Uw makelaar heeft te koop: de vl ietstede b.v. ONROEREND GOED IONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOEDONROERENDGOEDONROERENDGOEO makelaardij in onroerende goederen Van der Plas b.v. DUINZICHT PROPER w NASSAULAAN 21a. Royale twee onder een kap villa aan vaarwater gelegen met eigen aanlegsteiger open verbinding met de Kagerplassen. Voor- zii- en achtert. ZO, grote garage en een aparte huiskamer, ideaal voor logees of bv kantoor aan huis. Ind.: woonkamer L-vormig met open haard, houten pla fond, schuifpui naar de tuin, ruime hal met toilet, garderobekasten, half open moderne Siematic keuken. Ie et.: 4 slaapkamers, ruime badkamer met douche, 2e grote slaapkamer. Veel ber ging. Het gehele pand heeft hardhouten kozijnen, cv en gasgeyser. Vraagprijs ƒ450.000,- k.k. \T ENDEPOELLAAN 68 - PRES. STEUN- G STRAAT 4-4a Beneden en aparte boven woning afzonderlijk en in z'n geheel te koop. Bene denwoning: woonkamer, slaapkamer, keuken, toilet en douche. Bovenwoning: grote woonkamer met bal kon, keuken, douche en- toilet. 2e verd.: 2 slaapka mers, overloop. Vraagprijs beneden 39.000.- k.k. Vraagprijs boven 45.000.- k.k. Perfect herenhuis v van alle comfort met voor- en achtertuin (Z), stenen berging. Ind.: woonkamer met vloerniveau verschil uitgebouwd met schuifpui en confectoren, ged. pla vuizen vloer. Mooie ruime keuken met apparatuur, royale hal met toilet, berg- kast le etage: 3 slaapk. met wastafels, complete badka mer met ligbad en aparte douche, 2e toilet 2e etage: ruime slaapk. met dakka pel, c.v.-ruimte en berging. Het huis is verfraaid met kostbare materialen. De hardhouten kozijnen zyn ged. voorzien van dubbel glas, de muren en het dak zijn geïsoleerd. Aanw.: c.v.- gas, badgeiser, zonwering en een aparte haardkachel. Vraagprijs 215.000,- k.k. MORSSTRAAT 35-35a •Vrye" Vestiging In het centrum van Leiden cafébedrijf met goodwill, inventaris en woning. Aparte verhuurde boven woning. Ind.: beg. grond cafe (95 m2) bar, biljart, da mes-herentoilet, bedrijfs- keuken. Woning: entree, toilet kleedkamer, woon kamer, keuken, badkamer met ligbad, doucheruimte, 2e toilet berging, open trap naar le verd. met slaapka mer, zonneterras. Vraagprijs incl. goodwill en inventaris 178.000,- k.k. Huurprijs excl. goodwill en inventaris 18.000,- per jaar Koopprijs inventaris en goodwill 40.000,- G MORSWEG 157 Ruime eengezinswoning aan woonerf gelegen met achtertuintje en houten schuur. Grote woonkamer met niveau verschil, open haard, mod. open keuken, gang, toilet, le et.: 3 slaap kamers met vaste kasten, badkamer met ligbad, 2e toilet. Voorzien van cv-gas en nieuwe elek. bedrading met aardlekschakelaar. Vraagprijs: 119.000,- k.k. tra P. DE LA COURTSTRAAT 33 Geheel goed verbouwde eengezinswoning met plaats (z) met grote woon kamer, houten plafond, keuken, toilet, le etage: 3 slaapkamers, douche, elek. bedrading recentelijk ver nieuwd. Vraagprijs 110.000,- k.k. u HOVENPLEIN 39 Erg mooie 3/4 kamer hoe-, kappartement met kelder berging, lift, balkon zuid. nieuwe keuken en douche, ruime woonkamer met par ketvloer, dubbel glas. Veel kastruimte. Servicekosten incl. stookkosten 375,- per G RIJNDIJKSTRAAT 55 Stadswoning met zonnig gV PUNTERWERF 5 Mod. eengezinswoning voor- en achtertuin, ruime berging, carport. Ind.: woonkamer, vaste kast, open keuken, hal, toilet le etage: badkamer met lig bad, 2e toilet, 3 slaapka mers, vaste trap naar zolder etage met slaapkamer, ber ging, c.v.