Fans ontvlammen na Haagse periodetitel Pasen legt UVS geen windeieren leidse spaarbank s Lugdunum maakt rare sprong Roodenburg in problemen Koploper Everton overtuigt WSB en DOSR naar logische 0-0 Spoor van vernielingen in Dordrecht Overwinningen op ADO en Sliedrecht Jeugdteam vierde in Cannes Uruguay naar Mexico DE DICHT BU HUIS BANK DINSDAG 9 APRIL 1985 SPORT PAGINA 15 AMSTERDAM Een kat in het nauw pleegt rare sprongen te maken. Zie Lugdunum, dat ge heel tegen zyn gewoonte in een goede eerste competiehelft ken de. Langzamerhand evenwel daalde de ploeg naar de onderste regionen van de eerste klasse. In die mate zelfs dat een goed resul taat, gisteren in het ingelaste duel tegen SDW, noodzakelijk was. Lugdunum onderkende het belang van die wedstrijd en pak te een duur punt (0-0). Vooraf gaf eigenlijk niemand iets voor de kansen van Lugdu num, dat de voorhoede Siera-- Collé—Van der Weijden om uit eenlopende redenen moest mis sen, verdediger Will Henskens (geschorst) miste en Daan Kooi- mans en Aad van Tongeren (om taktisch redenen) vanaf de bank zag toekijken. Aanvankelijk leken de Leide- naars onder de voet te worden gelopen, maar verder dan een kopbal tegen de lat van Erik Mar kus kwam SDW niet. Het SDW-- gevaar kwam verder vreemd ge noeg van Lugdunum-verdedi- ger John Zee, die de zekere Wim Eradus tweemaal in de proble men bracht. Nadat het offensief van de Amsterdammers was ge luwd, kreeg Wim Ligtvoet een unieke mogelijkheid: alleen voor Wim Kraakman schoot hij de bal in het zijnet. Hoewel dezelfde Ligtvoet en Wim Oppelaar licht geblesseerd waren geraakt, liet Koster deze routiniers staan. Een terechte keuze, zo bleek later. Hoewel de thuisploeg (nu met de wind in de rug) bleef aandringen, slaagde Lugdunum er in SDW ver van het doel te houden. Wim Eradus kwam dan ook niet in serieuze problemen. Aan de andere kant van het veld kwam doelman Kraakman één keer in moeilijkheden, toen Richard Kooien een doelgerichte lobbal van zijn schoen losliet. Op het allerlaatste moment kreek de Amsterdammers keeper een vuist onder de bal. Met grove middelen (SDW'er Zwart werd geboekt door de goed leidende Van der Pol) trachtte SDW de Leidse ploeg alsnog te overrom pelen, maar de Leidse verdedi gers én Wim Eradus hielden stand. LEIDEN - Het kan verkeren. Vorig jaar verspeelde Rooden burg tijdens het paasweekeinde het kampioenschap in de eer- steklasse door te verliezen van DCG en gelijk te spelen tegen Lugdunum; het afgelopen week einde stond in een heel ander, zij het niet onbelangrijker kader voor de ploeg uit Noord. Ditmaal moest er gestreden worden tegen degradatie, maar ook nu liet het elftal van trainer John Huguenin (volgend jaar actief voor zaterda geersteklasser RWH) een be langrijke steek vallen. Waar de concurrenten (DWS speelde ge lijk tegen NFC én won van van Rood Wit) en Lugdunum (0—0 te gen SDW) belangrijke punten behaalden, daar liet Roodenburg het zaterdag afweten tegen kop loper De Spartaan (2-6). De ploeg kreeg niet de gelegenheid die smet uit te wissen, nu het duel van gisteren tegen Hilver sum werd afgelast. Roodenburg heeft nog tien wedstrijden om de opgelopen achterstand weg te werken, maar dan zal er toch het nodige moe ten veranderen binnen het elftal. Tegen DRC werd via keihard werken nog een 2-2 deling be haald, maar zaterdag liet de ploeg zich overdonderen door De Spartaan, dat veel gerouti- neerder te werk ging. Verliezen van een koploper is op zich geen schande, maar de manier waarop dat gebeurt zegt vaak veel, zo niet alles. Zowel over De Spar taan als over Roodenburg trou- Een fout van Sjaak Nievaart (die zich na tien minuten ver keek op een vrije schop van Pe ter van Berkel) vormde de inlei ding van de nederlaag. Het jonge en zo onervaren Roodenburg begon redelijk, maar kwam die klap niet te