:i Michel verheij b.v. gffSwX Verhoeven weet van wonen Mü f tüm (DmogW qoed bmidcMim De makelaar en uw dagblad weten van wanten en klanten ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONBOEBEHDGOEO ONROEREND GOED ONROERENDGOEDONROERENDGOED ONROERENDGOED Te koop gevraagd ;x, VERHOEVEN MAKELAARDIJ Leiden Rijndijkstraat 7 Goed onderhouden tussenwoning met balkon/serre. Ind: Hal, toilet, woonkamer met parket, keuken. Ie Verd: 2 slaapkamers, badka mer met douche, toilet, vaste was tafel, aansl. wasm. 2e Verd. I slaapkamer, berging, CV-gas. Vraagprijs: 99.000,- k.k. Pieterswijk Prachtig gerestaureerd binnen- stadspand te gebruiken als winkel/ woonhuis. Indeling: Entree, woon of winkel ruimte, keuken, toilet, plaatsje. Ie Etage: Kamer over de gehele etage met keuken, badkamer met douche en toilet en buiten een ter- 2e Etage: 2 ruime kamers, over loop, berging, CV-gas. De woning is in 1980 geheel gerestaureerd met originele materialen en in per fecte staat van onderhoud. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Haagplein 8 In perfecte staat van onderhoud verkerend 2 kamer appartement. Ind.: entree, hal, woonkamer, open keuken, groot zonnig balkon, 1 slaapkamer, badkamer met dou che en vaste wastafel en toilet. Service kosten 165,- per moand incl. CV. Vraagprijs: 79.000,- k.k. Lekstraat 52 Goed onderhouden herenhuis met een diepe achtertuin. Stenen schuur en CV-gas. Ind.: Hal, toilet, woonkamer, ruime keuken. Over loop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, toilet en wastafel. Overloop, 4e slaapkamer, berging. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Nic. Beetsstraat 1D Een woon/winkelpand klein plaatsje. Ind.: Win- keiruimte, toilet, keuken, overloop, woonkamer, keuken, zijkamertje en balkon. Grote zolder met ber ging en dakkapel. Vraagprijs: 60.000,- k.k. Brahmslaan 105 Goed onderhouden flat met ber ging in de onderbouw, en twee bal kons. Indeling: Hal, toilet, keuken met aansl. wasmachine, douche met wastafel, woonkamer en 2 slaapkamers. CV-gas en boiler. Vraagprijs: 79.500,- k.k. Joseph Haydnlaan 18 Goed onderhouden flat. Ind. 1 gro te en 1 kleine slaapkamer, badka mer met douche, open keuken, L- vormige woonkamer. Serv. kosten 225,- p.m. incl. Vraagprijs: 78.000,- k.k. Rosmolen Diverse appartementen Vraagprijs: v.o. 85.000,- k.k. Hooigracht 45 Woonwinkelpand, zeer ruim Vraagprijs: 179.000,- k.k. Jacob v. Campenlaon 16 Groot 3 kamer appartement Vraagprijs: 155.000,- k.k. Soembastraat 67 Goed onderhouden tussenwoning met berging, voor- en achtertuin. Ind.: Hal, woonkamer met open haard, keuken, provisiekast, toilet. Ie Verd.: 3 slaapkamers waarvan twee met wastafel en douche en toilet. 2e Verd.: Overloop met was tafel, 1 slaapkamer met dakkapel, 1 hobby/studeerkamertje, ruimte waar de aansl. wasm. is en de CV- gas, berging en een vliering. Vraagprijs: f 169.000,- k.k. Leiderdorp V. Lennepdreef 8 rsm. In perfecte staat verkerend ruim herenhuis gelegen in de wijk "Bin nenhof". Ind.: Losse garage, ruime hal met studie hoek, toilet, Z-vormige woonkamer met open haard, rui me luxe keuken met app. Ie Verd.: 4 slaapkamers, badkamer met lig bad, vaste wastafel en toilet. 