-gas, boiler, mech. ventilatie. Vraagprijs 142.000,- k.k. G STARINGKADE 34 Prima onderhouden hoe kwoning met achtertuin op het zuiden, leuke ligging aan breed plantsoen met water. Het huis is geïso leerd (muren) en voorzien van c.v.-gas en verder ge heel goed verbouwd. Ind.: hal, woonkamer, keuken, douche en wc, berging ach ter. le Etage: 2/3 slaapka mers, balkon. 2e Etage: vaste trap naar zolder. Vraagprijs 149.000,- k.k. UTRECHTSE JAAGPAD t.o. no. 11 In goede staat verkerend woonschip met stalen cas co en met ligplaats. Ind.: hal, keuken, woonkamer, slaapkamer, badkamer met douche en toilet, balkon, verwarmd met gaskachels. Ged. gestoffeerd. Vraagprijs 55.000,- v.o.n. G JULIAN ASTRAAT 12 Goed onderhouden eenge zinswoning met achtertuin, stenen schuur en achter om. Ind.: entree, hall, gang, toilet met fontein, grote woonkamer, keuken, le verd.: overloop, 2 slaapka mers, balkon, badkamer met wastafel, 2e toilet en douche. 2e verd.: zolder/ slaapkamer, slaapkamer. Vraagprijs 124.000,- k.k. G MARESINGEL 61 In het centrum van Leiden modern verbouwde eenge zinswoning met zonnige achtertuin en c.v.-gas. Ind.: entree, gang, toilet met fon tein, woonkamer (40m2), keuken, aluminium schuif pui met dubbel glas. le verd.: overloop, badkamer met 2e toilet, ligbad, 2 slaapkamers en c.v.-ruimte. Vraagprijs 119.000,- k.k. V KAREL DOORMAN LAAN 3 Vrije vestiging. Royale vrij staande villa met dubb. ga uge, grote tuinen n" piupn «prmarmH 7*1 keuken, douche, toilet, le etage: 3 slaapkamers, vlie ring. Elektra recentelijk to taal vernieuwd. Vraagprijs 89.000,- k.k. G VAN VOLLENHOVEN PLEIN 108. "Penthouse" (10e etage) op het dak van het riante flat gebouw van Vollenhoven- plein met fantastisch uit zicht, groot balkon (z) over de gehele breedte, lift. cv- gas en kelderberging. Ind.: entree, hal, ruime woonka mer met nieuwe pui, bad kamer met douche, toilet, slaapkamer. Extra's: Ther mopane beglazing, parket vloer. Aanvaarding op kor te termijn. Servicekosten ƒ304,45 per maand incl. stookkosten. Vraagprijs 89.000,- k.k. Te bouwen luxe herenhuizen Oktober 1985 gereed op het Meerkoeteiland te Voorschoten Aan open vaarwater met eigen aanlegplaats. Indeling: L-vormige woonkamer, 4 slaapka mers, luxe keuken en badkamer. Flinke tui nen voor en achter. Garage. Prijs vanaf 356.000,- v.o.n. nisbaan. Ind.: hal, toilet, enorme woonkamer met schuifpui naar de tuinen, open haard. Grote woon keuken, study, grote ou derslaapkamer met ap. t balkon), 2e badkamer met douche en toilet Was kamer met c.v.-ruimte. Voorzien van c.v.-gas, dubb. glas. Alle deuren, ko zijnen etc. zijn gemaakt van kostbare tropische hout soorten. Het pand is ook zeer geschikt voor praktijk Spoedig leeg te GIT HYACINTH- STRAAT 4 Gemoderniseerd huis in fij ne buurt. Voortuin; ruime' zonnnige achtertuin met achterom en schuur. Inde ling: ruime entree met toi let grote woonkamer met open haard, moderne halfo pen keuken, le etage: 3 slaapkamers, ingebouwde kasten, badkamer met lig bad, balkon, vaste trap naar grote zolder. C.v.-gas, boi ler. Vrije vestiging Vraagprijs 192.000,- k.k. DILLENBURGERLAAN Zijlaantje van Pr. Bemhard- laan dus vlakbij het dorp. Zeer rustig gelegen half vrij staande semi-bungalow in villa wijkje (park) met grote mooi aangelegde tuin (z) aan het water. Tot. opp. 653 m2 ei gen grond, garage annex ber ging. Ind.: vestibule, toilet, ruime hal, grote L-vormige li ving 47 m2 met all. schuifpui en confectoren, ruime eet- keuken met app., 2 kelders onder het huis. le etage: 3 slaapkamers, groot balkon,' komplete mod. badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. Vliering als berging, div. tuinterrassen. Vraagprijs 490.000,- k-k. f SCHUILINGLAAN 35 Hoek herenhuis met ver-" lengde garage voor- en ach tertuin west. Ind.: woonka mer met open haard, par ket, keuken, toilet, vestibu le. le etage: 3 ruime slaap kamers, badkamer met douche, 2e toilet Zoldere tage: grote slaapkamer met dakkapel, c.v.