BAALBERGEN k. JONG EN EIGENZINNIG WONEN Méér dan 90 uitnodigende mm- technisch/comm. medewerker AUTOSCHADE!! AUT0$TJ HOME^ffe MINOLTA AF-E Minolta AF-E: de super-automaat voor perfecte foto's! - Autofocus met vergrendel- mogelijkheid. - Automatische belichtings- regeling. - Automatische, zelfdenkende flitser. - Automatisch fitm-inlegsysteem. Automatisch filmtransport (ook terugspoelen). - Automatisch instellen van film gevoeligheid. - Geschikt voor ISO 1000 films. - Modern en compact van ontwerp. Uw Minolta adviseur Foto Sloos Bresstrut 29 Teletoon 071 12 03 68 2311 CH Lelden iedereen leest de krant altijd en overal. D?f?f ==9 ~.Q ffl'' NORKTGOI DEUREN Zeilmakerstraat 1 (Industrieterrein 't Heen) Katwijk aan Zee. Telefoon 01718-29322." Het Grafisch Produktie Bureau in Leiderdorp, een jong en enthousiast bedrijf dat zich beweegt op het gehele terrein tussen (reclame)idee en afgeleverd drukwerk, zoekt in verband met gefundeerde groeiplannen op korte termijn een We hebben een tamelijk strak omschreven idee van de man of vrouw die we zoeken: leeftijd rond de 35 jaar. 'n Opleiding op middelbaar niveau. Kennis van het grafische vak op 'n breed technisch vlak. 'n Zeer soepele omgang met onze relaties zowel aan de klantenkant als met onze leveranciers - 'n bewezen commerciële ervaring dus. En, heel belangrijk, aantoonbare leidinggevende en organisatorische capaciteiten. Het Grafisch Produktie Bureau bestaat uit een drietal afdelingen, die zowel gezamenlijk als afzonderlijk kunnen worden ingeschakeld: studio (van vormgeving tot werktekenen). zetterij en de lithografie. Deze drie afdelingen behandelen de meest uiteenlopende opdrachten in een opgewekt tempo. Ons bedrijf groeide in zeer korte tijd uit tot een bruisende onderneming met vijfentwintig man (en vrouw) in een modern pand aan de Rijn in Leiderdorp. De basis van dit succes is voor het grootste gedeelte te vinden in de gedreven manier waarop wij met ons werk bezig zijn. Daarbij houden we ons stipt aan onze afspraken, kijken zelf niet op een uurtje extra, proberen het altijd nét even beter te doen en blijven op zoek naar nieuwe markten en nieuwe mogelijkheden. Als naar nieuwe mogelijkheden zoekt en de (veel te korte) schets van ons bedrijf u aanspreekt, schrijft u ons dan. Richt uw - handgeschreven - brief aan het Grafisch Produktie Bureau, Hoofdstraat 172.2351 AR Leiderdorp t.a.v. de heer G. Philipsen. grafisch produktie bureau b.v. studio voor grafische vormgeving Hoofdstraat 172 2351 AR Leiderdorp Tel. 071 -412407

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 26