ALPHA-HELPSTERS ietsvoor U? een informatrice m GEZINSVERZORGING LEIDEN amanuensis m/v congiërge m/v Rabobank Q VAKATURESI VAKATURES VAKATURES 1 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES! DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: ER IS DRINGEND BEHOEFTE AAN UW HULP. bewegingsagoog m/v Huize Ursula lesden TEAMLEIDER m/v MEDEWERK(ST)ER VERKOOPAFDELING Afdeling Centrale Tekstverwerking van de Subfaculteit der Psychologie medewerker (v/m) (20 uur p/w in de MIDDAGUREN) vacaturenummer: 4-402/1158 Taak: Verrichten van gevarieerde typewerkzaamheden met behulp van tekstverwerkende apparatuur (IBM 6 en IBM PC). Vereist: - HAVO en typediploma; - grote type-ervaring, bij voorkeur op een tekstverwer- kend systeem; - kennis van de Engelse taal. Salaris maximaal 2477,—- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 januari 1986; mogelijkheid tot verlenging is niet uitgesloten. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. vraagt voor één of meerdere ochtenden per week. Wat is een alpha-helpster? Een alpha-helpster werkt een aantal ochtenden per week bij thuiswonende cliënten. Haar werkzaamheden bestaan uit die zaken die deze cliënten zelf niet meer kunnen doen. Bijvoorbeeld: ramen zemen, stofzuigen, de keuken een grote beurt geven enz. Kortom de gewone dagelijkse karweitjes, waarvan het belangrijk is dat ze gebeuren. De stichting bepaalt hoeveel uur hulp er nodig is. Afhankelijk van de situatie is dit tussen 3-12 uur per cliënt per week. De alpha-helpster komt na bemiddeling door de instelling in dienst bij een of meerdere cliënten. Zij bepaalt zelf, in overleg met deze cliënt(en), op welke dagen zij komt helpen. Wie kan alpha-helpster U kunt alpha-helpster worden als u - vrouw bent -23 jaar of ouder bent - huishoudelijk werk kunt verrichten. Wat verdient een alpha-helpster? Het uurloon bedraagt 11,49 per uur, inclusief vakantietoeslag. Dit betekent dat u, in overleg met uw cliënt(en) vakantie kunt nemen. U ontvangt dan voor deze dagen uiteraard geen betaling meer. Wat u netto overhoudt van uw loon is door de inwerktreding van de nieuwe "Wet Tweeverdieners" mede afhankelijk van het inkomen van uw man. U moet er wel rekening mee houden, dat het netto salaris van uw partner eerst iets zal dalen door een hogere loonbelasting. Een gedeelte hiervan kunt u echter van de belastingdienst terugkrijgen via voet-overheveling. Meer informatie hierover kunt u vragen bij de belastingdienst. Sociale verzekeringen De alpha-helpster is geen werkneemster van de instelling en is dus niet verzekerd voor WAO, WW en dergelijke. Zij hoeft hiervoor ook geen premie te betalen. Bij ziekte is de uitkering beperkt tot 6 weken. De alpha-helpster is niet verplicht verzekerd bij het ziekenfonds; wanneer zij is meeverzekerd bij haar partner blijft dat zo. Ook hoeft de partner geen premie AOW/AAW over het inkomen van de alpha-helpster te betalen (zolang dit inkomen lager dan 6451,20 blijft). Inlichtingen kunt u inwinnen bij de Stichting Gezinsverzorging Leiden, Rembrandtstraat 14-21afdeling Alphahulpverlening tussen 10.00-11.00 uur iedere ochtend. Het telefoonnummer is 149441 Huize Ursula te Nieuwveen (Z-H) is een R.K. behandelings- en verzorgingscentrum voor 490 geestelijk gehandicapten. Voor de afdeling Bewegingsagogie vragen wij een 28 uur per week Binnen de afdeling werken, naast het hoofd, één bewegingsagoog en drie medewerkers bewegingsagogie. De afdeling is modern geoutilleerd en beschikt o.a. over een zwembad. De werkzaamheden omvatten: psychomotorische therapie, bewegingsonder wijs, bewegingsaktivering, bewegingsrecreatie en lessen bewegingsagogiek ten behoeve van deZ-opleiding. Functie-eisen: M.O.