-ruimte en berging. Het pand moet ge schilderd en behangen worden. De c.v. en gasboi- ler zijn zojuist vernieuwd. Direct leeg te aanvaarden. Vraagprijs 245.000,- k.k. GIT FRANS HALSPLANTSOEN 103 Geheel gemoderniseerde 2/ 3 kamer parterre apparte ment met blijvend vrij uit zicht. Ind.: woonkamer, slaapkamer, mod. douche met wastafel, mod. keuken (wit), toilet, aparte studeer kamer. Voorzien van nieuw sani tair, c.v.-gas. Servicekosten incl verwarming, portiek schoonmaak 199,- p.mnd. Vraagprijs 89.000,- k.k. DE HOOGKAMER 23 Subliem onderhouden tus- senherenhuis met voor- en achtertuin (zw) achterom en stenen berging. Ind.: en tree, hall, toilet, ruime li ving met rustieke open haard, balkenplafond en plavuizenvloer, open keu ken voorzien van alle appa ratuur. le verd.: 3 slaapka mers, luxe badkamer, ze toilet, ligbad en wastafel. 2e et.: ruime slaapkamer. Heb perceel beschikt over veel bergruimte, cv-gas en boi- Vraagprijs ƒ285.000,- k.k. G |/LEIDSEWEG 379 Eengezinswoning met tuin en achterom, inwendig ge heel vernieuwd. Ind.: keu ken met apparatuur, bij keuken, toilet, grote door zonkamer met hardhouten kozijnen, le etage: 2/3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vas te trap naar zolder, veel bergruimte. Spoedig leeg. Vraagprijs 155.000,- k.k. Gl^ CHOPINLAAN 112 Mooi 3/4 kamer apparte ment met balkon en lift, kelderberging, cv, afgeslo ten entree. Ind.: grote woonkamer, 2 slaapka mers, keuken, douche, toi let. Servicekosten incl. stookkosten 280.» per maand. Glazenwasser, on^ derhoud, liftabonn. verze kering etc. inbegrepen. Spoedig leeg te aanvaar den. Vraagprijs: 119.000,- k.k. Verkoop opdrachten ge vraagd. Wij werken volgens het systeem. Mochten wij ondanks al onze inspanningen er niet slagen een koper q^CHR. HUYGENS- w STRAAT9 Vlakbij centrum gelegen eengezinswoning (hoek) met voor- en achtertuin (z), stenen schuur. Ind.: entree, woonkamer, keuken, voor- raadkelder. le verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet. Mogelijk heid voor het aanbrengen van een 2e verdieping. C.v.- gas, dubbele beglazing. Vraagprijs 129.000,- k.k. v J.W. FRISOLAAN 23 Ruim hoekherenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin zuid, garage, oprijlaan. Uitgebouwde kook- en eetkeuken. Ind.: hal, kelderkast, wit toilet. Grote L-vormige woonka mer met open haard. Mod. keuken met app., zit-eet- keuken. C.v.-ruimte. le eta ge: 3 slaapk., een met bal kon, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: grote zol derkamer met dakkapel, veel berging. Nieuwe c.v.- gas, gasboiler, isolatie door dubb. glas en spouwmu ren. Vrije vestiging Vraagprijs 379.000,- k.k. \f WOONARK r VEURSEWEG 215 Vrije vestiging. Woonark no. 13 gelegen achter de boerderij. Blijvend vrij uit zicht over de weilanden, gelegen vlakbij de recrea tiepiassen. De ark is zeer degelijk gebouwd en goed geïsoleerd, voorzien van c.v.