SintAntoniushove Polikliniekassistente St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp directeur m/v i&iden GEMEENTEPOLITIE LEIDEN parkeercontroleur (m/v) lorentzhof VAKATURES! VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES radiodiagnostisch laborant(e) (full-time) plv algemeen secretaris FYSIOTHERAPEUT(E) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v SECRETARESSE een sekretaresse (m/v) DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: chëndamJ Sint Antoniushove te Leidschendam, een modem centrumziekenhuis met praktisch alle voorkomende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Voorde RADIOLOGISCHE AFDELING vragen wij voor spoedige indiensttreding een gediplomeerd Op onze röntgenafdeling zijn 3 radiologen, 19 radiodiagnostisch laboranten. 6 admini stratieve medewerkers en 1 medewerker voor de donkere kamer werkzaam. De afdeling bestaat uit 8 röntgenkamers incl. ruimten voor mammografie, echografie en angiografie. Gegadigden dienen bereid te zijn om onregelmatige diensten te doen. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de hoofd-taborant, de heer C.M. Janssen, telefoon 070-209.360, toestel 284. Schriftelijke sollicitaties te richten aan drs. N.J. Gaakeer. Hoofd dienst personeel en organisatie. Burgemeester Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam. Onderlinge Waarborgmaatschappij Regionaal Ziekenfonds Leiden-Alphen u.a. Aarplein 6, 2406 BZ Alphen aan den Rijn Het Regionaal Ziekenfonds Leiden-Alphen U.A. is op 1 januari 1985 ontstaan door een fusie van het Zieken fonds Alphen en Omstreken en het Ziekenfonds Leiden en Omstreken. Bij de Medische Oienst is op het kantoor te Voorschoten plaats voor een MEDISCH ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER die met enthousiasme in ons team wil werken. Voorwaarden voor sollicitatie zijn: vooropleiding mavo/havo - administratieve ervaring of aanleg - kennis van de medische terminologie bij voorkeur afkomstig uit de intramurale sektor Informatie wordt gaarne verstrekt door de heer R. van Putten, hoofd Medische Dienst, telefoon 071-311141. Uw schriftelijke reaktie dient u binnen 5 dagen na ver schijningsdatum van deze advertentie te richten aan mw. J. A. Wiersma-Traag, personeelsfunktionaris van het Regionaal Ziekenfonds Leiden-Alphen, Postbus 23, 2400 AA Alphen aan den Rijn. Bij de polikliniek mondziekten en kaakchirurgie ontstaat een vaca ture voor een polikliniekassisten te. Haar taken bestaan uit de as sistentie bij operatieve verrichtin gen en daarnaast ondersteuning van de poli-administratie. 35 uur per week Voor deze functie denken wij aan een doktersassistente, verpleeg kundige of O.K.-assistente met een uitstekende typevaardigheid. Het salaris bedraagt maximaal f 2572,50 bruto per maand (35 uur). Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door de heer A.G. van den Broek, dienst Personeelsza ken, telefoon 071-899250 toestel 7102. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 22/85. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp is de representatieve werkgevers-organisatie voor de bandenbranche in Nederland. De branche omvat ruim 700 ondernemingen met een bestand van plus minus 6.000 werknemers. Ter versterking van het secretariaatscentrum wordt gezocht naar een stafmedewerker die tzt kan worden benoemd tot Voor deze belangrijke functie wordt gedacht aan een candidaat met HBO-opleiding Bedrijfskunde/Economie in de leeftijdsklasse van 30-35 jaar. