mededelingen gemeentebestuur 4 t/m 8 maart '85 Gemeenteraad MaanctS^ 4 maart a.s. om 20.00 uur. Agenda: Benoeming nieuwe Wethouder (vacature de heer Schoute). Benoeming van een raadslid in diverse Onderzoek geloofsbrieven nieuw be noemde raadslid de heer E. E. Brouwer. Benoeming ambtenaar van de burgerlijke stand. Activiteitenprogramma voor migranten en Surinamers. Nota Vrijwilligersbeleid Leiden. Anti-vandalismebeleid. Formatie-uitbreiding Instituut Burger raadslieden. Restauratie en verbouwing voormalig "Koetshuis", Langebrug 48 (Gulden Vlies). Huurontbinding van percelen aan de Morsweg. Vaststelling medezeggenschapsregle- ment voor het scholenkoppel De Ducdalf- De Loopplank. Garantie geldlening v.v. Z.L.C.; intrekking Raadsbesluit van 22 juni 1981 no. 168. Verzoek van de P.C. Schoolverenigingen om medewerking. Voorzieningen openbare scholen. Bouw 28 woningen tussen de Middelste en Uiterstegracht. Groot-onderhoud en verbetering 27 wo ningen complex 3. Woningbouwvereniging "Ons Doel" (Do- zystraat, Kanaalstraat). Aankoop perceel grond Roomburgerpol der. Wijziging Brandbeveiligingsverordening. Tweede fase nieuwbouw politiebureau. Afscheidsreceptie wethouder Schoute In verband met zijn benoeming tot burgemeester van Wassenaar zal de heer drs. P. H. Schoute zijn functie van wethouder Maatschappelijke aangelegenheden Volksgezondheid en Cultuur neerleggen. Op vrijdag 8 maart zal de gemeente raad in een bijzondere zitting om 15.00 uur afscheid van de heer Schoute nemen. Na afloop van deze bijzondere raads vergadering wordt om 16.30 uur in de Burgerzaal van het Stadhuis een afscheidsreceptie voor de bur- gerl| gehouden. Een leder Is hierbij van harte welkom. Commissie vergaderingen Commissie Ruimtelijke Ordening. Ooen- bare Werken en Verkeer. Woensdag 6 maart a.s. om 20.00 uur In kamer 23/24 van het Gulden Vlies. Agenda: Beheersplan Leidse Hout. Benoeming leden uit de commissie in Be geleidingsgroep Openbaar Vervoer. B en W-besluit inzake vergunning aanleg tunnels onder rondweg Merenwijk. Voorstel inzake nemen voorbereidingsbe- sluit terrein Morssingel. Voorstel toekennen eenmalige vergoeding aan waterschap de Oude Veenen. Voorstel inzake nemen voorbereidingsbe- sluit Leiden Zuid-West. B en W-besluit inzake bestemming subsi die openbaar vervoervoorzieningen 1976- 1981. B en W-besluit inzake reservering gelden t.b.v. restauratie gemeentelijke eigendom men. Voorstel inzake kredietverhoging riole ringswerken 3e Binnenvestgracht c a. Brief hr. v. Lint inzake hinderwetvergun ning Maresingel 75. Behandeling bezwaarschrift tegen bouw plan Hooigracht 72. Herinrichting Pieterskerkplein. Belangstellenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde agendapunten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de vergadering aan de secretaris van de commissie ruimtelijke ordening, openbare werken en verkeer, mw. E. Visser-v.d. Vlist, telefoon 254236. ken baar te maken. Commissie voor Maatschappelijke Aan gelegenheden, Volksgezondheid en Cul tuur. Donderdag 7 maart a.s. om 14.30 uur, be zoek aan de GDSW (Gem. Dienst Sociale Werkvoorziening). Om 20.00 uur In het Gulden Vlies. Agenda: Benoeming leden raad van bestuur st. tot exploitatie van bejaardencentra. Taak en werkwijze van de indicatiecom missie. Beleidsplan 1985-87 GDSW. Jaarverslag GSD/MD. Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht aan de Informatie balie In de hal van het stadhuis. Of bel even: 254103. Overige vergadering Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften. Vrijdag 8 maart a.s. om 14.30 uur In de koffiekamer van het Stadhuis. Agenda: Er wordt een drietal bezwaarschriften Inzake beschikkingen geldelijke steun huisvesting gehandicapten/verhuis- en herinrichtings kosten behandeld. Voor informatie kunt u bellen 254168. Voor Informatie "Overige vergade ring" zie telefoonnummer contact persoon onderaan agenda. Verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter kennis van belanghebbenden, dat zij voornemens zijn de hierna te noemen verkeersmaatregelen vast te stellen: Levendaal-oost Gangetje PieterswIJk Breestraat aanwijzen drie algemene invalidenparkeerplaatsen aan de zuid oostzijde ter hoogte van de percelen 8 t/m 14 (ter vervanging van de invalidenparkeerplaatsen op de Vismarkt); aanwijzen drie algemene invalidenparkeerplaatsen aan de noord oostzijde ter hoogte van de percelen 108 t/m 110 (ter vervanging van de invalidenparkeerplaatsen op de Vismarkt); De Camp (tijdelijke maatregelen i.v.m. bouwwerkzaamheden) Caeciliastraat Korte Lijsbethsteeg Klooster Sionsteeg - verbod stil te staan aan de noordzijde: - verbod stil te staan aan de zuidzijde, voor zover gelegen tussen de St. Ursulasteeg en de Korte Lijsbethsteeg; - verbod stil Ie staan aan de westzijde; - verbod stil te staan aan beide zijden; - verbod stil te staan aan beide zijden, voor zover gelegen tussen het Klooster en de Korte St. Agnietenstraat; Lange St. Agnietenstr. - verbod stil te staan aan beide zijden; Koite St. Agnietenstr. verbod stil Ie staan aan beide zijden; Vrouwenkerksteeg - verbod stil Ie staan aan beide zijden, voor zover gelegen tussen de Korte St. Agnietenstraat en het Vrouwenkerkhof; Vrouwenkerkhof - verbod stil te staan aan beide zijden; Vrouwenkerkchoorsleeg - verbod stil te staan aan beide zijden, voor zover gelegen lussen het Vrouwenkerkhof en de Lange Mare; Dolhuissteeg intrekken eenrichtingsverkeer; Voor zover nodig zullen de nu op bovengenoemde wegen geldende verkeers maatregelen worden aangepast. De op de voorgenomen verkeersmaatregelen betrekking hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbehorende korte toelichting of een ontwerpbesluit, met ingang van heden gedurende 14 dagen ter inzage op het informatiecentrum van het Stadhuis en bij de directie Verkeer en Venroer op kamer 216 van het Stadsbouwhuis. Gedurende die periode bestaat de gelegenheid tot het indienen van schriftelijke bezwaren tegen het vaststellen van de maatregelen. Deze bezwaren dienen te worden gericht aan Burgemeester en Wethouders, per adres directie Ver keer en Venroer, Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 2312 NH Leiden. Belanghebbenden worden voorts in de gelegenheid gesteld te worden gehoord in de openbare vergadering van de Raad van advies voor verkeers- en vervoersaangelegenheden, die zal worden gehouden op donderdag 21 maart aanstaande in kamer 001 van het Stadsbouwhuis, aanvang 15,00 uur. Voor nadere informatie over de verkeersmaatregelen kan men zich wenden tot mevrouw Wassenaar van de directie Vorkeer en Vervoer, Stadsbouwhuis, kamer 216 (tel. 254501). Volgende week zl|n aan de beurt: Wl|k 1 en 3 maandag 4 maart Wijk 2 en 8 woensdag 6 maart Wijk 5 en 7 donderdag 7 maart Wijk 4 en 6 vrijdag 8 maart Diversen Inschrijving voor een huurwo ning in de Stevenshof In vlek 15 van de Stevenshof worden circa 388 woningen gebouwd in opdracht van wo ningbouwvereniging Eensgezindheid. Naar verwachting zal met de bouw decem ber 1985 worden begonnen. De eerste ople vering zal circa juni/juli 1986 zijn, terwijl de laatste oplevering medio 1987 wordt ver wacht. De volgende woningtypen worden gebouwd: - circa 30 Senioren woningen. Dit zijn 3 kamer-begane grond woningen of 3 ka