2e Verd.: overloop met zolderberging, 2 grote slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en wasm. aansl. 3e Verd.: ruime zolderetage met de mogelijkheid een slaapeta- ge te maken. Rustige ligging. Thermopane beglaasd. Prijs: 305.000,- k.k. Klimopzoom 70 Uitstekend onderhouden woning met tuin op het ZW. Ind.: Hal, toi let, inpandige berging, woonkamer met parketvloer, grote bergkast, half open keuken. Ie Verd.: 3 slaapkamers, bodkomer met dou che, toilet, wastafel, aansl. wasm. 2e Verd.: 1 slaapkamer, berging, CV-gas, de begane grond is dub bel beglaasd. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Coomhertdreef 25 Goed onderhouden tussenwoning met berging en tuin op het ZW. Ind.: hal, toilet, woonkamer, half open keuken met app. Ie Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, aparte douche, toilet en was tafel. 2e Verd.: 1 grote slaapka mer, doka en berging, aansl, wasm. CV-gas. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Obool 1 Goed onderhouden hoekwoning met carport en berging, tuin gun stig t.a.v. de zon. Ind.: Hal, toilet, woonkamer met parket, open keu ken. Ie Verd.: 2 ruime slaapka mers, badkamer met douche, toilet en wastafel. 2e Verd.: 2 ruime slaapkamers, berging, CV-ruimte. Geheel dubbel beglaasd. Vraagprijs: 182.500,- k.k. Vossiusloan 32 Goed onderhouden woning met voor- en achtertuin, stenen schuur en grote garage. Ind.: hal, toilet, Z-vormige woonkamer met open haard, luxe keuken. Overloop, 4 sloapkamers, luxe badkamer met 2e toilet. Overloop met berging en werkkamertje, grote zolderkamer. Vliering. CV-gas. Vraagprijs: f 229.000,- k.k. exd. garage Dragontuin 4 Uitstekend onderhouden woning, gunstig gelegen t.a.v. de scholen, winkels en snelwegen. Ind.: hal, toilet, berging, woonkamer, open keuken met app. 1 e Verd.: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, douche, toilet, 2 wastafels. 2e Verd.: 1 slaapkamer met berging, overloop, berging voor CV-ketel en boiler. Prijs: 175.000,- k.k. Dotterbloemkreek 46 Goed onderhouden hoekwoning met carport en berging. Ind.: hal, toilet, woonkamer met plavuizen, half open keuken. Ie Verd.: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e Verd.: grote zolder, aansl. wasm. en CV- gas. Vraogprijs: 179.000,- k.k. Loevestein 12 Vrijstoande villa, zeer royaal Vraogprijs: 575.000,- k.k. Vraagprijs: v.a. 92.500,- k.k. Resedastraat 21 Eengezinswoning, woonkamer, 4 Vraagprijs: f 159.000,- k.k. Coomhertdreef 10 Goed onderhouden woning met zonnige achtertuin. Ind.: hal, toi let, ruime woonkamer met luxe keuken en div. app. Ie Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, wastafel, toilet een wasm. aansl. 2e Verd.: CV-ruimte, 2 slaopkamers, berging, vliering. Dubbel beglaasd en geïsoleerd. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Emmastraat 18 Goed onderhouden tussenwoning met stenen berging, gelegen aan een plantsoen. Ind.: hal, toilet, woonkamer, dichte keuken. Ie Verd.: 3 slaapkamers, 2 met was tafel, douche met wastafel en aan sl. wasm. 2e Verd.: I slaapkamer met wastafel en dakkapel veel ber ging, CV-gos, geheel dubbel beglaasd. Hardhouten ramen en deuren. Vraagprijs: 165.000,- k.k. Zoeterwoude Nassaulaan 52. Half-vrijstaande, ruime woning met garage, 3 zijden tuin en ber ging. Ind.: hal met toilet, L-vormi- ge woonkamer, open haard, luxe open keuken met eetbar, plavui zen vlper. Ie Verd.: 3 slaapka mers, groot balkon, bodkamer met ligbad, toilet, douche en wastafel. 