Recreatienood flink gelenigd Foutparkeerders Warmond wellicht 'zacht' aangepakt Voorschotense sloot illegaal gedempt Spoedig zekerheid over 'tweede leven' van Wassenaarse raadhuis Burgemeester kaart 'overname' Leidse Raadsherenbuurt aan PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 22 MAART 191 Proef in Kloosterwei al een succes WARMOND - De Warmondse rijkspolitie heeft een doeltreffende methode gevonden om foutpar keerders aan te pakken. Bonnen komen er niet aan te pas. In woon erf de Kloosterwei is de methode beproefd, nadat raadsleden en be woners hadden geklaagd over de overtreders. Het liep als volgt: gedurende een week hielden agenten de straat goed in de gaten. In de weekein den, 's nachts en overdag noteer den ze de kentekens van de fout parkeerders. Na een week werden de gegevens by elkaar gezet en kre- die eigenlijk bedoeld zijn voor het winkelend publiek. Het is echter nog lang niet zeker of dit 'project' van de grond komt: de politie wil eerst polsen of onder nemers en gemeente er wel behoef te aan hebben. Dit polsen zal de ko mende weken gebeuren. Wellicht komen tijdens die gesprekken nog andere 'knelpunten' aan de orde. Ook kunnen de gemeenteraads leden dan uitleggen waarom vol gens hen in de Warmundastraat de problemen met foutparkeerders groot zijn. Van Abswoude: "Het is daar bijna onmogelyk om buiten gen de tien mensen die regelmatig de vakken te parkeren. Misschien fout parkeren en wandelroutes i speelgebieden blokkeren, een mondelinge waarschuwing. Een volgende overtreding wordt be keurd, heette het. Nu, zo'n drie weken later, is er nog steeds geen bekeuring uitge deeld. Postcommandant Van Abs woude sluit dan ook niet uit dat de methode op andere plekken in het dorp zal worden beproefd. Hij denkt bijvoorbeeld aan de Dorp straat. Daar zou kunnen worden bekeken of sommige automobilis ten regelmatig op plekken staan doelden de raadsleden tijdens de raad in februari op een van de zij straatjes". Leiderdorp bindt strijd tegen mollen met gehaktballetjes aan LEIDERDORP - Giftige gehakt balletjes moeten de komende tijd het oprukkend mollenleger in Leiderdorp indammen. De balletjes worden in de grond van de sportvelden in 'De Bloemerd' verstopt, omdat simpeler metho den als de mollenklemmen lang niet afdoende meer zijn. Wat blijkt: de oudere, gerouti neerde mollen trappen letterlijk en figuurlijk niet meer in die klemmen. En hun aantal groeit sinds vorig jaar snel. Gemeente werken heeft al tientallen exem plaren gevangen. Nu, met de paartijd voor de deur, vreest men voor een 'epidemie' aan mollen. Een epidemie die heel verve lende gevolgen zou kunnen heb ben. Immers, mollen graven gan gen en het risico is groot dat de velden, die vanwege de slechte bodemgesteldheid toch al snel verzakken, worden ondermijnd door de mollen. Dan worden ze pas echt onbespeelbaar. Maar giftige ballen in de grond? Gemeentewerken meldt liever ook 'natuurlijker' bestrijdings middelen te hebben gebruikt. Speciaal geprepareerde wormen bijvoorbeeld - maar die zijn, door de strenge winter, uiterst schaars. Overigens is het risico dat gra vende honden en spelende kin deren met de giftige ballen in aanraking komen uiterst klein, meent gemeentewerken, omdat de ballen alleen in de grond van omheinde sportvelden zijn ge stopt. Voor zover bij de gemeen te bekend is zo'n bal, eenmaal in een hondenmaag beland, niet on middellijk dodelijk. Ook voor bodemverontreiniging is men niet bang. Burgemeester Warmond: in juli terug WARMOND - De Warmondse burgemeester mevrouw Hendrikx- Vlaar verwacht eind juni, begin juli weer aan de slag te kunnen. Zij heeft dit