-olie, waterleiding, tele foon en elektriciteit. De sta len bak gaat binnenkort op de sleepshelling en wordt behandeld. Het dak is re centelijk vernieuwd. De ark bestaat uit een grote woonkamer met open keu ken, verhoogde slaapka mer, douche en toilet Hal letje, werkruimte en veel kastruimte. Groot zonne terras op het zuiden. Laag liggeld. Financiering lOMtrente mogelijk mits er een flink deel eigen geld aanwezig is. Vraagprijs 55.000,- v.o.n. g^BURG. DE KEM ur PENAERSTRAAT 32 Perfekt geïsoleerd heren huis in aantrekkelijke buurt met voor- en achter tuin, achterom, stenen ber ging, waranda. Hardhouten kozynen met dubbel glas, overal spouwmuur en daki solatie dus zeer lage stook kosten. Indeling: grote woonkamer plm. 45 m2 met open haard, eiken bal ken plafond, aluminium schuifpui, moderne keu ken met voorraadkelder, aparte douche, entree, hal, toilet, le Etage: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, vaste trap naar zolde retage met slaapkamer, dakkapel, berging, c.v.-gas, boiler, veel kastruimte. Al le bedrading, riolering etc. vernieuwd. Kortom een perfect huis. Vraagprijs 225.000.- k.k. V TER WADDING 58 In villawijk Ter Wadding een zo goed als vrijstaande perfekt onderhouden villa met aan drie zijden tuin op ,412 m2 grond, voorzien van alle comfort en aangren zende praktijkruimte voor velerlei doeleinden ge schikt. Ind.: woonhuis: en tree, hal, toilet, hobbyruim te, ruime woonkamer met open haard, luxe half open eetkeuken. le verd.: 4 slaapk., badk. met ligbad, 2e toilet, 2e badk. met lig bad en aparte douche en 3e toilet en bergzolder. Prak tijkruimte: entree, hal, toi let, keuken, c.v.-ruimte, berging, praktijkruimte, tuinhuisje. Vraagprijs 560.000,- k.k. gtt l LEIDSEWEG 532 Goed onderhouden tussen- huis met voor- en achter tuin en schuur. Ind.: woon kamer, slaap- of studeerka mer, keuken, douche en toilet le verd.: 3 slaapka mers, vliering, veel berg ruimte. Bijzonderheden: betonvloer beneden, c.v.- gas, hardhouten kozijnen met dubbel glas. Vraagprijs 139.000,- k.k. gVs J.W. FRISOLAAN 5 II 3-kamer appartement met lift en kelderberging, bal kon. Riant uitzicht. Ind.: woonkamer, zitkamer, slaapkamer, keuken, dou- G burgemeester doyerstraat 8 Geheel verbouwd tussen- huis met voor- en achter tuin aan plantsoen gelegen (dus geen auto voor de deur). Ind.: ruime L-vormi ge woonkamer met open superkeuken, plavuizefi en gangkast, le etage: 3 slaapk., een met vaste kas- tenwand. Badk. met ligbad, ap. douche, 2e toilet. 2e eta ge: grote zolderkamer met dakkapel, grote berging, voorzien van c.v.-gas, bad geiser, dubb. glas en daki solatie. Electra etc. uitge- P.S.: Natuurlijk is er grote schuur met achteringang. OVERWEEGT U TE VERKOPEN? Wij hebben ook in deze tijd nog de beste verkoopresultaten gv\ Ruime eengezinswoning in perfekte staat met voor- en achtertuin, stenen berging en achterom. Ind.: hal, toi let, royale woonkamer met allesbrander, flinke keu ken. le etage: badkamer met douche, 2e toilet, 3 slaapkamers, vaste trap naar grote zolder met zol derkamer en berging. C.v.- gas. Dubbel glas beneden. Door de allesbrander zijn de energiekosten zeer laag. Vraagprijs 159.000,- k.k. ./■BURG. VAN r OUTERENSTRAAT 27 Royale twee onder een kap woning met garage, voor- en achtertuin (W). Ind.: L- vormige woonkamer, open haard, parketvloer, mod. keuken met alle appara tuur, ruime hal en toilet, le verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet. 2e verd.: waskamer, 4e slaapkamer met dakkapel. Het huis is goed geïsoleerd gasboiler. Vraagprijs 265.000,- kJc. nlr BURG G V WAPSTRAAT 76 Mooie 3 kamer topflat met kelderberging. Ruime L- vormige woonkamer met balkon, keuken (wordt nog bad, toilet, 2 slaapkamers. Zo goed als nieuwe vloer bedekking en gordijnen in begrepen. Vraagprijs 98.000,- k.k. schuur. Ind.: winkel, werk plaats, grote woonkeuken, woonkamer, toilet, le eta ge: badkamer met douche, 2e toilet, 3 slaapkamers, wastafel, balkon, 2e woon kamer, vaste kasten. Alles voorzien van c.v.