conten den haag vraagt: DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: VAKATURESIVAKATURESIVAKATURESIVAKATURESIVAKATURESI VAKATURES IVAKATURES gemeentelijk wervingscentrum MAGAZIJNBEDIENDE M/V secretaresse (para)medisch i»l uitzendbureau content 2 WERKSTERS Sociaal Bijstands ambtenaren M/V Full-time/part-time minimaal 24 uur per week. Vac.nr. 60-155E2979 Voor de Gemeentelijke Sociale Dienst tb.v. de afdeling Maatschappelijke Bij stand. De Gemeentelijke Sociale Dienst geeft o.a. uitvoering aan de Algemene Bij standswet, de daarop steunende rijks- groepregelingen en de Wet Werkloos heidsvoorziening. Op grond van deze wetten en regelin gen wordt aan daarvoor in aanmerking komende klienten financiële hulp ver leend. Deze uitvoerende taak is opge dragen aan de ruim 600 personeelsle den tellende hoofdafdeling Maat schappelijke Bijstand. De computer- matige verwerking van de bestandsge gevens wordt verzorgd door de hoof dafdeling Administratie. Er vindt thans een omvangrijke reorga nisatie van het bijstandsverleningspro ces plaats. In een ongeveer drie jaar durend veran deringsproces zal - naast de invoering van een geavanceerd automatiserings systeem - de sociale dienst voor een belangrijk deel gedeconcentreerd wor den naar zogenaamde wijkkantoren. De indienstgetreden sociaal bijstand sambtenaren zullen na interne oplei ding van vier maanden worden geplaatst in een team, dat voor een bepaalde stadswijk inhoud geeft aan de uitvoerende taakinstelling. Taak: -houden van een afspraakspreekuur; -in behandeling nemen van aanvragen van klienten voor financiële hulp; -doen van voorstellen met betrekking tot verlenen, continueren en intrekken van financiële hulp; -doen van huisbezoek bij klienten en daarover rapporteren. Gezien de toenemende werkdruk kan slechts in incidentele gevallen sprake zijn van immateriële hulpverlening. Vereisten: -tenminste diploma MULO/MAVO 4; -minimum leeftijd 25 jaar; -bereidheid tot het volgen van de drie jarige Middelbare Beroepsopleiding - Sociale Dienstverlening of reeds in het bezit van het diploma; -van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij zich betrokken voelt bij de situa tie van kansarme groepen in de samenleving; -goede contactuele vaardigheden; -door de toenemende werkdruk is het van belang dat de nieuwe werkne mers beschikken over een goed werk tempo; -typevaardigheid; -woonachtig in de regio's-Gravenhage (of de bereidheid tot verhuizing daar naar toe). -bereidheid tot medewerking aan eën psychologisch onderzoek. Salaris: Voor genoemde funktie geldt een maxi mumsalaris van f 3.274,- bruto per maand. Door middel van interne selektie wor den vakatures in de hogere uitvoe rende funkties en kaderfunkties ver vuld. Zo zijn voor hen, die aan nadere voorwaarden met betrekking tot erva ring en opleiding voldoen bij gebleken geschiktheid na verloop van tijd de vol gende funkties bereikbaar; -intaker, maximum salaris f 3.753.- - senior maatschappelijk werker, maxi mum salaris f 4.277,- of; -afdelingschef, maximum salaris f4.798,-per maand. Informatie: In uw schriftelijke sollicitatie dient u uit gebreid in te gaan op uw motivatie en geschiktheid voor de functie van sociaal bijstandsambtenaar, tevens wordt u verzocht gegevens te verstrek ken omtrent werkervaring en opleiding (curriculum vitae). Voor sollicitatie dient u zich uitsluitend te wenden tot de Gemeentelijke Sociale Dienst, t.a.v. de afdeling Personeelsza ken, Postbus 23842, 2502 GV 's-Gra- venhage, onder vermelding van naam, adres en vacaturenummer. Sollicitaties inzenden vóór 6 mei 1985. Voor deze functie geldt: Het salaris is afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. Vrouwelijke gegadigden worden uitdrukkelijk ver zocht te solliciteren. Schriftelijke solliciteren onder vermel ding van het vacaturenummer in de Im kerbovenhoek van brief en enveloppe en voorzien van uw adres met post code, zenden aan het Gemeentelijk Wervingscentrum, Postbus 11, 2501 's-Gravenhage. Motip BV, fabrikant van spuitbussenlak, vraagt voor direkt event, part-time of 's avonds. Leeft. 20 30 jaar. Aanmelden Joghtlaan 8, Valkenburg, Zuid-Holland, tel. 01718- 71441. Tijdens kantooruren van 8.00-17.00 uur. Raad van State De Raad van State is een Hoog College van Staat. Hij is in de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort van de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voor de behandeling vandezgn. Kroonberoepen. De Raad kent voorts een Afdeling rechtspraak die in hoogste instantie uitspraak doet inzake overheids beschikkingen (AROB-beroepen). Bij de Raad van State zijn momenteel circa 650 personeelsleden werkzaam, verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke afdelingen. De Raad van State vraagt ten behoeve van het Kabinet van de Vice-President t Taak: de bij deze functie behorende taak is gevarieerd en veelomvattend en houdt onder meer in, het uitwerken van stenografisch of met dictafoon opgenomen brieven, nota's en verslagen; het registreren en bijhouden van gegevens n.a.v. vergaderingen; het ontvangen van bezoekers; het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken; het beheer van het archief neemt een belangrijke plaats in in deze functie. Vereist: bij voorkeur V.W.O.