5 0T Gevoelig verbes Randstad Sport Koploper Sleutels heeft de handen vol aan KRV ASC verspeelt kostbaar punt Ook Meerburg na nieuwe nederlaag in de problemen Leiden en ZLC delen in 'burentwist' Vrouwen Ter Leede in opmars Rugbyers winnen Nordic-cup Regionalen Roodenburg delen met Sparta: 1-1 Leidsche Boys houdt koploper van scoren af PAGINA 12 SPORT MAANDAG 25 MAART 1985 (42ste minuut) bewerkstelligden de gasten een verdiende voor sprong: 0-2. In de tweede helft pak ten de Zoeterwoudenaars de zaken energieker aan. Na vijf minuten zette invaller Harry Berg een goede combinatie met Gerard Bos op, om deze vervolgens zelf af te ronden: 1-2. Tien minuten voor tijd liep Ro nald Vermond een door Erik Hoen- son voorgegeven bal het doel in: 2- DWO - Meerburg 4-0 Voor de rust hielden beide partij en elkaar nóg aardig in evenwicht, al kwam DWO tot de gevaarlijkste aanvallen. In de 15de minuten mocht Hoogland, na laks ingrijpen van de Meerburg-defensie, de 1-0 binnen schieten. Vijf minuten later rook Martin van der Meer op aan geven van Ton Weijers aan de ge lijkmaker, maar hij schoot de bal hoog over het doel. In de tweede helft toonde Meerburg meer inzet, met in de 65ste minuut een schot tegen de paal van Andy van Riin. Kort daarop diende echter Pieter van der Meer aan de noodrem te trekken, waarop Van de Burg de toegekende strafschop benutte: 2- 0. Snelle tegenstoten bepaalden aan het slot van de wedstrijd de eindstand op 4-0, via doelpunten van De Groot en Hoogland. LEIDEN - Dè verrassing in de eer ste klasse van de voetbalcompeti tie voor vrouwenteams was zater dag de 4-2 nederlaag van Hazers- woude Girls bij Monster. LSW'70 en Lugdunum, die beiden tot een overwinning kwamen, hebben nu weer enig uitzicht op de titel. Met Ter Leede gaat het goed de laatste weken. Uit de laatste drie wedstrijden haalde de ploeg zes punten. Zaterdag werd in de inter regionale klasse met 3-0 van LMO gewonnen. Nadat LMO de paal had getroffen, kwam Ter Leede op 1-0 door Mary Pelgrim. Nog voor de pauze liep de ploeg uit Sassenheim uit naar 2-0 via een goal van Sylvia van der Weijden. In de tweede helft werd pas in de laatste minuut weer gescoord. De als invalster binnen de lijnen gekomen Erica van der Weijden liet toen 3-0 aantekenen. Hazerswoudse Girls kon op het met een zandbak te vergelijken ter rein van Monster niet uit de voe ten. In de eerste helft slaagde de ploeg er door toedoen van Clemen tine Laurier en Jeanette de Gelder nog twee keer in een achterstand goed te maken. In de tweede helft echter liep Monster uit naar 4-2. Op deze treffers moest Hazerswoudse Girls het antwoord schuldig blij ven. Lugdunum had het met KRV 2 niet al te moeilijk. De Katwijkse club had slechts negen speelsters ter beschikking en die waren niet opgewassen tegen de aanvalsma- chine van Lugdunum (0-8). Bij rust was de score al opgelopen tot 0-7. De Leidse doelpunten kwamen van Diana de Vries (2), Marga Kins (2), Jolanda Vermeulen, Mary de Rooy, Marijke Dubbeldeman en keepster Hannie Boskamp (penal ty). Ook LSW'70 profiteerde van de misstap van Hazerswoudse Girls. De ploeg won in Leiden met 3-0 van Maasdijk. Annelies Oskam opende de score voor LSW, waar na Megchel van Es middels een fraaie kopbal (voorzet José van der Beek) de ruststand op 2-0 bepaal de. In de tweede helft kwam het veel sterkere team uit Leiden nog op 3-0 door Annelies Oskam. KRV zegevierde uit bij Siveo '60 met 1-2. Heidie Guyt zorgde voor 0-1 en na de gelijkmaker hielp een verde digster van Siveo de Katwijkse for matie aan de winst. Op haar terug speelbal was de Zegveldse keep ster niet bedacht. De vrouwen van Alkmania wonnen gisteren krap met 0-1 van het laag geklasseerde Haastrecht. Nog niet zo lang