Uwmakelaar heeft te koop: devlietstede b.v. Een ruime keuze aan woningtypen in plan Stevenshof te Leiden ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOEDONROERENDGOED v.a.f 147.250, -v.o.n. v.a. f230.800,-v.o.n. v.a. f140.250,- v.o.n. menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv makelaardij in onroerende goederen 78 Meerkeuze-woningen 31 Luxe twee-onder-een kap woningen 55 Eengezinswoningen 78 Meerkeuze-woningen Dit zijn woningen in 2 basistypen, waarbij u kunt kiezen uit een groot aantal verschillende indelingsmogelijkheden. Wij noemen dit type dan ook de meerkeuze-woning. Er zijn talloze indellngsvariaties mogelijk (met 2,3 of zelfs 4 slaapkamers) en er zijn veel afwerkings mogelijkheden (tot zeer luxe badkamers en extra dakkapellen toe!). 31 Luxe twee-onder-een kap woningen Olt zijn ruime, luxe woningen van een heel bl|zondere archltektuur, allemaal met garage en leuke dakkapellen. Hoekbebouwlngen geven ook hier weer een zee van extra ruimte. Bulten de grote woonkamer (met open haard) hebben alle woningen van dit type 3 grote slaapkamers, een luxe badkamer met ligbad en een apart 2e toilet op de verdieping. 55 Eengezinswoningen Het gaat hier om een groep woningen die wederom in 2 basistypen kan worden onder verdeeld: 51 eengezinswoningen en 4 twee kamerwoningen. De eengezinswoningen hebben 3 slaapkamers en een flinke zolder. Er zijn veel stedebouwkundige toevoegingen zoals inpandige bergingen, dakkapellen, tuinmuren en hoekbebouwlngen die veel extra ruimte opleveren. 11 Appartementen In plan Stevenshof is ook een markant apparte mentengebouw geproiekteerd van 7 etages, waarin In totaal 11 appartementen worden ondergebracht. Er zijn In principe 2 basis typen: een tweekamer- en een driekamer woning. Alle appartementen hebben mooie balkons aan de zonzijde. Prijzen v.a. f 145.500,- v.o.n. Een mooi stukje Randstad Een van de nieuwe Leidse woongebieden is het uitbreidingsplan Stevenshof. Een mooi, groen plan, erg makkelijk bereikbaar en met frequente busverbindingen naar het centrum. In de toekomst zal een N.S. station ter hoogte van Stevenshof worden gesitueerd. Een scholenkomplex Is al gerealiseerd en binnenkort zal worden gestart met de bouw van een winkelcentrum. In dit plangebied, geheel omgeven door groenstroken en water, bouwt Wllma 175 koopwoningen. In een dergelijk plan mag een ruime variëteit aan woningtypen worden venvacht. En dat Is In Stevenshof dan ook duidelijk het geval. Er komen In dit plan 4 verschillende basistypen voor met heel wat varianten: Wilma Informatiecentrum Stevenshof (volg de Wllma route- 071-315168 bord|e3l) Het Wllma Informatiecentrum Is Iedere dag, dus ook zaterdags en zondags, geopend van 14.00 tot17.00uur! Data Makelaardij b.v. Breestraat 106,2311 CW Leiden O 071-121645 Mens Makelaardij b.v. Heereweg 231,2161 BG Llsse O 02521-19135 ihi •KANTOREN Representatief kantoorgebouw Oegstgeest- Wilhelminapark 21 Het object beslaat totaal circa 250 m2 en is ver deeld over, drie verdiepingen. De kantoren zijn o.a. voorzien van T.L.-armaturen, vloerbedekking en c.v.-gas. De staat van onderhoud is zeer goed. In de tuin is een archiefruimte gesitueerd van circa 25 m2. Vraagprijs 275.000,- k.k. breestraat 106 2311 cw lelden letei 39302 malsb nl tel.071-125041 A. VAN N ESLAAN 58 f 235.000.- Prima onderhouden woonhuis met voor- en flinke zonni ge achtertuin en carport. Indeling: hall, toilet, flinke keu met plavuizen, berging met aansl. wasapp. 1e et: royale woonkamer met parket, open haard, huisbar en thermopane. 2e et: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad toilet. 