ptt I* rM- Ie medewerker interne controle m/v VAKATURESI VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES Telefoondistrict 's-Gravenhage vraagt een plv. chef voor de afdeling Financiëte Bedrijfsadministratie, Rhijnwijck Ziiijdtwjjf-I; ADMINISTRATEUR (m/V) gemeentelijke sociale dienst teamleider/ hoofd woonlokatie (m/v> Het telefoondistrict 's-Gravenhage is met zijn 2700 medewerkers verantwoordelijk voor de afzet van telecommunicatieprodukten en -diensten aan par ticuliere en zakelijke gebruikers in Den Haag en het omliggende deel van de randstad. Hiermee wordt een omzet gerealiseerd van 0,5 miljard. De afdeling Financiële Bedrijfsadministratie bevindt zich in een fase van heroriëntatie: van een afdeling die zich bezig houdt met verslaglegging en verant woording naar een afdeling die zich meer richt op het verstrekken van financiële informatie ter onder steuning van de bedrijfsvoering. Door het vervroegd uittreden van de huidige func tionaris komt de functie van plaatsvervangend chef over enige tijd vacant. Het werkterrein van de man of vrouw Daar de huidige functionaris nog aanwezig is kan er eerst een grondige kennismaking met de pro cessen plaatsvinden. Daarna zult u mede gaan leiding geven aan de veranderingsprocessen in de afdeling. Zodra u de hele functie gaat vervullen zult u verantwoordelijk zijn voor het samenstellen en publiceren van de periodieke financiële over zichten. U hebt de zorg voor de financiële mana gementinformatievoorziening. Tevens geeft u direct leiding aan het werk van de hoofdboek houding. Onze wensen Diploma HEAO-BE of SPD I en II of vergevorderd met deze studie. Participatieve stijl van leiding geven. Ervaring met financiële bedrijfsadministraties en het opleveren van financiële managementinfor matie. Innoverend vermogen. Wat wij bieden Het salaris is afhankelijk van ervaring en bedraagt maximaal f 4300,- bruto per maand. Jaarlijks 7 vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om de voorkeur gegeven aan een vrouw. ,Pe sollicitatie Desgewenst wordt meer informatie verstrekt door drs. ing. JJ. van der Smagt, (070) 41 24 18. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 86/85 op brief en envelop, ongefrankeerd richten aan: Centrale Directie der PTT, hoofd CAPL Postbus 30000, 2500 GA 's-Gravenhage ptt telecommunicatie Telefoondistrict 's-Gravenhage Z I Christelijke scholengemeenschap voor MDGO en ander voortgezet onderwijs. Postbus 106, 2300 AC Leiden, tel. 071 - 76 93 43. vraagt voor spoedige indiensttreding in het kader van het Werkgelegenheidsproject Onderwijs (W.P.O.) een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) voor 12 klokuren ter ondersteuning van de administratie Gegadigden dienen aan de volgende voorwaarden te voldoen: 32 jaar of jonger, geheel werkloos gedurende 1 jaar of langer. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij een positieve in stelling hebben t.a.v. het Christelijk Onderwijs. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk binnen 7 dagen richten aan de heer K. Zwitser, directeur. C00P. VERENIGING BEDRIJFSGEZONDHEIDSDIENST VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Deze dienst is ten behoeve van een dertigtal aangesloten leden-bedrijven werkzaam op het gebied van de bedrijfsgezondheidszorg met een totaal personeelsbestand van rond 13.000 werknemers (inclusief de bouwnijverheid). Bij deze dienst komt binnen kort de functie vacant van: ADMINISTRATEUR (V/M) Functie Inhoud: - de zorg voor de financiële administratie; - de zorg voor een goede planning en werkindeling; - het mede zorgdragen voor een goede interne communicatie; - het verzorgen van verslaglegging voor directie en bestuur; - het onderhouden van contacten met leden en adsp.