1 VOLKSWAGEN MAAKT EEN SPORTIEF GEBAAR. mededelingen gemeentebestuur w m 15 t/m 19 april '85 v.a.26.995 leiden Gemeenteraad Maandag 15 april a.s. om 20.00 uur Agenda: Benoeming leden Raad van Bestuur van de Stichting tot Exploitatie van Bejaarden centra Benoeming hoofd Directie Maatschappe lijke Dienstverlening (Gemeentelijke So ciale Dienst) Anti-vandalismebeleid Eenmalige tegemoetkoming aan het wa terschap De Oude Veenen in verband met het buiten waterschapsverband brengen van de Merenwijk Treffen van algemene voorzieningen ten behoeve van de exploitatie cultureel ver zamelgebouw Hooglandse Kerkgracht 20a ("Kaasmarktschool") Rioleringsaanleg c.a. Hooglandse Kerk gracht e.o. en vernieuwen Verversbrug en Heerenpoortsbrug Vaststelling verordening op grond van het gewijzigde artikel 9, eerste lid, van de Winkelsluitingswet 1976; intrekking veror dening op de winkelsluiting 1983 Verzoek om schadevergoeding op grond van artikel 49 van de Wet op de ruimtelijke ordening van de heer H. Voorzaat Wijziging tarieven Stadsgehoorzaal Verkeerslichteninstallaties Willem de Zwij- gerlaan/Kooilaan en Willem de Zwijger- laan/Haarlemmerweg/Floris Versterlaan Verhoging entreegelden Stedelijk Mu seum "De Lakenhal" en Molenmuseum "De Valk" Aanwijzing gebieden voor toepassing hoofdstuk 4 subsidieverordening stads vernieuwing Voorbereidingsbesluit vijftal lokaties in de Pieterswijk Voorbereidingsbesluit Haagse Schouw (sportterrein Smaragdlaan) Restauratie Morspoortbrug en vernieu wing aansluitende walmuur Waterstaatkundig beheer gebied Stevens hof (middendeel) Inrichten speellokaal openbare kleuter school De Loopplank Regenboogpad 1 Verzoeken om medewerking Besteding herbezettingsgelden 1985 Commissies Personeel en Organisaties en Economische Aangelegenheden Gezamenlijke vergadering woensdag 17 april a.s. om 20.00 uur in het Gulden Vlies, k. 23/24 Agenda: Aktieplan migranten Aansluitend Commissie Economische Aangelegenheden Agenda: Subsidie VW Verhoging sporttarieven Groenoordhallen Uitbreiding goedkope overnachtingsfacili teiten Motie 22, subsidie st. Leidse Binnenstad Commissie voor Onderwijs, Samenle vingsopbouw en Emancipatie Donderdag 18 april a.s. Agenda: Bezoek aan het Stedelijk Gymnasium 19.30 voordracht door de heer Roefs, rektor, over de waarde van lezen voor kin deren Deelcommlssle Leidse Schouwburg Vrijdag 19 april a.s. om 16.30 uur in de Leidse Schouwburg, Oude Vest 43 Agenda: Reorganisatie Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht in het informatie centrum In de hal van het stadhuis. Overige vergaderingen Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Maandag 15 april a.s. om 14.50 uur In ka mer 222a van het stadhuis Agenda: 14.50 uur: Hoorzitting inzake het beroep schrift van mevrouw Pera tegen de plaatsing van pand Lange- brug no. 73 op de gemeentelij ke monumentenlijst. 15.10 uur: Hoorzitting inzake het beroep schrift van de heer Kerstjens te gen de plaatsing van pand Pie terskerkgracht 3 en 3a op de gemeentelijke monumenten lijst. 15.45 uur: Hoorzitting inzake twaalf een malige uitkeringen 1984, we gens te hoog inkomen Vrijdag 19 april a.s. om 15.00 uur In de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: 15.00 uur: Hoorzitting inzake het bezwaar schrift van de heer Buttungha- Wichers op grond van de Brandbeveiligingsverordening. 