mer-eengezinswoningen. Kale huur 420,- p.mnd. - circa 63 drie-kamerwoningen. Dit zijn in hoofdzaak drie kamer-bovenwoningen en een aantal drie-kamer-eengezinswonin- gen. Kale huur 430,- p.mnd. - circa 295 vler-kamer-eengezlnswonln- gen. kale huur 495,- Wie komen In aanmerking? a) zij die een huurwoning achterlaten met een kale huur tot 425,- p. mnd. van een Leidse woningbouwvereniging of van de Leidse Woningstichting, of een particuliere huurwoning achterlaten met een kale huur tot 425,- p. mnd. met een verklaring van wederverhuur: b) zij die als doorstromer staan geregi streerd bij de Directie Woonruimteverde ling met als opgegeven buurtvoorkeur de Stevenshof en wonen in een huurwoning met een kale huur tot 425,- p. mnd. met dien verstande, dat; - voor de Senioren woningen geldt 1) een minimum leeftijd bij inschrijving van 55 jaar. 2) de verdeling van de woningen verloopt in aftellende volgorde van leeftijd. De oudste kandidaten gaan dus voor. - voor de drie- en vler-kamerwonlngen geldt, 1) een minimum bruto maandinkomen van het huishouden van 2.450,- p.mnd. 2) de woningen verdeeld gaan worden door loting, 3) de volgende bezettingsnormen gelden, t.w.: voor de drle-kamerbovenwonlngen minimaal 2 personen of alleenstaan den die tenminste 27 jaar zijn bij de inschrijving; voor de drie-kamer eengezinswo ningen een minimum leeftijd bij in schrijving van 55 jaar of dat het huis houden uit drie personen bestaat; voor de vler-kamer eengezinswo ningen het huishouden uit minimaal drie personen bestaat. Wat moet u doen om u aan te mel den? Indien u in aanmerking wenst te komen voor een huurwoning in Vlek 15 in de Stevenshof en u voldoet aan bovenstaande voorwaar den, dan dient u het inschrijfformulier (ver krijgbaar aan de informatiebalies op het stadhuis en het stadsbouwhuis) volledig in te vullen en op te sturen aan de Directie Woonruimteverdeling, Lange gracht 74, 2312 NH Lelden. Zij die inschrijven voor een drie- of vier-ka- merwoning dienen tevens bewijsstuk(ken) te overleggen aangaande hun inkomen(s). Formulieren die niet volledig zijn ingevuld, kunnen niet in behandeling worden geno- Uw Inschrijving moet uiterlijk 15 maart 1985 Ingeleverd zijn. Voor 1 april 1985 krijgen de inschrijvers schrijftelijk bericht. Informatieavond verzetsmonument in de Stevenshof Donderdag 7 maart a.s. om 20.00 uur orga niseert het "comité Monument voor Leidse vrouwen uit het verzet "een informatieavond in café-restaurant Het Haagsche Schouw over de plaatsing van een verzetsmonument aan de Van Alkemadestraat in de Stevens hof. Bovengenoemd comité heeft het gemeente bestuur vorig jaar een monument voor Leid se verzetsvrouwen aangeboden ter plaat sing in dat deel van de Stevenshof, waar de straten genoemd zijn naar bekende Leidse vrouwen, o.m. ook verzetsvrouwen. De ge meente heeft dit geschenk aanvaard en aan geboden de plaatsingskosten voor haar re kening te nemen. B en W hebben als meest geschikte plaats voor het monument de hoek van de Van Al kemadestraat en Margaretha Simonskade aangewezen. Omwonenden en andere belangstellenden kunnen tijdens de informatieavond foto's van het ontwerp bekijken en alle verdere inlich tingen vragen. Plaatsing panden op gemeentelijke monumentenlijst Burgemeester en Wethouders zijn bij besluit van 5 februari j.l. overgegaan tol plaatsing van de panden: Herensteeg 26, Kloksteeg 2A/Rapenburg 56. Langebrug 71, 73, 75, 77, Nieuwsteeg 18, 33/33A, 35, Pieterskerkchoorsteeg 22, 26. Plantsoen 25.41.43, Zonneveldstraat 2. 