boven. Goed, de ploeg probeerde wel van alles, maar kon laatste man Ton Bas- tiani en zijn collega verdedigers nimmer in moeilijkheden bren gen. Hoe anders was het aan de andere kant, waar Arend Worst de ruststand via twee prima tref fers op 0-3 bepaalde. Met Boudy Pijnakker voor de geblesseerde Wim Pikaar namen de Leidenaars in de tweede helft alle mogelijke risico's. Het pakte, zoals zo vaak, verkeerd uit. Jo- han Dol immers liet de 0-4 aan tekenen. Via Body Pijnakker werd het nog wel 1-4, maar top scorer Jan de Vries had het ant woord van De Spartaan direct klaar (1-5). Een benutte straf schop van Ronald Jansen nadat Pijnakker onderuit was gehaald door Bastiani verschafte Roo denburg nog een sprankje hoop. Martin van Haeften evenwel maakte aan alle onzekerheid een einde (2—6). "De overwinning van die gas ten was dikverdiend", moest de geplaagde John Huguenin na af loop toegegen. "De Spartaan was op alle fronten de betere ploeg. Berusten in degradatie doen we uiteraard nog niet, al zal het moeilijk worden". Er kan in één jaar veel veran deren. DOSR-doelman Arno Schouten werpt zich op de bal in het treffen met WSB dat i eindigde. NOORDWIJKERHOUT - Op sportpark "De Boekhorst" speel den VVSB en DOSR gisteren een weinig geanimeerd duel, dat uit eindelijk in 0-0 een logische uitslag kreeg. Beide teams pakten de za ken voorzichtig aan, immers tij dens dit inhaalduel stond er voor de posities onderaan de ranglijst toch het nodige op het spel. VVSB was het meest tevreden met de uit slag, met het behaalde punt bevin den de Noordwijkerhouters zich nu bijna in veilige haven. Voor DOSR is dat (nog) niet het geval. daarom vooraf toch stille hoop het volle pond uit dit treffen te kunnen slepen. Na dit gelijke spel voelt hij nog steeds de hete adem van de concurrentie in zijn nek, vooral ook omdat zijn ploeg de beide kop lopers in de derdeklasse a nog op het programma heeft staan. Trainer Wim Voor de rust had WSB, on danks de schuin staande tegen wind, het betere van het spel. Tot doelrijpe kansen kwam de thuis ploeg echter nauwelijks. Aan de andere zijde wist Pim van der Meer in de 30ste minuut de bal uit een Harskamp had vrije trap handig om de WSB- i een doelpuntloos gelijkspel (foto Holvast) muur heen te plaatsen, maar kee per Johan van der Berg stond op de goede plaats. Direkt na de her vatting kwam WSB korte tijd sterk opzetten. Een kopbal van Be rend van de Linden en een schot van Kees Nulkes werden een prooi voor de goed keepende Arno Schouten, terwijl Peter van de Klugt de bal van dichtbij juist naast het doel schoot. DOSR her stelde zich en nam in de loop van de tweede helft het initiatief. Ver der dan enkele gemiste kansjes voor de goed spelende Ger Riet- broek kwamen de gasten daarbij niet. LONDEN - (ANP/Reuter) - Ever- ton kan zich nu werkelijk gaan op maken voor het kampioenschaps- feest. Het spel van de „Blauwen" wordt met de week overtuigender. Everton, dat al sedert 12 januari de eerste divisie van de Engelse lea gue aanvoert, overrompelde zater dag Sunderland. Door de ruime ze ge van 4-1 op eigen terrein ver sterkte Everton zijn leidende posi tie ten opzichte van Tottenham Hotspur, dat bij West Ham United met 1-1 genoegen moest nemen. Alleen Manchester United vormt nog een serieuze bedreiging voor Everton, dat in 1970 voor het laatst de landstitel veroverde. De Mancu nians veegden het op de laagste trede van de Leagueladder vertoe vende Stoke City met 5-0 van Old Trafford. De „rode" ploeg van Li verpool behaalde een moeizame overwinning (1-0) bij Leicester Ci ty. West-Duitsland Bayern München blijft op drie fonten meestrijden. De lijstaan voerder van de Bundesliga bleef dankzij een overwinning opJ3orus- sia Mönchengladbach (1-0) in de ra ce voor de Westduitse beker. Op 26 mei speelt de ploeg van Udo Lat- tek in