[f® st 5 Voor onze tijdelijke winkel aan het Stevenshof in Leiden zoeken wij jonge medewerk(st)ers die straks mééverhuizen naar de nieuwe winkel. begeleider m/v De Rijksbelastingdienst VAKATURES! VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES ^£M VAN DEN BERGH STICHTING ACTIVITEITEN- BEGELEID(ST)ER stichting centrum stbavo noordwijkerhout G5^0z5XC^2[^2t^If, VERKOPERS/VERKOOPSTERS commies van 's rijks belastingen <v SintAntoniushove (medisch) elektronicus Verkoper (m/v) Kassière (m/v) 's Lands grootste kruidenier biedt mogelijkheden voor jonge mensen die willen aanpakken. Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 hHEEREN LOO De Dr. Mr. Willem van den Bergh- Stichting is een woon- werk gemeenschap voor bijna 1000 geestelijk gehandicapten. Binnen de dienst Activering Bewoners bezoekt een aantal van hen regelmatig de handvaardigheidsafdeling. Hier worden uiteenlopende ambachtelijke activiteiten aangeboden, zoals hout- en kleibewerking, stoelerimatten en textiele werkvormen. De afdeling waar momenteel vier medewerk(st)ers werkzaam zijn, bestaat nu ongeveer drie jaar en zal zich de komende jaren nog verder ontwikkelen. Vanwege de zwangerschap van één van de medewerksters ontstaat per 1 oktober 1985 een vacature vooreen voor 35 uur per week. De aan te stellen medewerk(st)er zal voornamelijk een (wisselende) groep van circa 10 bewoners begeleiden bij verschillende textiele werkvormen, waarbij met name het zorgdragen voor een prettige sfeer en het overdragen van technieken van belang zijn. Voor de functie zoeken wij iemand, die in het bezit is van een diploma M.B.O.-A.B. of Z-verpleegkundige, bij voorkeur aangevuld met een cursus creatieve handvaardigheid. Zonodig moet men tot verdere bijscholing bereid zijn. De motivatie voor en betrokkenheid bij de genoemde activiteiten zijn voor deze functie van groot belang. Ook die kandidaten kunnen reageren, die niet aan de gestelde eisen voldoen, maar zich wel in staat achten om deze functie te vervullen. Het salaris voor deze functie is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.940- bruto per maand (bij een volledig dienstverband). In het kader van het Functiewaarderingssysteem voor de Gezondheidszorg zal deze salarisindeling te zijner tijd mogelijk worden herzien. In verband met de zwangerschap kan de aanstelling in eerste instantie van tijdelijke aard zijn. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging gewenst Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer A. Ammeraal, hoofd handvaardigheidsafdeling (toestel 410) of de heer W.P. Ravensbergen, hoofd Activering Bewoners (toestel 243). Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 25 mei 1985 richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Beschut Wonen is een sektor van de Stichting Centrum St. Bavo en omvat ongeveer 350 bewoners en 190 medewerkers. De bewoners hebben t 7 afdelingen, afdelingen (Clemens 1) vragen wij een fulltime Wij denken aan een kandidaat die: beschikt over een afgeronde opleiding zoals B-veipleegkundige, HBO/MBO-IW of HBO-MW belangstelling heeft voor en ervaring heeft in net omgaan met mensen die langdurig in een inrichting wonen. Salarisgrenzen: f 2.244,- - f 2.940,- bruto per maand, exkl. onregelmatigheidstoeslag. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij het team van Gemens 1 of bij Theo Roelofc, koördinator van het Gemenshuis, tel. (02523)-2544. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeels zaken, met vermelding van vakaturenummer 85.011.26. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Aldi Markt Is een onderdeel van één van de grootste levensmiddelen- groepen in Europa en wij breiden nog steeds uit. Voor ons filiaal te Voorschoten zoeken wij: voor gemiddeld 20 uur per week die op een prettige en vlotte wijze met onze klanten kunnen omgaan. Na een gedegen inwerkperiode zult u namelijk worden belast met kassa werkzaamheden, het bijvullen van goederen en het zelfstandig verzorgen van volledige taken die u worden toevertrouwd. Wij vragen: goede getuigschriften of referenties, eventueel in andere branches verkregen. Verder kunt u bij ons alles leren wat nodig is, want u wordt door een ervaren kracht planmatig ingewerkt. U behoeft dus geen specifieke kennis als verkoper/verkoopster te hebben. Wij bieden: een funktie met zelfstandige en duidelijke bevoegdheden. Een prima salaris en reiskostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Albrecht Culemborg B.V., Postbus 147, 4100 AC Culemborg, t.a.v. dhr. G. A. van Leeuwen. biedt de mogelijkheid om te worden opgeleid tot vac.nr. 5-0981/1158 in de provincies Groningen, Friesland, Noord-Holland, Zuid-Holland, Utrecht, Noord-Brabant en Zeeland. De voorkeur gaat uit naar sollicitanten die woonachtig zijn in de provincie waar plaatsingsmogelijkheden zijn. De taak van de commies bestaat uit het vaststellen van de belastingschuld (de aanslagregeling), het controleren van administraties van ondernemers en het invorderen van belastinggelden. Gedurende de opleiding, die op 1 januari 1986 aanvangt en 22 maanden in beslag neemt, wordt als salaris het minimum (jeugd)loon toegekend. Na het met gunstig gevolg voltooien van de studie volgt benoeming tot commies. Het salaris bedraagt dan f 2403,- per maand voor 21-jarigen en ouderen; voor jongeren geldt een aftrek van f 180,- per maand voor ieder jaar dat zij jonger zijn. Het normale carrièrepatroon leidt tot de rang van hoofdcommies (salaris tussen f 3046.