gff&X Verhoeven weet van wonen makelaardij bv VOSKUIL ^BERG Verhuizer is te herkennen. MOSTERT ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOEDONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ïaa VERHOEVEN breestraat 106 leiden tel. 071-121645 f[W buiten kantooruren tel. 071-891447 Si!. DE LEEUW A Aan zijn vakmanschap. Aan zijn zekerheid. PROPER VERHOEVEN weet van wonen. LEIDEN Eduard van Belnumstraat 49 Rustig gelegen 2/3-kamerapparte- ment op de 3e woonlaag In Leiden 2.W., nabij winkelcentra, scholen, uitvalswegen e.d. Het gehele ap partement Is voorzien van dubbele beglazing. Nieuwe voor- en achter pui. Ind.: woonkamer (oorspr. 2 ka mers) met balkenplafond, keuken met aans!. wasmachine, 1 slaapka mer, doucheruimte met lavet en ruime hal met toilet. Balkon op het ZW. royale inpandige berging. Vraagprijs 65.000,- k.k. Langestraat 22 Gedeeltelijk verbouwde woning in gezellige gerenoveerde omgeving. Nieuw zijn de c.v., het riool, gaslei ding en gedeeltelijk het elektra. De afwerking moet nog gebeuren. Subsidieverkrijging mogelijk. Inde ling beg.gr.: kamer, keuken, bad kamer met douche, toilet en gang. 1e etage: kamer, keuken, douche en toilet, vaste trap naar 2e etage: zolder met onbeschoten kap. Vraagprijs 65.000.- k.k. Opaalstraat 84. Boven winkels gelegen 4-kamer- maisonnette op de 2e etage. Lift aanwezig. Berging onder in het ge bouw. Voorzien van centrale ver warming en balkon op het zuid oosten. Service- en verwarmings- kosten ƒ250,- per maand. Ind.: woonkamer (5,00x4,00 mtr.), keu ken (3,00x2,60 mtr.), toilet, entree hal. Etage: 3 slaapkamers en Jos. Haydnlaan 9. Brahmslaan 283. In zuidwest (componistenbuurt) gesitueerde 3/4 kamerapparte menten met centrale verwarming op diverse etages. Balkons zowel aan de voor- als achterzijde, dus njime zonmogelijkheden. Berging onder in het gebouw. Serv. en ver warm. kosten 225,- p.m. Ind.: woonkamer, 2/3 slaapkamers, keu ken, douche, toilet en hal. Vraagprijs: 85.000,- k.k. Spleghelstraat 30 Benedenwoning in zeer goede staat van onderhoud. Lange tuin en achterom. De verwarming plaats d.m.v. gaskachels. Prirr aanbod voor alleen- of samenwi nenden. Ind.: woonkamer, slaai kamer, keuken, entree, douche e toilet. Vraagprijs 89.000,- k.k. Kennedylaan 78 en 88 Mooi gelegen 4-kamerapparte- menten op de 3e en 4e etage met .zonnig balkon, c.v. en lift. Service- en verwarmingskosten 285,- p.m. Berging op de begane grond. Inde ling: woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, hal woning met beschut i_ nig terras. Met dubbele beglazing, dak- en spouwmuurisolatie. Voor zien van c.v. en berging op de be gane grond. Erfpachtscanon 1.063,- p.j. Ind.: 1e etage: woonka mer, keuken. hal en toilet. 2e eta ge: 2 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Vliering. Vraagprijs 108.000,- k.k. Onafhankelijkheldaweg 81 Aan woonerTgelegen benedenwo- ning (hoek) in staat van nieuw.- Voorzien van c.v. en dubbele beglazing. Tuin zowel aan de voor als aan de achterzijde. Erfpachts canon 1740,- per jaar (aftrek baar). Indeling: woonkamer, half open keuken, toilet, 3 royale slaap kamers, badkamer met douche een aansl. wasmachine, 2e toilet, berging. Vraagprijs: 118.000,- k.k. Modem 3-kamerappartement met parkeerplaats in 'het souterrain. Gesitueerd op de 5e etage (top). Prachtig uitzicht over park. Royaal ging, hal. Service- en verwar mingskosten 199.- per maand. Vraagprijs: f 120.000.