-gas. Het beneden deel met winkel biedt vele mogelijkheden: wellicht is het achterfront naar het grote parkeerter rein tot hoofdingang te wij zigen. Vraagprijs ƒ159.000,- k.k. lT BERKENPAD 6 Subliem onderhouden geï soleerd hoek-herenhuis aan verkeersvrije straat met garage, voor- en ach tertuin, c.v.-gas en boiler. Ind.: hal, toilet met fontein, Z-vormige woonkamer met open haard, moderne keu ken met eetbar, le verd.: hal, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e toilet, wastafel. 2e verd.: over loop, c.v.-ruimte, 4e slaap kamer. Vraagprijs 235.000,- k.k. HAZERSWOUDE- RIJNDIJK KOUDEKERK A D RIJN - STRAAT 29 Eengezinswoning met. voor- en achtertuin op het zuiden, stenen schuur en achterom. Ind.: Z-vormige woonkamer, keuken, hal, toilet, bergkast, le etage: 4 slaapkamers, badkamer met douche, vaste trap naar 2e etage waarop zolderka mer met dakkapel, veel bergruimte. Het pand is voorzien van c.v.-gas en badgeiser. Vraagprijs139.000.- k.k. G/- F RIJNDIJK 77 en 81 Helft van twee onder een kap voormalig voorhuis boerderij, goed onderhou den met tuin zw., royale woonkamer Z-vorm, woon keuken, badkamer met lig bad, toilet, 3 slaapkamers, berging kabel tv., alle lei dingen, roilering etc. recen telijk vernieuwd. C.v.-gas,. gas-geiser, parkeerterrein WILGENLAAN 18 Modern royale geschakelde bungalow goed gelegen met mooie grote voor- en achtertuin (z) en garage. Ind.: grote woonkamer r open haard, ruime mod. keuken, 3 slaapkamers, berging en grote hal, 2 bad kamers, 3 toiletten. Het pand is gebouwd met on- derhouds vriendelijke ma terialen, alum, en hard hout, perfekt geïsoleerd met o.a. dubbel glas, voor- Vraagprijs 380.000,- k.k. GIT KOESTRAAT 14 Winkel met werkplaats, dagverblijf en moderne bo venwoning, tuin zw en f* -/• v. VEGTEN- U r PLANTSOEN 14 Modern herenhuis met ga rage, tuin zw. Ind.: hal, toi let, L-vormige woonkamer met open haard, open keu ken, le etage: afgesloten trap, 3 ruime slaapkamers, grote badkamer met lig bad, 2e toilet, 2e etage: gro te zolderkamer met wasta fel, berging, cv-gas, gasboi ler, mech. ventilatie, voor zien van dubbel glas bene den. Dakisolatie. Vraagprijs 210.000,- k.k. Modern herenhuis met ga rage, voor- en achtertuin' aan het water. Zeer goed gebouwd en onderhouden, hardhouten kozijnen, dubb. glas beneden. Dak en muurisolatie. Ind.: rui me hal, toilet, mod. hard houten open keuken met app., ruime woonkamer met open haard, schroten plafond, le etage: complete ruime badkamer met lig bad, aparte douche, 2e toi let, 3 slaapkamers. 2e etage: grote slaapkamer, berging. Voorzien van c.v.-gas, boi- Ier, mech. ventilatie. Keu ringsrapport van Ver. Ei gen Huis ter inzage. Vraagprijs 235.000,- k.k. Gl^r f BOEKWEITKAMP 35 Goed onderhouden moder ne eengezinswoning gele gen vlakbij het winkelcen trum Winkelhof met voor- en achtertuin en groot zon nig balkon, voorzien van boiler en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: entree, hal, ber ging, badkamer met ligbad, toilet, slaapkamer, le verd.: woon-eetkamer ca. 50 m2 met perfecte keuken voor zien van apparatuur. 2e verd.: slaapkamer. 2e toilet, c.v.