West-Berlijn de finale tegen Bayer Uerdingen, dat in een uit wedstrijd door een treffer van voorstopper Brinkmann Saarbrüc- ken met 1-0 overmeesterde. In het Europese toernooi voor bekerwin naars heeft Bayern het gebracht tot de laatste vier. De bekerfinalisten zijn de dezelf de als die van vorig jaar. De zege van Bayern kwam in het Olympi- scha Stadion kwam echter niet zonder strubbelingen tot stand. In de verlenging kende scheidsrech ter Heitmann de Beierse formatie een strafschop toe. Bij een onover zichtelijke situatie constateerde de arbiter dat Herbst Hoeness ten val had gebracht. Heftige protesten vermochten Soeren Lerby niet van zijn stuk brengen. De Deense inter national benutte de strafschop. België Acht wedstrijdronden voor het einde van de Belgische voetbal competitie is de titel al „zeker" voor Anderlecht. De formatie van trainer Pol van Himst heeft een voorsprong van elf punten op de concurrentie. Anderlecht rekende Paaszaterdag zelf af met FC Luik dat als een van de achtervolgers op afstand gold. Club Brugge en Wa- regem bezetten nu de tweede en derde plaats. Voor 20.000 supporters bleek FC Luik niet in staat iets van spanning in de hoogste afdeling van het Bel gische voetbal terug te brengen. Dankzij een overwinning met 3-0 handhaafde Anderlecht zijn onge slagen status. Frank Arnesen scoorde twee keer, Alex Czernia- tynski tekende voor de derde tref fer. De Brusselaars kwamen sim pel op voorsprong toen de Luikse doelman Drouguet en verdediger Wégria elkaar in de weg liepen. Het duurde overigens tot tien minuten voor tijd voordat Arnesen het duel met een tweede doelpunt besliste. SLIEDRECHT - Het paasweekein de heeft eersteklasser UVS be paald geen windeieren gelegd. Za terdag werd ADO het slachtoffer van de Leidse dadendrang (2-1 dóór doelpunten van Ton Kam- phues en Hans de Kruys), in de uit beurt van gisteren moest degrada tiekandidaat Sliedrecht er met 2-0 aan geloven. Trainer Raboen was na de twee partijen dan ook opgetogen. „De spelers hebben duidelijk revanche genomen voor de slechte eerste helft van de competitie", sprak hij, zichtbaar vergenoegd. Inderdaad kan UVS terugblikken op een ge slaagde opmars uit de onderste re gionen. De laatste drie wedstrijden werden op voorbeeldige wijze in winst omgezet, reden waarom de Leidenaars zichzelf nog kam pioenskansen toedichten. „Ze zul len in Leiden nog opkijken", ora kelde de oefenmeester optimis tisch. Gezien het spel in de twee paas- wedstrijden kan de profetie van Raboen best eens bewaarheid wor den. UVS toonde zich in beide par tijen de betere ploeg, hoewel voor al tegen ADO een voorzichtiger concept werd gehanteerd dan te gen Sliedrecht. Tegen de Hage naars kon pas in de tweede helft duidelijk worden gemaakt dat nie mand anders dan UVS recht had op de zege; in Sliedrecht ontmoet te de Leidse eersteklasser geen te genstand van betekenis. „Ach", opperde Raboen, „het be wijs is in elk geval weer geleverd dat we door wedstrijden achter el kaar te spelen weer in ons ritme zijn gekomen". UVS mocht tegen Sliedrecht van meet af aan de meeste aanspraak maken op de zege. Hoewel de gast heren via Kok Goedhart reeds in de tweede minuut een waarschu wende schuiver voorlangs het doel van Wijnand Sloos verzonden, had den de Leidenaars in het eerste part letterlijk en figuurlijk de wind mee. Tenminste na de twaalfde mi nuut, waarin een fraaie treffer van ,Ton Kamphues was afgekeurd. Kamphues knikte volmondig "ja" tegen een op rechts genomen vrije trap van libero Bert Jansen, waar na de bal onbereikbaar voor de Sliedrechtse doelwachter Spruyt in het doel verdween. Arbiter Ver beek had echter geconstateerd dat Hans de Kruys zich in hinderlijk buitenspelpositie bevond en keur de de fraaie treffer om die reden af. Verder had Sliedrecht weinig in te brengen