Mobil beloont het verschil tussen klanten en trouwe klanten. Vanaf 1 april wordt het heel aantrekkelijk om een trouwe Mobil klant te zijn. Want vanaf die dag komt u bij elk Mobil station in aanmerking voorde Mobil MC-card. Die card is veel waard. Hij geeft u bij voorbeeld een jaar lang extra korting op alle voordelige aanbiedingen uit de Mobil Mini Mart. Maar ook op andere zaken: evenemen ten, hotels, reizen. Met de Mobil MC-card bentu bovendien gratis abonnee van MC Magazine, een tijdschrift vol aanbiedingen, tips en interessante artikelen voor autorijders en hun passagiers. Het eerste nummer ligt al bij uw Mobil station. Gratis. De Mobil MC-card is bedoeld voor trouwe klanten. Het enige wat u dus hoeft te doen, is even bewijzen dat u zo'n trouwe Mobil klant bent. Als u nu naar het dichtstbijzijnde Mobil station gaat, krijgt u een spaarkaart. Op die spaar kaart moet u 10 MC-zegels plakken. Bij elk bezoek aan een Mobil station, krijgt u één gratis MC-zegel. De volgeplakte kaart stuurt u op naar Mobil en u ontvangt per omgaande post uw offi ciële Mobil MC-card die een heel jaar geldig blijft. Die card is op zichzelf al een aardig cadeautje, want u ontvangt hem in een fraaie, gratis portefeuille met notitiebloc. Uw initialen staan op de buitenkant. Ook krijgt u er een koffer- label bij. Maar uw MC-card is ook een kanskaart. Elke card is namelijk genummerd en met dat nummer maakt u kans op een groot aantal auto- citytrips met veel extra attracties. Het loont de moeite om een trouwe Mobil klant te zijn. Want Mobil gaat uw trouw belonen. Tot spoedig ziens. En welkom bij het Mobil tankstation. Haal vlug uw MC-spaarkaart. Samen met het gratis tijdschrift. En als u er toch bent, neem dan meteen een smakelijke Paasverrassing mee (die is ook al gratis!) Mobil MC. Het verschil tussen klanten en trouwe klanten.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 8