- k.k. Herengracht 8 Aantrekkelijk c gracht met gerenoveerde brug. Da kisolatie en gedeeltelijk dubb. beglazing. Indeling beg.gr.: woon kamer met verhoogd eetgedeelte, keuken, douche met toilet, gang. 1e etage: 2 kamers, douche en toi let. 2e etage: 2 kamers, douche en Vraagprijs: 115.000,- k.k. In het complex "Cronestein" gesi tueerd 3-kamer/service-ap^rte- ment Uitstekende hoekligging op de 2e etage met uitzicht op het Rijn-Schiekanaal. Maandelijkse bij drage aan service- en verwar mingskosten 1.130,- (1 persoon) en 1.308,- (2 personen) inclusief aanvraag beschikbaar. Indeling: mer met ligbad, toilet en aansl. wasm., hal. Vraagprijs 135.000,- k.k. Vraagprijs garage 15.000,- k.k. Goed onderhouden moderne hoe kwoning met tuin op het zuiden. Royale 2e etage door extra dakka pel. Voorzien van dubb. berging. Rustige ligging nabij winkelcen trum, sporthal en tennisbanen. Ind. beg.gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. Ie etage: 3 sl. kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e etage: 2 sl. kamers, Vraagprijs: 153.000.- k.k. gerealiseerd Nederlandse Gemeenten. Tuin op het Z.W. Dubb. beglazing op de parterre. Weinig onderhoud door toepassing van aluminium kozij nen. Ind. beg. gr.: L-vormige woon kamer, half open keuken, entree en toilet. 1e etage: 3 sl.kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: zolderkamer met dakka pel. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Roodenburgerstraat 21 Op uitstekende stand gesitueerd woon- c.q. praktijk/kantoorpand. In uistekende staat van onderhoud. Zeer geschikt voor vrije beroepers, zoals: architekt, accountant enz. Voorzien van c.v. Ind. beg. gr.: ruimte van 10.00x3.65 m. keuken, gang en toilet, voor- dn achtertuin. 1e etage: een ruimte van 10.00- x3.65 m., 2 kleine kamers, gang en toilet. 2e etage: 2 kamers met dak kapel, ruime overloop, zolderber ging. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Huurprijs: 1600,- p.m. tueerd royaal herenhuis op goede stand. Ook zeer geschikt als prak tijkwoning. Totale Inhoud ca 700- m3. Voorzien van gaskachels. Ind. beg. grond: kamer, keuken, dou che en tollet, diverse bergingen. 1e etage: voor-, tussen- en achterka mer, toilet. 2e etage: voor-, tussen- en achterkamer. 3e etage: 2 ka mers. royale zolderberglng. Vraagprijs: 250.000,- k.k. Stokroos 18 Royaal uitgevoerd herenhuis met garage en c.v.-gas. Tuin van ca. 20 m. lengte op het Westen. Gedeel-' telijk voorzien van dubb. beglazing. Aparte indeling en vormgeving. Voorzien van 2 balkons en terras. Plavuizenvloer op de parterre. Ind. beg.gr.: U-vormige woonkamer met open haard, keuken, hal en toi let. 1e etage: 4 sl.kamers, waarvan één met badkamer met ligbad en 2e toilet. Op de overloop douche ruimte met 3e toilet. 2e etage: slaapkamer, grote zolderruimte en c.v.-ruimte met badgelser. Vraagprijs: 290.000,- k.k. Hoge Rijndijk 253. Bijzonder ruim vrijstaand heren huis op 725m2 eigen grond. Iets aparts. Aan de voorzijde de gezelli ge drukke Rijndijk, aan de achter zijde een oase van rust. Voorzien van cv. Eventueel geschikt voor dubb. bewoning of praktijkwoning. Ind. beg. grond: woonkamer (10,00x8,00/4,00 mtr.), aparte eet kamer, keuken, entree en toilet. 1e etage: 2 royale kamers, keuken/ wasruimte, badruimte met zitbad en 2e tollet, 2 balkons. 2e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, douche en 3e toilet, berging en LEIDERDORP Soeverein 35 Modem 2-kamerappartement met lift op de 2e woonlaag. Voorzien van c.v. Royaal terras (4.40x3.60 m). Gesitueerd in overdekt winkel centrum "Winkelhof". Maandelijk se bijdrage aan service- en verwar mingskosten 226,-. Indeling: L- vormige woonkamer, half open keuken, slaapkamer, badkamer met ligbad en aansl. wasmachine, toilet en hal. Vraagprijs 88.000,- k.k. OEGSTGEEST Lelie laan 15. Een 4-kamerappartement op de 3e etage. In rustige omgeving. In