3/3A, 7 en 8 te Leiden op de gemeentelijke monumentenlijst. Genoemd besluit ligt met ingang van heden gedurende één maand voor een ieder ter inzage in kamer 214 van het Stadsbouw huis, Langegracht 72. Gedurende één maand na heden kunnen belanghebbenden schriftelijk bij de Ge meenteraad gemotiveerd beroep instellen tegen het genoemde besluit. Gratis rondleiding museum De Lakenhal Op zondag 3 maart a.s. om 15.00 uur is er een gratis rondleiding langs de eigen collec tie van het museum. Tevens is er nog de tentoonstelling "Maas trichts Aardewerk" te bezichtigen tot 4 maart. Entree: volwassenen 2,-; voor houders met een Museumjaarkaart is de toegang gratis. Fototentoonstelling rondom de Leidse Bom verlengd Voor de fototentoonstelling "rondom de Leidse Bom" is een overweldigende belang stelling gebleken. Daarom is besloten de tentoonstelling te ver lengen t/m vrijdag 8 maart a.s. Voor bezichti ging kunnen belangstellenden dagelijks te recht in de hal van het Stadhuis. Ook op donderdagavond is de tentoonstelling te be zichtigen. Nieuw gemeenteraadslid De heer E.E. Brouwer (V.V.D.) is benoemd verklaard tot lid van de gemeenteraad. Bi) de direktie Burgerzaken in het Stadhuis is het benoemingsbesluit voor een ieder ter in zage gelegd. De direktie Burgerzaken is op werkdagen geopend van 8.30 tot 15.00 uur. Welstandscommissie Onder dit kopje zult u voortaan in deze ad vertentie mededelingen kunnen lezen over de vergaderingen van de Welstandscom missie. Die commissie gaat voortaan, net als de meeste andere commissies in Leiden, in het openbaar vergaderen. Hieronder kunt u iets meer lezen over de taak en de werkwijze van deze commissie. Wat Is en doet de Welstandscommissie? De commissie adviseert Burgemeester en Wethouders over de ingediende bouwplan nen. Daaronder vallen niet alleen nieuw- bouwplannen, maar ook in- en uitwendige verbouwingen en grote reclameobjecten. Bij de beoordeling van deze plannen bekijkt de commissie vooral of de plannen goed aansluiten bij de omringende bebouwing of de omgeving. Na de beoordeling van het plan in de com missie gaat er een advies naar B&W. Zo'n advies speelt een belangrijke rol bij het ver lenen van de bouwvergunning door B&W. Werkwijze, spreekrecht De vergaderingen van de commissie zijn openbaar. De agenda, datum, plaats en tijd stip van de vergaderingen worden via deze advertentie aangekondigd. Belangstellenden hebben binnen zekere grenzen spreekrecht in de commissie. Zij mogen maximaal 5 minuten spreken over een agendapunt. Per vergadering mogen maximaal 6 personen het woord voeren. Wie van het spreekrecht gebruik wil maken, moet zich op de dag van de vergadering vóór 12.00 uur aanmelden bij de secretaris van de commissie. De bouwplannen die op de agenda staan, liggen op de dag van de vergadering, 's mor gens van 10.00 -12.00 uur, ter inzage bij de secretaris van de commissie, in kamer 116a van het Stadsbouwhuis. De verslagen van de vergaderingen zijn openbaar en tegen betaling van kosten ver krijgbaar bij de informatiebalies van het Stadhuis en het Stadsbouwhuis. Wijziging samenstelling Welstandscommissie Met de inwerkingtreding van de nieuwe ver ordening zat tevens de samenstelling van de commissie wijzigen (art. 3 lid 1 en 2) - De commissie bestaal uit een lid-voorzitter en zes leden, alsmede zes plaatsvervan gende leden. Tenminste vijf leden en vijf plaatsvervan gende leden moeten als deskundig kun nen worden beschouwd op bouwkundig of sledebouwkundig gebied. Van deze heeft één (plaatsvervangend) lid tevens zitting in de monumentencommissie. Kandidaten gevraagd voor de Welstandscommissie Het college zoekt i.v.m. de wijziging van het aantal leden in de commissie naar deskundi gen op bouw- of stedebouwkundig gebied die