Danaïden teniet Teams Ilnienm dief it b ii tennistitels Zuiderkwartier doet kansen Tennisteam na zege tegen sterk Israel Lendl klopt McEnroe snel Record op schoolslag Al feest bij De Munnik en Merenwijk *1 Laurens van Kampen zwemt limiet voor zomerkampioenschap MAANDAG 13 MEI 1985 SPORT PAGINA 17 Zuiderkwartier's Theo van Leeuwen waagt zich niet aan een sprong- duel met Eric Peters. In de eindscore bleven De Danaïden en Zuiderkwar tier wel op gelijke hoogte. (foto Holvast) LEIDEN - Voor de meeste korfbal ploegen in de Leidse regio staat er niets meer op het spel. Van de pro- motiekiassers won Pernix met 7-12 van Vriendenschaar(H) en speelde Fides Pacta gelijk tegen Het Zuiden (8-8). Spanning te over in de eerste klasse, waar in de stads derby Zuiderkwartier de titelkan- sen van De Danaïden tot louter theoretische- verkleinde. TOP nam in IB door een 15-10 overwinning op Albatros de eerste plaats over van Swift(M). De enorme inzet van Vrienden schaar (H) verraste Pernix, dat op een gemakkelijk middagje korfbal len rekende volkomen. Het opende de score, 0-1 door Erica Hardam, maar raakte vervolgens ver achter op bij de ploeg uit Hardinxveld. In de laatste minuten voor rust kwam het de schrik te boven en werkten Kees Brokaér en Caro Verhagen de 4-2 achterstand weg. Dit duo uit het eerste aanvalsvak zorgde na een kwartier in de twee de helft ook voor 6-8, de aanzet tot de beslissende demarrage. Carla van Evert, die eveneens tweemaal scoorde was toen reeds gebles seerd uitgevallen en vervangen door Sandra Bakker. Een technisch superieur Pernix liep in twintig minuten tyd weg naar 6-12 dankzij doelpunten van Geerten Breedveld, Janneke Mul der, Kees Hortensius en de voor Eelco Koolhaas ingevallen Fred van Dijke. Vriendenschaar scoorde in de laatste minuut nog eenmaal tegen: 7-12. Zeven minuten voor tijd ging Het Zuiden het spel bevriezen. De gelijke stand van 6-6 verzekerde de Rotterdammers van continuering van het verblijf in de promotieklas se. Een de gehele wedstrijd al zeer ontspannen Fides Pacta drong niet verder aan, waardoor luttele minu ten later dezelfde stand als eind- score op de formulieren kwam. "De laatste goal van Nico Pikaar was fraai, maar voor de rest was het niet bijzonder". De woorden van Fides-coach Matty Baart spre ken duidelijk taal. Het hoefde alle maal niet voor de Leidenaars, die alleen na die zesde goal van Pikaar even aan de overwinning roken. Een minuut later rolde de gelijk maker al door de Leidse mand (6-6) en begon Het Zuiden haar vertra gende acties. Fides raakte in het eerste kwar tier met 3-0 achter, maar Henk van der Waals, Nico Pikaar en Henny Piket zorgden alsnog voor een 3-3 stand bij rust. Ronald van der Vel den en Wim Piket, vervanger van de dit seizoen niet meer in actie ko mende Robin Sommeling, scoor den na rust de eerste doelpunten. Fides verloor in dit duel ook Jan neke Verlind en Wilma Neute boom, die geblesseerd raakten. Wissels Ditmaal had gelegenheidscoach Hans van der Leek geen gelukkige hand van wisselen. Opnieuw stond de oud-speler van De Danaïden (Hans van Huis was evenals vorige keer op vakantie) langs de lijn voor het treffen tegen buur Zuiderkwar tier, maar nu bleef zijn tactisch in grijpen zonder