directe nabijheid van het winkelcentrum. Voorzien van centrale verwarming. Maandelijkse bijdrage aan service kosten 127,-. Berging onder in het gebouw. Ind.: woonkamer, 3 slaap kamers, keuken, douche, toilet en hal. Vraagprijs: 92.000,- k.k. Ridderspoorlaan 83 Mooi 4-kamerappartement op de 2e woonlaag. Zonnig balkon. Voor zien van c.v. In direkte nabijheid van winkelcentrum "Lange Voort". Servicekosten 123,25 per maand. Indeling: woonkamer/eet kamer, 2 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Berging on der in het gebouw. Vraagprijs 92.000,- k.k. bij het verkrijgen van een woonver gunning voorrang worden verleend boven andere gegadigden. Ridderspoorlaan 41 Uitstekend onderhouden 4-kamer/ hoekappartement op rustige stand. Voorzien van centrale verwarming. Gelegen op de parterre. In direkte nabijheid van het winkelcentrum. Maandelijkse bijdrage aan service kosten 126,-. Berging onder in het gebouw. Indeling: woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Vraagprijs 95.000,- k.k. legen vooroorlogse woning met royale tuin op het Z.W. Enig achter stallig onderhoud t.a.v. schilder werk en elektra. Aantrekkelijk aan bod. Gunstige ligging t.a.v. de rijks weg Amsterdam-Den Haag. Ind. beg. gr.: kamer en suite (ca. 12.00- x3.50 m) keuken, gang en tollet. 1e etage: 4 kamers, badkamer met ligbad en douche, 2e toilet op de overloop, balkon. Vraagprijs: 138.000,- k.k. ZOETERWOUDE Hoge Rijndijk 31 Aantrekkelijk geprijsde eengezins woning met voor- en achtertuin in i centrale verwarming en aan de voorzijde dubbel glas. Royale aangebouwde berging. Gunstige ligging t.o.v. de Rijksweg Amsterdam-Den Haag en de Oude Rijn. Deze woning moet u van bin nen zien. Indeling: beg. grond: woonkamer 9.00x.3.20 m.. keuken, gang en toilet. 1e verd.: 4 kamers, douche. Vrije vestiging. Aanvaar ding direkt. Vraagprijs: 109.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Busken Huetstraat 37 Aan plantsoen gelegen mooi hoek- herenhuis met garage. Zonnige tuin op het zuidzuidoosten. Op de parterre voorzien van dubbele beglazing. In uitstekende staat van onderhoud. Ind. beg. gr.: Z-vormi- ge woonkamer, keuken met was machine-aansluiting, hal en toilet. 1e etage: 4 slaapkamers, douche en 2e toilet. 2e etage: zolderber ging met mogelijkheid voor nog een kamer. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 150.000,- k.k. Uitsluitend aan diegene, die in het bezit is van een geldig registratie bewijs, afgegeven door of namens burgemeester en wethouders van Hazerswoude, zou een woonver gunning worden verstrekt. VERHOEVEN weet van wonen makelaardij in onroerende goederen b.v. ^Stationsplein 22, 2312 AK Leiden. Telefoon: 071-143441 's avonds: 071-175095 769687 a fraaie keuken. 1e etage: overloop, 2 ruime slaapkamers, kabinet, zeer luxe badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e douche. 2e etage: grote overloop. 3 slaapkamers. Het huis verkeert in perfecte staat van onderhoud. Originele afwer kingen.zoals glas in lood ramen, ornamenten (Waardeiland) Luxe geschakelde villa met dubbele garage en schitterend uitzicht op de Oude Rijn. Ind.: hal, ruime living met fraaie open haard, luxe keu ken met diverse inbouwapparatuur en extra bergkasten. bijkeuken, extra kamer in garage. 1e etage: overloop, entresol, ouderslaapka mer, badkamer met ligbad, aparte 2e.toilet, 2 slaapkamers waarvan 1 met balkon, 2e badka mer met douche. Het geheel verkeert in perfec te staat van onderhoud, is hoogwaardig afge werkt, voorzien van c.v.-gas en optimaal geïso leerd Uitermate geschikt voor diegenen die van privacy houden. (Vrije vestiging). 355.000,- k.k. Zoeterwoude ne keuken. 