-diploma, aangevuld met een secretaresse-opleiding, ervaring in een soortgelijke functie bij de overheid. Enige ervaring met documentatie-werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximum f 2.974,(schaal 6 van het BBRA 1984), bruto per maand exclusief 7%% vakantietoelage. De rechtspositieregelingen van de Rijksoverheid zijn toepassing. t overeenkomstige Tot 14 dagen na het verschijnen van dit blad kunt u uw schriftelijke sollicitaties sturen aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. In verband met een toename van werkzaam heden kan op de afdeling Sociale Zaken van de dienst Welzijnszaken worden geplaatst een part-time BIJSTANDS- MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER (voor 19 uur per week) Algemene informatie: Onder de dienst Welzijnszaken ressorteren 3 afdelingen, te weten Sociale Zaken, Huis vesting en Onderwijs Welzijn. De afdeling Sociale Zaken bestaat uit een buitendienst en een binnendienst met res pectievelijk 7 en 4 medewerk(st)ers. Op de afdeling wordt gewerkt conform de uit gangspunten van het I.V.A.-onderzoek, met nadruk op financiële hulpverlening en een beperkte taakstelling op het terrein van im materiële hulpverlening. Uitgangspunt hierbij is dat beperkte immate riële hulpverlening en begeleiding gegeven wordt alléén aan personen die een aanvraag om uitkering hebben ingediend. Functie-inhoud: - het behandelen van aanvragen krachtens de Algemene Bijstandswet en Rijksgroeps regelingen; - het behandelen van aanvragen krachtens de Wet Werkloosheidsvoorziening; - het uitvoeren van heronderzoeken in het kader van bovengenoemde regelingen; - het zonodig geven van beperkte immateriële hulpverlening en begeleiding. Functie-eisen: - een opleiding op H.B.O.-niveau of een daar aan gelijk te stellen combinatie van oplei ding en ervaring; - ervaring met de hierboven genoemde werk zaamheden; - bereidheid om in teamverband te werken. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal f 1.239,- en maximaal I 1.863,- bruto per maand, salarisniveau 7 of 8 (bij een werkweek van 19 uur). - Medewerkers van de afdeling zullen worden betrokken in de selectieprocedure. - Inlichtingen over deze lunctie kunnen wor den ingewonnen bij het hoold van de afde ling Sociale Zaken, de heer W. F. Plantema (tel. 02520-77236), of bij de directeur van de dienst Welzijnszaken, de heer J. J. Peters (tel. 02520-77229). Belangstellenden worden uitgenodigd bin nen 14 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatiebrief te richten aan burgemeester en wethouders van Hille- gom, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. HELPENDE HANDEN GEVRAAGD A-VERPLEEGKUNDIGEN B-VERPLEEGKUNDIGEN ZIEKENVERZORGENDEN EN VERPLEEGHULPEN Collega's bij diverse bejaarden-, verpleeg- en zie kenhuizen wachten op jullie. Je kan direkt aan de slag voor zowel korte als langere tijd. Kom langs om je in te laten schrijven we geven je graag bij'n kopje koffie meer informatie. Dus wil je die HELPENDE HAND zien we je graag maandag 22 april binnen komen. BREESTRAAT1 LEIDEN 071-125745 SEDERT 1905 B.V. AANNEMINGSBEDRIJF 'ERICA' zoekt een JONGE UITVOERDER De werkzaamheden zullen liggen in de sfeer van de villa- en utiliteitsbouw, welke rechtstreeks onder de leiding van een bedrijfsleider moeten kunnen worden uitgevoerd, vereiste opleiding: M.T.S. en B.O.B. Schriftelijke sollicitaties: B.V. AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ 'ERICA' Paul Gabriëlstraat 70 2596 VG 's-Gravenhage t.a.v. Dhr. F. Swaak secretaresse (v/m) (20 uur p/w) vacaturenummer: 5-116/1158 Taak: de gebruikelijke secretaresse-werkzaamheden doch veelal - het typen van geschreven of op de band vastgelegde concepten van brieven, overzichten, rapporten etc., meestal in het Nederlands doch ook in de moderne talen; - maakt hierbij gebruik van een electronische schrijfmachine en meer geavanceerde apparatuur op het gebied van tekstverwerking; - verricht werkzaamheden van algemene aard zoals post distribueren, archiefwerk etc. en het vervangen van de afdelingssecretaresse bij afwezigheid. Vereist: - HAVO-diploma of vergelijkbaar niveau; - uitstekende typevaardigheid; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - bereidheid