zitting zouden willen nemen in de com missie. Ook zij die als plaatsvervangend lid belang stelling hebben, of zij die iemand kennen die geïnteresseerd zou zijn, kunnen dat schrifte lijk kenbaar maken. Uw aanmelding gaarne voor 15 maart a.s. richten aan het college van Burgemeester en Wethouders. Postbus 9100,2300 PC Lei den. Voor meer inlichtingen kunt u bellen met de heer ir. K.P. Post, hoofd van de direktie Ruimtelijke Ordening, telefoon 254554. Bouwplannen Burgemeester en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te vertenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet: - Purperwier 19, bouwen schoorsteenka naal; - Dotterbloem 1, plaatsen dakkapel op voor- geveldakvlak woning; - Heivlinder 33. plaatsen deurkozijn in por tiek woning; Noordeinde 25, verbouwen tot slagerij en snackbar; Lammenschansweg 55, bouwen berging; - Schoenerwal 9, plaatsen kippenhok; - Balistraat 70, bouwen berging; - Soembastraat 83. inwendig verbouwen woninq; - Sieboidstraat 31inwendig verbouwen wo ning; - Valkenburgseweg 23, verbouwen en uit breiden begane grond woning en maken carport; - Oude Herengracht, vernieuwen van da Verversbrug; Nieuwe Rijn 43a, verbouwen en uitbreiden pand; - Lage Rijndijk 41verbouwen tweede ver dieping en plaatsen dakkapel op achter- geveldakvlak; - Vollersgracht 43/45, verbouw panden tot woningen en één garage binnen uitwer- kingsgebied Runderplein; - Zuid-oost hoek Levendaal/Korevaarstraat, oprichten kantoorgebouw Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouw vergunningen volgens de normale proce dure te vartenen; Evertsenstraat 49, verbouwen en uitbrei den (optrekken achtergevel) woning en maken dakterras; - Hoge Rijndijk 244, vergroten dakkapel in voorgeveldakvlak woning; Van Bemmelenstraat 10. plaatsen dakka pel in voorgeveldakvlak woning; - Zwarte Pad, plaatsen regulateurkast; Mauritsstraat 20a, plaatsen dakopbouw op achtergeveldakvlak en maken dakterras; Diepenbroucklaan, verbouwen c.q. reno veren van 158 woningwetwoningen; - Garenmarkt 18-20, verbouwen pand; - Hoge Rijndijk 86 t/m 90 en 94 t/m 96b, aanbrengen luifels aan voorgevels win kels; Hoge Rijndijk 102, wijzigen luifel aan voor gevel winkel; - Roodborststraat 54, wijzigen gevels wo ning en eriafscheidingen, plaatsen pergo la en schutting. Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 4 maart 1985 gedurende veertien da gen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Lan gegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100,2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. Welstandscommissie Maandag 4 maart a.s. om 15.30 uur In kamer 001 van het Stadsbouwhuis. Agenda: 1. Herenstraat 121 2. Caeciliastraat 3. Pasteurstraat 2 4. Stevenshofjespolder (vlek 5) 5. Borneostraat 53 6. Houtmarkt 11 7. Houtmarkt 10 8. Houtmarkt 12 9. Waardstraat 55 10. Vossemeerlaan 13 11Heemskerkstraat 81 12. Groenhovenstraat Rijn-Schiekade 13. Hansenstraat 6b/6c 14. Veluwemeerlaan 15 15. Bakkersteeg 12-14-16 16. Julianastraat 46 17. v.d. Werfstraat 20 18. van 't Hoffstraat 20b 19. Rijn- en Schiekade e.o. 20. Paul Krugerstraat 29-29a 21. v.d. Tasstr. 5, 6, 7, 8. 