Bedrijfsleiders m/v ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Part-time avondhoofd (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES verpleegkundige m/v verpleegkundige m/v fieldworker m/v EU uitzendbureau content -GEMEENTE WASSENAAR M.E.A.O.-er M/V Waarover spreken zij? schoonmaker v/m I'Mtilliiai'Mfltillil*! Edah B.V., onderdeel van Vendex International, bekleedt in Nederland een vooraanstaande positie in de levensmiddelenbranche. Het aantal winkels neemt nog steeds fors toe. Binnen Edah kennen wij de volgende verkoop formules: Torro, Edah, Basismarkt en Dagmarkt Binnen de Verkoopgroep Edah-West hebben wij in West- en Midden-Nederland plaatsingsmogelijkheden voor Funktie-inhoud - het realiseren van omzet- en kostennormen -zorgdragen voor optimale verkoopmogelijkheden. Dit houdt in: voorraadbeheer van de handelsgoederen, zowel DKW als vers; kwaliteitskontrole; verkoopbevordering dm.v het maken van displays, plaatsen van het Edah reklame-materiaal, beoordeling van de konkurrentie en het signaleren van wijzigingen daarin -leidinggeven aan defiliaalmedewerkers/sters (full- en parttime), dwz. behandeling van alle voorkomende personeelsaangelegenheden; zorgdragen voor bezettingsplanning en werkverdeling -verrichten van administratieve werkzaamheden Funktie-eisen: -een kennisniveau vergelijkbaar met M.M.O./M.D.S., -enige jaren ervaring in de branche, - leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Overige informatie: Aan de plaatsing als bedrijfsleider gaat een interne opleiding vooraf. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Reakties: Hebt u interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief aan Edah B.V., tav. de heerA. Stijntjes, Admiraalsweg 1,2315 VC Leiden. Vermeld in de linkerbovenhoek van de envelop AS 1811 Cardiologie De afdeling omvat 11 bedden. Er wor den patiënten opgenomen o.a. voor analyse van hartritmestoomissen, hart klepgebreken. voorbereiding op hart operaties, inbrengen en verwisselen van pacemakers. Op deze afdeling kan per 1 juni 1985 geplaatst worden een vac.nr. 323.A.53.18.LD Verlangd: diploma A-verpleegkundige of HBO-V. Salaris (incl. A.O.W.-compensatie): max. 3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A.M. de Groot, verpleegkundig hoofd (071- 26 30 00) of door de heer G.E. de Windt, coördinator supervisor (071-269111, oproep 444). Reacties gaarne binnen 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten- Polikliniek Haematologie Op deze polikliniek bestaat de vacature voor een vac.nr. 361.V.53.18.LD Verlangd wordt: - diploma A-verpleegkundige of H.B.O.-V; - bij voorkeur ervaring op het gebied van de interne geneeskunde; - goede contactuele eigenschappen; - in staat zelfstandig te kunnen werken; - interesse in de verpleegkundige zorg verlening aan haemato-oncologische patiënten. Salaris (incl. A.O.W.-compensatie): max. ƒ3118 bruto per maand. Aanstelling zal vooralsnog geschieden tot 1 januari 1986. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R. Box hoorn, coördinerend verpleegkundig hoofd (071-262249) of door mevrouw H.S.M. Guldemond-Naeyé, perso- neelsconsulente (071-262720). Reacties gaarne binnen 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten- Hematologie/sectie Hemostase- en Trombose-onderzoek Bij deze afdeling kan worden geplaatst een vac.nr. 360.V.53.18.LD Taken: in teamverband meewerken aan erfelijkheidsonderzoek bij patiënten met bloederziekte en patiënten met trom bose. De bijdrage zal bestaan uit con tact leggen met en bezoeken van families door heel Nederland, anam neses afnemen, stambomen opstellen, bloed afnemen, administratie voeren (tekstverwerker) en correspondentie verzorgen. Vereiste vaardigheden: diploma A- verpleegkundige, rijbewijs BE, secre tariële vaardigheden, ervaring met of belangstelling voor tekstverwerking en goede contactuele eigenschappen. Aanstelling: de aanstelling zal ge schieden voor een periode van twee jaar, samenhangend met subsidie die voor dit project wordt verleend. Salaris (incl. A.O.W.-compensatie): max. 2960 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen bij Dr. E. Briët, internist (071 -2622 61of bij Dr. A.W. Broekmans, internist (071 - 262480) of bij mevrouw H.S.M. Gulde mond-Naeyé, personeelsconsulente (071-262720). Reacties gaarne binnen 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten- Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden., Academisch ziekenhuis leiden STICHTING NUTSSCHOOL VOORSCHOTEN M.i.v. het schooljaar 1985/1986 ontstaan er op de Nutsbasisschool 2 vacatures voor volledig - bevoegde leerkrachten. Van de aan te stellen kandidaten wordt ver wacht dat zij affiniteit bezitten met het bijzon der neutraal onderwijs en dat zij wonen of be reid zijn te gaan wonen in Voorschoten of om geving. Bij gebleken geschiktheid worden zij opgenomen in een collegiaal jong enthousiast en dynamisch onderwijsteam dat lesgeeft aan een 8-klassige basisschool in een pas gerenoveerd en gezellig schoolgebouw. FULL-TIME LEERKRACHT Voor de eerste vacature gaat onze gedachte uit naar een kandidaat die les gaat geven in de huidige 2e klas en voor de beoogde taakvervulling dient te beschikken over de aantekening j en specialisatie muziek of handvaardigheid. PART-TIME LEERKRACHT De tweede vacature betreft een part-time aanstelling in het kader van de taakrealisatie t.b.v. met name de toe komstige directeur van onze Basisschool, die momen teel lesgeeft aan de leerlingen van de huidige 6e klas. De handgeschreven sollicitaties dienen uiterlijk 20 mei a s. in het bezit te zijn van de secretaris van het Nuts- schoolbestuur, adres Leidseweg 267, 2253 JA Voor schoten, onder vermelding van vacature I of II. BSSC-.