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijk te solliciteren met volledige opgave van opleiding en ervaring en met bijsluiting van een recente pasfoto. Correspondentie te richten aan de Algemeen Secretaris van de VACO, Postbus 175,2200 AD Noordwijk. Discrete behandeling van Uw sollicitatie wordt gegaran deerd. Sl/l/ETTEPMGE Woon- en leefgemeenschap voor verstandelijk gehandicapten te Zoeterwoude. De Slichting Gemiva houdt zich bezig met de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal buro te Gouda een aantal voorzieningen zoals dagverblij ven. gezinsvervangende tehuizen, enkele andere projekten en een internaat. Voor genoemde Woon- en Leefgemeenschap te Zoeterwoude, zoeken wij met ingang van 1 juni 1985 een voor 20 uur per week (tot 1-1 -'86 voor 24 uur p.w.). Funktle-lnhoud: Funktle-elsen: Werktijden: - het werken met bewoners van verschillende nivo's; - het begeleiden van stagiaires; - het verzorgen van rapportage; - werken in teamverband met part-timers; - overdracht en samenwerken met de groepsleiding. - diploma fysiotherapie; - ervaring in de zwakzinnigenzorg; - kunnen werken met principes volgens Bobath; - flexibel zijn. - maandag van 8.30 tot 17.00 uur; - dinsdag van 13.00 tot 17.00 uur; - donderdag van 13.00 tot 17.00 uur; - vrijdag van 13.00 tot 17,00 uur. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot het team fysiotherapeuten tst. 251. Schriftelijke sollicitatie vóór 20 mei a.s. te richten aan de dienst Personeelszaken, Blankaartweg 2. 2381 AD Zoeterwoude, tel. 01715-9208. Voor de Stichting Werkgelegenheid Leiden wordt gevraagd voor 32 uur per week De Stichting Werkgelegenheid Leiden heeft tot doel de werkgelegenheid in Leiden te stimuleren. Dit geschiedt met name door het ontstaan van nieuwe, en de levensvatbaarheid van bestaande (kleine) bedrijven en projecten te be vorderen. De Stichting beschikt daartoe over te verhuren bedrijfsruimten in een bedrijfsverzamelgebouw en over fondsen waaruit leningen aan startende ondernemers kunnen worden verstrekt. Momenteel is het beheer van het verzamelgebouw, de begeleiding en advise ring aan (potentiële) ondernemers en de organisatie van cursussen voor deze ondernemers opgedragen aan een extern bureau. De aan te stellen directeur zal deze taken overnemen. Tot de taken van de directeur behoren o.m.: - adviseren m.b.t. de beleidsontwikkeling aan het bestuur van de Stichting; - leiding geven aan twee tot drie medewerkers bij het beheer van de verzamelgebouwen; - begeleiden en adviseren van (startende) ondernemers, o.a. op bedrijfs kundig terrein; - het (doen) ontwikkelen en verzorgen van cursussen t.b.v. (startende) ondernemers. Voor deze functie wordt gevraagd: - een opleiding in de bedrijfskundige richting op minimaal HBO-niveau of een daarmee gelijk te stellen opleiding of ervaring; - bij voorkeur ervaring in de hierboven geschetste taakonderdelen; - een goed organisatie- en improvisatievermogen; - contactuele eigenschappen. Tot de selectieprocedure kan een psychologisch onderzoek behoren. Nadere informatie over de functie kan desgewenst verstrekt worden door de heer W. Brandhorst (interim-directeur), telefoon 071-219811 (tijdens kan tooruren). Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3.996,63 bruto per maand (schaal 10 geldend voor 32 uur per week). Aanstelling vindt plaats als medewerker van de directie Economische Zaken en Energie van de Gemeente Leiden met detachering bij de Stichting Werk gelegenheid. Selectie zal derhalve plaatsvinden door de gemeente en de Stichting samen. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te sollici teren. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 85.029 richten aan de directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden binnen twee weken na verschijning. Op korte termijn wordt het bureau Parkeerpolitie uitgebreid. Hierdoor ontstaan een aantal vacatures Aanstelling kan plaatsvinden van 20 - 38 uur per week op basis van een tijdelijk dienst verband voor 2 jaar. Functie-inhoud - de controle op het naleven van de parkeervoorschriften Functie-eisen opleiding op MAVO-4 niveau - leeftijd van 24 tot 35 jaar Kandidaten dienen bereid te zijn wisselende diensten te verrichten op maandag tot en met zaterdag en tijdens de koopavond. Er dient rekening mee gehouden te worden dat in de toekomst de parkeercontroleurs ook op andere avonden