Heineken: groepsleiders VAKATURESI VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 VAKATURES nederlandse hervormde kerk secretaresse v/m administratief medewerker m/v Energiebedrijf Rijnland een magazijnmedewerker m/v HUURSUBSIDIE- BALIEMEDEWERK(ST)ER uitzendbureau content ASSISTENTE tevens secretaresse een RECEPTIONIST(E) Deklarant m/v De Commissie voor het Beroepingswerk en de sectie Kerk en Krijgsmacht van de Raad voor de Herderlijke Zorg zoeken een full-time omdat de huidige functionaris binnenkort de pensioengerechtigde leeftijd bereikt. De werkzaamheden worden voor 2/3 deel verricht voor de Commissie voor het Beroepingswerk en haar secretaris en voor 1 /3 deel voor de sectie Kerk en Krijgsmacht en haar secretaris. Vereisten: - meelevend lid van de Ned. Hervormde Kerk en enige bekendheid met haar organisatie: - middelbare schoolopleiding, steno, typen; - ervaring in het voeren van correspondentie, in notulering en administratief werk; - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring, volgens de regeling van de Raad voor de kerkelijke medewerkers. Sollicitaties: Binnen 1 week na het verschijnen van de advertentie te richten aan: Commissie voor het Beroepingswerk Overgoo 11Postbus 405,2260 AK Leidschendam. Inlichtingen: Ds G. Pettinga, Utrecht (tel. 030-510345) (Commissie voor het Beroepingswerk). Ds P. Sierat, Leidschendam (tel. 070-131131) (sectie Kerk en Krijgsmacht). Het Energiebedrijf Rijnland vraagt voor het Districtskantoor Ter Aar |5«fc op korte termijn een Functie-informatie: Naast de levering van energie is het Districtskantoor Ter Aar belast met het behandelen van administratieve zaken, zoals het verzorgen van de mutaties m.b.t. aanvragen om aansluiting, het geven van infor matie aan verbruikers betreffende samenstelling voorschot- c.q. afrekennota's, het in ontvangst nemen van betalingen; kortom vele handelingen die ook verricht worden bij de afdelingen Klantenservice, Verbruikersregistratie en Incasso bij het Energiebedrijf Rijnland te Leiden. Takenpakket: e verwerken van mutaties betreffende verhuizingen, naamswijzigingen, venwisselingen van meters, tariefswijzigingen e.d.; e geven van informatie aan het publiek, zowel aan het loket als per telefoon m.b.t. betalingen, tarieven, samenstelling voorschot bedragen e.d.; e verrichten van alle voorkomende typewerkzaamheden; e verrichten van betalingshandelingen aan het loket. Functie-eisen: e diploma MAVO-4; e type-diploma; e administratieve ervaring; e goede contactuele eigenschappen. Salaris. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 2.691, - bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacaturenummer ER/85018/01. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden. DE STICHTING INTERKRUIS LEIDEN vraagt ten behoeve van het uitleen magazijn van verpleegartikelen met enig technisch inzicht De werkzaamheden in het magazijn omvatten: - de opslag, schoonmaak en reparaties van verpleegartikelen - incidenteel uitlenen van verpleegartikelen voorts kleine reparaties aan de gebouwen Het dienstverband wordt aangegaan voor 30% van de normale werktijd, zijnde 12 uur per week. Gedacht wordt aan de maandag-, woensdag- en vrijdagmorgen. Salaris en arbeids voorwaarden conform de CAO voor het Kruiswerk. Schriftelijke reacties verwachten wij graag vóór 1 juni 1985 op het Centraal Bureau van de Stichting Interkruls Leiden, afd. Personeelszaken, Middelweg 38, 2312 KJ Lelden. Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Voor de afdeling Verpakken van onze brouwerij te Zoetenvoude zoeken wij groeps leiders. Een interessante kaderfunctie voor mensen met een technische of technologische opleiding (werktuigbouw, chemie of vergelijkbaar). Onze gedachten gaan uit naar MBO-ers met een ruime ervaring. Leiding geven aan 20 bedienings vakmensen, handhaving van de constante kwaliteit van ons produkt en de zorg voor het moderne machinepark zijn belangrijke functie-aspecten. De werkzaamheden worden in ploegen dienst verricht. Heineken biedt haar werknemers een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Solliciteren: Belangstellenden kunnen hun sollicitatie brief, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, sturen aan de heer A.T.M. van der Vlugt, Personeelsdienst Heineken Nederlands Beheer B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. STICHTING CENTRALE BOEKHOUDING VAN WONINGBOUWCORPORATIES (C.B.W.) TE LEIDEN Onze Stichting is belast met de verzorging van boekhoudingen, jaarverslagen, huurin casso, administraties van het onderhoud en salarisèen, ten behoeve van 20 te Leiden en omstreken gevestigde Woningbouwverenigingen en Stichtingen, mét een woning- bezit van in totaal ongeveer 20.000 woningen. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden, willen wij ons personeelsbe stand (34 medewerk(st)ers) uitbreiden met een medewerk(st)er voor onze afdeling Huuradministratie: (full-time, voor een periode van 2 jaar) De funktie omvat: - de behandeling van mondelinge en telefonische informaties aan huurders en rela ties; - het ontvangen, aanvullen en corrigeren van aanvraagformulieren voor individuele huursubsidie; - het berekenen en voorlopig toekennen van maandelijkse subsidiebedragen; - het controleren en afwerken van de door de overheid definitief toegekende subsidie bedragen, alsmede het onderhouden van de kontakten hierover; - het in voorkomende gevallen assisteren bij de overige werkzaamheden van de afdeling. Voor de funktie wordt gevraagd: - middelbare schoolopleiding op minimaal HAVO-niveau; - praktijkdiploma boekhouden; - goede kontaktuele eigenschappen; - interesse in geautomatiseerde gegevensverwerking. Salariëring zal plaatsvinden overeenkomstig de C.A.O. voor woningbouwcorporaties. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stichting C.B.W., W. Barentszstraat 35, Postbus 70, 2300 AB Leiden. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Het gemeentelijk psychiatrisch ziekenhuis Ende geest te Oegstgeest heeft binnen de Jelgersmakli- niek twee tijdelijke part-time vacatures voor psychiatrisch verpleegkundigen m/v gedurende 6 maanden. De Jelgersmakliniek heeft 72 behandelplaatsen en is verdeeld in 5 teams. - De eerste vacature betreft een tijdelijke vaste wacht, die week-op week-af, samen met ande re wachten voor de gehele kliniek nachtdienst verricht. - De tweede vacature betreft een tijdelijke functie van 32 uur per week in één van de vijf teams. Betrokkene zal werkzaam zijn in onregelmatige dienst. Aanstelling zal plaatsvinden op basis van een tijde lijke arbeidsovereenkomst. Het salaris, afhankelijk van ervaring, is f 2.066,— tot f 2.691,— bruto per maand bij een 40-urige werkweek. Meer informatie kan ingewonnen worden bij Jos Vandenbussche, verpleegkundig coördinator, tel. 071-179616. Sollicitatiebrieven kunnen binnen 10 dagen ge stuurd worden aan Psychiatrisch ziekenhuis Ende geest, team personeel, organisatie en opleiding t.a.v. Gerda de Kleijne, personeelsconsulent, post bus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Wij hebben direkt werk voor een ervaren TELEXISTE bij een grobt internationaal bedrijf in Leiden. Goede kennis van de Engelse taal is van belang om je werkzaamheden zo goed mo gelijk te kunnen uitvoeren. De baan is voor langere tijd, een vaste baan is niet uitgeslo ten. Salarisindicatie: 2404,- bruto per maand, excl. extra toeslagen. TYPISTES kunnen ook direkt aan de slag. Heb je een goede typevaardigheid, dan nodigen we je nu uit om eens bij ons langs te komen. Verder hebben wij banen voor: SECRETARESSES TELEFONISTES ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ERS Tevens is het bij ons mogelijk om gratis een cursus tekstverwerking te volgen. Heb je 180 aanslagen per minuut en heb je interes se voor automatisering, kom dan direkt langs voor meer informatie. BREESTRAAT1 LEIDEN 071-125745 N00RDWIJK 01719-19174 ISW/OPLEIDINGEN, onderdeel vanWoltersSamsomOpleidin- gen B.V., verzorgt avondcursussen door het gehele land. Wegens gezinsuitbreiding bij de huidige assistente zoeken wij voor de afdeling Inkoop en Accommodatie een op full-time basis De werkzaamheden omvatten: - telefonisch reserveren van cursusruimten in hot gehele land en de administratieve afhandeling daarvan - assisteren bij het inkopen van alle voor het bedrijf benodigde materiaal - secretaressewerkzaamheden t.b.v. de chef Inkoop en Accommodatie, zoals het bijhouden van diens agenda en het verzorgen van correspondentie. Voor het vervullen van deze functie denken wij aan iemand die een opleiding heeft op HAVO-niveau, bij voorkeur aangevuld met een secretaresse-opleiding en enige jaren bedrijfservaring. Nadere informatie kunt t bij Mw. A. Koning, tel. 071-258459. Schriftelijke sollicitaties kunt u zenden aan de Afdeling Pesoneelszaken, t.a.v. Mw. J. G. Koningsveld, Schuttersveld 9, 2316 XG Leiden. ISW/Opleidingen Schuttersveld 9-2316 XG Leiden Ladbroke hotel Noordzee heeft op korte termijn plaats voor Schriftelijke reakties met c. v. direktie aan: Ladbroke Hotel Noordzee Koningin Wilhelminaboulevard 8 2202 GS Noord wijk Alex Menken Vleeswaren Valkenburgseweg 70 te Katwijk MAGAZIJN- MEDEWERKSTERS (tot circa 20 jaar) Voor het verrichten van licht magazijnwerk. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen 01718-71743. DHL is een world-wide koeriersorganisatie met meer dan 600 vestigingen over de wereld met 125.000 bestemmin gen en 11.000 medewerkers. Naast het hoofdkantoor te Zoeterwoude heeft DHL Nederland zeven kantoren met een totale personeelsbezetting van 130 medewerkers. Binnen onze organisatie is door uitbreiding van de aktivi- teiten de vakature ontstaan van Betrokkene dient een voltooide opleiding deklarant te hebben en bij voorkeur vijf jaar ervaring met het in- en uitklaren van handelsgoederen. Rijbewijs B-E is vereist. De werkzaamheden worden samen met kollega's in wis- seldienst verricht. Kandidaten dienen woonachtig te zijn in Leiden en omgeving. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na ver schijning van deze advertentie richten aan de afdeling Per soneelszaken van DHL International B.V., Energieweg 32, 2382 NK Zoeterwoude.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 22