-leden; - het behartigen van huishoudelijke aangelegenheden. Gedacht wordt aan een functionaris, die een opleiding heeft gevolgd op MBA-niveau, kennis heeft van automatiseringsprocessen en reeds ervaring heeft opgedaan in een dergelijke functie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleidingsniveau en zal nader over eengekomen worden. Tevens kan er op korte termijn - wegens uitbreiding in de paramedische sector - geplaatst worden een: ERVAREN DOKTERSASSISTENTE Functie eisen: diploma doktersassistente: - leeftijd rond 25 jaar; - ervaring - bij voorkeur in B.G.Z. - strekt tot aanbeveling: - bereidheid zich eventueel d.m.v. cursussen verder te bekwamen. Inlichtingen worden u desgewenst verstrekt door Dhr. S. P. M. Hiep directeur-bedrijfsarts B.G.D.-Leiden en omstreken Opaalstraat 3 2332 TA Leiden tel. 071-312821 "ZUYDTWIJCK" is een verpleeghuis en reaktive- ringscentrum voor soma tisch zieken. Het beschikt over 156 bedden en 20 dagbehandelingsplaatsen. Er wordt een aktief op- namebeleid gevoerd, dat resulteert in een hoog doorstromingscijfer per bed per jaar. Met een groot ziekenhuis in Lei den bestaat een samen werking. In verband met funktioneel leeftijds ontslag van de huidige funktionaris is er per 1 september 1985 een plaatsings mogelijkheid voor een MAATSCHAPPELIJK WERKER (M/V) met - voorlopig een 8/10 taakomvang. Uitbreiding naar een full-time funktie wordt in de toekomst overwogen. Zijn/haar taken bestaan o.a. uil: - het begeleiden van alle categoribn patiënten, gedurende hun verblijf in het verpleeghuis; - het, waar nodig, op direkte wijze be geleiden van familieleden en relaties van de opgenomen patiënten; - het leveren van een heldere inbreng in het multi-disciplinaire overleg; - het aktiveren van ontslagbevorderen- de mogelijkheden door o.a. het on derhouden van goede kontakten met de eerstelijns-gezondheidszorg. Voor deze funktie gelden de volgende aanstellingsvoorwaarden: - diploma Sociale Academie of HBO- MW; - leeftijd plusminus 35-40 jaar; - ruime ervaring hebben opgedaan met het afleggen van huisbezoeken; - bijzondere belangstelling voor de oudere medemens; - beschikken over goede kontaktuele eigenschappen. De salariëring is in overeenstemming met de N.Z.R.-richtlIjnen, waarbij leeN tijd en ervaring eveneens een rol spelen. Overige arbeidsvoorwaarden worden ontleend aan de C.A.O. voor het Zie kenhuiswezen. De pensioenvoorziening is ondergebracht bij het pensioenfonds P.O.O.M. Inlichtingen over de funktie worden gaarne verstrekt door mevrouw H. Bovenberg-Spoelstra, maatschappelijk werkster, tel.nr.: (071 >-769300, toestel 137. Belangstellenden worden uitgenodigd een schriftelijke sollicitatie met een cur riculum vitae binnen veertien dagen na verschijning van dit blad te zenden aan: De direktie van het Verpleeghuis en Reaktlveringscentrum "ZUYDT WIJCK", postbus 1212, 2303 BE Lei den. verpleeghuis en reaktiveringscenlrum Aaltje Noorde wier laan 50 te Leiden bik en breedereld aanneming mij Aannemingmij BIK BREEDEVELD is een gezonde on derneming welke bouwwerken uitvoert in geheel West Nederland. Voor de verzorging van onze administratie zoeken wij op korte ter mijn een die geheel zelfstandig de verantwoording kan dragen voor de admi nistratie, w.o. grootboek-, werken-, en salarisadministratie. Tevens draagt hij zorg voor de nakalkulatiewerken, maand-, kwartaal en jaarrapportering en budgettering. De administrateur ressorteert rechtstreeks onder de direktie. Funktie eisen: ervaring in een soortgelijke funktie in deze branche opleiding op minimaal M.B.A. niveau leeftijd tussen de 25 en 35 jaar dynamische en ambitieuze instelling Geboden wordt een interessante en verantwoordelijke funktie Geinteresseerden worden uitgenodigd een sollicitatiebrief (met pas foto) te zenden aan B.V. Aannemingmij BIK BREEDEVELD Havenkade 14-18 2312 RT Leiden Sollicitaties worden strikt vertrouwelijk behandeld. De GSD is onder meer belast met financiële dienstverlening aan een groot aantal cliënten. Belangrijke hulpmiddelen hierbij zijn een omvangrijk geautomatiseerd