gele den had Haastrecht Alkmania nog een gelijkspel (0-0) afgedwongen. Dit keer zegevierde de ploeg uit Oude Wetering door een doelpunt van Ria de Jong, kort na rust ge scoord. Wederom had Alkmania de hele wedstrijd een veldoverwicht en wederom werden de kansen niet benut. SJZ moest het gisteren opnemen tegen Texas DHB, de koploper van de interregionale klasse. Twintig minuten kon de Zoeterwoudse équipe standhouden. Daarna was het gedaan met de ploeg. Via een 0-2 score bij rust stoomde Texas na de pauze door naar 0-6. Voor SJZ kregen Bettina van Klaveren en Yvonne van Wieringen scorings kansen, die ze onbenut lieten. Te xas overigens maakte een uitste kende indruk. In de eerste klasse van de zondagsectie deelden Kic kers '69 en Randstad Sport in Lei- muiden de punten (2-2). In de eerste helft werd er niet ge scoord. In de tweede bracht Karin van de Oever het team uit Voor schoten aan de leiding. Carla van de Hoorn maakte gelijk, waarna Hennie Steensma Randstad Sport andermaal op voorsprong zette. Marinka van der Voort was verant woordelijk voor de 2-2 eindstand. Iduna-Docos werd tien minuten voor tijd gestaakt, omdat een Leid se speelster met ademhalingsmoei lijkheden te kampen kreeg. Iduna stond op dat moment met 4-1 voor door goals van Deborah Freuden- thal, Angela Hoekstra en Hennie Verzaal (2). Ada de Vos was verant woordelijk voor de Docos-treffer. FC Lisse klopte op eigen veld Al- tior met 2-1. In de eerste helft had Altior de wind mee. Dit resulteerde in een goal van Corine Slof. Na de hervatting profiteerde de thuisclub van de wind en scoorde twee keer door toedoen van Anita de Bakker. Sleutels wees in Leiden SJC terug (3-1). Karin Vermeulen, Petra Aan- dewiel en Joly Oorebeek doelpunt ten voor Sleutels. Ciska Wijnands deed dat voor SJC. Halverwege het duel was de balans nog in even wicht (2-2). UDO ten slotte bleef in een matige wedstrijd de reserves van Alkmania de baas (0-2). Corrie van Tricht en Donata Verver te kenden voor de Oegstgeester doel punten. HILVERSUM (ANP) - Het Neder lands rugbyteam is door een over winning op België (15-3) kampioen geworden van de FIRA B-poule en heeft daarmee beslag gelegd op de Nordic-cup. De derby der lage landen is geen hoogstaand duel geworden in het goed bezette Hilversumse sport park. België dat in een underdog- positie startte en een fysiek over wicht ten toon spreidde, drong de Orapje-hemden in de beginfase een verdedigende rol op. Welis waar kreeg topschopper Chris Ga- Ie na zeven minuten uit een straf- kick de kans de score open te bre ken, maar de afstand (veertig me ter) bleek onoverbrugbaar. De Bel gen sloegen direct terug. Erik van Wageningen schoot wel raak (0-3) en zette daarmee de domper op de verwachtingen van Nederland. Oranje trachtte uit dat dal te klim men, maar het duurde tot de 25e minuut voordat Gale na een zware overtreding van Rosa Graci uit een strafkick de partijen op gelijke voet bracht (3-3). Nederland was de ontgoocheling van de onverwachte achterstand te boven en begon pressie te oefenen. Een strafkick van Gale tilde de score naar 6-3 en uit een dropgoal van opnieuw Gale kwam de rust met een voorsprong van 9-3. De tweede helft gaf aantrekkelij ker spel te zien. Vooral in het eer ste kwartier demonstreerde Oranje dat het dit seizoen niet voor niets ongeslagen was gebleven. Met en kele fraaie aanvallen waarbij de Nijmegenaar Seb van Campen zich onderscheidde, werden de Belgen teruggedrongen. Slordig spel stond echter een hoge score in de weg. Acht minuten voor het einde bevestige Mare Visser de Neder landse superioriteit met een fraaie try, die door Gale - met elf punten de onbetwistbare topscorer - werd geconfronteerd, waarmee de eind stand van 