-ruimte en berging. Vraagprijs 175.000,- k.k. Voor de met een Vgemerkte panden geldt vrljè vestiging! gemeentegarantie mogelijk I 4 Makelaars- en Assurantiekantoor al m Turlrnarktio Katwnk a-dRjn Tel 01718-28821-29661 Postbus 513 2220 AM Katwjk ZH Valkenburg ZH. Nog 4 woningen te koop op deze fraaie locatie: alle faciliteiten vlakbij en toch rus tig woongenot - waar vindt u dat nog? Royale eengezinswoningen met vóór en achter tuin. Ind.: hal met toilet en trapop- gang, doorzonwoonkamer met grote half- uitgebouwde keuken, aansluitend berging., Verd.: portaal, 3 slaapk. flinke badkamer, zolder over de hele woning. Centr. verw. en uitstekend geisoleerd. Prijs v.a. 162.000,- vrij op naam. Opl:. ca. mei/juni '85. Oegstgeest, Rijnzlchtweg 31. Halfvrijstaand woonhuis met aan 3 zijden tuin, stenen schuur. Het pand is nog in originele staat, d.w.z. met houten plafonds en paneeldeuren. Indeling: gang, toilet, kamer en suite, keuken met diepe kelderkast. 1e etage: voor- en achterkamer met dakkapel, kleine achterkamer, over loop. Vliering. Het pand is spoedig leeg te aanvaarden. 9&000,- k.k. Oegstgeest, Nassaulaan 3. Halfvrijstaand herenhuis met voor- en achtertuin, houten schuur. Gelegen in het oude gedeelte van Oegstgeest, nabij winkelcentra en uitvalswegen. Uitstekende staat van onderhoud. C.v.-gas. Beg. grond: entree, hal. toilet, kelderkast, kamer en suite met parketvloer en open haard, mo derne keuken met apparatuur. 1e etage: 3 slaapkamers, volledig ingerichte badkamer met ligbad, aparte douche en wastafel, bal kon voorzijde, overloop en toilet. 2e etage: zolderruimte geschikt voor extra kamer. Aanvaarding in overleg. 275.000,- k.k. Oegstgeest, Rhljngeesterstraatweg 12. Vrijstaande villa met voor-, zij- en achtertuin, stenen schuur. Vrij uitzicht aan voorzijde op bos. Ind.: vestibule, hall, toilet, kelder, keuken, grote L-vormi ge kamer en suite met aan voor- en zijkant een erker, kasten- wand, serre, studeer/hobbykamer. 1e etage: bordestrap, over loop. bergkast. 2 voorkamers. 2 achterkamers, c.v.-gas ver warmd. Het huis dient inwendig opgeknapt te worden. De buiten gevel is gereinigd en tegen vocht geïmpregneerd. Oplevering in overleg 285.000,-k.k. Lelden, Driftstraat 34b. Bovenwoning gelegen nabij de Lage Rijndijk. Indeling: 1e etage: overloop, voorkamer, achterkamer, groot balkon met berging, toilet, uitgebouwde keuken (r.v.s.-aan- recht). 2e etage: vaste trap, overloop, 3 slaapkamers, balkon, douchecel. 55.000,-k.k. Lelden, Hoge Rijndijk 190a. Ruime bovenwoning met eigen entree. Indeling: overloop, voorzijkamer, kamer en suite, keuken, dakterras. 2e etage: vaste trap, overloop. 3 slaapkamers met dakkapellen. Het huis dient inwendig opgeknapt te worden. 58.000,- k.k. Lelden, Driftstraat 34-34a. Winkel-bedrijfsruimte met verhuurde bovenwoning. De bedrijfsruimte is leeg opleverbaar. Bijzonder geschikt voor fitness-centrum door aanwezigheid van douche- en toiletruimte. Beg. grond-oppervlakte ca. 58 m2. Frontbreedte 6.25 m. n.o.t.k. Lelden, v. Vollenhovenpleln 74. Rustig gelegen 2-kamerflat (oorspr. 3-kamerflat) in de Burgemeesterswijk. De flat wordt d.m.v. c.v.-gas verwarmd. Indeling: vestibule, gang. toilet met fontein, moderne keuken met schrootjesplafond, eetbar (incl. koelkast), badkamer met douche, wastafel en aansl. wasapp., bergkast, slaapkamer met kastenwand. L-vormige woonkamer, balkon, prachtig uitzicht over Roomburgerpark. Aanvaarding in Lelden, Plantljnstraat 68. 4-kamerhoekflat gelegen op de 6e etage in de serviceflat "Cronestein" te Leiden. Servicekosten bij bewoning door 2 personen bedraagt 1478,- per maand. Inde ling: entree, hal, pantry, toilet, woonkamer, eetkamer, studeerka mer en een slaapkamer, badkamer met ligbad en wastafel, veel kasten. 