'Blijf van Wassenaarse grond af Vrachtauto blijft obstakel Actie tegen migranten-pamfletten CENTRUI bEMOCRATEI Lenco's: We doen iets voor Leiderdorp Onderhandelingen in Zoeterwoude in impasse Dropping gaat door - maar willen gemeenten zelf wel? Wethouder verbijsterd9 over Haagse annexatieplannen Leiderdorps kind geschept Gesprek over Vrouwenweg Elfstedenkoorts zakt niet in Oegstgeest Leiderdorpers krijgen nu tegengeschrift in de bus 'Nauwelijks voordelen aan verwarming met afvalwater' hans janmaat lunten vei PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 29 MAART 1985 - LEIDERDORP - Ter heid van het 12V&-jarig bestaan van het Leiderdopse duo de Lenco's is er morgen een feest avond in de gymnastiekzaal van het Zijlkwartier in Leider dorp. De kaarten voor het feest zijn in principe uitverkocht, maar direct voor de aanvang van de avond, om acht uur, is nog een aantal kaarten ver krijgbaar. Op de feestavond wordt op getreden door Corry Konings, Arne Jansen, Frank Mirella, Henny Langeveld en het orkest Herman Lippinkhof. Ook de Lenco's zelf zullen een aantal nummers ten gehore brengen. De geheel Nederlandstalige avond wordt aan elkaar gepraat en gezongen door Hans Ver snel. Nico de Jong(37) en Rinus Wesselink (38), geboren Leider dorpers uit het Doeskwartier, vormen samen het duo de Len co's. Ze begonnen in oktober 1972 met een drumstel en een accordeon en speelden en zon gen voornamelijk op bruiloften en partijen. Over belangstelling hadden ze niet te klagen. Die belangstelling werd pas echt groot, nadat ze in 1980 hun grote hit 'Esmeralda' hadden. Het nummer werd zelfs drie keer vertoond in het televisie programma 'Op losse groeven'. Vanaf die tijd treedt het duo overal in het land op en is het aantal opgenomen platen ge stegen tot dertien singles en drie elpees. Bovendien werden nog drie cassettes volgespeeld. De Lenco's zijn geen 'profs'. Nico de Jong: "We durfden het niet aan. We dachten oorspron kelijk ook dat er niet echt een markt voor was. Wij zijn simpe le jongens en willen gewoon netjes geld verdienen". Nico werkt in het dagelijks leven als ambtenaar en Rinus komt aan de kost als onderhoudsmon teur. Wel gaan de activiteiten van het duo onverminderd door. Binnenkort gaan ze weer een plaat opnemen op het label van Johnny Hoes. Het feest van zaterdag wordt volgens Nico een groot succes. Hü legt uit waarom: "We doen het puur voor de feestelijkheid,, want we moeten er geld bijleg-' gen. Maar wij zijn geboren Lei derdorpers en willen nu iets voor de mensen doen. Ook om de andere verenigingen in Lei derdorp, die niet altijd even goed lopen, te stimuleren. Het moet een groot feest worden, voor veel Leiderdorpers en uit de omgeving". ZOETERWOUDE - De onderhan delingen over het vinden van een parkeerplaats voor vrachtwagens in de Zoeterwoudse dorpskern ver keren in een impasse. Al jaren wordt er gepraat over verschillen de oplossingen voor het parkeer probleem. De onderhandelingen met gegadigden die het probleem de wereld uit kunnen helpen, lo pen vast door de voorwaarden die zij stellen, aldus de gemeente. Momenteel parkeren veel vracht wagenchauffeurs hun trucks in de woonstraten van Zoeterwoude. Met name in de Loethe, op de hoek Ambachtsherenweg/Kerklaan en op het parkeerterrein bij sportpark Haasbroek wordt geparkeerd. Het is de gemeente in meerder opzich ten een doorn in het oog. Bij het sportpark wordt het weg- Burgemeester Houdyk heeft gis- dek van de Nieuweweg kapot ge- teravond tijdens de vergadering draaid door de korte bocht die de van de