meegedeeld aan de Com missaris der Koningin S. Patyn. Ook waarnemend-burgmeester mevrouw Dalhuisen (PW), wethou der Van Schagen (CDA) en tijdelijk wethouder Slingerland (PW) heeft zij op de hoogte gebracht van haar plannen. Volgens gemeentesecretaris Zoetemelk wil mevrouw Hen- drikx-Vlaar vlak voor de zomer het werk hervatten omdat "het in de vakantieperiode in het gemeente huis, wat het gemeentebestuur be treft, vrij rustig is. Een geschikte gelegenheid kortom om het werk weer op te pakken, na ongeveer an der half jaar buiten dienst te zijn geweest". VRIJDAG Lelden Groenoordhal, Willem de Zwijgerlaan Rommelmarkt-sport-inn, 19-23 uur. Lokhorstkerk, Pieterskerkstraat 1 - L< zing 'Zoekt mij en leeft' door dhr. Ouw< neel, 20 uur. ZATERDAG Leiden Groenoordhal, Willem de Zwijgerlaan Rommelmarkt-sport-inn, 10-17 uur. t Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - Ai tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Vrije School, Pasteurstraat 2 - Ope^ huis, 10-12 Dorpshuis, Hoofdstraat - KindertheaU 'Ploeff met 'De droomereis van Klinj Ling-Fu', 15 i Voorschoten Een woordvoerder van de pro- Garage Vlietwük. Van Beethovenlaa c vincie ontkent dat er druk is uit- j G,rati? autokeuring Veilig Verker fl geoefend op de burgemeester om Nederland, hele dag. snel weer aan het werk te gaan. «■«■1 Volgens hem is de vervanging van de eerste burger goed geregeld in Warmond. Medische Diensten Koukleumende ambtenaren warm beloond OEGSTGEEST De strenge winter van dit jaar heeft hon derd gulden netto-loon extra opgeleverd voor de Oegstgees- ter buitendienstambtenaren. Andere ambtenaren die in de vorstperiode veel buitenwerk hebben gedaan, krijgen vijftig gulden extra. In totaal kost het de gemeente ruim vierduizend gulden om extra loon uit te be- 1 talen. In 1979 is in Oegstgeest voor het laatst een 'koudetoeslag' uitbetaald. Dit jaar kwam er al snel een verzoek om een derge lijk extraatje. Nadat de ge meente Amsterdam bekend 1 maakte haar ambtenaren in de buitendienst te belonen voor de 'koude klussen', gingen ook in Oegstgeest stemmen op voor meer geld. Een brief van de ambtenarenbond ABVA/KA- BO versterkte de vraag om een koudetoeslag. De gemeente hield de beslissing - en de cen ten - nog even in de portemon nee, maar na de tweede koude golf werd de knoop doorge hakt: de harde werkers krijgen hun schouderklopje in geld uit gekeerd. Polder in regio 'omgebouwd' DEN HAAG/LEIDEN ATALKENBURGAV ASSEN AAR - De Ommedijkse Polder op de grens van Valkenburg, Lei den en Wassenaar moet binnen een aantal jaar zijn veran derd in een ongeveer 65 hectaren groot recreatiegebied voor dagjesmensen. Middelpunt in het recreatiegebied is de zandwinput het Gat van Lagendijk, dat onder meer ge schikt zal worden gemaakt voor windsurfers en voor oe verrecreatie. "Er zullen ongeveer vier tot vijf duizend mensen per dag gebruik van het recreatiegebied kunnen gaan maken", aldus drs. J. Borg man, lid van het college van Gede puteerde Staten van Zuid-Holland. Deze week lichtte hy zijn plannen met het gebied toe. "Er is hier in de randstad een enorme recreatienood. Zo erg zelfs dat mensen oevers en waterplas sen kraken, zoals het Gat van La gendijk. Eigenlijk mag daar nie mand komen omdat het particulier eigendom is". Ruiten ingegooid OEGSTGEEST - Zo'n twintig volkstuinbezitters in Oegstgeest zijn gedupeerd, doordat onbeken den de ruiten van de kassen bij het complex achter het Rijnlands Ly ceum hebben ingegooid. Van hen géén spoor. De totale schade is i bekend bij de politie. In het begin werd nog gepro beerd de mensen uit het gebied te weren, maar dat bleek niet moge