwembad Poelmeer. De tuin van de school kan mede hierdoor be houden blijven. Aanvankelijk vond het ministerie van landbouw en visserij, waaronder de school ressorteert, dat de nieuwe lokalen op. die tuingrond moesten komen. Feest Zon, zee en zuidvruchten. Dat zijn de 'ingrediënten' van een op treden, aanstaande zaterdag in het Oegstgeester gebouw Taber- na. De gelijknamige Haagse pop groep zorgt er vanaf half negen die avond voor tropische sferen. Ook rock&roll, reggae, wave en ska zullen ten gehore worden ge bracht. Jeugdtheater Poppentheater John de Winter doet aanstaande zondag Zoeter- woude aan met de voorstelling Zwart Omdat Warmond ook nog 'mee vallers' heeft, zoals hoger uitvallen de belastingen en rijksuitkeringen, blijft de gemeente dit jaar zitten met een overschot van 82.378 gul den. Ook de komende jaren zijn de vooruitzichten niet ongunstig. B en W verwachten in '86 een over schot van 95.642 gulden en in '87 een overschot van 20.203 gulden. In 1988 daarentegen zou de ge meente een tekort kunnen krijgen van 29.083 gulden. Toch willen de dagelijks be stuurders tot en met 1988 de onroe- rend-goedbelastingen bevriezen. Wat ze met de overige belastingen willen doen weten ze nog niet, dat hangt af van de kostenontwikke lingen. Terug naar het overschot van dit jaar: B en W willen dit ge bruiken voor het opschonen van het archief. Ook moet nog geld worden vrijgemaakt voor het eer der genoemde onderzoek naar het onderhoud van de doorgaande rou te. Dat het in te schakelen bureau bij dit onderzoek ook naar de kos ten van asfalt kijkt, betekent vol gens gemeentesecretaris Zoete melk niet dat B en W de weg vrij maken voor een zwart lint door het dorp. "B en W zijn nog steeds niet voor asfaltering", aldus de ge meentesecretaris. "Maar het kan zijn dat de kosten van klinkers zo hoog zijn, dat het verstandig is om naar een alternatief te kijken". Luxe Dit kan dus pas gebeuren wan neer de resultaten van het onder zoek bekend zijn. Als het aan (waarnemend)burgemeester en wethouders ligt, liggen bij de be grotingsbehandeling, eind dit jaar, deze resultaten op tafel. Zeker is dit niet: de raad moet nog beslissen of ze behoefte heeft aan het onder de loep nemen van de doorgaande route. De CDA-fractie lijkt op de voor hand 'om'. Tijdens de begrotings behandeling maakte ze zich (als enige) sterk voor een studie naar de kosten van asfaltering. En de af gelopen maanden liet ze nog eens via deze krant weten "dat bestra ting een luxe is die Warmond zich niet meer kan veroorloven". De partij kiest voor asfalt op de door gaande route (Oranje Nassaulaan. Sweilandstraat, Herenweg en Oo steinde). ZATERDAG Leiden Antonius Clubhuis - expositie van stu diegroep Luchtoorlog, 10.30-17 uur. Parkeerterrein Groenoordhallen - Cir cus Holiday, 15 en 20 uur. Clubhuis Morswijk - Topaaslaan, auto- en fietspuzzeltocht. inschrijving 9.30 Vanaf VW-kantoor - rondwandeling door de Leidse Binnenstad, 10.30 uur. Hartebrugkerk - wandelorgelconcert door John Bakker, 15-15.30 uur. Burcht - Burgsteeg 14, optreden met Afrikaanse muziek van Ritmico Espe- Medische Diensten ARTSEN Lelden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur. Groep 1 - Tan, v. Tol, Zwijnenburg, Meijer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groe- neveld, De Ruiter, B. Janssen: za van 8 uur tot zo 8 uur: M. Zwijnen burg, Gallaslaan 24, Leiderdorp, tel. 412166; spreekuur Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: B. Janssen, tel. 121641. Groep 2 - Mastenbroek, Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus. Kruis: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Rus, Middelste- gracht 129, tel. 132500. zo 8 uur tot 24 uur: F. Kruis, Klaproos 34, tel. 126371: spreekuur Minnebroers- gracht 41. Groep 3 - Pleiter. J. van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stölk, Jur- gens, Fogelberg: S. Smit, Cobet- WASSENAAR - 'Jeff kwam niet. De Dynasty-acteur John James liet het op het laatste moment afweten Echt gemist werd hij gisteren op Duinrell niet, want de drukte was er niet minder om. In totaal 18.000 mensen liepen zq uur'tot '24 UUr: er rond. Een deel om de Hemelvaartsdag al kamperend door te brengen, een ander deel om de verrichtingen van g,.acht 116 tel j tientallen artiesten gade te slaan. De Tros-radio nam bekende namen mee naar Duinrell voor een directe gravenlaan 