gemeenteraad J. van der vrachtwagens moeten maken. Bo- Geest (CDA) geantwoord "op korte vendien wordt het opslokken parkeerruimte door vrachtwagens met name in het weekend als lastig i. Openbare werken termijn stevige stappen te onder nemen". "Het wordt tijd om de knoop eens echt door te gaan hak- ken in deze lang slepende zaak", al- Zoeterwoude is de situatie op het dus Houdijk. Maatregelen zouden parkeerterrein niet ontgaan. Bin- moeten bestaan uit het aanleggen nenkort zal een voorstel tot verbe- i speciaal vrachtwagenpar- tering van het wegdek op het ter- keerterrein (gedacht wordt a rein worden gedaan. Omdat er 'altijd' vrachtwagens staan geparkeerd op de Ambachts herenweg, wordt het uitzicht op sommige plekken ernstig bemoei lijkt. Zo zijn er hierdoor in het verleden ongelukken gebeurd bij de kruising met de Kerklaan. locatie bij de Miening) geval in het weekend - het weren van vrachtwagens op het parkeer terrein van Haasbroek. Maar dan zullen er eerst openingen in de on derhandelingen moeten komen. Gemeentesecretaris Kruithof: "Wij hebben een lange adem". WASSENAAR/LEIDEN - Op Koninginnedag zal het luchtruim boven enkele Wassenaarse en Leidse voetbalvelden zwart zien van het papier. De 'stichting 40 jaar voedsel en vrijheid' heeft de ge meenten namelijk uitgekozen als droppingsplek: acht tot negen vliegtuigen die in de oorlog voedsel lieten vallen, gooien 30 april rond drie uur 'Vliegende Hollanders' omlaag. Tenminste, wanneer de gemeentebesturen van beide gemeen ten 'ja' zeggen en hun fiat doorgeven aan de Rijksluchtvaartdienst. Op dit moment is dat nog wat wazig. Zo laten B en W van Leiden weten nog niet te hebben beslist over de zaak, terwijl de 'stichting 40 jaar voedsel en vrijheid' vanuit Den Haag laat weten de vrijwa ring al binnen te hebben. En in Wassenaar zegt men van niets te weten, terwijl Hilgeman van de plaatselijke oranjevereniging Koningin Wilhelmina trots meldt dat "de burgemeester in een gesprek zeer enthousiast had gereageerd op de plannen". Het gaat om een ingrijpende beslissing. Wegen in de buurt van de dropplek moeten bijvoorbeeld worden afgezet tijdens de drop ping, om een verkeerschaos te voorkomen. En in beide gemeenten zijn forse wegen in de buurt van de plekken (het Wassenaarse Blauw-zwart terrein en de Leidse UVS- en Lugdunum-velden). VRIJDAG Leiden Aniba's muziekkamer, Herenstraat 1 Open podium folkclub Horus, 21 uur. Waaggebouw, Aalmarkt 21 - Vrouwer avond 'Roze Lente' met optredens thej tergroep en rockbands, 21-04 uur. School Valkenpad - Bingo-avond Th Little Stars', 20 uur. Leiderdorp RCL-gebouw De Bloemerd - Klaverjas paasdrive, 20 uur. Zijlkwartier. Van der Marckstraat 19 Bijeenkomst Imkersvereniging Leide e.o. met lezingen en film, 20 uur. Medische Diensten WASSENAAR - De Wassenaarse wethouder Barning is "verbaasd en verbijsterd" over de door de Haagse wethou der Van Otterloo geuite wens om een deel van het villa dorp te annexeren. Van Otterloo (PvdA) opperde dat idee deze week tijdens de halfjaarlijkse bijeenkomst van ge meente- en provinciebestuurders. Aanleiding: Den Haag moet meer bouwruimte krijgen voor de ruim 40.000 wo ningzoekenden. ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om I uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleei voor spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, v. Tol, Zwanenburg! 