lijk. De watersporters gingen daar bij zelfs zo ver dat met behulp van snijbranders dikke kettingen wer den doorgebrand die het varen op de zandwinplas onmogelijk moes ten maken. "Als het aan mij ligt, dan zijn de ze plannen volgend jaar al gereali seerd", zegt Borgman, "maar je moet niet uit het oog verliezen dat hier sprake is van een ingewikkeld hoekje: een soort drielandenpunt. Het gebied ligt op de grens van drie gemeenten en bovendien zijn het rijk en een aantal particulieren eigenaar van stukken grond in het L gebied. Het is een beetje ingewik- VOORSCHOTEN - Het Voorscho- kelde toestand", meent Borgman, tense bedrijf Van der Valk heeft il- De gedeputeerde verwacht dat legaal een groot deel van een pol- het recreatiegebied een regionale derslootje gedempt. Het slootje, functie zal krijgen. "Je kunt aanne- dat op een poldergemaal is aange- tand feiSSS! OJ^PtesU)otje langs het laantje van Van Wissen. Links onder nog wat water, midden op de foto: S'iderdo™ zand, kratten en een hek op plaatsen waar eens de eendjes zwommen. (fot«" ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleer voor spoedeisen medische hulp). I Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, v. Tol, Zwijnenburg; Meyer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groei neveld. De Ruiter: zat. van 8 tot 18 uuj R. van Leeuwen. Fagelstraat 31, tefli 218661, spreekuur Rosmolen 2. Van ij I tot zond. 8 uur: Y. Groeneveld. Brikken] wal 19, tel. 218661, spreekuur Rosmolen 2. Zond. 8 tot 24 uur H. Meyer, Stokroos 1. tel. 215510. I Groep 2 - Mastenbroek, Pieterse, v Gent. Taytelbaum, v. Luyk, Klaasseri Rus, Kruis: zat 8 tot zond. 8 uur F; Kruis, Klaproos 34. tel. 126371, spreek 1 uur Minnebroersgracht 41. Zond. 8 to 24 uur R. Taytelbaum. tel. 120266 spreekuur Hogewoerd 138. i Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit, i W. de Bruyne, J. dé Bruyne, Stolk, Jur- i gens, Fogelberg: zat. 8 tot zond. 8 uur H. Jurgens, Herengracht 116, tel. 125820, spreekuur Burggravenlaan 102. Zond. 8 j tot 24 uur J. deBruyne, Kernstraat 11, tel. 141225. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, Arnou: zat. 8 tot zond. 8 uur Mul- j Ier, tel. 765400, spreekuur Kennedylaan 24. Zond. 8 tot 24 uur G. Bénit. Brahms- laan 315. tel. 720404, spreekuur Kenne- dylaan 24. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein, A. Hammerstein: zat. 8 tot zond. 8 uur A. Hammerstein, tel.1 767646, spreekuur Saffierstraat 3. Zond. 8 tot 24 uur B. Crul, Noordeindseplein 8a. tel. 142888. Gemeente doet aangifte bij Hoogheemraadschap Veiligheid De afdeling Voorschoten van Veilig Verkeer Nederland houdt aanstaande zaterdag een veilig heidsactie onder het motto 'Onder de loep'. Iedereen kan hierbij zijn of haar auto gratis laten nakijken op eventuele mankementen aan verlichting, remmen en banden. Personeel van garage Vlietwijk aan de Van Beethovenlaan 67 zal zich (gratis) over de rijtechnische staat van uw auto buigen. Zelfs koffie ontbreekt niet, terwijl de eigen ogen ook aan een onderzoek kunnen worden onderworpen. Berg Lego Een hele berg van het bekende speelgoed Lego ligt aanstaande zondagmiddag op kinderen te wachten in gebouw Taberna, Julianalaan 1 in Oegstgeest. Au to's, treinen, huizen, kranen: de kinderen kunnen er van alles mee doen. Vanaf één uur 's middags zijn ze welkom, tegen betaling van een rijksdaalder. Koffieconcert Het Barokeneemble Voorscho ten geeft zondag een koffieconcert In het Ambachtshuis, dat aan de Voorstraat 12 staat. Er wordt een afwisselend programma geboden: xowel klassieke als eigentijds- klassieke werken worden ten ge hore gebracht. Daarbij