tegen het technisch be tere Leidse spel. De beste moge lijkheid kreeg de thuisclub in de 31ste minuut toen Sloos de bal na een voorzet van Aad Goedhart los liet. Sliedrecht-spits Pierre van Gooien was er als de kippen bij, maar de Leidse sluitpost herstelde zich knap. Vlak voor rust kwam UVS op de meer dan verdiende 0-1 voorsprong. Jansen maakte bij het nemen van een toegekende hoek schop optimaal gebruik van de wind. Het paniekerige wegwerken van de Sliedrechtse verdediging was er de oorzaak van dat de bal uiteindelijk voor de voeten van Kamphues belandde, die het speel tuig in de korte hoek achter Spruyt prikte. Na de pauze leek het erop dat Sliedrecht de matige wedstrijd, met de wind mee, naar de hand zou gaan zetten. Althans, daar had het veel van weg. De opzet bleef echter in goede bedoelingen steken. Het trage tempo en de kracht van de Leidse defensie zorgden ervoor dat de spitsen van Sliedrecht het spoor snel bijster raakten. De beste mo gelijkheden waren dan ook weder om voor UVS, dat de kansen voor al creeerde via de uitblinkende Hans van Leeuwen. De zich meest al als linkerspits opstellende mid denvelder, bracht de Sliedrechte- naren soms tot wanhoop. Als excuus kan Sliedrecht aan voeren dat het dit seizoen moet volmaken zonder een paar erkende basiskrachten. Zo vertrok spits Jo han de Kok naar FC Groningen en is de zeer waardevolle voorstopper Marcel Vlot geblesseerd. Verant woordelijk voor de opbouw van Sliedrecht was nu Gert de Boer, maar de invaller voor de gepasseer de Woltersem kon zijn opdracht duidelijk niet aan. Daardoor was de degradatiekandidaat aangewe zen op fouten in de Leidse defensie en die werden nauwelijks ge maakt, waarbij wel vermeld moet worden dat de Sliedrecht-spitsen de snelheid en het raffinement ont beerden om het de tegenstander echt moeilyk te maken. Voor het meeste gevaar van Slie drecht moest typerend genoeg Hans van Leeuwen zorgen. Met een stevige terugspeelbal, die maar net langs de paal vloog, zorgde hij bijna voor de 1-1. Die zou hoogst onverdiend zijn geweest nu Hen- nie Koet en Sam Erades daarvoor al fraaie kansen hadden gekregen om de voorsprong uit te breiden. De wapenfeiten van Sliedrecht zelf beperkten zich tot doelpogingen van Boer, Van Gooien en Goed hart, waarbij het gevaarlijkste mo ment zich tien minuten voor het einde voordeed, toen Sloos drie maal achtereen handelend moest optreden. De voor voetbalbegrip pen bejaarde Leidse sluitpost be- DORDRECHT (GPD) - De sup porters van FC Den Haag hebben het behalen van de derde periode- titel zaterdagavond op geheel ei gen wijze 'gevierd'. Na afloop van de wedstrijd tegen DS'79 in Dor drecht werd het aan het veld van DS grenzende jeugdhonk van de amateurvereniging DFC eerst ver nield en later in brand gestoken. De brandweer was het vuur nog net op tijd meester. Op weg naar het station in Dordrecht werden nog talloze vernielingen aange richt. Talrijke ruiten van huizen en auto's werden ingegooid, terwijl enkele auto's omver werden ge worpen. De schade wordt geraamd op enkele tienduizenden guldens. De politie verrichtte in totaal zes aanhoudingen. Na een tip van de Haagse politie werden in de nacht van vrijdag op zaterdag vier Hagenaars op heter daad betrapt toen zij de kantine van een amateurvereniging in Dor drecht wilden binnendringen. Za terdagavond werden nog twee sup porters van Den Haag aangehou den. De een had een agent een klap in zijn gezicht gegeven, de tweede had met een vlaggestok een agent van zijn motor afgeslagen. Ook tijdens de wedstrijd waren de naar schatting 4000 Hagenaars onrustig. Scheidsrechter Verhoef moest het duel verschillende keren onderbreken omdat er supporters op het veld kwamen. De eerste wees bepaald nog niet versleten te zijn. Ook Mario Faber deed van zich spreken in de slotfase. Als