102. radio-uitzending. En zo schetterde de naam van het Wassenaarse recreatiepark de hele dag door de ether. Op de foto: Herman Brood, één van de optredende artiesten, met een 'nep-baby' oefenen voor het komend vaderschap. Automobilisten op de vuist OEGSTGEEST - Twee auto mobilisten zijn vannacht op de kruising Kennedylaan/Hazen- boslaan in Oegstgeest rond middernacht met elkaar op de vuist gegaan. Er werden rake klappen uitgedeeld. Omstan ders wisten de twee ruziema kers uiteindelijk uit elkaar te halen. Oorzaak van de vechtpartij: de botsing, veroorzaakt door dat de ene automobilist, een 20- jarige Rijnsburger, geen voor rang verleende aan een 24-jari- ge inwoner van Leiderdorp. De politie, die even later op de plaats des onheils arriveer de, vond dat de Rijnsburger verdacht rook. Een blaastest wees uit dat deze automobilist inderdaad teveel had gedron ken. Hij is meegenomen naar het bureau, waar proces-ver baal werd opgemaakt. De Lei derdorper kon naar huis terug keren. In Leiden en Valkenburg VALKENBURG/LEIDEN - De In aansluiting op de bijeenkomst Vereniging van Oud Strijders, bij het Valkenburgse monument voormalig 4e Regiment Infanterie werd een herdenkingsplechtigheid Wingerden, Lahr, v. Rijn, /enhuis, Roos, Boer, v.d. (foto Holvast) Waard, Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: A. v. Ryn, Pagani- nistraat 1. tel. 314349: spreekuur Kenne- dylaan 24. zo 8 uur tot 24 uur: A. Boer, v.d. Helm laan 5, tel. 310420: spreekuur Haagweg heeft gisteren traditiegetrouw haar herdenkingsbijeenkomst in Val kenburg gehouden. Voorafgaand aan de bijeenkomst op de Erebe graafplaats in Valkenburg werd voor het eerst sinds 22 jaar een her denking gehouden bij het monu ment aan de Haagse Schouwweg i Leiden. Dit monument vermeldt Wethouder Van Leeuwen draait het oude kozijn weg. De r Dromen Mathias', bedoeld voor horst kijken tevreden toe. kinderen vanaf 5 jaar. 'Wouw' or ganiseert dit poppenfestijn, dat om half drie in 'Ons Huis' aan het Kosterspad begint. Duur van de voorstelling: ongeveer 50 minu ten. Dauwtrappen de r ren van het 10de, 15de en 22ste de pot bataljon. De herdenkingsbijeenkomsten trokken veel belangstelling. Het eerbetoon bij het monument aan de Haagse Schouwweg werd, naast leden van het voormalig vierde re giment, ook bijgewoond door de Nederlandse Bond van Oud Strij ders, Veteranen Legioen Neder land. Geraniums centraal bij twee markten in de regio LEIDERDORP/V OORSCHOTEN Zowel Leiderdorp als Voorscho ten wacht morgen een jaarlijks te rugkerend evenement: de gera- niummarkt. Een markt, waar be halve die geraniums ook heel wat andersoortige planten te koop zijn. Traditiegetrouw organiseert de Koninklijke Mij. Tuinbouw en Plantkunde, afdeling Leiden en omstreken, het evenement in beide gemeenten. Wat Voorschoten betreft: de or ganisator beroept zich erop dat de gehouden in de nederlands her vormde kerk in Valkenburg. In de middag vond, onder zeer grote publieke belangstelling, de Stille Tocht naar de Erebegraaf plaats in Valkenburg plaats. In zijn toespraak benadrukte burgemees ter N. van 't Wout van Valkenburg het belang van herdenkingen. "De gesneuvelde militai- jeugd moet worden verteld wat Groep 5 - Schaefer, Jaspi a 8 uur tot zo 8 uur: H. de Jong, Noord- eindsplein 4a, tel. 123752. zo 8 uur tot 24 uur: S. Kooy man, Noord - eindsplein 2a, tel. 122268. Leiderdorp za, R. v. Velzen, Drakestein 3, tel. 891100; spreekuur van 12.30-13 uur op Vlaskamp 16, tel. 891100; zo, L. Midden dorp, Peppelschans K14, tel. 895525; spreekuur van 12.30-13 uur op hetzelfde adres. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: J.B. Hu- genholtz, Prins Hendriklaan 4. tel. 155666. Voor de praktijk Haaswyk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhovèn, Querido- laan 2, tel. 176867; Voorschoten za, A. Tromp, Leidseweg 328, tel. 762159; zo. E. Schotanus, Leidseweg 305, el. 766462. Warmond A. de Gijzel, Dorpsstraat 35, tel. 01711- 10834. Wassenaar Noord: M.H. van Tolingen jr., Van Pola- nenpark 94, tel. 15939; zuid: mevr. I C. Spelt, Van Groeneveltlaan 17, tel. 11844. die dagen is gebeurd. We ten de ernst van oorlogen en de noodzaak van het voorkomen er van, onderkennen. Het houden van een referendum is niet voldoende; de hele mensheid moet doorlo pend alert zijn op het ontbranden van oorlogen". Overste De Vrij verwelkomde namens het Regiment Menno van Coehoorn kolonel Geerlig die des tijds commandant van het regi- TANDARTSEN ment was. De Overste zei verheijgd *»-•- -,J te zijn de traditie van het v.m. 4e R.I. te hebben overgenomen en wees in zijn toespraak op de toe- de: voeging op het vaandel van de b. woorden 'Valkenburg 1940'. te i Schiekade 23, Lei- tel. 890405. H. Vestjens, Ryn e den, tel. 144323. R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest. tel. 173266; of D.J. Brandt. Homanstraat 1, Rynsburg, tel. 173266. 