werk van Pnrcell, Boyce, Stradella en And- riessen. Aanvang zondag half één; dc toegang is gratis. Jeugdtheater Een circus-varièté-show van an derhalf uur wordt komende zon dag gebracht in het Zoeterwoudse 'Ons Huis'. Kleurige clowns, die zich 'The Flying Meatballs' noe men, springen en buitelen vanaf half drie met eenwielers, knotsen, trommels en verse eitjes in het rond. De voorstelling is bedoeld voor jong én oud. Toegang een rijksdaalder. Zeevisboten Bij de Oegstgeester jachthaven Poelgeest aan de Haarlemmer- trekvaart wordt zaterdag een con troledag gehouden voor zeevisbo ten. Gratis zullen de zendappara tuur, de dieptemeters en de motor worden gecontroleerd. Om wach ten te voorkomen, kunnen boten- bezitters een tijd afspreken. Dan moeten ze bellen: (071) 176176. dat de straal van 20 kilometer polder wonen naar deze polder zul len komen". Volgens Borgman worden er op dit moment ook besprekingen ge voerd over de zandwinput Menten grens v en Oegstgeest. Borgman: "Dat net sloten, ligt langs het laantje deze Van Wissen. Dit laantje komt uit op de Veurseweg en ligt vlak vóór de Horstlaan. Van der Valk heeft het gedempte deel, dat circa 25 meter lang is. di rect in bezit genomen: op het zand de Voorhofpolder op de staan stapels kratten. Tussen de Sassenheim, Warmond kratten en de weg zijn hekken ge plaatst. Toen de gemeente dit zag, i'n moeilijk geval als het Gat heeft ze aangifte gedaan bij het Lagendijk. Maar misschien dat Hoogheemraadschap van Rijn jaar hetzelfde verhaal land, beheerder van de slootjes in Men- de polder. Een inspecteur van polderafde- de zaak in ogenschouw nemen en een rapport uitbrengen. Van der Valk maakt kans op een proces verbaal. Ook is het niet denkbeel dig dat op zijn kosten de zaak weer in de oude staat wordt gebracht. Voor polderslootjes geldt een voor- M.B. Landsmeer, Drakestein 2, tel. 413913; zo, F. Kemme, Grotiuslaan 12, tel. 893139; za en zo spreekuur van 12.30-i 13 uur op Florijn 10. tel. 891000. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: E.J. Roe- lants, Frans Halslaan 10, tel. 153747. Voor de praktijk Haaswijk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido-1 laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar ook in het weekend. Voorschoten za. A. Meiman, J.W. Frisolaan 13. tel. 2493; zo, E. Schotanus, Leidseweg 305, kan vertellen over de put ten als over het recreatiegebied dat de Ommedijkse polder voor ling Zuidgeest, een onderafdeling van het schap, zal nog deze week OEGSTGEEST - De suggestie om de Leidse Raadsherenbuurt weer bezit te maken van Oegstgeest, is vele maanden nadat de democraat G. Wuisman dat had aangekaart bij de begrotingsbehandeling, opge pikt door burgemeester Scheen- stra van Oegstgeest. Gisteravond liet hij in de gemeenteraadsverga dering doorschemeren dat hy de plannen van Wuisman 'op colle giaal niveau' ter sprake zal bren gen. Dit betekent dat hij binnen kort met de Leidse burgemeester als 'overlooplokaal' voor de Ge- Het monumentale raadhuis 'De Paauw': binnenkort is er zekerheid over de toekomstige bestemming, (archieffoto) dienen. Eind april zal een werk groep, bestaande uit ambtenaren en mensen van de technische dienst, ideeën voor een 'tweede le- het statige gebouw op ta- Kledingbeurs De UW in Leiderdorp houdt volgende week dinsdagavond een kinderkledingbeurs. Van maan dag tot en met woensdag kunnen zomer- en sportkleding, schoenen en laarzen voor kinderen van 0 tot fel leggen. 