3e et: zolderkamer, c.v. (gas) ruir ALPHEN AAN DEN RIJN INZET Het woonhuis Vondelstraat 23 te Alphen aan den Rijn is ingezet op 139.000,- Bezichtigingen: 15 april 1985 van 14.00 uur tot 16.00 uur of in overleg met de bewoner. AFSLAG Donderdag 18 april 1985 om 11.00 uur in Café-Restau rant Centraal, Hooftstraat 26 te Alphen aan den Rijn. Inlichtingen: Notaris mr. F.G. Struben Wilhelminalaan 71 Alphen aan den Rijn Tel. 01720-92745 GRAAF WILLEM II LAAN 11 Goed onderhouden van dubbel glas voorziene hoe kwoning met voor- en ach tertuin, achterom, stenen berging en c.v. gas. Ind. beg.gr.: entree, hal, woon kamer met open haard, open keuken met app. Ie verd.: hal, 2 slaapk., toilet en 2e toilet. 2e verd.: over loop, 2 slaapk., berging en aparte c.v.-ruimte. Vraagprijs 179.000,- k.k. V ENDEPOELLAAN 68 Perfect herenhuis voorzien van alle comfort met voor- en achtertuin (Z), stenen berging. Ind.: woonkamer met vloerniveau verschil uitgebouwd met schuifpui en confectoren, ged. pla vuizen vloer. Mooie ruime keuken met apparatuur, royale hal met toilet, berg- kast. Ie etage: 3 slaapk. met wastafels, complete badka mer met ligbad en aparte douche. 2e toilet. 2e etage: ruime slaapk. met dakka pel, c.v.-ruimte en berging. Het huis is verfraaid met kostbare materialen. De hardhouten kozijnen zijn ged. voorzien van dubbel glas, de muren en het dak zijn geïsoleerd. Aanw.: c.v.- gas, badgeiser, zonwering en een aparte haardkachel. Prgs 200.000,- k.k. G ZAANSTRAAT 69 Zonnig gelegen hoekheren- huis met voor- en achter tuin (ZW), stenen berging en achterom. Ind.: gang, toilet, doorzonkamer met zijraam, kelderkast, nieuwe keuken. Ie verd.: 3 slaapka mers, douche, vaste kasten, vaste trap naar zolder waar op slaapkamer met dakka pel. Veel berging. Voorzien GI/leii van c.v.-gas. Spouwmuren geïsoleerd. Beneden dub bel glas. Vraagprijs 159.000,- k.k. V Av.d.HULSTLAAN 29 Goed gelegen herenhuis met voor- en achtertuin (Z), en vrij uitzicht op speelter rein, achterom. Ind.: ruime woonk. met parket, mod. keuken, gang, toilet, kel derkast. Ie etage: 3 slaapk., badk. met douche, 2e toilet, vaste trap naar zolder met grote slaapk. Dakkapel en berging. Nieuwe c.v.-ketel aanwezig, dak geïsoleerd. Vrije vestiging Vraagprijs 189.000,- k.k. V SCHUILINGLAAN 35 Hoek herenhuis met ver lengde garage voor- en ach tertuin west. Ind.: woonka mer met open haard, par ket, keuken, toilet, vestibu le. Ie etage: 3 ruime slaap kamers, badkamer met douche, 2e toilet Zoldere tage: grote slaapkamer met dakkapel, c.v.-ruimte en berging. Het pand moet ge schilderd en behangen 'worden. De c.v. en gasboi- ler zijn zojuist vernieuwd. Direct leeg te aanvaarden. Vraagprijs 229.000,- k.k. V DE HOOGKAMER 23 Subliem onderhouden tus- senherenhuis met voor- en achtertuin (zw) achterom en stenen berging. Ind.: en tree, hall, toilet, ruime li ving met rustieke open haard, balkenplafond en plavuizenvloer, open keu ken voorzien van alle appa ratuur. Ie verd.: 3 slaapka mers, luxe badkamer, ze toilet, ligbad en wastafel. 2e et.: ruime slaapkamer. Het perceel beschikt over veel bergruimte, cv-gas en boi ler. Vraagprijs 285.000,- k.k. slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vas te trap naar zolder, veel bergruimte. Spoedig leeg. Vraagprijs 149.000,- k.k. G l/"" CHOP1NLAAN 112 Mooi 3/4 kamer apparte ment met balkon en lift. kelderberging, cv. afgeslo ten entree. Ind.: grote woonkamer, 2 slaapka mers. keuken, douche, toi let. Servicekosten incl. stookkosten 280.» per maand. Glazenwasser, on derhoud, liftabonn. verze kering etc. inbegrepen. Spoedig leeg te Vraagprijs: 119.000,- k.k. Vhyacinthstraat 3 Gunstig gelegen eengezins huis in rustige straat nabij centrum en NS, met voor- en achtertuin (ZO), stenen schuur en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, ruime woonkamer en half open keuken. Ie verd.: 2 grote slaapkamers en 1 kleine slaapkamer. Badkamer met douche en balkon. Vaste trap naar grote zolder met Velux dakraam. C.v.