768616. Voorschoten, Wassenaar, Zoeterwou- bewoners van het Voorschotense plan Langen- (foto Holvast) geraniummarkt "Na de Paarden markt de belangrijkste jaarmarkt van het dorp is". De zaak wordt dan ook serieus aangepakt: een ju ry, onder leiding van wethouder Van Leeuwen, de stands op de VOORSCHOTEN - Als een tandarts die een rotte melkkies trekt, draaide de Voorschotense wethouder Van Voorstraat beoordelen op presen- Leeuwen woensdagmiddag een oud kozijn weg om zo een nieuw exemplaar lucht te geven. tatie. De leden van de organiseren- Plaats van handeling: Vredenhoeffstraat 4, een van de eerste opgeknapte woningen in het plan Langenhorst. de 'Mij.' zijn zelf ook met een infor- Vroege Leiderdorpse vogels De opknapbeurt is half april van start gegaan en de gemeente hoopt dat juli volgend jaar alle 187 woningen matiestand aanwezig. Bovendien kunnen morgenochtend mee gedaan zijn in de zeven 'planstraten'. Het gaat om de Raadhuislaan, Vredenhoeffstaat, Bethlehemstraat, Lan- worden er bloemschikdemonstra- dauwtrappen. De oude traditie genhorststraat, Vlietzicht, Tolstraat en Noortheystraat. ties gegeven. Groenliefhebbers wordt nieuw leven ingeblazen Voor veel bewoners komt de opknapbeurt op het volgende neer: de riolering wordt hersteld en metsel- en kunnen tussen negen en vijf op de door mensen van zwembad 'De voegwerk goed nagelopen. Kozijnen, ramen en deuren worden vernieuwd, evenals (gedeeltelijk) de waterlei- Voorschotense geraniummarkt te- Does' en sportschool Van Houdt, ding, het sanitair en de elektrische installaties. Ook wordt ventilatie in douches en toiletten aangepast en komen recht. op de begane grond brandwerende gipsplafonds. In Leiderdorp geldt dezelfde Deze aanpassingen leiden niet tot een huurverhoging. Die komt pas om de hoek kijken wanneer een bewoner openingstijd. Plaats van^handeling Degenen die meewillen dienen kwart voor zeven bij de sport school aan de Luykendreef te staan. Een waterfeest in 'De Does' volgt om kwart voor acht, waarna een half uur later een gezamenlijk ontbijt in de Hollandsche Tuyn de honger moet stillen. kiest voor extra's" als dubbele beglazing, isolatie en tegels in douche en toiletruimte. Het zal dan gaan verhogingen van 9 tot 10 gulden voor dubbele beglazing, f2,20 voor tegels in het toilet en 16 tot 23 gulden voor gipsplaten op de eerste etage. De gemeente zelfheeft 6,6 miljoen opzij gelegd voor de opknapbeurt. Een derde hiervan krijgt ze terug van het rijk. De kans bestaat overigens dat de kosten lager uitvallen dan geraamd. Het opknappen van een huis duurt gemiddeld vier weken. Gedurende deze maand kunnen de bewoners "gewoon" blijven zitten. deze gemeente is de Statendaal- der, het plein naast winkelcentrum Winkelhof. Behalve de planten- stands zyn hier aanwezig de Lage re Agrarische School, de Bijenver eniging en de organisator zelf. LEIDSCH iO.' DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54. 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur ABONNEMENTEN per jaar, aan huis bezorgd per post (binnenland) per hall jaar, aan huis bezorgd per kwartaal, aan huis bezorgd per post (binnenland) per maand, aan huis bezorgd per maand, per post (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling). f 1.00 250,90 f 345.20 131,40 f 65.70 89,30 22,10 f 30, taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. (071144941 B'j automatische betaling geen administra- NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. tie- en incassokosten. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071) 144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720) 93961 Vuurbaakplein 11, 2221 JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz. A A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio. Londen, Parijs. Was hington, Rome, Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2