content rM" Rabobank 9 Energiebedrijf Rijnland ARS VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES iiiiiiiiiDm \v ^gemeente \y voorschoten iiiiiiiimiiiiiii CEBEMO TELEXISTE/ TELEFONISTE M/V CEBEMO K0egs,9ees,,nv 1 LEID(ST)ER Rabobank Rijnsburg OPLEIDER m/v (para)medisch isl uitzendbureau content monteur opzichter (MTS-E) BEHEERDER ^hooge^burchJJ^^J full-time zieken- of bejaarden- verzorgenden Mariënhaven Bij de afdeling bouw- en woningtoezicht van de directie openbare werken wordt ge vraagd een TECHNISCH MEDEWER KER BOUW- EN WO NINGTOEZICHT (M/V) Funktie-inhoud: De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: behandelen van bouwaanvragen e.d., adviseren over diverse bouwkundige aangele genheden, behandelen van aanvragen geldelijke steun nieuwbouwwoningen, voorlichten publiek m.b.t. bouwplannen, verrichten van hieraan verbonden administra tieve werkzaamheden. Funktie-eisen: diploma M.T.S. of H.T.S. bouwkunde, bij voorkeur enige jaren ervaring op het gebied van bouw- en woningtoezicht, bereidheid zich verder te bekwamen in het be treffende vakgebied, goede redactionele en mondelinge vaar digheden, goede contactuele eigenschappen. Salaris en nadere informatie: Het salaris is afhankelijk van ervaring en ge schiktheid. Voor een ervaren kracht, die aan alle opleidings eisen voldoet, geldt een salaris volgens schaal 8 (van f2.762,— tot f3.762,— per maand). Voor hen die nog niet geheel aan de gestelde eisen kunnen voldoen, gelden salarisgrenzen van f2.124,- tot f3.274,- per maand. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling ing. H.C. van der La ken (telefoon 01717-2141 tst. 320). Sollicitatiebrieven Binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad dienen schriftelijke sollicitaties te worden gezon den aan Burgemeester en wethouders van Voor schoten, Postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s.v.p. vermelden vacature nr. 8513. Cebemo de katholieke organisatie voor medefinancie ring van ontwikkelingsprogramma's ondersteunt aktivi- teiten, organisaties en projekten aan de basis in ontwik kelingslanden. Cebemo wenst in contact te komen met kandidaten voor de funktie van Taken: - het bedienen van de telex apparatuur (pact 220) het bedienen van de telefoonapparatuur (18 lij nen) - het eventueel, voor zover de tijd dat toelaat, verrichten van typewerkzaamheden. Kwaliteiten: - liefst ervaring met het werken met telex- en te lefoonapparatuur - enige kennis van moderne talen. Indien u wilt solliciteren moet u er rekening mee houden dat het hier gaat om een halftime funktie voor de midda gen van 13.00-17.30 uur. Indien uw belangstelling naar deze funktie uitgaat kunt u uw sollicitatie binnen twee weken sturen naar de afde ling Personeelszaken van: Rhljngeesterstraatweg 40, ••••••••••••••••••••••••a* 5 OEGSTGEEST Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Ba- 2 sisonderwijs, genaamd "Hofdijckschool" te Oegst- geest vraagt op korte termijn voor haar twee-klas- sige kleuterschool "De Hazenwei" aan de Hazen- boslaan 40 een De voorkeur gaat uit naar iemand die - in het bezit is van de akten A en B en de Applica- tiecursus T - bewust kiest voor Christelijk onderwijs - aktief wil meewerken aan de integratie van kleu- ter- en lager onderwijs. Inlichtingen kunt u inwinnen bij het hoold van de Hofdijckschool dhr. T. R. van Oostenbrugge, tel. 2 071-175695 (na schooltijd). Schriftelijke sollicitaties kunt u, met opgave van referentieadressen binnen 10 dagen na het ver- schijnen van dit blad richten aan de secretaris van z de benoemingscommissie, Mevr. R. van Hulsteijn, 2 Frans Halslaan 24 te Oegstgeest. verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan particulieren, bedrijven en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een voor een 20-urige werkweek De Rabobank Rijnsburg omvat 2 vestigingen met in totaal 55 medewerkers. De functie die hij/zij zal gaan vervullen bestaat o.a. uit het opmaken van les schema's, het opleiden en begeleiden van bestaande c.q. nieuwe medewerkers, het opzetten en bijhouden van opleidingsprogramma's. Wij denken voor deze functie, die geheel nieuw is in onze bank, aan een onderwijs gevende, die een ruime onder wijservaring heeft. Die in staat is het hele opleidingsgebeuren gestalte te geven. Tussen de 30 en 40 jaar is. Goede contactuele, organisatorische eigenschappen bezit. Bereid is de produkten van de bank zich eigen te maken. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling vernacht door de directie van de Rabobank, Postbus 4. 2230 AA Rijnsburg. openbare bibliotheek leiden De Openbare Bibliotheek Leiden vraagt voor verschillende vestigingen enthousiaste PART-TIME BIBLIOTHEEKMEDEWERKERS M/V die minimaal 15 uur per week op vaste tijden willen werken. Wij verwachten dat je goed met mensen kunt omgaan, flexibel, akkuraat en handig bent, een opleiding hebt op LEAO, LHNO of MAVO-niveau en 18 20 jaar oud bent. Sollicitaties moeten vóór 23 mei a s. schriftelijk worden gericht aan de Direkteur Openbare Bibliotheek, Nieuwstraat 4,2312 KB Leiden, onder vermelding van "sollici tatie bibliotheekmedewerker". In het sollicitatiegesprek worden medewerkers van de bibliotheek betrokken. In verband met de opbouw van het personeelsbestand worden vooral mannelijke kandidaten uitgenodigd te solliciteren. Voor een psychiatrisch ziekenhuis in de om geving van Leiden zijn wij op zoek naar: B-VERPLEEGKUNDIGEN die voor langere tijd alle diensten willen draaien. Ben je