- Vraagprijs 179.000,- k.k. a f PRINSES r BEATRIXLAAN 2 Ruim hoekherenhuis met garage, tuinen op de zon, rondom. Geheel geïsoleerd zowel spouw als dak, dub bel glas, c.v.-gas, badgeiser dus lage stookkosten. Ind.: hal, vestibule, toilet, uitge bouwde mod. keuken, rui me L-vormige woonk. met open haard 5.80x9 m. Ie etage: 3 slaapk. (1 met bal kon), badk. met ligbad en 2e toilet. 2e etage: vaste trap naar zolder met zolder kamer, veel bergruimte, dakkapellen. Vraagprijs 249.000,- k.k. keuken met alle appara tuur, ruime hal en toilet. Ie verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet. 2e verd.: waskamer, 4e slaapkamer met dakkapel. Het huis is goed geïsoleerd EIDSEWEG 379 Eengezinswoning met tuin en achterom, inwendig ge heel vernieuwd. Ind.: keu ken met apparatuur, bij keuken, toilet, grote door zonkamer met hardhouten kozijnen. Ie etage: 2/3 Royale twee onder een kap woning met garage, voor- en achtertuin (W). Ind.: L- vormige woonkamer, open haard, parketvloer, mod. G burg. wapstraat 1 Leuke hoekwoning, goed onderhouden met voor- en achtertuin pal zuid, ber ging. Ind.: vestibule, toilet, woonkamer met parket vloer, moderne open keu ken. Ie verd.: badkamer met douche, 3 slaapka- Vlizotrap naar berg er waar eventu kamer gemaa worden. Voorzien gas. Vraagprijs 139.000,- kJc. KIEVIT 28 Prima onderhouden goed geïsoleerde eengezinswo ning met voor- en achter tuin (z), berging en cv-gas. Ind.: entree, hal, woonka mer, open keuken, toilet fontein. Ie verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: overloop, 4e slaapka mer met dakkapel, cv- ruimte en bergingen. Vraagprijs 179.000,- k.k. VELDZICHTSTRAAT 9 Goed onderhouden eenge zinswoning met voor- en diepe achtertuin (z) 20 m2, achterom. Stenen ber ging. CV-gas. De gehele woning is voorzien van dubbele beglazing. Ind.: entree, hal, toilet fontein, kelderkast, keuken, woon kamer. Ie etage: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, 2e toilet. 2e etage: overloop met cv-ruimte, 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 165.000,- k.k. - TOOSkNVELTSTRAAT senherenhuis in verkeers- bijheid van winkelcentrum en scholen met voor- en achtertuin (Z), achterom. stenen berging, c.v.-gas en boiler. Ind.: entree, hal, gar derobe, toilet met fontein, grote woonk. (10.50) met ni veauverschil, open haard, al. schuifpui naar zonneter ras (Z), half open keuken, bijkeuken. Ie verd.: hal, 3 slaapk. waarvan 1 met bal kon (Z), badk. met ligbad, 2e toilet en wastafelk. 2e verd.: overloop met aparte c.v.-ruimte, 2 slaapk. met dakkapellen. Vraagprijs 239.000,- kik. r WILGENLAAN 18 Modern royale geschakelde bungalow goed gelegen met mooie grote voor- en achtertuin (z) en garage. Ind.: grote woonkamer met open haard, ruime mod. keuken, 3 slaapkamers, berging en grote hal, 2 bad kamers, 3 toiletten. Het pand is gebouwd met on- derhouds vriendelijke ma terialen, alum, en hard- perfekt geïsoleerd i. dubbel glas, voor hout, Vraagprijs 380.000,- k.k. Gl^" KOESTRAAT 14 Winkel met werkplaats, dagverblijf en moderne bo venwoning, tuin zw en schuur. Ind.: winkel, werk plaats, grote woonkeuken, woonkamer, toilet. Ie eta ge: badkamer met douche. 2e toilet, 3 slaapkamers, wastafel, balkon, 2e woon kamer, vaste kasten. Alles voorzien van c.v.