Voor Modemannen met Voor snelle beslissers die graag kosteloos willen genieten van wat extra's. Vakaiitietijd Vrije tijd.., BIJLAGE OVER VRIJE TIJD RENAULT 11LE MANS Leiden; Elam B.V., Haarlemmerweg 2-4, Tel. 071-121210/213341. Katwijk; Auto Bierman Katwijk, Valkenburgseweg 2, Tel. 01718-71704. 21 MEI: 30.- 30.- 49- Waarover spreken zij? krill Nog even en het is weer vakantietijd. Een tijd voor leuke en fijne dingen. Leidsch/Alphens Dagblad schrijft er over. li Met pagina 's vol handige tips. Over sport en uitgaan, knutselen en fotograferen, vissen en creatieve hobbies... Dat is voor u, adverteerder, dus precies de juiste sfeer voor een advertentie als het gaat om de promotie van barbecues, surfplanken, vrije tijdskleding, fietsen, boeken, postzegels, camera's, rugzakken, sportschoenen... Meer weten over deza special? De mensen van onze advertentie afdeling zulten u er graag alles over verte ion. Q Kies voor kleur Piqué polo van pol/katoen. In zeven moderne kleuren. Maten s.m. len xl. 0 Goed gestreept Piqué polo van pol/katoen. In vijf eigentijdse kleur- kombinaties. Maten s.m.l en xl. 0 Puur katoen Piqué polo met fraaie streep. In drie kleurkombinaties. Maten s.m.l en xl. En zo de zomer in Vrolijke zonneklep. 3.95 Zonnebril in zes kleuren. 15.- Kanvas koppelriem. 5.- Kanvas schoudertas. Afgewerkt met leer. 29.95 V&D bruist van leven. Al bijnalOO jaar! HLBTTnlEU F --j Jfilbiffl Jlk De Renault II Le Mans geeft u alle ruimte voor rij- €1 plezier. Rijplezier dat al begint bij zijn prijs, w Want waar de Renault 11 Le Mans een heleboel extra biedt als speciale versie van de Renault 11, betaalt u toch geen cent meer dan de standaardprijs. Aan boord biedt de Renault 11 Le Mans u alle comfort dat u zich wensen kunt. Volop ruimte voor uzelf, uw passagiers en massa's bagage. Een oogstrelend interieur, optimaal bedienings gemak en uitstekend zicht rondom. De wegens succes geprolongeerde Renault 11 Le Mans biedt u een aantal extra's, waar u normaliter meer dan f1.200,- voor betaalt. Maar dat vertelt de Renault 11 Le Mans u zelf het beste, als u even een proefrit komt makea De Renault 11 Le Mans is leverbaar in benzine- of dieseluitvoering Als basisuitvoering (TL) met hoofd steunen, een zonnedak, 5 versnellingen, striping, velg- sierringen en een reflecterende achterstrook als extra's. Of in uitvoeringen, die al een hoger uitrustings niveau hebben (GTL, GTX en GTD), met een zonnedak, een Philips Radio Cassettespeler (DC 550) en een reflecterende achterstrook als extra's. rf\9jOVJ," Vanaf f 19.525,-. (incl. B.T.W.) Afleveringskosten f405.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 22