15-3 werd bereikt. LEIDEN Sleutels heeft in de ra ce om de titel in de zaterdagafde ling een belangrijk punt laten lig gen in de thuiswedstrijd tegen het wispelturige KRV: 1-1. Oegstgeest. dat niet in actie kwam, kan de Lei- denaars nu inhalen. In de midden moot kwamen Leiden en ZLC een puntendeling overeen (1-1), terwijl Kagia ten koste van rode lantaarn drager Woubrugge opklom naar de derde plaats (3-0). De Leidse stu denten wonnen met 0-2 van SVOW en de keiharde streekderby tussen de rivalen TAW en Alphia eindig de in remise: 2-2. Sleutels - KRV 1-1 De thuisploeg wist de goede lijn van vorige week (4-2 winst) niet door te trekken in het treffen met het taaie KRV, dat een week eerder Oegstgeest al handen vol werk had bezorgd. De Katwijkers verrasten de lijstaanvoerder met een doel punt van Sjaak de Jong een kwar tier na de pauze. Het slecht spe'en- de Sleutels kreeg weinig vat op het spel van KRV en Ronald Gulde- meester mikte een paar maal naast het doel. Paul de Vos redde nog een punt voor de Leidenaars met een late treffer: 1-1. Leiden - ZLC 1-1 Het faire, maar stevige burentref- fen kreeg in het gelijkspel een te rechte uitslag. Leiden nam na zes minuten de leiding door Henk landwaard, die de bal op de rand van buitenspel tussen de touwen werkte. ZLC herstelde zich snel en kwam na het vloeren van Han La- court door Ron Bink door middel van een strafschop (Frits Rijsber- gen) op gelijke hoogte: 1-1. Ad van Kaam leek ZLC in de 30ste minuut op voorsprong te zetten, maar zijn treffer werd door de arbiter we gens vermeend aanvallen van de keeper afgekeurd. Tien minten la ter was het dan toch raak en bracht een lobje van Henny Onderwater de gasten aan de leiding. In de tweede helft toonde Leiden zich de betere ploeg. Loon naar werken kwam in de 60ste minuut door een hard schot van Fred Pleijter: 2-2. Woubrugge - Kagia 0-3 Tegen de veldverhoudingen in nam Kagia halverwege de eerste helft een 0-1 voorsprong. Doelman Volwater leverde de bal ongewild in bij de attente Rick van der Berg, die de Woubrugge-goalie kansloos liet. Woubrugge, waar speler Hen nie de Klerk volgend jaar trainer wordt, liet het hoofd niet hangen en ging op jacht naar de gelijkma ker. Kagia gebruikte de extra ruim te voor een fraai doelpunt van Ri chard Trompert. Na de thee bleef Woubrugge (Leo van de Wetering) aanvallen, maar resultaat leverde het niet op. Harry van Dijk bracht Kagia definitief buiten bereik: 3-0. SVOW - LSW'70 0-2 Voor de ploeg uiit Weteringbrug wordt het elke week moeilijker. Na de voortvarende competitiestart is de het team afgezakt naar de voor laatste plaats. Zaterdag viel er voor LEIDEN - Van de drie 'Leidse' vertegenwoordigers in de regiona le jeugdcompetitie leverde Roo denburg zaterdag de beste presta tie door Sparta op eigen veld tot een puntendeling te dwingen. Quick Boys (uit tegen ADO) en UVS (thuis tegen Feyenoord) le den kansloze nederlagen. Sparta-Roodenburg 1-1 Roodenburger Marcel Valk deed in dit treffen van zich spreken en maakte duidelijk dat er niet voor niets belangstelling voor hem be staat van de kant van Sparta en FC Den Haag. De Leidse jeugdspeler had pech toen de bal na een goede inzet van hem slechts de binnen kant van de paal en geen doel trof. Na een dubbelblanke ruststand leek Valk vijf minuten voor tijd de winnende treffer te produceren, maar op zijn doelpunt volgde drie minuten later toch de Spartaanse gelijkmaker. ADO-Quick Boys 5-1 Ondanks de aanwezigheid van jeugd-international Tom van der Niet tussen de Katwijkse palen kon Quick Boys het superieure ADO geen halt toe roepen. In een gelijkopgaande eerste helft kregen de Katwijkers enkele kansjes, maar de enige voltreffer kwam op naam van een Hagenaar. Na