- en f 4277,-). Onder de voorwaarde dat men een aantal jaren in de functie van commies heeft gewerkt, staan verdere promotiemogelijkheden open. De salarissen zijn exclusief 7,5% vakantie-uitkering. Om voor de opleiding in aanmerking te komen, dient u in het bezit te zijn van tenminste het diploma MEAO, HAVO of een hiermee vergelijkbare of hogere opleiding (handelswetenschappen c.q. bedrijfs administratie of economie in het pakket zeer gewenst). Indien u in 1985 in het bezit hoopt te komen van één van de bedoelde diploma's kunt u zich thans ook aan melden. Om tot de opleiding te worden toegelaten dient u op 1 januari 1986 niet ouder te zijn dan 30 jaar. Over de opleiding voor de functie van commies is een brochure verschenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure uitsluitend schriftelijk aanvragen bij het Ministerie van Financiën, directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201,2500 EE 's-Gravenhage, onder vermelding van het vacaturenummer. De aanvraag moet voor 16 mei 1985 op het Ministerie zijn ingekomen. Latere aanvragen zullen niet meer in behandeling worden genomen. Het aanmeldingsformulier dient uiterlijk op 25 mei 1985 door het Ministerie van Financiën te zijn ontvangen in verband met het in de maand juni te houden eerste gedeelte van het toelatingsonderzoek. Een psychologisch onderzoek maakt hiervan deel uit. ijdschenoaniJ Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern centrumziekenhuis met praktisch alle voorkomende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Moor de afdeling ELEKTRONICA, welke een onderdeel is van de Technische Dienst, ontstaat een vacature van (m/v) Tot de taak van de medewerkende behoren het zelfstandig uitvoeren van onderhoud aan elektronische apparatuur oa. monitoren defibrilatoren, infuuspompen en het onder houd aan communicatie-apparatuur w.o. intercomsystemen en zuster-roep. Voor deze funktie vragen wij: opleiding elektronica op MTS-niveau praktische ervaring in onderhoud en reparatie (op component-niveau) van elektronische apparatuur en zo mogelijk tijnmechanische apparatuur b.v.k. opgedaan in een ziekenhuis leeftijd 20-30jaar Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door Ing. M. v. d Most. hoofd Technische Dienst, tel. 070-209360, toestel 1130. 8 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan 3 drs. N.J. Gaakeer, hoofd dienst Personeel en 1 Organisatie, Burg. Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam. Albert Heijn is het grootste kruideniersbedrijf van ons land. In zo'n 450 win kels - van klein tot supergroot - worden dagelijks door honderdduizenden mensen de boodschappen gekocht Van brood, vlees en groente tot kruideniers waren. Van zuivel en gebak tot fris, bier en wijn. In zo'n moderne AH-winkel is het plezierig werken. De AH-winkel aan het Stevenshof in Leiden is tijdelijk gehuisvest in een noodwinkel. Over ongeveer een jaar zal op deze plaats een grote nieuwe winkel Zn deuren openen. Voor deze vestiging zoeken wij nog een aantal jongeren die bij ons willen starten als: Wat houdt het werk precies in? Secuur en snel afrekenen. Vriendelijk omgaan met allerlei soorten mensen, óók als het druk Is. Gastvrouw l-heer] spelen. Verantwoording dragen, want er gaat op 'n dag heel wat geld door zo'n kassa. [Tussen haakjes: ervaring is niet nodig want AH zorgt voor een goede opleiding). Wat houdt die baan precies in? Klanten helpen, adviseren, informeren. Binnen de eigen afdeling voorraden kontroleren en aanvullen. Bestellingen doorgeven. Binnenkomende goederen in ontvangst nemen. Zorgen voor een aantrekkelijke presentatie. Kortom: leuk en afwisselend werk, midden tussen de mensen. [Tussen haakjes: ervaring is niet nodig want AH zorgt voor een allround opleiding). Een prima baan dus, bij een prima baas. Met kansen om hogerop te komen. En zeker werk want hoe het er ook voorstaat met de economie: eten en drinken moeten we altijd. De nieuwe medewerkers zullen worden aangesteld op een zg "groeicontract". Dit houdt in dat een 16-jarige start met een werk week van 28 uur, een 17-jarige met een werkweek van 29 uur, enzovoort Daarna zal elk jaar de werkweek met 1 uur worden uitgebreid, tot het maximum van 36 uur is bereikt Doorgroei naar een kaderfunktie is mogelijk Behalve een goed salaris bieden wij nog flink wat aardige extra's: koopavond- en zaterdagmiddagkompensatie; vakantietoesl, Ingeschreven, voor organisatie? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar: Albert Heijn bv, ta.v. de heer J. Burgerjon, Bevrijdingsplein 2,2321BX Leiden of bel: 071-76 62 25.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18