-^Donderdagavond'=- kooo(ies)avond in Lelden Als deze monturen u niet aanstaan ga dan zelf 'ns kijken Bril58 heeft nóg 1076 andere... Oxford, Sorbonne,maar ookdeLeidse Universiteit. NIEUW Drs. R. Boon, financieel brein van wegenbouwm ij. 'Graag eenlease-constructie die past bij onze cash-flow.' VIDEORECORDER Bril58 laat u kiezen. Je eigen LEIDSCH DAGBLAD Wetenschap en onderwijs. Of dat nu plaatsvindt vol gens de Britse traditie, met de Franse slag of naar Leidse maatstaven, voor het Leidsch Dagblad is 't nieuws. En dat resulteert in een uitgebalanceerde en gedegen verslag geving. Het Leidsch Dagblad is een krant van internationale, nationale en regionale allure. Probeer 'm maar. Of u neemt een kwartaalabonnement en krijgt de krant de eerste twee weken gratis. Of u neemt de krant vier weken op proef en beslist later. Gewoon even de bon invul len en opsturen naar het Leidsch Dagblad, Antwoordnum mer 10050, 2300 VB Leiden. Bellen kan ook (071-144941). Ja, ik wil uw krant, Vier weken op proef voor slechts f 9,70. (B4) Maandabonnement met automatische betaling f 22,10. Ik krijg de krant eerst twee weken gratis. (HH) Kwartaalabonnement f 65,70. Ik krijg 'm eerst twee weken gratis. (HH) NaamTel Adres Postcode .Woonplaats Akal VS-201 EO Frontloader met verlicht venster Universeel VHS systeem met 4 uur speelduur 2 videokoppen 4 motoren Geruisloze bediening Excellente beeld- en geluidskwaliteit door Azimuth Helical Scan systeem Timer voor 28 dagen met 1 programma Microprocessor sturing Feather Touch bediening Stilstaand beeld Beeld-voor-beeld weergave Elektronische montage Automatisch zenderzoeksysteem met kwarts synthesizer kom pleet met S-kanalen 16 voorkeuzezenders Quick Finder voor 7x versneld opzoeken en beeldpassages Digitale tracking controle Alfa-numerieke voorkeuzezender identificatie Sleep-timer Automatisch terugspoelen aan het einde van de band Na een druk op de O-toets terugspoelen naar de bandteller- nul-positie Directe audio/video aansluitingen voor monitoren en copiëren van tape Bandtellergeheugen Bandtellerindicatie Beeldscherpte regeling (3 posities) Verstreken speeltijd indicatie Geheugenbuffer met nikkel-cadmium accu Ene net kijken, andere opnemen Tijdsaanduiding op het beeldscherm Mogelijkheid om de datum op de band op te nemen Gratis Akai videowijzer Het zijn drie willekeurige voorbeelden uit de kollektie van Bril58. Als u een bril kiest gaat 't over uw gezicht en uw portemonnee. Daarom vindt u bij Bril58 een uitgebreide keuze in monturen. Monturen in alle modellen, stijlen en kleuren; en in alle prijsklassen. Van een paar tientjes tot een paar honderd gulden. Vrijheid blijheid. Heeft u eenmaal een montuur gekozen, dan maakt Bril58 daar een perfecte bril van. Uw bril. Het vakmanschap van Bril58 zorgt ervoor dat u van uw keuze geen spijt krijgt. Watsenm: Langstraat 7, tel. 01751-14396 Leiden: Haarlemmerstraat 58, tel. 071-140148 Heemstede: Blnnonweg 114, tel. 01718-12765 Sassenheim: Hoofdstraat 253, tel. 02522-11254 Vlaardingen: H De complete krant over wereld, stad en land. De inkomsten van wegenbouwers kunnen door seizoensinvloeden nogal fluctueren. Een daarop afgestemde lease-overeenkomst is dan natuurlijk welkom. Wat doen we dus als bank van drs. Boon? Bij het leasen van nieuw materiaal stellen wij de betalingen zó vast, dat de cash-flow niet in de knel komt. Het ontwikkelen van zo'n aparte, op een specifieke situatie toegesneden constructie rekenen we tot ons vak bij Amro. Al onze bankdiensten worden zo veel mogelijk af gestemd op de behoeften van de individuele ondernemer. Want goed, zakelijk samenspel tussen bank en ondernemer is bijna ondenkbaar zonder maatwerk. AllllO Billik

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12