de pauze zorgde André de Best voor de gelijkmaker, waarna ADO weer op voorsprong kwam. Daarna ging Quick Boys vergeefs op jacht naar de gelijkmaker en maakte ADO drie keer optimaal gebruik van de geboden ruimte. UVS-Feyenoord 0-4 Tot halverwege de eerste helft kon UVS de Rotterdammers aar dig bijbenen, maar twee door de Leidenaars aangevochten arbitrale beslissingen hadden wel een kans loze 0-2 achterstand bij rust tot ge volg. Eerst liet leidsman V.d. Bent een vrije trap overnemen waaruit de Rotterdammers in tweede in stantie scoorden en daarna zou hij een Leidse overtreding te zwaar hebben bestraft met een penalty. Na de pauze domineerde Feye noord dat geen moeite had de sco re verder uit te bouwen tot 0-4. de SVOW-supporters weinig ple zier te beleven aan het duel met de Leidse studenten, die na een 0-0 ruststand dankzij twee doelpunten van Bert Pleij winnend uit het wei nig aantrekkelijke treffen tevoor schijn kwamen: 0-2. TAW - Alphia 2-2 Arbiter Van Ieperen voelde de geladen sfeer van het streektreffen tussen TAW en Alphia bijzonder slecht aan. Zijn nonchalante'optre den leidde met name in de tweede helft tot enkele grimmige duels in het veld, waarbij Wilco van Doorn met een ernstige kneuzing aan het been het strijdtoneel moest verla ten. TAW opende in het eerste kwartier de score via Rob van Veen, die een voorzet van Hans den Hartog goed afrondde. Na de rust vergrootte Kees van Veen de marge tot 2-0, alvorens Alphia in het steeds harder wordende duel iets terug kon gaan doen. Wil van Klaveren zorgde voor de aanslui ting (1-2), waarna de vlam in de plan sloeg en Leen Baay de gasten langszij bracht met een fraaie lob over twee Teraarse verdedigers: 2- 2. Tweede klasse Abbenes verspeelde andermaal een punt. Nadat Kees en Peter Kat- tenberg voor een 2-0 voorsprong hadden gezorgd brachten Jan Klein en Gert Jan Brusse het be- LEIDEN - In de zondagvier- deklasse A liep zowel Teylingen als Randstad Sport tegen een gevoelig verlies op. Beide teams kregen met 4-0 klop en geraken nu danig in de gradatiezonen. LDWS en Forehol- te hielden de lijstaanvoerders Al tior en Alphen op een 1-1 gelijk spel. Meerburg verloor in 4B met 4-0 van DWO en moet in deze klas se nu danig gaan oppassen. Alkmania - VTL 1-1 Gedurende een groot deel van de wedstrijd had VTL de touwtjes in handen. Op het slecht bespeelbare veld resulteerde dat voor de rust in gemiste kansen voor Fred van Haarlem en Jan ten Bosch. Tien minuten na de rust had VTL als nog succes, toen Ted van Berkel een door Martin de Jong voorgege ven bal fraai inkopte: 0-1. VTL leek vervolgens door te drukken. Ted van Berkel en Peter Smit zagen de bal echter uit hun opeenvolgende inzetten op de doellijn gekeerd, terwijl Fred van Haarlem nog eens de paal trof. Een ongelukkig mo ment van René Schouten, noopte goalie John Dohmen in de 70ste minuut om de doorgebroken Ed win Roos onreglementair te stui ten. Roos verzilverde zelf de toege kende penalty: 1-1. Na die gelijk maker was VTL, mede vanwege de warrige leiding, van slag af, maar ook Alkmania slaagde er niet meer in gevaarlijk te worden. ROAC '79 - Randstad Sport 4-0 Voor de rust kreeg een intelli genter spelend ROAC al diverse mogelijkheden tot scoren. De eer ste kans was nog voor Randstad, via een gevaarlijk schot van Ab Achterkamp. In de 30ste minuut snelde René Benschop na treuze len van Cees Zuidefduyn drie man en goalie Arend van de Oever voor bij: 0-1. Vlak voor het rustsignaal kreeg Hans Witteman pardoes een penalty te nemen, die hij pro bleemloos benutte: 2-0. Na de her vatting zochten de Voorschotena ren tevergeefs naar de aansluiting. Een geslaagde solo van Dammy van der Weijden betekende in de 70ste minuut 3-0. De