resultaat. Hij gokte op een bevlieging van Hennie De- vilee, zette in de slotfase ook Yvon ne Kamerling en Cees Christiaanse in ter ondersteuning, maar verloor. De 8-8 stand bleef ongewijzigd Was de teleurstelling bij De Da naïden groot, aan de andere kant van het veld aan de Montgomery- straat overheerste het gevoel van tevredenheid. "Wij konden natuur lijk vrijuit ballen", luidde het com mentaar van Zuiderkwartiercoach Wim Niesing, die ook kritische kanttekeningen maakte. "We had den veel langer rond moeten spe len om de verdediging te onlasten, vooral in de tweede aanval met Rens Henzen en Theo van Leeu- Gaten in de ZKW-verdediging werden in eerste instantie geslagen door René de Louw en Eric Krom hout (2), die De Danaïden halver wege de eerste helft naar 3-1 scho ten. Een voorsprong, die al direct NEW YORK (AFP) - Ivan Lendl heeft gisteren het 22ste treffen met zijn aartsrivaal John McEnroe op vallend eenvoudig gewonnen. De Tsjechoslowaak had in de finale van het toernooi der kampioenen op de gravelbanen van Forest Hills slechts een uur en 33 minuten no dig om de Amerikaan te verslaan en de grootste greep uit de prijzen- pot van 500.000 dollar te mogen doen: 6-3 6-3. Lendl bracht daar mee de stand in hun onderlinge duels terug tot een verschil van twee: tien tegen twaalf overwin ningen voor McEnroe, die het toer nooi de laatste drie jaar gewonnen had. Joakim Nyström won gisteren ir. München het zeventigste interna tionale Beierse tenniskampioen schap. De 22-jarige Zweed versloeg in 'de finale de één jaar jongert Westduitsrer Schwaier in twee sets: 6-1, 6-0. na de eerste rondgang (4-2) teniet werd gedaan door Dirk Jan de Kreek, Charles Stijger (3) en Rens Henzen. Zuiderkwartier kwam na rust (5- 5) moeizaam op gang, maar nam niettemin door twee goals van Erik van Lunteren (3) na een kwartier een 5-7 voorsprong. Na 6-8, een om streden strafworp, waarbij ZKW's Dirk Jan de Kreek wel erg mooi ging liggen, ging deze met het tweede aanvalsvak voor de korf weer verloren. Annemarie van Dijk scoorde ne gen minuten voor tijd de gelijkma ker en naar later bleek ook het laat ste doelpunt: 8-8. De overige tref fers van De Danaïden kwamen op naam van Madeion Martens, Frans Brand, Leon Brouwers en Eric Pe ters. "De kans was al miniem met twee ploegen boven je, die allebei punten moesten laten liggen... En nu: nog twee wedstrijden en twee punten achter De vraag van Hans van der Leek na afloop klonk als een bevestiging. Wat hij echter nog niet wist, was dat ook De Overkanters onderuit was gegaan. En de huidige koplo per Blauw Wit'51 komt ook nog langs bij Zuiderkwartier... Op indrukwekkende wijze nam TOP de eerste plaats over van Swift(M). Slechts een helft was no dig om Albatros, op papier nog een concurrent, aan de kant te schui ven. Na rust (6-1) raakte ook de ploeg uit Zwijndrecht ingeschoten, waar door de score omhoog vloog met vijftien goals in nog geen half uur. De voorsprong kwam geen mo ment meer in gevaar en TOP won gedecideerd met 15-10. Gerco Lan- gelaan (4), Ron van der Willik (3), Jacqueline Winter (2), Stella van LEIDEN - Unicum is in de eerste klasse van de tenniscompetitie heel dicht bij een kampioenschap. Als de ploeg zondag aanstaande thuis tegen