te werken met moderne tekstverwerkende apparatuur en met tape-recorder. Salaris maximaal 2477,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor 2 jaar met vooruitzicht op een vast dienstverband. Culturele Antropologie en Sociologie der Niet Westerse Volken (F.S.W.) vakgroeps secretaresse (v/m) (16 uur p/w) vacaturenummer: 5-097/1158 Taak: - verzorging van correspondentie t.b.v. vakgroeps secretariaat in de Nederlandse taal en in de moderne talen; - typen van publicaties, nota's e.d. in de Nederlandse en Engelse taal; - bediening van tekstverwerkende apparatuur IBM-visietekst; - verstrekken van (tel.) informatie van uiteenlopende aard aan stafleden en studenten; - archiefwerkzaamheden; - overige secretariële werkzaamheden. Vereist: - middelbare schoolopleiding; - secretaresse-opleiding; - ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt als 2e secretaresse op het secretariaat van de vakgroep Sociologie der Niet Westerse Volken. Salaris maximaal 2477,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. secretaresse/ cursusassistente (v/m) vacaturenummer: 5-082/1158 Taak: - het secretarieel ondersteunen van de bureaumanager en ambtelijk secretaris, incl. notuleren van vergaderingen. Voorbereiden, uitvoeren en afwerken van het administratief organisatorisch gedeelte van opleidings- en nascholingscursussen o.a. met behulp van geautomatiseerd systeem. Administratieve en organisatorische begeleiding tijdens de cursussen. Vereist: - HAVO/MAVO opleiding; uitstekende typevaardig heid; accuratesse; adm.en org. inzicht; goede uitdrukkingsvaardigheid; hoge mate van zelfstandigheid; goede contactuele eigenschappen; - gezien de aard van de functie en de samenstelling van de cursusprogramma's is het noodzakelijk om ook onder druk goed te kunnen functioneren en in voorkomende gevallen buiten normale kantooruren te werken; - ervaring in soortgelijke functie is gewenst. - leeftijd vanaf 25 jaar. Aanstelling in tijdelijke dienst voorlopig tot 1 januari 1987 Salaris maximaal 2974,- bruto per maand. Inlichtingen bij: Mw. M. IJ. Oosterhuis, tel. 071-148333. toestel 3680. Culturele Antropologie en Sociologie der Niet Westerse Volken (FSW) vakgroepssecretaresse (28 uur p/w) vacaturenummer: 5-098/1158 Taak: - verzorging van correspondentie t.b.v. vakgroeps secretariaat in de Nederlandse taal en in de moderne talen; - typen van publicaties, nota's e.d. in de Nederlandse en Engelse taal; - bediening tekstverwerkende apparatuur IBM-visie tekst; - verstrekken van (tel.) informatie van uiteenlopende aard aan stafleden en studenten; - archiefwerkzaamheden; - overige secretariële werkzaamheden. Vereist: - middelbare schoolopleiding; - secretaresse-opleiding; - ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt als 2e secretaresse op het secretariaat van de vakgroep Culturele Antropologie. Salaris maximaal 2477,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. Faculteitsbureau Sociale Wetenschappen secretaresse (v/m) (20 uur p/w, voor de middaguren) vacaturenummer: 4-384/1158 Taak: - verzorging van correspondentie; - voorbereiding en notuleren van commissie vergaderingen; - typen van verslagen, nota's, notities e.d.; - verzorging van de archieven met betrekking tot Onderwijs en Wetenschapszaken; - informatie verstrekken aan studenten maatschappij leer. Vereist: - HAVO of gelijkwaardige opleiding; - secretaresse-opleiding; - hoge mate van nauwkeurigheid. Salaris maximaal 2974,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste één jaar, zonder vooruitzicht op een vast dienstverband. Dienst Sociaal Wetenschappelijk Onderzoek (DSWO) van de Faculteit der Sociale Wetenschappen medewerker tekstverwerking (v/m) (24 uur p/w) vacaturenummer: 5-092/1158 Taak: - het in teamverband verrichten van alle voorkomende typewerkzaamhecten bestaande uit correspondentie, notities, verslagen, onderzoeksrapporten, vragenlijsten, tabellen, etc. (ook in de moderne talen). Bij deze werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van tekstverwerkende apparatuur. - vervanging hoofd secretariaat tijdens afwezigheid. Vereist: - HAVO-niveau; - typediploma; - ruime ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst vooreen periode van twee jaar, met vooruitzicht op een vast dienstver band. Salaris maximaal 2477,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Gevraagd UITBENERS/AFSNIJDERS mnl/vri van varkensvlees UITBENERS mnl/vri rundvlees Loon prestatiegericht. Vleesverwerking VERHOEF BV, telefoon van 8.00 uur-16.30 uur: 04380-11422. HET RIJNLANDS LYCEUM TE WASSENAAR vraagt voor maandag t.m. vrijdag van 13.30 tot 17.00

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 26