* "issSs.tr M V Met spoed zijn wij op zoek TYPISTE voor een bedrijf in Leiden. Goede beheer- de Engelse taal is een vereiste. De ll-time baan is voor minimaal 3 maan den. Salarisindicatie: 2310,- bruto per maand, excl. extra toeslagen. ARCHIEFMEDEWERK(ST)ER Op korte termijn zijn wij op zoek naar een archiefmedewerk(st)er, die bij voorkeur een bibliotheekopleiding heeft gevolgd. Deze baan is bij een stichting in Leiden en is voor langere tijd. Je werk gaat hier bestaan uit verzorgen van post, administratie en archief. Heb je ervaring in een soortgelijke funktie, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Verder hebben wij werk voor: SECRETARESSES TYPISTES TEKSTVERWERKING TELEXISTES ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ERS OPEEN BOEKHOUDAFDELING Informatie over bovengenoemde vacatures kunt u krijgen op onderstaand adres. BREESTRAAT1 LEIDEN 071-125745 N00RDWIJK 01719-19174 Hel Gemeentelijk Energie- en Waterbedrijf verzorgt de distributie van gas. electriciteit en drinkwater en is tevens belast met de invordering van het abonnementsgeld op de kabeltelevisie, de reinigings- en rioolrechten. Wegens vertrek van de huidige functionaris is er op korte termijn bij de financiële administratie plaats voor een: incasseerder/meteropnemer De te benoemen functionaris zal voornamelijk worden belast met: - incasseren van de aan het bedrijf verschuldigde bedragen; maandelijkse opname meterstanden grootverbruikers; - controle-opname van meterstanden bij kleinverbruikers verspreid over het gehele kalenderjaar; - maken van tussentijdse afrekeningen met verbruikers die de gemeente verlaten. Om deze functie goed te kunnen vervullen moeten sollicitanten beschikken over: - vooropleiding op L.B.O.-niveau; - goed cijfermatig inzicht; - een goede uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Het salaris zal maximaal f. 2.477,- (niveau 4) bruto per maand kunnen bedragen. Na 1 jaar werkzaam te zijn geweest in deze functie kan een fuwa-onderzoek tot wijziging van het niveau aanleiding geven. Voorts zijn de bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen van toepassing. Bij de gemeente Wassenaar staan in principe alle functies open voor mannen en vrouwen. Desgewenst verstrekt het hoofd van de financiële administratie, de heer C. Sanberg, u nadere inlichtingen (telefoon tijdens kantooruren 01751-19340). Indien u voor deze functie belangstelling hebt, wordt u uitgenodigd om, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. uw sollicitatiebrief te zenden aan de directeur stafafdeling t a v. de afdeling personeel van de gemeente Wassenaar, Postbus 499,2240 AL Wassenaar. OLYMPUS Gebr. Paes is importeur van hoogwaardige optisch medische instrumenten en labora- toriumapparatuur, zoals de Olympus microscopen en endoscopen. Voor de afdeling inkoop/orderadministratie zoeken wij een: Hij/zij zal verantwoordelijk zijn voor: de inkoop van handelsartikelen coördinatie van de goederenstroom bewaking van naleveringen. Voor een goede vervulling van deze taken achten wij het volgende noodzakelijk: Opleiding: MEAO of een andere middelbare administratieve opleiding. Leeftijd: 25 jaar. Ervaring in soortgelijke funktie en/of geautomatiseerde voorbe- heersing verdient de voorkeur. Wij bieden u een funktie met goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals t maand, premievrij pensioen, reiskostenvergoeding etc. Uw sollicitatie voor deze vakature kunt u richten aan: GEBR. PAES B.V Postbus 18. 2380 AA Zoeterwoude. Tel. 071-899306. i 13e Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15 wordt per 1 juni a.s. gevraagd een: voor 26% uren per week. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die vertrouwd zijn met onderhoud en reparatie van de schoon- maakapparatuur. De rechtspositieregeling van het Voortgezet Onder wijs is van toepassing. Inlichtingen worden verstrekt door: - de rector, de heer drs. O.P.J. Roefs, tel. 071-121365 (school); - de conciërge, de heer D. van der Voorst, tel. 071-121365 (thuis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 830 binnen 10 dagen te zenden aan de school, t.a.v. de heer Roefs, Postbus 312, 2300 AH Leiden. leiden Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. U werkt in een team van 3 avondhoofden, die ieder 6 7 avonden (zoveel mogelijk aaneengesloten i.v.m. continuïteit) per 3 weken dienst doen. Werktijden van: 18.00 - 23.00 uur. (32%% dienstverband) Wij vragen: - Een verpleegkundige met brede ervaring en bij voorkeur met één of meerdere specialisaties; - soepelheid in het opvangen van schemawijzigingen. Wij bieden: - Een zelfstandige functie met een grote mate van verantwoor delijkheid; - aanstelling afhankelijk van opleiding en ervaring, momen teel max. in de rang van 1e ver pleegkundige A. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, telefoon 071-899250 toestel 7101. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 18/85. Qimnn Cmifm/on PnctKi ic 4900 T3CA rr I -_l Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 28