-akte lichamelijke opvoeding, alsmede opleiding Psychomotorische Therapie, eventueel studerend hiervoor. Bij voorkeur ervaring in de zwakzinnigenzorg. Arbeidsvoorwaarden: De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing; salariëring geschiedt overeenkomstig richt lijnen van de N.Z.R. Nadere informatie is te verkrijgen bij Ineke Gielens, hoofd afdeling Bewegingsagogie, telefoon: (01723) 94 40. Sollicitaties binnen tien dagen na verschijnen van dit blad te richten aan de heer T.J.M. Kraan, medewerker Personeèlszaken. Postbus 3002 2440 AA NIEUWVEEN (Z-H) Telefoon (01723) 9440. Aan de Louise de Coligny scholengemeenschap voor Atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o„ Kagerstraat 7 wordtter vervanging wegens ziekte, voor zo spoedig mogelijk gevraagd een: Taak: assisteren bij de lessen in de natuurwetenschappen. Vereist: ten minste diploma L.T.O. (T-stroom); diploma amanuensis of hiermee vergelijkbaar M.B.O.-diploma. voor 30 uren per week De rechtspositieregeling van het Voortgezet Onderwijs is van toepassing. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer A. H. de Zoete, tel. 071 - 15 41 21 (school) en 020 - 64 41 35 (thuis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor man nen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig onder z^t: vertegenwoordigd zijn genieten zij Aïl-'ï? voorrang. Vrouwen worden daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 821 binnen een week na verschijnen van dit blad te zenden aan de Di rectie Onderwijs van de gemeente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. esign raughting eproduction Design, Draughting and Reproduction is een ontwerp- en tekenbureau voor de olie industrie, provinciale/gemeentelijke overheden, ingenieursbureaus en offshore ont werp/constructie maatschappijen. Door de uitbreiding yan het dienstenpakket, alsme de de verhoging van aktiviteiten, is er in de komende periode behoefte aan: taak: - uitwerken van kaarten, profielen, con structie- en overzichtstekeningen, o.a. met behulp van computer gestuurde te kentafels - reproductie en archiefwerkzaamheden eisen: opleiding RMTuS aanleg en onderhoud of MTS bouwkunde of weg- en water bouw - leeftijd max. 25 jaar - tekenvaardigheid periode: - 12-maanden contract (met mogelijkheid tot verlenging) salaris: - afhankelijk van leeftijd en ervaring taak: - ophalen en afleveren van diverse goe deren - reproductie werkzaamheden - assistentie bij teken, automatisering, re ceptie en administratie aktiviteiten eisen: - opleiding LEAO/LTS leeftijd max. 20 jaar - rijbewijs BE periode: - 12-maanden contract (met mogelijkheid tot verlenging) salaris: - minimum loon Mocht u belangstelling hebben voor een van bovenstaande functies, wilt u dan schrif telijk solliciteren (inclusief code vermelding) met een overzicht van opleiding en erva ring en sturen naar: Design, Draughting and Reproduction Rhijngeesterstraatweg 2 2342 AL Oegstgeest t.a.'v. Dhr. C. van der Laaken Tekenaars (m/v) code 85-TE-01 Medewerker (m/v) code 85-AM-02 de kgning 25 iaar ~dp@e Meer dan'n gewoon uitzendbureau. TOM WESTEN KAPSALON zoekt een Wanneer je tussen de 23 en 30 jaar bent en over ruime I ervaring en vakkenis in het dames- en/of herenvak be- I schikt en je je verder wilt specialiseren in het begeleiden I en trainen van een kapsalon team, informeer dan geheel I vrijblijvend naar deze interessante baan via Monique I 071-142422 van Tom Westen Kapsalon, Leiden-Alphen. De Rabobank Noordwijkerhout zoekt op korte termijn a. een bankadviseur b. een hoofd interne zaken a. funktieomschrljving: De bankadviseur geeft leiding aan drie medewerkers en is verantwoordelijk voor de afzet van alle bankdiensten zoals reizen, sparen, verzekeringen en consumptieve en hypothecaire krediet verlening. Hij/zij heeft tot taak de doelstellingen voor de particuliere markt te realiseren die in het beleidsplan zijn gefórmuleerd. Tevens stelt hij/zij, in samenwerking met.het Hoofd Particulieren, voor het eigen afzetgebied het marketing- en aktieplan samen. Om het optimaal geïntegreerd relatiebeheer volledig tot zijn recht te laten komen zullen de bevoegdheden worden aangepast. De bankadviseur zal gestationeerd worden op ons bijkantoor of de verantwoordelijkheid krijgen van één van de twee bankadviesgroepen