Noorderlicht, de grote concurrent, 4-4 speelt is de titel binnen. Gisteren werd het thuis 7-1 tegen Markendaal. Verloren ging alleen het eerste mannenenkelspel van Freek van der Capellen tegen Ar mando Rodriguez 6-7, 6-2, 4-6. "Freek heeft studiezorgen" zei niet spelend aanvoerder Peter Klein," en vandaag waren die hem wat te veel". Gisteren was dat ene punt ook niet zo belangrijk. Tegen Noorder licht, dan wordt het echt knokken. Markendaal was niet opgewassen tegen de Unicum elite. Dat kwam vooral tot uiting in het mannen- dubbelspel waarin Freek van der Capellen en Hans Tönjann een spelletje kat en muis opvoerden te gen Sjef Steevens en Roger War- menhoven. De vrouwen, Margot van Overloop en Carole de Bruyn waren tegen Annelies Simons en Pauline Muller serieuzer 6-4, 6-0. Resultaten: Margot van O ver- loop-Annelies Simons 6-1, 6-1, Ca role de Bruyn-Pauline Muller 6-1, 7-5, Hans Tönjqnn-Roger Warmen- hoven 6-2, 7-5. De dagen van eerste klasser Casi no Noordwijk zijn geteld. Gisteren verloren de Noord wij kers met 2-6 van ELTV 3. De winstpunten kwa der Zaag (2), Gert Jan Natzijl (2), Sjoerd van der Klaauw en invaller Anne van der Zaag scoorden voor de ploeg van coach Hans Oele. De lijdensweg van Ons Eiland in de eerste klasse is nu bijna ten ein de. Het twaalftal van coach Gé van der Water bleef tot diep in de twee de helft in de buurt van Tjoba, maar een drietal verdedigingsfou- ten betekende 4-7. Patrick Verra (2), Rob Hasselbach (2), Cobie Dee genaars, Huib Hasselbach en Jan Boon zorgden voor het Leidse aan deel in de 7-10 eindscore. Fiks wist zich voordat het aan het duel tegen GKV begon al defi nitief uitgeschakeld voor de titel. Het verweer van de Oegstgeestena- ren was daarom weinig geinspi- reerd en de 4-8 nederlaag was een logisch gevolg. Velocitas liep in het duel tegen een fysiek spelend Zuidwesters halverwege de tweede helft van 8-8 beslissend uit naar 8-10. Jeroen van Driel werd topscorer en droeg vijf treffers bij aan de 9-12 eind stand. Crescendo verzuimde om bij een vrijuit spelend Eureka een punt in de wacht te slepen. Na 10-10 moes ten de Leidenaars, die halverwege nog met 7-4 achter stonden defini tief afhaken: 14-10. John Huigsloot schoot driemaal raak. Het lukte De Algemene niet om Vlaardingen voor de tweede maal te kloppen: 6-8. De lijstaanvoerder speelde een angstige partij en be gon ruim voor tijd bij 4-5 op balbe zit te spelen. Bert Molly en Martin Filippo scoorden elk tweemaal. Fluks was al meer bezig met het jubileumfeest dan met tegenstan der HSV. Na 3-0 schrokken de Noord wijkers wakker en werkten alsnog de achterstand weg: 6-6. Tjaard Sijpkes nam de helft van de produktie voor zijn rekening. In de tweede klasse verloor Tem po uit Alphen twee kostbare pun ten tegen Nieuwerkerk (6-9). Hek- kesluiter TOP won wel en bracht de achterstand terug tot één punt. Volgende week valt de beslissing over degradatie. Tempo ^tond za terdag halverwege al met 4-1 ach ter nadat Bert Jan van Weeren al snel geblesseerd had moeten afha ken. Het werd een 9-6 verlies. Ernst van Hooidonk (2x), Maijolein Op- broek, Janny Wielinga en Ronald Drieduite scoorden. Groenen probleemloos met 6-3, 6- 2. Gisteren was de eerste set ook snel bekeken 1-6, maar