ploegbazen •2> StJ HTS-ers 4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN 3 IVAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES IVAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I VAKATURES I HERAS HEKWERK LEIDEN Bedrijfsleider (m/v) Verkopers (-sters) Part-time verkopers (-sters) ziekenverzorgende m/v ziekenverzorgende m/v stichting centrum stbavo noondwijkerhout TRADEC0M INTERNATIONAL PARTTIME MEDEWERKERS m/v EUROTHERM INTERNATIONAL st-bernardus boekhoudkundig medewerker m/v INI! Heras Hekwerk B.V. is als leverancier en montageorganisatie het toonaangevende bedrijf in binnen- en buitenland op het gebied van afrasteringen, poorten en beveiliging voor elk denkbaar projekt, mede door haar innovatief beleid en marktgerichtheid. In Nederland werkt Heras deels via regiovestigingen volgens de franchiseformule. Om de verdere uitbreiding van onze aktiviteiten in de provincie Zuid-Holland ook montage- technisch mogelijk te maken, zoeken wij op korte termijn t.b.v. de vestiging Heras Hekwerk Leiden: woonachtig in Leiden en/of omgeving. Zij zullen leiding geven aan montageploegen, die worden belast met de plaatsing van Heras hekken en poorten voor industrie, overheid, sport en rekreatie. De ploeg krijgt van Heras een gedegen training in de praktijk, zodat de montage overeenstemt met de kwaliteit van onze produkten. Hekken maken is Heraswerk 2300 AB LEIDEN, postbus 67, tel. 071-314418. Leeftijd tot max. 35 jaar Militaire dienstplicht vervuld Personen met ervaring in montage genieten de voorkeur. Heras Hekwerk biedt een afwisselende baan, met een goed inkomen, plezierig en kollegiaal werkklimaat in een gezond en groeiend bedrijf. Uw geschreven sollicitatie kunt u richten aan Heras Hekwerk Leiden, Postbus 67, 2300 AB Leiden t.a.v. de heer J.A. De Cocq van Delwijnen. Tel. informatie na 18.00 uur 04183-3016. Y^^^^HËrhaaldeÖPRÖÊ^^^^^ Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. De administratieve afdeling van onze uitgeversmaat schappij heeft een centrale invoergroep. Daar wordt gewerkt met beeldschermen, die recht streeks op de computer aangesloten zijn en waar tevens de klanten telefonisch te woord worden gestaan. Op bovengenoemde afdeling is per 1 april a.s. plaats voor een JONGE ADMINISTRATIEVE KRACHT (m/v) in part-time dienstverband voor 4 uur per dag. Werktij den van 09.00-13.00 uur. De nieuwe collega dient bereid te zijn in voorkomende gevallen een van de collega's van die afdeling te vervangen, waardoor langere werktij den kunnen ontstaan. Voor deze job is A.T.V. niet van toepassing. Onze gedachten gaan uit naar iemand met MAVO/HA- VO-diploma, goede typevaardigheid, duidelijke telefoon stem, goede contactuele eigenschappen en paniekbe- stendig. Opname vakantie in de periode 1/7-6/9 '85 is niet moge lijk. Sollicitanten voor deze functie verzoeken wij omgaand een bondig briefje te schrijven naar de afdeling Perso neelszaken, ter attentie van de heer A. G. van der Spek. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. Witte Singel 1. 2311 BG Leiden telefoon 071-144941 Een werkmaatschappij van Damiate Holding B.V. Js tron/^Q Dormaël is een toonaangevende winkelketen op het gebied van totale slaapkamerinlichtingen. Naast de vier vestigingen in Midden Nederland wordt binnenkort een nieuwe vestiging van 2.500 m2 geopend die centraal in de Randstad ligt. Hiervoor wordt gezocht naar een perfect verkoopteam dat beschikt over een grondige kennis van het slaap kamer- en beddenvak. GEVRAAGD: Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Directie Dormaël Woning inrichting B.V., t.a.v. Mevrouw T Simon, Postbus 128,3769 ZJ Soesterberg. CtSL A AP KA M ER S Thorax-Chirurgie Deze afdeling vraagt een gastvrouw m/v vac.nr. 223.L.18.12.LD Op de afdeling worden jaarlijks ±800 hart- en longoperaties verricht. De patiënten zijn uit verschillende delen van het land afkomstig en verblijven 10 a 15 dagen op de afdeling. De - nieuwe - functie van gastvrouw is ingesteld om in multidisciplinair teamverband een bij drage te leveren aan de opvang en begeleiding van de familie van opgeno men patiënten. Er zullen twee personen in de functie van gastvrouw worden aangesteld. De functie wordt in deeltijd verricht. Werkzaamheden: - verstrekken van informatie over de afdeling, de A.Z.L.