1e etage: overloop, 2e toilet, 3 slaapkamers waarvan 2 met kastenwand, bad kamer met douche. Zolderetage: zolderkamer Leiderdorp Anna van Burenstraat 6 Fraaie tussenwoning aan plantsoen gesitui met voor- en zonnige achtertuin. Ind.: hal, me woonkamer met zeer luxe open kei voorzien van alle benodigde inbouwappara tuur. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 mei een geplavuisd balkon, badkamer met douche. 2e etage: ruime zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. De woning is optimaal onder houden. Riolering, elektra geheel vernieuwd. Voorzien van c.v.-gas. (Vnje vestiging). Leiderdorp Boekweitkamp 37 Moderne eengezinswoning In een rustige wijk gelegen met voor- en ach tertuin en groot zonnig balkon. Ind.: hal, fraaie woonkamer met open haard en schuifpui naar tuin, luxe open keuken. 1e etage: overloop, 2 ruime slaapkamers, zeer luxe badkamer mei ligbad en aparte douche. 2e etage: 2 slaapka mers en 2e toilet. De woning verkeert in perfec- Oegstgeest Regentesselaan 18 Hoekherenhuis Met voor-, zij- en achtertuin, in een rustige buurt gelegen. Ind.: tochtportaal, hal. woonka mer en suite met parketvloer en openslaande deuren naar terras. Ruime keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers en veel bergruimte. De woning verkeert in goede staat van onder rage en grote zonnige tuin met terras. Ind.: hal Ruime eengezinswoning met plavuizen, ruime woonkamer met diverse Met voor- en diepe zonnige achtertuin en zo- luxe inbouwapparatuur, schitterende living met merhuis nabij zee gelegen. Indeling: hal, kel- plavuizen, open haard en aluminium schuifpui. derkast, ruime doorzonwoonkamer en keuken. 1 e etage: overloop, 4 royale slaapkamers, bad- 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad kamer met ligbad en 2e toilet, aparte douche- en 2e toilet. 2e etage: 3 slaapkamers met berg- kamer met 3e toilet. Het geheel is hoogwaardig ruimte. Indeling zomerhuis: woonunit met keu- afgewerkt, optimaal geïsoleerd en voorzien kenblok, douchekabine en toilet. Het geheel is van c.v.-gas. (Vrije vestiging), 550.000,- k.k. op korte termijn op te leveren, 212.000,- k.k. SASSENHEIM - Merellaan 3 rustig gelegen, zeer royaal, totaal verbouwd midden woonhuis (blokje 3 onder 1 kap). Achtertuin op het wes ten, m§t stenen berging waarin c.v.-gasketel. Ind.: royaal entree met kelderkast en modern toilet, L-vormige woon kamer 60 m2) met open haard en hardhouten schuif pui naar tuin, ruime luxe uitgebouwde keuken (Tielsa) waarin diepvries, koelkast, elektr. oven, 4-pits gasfor nuis, afzuigkap, vaatwasmachine en 10 Itr. elektr. boiler. Gehele begane grond voorzien van plavuizen vloer en hardhouten deuren. 1e Etage: 1 kinderslaapkamer met balkon, 2 royale slaapkamers eveneens met balkon, lu xe badkamer met ligbad en 2e toilet, op overloop in apar te kast aan- en afvoer, wasmachine droger. Vaste trap naar 2e etage: ruime 4e slaapkamer en kleine 5e slaap kamer met wasbak. Gehele pand voorzien van hardhou ten (Merban) kozijnen, thermopane beglazing en isola tie. Dit huis moet u beslist zien! Vraagprijs 269.000,- cimilu/iuirfij onroerendegoedereiv Hoofdstraat 89 Sassenhoim Tel. 02522-15050 DE LEEUW MAKELAAROJ biedt aan CENTRAAL GELEGEN, MODERNE EENGEZINSWONING (BJ. 1981) SIJTHOFFSTRAAT 59 - LEIDEN VRAAGPRIJS f 129.000," k.k. Het betreft een moderne eengezinswoning met voortuin, achtertuin en schuur. Gele gen in de wijk Boekhorst, nabij station en snelweg. Het huis is geheel geisoleerd en heeft gedeeltelijk dubbel glas. Voorzien van c.v.