content 2 2 Part-time operators GRAFISCH INKOPER m/v DIRECTEUR (m/v) industrie VAKATURES! VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES Jonge mensen DRUKKERIJ DELTABACH rechtspositiemedewerker m/v 36 uur per week leiden St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp leidse onderwijs instellingen ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN veipleegkundige m/v apothekers assistent m/v analist m/v medewerkers i voor de inservice-opleiding tot ziekenverzorgende De opleiding start in september 1985. Zij bestaat uit een theoretisch en een praktisch gedeelte. Er worden stages vervuld op diverse afdelingen van het ziekenhuis en in het verpleeghuis St. Bernardus. Je begint met een introduktie-pieriode van twaalf weken, waarin je voor namelijk theoretisch onderwijs krijgt. Na deze introduktie-periode krijg je een aanstelling als leerling-zieken verzorgende en ga je ook salaris ontvangen. De hoogte van dit salaris bedraagt f 1.408,— bruto per maand voor het eerste leerjaar. Van toepassing is de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Als vooropleiding is vereist: tenminste MAVO-3, LHNO of LBO met mini maal twee vakken op C-nivo en de rest op B-nivo. Verder dienen kandidaten minimaal 17 jaar oud te zijn. Als je vragen hebt bel dan met de afdeling personeelszaken, telefoon 02523-8244. Je kunt natuurlijk ook meteen solliciteren. Vergeet niet je leeftijd en opleiding te vermelden. Stuur de brief naar: Psychiatrisch Ziekenhuis Sancta Maria, t.a.v. de heer J.A. Swaalf, hoofd personeelszaken, postbus 5000, 2200 KA NOORDWIJK. Sancta Mana te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met ruim 600 pahentenplaatsen. Het ziekenhuis heelt een personeelsbestand van circa 700 medevierkers, waarvan een aantal teedmaen ziekenverzorgenden en leerlingen ziekenverpleging B. De opleiding tot ziekenverzorgende vindt plaats veringscentnjm St. Bernardus te l senreakti- psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1. 2204 BA Noordwiik iZ I Drukkerij Deltabach is een kleine maar goede drukkerij die gevestigd is op het industrieterrein "Grote Polder" bij de Heineken Brouwerij te Zoeterwoude. Met behulp van twintig medewerkers en een modern ma chinepark, wordt er in vlot tempo een gevarieerd pakket organisatie-, handels- en reklamedrukwerk vervaardigd. Door de sterke groei en onder invloed van de arbeidstijd verkorting hebben wij op korte termijn behoefte aan de volgende nieuwe enthousiaste medewerkers: Ervaren offsetdrukkers gediplomeerde vakmensen die zelfstandig een mooi stukje vierkleurendrukwerk kunnen maken op onze Hei- delbergers GTOZP en MOZP, geven wij graag een uitste kende beloning. Parttime hand-machinezetter bestaat er nog zo'n ouderwetse vakman die onze gehele loodzetterij komt runnen voor halve dagen? Oproepkrachten voor de binderij Om het hoofd te kunnen bieden aan plotselinge drukte in de binderij in verband met mailingen, inpakwerk en der gelijke zoeken wij krachten die telefonisch pijlsnel oproepbaar zijn teneinde ons de helpende hand te bie den. Wilt u meewerken aan de expansie van een bloeiend be drijf? Reageer dan snel! Bel, schrijf of stap tijdens werk tijd bij ons naar binnen en vraag naar de heer De Jong. Oranjelaan 37 2382 PK Zoeterwoude Najaar 1985 hopen wij ons nieuwe pand Energieweg 23 te betrekken. Binnen de afdeling rechtspositie/salarissen van de Directie Onderwijs is een vacature ontstaan voor de functie van Van de kandidaat voor deze functie wordt verwacht dat zij/hij: in nauwe samenwerking rechtspositionele zaken t.b.v. het ko/lo (straks de basisschool) en het buo kan verwerken; de organisatie van de invallerspool zal verzorgen; reeds enige jaren ervaring op dit terrein heeft; een hoge mate van nauwkeurigheid bezit; bereid is, op termijn, ook de salaire afwikkeling in het werkpakket op te nemen; een opleiding op minimaal mbo-niveau heeft; over eigen initiatief beschikt. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Aan de functie is een maximum salaris van f 3.274, bruto per maand (schaal 7) bij 40 uur verbonden. Het aanvangssalaris wordt in nader overleg vastgesteld. Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de heer P. Peters, hoofd van de directie Onderwijs, telefoon 071 - 254301 of de heer P. Kop, hoofd van de afdeling Rechtspositie en Salarissen van de directie Onderwijs, telefoon 071 - 254331. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te sollici teren. Schriftelijke sollicitaties met motivering en cur riculum vitae, binnen 14 dagen en met vermel ding van vacaturenummer 85.026, te sturen aan de directie Personeel en Organisatie, Post bus 9100, 2300 PC Leiden. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. Bij de afdeling Automatisering zullen binnenkort twee vacatures ontstaan. Totaal 3 operators be dienen bij toerbeurt één week (vier avonden van 2 uur en één (voor de avonduren) avond van 4 uur) de IBM-com- puter type 4331Aanvang van de werkzaamheden 18.30 uur. Naast interesse en inzicht in de materie vragen wij een soepele houding voor het overnemen c.q. wisselen van de diensten. Het bruto uurloon is afhankelijk van leeftijd max. f 13,09, exclu sief onregelmatigheidstoeslag. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door de heer J. Har- laar, systeembeheerder, telefoon 071-899250 toestel 590. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 12/85. C~:*o*iüion oocn i _:_ii_ Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen meer dan 450 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge opleidingen op een breed terrein van het algemeen vormend en beroepsonderwijs. Het omvangrijke pakket drukwerk, voor zowel de lessen als voorlichtings- en promotiemateriaal, bezorgt onze afdeling Inkoop handenvol werk. In onze afdeling INKOOP ontstaat een vacature voor een bekwaam die vrij zelfstandig belast kan worden met het inkopen van enerzijds een gevarieerd pakket drukwerk, zoals studiegidsen, folders en intern drukwerk en anderzijds software, auditief materiaal en opbergbanden voor ons drukwerk. Hij/zij dient in staat te zijn de chef bij diens afwezigheid te vervangen. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: het behandelen van offertes en het plaatsen van orders, in goed over leg met onze interne opdrachtgevers het bewaken van levertijden, prijzen en kwaliteit het opstellen van begrotingen. De functie-eisen zijn: diploma Grafische MTS of gelijkwaardige opleiding leeftijd tot ca. 30 jaar ervaring in soortgelijke commerciële functie naast tact en accuratesse ook een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid het vermogen tot improviseren en het stellen van prioriteiten. Belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie, met uitvoerige omschrijving van opleiding en ervaring, te richten aan onze afdeling Perso neelszaken. Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp tel. 071-45 12 16 Meer dan 'n gewoon uitzendbureau. Intensive Care en Beademing Op deze afdeling, welke een regionale functie heeft, worden patiënten (vol wassenen, kinderen, zuigelingen) opge nomen, bij wie vitale functies zoals ademhaling, temperatuur-regulatie, bloeddruk-regulatie, kunstmatig dienen te worden overgenomen of bijgeregeld. Op deze afdeling bestaat een plaats ingsmogelijkheid voor een vac.nr. 430.V.53.13.LD Die bij voorkeur in het bezit is van het diploma brede basis Intensive Care. Salaris: max. f 2974 bruto per maand. De aanstelling geschiedt vooralsnog tot 1 januari 1986. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.E. de Windt, coördinator/supervisor (071- 262298), de heer W. Kooyman, ver pleegkundig hoofd (071-262690) of door mevr. H.S.M. Guldemond-Naeyé, personeelsconsulente (071 -262720). Reacties gaarne binnen 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten tie. Apotheek Op de afdeling Receptuur ontstaat de vacature van vac.nr. 080.R.63.13.LD Werkzaamheden zijn o.a.: - verrichten van gevarieerde werk zaamheden binnen de receptuuraf deling; - bevoorraden van de afdelingen van het ziekenhuis en het onderhouden van de hieruit voortvloeiende contac ten, in het bijzonder met de verple gingsdienst; - gebruiksklaar maken van (o.a. Inji- cieerbare) toedieningsvormen. Verlangd: het diploma apothekersas sistent, belangstelling voor de genees- middelendistributie en farmacothera pie. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. P. Vermey, hoofd Apotheek (071 -263390). Reacties gaarne binnen 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten- Afdeling Endocrinologie en Stofwisselingsziekten Bij het Balanspaviljoen kan worden geplaatst een voor 20 uur per week vac.nr. 078.D.65.13.LD Taak: participeren in een onderzoek naar verhindering van de effecten van tumors op het skelet. Bij patiënten wordt hiertoe een nieuwe behandeling toegepast en de resultaten worden gemeten aan de hand van biochemi sche veranderingen in bloed en urine. Vereist: MBO of HABO-A klinisch che misch. Aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst ten laste van het K.W.F. tot 1 januari 1986 met mogelijk verlenging. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max. f 2691 bruto per maand bij een volledige dagtaak. Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door Prof. Dr. O.L.M. Bijvoet of mevr. R. van der Meer-de Jong (071 - 262484). Reacties gaarne binnen 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten- tia Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een briefte zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leden O PROMEGAis een fabrikant van biotechnologische produkten voorde moleculaire biologie. Naast de ontwikkelings- en produktiefaciliteiten bij het moederbedrijf in de Verenigde Staten, zullen in Neder land, als Europese hoofdvestiging, produkten worden ontwikkeld en aan het bestaande produkten pakket wor den toegevoegd. I.v.m. de toenemende aktiviteiten wordt gezocht naar twee nieuwe medewerkers, met ieder een volledige dag taak. In het laboratorium is plaats voor een ANALIST(E) op HBO-B biochemie niveau, bij voorkeur met enkele jaren ervaring. De werkzaamheden zullen naast onder zoek t.b.v. de ontwikkeling van nieuwe produkten, ook kwaliteits controle en verkoop gerichte aktiviteiten om vatten. De tweede vakature betreft een COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER De werkzaamheden zullen bestaan uit commerciële akti viteiten, orderafhandeling en verkoop administratie. Flexibiliteit en improvisatievermogen zijn van belang. Heeft u belangstelling voor een van deze funkties schrijf ons dan, Promega BV, Wassenaarseweg 76, 2333 AL Leiden MV Voor diverse bedrijven in de omgeving van Leiden zoeken wij in de leeftijd van 18 t/m 20 jaar. De werk zaamheden lopen uiteen van lopende band werk tot magazijnwerkzaamheden. V Wil je direkt aan de slag en ben je bereid je handen flink uit de mouwen te steken, kom dan zo snel mogelijk langs om je in te laten schrijven. EU uitzendbureau content BREESTRAAT1 LEIDEN 071-125745 CHR. MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL LEIDEN uitgaande van de ver. voor Prol. Chr. Beroeps- en ander voortge zet onderwijs voor Leiden e.o. GEVRAAGD PER 1 AUGUSTUS 198S: 2 LEERKRACHTEN ELEKTROTECHNIEK theorie en/of praktijkbevoegdheid 58 leseenheden. Uitvoerige sollicitaties te richten aan het bestuur van c Chr. M.T.S., Lammenschanspark 5, 2321 JK Leiden. Inlichtingen worden verstrekt door de direkteur de heer A. Vogelaar, telefoon 071-761800 (school) Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiderdorp/Zoeterwoude-Meerburg roept sollicitanten op voor de functie van van de R.K. Basisschool De Meijehof, Vronken- laan 2a te Leiderdorp. Van de directeur wordt verwacht: vanuit eigen overtuiging bevorderen en uitbou wen van het katholiek onderwijs aan deze school bezielend leiding kunnen geven aan een team van 5 onderwijsgevenden. Informatie over de functie kan desgewenst worden ingewonnen bij het huidige hoofd van de school, de heer G. van Dijk, telefoon school 071-892824. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na ver schijnen van dit blad worden ingestuurd aan de Stichting Katholiek Onderwijs Leiderdorp Zoeterwoude-Meerburg, p/a de heer J. Groene- woud, Servatlusstraat 19, 2382 XR Zoeterwou de.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18