bereid je collega's op diverse afdelingen de HELPENDE HAND te bieden, neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op. Salaris volgens NZR-normen. Verder kunnen direkt aan de slag: A-VERPLEEGKUNDIGEN ZIEKENVERZORGENDEN MEDISCH SECRETARESSES DOKTERSASSISTENTES Informatie over bovenstaande banen kunt u krijgen op onderstaand adres. BREESTRAAT1 LEIDEN 071-125745 N00RDWIJK 01719-19174 De afdeling Kabelnet Leiden is belast met het beheer van laag- en hoogspanningsnetten binnen de gemeente Leiden. Tot de werkzaamheden van de afdeling behoren ondermeer het ontwerpen en berekenen van laag- en hoogspan ningsnetten, alsmede het inrichten en onderhouden van transformatorstations, het aanleggen van kabelnetten voor de openbare verlichting en het opheffen van storingen in bovengenoemde netten. Bij deze afdeling ontstaan op korte termijn de volgende functies: vacaturenummer ER/85015/01 Functie-inhoud: voorbereiden en toezicht houden bij de uitvoering van montagewerkzaamheden in bovengenoemde kabel netten: schakelen in deze kabelnetten; verrichten van de technische administratie m.b.t. bovengenoemde werkzaamheden: opsporen en opheffen van storingen; opnemen van huis- en bouwaansluitingen, alsmede het begroten hiervan; verrichten van storingswachtdiensten; het bedrijf kent hiervoor een vergoedingsregeling. Functie-eisen: e diploma MTS-E; e leidinggevende capaciteiten; e een hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel voor het veilig uitvoeren van alle werkzaamheden zowel naar persoon als naar bedrijf; e goede contactuele eigenschappen; e rijbewijs BE. Bij voorkeur ervaring op bovengenoemd gebied. Salaris. Het maximaal te bereiken salaris bedraagt 3.274,- bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). Het aanvangssalaris wordt vast gesteld op grond van leeftijd en ervaring en bedraagt minimnaal 1.977,- bruto per maand. Voor beide functies geldt: Alle functies bij het energiebedrijf Rijnland staan open voor mannen en vrouwen. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Het psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het resultaat hiervan kunt u bespreken met het onderzoeksbureau, voordat rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van het betreffende vacature nummer. vacaturenummer ER/85016/01 Functie-inhoud: verrichten van alle voorkomende montagewerkzaam heden in laag- en hoogspanningsnetten en transfor matorstations; revideren van elektrische schakelapparaten; e verrichten van storingswachtdiensten; het bedrijf kent hiervoor een vergoedingsregeling. Functie-eisen: diploma VEV-1e monteur of VEV-MEN, en bij voorkeur E.M.H., danwel bereidheid hiervoor te studeren; ervaring op bovengenoemde terreinen; een hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel voor het veilig uitvoeren van alle werkzaamheden zowel naar persoon als naar bedrijf; rijbewijs BE. Salaris. Het maximaal te bereiken salaris bedraagt 2.974, - bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). Het aanvangssalaris wordt vast gesteld op grond van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal 1.896,- bruto per maand. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuid hollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Inmiddels is géstart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden. Het bestuur van de Leidse teken- en schilder- akademie 'Ars Aemula Naturae' roept sollicitanten op, voor de functie van Contactuele eigenschappen en souplesse vereist. taakomschrijving: toezicht op gebouw en inrichting kantinebeheer voorkomende werkzaamheden bij exposities Werktijden: 3 ochtenden en 4 avonden per week (ca. 30 uur). Met de hand geschreven sollicitaties kunnen worden gezonden aan: Het Bestuur 'Ars Aemula Naturae' postbus 11086. 2301 EB Leiden. ^^aaaat Hooge Burch,Christelijk Centnm voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca. 620 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Het dagaktiviteitencentrum is een onderdeel van de sektor behandelingsdiensten. Het bevat drie afdelingen: arbeidsbege- leiding, bezigheden met een aktiverend karakter. Wij zoeken voor zowel de afdeling bezig heden voor ouderen als voor de afdeling bezigheden met een aktiverend karakter aktiviteitenbegeleiders (m/v) (5 dagen van 7 uren, 87,5%) Uw werkterrein: U begeleidt zelfstandig of in teamverband, de bewoners bij de verschillende aktivi- teitenprogramma's, zowel in als buiten de zaal. Ook bereidt u in teamverband deze programma's voor. Wat wij van u vragen: U bent in het bezit van het diploma MBO-AB. Wanneer u dit diploma in juni 1985 zult behalen kunt u eveneens reageren. Informatie/sollicitatie: U kunt informatie inwinnen bij de heer J. Voskuil, hoofd dagaktiviteitencentrum, telefoon (01726) 1 92 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan de Dienst Sociale Zaken, ta v. de heer D.J. Mulder, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). Verpleeghuis Mariënhaven te Warmond, waar 208 psycho geriatrische bewoners verblijven, zoekt op korte termijn enige Van gegadigden wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van het diploma Ziekenverzorging, dan wel van het diploma Bejaardenverzorgende, beschikken over enige ervaring in de verzorging van psycho geriatrische bewoners, in teamverband kunnen functioneren. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd Begeleidingsdienst, tel. (01711) 1.93.00, toestel 612. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 14