2e Verd.: grote slaapkamer met toilettafel, studie-hoek. CV-gas, badgeijser, grote dakkapel, zonni ge tuin, in perfecte staat van on derhoud. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Doezastraat 15-2311 GZ Leiden tel.: 071 133222" Loevestein 11 - 2352 KM Leiderdorp tel: 071 - 413008 600m2 bedrijfsruimte Br.o.nr. 19841 Te huur Breestraat 122 -124 winkelmime A-locatie Leiden, circa 240 m2 verkoop ruimte, frontbreedte circa 8,5 m. INLICHTINGEN tele foon 020-254038 Advertenties voor de onroerend goed pagina's op zaterdag dienen uiterlijk donderdagmiddag 15.30 uur bij ons Ingeleverd te zijn. VERHOEVEN 'weet van wonen. LEIDEN Eduard van Belnumstrast 41. Rustig gelegen 3-kamerapparte ment in Leiden zw nabij winkelcen tra, scholen, uitvalswegen e.d. Het appartement is geheel voorzien van dubb. beglazing. Nieuwe voor- en achterpui. Ind.: ruime hal met toilet, woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, douche, balkon op zw. Royale inpandige berging. Vraagprijs: 64.000,- k.k. Havenkade 4a. Gezellig gelegen bovenwoning met uitzicht over de haven. Gunstige ligging t.o.v. het centrum. De ver warming heeft plaats d.m.v. gaska chels. Ind. 1e etage: 2 kamers, keuken, douche en toilet. 2e etage: 1 kamer, bergruimte (eventueel mogelijkheid voor nog een kamer). Vraagprijs: 65.000,- k.k. Hoflaan 134. Op de 2e etage (top) gelegen 4- kamerhoekappartement in goede staat van onderhoud. De verwar ming heeft plaats d.m.v. gaska chels. Berging op de begane grond. Ind.: woonkamer, 3 slaap kamers, keuken, badkamer r i achterzijde, rijs: 72.000,- i gelegen p de 2e nde 4-kamer- aanwezig. Berging onder i bouw. Voorzien van centrale ver warming en balkon op het zuid oosten. Service- en verwarmings- kosten 250,- per maand. Ind.: woonkamer (5,00x4,00 mtr.), keu ken (3,00x2,60 mtr.), toilet, entree hal. Etage: 3 slaapkamers en de Wilhelmlnabrug. zuiden. Gunstig gelegen t.a.v. de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Enig achterstallig onderhoud. Ind. 1e etage: kamer en suite, zijkamer, keuken, toilet en balkon. 2e etage: 3 kamers, bergkamer, badkamer met ligbad, 2e toilet. Vraagprijs: 78.000,- k.k. Jos. Haydnlaan 9. Brahmslaan 283. In zuidwest (componistenbuurt) gesitueerde 3/4 kamerapparte menten met centrale verwarming op diverse etages. Balkons zowei aan de voor- als achterzijde, dus ruime zonmogelijkheden. Berging onder in het gebouw. Serv. en ver warm. kosten 225,- p.m. Ind.: woonkamer, 2/3 slaapkamers, keu ken, douche, tollet en hal. Vraagprijs: 85.000,- k.k. stand in uitstekende staat i derhoud. Voorzien van centrale verwarming. De wandafwerking is veelal sierpleister. Balkon aan de achterzijde. Gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Ind. 1e eta ge: L-vormlge woonkamer (9,80- x6,00/3,00 mtr.) gedeeltelijk voor zien van parketvloer, nieuwe keu ken, gang en toilet. 