infor matiesysteem en vele procedures en voorschriften. Ter optimalisering van de dienstverlening en door oorzaken van buitenaf is de administratieve organisatie continu in beweging. Het stafbureau Interne Controle en Statistiek is hierbij nauw betrokken. Bij dit stafbureau is de functie vacant van Vanuit een controle-technische invalshoek levert betrokkene een bijdrage aan het zo optimaal mogelijk functioneren van de dienst. Overleg met de uit voerende afdelingen is hierbij vrijwel dagelijks aan de orde. De belangrijkste taken zijn: ontwikkelen van controleprogramma's en uitvoeren hiervan beoordelen van de werking van, in het administratief systeem ingebouw de, controlemaatregelen alsmede het uitbrengen van adviezen hierom trent uitvoeren van bijzondere onderzoeken rapporteren over bevindingen en actief participeren in de bespreking hier van vervangen van de chef bij diens afwezigheid Voor deze functie wordt gevraagd. een gerichte beroepsopleiding op HBO-niveau enige jaren gerichte werkervaring in een controlefunctie theoretische kennis, dan wel praktische ervaring m.b.t. administratieve organisatie/automatiseringsprocessen analytisch vermogen flexibele persoonlijkheid met incasserings- en doorzettingsvermogen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Het salaris kan maximaal f 5.060, bruto per maand bedragen voor 38 uur per week. MARIËNHAVEN te Warmond is een organisatie ten behoeve van een negental woonlokaties, waar ruim tweehonderd psychogeriatrische bejaarden wonen en daar dagelijks worden begeleid door medewerkenden, functionerend in negen multidisciplinair samengestelde personele teams. Bij één van die teams vaceert de functie van Wij nodigen actieve, enthousiaste, zich jong voelende mensen uit, te solliciteren naar deze functie. Wij willen een functionaris benoemen die: e uit persóónlijké behoefte wil meewerken aan bevordering van omstandigheden waaronder bejaarden zich thuis kunnen voelen; e zich geheel in dienst wil stellen van de op zijn woonlokatie verblijvende ruim 20 bejaarden, aan wie overwegend specifiek begeleidende assistentie dient te worden geboden; zich volledig wil inzetten voor een goede, collegiale samenwerking met zijn acht collega's hoofden-woonlokaties; slechts in een harmonisch functionerend personeelsteam werkzaam wil zijn en derhalve vanuit de eigen, leidinggevende functie met zijn directe medewerkenden zal ijveren voor de zo gewenste teamgeest; als één van zijn hoofdtaken onderkent de opdracht, te bevorderen dat er tussen de leden van zijn team medewerkenden en familieleden van de op zijn woonlokatie verblijvende bejaarden een familiale relatie groeit; zich realiseert dat, van hem in grote mate oplettendheid, opmerkzaamheid en nauwkeurigheid worden vereist, zowel bij uitvoerende als controlerende activiteiten, door hem op verschillende zaken gelijktijdig dient te worden gelet, van hem grote aandacht wordt verlangd voor grote lijn èn details, volharding, doorzettingsvermogen, zin voor systematiek, ordelijkheid, hygiëne, gevoel voor gezelligheid eo humor, alsmede representatief gedrag van belang zijn; in het bezit is van een diploma Ziekenverpleging en/of Zieken verzorging, of HBO V. of MBO V. of een qua niveau daarmee gelijk te stellen opleiding heeft voltooid, waartoe wij ook rekenen HEIO-iw of MBO-iw. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelszaken Mariënhauen, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solli citeren. Een psychologisch onderzoek kan tot de selec tieprocedure behoren. Meer informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer J. Bruin, chef van het stafbureau, teléfoon 071-254758. Schriftelijke eollicitatiee binnen 14 dagen rich ten aan de directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100. 2300 PC Leiden, met vermel ding van vacaturenummer 85.034.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 22