15.20 uur: Hoorzitting inzake het bezwaar schrift van de heer Hoekema tegen de afwijzing op zijn ver zoek om openbaarmaking van een document met betrekking tot het Instituut Burgerraadslie den. 15.45 uur: Hoorzitting inzake drie be zwaarschriften op grond van de beschikking geldelijke steun huisvesting gehandi capten. bellen Welstandscommissie Maandag 15 april 1985 a.s. om 15.30 uur in de kantine van het Stadsbouwhuis. Agenda: Vliet, bouw gymzaal 2e Binnenvestgracht, wijz. voorgevel Colenbranderstraat 1uitbr. pand Rooseveltstraat 70, verbouwing Burggravenlaan 16, pits. dakkapel Witte Rozenstraat 41pits. dakkapel Haagweg 224, verbouwing Oude Vest 155, renovatie Kraaiheide 2, aanbr. dakraam Sjahrirstraat 3, verbouwing Hoge Morsweg 126, uitbr. achtergevel Bruggestraat 14, pits. windscherm De Goejestraat 45, pits. dakopbouw Herenstraat 95, verbouwing Cosijnstraat 25, bouwen schuur Hansenstraat 10, verbouwing Haarlemmerstraat 107-109, verbouwing Hoek Vondellaan/Plesmanlaan, pits. regu- lateurkast Surinamestraat, bouw apotheek (wijz. ma terialen) Andries Schotkade 2, pits. dakkapel Bovengenoemde bouwplannen liggen maandag a.s. tussen 10.00 en 12.00 uur ter inzage bij de secretaris van de welstands commissie, kamer 116a van het Stadsbouw huis, Langegracht 72. Voor telefonische in lichtingen en aanmelding voor het spreek recht kunt u bellen met telefoonnummer 254543, b.g.g. 254559. Voor Informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummer(s) con- tactpersonen onderaan agenda's. Diversen Asfaltering Marnixstraat Van dinsdag 16 t/m vrijdag 19 april a.s. is de Marnixstraat i.v.m. asfalteringswerkzaamhe- den gesloten voor alle verkeer. In die perio de kunnen ook de bussen er niet in. Bij de haltes komen verwijsborden naar de dichtst bijzijnde halteplaatsen. Afsluiting Rijnstroombrug De komende 2 maanden wordt de Rijn stroombrug in het Utrechtse Jaagpad ver nieuwd. In verband hiermee wordt deze brug vanaf 15 april a.s. buiten gebruik gesteld voor alle verkeer. MARKTKRAMEN HOOGLANDSE KERKGRACHT VERPLAATST Verplaatsingen Zaterdagse Warenmarkt Zeer binnenkort zullen werkzaamheden aan riolering en bestrating op de Hooglandse Kerkgracht worden uitgevoerd. In verband hiermee moeten de kooplieden, die daar 's zaterdags een marktstaanplaats hebben, de Hooglandse Kerkgracht ontruimen. Dit heeft tot gevolg dat met ingang van zaterdag 13 april 1985 de gehele branche aardappelen-groente- fruit op de Botermarkt zal komen te staan. Zowel de kooplieden, die tot nu toe op de Botermarkt stonden, als de overige van de Hooglandse Kerkgracht, zullen een plaats krijgen op de Vismarkt, het Stadhuisplein en de Koornbrugsteeg. De Nieuwstraat blijft be zet, terwijl in de Beschuitsteeg als verbin ding tussen Nieuwe Rijn en Nieuwstraat ruimte zal komen voor een aantal dagplaat sen. Met ingang van 13 april 1985 is de zaterdagse markt op de volgende plekken te vinden: - de Nieuwstraat van de Burcht tot Beschuit- i Hoogstraat tot Harte- steeg; - de Botermarkt - de Vismarkt - het Stadhuisplein -de Koornbrugsteeg - de Koombrug - de Karnemelksebrug Niet parkeren Met nadruk wordt erop gewezen, dat het ver boden is op bovengenoemd marktterrein au to's te parkeren tussen vrijdags 18.00 en za terdags 20.00 uur. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 9 en 11 maandag 15 april Wijk 10 en 12 woensdag 17 april Wijk 13 en 15 donderdag 18 april Wijk 14 en 16 vrijdag 19 april Ruimtelijke ordening Bestemmingsplan Kopbebou- wing Telderskade Op 26 februari 1985 besloten Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland het bestemmings plan Kopbebouwing Telderskade goed te keuren. Dit plan is op 9 juli 1984 door de Raad vastgesteld en heeft betrekking op het gebied dat wordt begrensd door de Hoflaan, Rooseveltstraat en globaal de bestaande bebouwing langs de westzijde van de Roo seveltstraat en de oostzijde van de Hoflaan. Met ingang van 17 april 1985 liggen voor noemd besluit en het goedgekeurde plan ge durende één maand voor een ieder ter inza ge in