2e etage: 3 rui me slaapkamers, badkamer met douche, 3e etage: zolder. Vraagprijs: 89.000,- k.k. Brahmslaan 46. Gezellig gelegen 4-kamermalson- nette op de 2e en 3e etage in goe de staat van onderhoud. Voorzien van centrale verwarming. Scholen, winkels en groenvoorziening in di- rekte nabijheid. Gunstige ligging t.a.v. uitvalsweg A'dam-Den Haag. Ind.: woonkamer, keuken, hal en toilet. Etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, zonnig balkon. Aantrekkelijke maandelijkse bijdra ge aan de Ver. v. Eigenaars: f 228,- Incl. verwarmingskosten. Vraagprijs: 90.000,- k.k. VRUE VESTIGING. Rosmolen 204. Op de 5e étage gelegen 2-kamer- hoekappartement met cv. Royaal type. Ruim terras op het zuiden. Voorzien van dubbele beglazing. Diverse faciliteiten in het gebouw zoals: wasserette, sauna, solarium en trimzaal. Ind.: L-vormige woon kamer (7,00x5,80/2,90 mtr.), slaapruimte, keuken, badkamer met ligbad, toilet en bergkast. Ber ging (tevens fietsenberging) onder in het gebouw. Maandelijkse bij drage aan serv (de- en verwar mingskosten 215,-. Vraagprijs: 97.000,- k.k. Morssingel 281. In direkte nabijheid van het station en centrum gelegen 3-kamerap- partement op de 6e etage. Balkon op het westen. Voorzien van eigen cv-installatie. Lift aanwezig. Maan delijkse bijdrage aan servicekosten 120,-. Ind.: woonkamer (6,75- x3,70 mtr.), 2 slaapkamers, keu ken, badkamer met douche en aansl. wasmachine, hal, toilet en bergkast Berging op de begane grond. Vraagprijs: 98.000,- k.k. Onafhankeiljkheldsweg 86. Gezellig, op rustige stand gelegen bovenwoning met royaal zonneter ras. Aan de terraszijde mooi uit zicht over waterpartij. In goede staat van onderhoud. Voorzien van centrale verwarming en berging op de begane grond. Erfpacht 1002,- per jaar. Ind. 1e etage: woonkamer, keuken, hal met toilet. 2e etage: 2 kamers, badkamer met douche, vliering. Vraagprijs: 105.000,- k.k. Onafhankeiljkheldsweg 81. Aan woonerl gelegen benedenwo ning (hoek) in staat van nieuw. Voorzien van cv en dubbele begla zing. Tuin zowel aan de voor- als aan de achterzijde. Erfpachtsca non f 1740,- per jaar (aftrekbaar). Ind.: woonkamer, half open keu ken, toilet, 3 royale slaapkamers, badkamer met douche en aansl. wasmachine, berging. Vraagprijs: 118.000,- k.k. Rosmolen 104. Op de 2e etage gelegen zeer ruim 3-kamerappartement. Terras op het zuiden (afmeting: 10,80- x2,40 mtr.). Slechts enkele appar tementen van dit formaat in het komplex aanwezig. Voorzien van dubbele beglazing en cv. In het ge bouw: wasserette" sauna, solarium en trimzaal. Op steenworp afstand: modem overdekt winkelcentrum en gezondheidscentrum. Overdekte parkeerplaats. Ind.: woonkamer, 2 royale slaapkamers, keuken, ber ging. badkamer met ligbad en dou- Roodenburgerstraat 21. Woon- c.q. praktijkpand. Op goede stand (burgemeesterswijk) gele gen royaal herenhuls. In uitsteken de staat van onderhoud. Tevens zeer geschikt voor vrije beroepers, zoals: architekt, accountant enz. Voorzien van centrale verwarming. Ind. begane grond: woonkamer (10,00x3,65 mtr.), keuken, vestibu le, gang en toilet. 1e etage: 1 grote en 2 kleine kamers, overloop, 2e toilet. 2e etage: 2 kamers met dak kapel. zolderberging. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Ook te huur voor 1600,- p.mnd. Botermarkt 8. Op zeer goede stand en In het cen trum gelegen winkel (opp.: 40m2) met opslagruimte en diverse ber gingen. Bovenwoning en achter huis bestaan gezamenlijk uit 8 ka mers. keuken, douche en toilet. Vraagprijs: 240.000,- k.k. Eventueel te koop tesamen met Botermarkt 9, bestaande uit: winkel met bergruimte en op de etages 5 kamers, douche met toilet en keu ken. Prijs voor het geheel n.o.t.k. Vossemeeriaan 9. Royaal herenhuis met garage en centrale verwarming in perfekte staat van onderhoud. Prachtig aan de rand van Leiden gelegen met uitzicht op rivier en polderland schap. Tuin op het zuiden. Voor zien van dubb. beglazing, dak- en muurisolatie. Deze woning bevat: woonkamer met open haard en vloerverwarming, apart eetgedeel- te, keuken, 3 slp.kamers, souter rainkamer, badkamer met ligbad, douche. 2 toiletten en entree. Vraagprijs: 248.000,- k.k. schap en Academisch Ziekenhuis. Voorzien van tuin op het zo met achterom. Cv-gas. In goede staat van onderhoud. Ook geschikt voor dubb. bewoning. Indeling beg. gr.: kamer en-suite (13,00x3,80 mtr keuken, vestibule, gang en toilet. 1e etage: 3 slp.kamers, badkamer met douche en bidet, 2e toilet. Bal achterzijde. 2e Plantsoen 81. Direkt aan parkje en singel gesi tueerd royaal herenhuis op goede stand. Ook zeer geschikt als prak tijkwoning. Totale inhoud ca 70O- m3. Voorzien van gaskachels. Ind. beg. grond: kamer, keuken, dou che en toilet, diverse bergingen. 1 e etage: voor-, tussen- en achterka mer, toilet. 2e etage: voor-, tussen- en achterkamer. 3e etage: 2 ka mers, royale zolderberging. Vraagprijs: 250.000,- k.k. Hoge Rijndijk 253. Bijzonder ruim vrijstaand heren huis op 725m2 eigen grond. Iets aparts. Aan de voorzijde de gezelli ge drukke Rijndijk, aan de achter zijde een oase van rust. Voorzien van cv. Eventueel geschikt voor dubb. bewoning of praktijkwoning. Ind. beg. grond: woonkamer (10,00x8,00/4,00 mtr.), aparte eet kamer, keuken, entree en toilet. 1e etage: 2 royale kamers, keuken/ wasruimte, badruimte met zitbad en 2e toilet, 2 balkons. 2e etage. 3 kamers, badkamer met ligbad, douche en 3e toilet, berging en vliering. Vraagprijs: 325.000,- k.k. Zeer goed onderhouden modem 2-kamerappartement op de 1e etage. Aparte opgang. Voorzien van centrale verwarming. Gunsti ge ligging met wijds uitzicht en zonnig balkon. Maandelijkse bij drage aan service- en verwar mingskosten 188,50. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keu ken, douche, hal en toilet. Vraagprijs: 92.000,- k.k. zuiden met mooi uitzicht, delijkse bijdrage aan de V.V.E. 275,-. Ind. beg.grond: slaapka mer, berging en entree. 1e etage: 3 kamers, keuken, badkamer met douche en aansl. wasmachi ne, toilet en balkon. Vraagprijs: 115.000,- k.k. Caan van Ouderzorg 121. Op de 2e etage gelegen royaal 3-kamerappartement in uitste kende staat van onderhoud. Voorzien van nieuwe keuken en parketvloer In de woonkamer. Cv-blokverwarming met warmte meters. Mooie ligging tegenover groenvoorziening en singel. Maandelijkse bijdrage aan servi ce- en verwarmingskosten 238,-. Berging op de parterre. Ind.: woonkamer, 2 ruime slaap kamers, keuken, douche, toilet en hal. Vraagprijs: 115.000,- k.k. Laan van