-gas. Het beneden deel met winkel biedt vele mogelijkheden: wellicht is het achterfront naar het grote parkeerter rein tot hoofdingang te wij zigen. Vraagprijs ƒ159.000,- k.k. V BERKENPAD 6 Subliem onderhouden geï soleerd hoek-herenhuis aan verkeersvrije straat met garage, voor- en ach tertuin, c.v.-gas en boiler. Ind.: hal, toilet met fontein, Z-vormige woonkamer met open haard, moderne keu ken met eetbar. Ie verd.: hal, 3 slaapkamers, badka- met ligbad, 2e toilet. OVERWEEGT U TE VERKOPEN? Uw beëdigde makelaar hanteert voor u de beste verkoopvoorwaarden. Uw voordeel: 1. Aktieve aanpak. 2. Iedere week een advertentie in de krant en toch voor u geen advertentiekosten. 3. Snelle verkoopresultaten. 4. Bij verkoop betaalt u nooit meer dan het door de Minister van Economische Zaken vastgestelde courtage-tarief. 5. "No cure, no pay". Mochten wij ondanks al onze inspanningen er niet in slagen een koper voor uw huis te vinden, dan behoeft u ons niets te betalen. 6. Kopers van bij ons in verkoop zijnde wo ningen zijn aan ons niets verschuldigd. wastafel. 2e verd.: over loop, c.v.-ruimte, 4e slaap kamer. Vraagprijs 225.000,- k.k. HENDRIK G AVERCAMPPLANT- SOEN 17 Aan verkeersvrij plantsoen gelegen uitstekend onder houden eengezinswoning met voor- en achtertuin, achterom, berging voor en achter, tuinkast. Voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, hal, L-vormige woonka mer, moderne keuken, toi let met fontein. Ie verd.: hal, 3 slaapk., badk. met lig bad, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: overloop, slaapnis (oud hollands), 4e slaapk.- mét dakkapel. De woning is voorzien van dakisolatie en dubbele beglazing. Vraagprijs 159.000,- k.k. HENDR. G AVERCAMPPLANT- SOEN 19 Aan verkeersvrij plantsoen en water gelegen uitste kend onderhouden eenge zinswoning met voor- en achtertuin, achterom, ste nen berging, tuinkast, cen trale afzuiging, cv-gas. Ind.: entree, hal, Lrvormige woonkamer, moderne keu-, ken, toilet fontein. Ie verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet wastafel, aansl. wasmachine. 2e verd.:- overloop, 4e slaapkamer met dakkapel cv-ruimte en- berging. De woning is goed g VEGTEN- PLANTSOEN 14 Modern herenhuis met ga rage. tuin zw. ind.: hal. toi let, L-vormige woonkamer met open haard, open keu ken, le etage: afgesloten trap, 3 ruime slaapkamers, grote badkamer met lig bad, 2e toilet, 2e etage: gro te zolderkamer met wasta fel, berging, cv-gas. gasboi- ler, mech. ventilatie, voor zien van dubbel glas bene den. Dakisolatie. Prijs n.o.tk. Modem herenhuis met ga rage, voor- en achtertuin aan het water. Zeer goed gebouwd en onderhouden, hardhouten kozijnen, dubb. glas beneden. Dak en muurisolatie. Ind.: rui me hal, toilet, mod. hard houten open keuken met app., mime woonkamei met open haard, schroten plafond, le etage: complete mime badkamer met lig bad, aparte douche, 2e toi let, 3 slaapkamers. 2e etage: grote slaapkamer, berging. Voorzien van c.v.-gas, boi ler, mech. ventilatie. Keu ringsrapport van Ver. Ei gen Huis ter inzage. Vraagprijs 235.000,- k.k. G I/boekweitkamp 35 Goed onderhouden moder ne eengezinswoning gele gen vlakbij het winkelcen trum Winkelhof met voor- en achtertuin en groot zon nig balkon, voorzien van boiler en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: entree, hal, ber ging, badkamer met ligbad, toilet, slaapkamer, le verd.: woon-eetkamer ca. 50 m2 met perfecte keuken vc zien van apparatuur. 2e verd.: slaapkamer, 2e toilet, c.v.-ruimte en berging. Vraagprijs 175.000,- k.k. Zie ook onze advertentie 21 april in Nieuwsweek op Zondag. f Voor de met een /gemerkte /panden geldt vrije vestiging! (G - gemeentegarantie mogelijk

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 31