invaller voor De Kruys voorkwam hij na een fout van Aad Neuteboom eerst dat Van Gooien kon scoren. Ver volgens verspeelde hij een vrije kans en kwam hij onzacht in aanra king met de al eerder geblesseerd geraakte doelman Spruyt (die zich na dit incident direkt liet vervan gen door Leo Kwakernaat). En ten slotte liet Faber zijn maatje Van Leeuwen scoren. Hoewel hij zelf in redelijke schietpositie stond, gun de hij de eer aan zijn clubgenoot, die haast op de doellijn staande de 0-2 binnentikte. keer gebeurde dat omdat tientallen Hagenaars het veld richting over dekte tribune overstaken om te schuilen voor de regen. De aan vang van de tweede helft liet enke le minuten op zich wachten, omdat ongeveer 150 supporters in de rust zelf een balletje aan het trappen waren op het hoofdveld. Enkele ogenblikken later moest Verhoef de wedstrijd weer onderbreken omdat er bekers op het veld wer den gegooid. Deze bleken later uit de prijzenkast van DFC afkomstig. "Messen" Bij een opstootje tussen Den Haag-speler Martin Jol en Kees Koudstaal van DS verschenen de Haagse aanhangers weer op het veld. „Ik zag er vier, vijf met mes sen staan", aldus Piet Wijnberg van de thuisspelende vereniging. „Toen ben ik maar snel naar de middenlijn gelopen". Scheidsrech ter Verhoef haalde beide elftallen van het veld toen er geen verande ring in de situatie kwam. Na een afkoelingsperiode van zeven minu ten en een via de omroepinstallatie uitgesproken smeekbede van be stuurslid Fred van Hal om het veld niet meer te betreden kon de wed strijd pas worden uitgespeeld. Hoewel er rekening was gehou den met ongeregeldheden tijdens de feestviering in Den Haag zelf - daarvoor waren 20 ME'ers ingezet - bleven die zaterdagavond uit. Dit doelpunt was een direkt ge volg van de ongecoödineerde She- drecht-jacht op de gelijkmaker. De goede wil alleen was niet toerei kend, de kwaliteiten en de durf ontbraken bij de onder de rode streep vertoevende Sliedrechtse ploeg. „Dit was een wedstrijd met twee gezichten", sprak de Slie drechtse oefenmeester Oosting niet geheel naar waarheid, „UVS heeft de kansen beter benut dan wij". Dat hij toch wel oog heeft voor de realiteit bleek uit zijn slot-op- merking dat zijn team het aan staande zondag, als het weer tegen de Leidenaars moet aantreden, nog moeilijker zal krijgen. Tijdens de gisteren gespeelde wed strijd tegen Heerenveen brak de Haagse aanhang een provisiewa gen open aan de rand van het veld. Toen de politie hier een stokje voor wilde steken werd zij bekogeld met (gestolen) volle limonadefles- sen. Voor de rest bleef het redelijk rustig. Baan Wanneer Dé Stoop een bepaalde mening over iets of iemand heeft, dan zal er veel, zoniet het onmoge lijke moeten gebeuren wil hij van standpunt veranderen. Trainer Rob Baan van FC Den Haag kan erover meepraten. Het moet Baan worden nagege ven dat hij de (ongelijke) strijd met de geldschieter deze periode niet uit de weg is gegaan. Niet alleen onthield hij zich in de media van commentaar op de vaak beledigen de uitlatingen van Stoop, maar sinds het voorbije paasweekeinde ondermijnde hij het standpunt van zijn voorzitter nadrukkelijk door eerst de derde periodetitel in de eerste divisie binnen te halen en twee dagen later koploper Heeren veen met 3-0 af te drogen. Jammer genoeg voor Rob Baan is daarmee blijkbaar nog niet het 'onmogelijke' gerealiseerd waar door Stoop zijn mening over de trainer zal veranderen. „We moe ten natuurlijk wel nuchter blij ven", liet Stoop zaterdagavond tus sen al het feestgedruis na de 0-0 te gen DS'79 weten. „Ik begrijp dat er nu wat emotioneel wordt gerea geerd, maar niemand moet verge ten dat we een tamelijk gelukkige derde periode achter de rug heb ben met zwakke tegenstanders. En Baan kan nu wel uitroepen dat de ze titel (de eerste tastbare prestatie voor