toen scha kelde Evelien Krul over op "bal in het spel houden" en dat werkte. "En dat terwijl ik eigenlijk liever scoor dan speel op de fouten van een ander" zei Evelien Krul. Het werd 1-6, 6-3, 6-4 voor de no 2 van Oegstgeest. Kampioenskansen krijgt in de slotfase van de competitie zowaar ook Roomburg. Gisteren wonnen de Roomburgers met 5-3 van Met selaars 5. Joost van Leeuwen won weer driemaal en de concurrentie in de Leidse toernooien zal er goed aan doen geducht rekening te hou den met de geldingsdrang van de no 1 van Roomburg. Naast Joost van Leeuwen gaat Rob van Mar wijk steeds beter tennissen. Hij won gisteren zijn enkelspel van M. van Nieuwkerk 7-6, 6-3. De vrou wen namen in het vrouwendubbel spel revanche voor hun nederlaag in het enkelspel. Monique Reynier- se en Juliette Grimbergen wonnen van hun overwinnaars in het enkel spel, H. Hendriks/B. v.d. Linde met maar liefst 6-1, 6-2. Een kwestie van beter combineren. Rijnkanters kwam tegen Mar kendaal 2 niet verder dan 2-2. Re gen maakte daarna verder spelen onmogelijk en wachten nutteloos. De mannen, Jan Siemerink en Pie- ter P&ul Pruin wonnen hun enkel- LEIDEN- Negen kringtitels voor de Leidse zwemvereniging LZ'86 tijdens de kringkampioenschap pen in Katwijk alsmede een limiet voor de 12-jarige Laurens van Kampen (Zijl/LGB) voor de Neder landse zomerkampioenschappen (NZK) tijdens wedstrijden in Dor drecht waren de belangrijkste re sultaten van zwemwedstrijden in het afgelopen weekeinde. Ook Kat wijk sprong er met twee kringkam pioenen uit. Daarentegen behaalde de zwemploeg van De Zijl/LGB slechts twee kringtitels. Laurens van Kampen zwom tij dens een vierkamp in Dordrecht naar een eerste plaats voor jongens onder de 12 jaar op de 200 meter wisselslag en behaalde bovendien de limiet voor de NZK. Met een tijd van 2.43.5. bleef hij 0.5 seconde on der de limiettij d. De Leidse zwemvereniging LZ'86 had bij de vrouwen in de persoon van Silvia Bakker een dubbele kringkampioene bij wed strijden om de kringtitels in Kat wijk (50 meter bad). Zowel de 200 meter rugslag als de 200 meter vlin derslag wist zij winnend af te slui ten. Haar tijd op de 200 meter vlin derslag (2.46.8) was echter 10 se conden langzamer dan clubgenote en kringkampioene Yvon de Kier bij de meisjes onder 16 jaar daar voor nodig had! (2.36.6). Op de 200 meter rugslag zwom Bakker 2.37.9. Daarmee was ze wel de snelste van het totale deelnemersveld. Bij de jongste jongens (onder de 10 jaar) werd Mark Schouten twee maal kringkampioen. Hij won zo wel de 100 meter rug- als de 100 meter vrije slag in resp. 1.30.1 en 1.16.9. Miijam Hagendijk zwom verras send van meet af aan naar winst op de 200 meter rugslag meisjes onder de 16 jaar. Haar tijd was 2.44.7. Bij de meisjes onder de 14 jaar won Paulien Stastra de 200 meter vlin derslag in 2.41.8. Haar jongere zus je Karin werd op de 100 meter vrije slag voor meisjes jonger dan 10 jaar kringkampioene in 1.16.9. Alexan- (fotoANP) spelen, de vrouwen Liz Weare en Simone den Hollander verloren in drie lange sets. De wedstrijd zal p£ tweede Pinksterdag worden uitge speeld. Ook Tean heeft nog goede kam pioenskansen. De Alphenaren kwamen gisteren tegen Cash op 6- 0. Besloten werd de twee gemengd