buiten de lij nen gevloerde Witteman bepaalde de eindstand uit een penalty op 4-0. Alphen - Foreholte 1-1 Een hard werkend Foreholte speelde goed, maar kende in de voorhoede te weinig stootkracht. Cock van Leeuwen deed het na tien minuten wel goed, toen hij een op maat gegeven bal direkt op de slof nam: 1-0. Met het naderen van de rust kwamen de Voorhouters in de problemen. Lagerweij wist dan ook vijf minuten voor tijd met een goed schot keeper Paul Zwaan het nakijken te geven: 1-1. In de twee de helft trachtte Alphen meer druk uit te oefenen. Verder dan een schot en een kopbal tegen de lat kwam de thuisploeg daarbij niet. Cock van Leeuwen, die enkele goe de counters voor zijn rekening nam, had een kwartier voor tijd met een lobbal aan de andere zijde bijna succes. Hillegom-doelman Roy Keur redt op een inzet var Andy van Rijn. Laatste man Ruud van Lierop kijkt gespannen toe. Teylingen - Hillegom 0-4 Gedurende het eerste halve uur was Teylingen nog goed in zijn spel, met diverse kansen voor Jaap Lingbeek en Ferry Baak. Beiden strandden echter op de goed kee pende Roy Keur. Peter van Rijn trof van dichtbij de lat. In het laat ste kwartier kwam Hillegom ech ter goed opzetten. In de 37ste mi nuut benutte Martin van Veen op aangeven van Bas Hartman een niet te missen kans: 0-1. Vlak voor rust plaatste Rinus Dekker de bal uit een vrije trap op Boudewijn Pij pers, die hard raak schoot: 0-2. In de slotfase van de wedstrijd be paalde een goed counterend Hille gom de eindstand via een benutte strafschop van Boudewijn Pijpers en een solo van Bas Hartman op 0-4. LDWS - Altior 1-1 LDWS startte goed, met een van dichtbij gemiste kans van Daaf Mink en een gestopt schot van Bart van der Weijden. Daarna zette Al tior opponent LDWS onder druk. Toen Daaf Mink in de 30ste minuut een ongelukkige terugspeelbal op Frans Stoutenplaatste, was het 0-1. In de loop van de tweede helft kre gen de Vliet-bewoners meer grip op de wedstrijd. Nadat Cees de Roode al met een goed schot de lat had getroffen, was het in de 75ste minuut prijs. Op aangeven van Wil Akerboom schoof Bart van der Weijden de bal in het net: 1-1. SVLV - Van Nispen 3-1 Dit treffen begon met een mi nuut stilte als gevolg van het over lijden van de het pas 21-jarige se lectielid Wilco Westgeest. SVLV toonde zich vervolgens de sterkste ploeg. De achterhoede van de Zil- kers wist de gelederen nog gerui me tijd gesloten te houden, maar in de 35ste minuut diende doelman Ed Smit toch voor een kopbal van Randy Richards te zwichten. Zes minuten later bood Richards Wim Oranje een optimale kans, die deze dan ook vlekkeloos benutte: 2-0. Vijf minuten na de hervatting kwam de thuisploeg nog onver wacht in de problemen, toen Frits Klinkenberg na een omstreden in directe vrije trap het gat in de muur wist te vinden: 2-1. Nadat John van Eeden met een kopbal te gen de lat dichtbij de gelijkmaker was geweest, bracht een fraaie kopbal van Loek Helder SVLV in de 75ste minuut in veilige haven: 3-1. Quick Steps - Unitas 0-0 Op een zanderig veld speelde Unitas een plichtmatige wedstrijd. De beste kans was halverwege de eerste helft voor Wally Gallert, die de ingeschoten bal met de hand uit het doel zag geslagen, zonder dat deze actie werd bestraft. Achterin hielden de Leidenaars de gelede ren goed gesloten, maar voorin konden zij toch weinig gevaar stichten. Wel maakte John Jansen een goede rentree. SJZ - Cromvliet 2-2 Voor de rust had SJZ weinig in te brengen. Via doelpunten van Schaap (26ste minuut) en Lodder LEIDEN Een knap verdedigend Leidsche Boys heeft gisteren een punt weten te bemachtigen in het uitduel tegen koploper ASC (0-0). De Leidenaars speelden met niet minder dan vier invallers uit de jeugdploeg