op het hoofdkan toor. b. funktieomschrljving Interne Zaken is één van de drie afdelingen van Beheerstechnlsche Zaken. Tot de taken van deze funktionaris behoren primair naast de organisatie van de dagelijkse werkzaamheden het verzorgen van de inkoop, inventaris, magazijn, post en gebouwen. Tevens zal hij worden ingeschakeld bij het verzamelen van marketing-gegevens, het uitvoeren van publiciteitsakties en het opstellen van bijzondere opdrachten. Daarnaast zal hij/zij op termijn in staat moeten zijn het Hoofd Beheerstechnische Zaken te vervangen hetgeen impliceert dat ook op het gebied van automati sering en administratie kennis en ervaring aanwezig moet zijn of de bereidheid tot studie hiertoe. Het leiding kunnen geven aan twee medewekers en innoverend bezig zijn, zijn aspecten waaraan kandidaat eveneens dient te voldoen. funktle-elsen B MBO opleiding, vakstudies zoals PD/ MBA, organisatorische en lei dinggevende kwaliteiten, kennis van automatise ring, initiatiefrijk en innoverend, leeftijd max. 35 jaar. Funktle-elsen A MBO opleiding' vakstudies zoals Nibé, SEPR, Assurantie B, organisatorische en lei dinggevende kwaliteiten, brede bankervaring, commerciële en commu nicatieve vaardigheden, leeftijd max. 35 jaar. de H.E.A.O. kunnen Telefonische inlichtingen via 02523-4961 over: funktle A: Hr. A. B. Vos, Hoofd Particulieren, toestel 25 funktie B: Hr. H. M. Weljers, Hoofd Beheerstechnische Zaken, toestel 52 Sollicitaties te richten aan de direkteur van de bank, de heer J. J. J. v« der Salm, Postbus 5, 2210 AA Noordwijkerhout. NOORDWIJKERHOUT J OLYMPUS importeur van optisch medische instrumenten en laboratohumapparatuur zoekt een Haar/zijn taken zullen bestaan uit: - het onderhouden van telefonische en schriftelijke kontakten met onze afnemers: - voorbereiden van offertes: - ontvangen van showroombezoekers: - onderhouden van het kontakt met de commerciële buitendienst: alle andere met de verkoop verband houdende werkzaamheden. Voor een goede vervulling van de taken stellen wij de volgende eisen: - opleiding minimaal middelbaar commercieel, administratief of technisch niveau; - kennis van, of belangstelling voor optische apparatuur: - enige ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling; n - accuraat en zelfstandig kunnen werken; - leeftijd vanaf 25 jaar. Wij bieden u een funktie met goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een 13e maand, premievrij pensioen, reiskostenvergoeding, etc. Uw sollicitaties voor deze vakature kunt u richten aan: GEBR. PAES B. V-, Post bus 18, 2380 AA Zoeterwoude. Voor Inlichtingen kunt u bellen 071-8993061st. U kent wellicht de organisatie "Moeders voor Moe ders". Deze zamelt urine in van zwangere vrouwën. Hieruit kan namelijk het hormoon gewonnen wor den dat in een aantal gevallen onvruchtbaarheid zo wel bij vrouwen als mannen kan genezen. Teneinde zo efficiënt mogelijk te werk te kunnen gaan, maakt "Moeders voor Moeders" gebruik van een omvangrijk netwerk van informatrices. Momenteel zoeken wij: voor Leiden e.o. Taakomschrijving: Het verstrekken van informatie over "Moeders voor Moeders'en de doelstel ling van deze organisatie o.a. aan artsen en verloskundigen. Het bezoeken van de - aanstaande - deelneemsters, eventueel in de avonduren. Het onderzoeken vandeurinevande aanstaande deelneemsters op de aanwezigheid van het betref fende hormoon (zwangerschapstest). Het voeren van een eenvoudige admi nistratie. Deze werkzaamheden vergen in het algemeen enkele uren per dag. Wie zoeken wij? De vrouw die wij zoeken: is tussen de 28 en 40 jaar; heeft de beschikking over auto en telefoon; heeft een goede algemene ontwikkeling en is in staat op een sympathieke manier kennis over te dragen; heeft zo mogelijk reeds ervaring met het verstrekken van informatie; is woonachtig in Leiden. Belangstelling? Richt uw schriftelijke sollicitatie dan binnen 14 dagen aan: "Moeders voor Moeders" Postbus 20, 5340 BH Oss.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12