dubbelspelen nog te spelen als dat voor kampioenschap nog van be lang is. Pellikaan Tennis 4 is de grote concurrent voor de Alphense ploeg. Volgende Zondag gaat het er op of eronder. In de wedstrijd Pellikaan Tennis 4-Tear. In de tweede klasse heeft Meren- wijk tegen Lucky Strike het kam pioenschap gepakt. "Natuurlijk" zal men wellicht zeggen "met Her man van der Capellen en Leontien Poots in de gelederen kan er niet zoveel verkeerd gaan". Maar hoe goed beiden ook voor de dag ko men, ook de anderen zullen een duit in de pot moeten doen om het team over de streep te trekken. En Dave Wijnveldt en Pascal Jong- mans, de "jonkies" in de Meren- wijk garde hebben dat gedaan. Gis teren won Dave Wijnveldt met 6-4, 7-6 zijn enkelspel van R. v.d. Lin den en leverde Pascal Jongmans haar bijdrage tegen M. Meijer 6-4, 6-4. Met Leontien Poots won zij ook het vrouwendubbelspel van M. Dekker/M. Meijer 6-2,2-6,6-4 en misschien zou zij wel tot drie over- der Willemsen was met 2.32.5. op de 200 meter rugslag voor jongens onder de 16 jaar de snelste. Marco Blokpoel van De Zijl/LGB was de enige die zijn club zaterdag aan kringtitels kon helpen. Bij de jongens onder de 14 jaar werd hij op zowel de 200 meter rugslag als de 200 meter vlinderslag eerste. Zijn tijden waren resp. 2.37.6. en 2.37.8. Ook thuisclub Katwijk kon twee kringtitels binnenhalen. Jessica Rebel werd kampioene op de 200 meter rugslag voor meisjes onder 14 jaar in 2.39.5. Bij de jongens on der de 16 jaar werd ook een eerste plaats behaald. Nadat Kjeld Boon stoppel op zijn favoriete nummer (de 200 meter rugslag) teleurstelde met een vijfde plaats, ging diezelf de Boonstoppel, na een donder preek van coach Dick Werter, tot het uiterste op de 200 meter vlin derslag. Hij was zijn concurrenten op dat nummer 'bij toeval' te snel afin 2.38.1. Gistermiddag was de zwemploeg van LZ'86 in een vijfkamp in Leid- schendam de snelste, hetgeen re sulteerde in een totale eindover winning van de Leidse club. Winny van Deelen viel het meest op met een tijd van 1.15.2 op het incouran te nummer 100 meter wisselslag bij meisjes onder de 14 jaar. Dit was tevens een clubrecord. EDWARD MAASDIJK ROME (ANP) - Ron Dekker heeft gisteren tijdens internationale wedstrijden in Rome het Neder lands record 100 meter schoolslag met vijf-honderdste seconde ver beterd. De negentien-jarige zwem mer van De IJsel uit Deventer bracht de nationale toptijd op 1 mi nuut 05,73 seconden. Dekker, die het record van de AZPC-er Jim Corbeau overnam, eindigde als tweede. Winnaar werd de Italiaan Gianni Minervini, de Europese re cordhouder op de 50 meter school slag. Minvervini noteerde 1.03,04. Vorige week, tijdens de landen- wedstrijd in Bremen finishte Dek ker twee-honderdste seconde bo ven het van 23 juni 1984 daterende record. Edsard Schlingemann ein digde in de finale van de 200 meter wisselslag als zevende in 2.10,46. Ook op de 200 meter rug bezette Schlingemann die positie: 2.10,89. De overige Nederlandse deelne mers drongen niet tot de A-finales door. Op de 100 meter schoolslag tikte Minervini ruim twee seconden voor Dekker aan. De 18-jarige Ita liaan bleef slechts negen-honderd ste seconde verwijderd van het Eu ropese record, dat in het bezit is