1 Meijer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groep neveld, De Ruiter: za 8 uur tot zo 8 uur: M. Zwijnenburg i Gallaslaan 24, Leiderdorp, tel. 412166| spreekuur: Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: J.A. Verhage, Pluim, zeggekreek_3, Leiderdorp, tel. 218661, Geen sprake van, oordeelde Bar ning. "Het is en blijft Wassenaars grondgebied en Den Haag weet dit duvels goed", zo liet hij gister avond tijdens de commissieverga dering financiën weten. Hij beant woordde daarmee de vragen, die door een verontruste WD-fractie- voorzitter Aptroot waren gesteld. Concreet gaat het de Haagse wet houder om park Clingendael en een gedeelte van de sportterreinen aan de Waalsdorperlaan/buurtweg. Zodra deze stukken grond in Haag se handen komen, is de stad in staat de woningnood op te lossen. Overigens denken lang niet alle Haagse bestuurders er zo over, want na het uiten van deze wens brak er een storm van kritiek los. De Haagse fractievoorzitters van de WD en het CDA noemden de uitlatingen van de wethouder al meteen "verwerpelijke onzin". Overigens zouden de opmerkin gen geen politieke status hebben en slechts "particuliere opvattin- gen" van Van Otterloo zijn. Dat LEIDERDORP - Een twaalfjarig schrfjft althans de Halgse WD- jongetje uit Leiderdorp is gisteren fractievoorzitter Hubert in een ver- door een automobilist Nu, bijna driekwart eeuw later, wil de bewuste Haagse wethouder een grenswijziging via het bestuur van de provincie Zuid-Holland 'doordrukken'. De provincie zou, oordeelde Van Otterloo, het over leg maar moeten openen. Desgevraagd verklaart een woordvoerder van de provincie dat het zó niet werkt. "Als een gemeen te behoefte heeft aan een grenswij ziging moet dat ze dat initiatief zelf nemen. Dat heeft Gedeputeerde Boone tijdens het bewuste werk bezoek ook duidelijk gezegd. Alles is altijd bespreekbaar, een grens wijziging is natuurlijk allesbehalve een uitzondering, maar wij kaarten niets aan", aldus de woordvoerder. Rus, Kruis: za 8 uur tot 24 uur: I straat 2a, tel. 122522. A. Hammerstein, tel i i Luyk, Was Hilariteit in het Rijnlands Lyceum, waar leraren en leerlingen zich in alle bochten wrongen c kalentocht' te volbrengen. Op de foto wordt een deelnemer bijkans een wak in geduwd... ZOETERWOUDE - De bewoners van de Vrouwenweg in Leiden zul len op korte termijn door het Zoe- deling van gemeentelijke samen- terwoudse gemeentebestuur wor- werkingsgebieden, die momenteel den uitgenodigd voor een gesprek, aan de orde is. Wassenaar zou na- Samen met een delegatie van de melijk liever niet bij een regio gemeente Leiden moeten de ver- Groot-Den Haag worden inge- keersproblemen en de mogelijke deeld. oplossingen dan worden doorge- ontschuldigende brief aan zijn Wassenaarse collega Aptroot. Een en ander weerhield wethou der Barning er gisteravond niet van zijn Haagse collega te be schimpen: "Ik ben hooglijk ver baasd dat een dergelijke opmer king via die lijn, het werkbezoek van de commissaris der koningin, ons bereikt. Er is geen enkel con tact geweest over een eventuele in lijving". WD-fractievoorzitter Aptroot deed er nog een schepje bovenop: "Men klaagt wel eens dat Wasse naar niet in het gewest Den Haag zit. Maar als men op een dergelijke manier met zijn buren omgaat, dan moet je niet eens zitting nemen in zo'n gewest". Op die manier speel de Aptroot handig in op de herin- hij met een gecompliceer de beenbreuk per ambulance werd overgebracht naar het Academisch Ziekenhuis Leiden. OEGSTGEEST - Hoewel de lente Het jongetje stak over tussen een al is aangebroken, wat overigens aantal auto's door, die stonden te aan het weer niet is te merken, wachten voor de stoplichten bij de blijft de Elfstedenkoorts voortdu- Persant Snoepweg