Stel nou'ns dat er een Wilde Havana zou zijn, die u nóg lekkerder vindt en die nog voordeliger is ook. We kennen in ons land een grote verscheidenheid van soorten en merken sigaren. Neem alleen al het type Wilde Havana, elke tabakszaak kan zo een hele serie voor u op de toonbank leggen. En het leuke is, ze zijn stuk voor stuk nog echt ver schillend ook. Zeker wat de smaak betreft Niet onlogisch. Bij zo'n natuurprodukt als sigaren is elke variatie in de melange onmiddellijk merkbaar in het aroma, in de smaak en in de geur. Vandaar dat in de sigarenmakerij niet alleen de beste tabakken, maar ook de beste melangeurs goud waard zijn. En vandaar dat nogal wat sigarenrokers trouw blijven aan een bepaald merk, zodra ze denken hun smaak gevonden te hebben. Maar over die smaak valt natuurlijk te twisten. Feit blijft dat de ene roker prijs stelt op een uitgesproken pittig aroma, terwijl de ander juist een mooi uitgebalanceerde, milde smaak en milde geur prefereert Deze advertentie is eigenlijk alleen interessant voor de mild-liefhebbers. Want zij zijn het die de melangeurs van Willem II voor ogen hadden toen ze zo'n 2 jaar geleden een nieuwe 100% tabak Wilde Havana creëerden. Geen eenvoudige onderneming. Enerzijds omdat er al diverse Wilde Havana's waren, anderzijds omdat men er één van de voornaamste Willem Il-sigaren van wilde maken. En om dat te bereiken, lagen er twee eisen op tafel. Eis één: een superieur mild aroma. Eis twee: een aantrekkelijke prijs stelling. Op het eerste gezicht twee tegenstrijdige zaken. llilill ill! ariiii ii i Maar toch is 't Willem II gelukt een Wilde Havana te maken, die èn een uniek mild aroma heeft, én zeer interessant geprijsd is. Dankzij de vakkennis en ervaring die wij in huis hebben. En dankzij de omstandigheid dat Willem II als één van de grootste sigarenfabrikanten van Europa efficiënt kan produceren. Het voorlopige resultaat is dat de Wilde Havana van Willem II hard op weg is om één van de best verkochte sigaren van Nederland te worden. Dankzij z'n zeldzaam mooie, milde aroma. En dankzij z'n prijs, die slechts f 4,90 is voor een doosje van 10. Voldoende reden om daar al snel een soortgelijke Wilde Cigarillo als kleiner broertje naast te brengen. Die met z'n f 6,70 per 20 stuks al even succesvol lijkt te worden. We weten 't: papier is geduldig en alleen de proef op de som zal u echt overtuigen. Vandaar dat wij een ieder die nog geen kennis maakte met onze Wilde Havana of Wilde Cigarillo op verzoek - éénmalig - een gratis proefdoosje sturen. Laat ons dat dan even weten via een briefje (zonder postzegel) aan: Willem II, Antwoordnummer 10009, 5550 VB Valkenswaard. Vermeld uw naam, adres, postcode en leeftijd, alsmede de naam van deze krant en de merknaam van de sigaar die u nu rookt Geef ook aan of u een proefdoosje Wilde Havana's of Wilde Cigarillos wenst WILLEM II

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 8