van de Brit Adrian Moorhouse. Als student aan de Universiteit van Ca- lifornië in Los Angeles heeft de bij na twee meter lange Minervini ideale trainingsfaciliteiten om tot de wereldtop door te dringen. Een andere zeer lange zwemmer, de Westduitser Michael Gross, zorgde tijdens de zeven-heuvelen wedstrijd voor een verrassing. De tweevoudige Olympische kam pioen leed een nederlaag op de sprintcrawl. De 20-jarige Gross moest de Zwitsers Stefan Volery en Dano Halsall laten voorgaan. Gross nam revanche op de 400 me ter vrije slag. winningen zijn gekomen als de Me- renwijk niet zou hebben besloten het tweede gemengd dubbelspel te laten liggen om feest te gaan vie- Landskampioen bij de heren Unicum won gisteren thuis met 4-2 van concurrent Ray Prick. De Uni- cummers staan nu een puntje ach ter op Ray Prick. Unicum moet nog tegen Zee en Duin, inmiddels al uit de eerste klasse gedegra deerd, en Ray Prick krijgt Venlo nog tegenover zich. Bijna had old timer Har Meijer nog gezorgd voor de grote sensatie. Als het resultaat gisteren namelijk 5-1 voor Unicum zou zijn geworden zou Unicum een punt hebben voorgestaan en dan was de zaak met als tegenstander het reeds gedegradeerde Zee en Duin bekeken geweest. Nu hangt het ook van Venlo af of Unicum opnieuw een gooi mag doen naar het landskampioenschap. Har Meijer stond in zijn enkelspel op winst met 3-2 en 4-3 in de derde set. Toen knapte er een snaar van zijn favoriete racket en daarna kwam hij er niet meer aan, 4-6. Verdere resultaten: Tweede klasse: Fo- rescate-Nw. Vennep 3-5, Gravellers-Uni- cum 3 3-5, Tean 2-Oude Eik 5-3; Derde Klasse: Voorhout-Bennerbroek 8-0 (Voor hout kampioen); Heren Eerste klasse: Zee en Duin-Venlo 0-6. Heren Overgangsklasse: Luctor et Emergo-Voorhout, 3-3. FRANK BONTE HILVERSUM (ANP) -Michiel Schapers baalde en Menno Oosting was misselijk. Maar Finland heeft daar het afgelopen weekeinde op het trage gravel van 't Melkhuisje in Hilversum niet van geprofiteerd. Het Neder landse Daviscupteam won met 4-1, nadat zaterdag door het dubbel Huub van Boeckel en Menno Oosting tegen Leo Palin en Olli Rahnasta (6-3,6- 4,6-8,6-3) de beslissende voorsprong van 3-0 al een feit was. De slecht spelende Schapers versloeg Palin nog en de goed tennissende Oosting verloor van Rahnasto, maar de zege stond al vast. Als gevolg daarvan reist non-playing captain Tom Okker met zijn spe lers tussen Parijs en Wimbledon naar Tel Aviv voor de wedstrijd tegen Israel, dat om politieke redenen in de Europese zone is ingedeeld. Het toeval wil dat Israel met het 22-jarige talent Sharar Perkiss (62e) en de ervaren Shlomo Glickstein (102) op papier zo ongeveer het sterkste is van de landen, die in de Europese zone B zijn ingedeeld. Winst in Tel Aviv, hoe onwaarschijnlijk op zichzelf ook, zou de poort openen voor promotie naar de wereldzone. De verwezenlijking van die droomwens zal Okker als captain niet meemaken. De Hazerswoudse coryfee heeft er al vier weken opzitten van zijn contract met de KNLTB, dat dit jaar slechts zes weken beslaat. De tennisbond wil andere wegen inslaan. Terwijl alom onduidelijkheid heerst over de nieuwe trainingsopzet, wordt het vroeger veel geroemde fasenplan sneller afgebroken dan het opgebouwd is