om linksaf te ren. Een kluunkampioenschap slaan richting Stierenbrug. Hij hier, een Elfstedentocht voor werd vervolgens geschept door windsurfers daar, het kan niet op. een personenauto die rechtdoor Wat vroeger een kroegentocht reed, richting Van der Valk Bou- heette, is nu een Elfkroegentocht, manweg. Hoe kon het daarom anders dat gistermorgen op het Rijnlands Ly ceum in Oegstgeest de Elflokalen- tocht werd gehouden. Terwijl buiten de natte sneeuw uit de lucht viel, moesten de deel nemers binnen op rolschaatsen elf lokalen aandoen die door de hele school verspreid lagen. Begonnen werd met klunen, daarna moesten de lokalen met de stempelposten worden gepasseerd. Ook de trap pen moesten worden bestegen, dat betekende dus weer klunen. Om dat het om een onderdeel van een eindexamenstunt ging, namen de leerlingen het tegen de 'eraren op. De leerlingen wonnen met 78 - 59. De koning van de Oegstgeester El- flokalentocht was Wouter Roest. sproken. Zoeterwoude bemoeit zich met de inwoners van een an dere stad "omdat het één uit het ander voortvloeit". Niet nieuw De annexatie-gedachte is trou wens niet nieuw in kringen van De verbetering van de verkeers- Haagse bestuurders. Al in het be- situatie op de Vrouwenweg hangt l met het ongewenste ;in van deze eeuw probeerde Den Wassenaar in te lijven, sluipverkeer dat via deze weg in de aangezien veel rijke stedelingen Zoeterwoudse dorpskom terecht naar deze gemeente verdwenen. Er komt. Vandaar het gezamenijk circuleerde ooit zelfs een plan om overleg. Als Leiden aan hun kant van Den Haag en Wassenaar één maatregelen wil nemen, zal dat di- te metr0pool te maken, reet gevolgen hebben voor de Zoe terwoudse verkeerssituatie. 1- Behalve een gesprek met de be- KATWIJK - De Katwijkse politie woners van de voormalige Zoeter- vindt dat in de bocht Boulevard/ woudse straat denkt de gemeente Sportlaan paaltjes moeten worden ook de bewoners van de Miening geplaatst. Vooral in de zomer- uit te nodigen. Aan deze kant van maanden is de parkeeroverlast op de verbinding Leiden-Zoeterwou- dit punt dermate groot dat de poli- de moeten namelijk ook maatrege- tie daar bijna dagelijks moet optre- len worden genomen. den. WASSENAAR - Het plan om het Wassenaarse Sterrenbad en het Rijnlands Lyceum met warm af valwater van de zuivelfabriek van Menken Landbouw te verwarmen, staat op losse schroeven. Een werkgroep waarin betrokken in- stanties zitten, heeft namelijk ge- plan. Hy wilde dan ook weten concludeerd dat het project niet of LEIDERDORP/LEIDEN - Het Leiderdorpse comité te gen fascisme wil een pam flet verspreiden, als reactie op de geschriften die de Centrumdemocraten on langs hebben verspreid in de Statendaalder en delen van de wijk Binnenhof. Waren de geschriften van Jan maats nieuwe partij gericht tegen migranten, in het tegenpamflet wordt "aangetoond" dat juist het Tweede Kamerlid de problemen in Nederland veroorzaakt. Immers, hij stemde vóór de medicijnknaak; dé" bocht'"Boulevard/ de verlaging van huursubsidies en uitkeringen en verzette zich tégen extra belasting voor hogere inko mens, verhoging van minimumlo- Het pamflet is opgesteld door het Leidse comité tegen fascisme en zij verspreidt het vanavond op en rond de Leidse Willem de Zwijger- laan. Hier werden gisteren de Cen- trumdemocratische folders ver spreid die eerder ook in Leider dorp opdoken. Wanneer het Lei derdorpse comité de pamfletten gaat ronddelen is nog niet bekend. Het wil echter wel snel actie onder- r tot 24 u 767646, spreekuur Saffierstraat 3. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jurj gens, Fogelberg: za 8 uur tot zo 8 uur: W. de Bruyne, dé Laat de Kanterstraat 32, tel. 12686. zo 8 uur tot 24 uur: J. Stolk, Burggra venlaan 16, tel. 125820. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijnl Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.dj Waard, Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: M. v.d. Waart, tel 311414, spreekuur Petr. Moensweg 52. zo 8 uur tot 24 uur: P. Arnou, tel. 311414) spreekuur Petr. Moensweg 52 Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Cru], Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D Hammerstein, A. Hammers te in: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Jasperse, Witté Singel 72, tel. 124961. zo 8 uur tot 24 uur: H. de Jong, Noord, eindsplein 4a, tel. 123752. Leiderdorp S.P. Ouwerkerk, Loevestein 40, tel] 891037; za en zo spreekuur van 12.30-13 uur op Florijn 10, tel. 891000. ^Oegstgeest J.B. Hugenholtz, Pr. Hendriklaan 4, tel 155666; van za 10 uur tot ma 7.30 uur. 1 Voor de praktijk Haaswijk: J.J. Voor! zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereiki baar ook in het weekend. Voorschoten za. E. Schotanus, Leidseweg 305, teli 766462. zo. C. Meijer, J.W. Frisolaan 13, tel. 2493. Warmond L. Lempers. Churchilllaan 13, VoorJ hout, teL 02522-10140. Wassenaar noord: M. v.d. Feen, van Polanenpark 128, teL 18309; zuid: J. Vonk, Wittenbur- gerweg 106, tel. 79676 APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 29/3 tot vr 5/4 door: Reyst, Steenstraat 35, tel. 120136 DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: G. Roest, Haaghuishof 5, Leider dorp, tel. 890405. Voor de praktijk van Vestjens, v.d. Wouw: E.J.M. v.d. Wouw, Boshuizer-i laan 26, Leiden, tel. 764058. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt,1 Homanstraat 1, Rijnsburg, tel. 173266. Voorschoten C. Westgeest, Leidseweg 560, Voorscho ten. tel. 071-768616 en Mevr. C.E. Bimie-| recht door zee STEUNEN HET TWEEDE KAMERLID voor alle^ Of de politie dan iets kan onderne- Heringa, Kon. Wilhelminalaan 27, Leid- men is nog niet duidelijk. Ook de schendam, tel. 070-275450. gemeente weet dat nog niet. tandartsen Een voorlichter: "Je moet je rea- £t^£ddienst voor Leider- liseren dat we vrijheid van druk- dorp en oegstgeest wordt waargeno- pers hebben in Nederland, maar men door: aan de andere kant mag je natuur- b.E. Verlinden, Soeverein 43, Leider- lijk niet discrimineren. En dat laat- dorp, tel. 413366. spreekuur za en zo om ste kén natuurlijk aanleiding zijn 13 uur. om iets te doen". Hij benadrukt dat Voorschoten, wa- het gemeentebestuur nog geen mo- Hpt gelijkheid heeft gehad zich uit te 071-761961, spreekuur spreken over de kwestie. 17.30-181 Zoeterwou- J. Spee, Het Wedde 99, Voorschoten, teL Nedei^ Een deel van het pamflet dat de Centrumdemocraten in Leiderdorp e Leiden hebben verspreid, gedrukt in de kleuren rood, wit en blauw. nanciën ging gisteravond melijk over het milieu-aspect. CDA-commissielid Speelman vroeg zich af of de wethouder zich realiseerde dat het plan voor het gebruik van koelwater aanvanke lijk was bedoeld als besparings- de wethouder i met Marijke Dooper van de Stichting Welzijn Buitenlanders Leiderdorp neemt een wat meer afwachtende houding aan. "Ik wil niet teveel aandacht geven aan het pamflet van de Centrumdemocraten. Dat zou alleen maar reclame zijn voor de partij". kan nagaan, alleen verspreid i deel van de wijk Binnenhof e nauwelijks financieel voordeel op- een 'milieu-probleem' als argu- Klacht levert. Wethouder Barning