2 ruime balkons, zowel een garage als een berging in het souterrain. Aanvaarding in overleg evt. direkt. 198.000,- k.k. Lelden, Zoeterwoudseslngel 39. Hoekhuis met voor-, zij- en achtertuin (Z). Het pand verkeert in redelijke staat van onder houd en is in overleg opleverbaar, c.v.-gas aanwezig. Beg. grond: entree, hal. voorkamer, zijkamer, achterkamer met serre, keuken, douche/toiletcombinatie, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 1e etage: grote keuken met 2 douchecellen, toilet, voor kamer met kitchnette, 2 kamers. 2e etage: 2 kamers, keuken, toilet. 275.000,-k.k. Lelden, Klaproos 22. Perfect onderhouden groot woonhuis met voor- en op het zuiden gelegen achtertuin Aangebouwde gara ge, eigen parkeerplaatsen. Rustig gelegen aan pleintje. Indeling: hal, toilet, grote U-vormige woonkamer met niveauverschil en open haard, moderne open Tielsa-keuken inkl. apparatuur, schuifpuien naar de tuin. 1e etage: 4 slaapkamers, balkon, dak terras, 2 luxe badkamers met ligbad, douche, bidet, toilet. 2e etage: vaste trap. hobbyzolder, 1 kamer met balkon. Het huis is c.v.-gas verwarmd en bevat diverse extra's zoals plavuizenvloe- ren etc. Ca. 25 min rijden naar centrum Den Haag. 315.000,- k.k. Lelden, Kagerstraat 2. Vrijstaande villa met voor- en zijtuin (Z), achteringang. De staat van onderhoud is goed. C.v.-gas, bouw jaar ca. 1925. Beg. grond: entree, hal. garderobenis. toilet en kelderkast, woonkamer met open haard en parketvloer, 2e woonkamer met open haard en plavuizenvloer, keuken en bij keuken. 1e etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en dub bele wastafel en toilet, overloop. 2e etage: 3 kamers, overloop met wastafel. Aanvaarding in overleg. 425.000,- k.k. achtertuin onderhoud goed. c.v.-gas, bouwjaar 1977. Gedeeltelijk dubbel beglaasd de kap is geïsoleerd. Beg. grond: entree, garderobenis Leiderdorp, Waterbieskreek 11. Middenhuis (zw), achteruitgang, schuur voorzijde. De sl is goed. c.v.-gas. bouwjaar 1977. Gedeeltell van 1 met wastafel, doucheruimte met wastafel en toilet t sl wasapparatuur. 2e etage: 1 grote kamer, zolderberging. Aan- warding in overleg. 179.000,- k.k. IN PRIJS VERLAAGD Lelden, Langebrug 13. Geheel onder monumentenzorg geres taureerd en goed onderhouden woonhuis in centrum stad. Ge vels. dak. kozijnen, gas-, elektra- en waterleidingen vernieuwd. Indeling: hal. Woon/eetkamer met open keuken, toilet, plavuizen vloer. plaats en berging. Ie etage: zonneterras. L-vormige woon kamer met open haard. 2e etage: 2 slaapkamers, bergkamer. moderne badkamer met habad. douche en toilet. 3e etage: steektrap naar werk/hobbyzolder. Diverse oude details zoals spiHrap, balkenplafonds e d. Geheel c.v.-gas verwarmd Opteve- nng in overleg 230.000,- k.k. Lelden, P.J. Blokstraat 7. In de Professorenwijk gelegen hoek huis met voor- en achtertuin, achteruitgang Het huis wordt d m.v. c.v.-gas verwarmd en de staat van onderhoud is goed Beg. grond: entree, hal. toilet, kelderkast, grote woonkamer met open haard, uitgebouwde keuken, bi|keuken en schuur. Ie eta ge: 3 kamers, badkamer met ligbad, wastalel en toilet, overloop, dakterras achterzijde. 2e etage: 2 kamers met dakkapel. 3e eta ge: zolderruimte te gebruiken als speelzolder. grotendeels geï soleerd. Aanvaarding in overleg. 238.000,- k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 [Ml TEL. 071-170741* ESI

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 31