-gas met warmwatervoorziening en mechanische ventilatie. INDELING: hal met plavuizen, toilet, woonkamer en open keuken; 1e etage: 2 flinke slaapkamers (3 mogelijk) en ruime badkamer met 2e toilet; 2e etage: (bereik baar met vaste trap): ruime zolderkamer met tuimelraam, c.v.-ketel en wasmachine aansluiting. Erfpacht f 634,69 per half jaar (fiscaal af trekbaar), overdraagbare premie. Aanvaarding: kan vrij spoedig. L Dit moet u zien; bel snel voor een afspraak! i MAKELAARDIJ B.V RIJNSBURG -RIJNSBURGERWEG 100-01718-29301* De Erkende Verhuizer heeft respect voor uw spullen. En weet er als zodanig mee om te gaan. Mocht de Erkende Verhuizer ondanks alles, toch 'n steekje laten vallen, dan hebt u verhaal. Dat zit in zijn Erkenning. Weversbaan 16b Leiderdorp 071-412421 Oegstgeest, Laan van Oud Poelgeest 7e. Haltvriistaande villa met 2 garages, waarvan 1 vanuit het huis bereikbaar, voor-, zij- en achtertuin (Z). C.v.-olie installatie. Bouwjaar 1938. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud. Beg. grond: woon kamer met parketvloer en een open haard, woonkeuken, ruime hal met bergkast, toilet, c.v.-ruimte. 1e Etage: grote U-vormige achterkamer met balkon, badkamer met ligbad, toilet, kleinere kamer, grote kamer, 2 in elkaar doorlopende kamers. 2e etage: toilet, douche, grote zolderruimte, 2 kamers 449.000,- k.k. Lelden, Hugo de Vriesstraat 40. Gemoderniseerd woonhuis met voor- en achtertuin. Verwarming d.m.v. c.v.-gas. Staat van onderhoud is goed. Beg. grond: gang, woonkamer met parket vloer en open haard, uitgebouwde moderne keuken, trapkast en toilet. 1e Etage: overloop, badkamer met ligbad, wastafel en aparte douche, voorkamer, achterkamer. 2e Etage: vaste trap, ruime slaapzolder met wastafel, voor en achter een dakkapel. Aanvaarding in overleg. Vrije vestiging mogelijk 138.000,- k.k. douche en toilet, overloop, vaste trap naar zolder. 2e Etage: slaapkamer met dakvenster, berging. De staat van onderhoud is goed. Aanvaarding direkt 158.000,-k.k. Lelden, Rljnsburgerweg 84. Hoekhuis met houten schuur, ga rage, voor- en achtertuin op het Zuiden. Pand wordt d.m.v. c.v.- olie verwarmd. Indeling: vestibule, hal met marmeren vloer, voor- zijkamer, toilet, kamer en suite met open haard en parketvloer, serre, stookkelder, gemoderniseerde keuken. 1e Etage: 4 slaap kamers, ruime overloop, balkon achterzijde, badkamer met lig bad, toilet. 2e Etage: overloop, 3 slaapkamers, balkon voorzijde, badkamer met douche en toilet, zolder. 3e Etage: steektrap naar vliering. Aanvaarding in overleg 335.000,- k.k. Leiderdorp, Laan van Ouderzorg 109. 5-Kamerhoekmaison- nette op de 2e en 3e etage met berging onder het gebouw. Rustig gelegen tegenover groen- en waterpartij. Indeling: vesti bule, gang, moderne keuken, woonkamer met houten plafond, studeerkamer, balkon, slaapkamer, toilet, grote trapkast. Etage: overloop, 2 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. Geheel centraal verwarmd d.m.v. blok-verwarming. Aanvaarding in overleg Appartement 135.000,- k.k. Aparte garage 15.000,- k.k. Leiderdorp, Karolusgulden 15. Modem luxe gebouwd woon huis met achtertuin en eigen parkeerplaats aan voorzijde. Inde ling: entree, hal, toilet met fontein, grote woonkamer met open haard, moderne open keuken. 1e Etage: trap vanuit woonkamer, overloop met hobbyruimte, 1 kamer voorzijde met wpntelraam, 1 grote achterkamer, badkamer met ligbad en dubb. wastafel, apart toilet. 2e Etage: vaste trap, achterkamer. 1 grote kamer met geheel besloten dakterras, douche-gelegenheid met wasta fel. wasruimte. C.v.-gas verwarmd. Bouwjaar 1979. Aanvaarding 'n overleg 259.000,-k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 TEL. 071-170741*

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 36