ingezet gaan worden. Het salaris zal afhankelijk van opleiding en leeftijd liggen tussen f 1.896, en 2.691 bruto per maand bij 38 uur per week. Voor het verrichten van onregelmatige diensten wordt een toelage toegekend. De rechtspositieregelingen van de gemeente Leiden zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aange zien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Selectieprocedure - Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure - Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Commissaris van Politie, Postbus 9101, 2300 PC LEIDEN, binnen twee weken na verschijning. SCHRAMAVEEVOEDERS B.V, vraagt voor spoedige indiensttreding voor haar admini stratie een De werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit: - het inbrengen van gegevens in een Wang-computer het assisteren op de afdeling boekhouding Opleiding: Havo-niveau en typevaardigheid. Leeftijd: 18-20 jaar. Sollicitaties of nadere inlichtingen bij Schrama Veevoe ders B.V., Rijndijk 154, Postbus 1103, 2302 BC Leiden Geboden wordt een prettige werkkring op een kleine af deling en goede sociale voorzieningen. Groothandel In IJs- en Horecaprodukten L. DEN ELZEN Floralaan 2c, Rijnsburg vraagt voor direct tot eind oktober een aktieve ROUTE-VERKOPER Vrachtwagen-rijbewijs vereist. Leeftijd ca. 20-25 jr. Sollicitaties na tel. afspraak 01718-21201. Voor direkte indiensttreding gevraagd voor internationaal handelskantoor. Opleiding Schoevers/Pont, alsmede kennis van de Duitse, Engelse en Franse taal. INTROS B.V. Industrieweg 72, Zoeterwoude Rijndijk tel. 071-896100 Bejaardencentrum Lorentzhof 1, 2313 QA Lelden Telefoon 071 -14 95 45 vraagt voor haar keuken met ingang van 1 augustus a.s. a) kok A M/V Full-time, b) keukenbediende M/V part-time ca. 22 uur p/w variabel. Bij a) wordt gedacht aan iemand van plus minus 30 jaar met een goede werk- en teamgeest en die leidinggeven de en organisatorische eigenschappen heeft. Hij zal het hoofd keuken bij afwezigheid vervangen. Het diploma instellingskok is vereist. Kennis van diëten strekt tot aanbeveling. Bij b) wordt gedacht aan iemand van plus minus 25 jaar met een goede werk- en teamgeest en enige keukener varing. Tevens is er plaats voor een "Oproep receptioniste M/V" die incidenteel de aanwezige receptioniste vervangt bij ziekte of vakantie. Typediploma is vereist. Salarissen volgens C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, aan de directie van bo vengenoemd tehuis. Mrs. Geelkerken Linskens c.s., advokaten, vragen voor spoedige indiensttreding: op part-time basis, Werktijd: 13.00 uur-17.30 uur. Vereisten: MAVO-diploma, type-diploma, ervaring met dictafoon en tekstverwerkende apparatuur; perfekte kennis van de Nederlandse taal. Bloemenexport- en groothandel gevestigd te Rijnsburg vraagt een chauffeur-verkoper met boxervaring - inkoopervaring strekt tot aanbeveling - in bezit van chauffeurs-diploma - met goede kennis van de Duitse taal - leeftijd 25-30 jaar Uw sollicitatie te richten aan: J.B. van Iterson en Zn. B.V. Schoutenburgstraat 3 2343 XS Oegstgeest tel. 071-175163 01718-20989/26389 Afdeling Dierfysiologie, Subfaculteit Biologie research analist (v/m) vacaturenummer: 5-147/1158 Taak: meewerken bij het onderzoek naar de regulatie van de energie-huishouding in relatie tot zuurstofbeschikbaar heid. Dit deels chemische, deels biofysische (warmteproductiemeting) onderzoek wordt verricht aan vissen. Vereist: HLO of HBO-B analytisch-chemische of biochemische richting met duidelijk technische instrumentele belangstelling, zelfstandig kunnen werken, zo mogelijk ervaring met radiochemisch werk en proefdieren. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor 2 jaar met uitzicht op vaste dienst. Salaris maximaal 3274,— bruto per maand. Inlichtingen bij: prof. dr A D. F. Addink, 071 -148333 tst. 3927 of door dr G. van den Thillart, tst. 3930. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 16