HISrNGENEURS ELECWONICA EN INFORMATICA M/V RADIO-TELEVISIE MONTEUR lekkHi VASTE INVALKRACHTEN M/V hoofd van de dienst medische administratie m/v PRODUKTIE- MEDEWERKERS (m/v) CAD Nederland B.V. assurantie-adviseur (m|v) Gevraagd, buitendienst. Enige branche-ervaring is wel vereist. Sollicitatie na telefonische afspraak. HIFI VIDEOCEflTRUm OVERGflflUbJ BREESTRAATPASSAGE BREESTRAAT 146 148, LEIOEN TEL. 071 - 126862 De Stichting Leldse Studentenhuisvesting (S.L.S.) draagt in samenwerking met de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren (S.H.W.J.), de zorg voor de huisvesting van jongeren in Leiden. Beide Stichtingen exploiteren momenteel ruim 5500 woningen en wooneenheden. In vergevorderd stadium van bouw of voorbereiding tot bouw zijn ongeveer 600 wooneenheden. hoofd financieel economische zaken (v/m) vacaturenummer 5-008/1158 Informatie Algemeen De S.L.S. is een snel groeiend verhuur- en beheersbedrijf, in 1945 gestart met de verhuur van woonruimte aan studenten en nu, 40 jaar later, in samenwerking met de S.H.W.J., zorgdragend voor de huisvesting van jongeren in het algemeen. Functie informatie Het hoofd F E Z. is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de directeur. - Maakt samen met de collega-diensthoofden en de directeur deel uit van het management-team; - geeft leiding aan de financieel-economische afdeling, waaronder grootboek, debiteuren en (huur) crediteuren administratie, inkoop en automatise ringszaken; - stelt de jaarrekening samen; - stelt begrotingen op; - verzorgt periodieke informatie t.b.v. directeur en bestuur; - is beleidsvoorbereidend bezig met betrekking tot financieel economische aangelegenheden. Functie eisen Het hoofd F.E.Z. dient aan de volgende eisen te voldoen: - diploma SPD I en II; - vertrouwd zijn op het gebied van de volkshuisvesting; - aantoonbare organisatorische en leidinggevende capaciteiten; - zelfstandig kunnen werken; - in staat zijn de directeur bij afwezigheid te kunnen vervangen m.b.t. F.E.Z.; - goede redactionele en contactuele eigenschappen; - bereid zijn automatiseringscursussen te volgen; - leeftijd niet jonger dan 30 jaar. Salaris maximaal 4746,bruto per maand. Afhankelijk van de uitbouw van de functie in de organisatie is honorering met een maximum van 5534,— niet uitgesloten. Voor de uitbreiding van de automatisering wordt met spoed gezocht een systeembeheerder (v/m) vacaturenummer: 5-009/1158 Informatie Algemeen De S.LS. zal met ingang van februari 1985 de automatisering aanzienlijk uitbreiden. Het huidige automatiseringssysteem (huurincasso, huuradministra tie) zal worden vervangen door een systeem dat omvat de financiële administratie, de huurdersadministratie, woningzoekenden administratie, tekstverwerking en administratie technische dienst. Functie informatie De systeembeheerder heeft t.a.v. haar/zijn taak een zelfstandige verantwoordelijkheid. - Maakt het systeem dagelijks bedrijfsklaar en verhelpt storingen; - organiseert verwerkingen in overleg met gebruikers en houdt een logboek bij; - bewaakt gegevens bestanddelen; - onderhoudt contacten met de leveranciers; - onderzoekt in overleg met gebruikers en leverancier nieuwe automatiseringsmogelijkheden. Functie-eisen - opleiding op HAVO-niveau (M.B.A.); - aantoonbaar administratief inzicht en ervaring; - bereid zijn tot het volgen van gerichte automatise ringscursussen; - ervaring in soortgelijke automatiseringsfunctie strekt ten zeerste tot aanbeveling. Salaris maximaal 3274,bruto per maand. Inlichtingen bij: de heer A. H. F. J. Hübben, 071 -142545. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. schoonmaakorganisatie b.v E ENIGE JUISTE ORGANISATIE uitbreidingen SCHOONMAAKSTERS/ SCHOONMAKERS voor kantooronderhoud in de ochtenduren. Omgeving Leiden-Centrum. Inl. tijdens kantooruren 03486-3245 AT&T en Philips Telecommunicatie Bedrijven B.V. AT&T en Philips Telecommunicatie Bedrijven B.V. is het resultaat van een samenwerking tussen het Amerikaanse AT&T concern en Philips Telecommunica tie Industrie B.V. Een sterke, kapitaalkrachtige onder neming met een groot prestige in de wereld van de telecommunicatie. Een bedrijf met een sterk internatio nale opstelling. In Nederland is AT&T en Philips Telecommunicatie een puurneder- landse onderneming. De hoofdzetel bevindt zich in Hilversum. Het werkterrein van AT&T en Philips Telecommunicatie omvat het gehele gebied van openbare telefonie en trans missie. In Nederland zijn deze activiteiten gelokaliseerd in 3 verschillende vestigingen. DE VESTIGING DEN HAAG In de Vestiging Den Haag, Televisie straat, werken ongeveer 770 mede werkers aan de produktie van o.a. analoge en digitale telefooncentrales, transmissie- apparatuur en diverse componenten. DEFUNCTIES. Op de afdeling Fabrikage Voorbe reiding: projectmedewerker. De afdeling Fabrikage Voorbereiding is een belangrijke schakel tussen ontwikkeling en product-engineering enerzijds en de fabrikage anderzijds. Deze afdeling levert een wezenlijke bijdrage in het ontwikkelen van produktietechnologieën. De functie omvat: het begeleiden van de introduktie en installatie van electrische en electronische meetapparatuur. Op de afdeling Computer Integra ted Manufacturing: systeemanalist. De functie omvat: Onderzoek, implemen tatie en voorbereiding van nieuwe toepas singsmogelijkheden van bestaande compu tersystemen en uitbreiding ervan t.b.v. het fabriceren en testen van digitale telefoon centrales. Op de afdeling Assembly: coördi nator. Binnen deze afdeling vindt o.a. het systeem- meten plaats van digitale telefooncentrales. De functie omvat; technische coördinatie binnen de groep systeemmeten en het be waken van de produktievoortgang. Er zal in een tweeploegenstructuur worden gewerkt. FUNCTIE-EISEN Voor de functie Projectmedewerker en de functie Coördinator vragen wij een afgeronde opleiding H.T.S.-Electronica, voor de functie Systeemanalist een afge ronde opleiding H.T.S.-Informatica. SOLLICITATIE Kandidaten die belangstelling hebben voor deze functies kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: AT&T en Philips Telecommunicatie Bedrijven B.V., Televisie straat 16-18, 2525 KD s-Gravenhage, t.a.v. de heer R.F. de Zwart, Hoofd Personeel- dienst. AT&T PHILIPS De Stichting Interkruis Leiden vraagt voor de wijkverpleging die bereid en in staat zijn om in voorkomende ge vallen het plaatselijke team van wijkverpleegkun digen en wijkziekenverzorgenden te verstrekken en op "afroep" beschikbaar zijn. Gegadigden die, liefst in Leiden of directe omge ving woonachtig zijn en in het bezit van het diplo ma: M.G.Z. of H.B.O.V. kunnen ons laten weten of zij op een zo te noemen "oproeplijst" geplaatst willen worden. Uiteraard gaat de voorkeur uit naar sollicitanten met enige wijkervaring. Salaris en arbeidsvoorwaarden conform C.A.O.- Kruis-werk. Nadere informatie wordt graag gegeven door Mie- ke Beishuizen, hoofd wijkverpleegkundige, tel. 071-134604. Geïnteresseerden worden gaarne uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties te richten vóór 4 fe bruari 1985 aan het Centraal Buro van de Stich ting Interkruis Leiden, Middelweg 38, 2312 K.J. Leiden. Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtgebieden, psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein. Herhaalde oproep. Omdat het hoofd van de medische administratie gebruik maakt van de regeling inzake vervroegde pensionering, bestaat de vakature van De dienst medische administratie omvat de afdeling patiënten administratie en -registratie, een aantal sekretariaten, de patienten- gelden-administratie en het budgetbeheer van de medische bibliotheek. Van de funktionaris wordt, naast het leiding geven aan genoemde afdelingen en aktiviteiten met in totaal 27 medewerkenden, verwacht dat hij zorgdraagt voor de korrespondentie, relevante rapportages en statistische overzichten. Hij is tevens verantwoordelijk voor de samenstelling van het jaarverslag. Kandidaten dienen te beschikken over: - een gerichte opleiding en ruime ervaring op medisch administratief gebied - kennis op het gebied van de automatisering - kennis van de sociale verzekeringswetgeving - leidinggevende kapaciteiten. Gezien de zwaarte van de funktie denken wij aan een minimumleeftijd van 30 jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO- Ziekenhuiswezen, waarbij de salariëring afhankelijk wordt gesteld van opleiding en ervaring. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direkteur-geneesheer, de heer J.J. Verhaegen. Schriftelijke sollicitaties, onder bijvoeging van een curriculum vitae, dienen te worden gericht aan het hoofd van de dienst personeelszaken, de heer J.A. Swaalf. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria langeveideriaan 1 2204 BA Noordwi|k (Z H Tel 02523-8244 NEDERLAND Ontwerp ProdMie van Printplaten. De divisie van printplaten van CAD Nederland zoekt op korte termijn aktieve voor diverse grafische afdelingen Wij bieden u een interessante baan in een jong bedrijf met zelfstandig en afwisselend werk in een jong team van kollega's. Leeftijd: 18-20 jaar Opleiding: een basisopolelding op MAVO of LTS-niveau is gewenst, een specifieke opleiding ontvangt u bij ons intern Een premievrij pensioen, variabele werktijden, en een dertiende maand zijn goede secundaire arbeidsvoor waarden die wij binnen ons bedrijf hanteren. Industrieweg 12 Postadres: Postbus 87„ 2380 AB Zoeterwoude-Rijndijk. amrobank Het districtskantoor van de Amro Bank te Leiden heeft vooral een regio nale functie. Wij stem men onze diensten voortdurend af op de actuele behoeften van zakelijke en particuliere cliënten. Onze bank maakt deel uit van het Amro concern, een van de grootste Nederland se banken, met ruim 900 vestigingen en zo n 23.000 medewerkers in binnen- en buitenland. Het binnenlands kantorennet van de Amro Bank is verdeeld in ruim 60 districten. De activiteiten van ieder districtskantoor zijn gericht op cliën ten en op de Amro kantoren binnen het district. Voor de sector Zakelijke Relaties van het districtskantoor Leiden zoeken wij een Assurantie- Adviseur. de functie Uw taken zijn als volgt te omschrij ven: bezoeken van zakelijke cliënten en hen adviseren en informeren over verzekeringen, teneinde planmatig de vastgestelde afzet ervan te realiseren signaleren van behoeften aan overige bankdiensten. samenwerken met collegae van de zakelijke sector, andere secto ren en kantoren en hen onder steunen bij de afzet van assuran tiën ten behoeve van een optimale advisering zonodig contacten on derhouden met onze assuran tiecentrale. U kunt zelfstandig handelen binnen de bestaande richtlijnen en rappor teert regelmatig aan het Hoofd Za kelijke relaties. wat wij vragen U heeft een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met het diploma Assurantie-A of u studeert hiervoor. Enige ■ervaring strekt tot aanbeve ling. Uit hoofde van uw werkzaam heden is commerciële feeling en cliëntgericht handelen vanzelfspre kend. Uw leeftijd ligt tussen 25-35 jaar. wat wij bieden Naast een vast salaris bieden wij u vakantietoeslag, een zogenaamde 13e maand, een aandeel in de winst, een premievrij pensioen en minimaal 25 dagen vakantie. Verder kunt u gebruik maken van een goede studiekostenregeling. de sollicitatie Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieproce dure. Het resultaat hiervan kunt u met het onderzoekbureau bespre ken voordat rapportage aan de Bank plaatsvindt. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer Drs A.H. van Gorp, Hoofd Zakelijke Relaties, tel. 071- 145611 toestel 122. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne richten aan de heer W. de Wolf, van de Amro bank, Stationsweg 31-33, 2312 AT LEIDEN.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18