wil deze conclusie nu verder laten onder zoeken en vroeg gisteravond de commissie financiën om 25.000 gulden hiervoor. Tevens maakte hij bekend dat Menken Landbouw, dat al enkele tienduizenden gul dens in het onderzoek zou hebben gestopt, bereid is een kwart mil joen gulden op tafel te leggen om het project te realiseren. De discussie in de commissie fï- ment voor een te houden onder zoek kwam. Barning antwoordde dat er vol gens de werkgroep nog wel iets voordeel in het project zit. In dat geval zouden milieu-argumenten een reden zijn om het plan uit te voeren:"Je laat namelijk kostbare energie wegvloeien die je even ver derop goed kunt gebruiken". Speelman en de rest van de com missie bleken uiteindelijk over tuigd te zijn en stelden de gevraag de kwart ton beschikbaar. Een klacht wil ze dan ook niet indienen. Al sluit ze niet uit van ge dachte te kunnen veranderen: "Als in de Schansenwijken, waar veel migranten wonen, ook pamfletten verspreid worden, kun je dat niet zomaar over je heen laten gaan. Dan zal ik zeker de zaak aankaar ten bij de gemeente, bijvoorbeeld in de stuurgroep minderhedenbe leid, waarvan ik lid ben". Nu is dat nog niet pamfletten zijn, voo heid van enige prominenten en ac- derdorp Toch zen staan daar te koop omdat de Ze doelt dan op kreten als ,Scho. financiële problemen ner mlileu ook door bevolkinspoli- nSfon tiek>: 'Nederland geen immigratie- ae Duuen- iand'; 'Terugkeerprojecten uit ont wikkelingshulp'; 'Geen multi-cul- turele samenleving' en: 'We heb- umuai uai unrecnivaaraig zou zijn. hpn pr „ppn hp7waflr fpppn Hat hui. woordSfikevnnrd%S wp^hphh?3"^ inlanders hier komen werken als woordelijk voor ze, we hebben ze pr wprk. vnnr hpn iQ M„,ir pr hierheen gehaald, laten ze sociale één werk meer dan kunnen ze lasten betalen en ze hebben recht g terueeaan' op WAO en hun eigen cultuur". By gemeentegen politie zijn nog Waarmee ze niet wil zeggen dat geen kiachten binnengekomen Leiderdorp zich al massaal in de over het pamfiet. En de politie handen bevindt van de centrumde- heeft het standpunt ingenomen de orde: de mocraten. Dat de pamfletten zijn pas een onderzoek in te stellen ver Dooper verspreid wijt ze aan de aanwezig- wanneer er klachten binnen zijn. mensen zijn geraakt. En niet de schuld geven a landers?". Dooper geeft zelf het antwoord: omdat dat onrechtvaardig zou zijn. LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54. 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071)144941 SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071) 143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezo'ging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. ABONNEMENTEN per jaar, aan huis bezorgd 250,90 per post (binnenland) 345,20 per kwartaal, aan huis bezorgd 65,70 per post (binnenland) 89,30 per maand, aan huis bezorgd 22,10 (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling), losse nummers 1.00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra tie- en incassokosten. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aan den Rijn (01720) 93961 Vuurbaakplein 112221JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E, Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.F.J. Wirtz. A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.F.J. Wrtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Leiden: W. Hoenson-de Graaff Kunst, radio, tv: P C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel, Jo hannesburg, Tokio, Londen, Parijs, Was hington. Rome, Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2