14 jaar worden ingebracht in de hal van de Scheppingskerk aan de Een van de mogelijkheden is: de Van Poelgeestlaan. Mensen die tweede en derde verdieping van iets willen inleveren kunnen dat het raadhuis als kantoorruimte te maandagavond tussen zeven en verhuren. Maar volgens burge negen of dinsdagochtend tussen meester Schoute zijn er nog ettelij- negen en elf uur doen. De verkoop ke andere suggesties, die nu wor- elf vindt op dinsdagavond (van den bekeken. Bovendien hebben WASSENAAR - Binnen afzienbare terst kritisch naar het soort huur- tijd wordt duidelijk welke functie ders en hun financiële 'plaatje' te in de toekomst voor het Wasse- willen kijken vóórdat tot verhuur naarse raadhuis 'De Paauw' gaat wordt overgegaan. seven tot negen) plaats. raadsleden al laten weten eerst ui- Zeker is al wel dat de gemeente 'De Paauw' niet helemaal gaat af stoten. De vertrekken op de bega ne grond zullen met name een re presentatieve functie blijven hou den. Met opzet: "De toekomst van het raadhuis ligt heel gevoelig, zo wel bij de politiek als bij de bevol king", weet de nieuwe burgemees ter al. Daar wil hij dan ook reke ning mee houden bij de besluitvor ming. In het verleden was het voormalige paleis van Prins Frederik al aanlei ding tot heftige discussies in de raad. Zo werd een plan om het raadhuis om te bouwen tot appar tementen van tafel geveegd. De raadsfracties willen het pand het liefst behouden. Momenteel wordt het steeds stil ler in het monumentale pand. Het merendeel van de ambtenaren is al ondergebracht in het gloednieuwe gemeentekantoor aan de Johan de de scholen Wittstraat. Overigens is het voormalige pa leis, dat zo'n 60 jaar als raadhuis in gebruik is geweest, ook over de dorpsgrenzen bekend. Van heinde en verre komen bruidsparen om zich te laten vereeuwigen voor en by 'De Paauw'. en wethouders over de eventuele haalbaarheid van de plannen zal praten. Deze onverwachte ontboeze ming volgde op een korte discussie over de huisvesting van de scholen in Oegstgeest. Daarbij kwam het 'onderwijskundig annexeren van de Raadsherenbuurt' ter sprake. Tijdens de behandeling van dit on derwerp bleek dat Scheenstra niet over 'gedeeltelijke annexatie' wil de praten, maar meteen de Raads herenbuurt in zijn geheel bij de 'onderhandelingen' wilde betrek ken. Toen Wuisman destijds de terug gave van de Raadsherenbuurt aan kaartte, stelden burgemeester en wethouders van Oegstgeest zich op het standpunt dat het initiatief van de Raadsherenbuurtbewoners zélf moest komen. Overigens vreesden de PvdA, PPR en D'66 gisteravond dat in de toekomst met een tekort aan schoollokalen voor het openbaar onderwijs rekening moet worden gehouden. G. van Eisen (PPR) wil de dat de bevolkingsopbouw in Oegstgeest zou worden bekeken, zodat een beter beeld van de te ver wachten ontwikkelingen kan wor den geschetst. Volgens CDA-frac- tieleider Van Veen blijft dat bij koffiedik kijken. "In bepaalde ja ren is de ene school nu eenmaal po pulairder dan de andere", verwees de christen-democraat naar de mo menteel erg in trek zijnde Terwee- school. Wat betreft de huisvesting van bij Wuisman een geschreven diepte. Ook de door stroming moet zijn gewaarborgd. Een woordvoerder van het con cern weet nergens van en wil ei- genlijk geen commentaar geven, warmond "We wachten gewoon af wat het A de Gijzel, Dorpsstraat 35, tel 01711- hoogheemraadschap gaat doen", 10834. h<j- Wassenaar noord: E.J.J. Op 't Landt, Middelweg 21, tel. 13056. Zuid: J.W. Stuyfzand. Van Polanenpark 138, tel. 12460. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt I waargenomen van: vr 22 tot vr 29 door: Apotheek Zuid-West, Brahmslaan 20, Leiden, tel. 763134. Apotheek Boehmer, Florijn 19, Leider dorp, tel. 894400. Wassenaarse Apotheek, Stadhouders- plein 13, tel. 12402. DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: F. Muurling, Plantsoen 23, Leiden, tel. 125057. Voor de praktijk van Vestjens, v.d. Wouw: H. Vestjens. Rijn en Schiekade 23, Lei-1 den. tel. 144323. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: I R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt, Homanstraat 1, Rijnsburg, tel. 173266. Voorschoten J. Frencken, J. Róntgenlaan 14, Leid- schendam, tel. 070-271110. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider- dorp en Oegstgeest wordt waargeno- j men door: W. Tjaarda, Zoeterwoudsesingel 27, lei den, tel. 123739; spreekuur za en zom om 13 uur. Voorschoten, Wassenaar, Zoeterwou- grote voorkeur om de kleuter school De Sprinkhaan snel als schoolgebouw af te stoten. Dat zou de vorming van 'echte' basisscho len in één gebouw bevorderen, ter wijl dan ook de SJJO aan een cen traler gelegen ruimte zou kunnen komen. Volgens wethouder Blom is het "zeer vergaande toekomst muziek" om te denken aan een so ciaal-culturele bestemming van de Sprinkhaan. Voorlopig zal de Sprinkhaan dienst moeten doen vers-Deutz/Terweeschool. Wuis man meende dat dit haaks staat op het streven naar huisvesting van de basisscholen in één gebouw. "Een kwestie van prioriteiten stel len", aldus de democraat. de: LEIDSCH m DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN POSTADRES Postbus 54, 2300 AB LEIDEN ADVERTENTIES (behalve Sleuteltjes) DIEFSTAL - Uit een flatwoning aan het Eykmanhof in Voorscho ten zijn goederen als een spiegel, dekbed, radio en een stofzuiger ontvreemd. De dief kon zijn slag slaan omdat de bewoonster elders logeerde. n 8.30-17.00 uur SLEUTELTJES ma.-vrij. van 8.00-19.30 uur (071)143545 ABONNEESERVICE Nieuwe abonnementen, wijzigingen, beta lingen ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 NABEZORGING ma.-vrij. van 18.00-19.30 uur (071) 123143 (Nabezorging na 19.30 uur) zaterdag van 16.30-18.00 uur (071)123143 (Nabezorging na 18.00 uur) ADMINISTRATIE ma.-vrij. van 8.30-17.00 uur (071) 144941 REDACTIE (071) 144941 Bij geen gehoor buiten kantooruren, raad pleeg het telefoonboek. ABONNEMENTEN per jaar. aan huis bezorgd f 250,90 per post (binnenland) 345,20 per kwartaal, aan huis bezorgd 65,70 per post (binnenland) 89,30 (071)144941 per maand, aan huis bezorgd 22,10 (maandabonnement alleen mogelijk met automatische betaling). 1.00 Abonnementsgelden dienen bij vooruitbe taling te worden voldaan. Restitutie is niet mogelijk. Bij automatische betaling geen administra tie- en incassokosten. Abonnementen kunnen op elke gewenste dag ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen wordt het abonnement automatisch verlengd. Betaling van abonnementen op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. HOOFDKANTOOR Witte Singel 1Leiden (071144941 REGIOKANTOREN Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aan der) Rijn (01720) 93961 Vuurbaakplein 112221JB Katwijk (01718) 12383 Hoofdredacteur: drs. J.W.E. Metselaar Adj. hoofdredacteur: R.D. Paauw Alg. redactiechef: A. van Leeuwen Plv. alg. redactiechef: J.M.J. Post Commentaren: W.FJ. Wirtz. A.A. van Brussel Stad: J. Kroon Duin- en bollenstreek: H.I.J. Veldhuizen Bin./Buitenl./Econ.: W.FJ. Wirtz Sport: P.J. de Tombe Feature: W.C.H. Schrama Regio Lelden: W. Hoenson-de Graaft Kunst, radio, tv: P.C. Rosier Geestelijk leven: S.J. de Groot Het Leidsch Dagblad is aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst, met ei gen correspondenten in Bonn, Brussel! Jo hannesburg, Tokio, Londen. Parijs, Was hington, Rome, Madrid, Mexico-City, Tel Aviv en Beiroet.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2