-accomodatie en voorzieningen in de stad Leiden; - regelen van overnachtingen en maal tijdvoorzieningen en het zorgdragen voor voorzieningen in de wachtruim tes voor familieleden: - signaleren van problemen en het inschakelen van deskundigen (als verpleegkundig hoofd, maatschap pelijk werk(st)er, artsen en fysio therapeuten). Functie-eisen: - minimaal MAVO-diploma; - kennis van de medische terminologie: - ruime werkervaring, bij voorkeur in een ziekenhuis; - leeftijd 30-50 jaar; - in staat zijn in multidisciplinair team verband te werken. Plaats in de organistie: de gastvrouw ressorteert onder het verpleegkundig hoofd van de verpleegafdeling Thorax- Chirurgie, functioneel wordt nauw samengewerkt met de maatschappelijk werk(st)er van de afdeling. Salaris: afhankelijk van leeftijd max. f 2477 bruto per maand (op basis van een 40 -urige werkweek). Werktijden: de bedoeling is dat de gastvrouwen beurtelings een week 40 uur werken en een week vrij hebben, ma. t/m vrij. 13.30-19.30 uur za. 14.00-19.00 uur zo. 11.00-16.00 uur Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. J. Schie man, verpleegkundig hoofd, van ma. t/m vrij. van 13.00-14.30 uur bereikbaar onder tel. 071 -262697 of door mevr. M. Beneker, maatschappelijk werkster, eveneens van ma. t/m vrij. van 9.00- 10.00 uur bereikbaar onder tel. 071- 263361 of mevr. H.S.M. Guldemond- Naeye, personeelsconsulente (071 - 262544). Reacties gaarne binnen 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten- Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden De afdeling PIETER heeft, binnen de sektor Beschut Wonen, de funklie van verzorgingsafdeling. De afdeling biedt opvang aan 40 bewoners (nu nog alleen mannen), verdeeldover 2 units, aie zowel psychische als somatische verpleging en verzorging behoeven. Hel betreft hier mensen die reeds lang opgenomen zijn en waarvan het verblijf meestal definitief is. Het verzorgingsaspekt neemt een belangrijke plaats in binnen de werkzaamheden, alsmede het kreëren van een aangenaam leefklimaat voor de bewoners. Wij vragen een Van de toekomstige kollega verwachten wij dat hij/zij: sekuur en toegewijd i t.a.v. het somatisch verzorgend werk geïnteresseerd is in het omgaan met beiaarden met psychiatrische problematiek kan werken in teamverband kritisch is t.o.v. het eigen funktioneren e i kollega's. onregelmatigheidstoeslag. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer J. de Groen, koördinator (toestel 2064). Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 85.003.13. PA ULUS is een woon- en verblijfsafdeling van de sektor Geriatrie. Op deze afdeling wonen 30 bejaarden, verdeeld over 2 units. Paulus 1 is een gesloten unit, de andere (Paulus 2) is open. Wij vragen een parttime (voor 32 uur per week) Van de toekomstige kollega verwachten wij dat hij/zij: geïnteresseerd is in h omgaan met bejaarden met psychiatrische problematiek kritisch is tegenover het eigen funktioneren en dat van kollega's konstruktiefimee kan denken in het afdelingsbeleid bewo(o)n(st)ers kan stimuleren in hun zelfstandig handelen. Salarisgrenzen: f 1.617,60 - f 1.971,20 bruto per maand bij een 32-urige werkweek, exkl. onregelmatigheidstoeslag. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer W. Koreman, koördinator (toestel 2060). Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 85.203.14. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout is een snel groeiende computer-maalwerkspecialisl. Wij ontwikkelen, produceren, installeren en onderhouden een uitgebreid pakket produkten: personal en minicomputers, netwerken, randapparatuur etc. Wij zoeken op korte termijn Electronica/lnformatica, voor hard- en software-ontwikkeling, -produktie, -service e.d. Voor een deel van deze activiteiten kunnen wij ook MTS-ers, beslist met ervaring, plaatsen. Wij zoeken inventieve mensen met een flexibele, klantgerichte, commerciële instelling, die zelfstandig kunnen werken. Wij bieden een boeiende en afwisselende werkkring, waarbij men in aanraking komt met geavanceerde, electronische apparatuur en een grote verscheidenheid aan systeem- en applicatie-software. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij het Hoofd Technische Dienst, de heer B. van Zeelt. TRADECOM INTERNATIONAL B.V. Postbus 60, 2396 ZH KOUDEKERK AAN DEN RIJN Telefoon 01714-4300 VROOM DREESMANN LEIDEN zoekt jonge, energieke met een klantvriendelijke instelling, die mini maal 13 en maximaal 30 uur per week, flexi bel inzetbaar willen werken (inclusief de koopavond en de zaterdag) Opleidingsnivo: LBO/MAVO Leeftijd: 17-23 jaar We hebben de volgende plaatsingsmogelijk heden: Kok voor de afdeling horeca (LBO aange vuld met gerichte opleiding in het kader van het leerlingstelsel Horeca). Modebewuste verkoopster: voor onze af deling dameskonfektie en kinderkonfektie. Verkoopmedewerkers (m/v) voor de afde lingen: supermarkt-horeca-huishoudelijke artikelen-camping-speelgoed-doe het zelf U kunt persoonlijk komen solliciteren op maandag dinsdag en woensdag van: 09.30- 13.00 uur en bovendien dinsdag's van 14.00 tot 17.00 uur. U kunt ook schriftelijk reageren. Gelieve uw sollicitatie te richten aan de afde ling personeelszaken van Vroom Drees- mann, Aalmarkt 22, Leiden. Telefoon 071- 141241 VROOMS DREESMANN is een belangrijke producent op het gebied van meet- en regelapparatuur. De groep levert een groot assortiment aan produkten en systemen, steunend op nieuwe ont werpen, gebruik makend van microprocessor technie ken en de toepassing van computer hardware en softwa- Het bedrijf verantwoordelijk voor de Benelux, is in Zoe- terwoude (Rd) gevestigd. In overeenkomst met de groei van het bedrijf zoeken wij een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER voor 20 uur per week op M.E.A.O./M.B.A./H.A.V.O.-niveau met kennis van de Engelse taal en in het bezit zijnde van een typediploma Tot zijn/haar taken behoren: - Hand- en computermatige verwerking van gegevens t.b.v. de kantooradministratie - Het verrichten van receptionele werkzaamheden - Het verzenden van telex berichten - Zelfstandig verrichten van administratieve werkzaam heden Ten aanzien van de werktijd is flexibiliteit een vereiste; gegadigden moeten zich uitspreken bereid te zijn meer dan 20 uur per week beschikbaar te zijn. Zend uw sollicitatiebrief met Curriculum Vitae naar: EUROTHERM INTERNATIONAL BENELUX B.V. Johan Frisostraat 1 2382 HJ ZOETERWOUDE Tel.: 071-411841 ons belang Coöp. 'Ons Belang' b a., gevestigd in Noordwijkerhout, is toeleverancier van verpakkingen, gewasbescher mingsmiddelen en meststoffen aan de bloembollen- en bloemensector. Daar onze activiteiten nog altijd toe nemen, zoeken wij een: VERTEGENWOORDIGER M/V die de verkoop van verpakkingen voor bloembollen en bloemen gaat stimuleren. Daartoe onderhoudt hij op representatieve wijze de contac ten met onze bestaande klanten kring en bouwt hij bovendien nieuwe contacten op. Onze gedachten gaan uit naar ie mand in de leeftijd van 20 - 30 jaar met een diploma van de M.E.A.O., Middelbare Tuinbouwschool of een vergelijkbare opleiding. Iemand met verantwoordelijkheids gevoel, die zowel in een team als zelfstandig optimaal kan functione ren, die een inzet van 100% van zelfsprekend vindt en die bereid is zich in te leven in alle facetten van ons vakgebied. Daar Ons Belang nauw betrokken is bij ondernemers in de agrarische export sector, is affiniteit of aantoon bare ervaring met deze sector een pré. Onze nieuwe man wacht een boeiende, zelfstandige, representa tieve functie met volop perspectie ven. Kandidaten voor deze functie nodi gen wij uit hun schriftelijke sollicita tie te zenden aan: Coöp. 'Ons Belang' b.a. Postbus 200, 2210 AE Noordwijkerhout t.a.v. dhr. N.J.J. Slingerland Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 De Direktie van bovengenoemde Stichting roept sollicitanten op voor de funktie van Tot de taken van de kandidaat behoren am.: het verzamelen van gegevens van de maandelijkse, variabele, salarisbestanddelen het invullen van de pons- koncepten; het kontroleren en koderen van fakturen, alsmede het betaalbaar stellen hiervan; het bijhouden van de bewoners- en patiëntenadministratie; de financiële administratie; het assisteren bij het samenstellen van begrotingen, perio dieke overzichten en de jaarrekening. Deze taken dienen, na een gedegen inwerkperiode, zelf standig te worden uitgevoerd. Gedacht wordt aan een kandidaat ouder dan 23 jaar en in het bezit van of vergevorderd met de studie voor het M.B.A.- diploma. Voor het goed vervullen van deze funktie'dient men te beschikken over goede kontaktuele eigenschappen. Salariëring zal geschieden naar opleiding en ervaring. De CA.O.-Ziekenhuiswezen is binnen de Stichting van toepassing, alsmede deelneming aan het RG.G.M. Inlichtingen over de funktie kunnen worden ingewonnen bij de Administrateur, de heer G.F. Verheijen. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 24