Ouderzorg 135. Schitterende 5-kamermaisonnet- te op de 2e en 3e etage. Alle wanden voorzien van wit sier pleister. Luxe keuken met alle denkbare inbouwapparatuur. Royaal balkon. Cv-blokverwar ming met warmtemeters. Gunstig gelegen tegenover singel. Servi ce- en verwarmingskosten ƒ371,- per maand. Berging op de parterre. Ind.: entree, woon kamer, eetkamer, slaapkamer, keuken en toilet. Etage: 2 slaap kamers, badkamer met ligbad. Vraagprijs: 139.000,- k.k. Dotterbloem kreek 24. Splitlevel 3-kamerwoning in goede staat van onderhoud. Origineel ont werp. Voorzien van zonnig dakterras. Cv-gas. Eigen parkeerplaats onder het gebouw. Maandelijkse bijdrage aan servicekosten 65,-. Ind.: woon kamer, eetgedeelte met keuken, slaapkamer, hobbyruimte, badkamer met douche, entree en tollet. Vraagprijs: 125.000,- k.k. Boofcwettkamp 44. Geschakelde patiowoning in goede staat van onderhoud. Behalve de pa tio tevens een tuin op het zuiden. Ge deeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Aan de voorzijde prak tisch verkeersvrij. Plavuizen vloer met vloerverwarming op de partene. Ind. beg. grond: woonkamer met open haard, keuken met royale eetruimte, hal erf tollet De patio ligt tussen de woonkamer en de eetruimte. Et.: 3 •slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet Vraagprijs: 210.000,- k.k. OEGSTGEEST Lelletsan 15. Een 4-kamerappartement op de 3e etage. In rustige omgeving. In directe nabijheid van het winkelcentrum. Voorzien van centrale verwarming. Maandelijkse bijdrage aan service kosten 127,-. Berging onder in het gebouw. Ind.: woonkamer, 3 slaap kamers, keuken, douche, toilet en hal. Vraagprijs: 92.000,- k.k. Akelellaon 81. Goed onderhouden 4-kamer(hoek)- appariement op rustige stand. Voorzien van centrale verwarming. Gelegen op de 2e woonlaag. In di rekte nabijheid van het winkelcen trum. Maandelijkse bijdrage aan ser vicekosten 130,-. Berging onder ii het gebouw. Balkon zowel aan d< -voor- als achterzijde. Indeling: woon kamer. 3 slaapkamers, keuken, dou che, hal en tollet. Vraagprijs: 92.000,- k.k. Ridderspoorlaan 41. Een 4-kamerappartement op de par terre. Voorzien van centrale verwar ming. Ind.: woonkamer. 3 slaapka- Plet Helnlaan 14. Op goede stand gelegen hoekwo ning met garage. In goede staat van onderhoud. Voorzien van centrale verwarming. Tuin op het zuidwesten. In direkte nabijheid van modem win kelcentrum. Balkon. Ind. beg. gr.: L- vormige woonkamer met open haard en parketvloer, keuken met inbouw-' apparatuur, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: slaapkamer met zolderberging. Vraagprijs: 228.000,- k.k. ZOETER WOUDE-RUNDUK Hoge Rijndijk 31. Aantrekkelijk geprijsde eengezins woning met voor- en achtertuin in zeer goede'staat van onderhoud. Voorzien van cv. Gunstige ligging, t.o.v. de Rijksweg Amsterdam-Den Haag en de Oude Rijn. Royale aan gebouwde berging. Doze woning; moei u van binnen zien. Ind. beg. grond: woonkamer (9,00x3,20 mtr.), keuken, gang en toilet. 1e etage: 4 VRUE VESTIGING. VERHOEVEN weet van wonen in onroerende goederen b.v. ^Stationsplein 22, 2312 AK Leiden. Telefoon: 071-143441 's avonds: 071-175095 769687

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 36