9, 11, 13, 14 22. Pasteurstraat 5, 7, 9, 11, 13, 15 23. Houtmarkt 15 24. Zijlstraat 7, 9, 11, 13, 15, 17, Jan Paulushof 1, 2, 3, 4 25. Rijksweg 11 26. Boshuizerkade (sportvelden) 27. Borneostraat 55 28. Hooigracht 50 29. Rijnsburgersingel 30. Vlietweg 92 31Merelstraat 29 32. Hannie Schaftstraat 21 33. Langegracht 70 34. Bakhuis Roozenboomstraat 23 35. Vliervlinder 16 36. Oude Vest 41 37. Oude Rijn 34 38. Rijnzichtstraat 10 39. Ververstraat 12 verb, achtergevel bouw berging renovatie bouw woningen pits. dakkapel renovatie renovatie renovatie verbouwing verbouwing bouw berging bouw brug renovatie verbouwing verbouwing pit. duiventil verbouwing pits. dakkapel bouw 2 voetgangersbruggen renovatie renovatie renovatie renovatie pits. bergingen bouw brug verbouwing kleedruimten pits. dakkapel verbouwing verbouwing bouw berging verbouwing pits. schutting pits. peperbus verbouwing pits. dakkapel verbouwing verbouwing bouw schuur renovatie Bovengenoemde bouwplannen liggen v.a. maandag tussen 10.00 en 12.00 uur ter inzage bij het secretariaat van de Welstandscommissie, kamer 116a van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Voor telefonische inlichtingen en aanmelding voor het spreekrecht kunt u bellen met telefoon nummer 254543, b.g.g. 254559. den om: 14.00 uur (voor 1), om 15.00 uur (voor 2) en om 16.00 uur (voor 3), Op 20 maart 1985 kunt u mondeling bezwa ren indienen tijdens een openbare zitting in kamer 001 van het Stadsbouwhuis te hou den om: 14.00 uur (voor 4), om 15.00 uur (voor 5) en om 16.00 uur (voor 6). Wie bezwaren heeft ingebracht op de bo vengenoemde wijze en iedereen die aan toont dat hij/zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kan later bezwaren tegen de ontwerp-vergunning indienen. Tegen het verlenen van de onder 7 en 8 genoemde vergunningen kan tot 1 april 1985 beroep bij de Kroon worden ingesteld door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - de betrokken adviseurs iedereen die schriftelijk of mondeling bezwaren heeft ingediend tegen het ver zoek en/of ontwerp-vergunning. - iedereen die aantoont dat hij/zij redelijker wijs niet in staat is geweest schriftelijk of mondeling bezwaren in te dienen tegen het verzoek en/of ontwerp-vergunning. De vergunningen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ge zonden aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De ver gunning wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen betreffende boven genoemde hinderwetzaken kunt u zich wen den tot de directie milieu, Stadsbouwhuis, kamer 012, tel. 254437. Hinderwet Verzoeken Een verzoek om vergunning is ingediend door de volgende inrichtingen: 1. Stadspolderweg 25, machinale houtbe werking (A. Barends) 2. Zijlsingel, naast 6 en 10, machinale hout bewerking (G. Zwart) 3. Kraaierstraat 33, slagerij (D. de Roode) 4. Morsweg 55a, autoherstelinrichting ex clusief spuiten en uitdeuken (A.M. 'ghar- bi) 5. Herenstraat 5d, verrichten van recombi nant DNA-bewerkingen op VMT-niveau (Rijksgebouwendienst) 6. Willem Barentszstraat 43, oude metalen- handel, exclusief papier en lompen (J. van Loon) Verleende vergunningen Op 1 maart 1985 zijn vergunningen verleend voor de volgende inrichtingen: 7. Breestraat 28, grillroom en coffeeshop (A.N. Mekhail) 8. Botermarkt 19, grieks-restaurant (S. Pit- sikopoulos) Inzage van stukken De onder 1 t/m 6 genoemde verzoeken en verleende vergunningen liggen ter inzage: a. gedurende de gehele behandelingster mijn in kamer 012 van het Stadsbouw huis. Langegracht 72, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur; b. tot 1 april 19C> in het Informatiecentrum van de Directie Voorlichting in de hal van het Stadhuis elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Bezwaren- beroep bij de kroon Tot 1 april 1985 kunt u m.b.t. de onder 1 t/m 6 genoemde verzoeken gemotiveerde be zwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders indienen. Op 19 maart 1985 kunt u mondeling bezwa ren indienen tijdens een openbare zitting in kamer 230 van het Stadsbouwhuis te hou-

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 26