tegen een sterk aanval lend ASC, dat het grootste deel van de wedstrijd met tien man speelde. Kickers maakte gebruik van de misstap van de roodzwarten door dankzij een 2-1 zege op Bernardus de leiderspositie over te nemen. De Leimuidenaren hebben overigens wel een wedstrijd meer gespeeld. ZLC deelde de punten met stadge noot VNL (1-1) en ook daarmee kon Kickers nog het meest tevre den zijn. MMO zettè tegen VNA zijn opmars voort: 5-0. Warmunda behaalde een magere 1-0 overwin ning op Stompwijkse Boys ASC - Leidsche Boys 0-0 Edwin Sanders groeide uit tot held van de middag voor het zich met hand en tand verwerende Leidsche Boys. De Leidse doel man, die van trainer Bustin giste ren zijn laatste kans kreeg, keerde met katachtige sprongen elke aan val van dc titelpretendent. ASC moest na 28 minuten spelen met tien man verder toen Tjeerd Lan- gerhorst de rode kaart kreeg voor het tackelen van de doorgebroken Leidse spits John de Wit. Deson danks werd het doel van Sanders constant onder druk gehouden, maar zonder Douwe Splinter in de voorhoede en met Leo Engel en Sanders op dreef voor LB kon ASC de talloze kansen niet benutten: 0- 0. Kickers - Bernardus 2-1 Echt veel kansen kregen de Lei muidenaren niet in duel met het aandringende Bernardus. Een schot van Peter van der Meer werd in de eerste helft goed gestopt door de jeugdige doelman Marco Verde- gaal, die tien minuten voor tijd de bal voor de voeten van de opgeko men Anton Broers wierp. Broers kogelde de bal uit een schier on mogelijke hoek in het doel: 1-0. Bernardus vergrootte de pressie, maar Kickers kwam door een tref fer van invaller Hein Visser met 2-0 in veiligheid. Laatste man Henk Graafveld bracht de Hazerswoudse ploeg vlak voor tijd nog op 2-1. VNL - ZLC 1-1 Ronald Scheffer zette ZLC al na twee minuten op voorsprong, maar daarna konden de gasten geen ech te vuist meer maken. VNL zag een doelpunt van Mico Lagenberg af gekeurd worden en kon pas in de tweede helft druk uit gaan oefenen op de stadgenoot. Dat leverde na tien minuten een treffer op van Wouter Brakhoven, die met een fraaie kopbal de ZLC-goalie pas seerde. In de slotfase wist ZLC en kele kansen op de winst niet te be nutten. MMO - VNA 5-0 VNA blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Leidenaars blij ven het proberen, maar ook tegen MMO vielen er geen doelpunten te noteren. Wat dat betreft liep het voor de Hoogmadese formatie een stuk gesmeerder. Hans van Goo- zen opende na 25 minuten de sco re, waarna Johan van Leyden en Johan Vaneman de ruststand op 3- 0 bepaalden. MMO liep na de rust uit naar 5-0 door een tweede treffer van Vaneman en een doelpunt van Paul van der Geest. Warmunda - Stompwijkse Boys 1-0 Geco de Winter bracht Warmun da na twintig minuten aan de lei ding in een spannend duel waarin het hardwerkende Stompwijkse Boys andermaal het doel van de te genstander te klein vond. Kansen waren er onder andere voor Aad van der Ham en Theo en Jan van der Bos, maar gescoord werd er niet meer: 1-0. zoekende Kickers op 2-2. SVLV profiteerde met een hattrick van Jan Zoetemelk door een 1-3 zege op Meerburg, dat door Kees Hage naars aan de leiding kwam. GWS blijft ondanks de 1-1 tegen LFC goed volgen. Gijs van der Meij (GWS) en Marcel Rietbergen wa ren hier de doelpuntenmakers. HVZ (Leen Ditmars) zag SJZ met goals van Spakenburg, Hogervorst en Van Velzen met 1-3 winnen. VVSB trof tegen Unitas eveneens driemaal doel. Bas van der Bos, John van Eeden en Joost van Win- sen bepaalden de eindstand op 3-2. ZLC-speler Roel Pegt probeert Maarten Onvlee het spelen van de bal te beletten. De Leiden-speler raakt bij die actie geblesseerd. (foto Holvast)

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12