het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, kamer 241Zij die zich tijdig met bezwaren zowel tot de Raad als tot Gedeputeerde Sta ten hebben gewend, kunnen gedurende de bovengenoemde termijn beroep instellen bij de Kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan hen, die tijdig bezwaar hebben gemaakt te gen de wijzigingen, die bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht. Eventuele beroepschriften dienen in twee voud te worden gericht aan H.M. de Konin gin en moeten worden ingediend bij de afde ling voor Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1 te 's-Graven- hage. Bestemmingsplan Sijthoff Op 29 januari 1985 besloten Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland het bestemmings plan Sijthoff goed te keuren. Dit bestem mingsplan is op 20 februari 1984 door de Gemeenteraad vastgesteld; het heeft be trekking op het gebied dat wordt begrensd door (globaal) de achterzijde van de bebou wing aan de Doezastraat 1/1 b, het noordelijk deel van de Molensteeg vanaf nr. 14 tot en met 32 en het verlengde van de scheidings lijn tussen de panden Vliet nr. 8 en 14. Met ingang van 15 april 1985 liggen voornoemd besluit en het goedgekeurde plan geduren de één maand voor een ieder ter inzage in het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, kamer 241. Zij die zich tijdig-met bezwaren zowel tot de Raad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend, kunnen gedurende de bo vengenoemde termijn beroep instellen bij de Kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan hen, die tijdig bezwaar hebben gemaakt te gen de wijzigingen, die bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht. Eventuele beroepschriften dienen in twee voud te worden gericht aan H.M. de Konin gin en moeten worden ingediend bij de afde ling voor Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1 te 's-Graven- hage. KORTING! Normaal met al deze extra's f 30.185 U betaalt f26.995 Uw voordeel f 3.190 Lichtmetalen 5'/2 J x!3 velgen. Grille met dubbele rechthoekige koplampen. De Jetta kent u als een betrouwbare, sterke auto met een markante lijn en een immense bagageruimte van 575 liter: U weet waarschijnlijk ook dat de Jetta onlangs geheel vernieuwd is. En daarbij onder andere een grotere spoorbreedte en wielbasis heeft gekregen, plus een compleet nieuwe uitrusting. Op basis daarvan is nü de Jetta GTX gebouwd. Een auto met een felle 66 kW/90 pk motor, inclusief een 5-versnellingsbak met overdrive-karakter die een top van 176 km/h heeft. En in 11,1 sec. van 0 op 100 km/h zit. Bovendien heeft hij een sportieve extra's, waarvoor u slechts een gering bedrag hoeft bij te betalen. Wat zijn die extra's? Groen getint warmtewerend glas rondom, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, van binnenuit verstelbare spiegels, grille met dubbele rechthoekige koplampen, lichtmetalen 5'/2 J xl3 velgen, een met leer bekleed sportstuur, wielkast- en dorpel- verbreders, een kentekenpaneel in matzwart èn uiteraard GTX aanduiding op de achterklep. Tel dat 'ns bij elkaar op, bekijk vervolgens z'n prijs en dan weet u dat er sprake is van duizenden guldens voordeel. Een sportief gebaar waar u nu meteen ge bruik van kunt maken. Ga eens langs bij uw Volkswagen dealer en maak kennis met het sportieve karakter van de Jetta GTX. Mocht u niet weten wie voor u de dichtst bijzijnde dealer is, bel dan even 020-867351. WELKOM Bü UW VOLKSWAGEN DEALER. ER IS AL EEN JETTA v.a. f 21.195. EXCLUSIEF f 365 AFLEVERINGSKOSTEN, INCLUSIEF BTW. WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN. GENOEMDE PRUZEN ZIJN VANAF PRUZEN.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12