en zijn twee van de drie bondstrainers ontslagen. Bij de vervanging wordt niet zozeer ge zocht naar een goede coach (het zoeken in het buitenland heeft al die jaren niets opgeleverd) maar naar een psycholoog. „Speltechnisch is Fred Hemmes voortreffelijk. Maar we zoeken naar mentale aanvulling. Ons enige probleem is: hoe maken we een winnaar", vertolkt voorzitter Coen wordtlkamP nieuwe waarin 1985 het jaar van de waarheid -pom okker complimenteert Huub van Boeckel en Menno Oosting met de zege in het dubbelspel. men van, hoe kan het anders, het de lucht. Aanvoerder Henk Janse vrouwendubbel Els Veentjer en won gisteren driemaal. Voor de Trudy Groenman en John Assel- Munnik was het gisteren dubbel bergs, die het tweede mannenen- feest. Ook de reserves kwamen in kelspel won van Erik Gommers 6- de tweede klasse als kampioen uit 7, 6-2, 6-0. de bus met een 7-1 overwinning te- In de overgangsklasse A behaal- gen Victoria 4. de Unicum 2 een knap 4-4 resultaat De Leidse Hout is nagenoeg tegen GTR 2. Dat zal hoogstwaar- kansloos voor het kampioenschap schijnlijk niet voldoende zijn om door met 2-6 van Beekhuizen 2 te het vege lijf nog te redden. Michael verliezen. van der Berg speelde een hele goe- Zo goed als zeker zal ook Dekker de pot tegen R. van Oppen 6-2, 7-5. Tennis zich in de rij van kampioe- Marijke Guyt en Carola Quack wa- nen scharen. Na het resultaat van ren erg dicht bij winst in het vrou- gisteren, 6-2 tegen Groenendaal, wendubbelspel tegen M. Huys- kan het eigenlijk niet meer mis- mans/D. van Dooren 5-7, 4-6. In de gaan. De twee azen in het Dekker eerste set hadden zij bij 5-4 een set- team, Carel de Bruyn en Henny punt en in de tweede set bij 4-3 een Fehling, hadden gisteren geen pro- punt voor 5-3. "En dan mis je op blemen. Verloren gingen voor kansen"zei Marijke Guyt "dan zit Dekker het tweede mannenenkel- de degradatie in je hoofd". Anne spel van Stefan Faas tegen Gerben Jan van der Meer pakte met Mi- Zuiddam 6-7, 7-5, 4-6 en het man- chael van der Berg winst in het nendubbelspel van Freek Tanis en mannendubbelspel en in de twee René v.d. Wilk tegen Remco Kin- gemengd dubbelspelen maakten ders/Gerben Zuiddam 7-6, 1-6, 1-6! de Unicumreserves de dienst uit. Dankzij de winst op Groenendaal In de overgangsklasse B behaal- met 6-2 mag Dekker nu komende de De Munnik met een 6-2 over- zondag met 1-7 van Son verliezen, winning tegen Alta 4 het kam- In Son wordt overigens een ste- pioenschap. Een knap resultaat, vige pot tennis gespeeld. Son 4 Marieke van Gilst was weliswaar won van Oegstgeest met 5-3. Voor kansloos in haar enkelspel tegen Oegstgeest wonnen Jasper van de 13-jarige Nöel van Lottum 0-6, Marwijk, Evelien Krul en Jasper 0-6, maar zij is dan ook een leerlin- van Marwijk en Marcel Gerritse in ge van de tennisschool van de het mannendubbelspel. Voor Eve- KNLTB. Noël van Lottum bleek lien Krul leek het er in haar enkel- ook in het dubbelspel van wanten Spel tegen Lion Groenen aanvan- te weten. Daar tekende zij voor Al- kelijk niet op dat zij revanche zou ta's tweede winstpunt. Verder was kunnen nemen voor haar neder- er voor de Munnik geen vuiltje aan laag in Oegstgeest. Toen won Lion

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 17