de Hagenaars na het winnen van de KNVB-bekerfinale in 1975, red.) zijn verdienste is, maar hij vergeet dan wel dat ik voor de ver sterking van zijn elftal heb ge- zorgd".FC Den Haag boekte een seizoenrecord aan toeschouwers gisteren met de wedstrijd thuis te gen Heerenveen. Er passeerden ruim 8000 toeschouwers de toe gangspoorten van het Zuiderpark. Die zagen Den Haag Heerenveen in de eerste helft volledig overklas sen. De absolute uitblinker aan Haagse zijde, ex-Roodenburger Ron de Roode, bracht het verschil in de stand tot uitdrukking via twee doelpunten in de 25e en 30e minuut. Na rust werd Heerenveen, dat nu wel met drie spitsen ope reerde, wel sterker, maar miste met name de aanvallende impulsen van middenvelder Pieter Bijl (hij werd volledig 'lamgelegd' door de even eens van Roodenburg afkomstige Marco van Alphen), om iets terug te doen. Karei Bouwens tilde de stand vier minuten voor tijd zelfs nog naar 3-0, waarmee Heerenveen nog wel gedeelde eerste blijft, maar Den Haag tot op twee punten zag naderen. CANNES - Het Nederlandse voetbajjeugdteam, bestaande uit spelers tot 17 jaar is op Tweede Paasdag tijdens het in ternationale toernooi in Cannes als vierde geëindigd. Neder land, met UVS'er Richard van Polanen, speelde in de wed strijd om het brons tegen Frankrijk 1-1, maar de Fransen zegevierden doro het beter ne men van strafschoppen (6-5). De stand bij de rust was al 1-1, door treffers van Sevcenko in de 23e minuut en PSV'er Vis- caal veertien minuten later. Een dag eerder miste Neder land ondanks een 3-1 zege op Engeland de eerste plaats in de groep, omdat ook Italië zijn slotwedstrijd (1-0 tegen de Sowjet-Unie) won. Van Pola nen werd in dit duel vervangen door Van Laar. MONTEVIDEO/SOFIA (AP/DPA) - Uruguay heeft zich zondag via een 2-1 overwinning op Chili als eerste naast gastland Mexico en titelhouder Italië gekwalificeerd voor de wereldkampioenschappen voetbal 1986. Bulgarije sloeg zaterdag de poort dicht voor het elftal van de DDR, dat in Sofia met 1-0 werd verslagen. Voor 80.000 toeschouwers opende José Batista in de negende minuut via een vrije trap de score voor Uruguay. Na een klein half uur werd het gelijk door Jorge Arevena uit een strafschop. Eveneneens van elf meter 'schoot' Venancio Ramos de thuisploeg in de 57e minuut naar Mexico: 2-1. Het verliezende Chili krijgt nog een herkansing in een extra competi tie tegen de nummers twee in de groepen twee en drie van de Zuidameri- kaanse zóne. De eindstand in groep 2: Uruguay 4-6, Chili 4-5, Ecuador 4-1. De enige treffer in het duel tussen Bulgarije en de DDR voor groep 4, waarin ook Frankrijk en Joegoslavië uitkomen, kwam pas drie minuten voor het laatste fluitsignaal tot stand. Middenvelder Stoitsjev Mladenov van CSKA Sofia passeerde met een ogenschijnlijk onschuldig schot de Oostduitse doelman Müller. De stand in groep is: Frankrijk 4-7 (7-0), Joegoslavië 4-6 (4-2), Bulga rije 4-5 (5-1), DDR 4-2 (7-6), Luxemburg 4-0 (0-14). Het voetbalteam van Indonesië heeft de volgende ronde bereikt van het Aziatische kwalificatietoernooi. In subgroep 3 werd Indonesië onbereik baar door een gelijkspel tegen India (1-1). Hong Kong versloeg Brunei met 5-1 en Koeweit klopte Noord-Jemen met 5-0, Zuid-Korea won in Seoul met 4-0 van Nepal. Ook in Afrika werden enkele kwalificatiewedstrijden gespeeld. In Ra bat won Marokko met 2-0 van Malawi. Nigeria klopte in Nairobi gastland Kenia met 0-3, terwijl Zambia voor eigen publiek Kameroen met 4-1 ver sloeg. Ivoorkust en Ghana deelden in Abidjan de punten: 0-0. ADVERTENTIE De rente wordt maandelijks op uw bankgirorekening gestort Looptijd 5 of 10 jaar. Minimale storting f 15.000,-. 5 jaar 7OC0/ 10 jaar 7 CA0/ Rente: Rente: 1|VV/O Effektief: 7,50% EfFektief: 7,76%

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 15