S mmm Recovery-verpleegkundige (m/v) MEDEWERKER SECRETARIAAT (V/M) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp VAKATURES VAKATURES VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES 1 VAKATURES I VAKATURES assistent groepsleid(st)ers -tr randstad uitzendbureau part-time medewerker m/v V vfs adviseur/ vertegenwoordigers m/v Adjunct-inspecteur xVV£MVAN DEN BERGHSTICHTING MEDEWERK(ST)ER BEDRIJFSBUREAU VEDIOR UITZENDBUREAUX GEDIPLOMEERD DOKTERSASSISTENTE Hostess Service b.v. ->r randstad uitzendbureau f Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca. 620 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Ten behoeve van meerdere woongroepen met gedragsgestoorde bewoners zoeken wij op korte termijn enige Taken: Deze medewerk(st)ers zullen, onder leiding en verantwoordlijkheid van het paviljoens kader, na een inwerkperiode, de groeps leiding assisteren bij de zorgverlening aan bewoners. Voor de funktie komen in aanmerking: zij die minimaal 2 jaar hebben deel genomen aan een middelbare beroeps opleiding in de gezondheidszorg (B-of Z- opleiding) met een voldoende waar deringscijfer voor praktijk. zij die op basis van levenservaring of arbeidsverleden denken bovengenoemde taken te kunnen uitvoeren. Gezien de problematiek van de bewoners genieten mannelijke kandidaten en zij die ervaring hebben in het werken met gedragsgestoorden de voorkeur. Informatie: Nadere informatie over deze funktie kunt u inwinnen bij de heer J. van Zetten, paviljoenshoofd, telefoon (01726) 1 92 00, toestel 334. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan de Dienst Sociale Zaken, t.a.v. de heer H.J.M. Machiels, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). Telexiste Wij zoeken voor de middagen voor een bedrijf in de omgeving van Leiden een telexiste moderne talen. Typiste/telefoniste Voor een bedrijf in Katwijk zoeken wij op korte termijn iemand die zich zal gaan bezighouden met typewerk zaamheden, het verwerken van orders en het aanne men van de telefoon. Deze leuke baan is voor hele dagen en gaat langere tijd duren. Directiesecretaresse Een relatie in Sassenheim zoekt een ervaren directie secretaresse met ervaring in notuleren. De baan is parttime, de werktijden kunnen in overleg worden vast gesteld. Telefonistes Geroutineerde telefonistes, die ervaring hebben met een grote centrale kunnen bij ons rekenen op een leu ke full- of parttime baan. Typiste Engels Voor een relatie in Leiden zoeken wij zo spoedig mo gelijk een typiste Engels, die stressbestendig is. De baan is voor hele dagen en gaat langere tijd duren. Directiesecretaresse Wij zoeken voor een relatie in Leiden op korte termijn een ervaren secretaresse voor een algemeen direc teur. Functievereisten: - goede beheersing van steno Nederlands - het kunnen notuleren van vergaderingen - correspodentie Engels - Leeftijd tussen 25 en 35 jaar Secretaris Iemand die voldoet aan de volgende functievereisten kan bij ons rekenen op een leuke afwisselende fulltime baan Hij of zij: - is financieel onderlegt - beheerst de moderne talen zowel schriftelijk als mon deling - kan typen en de telefoon aannemen - kan orde op zaken stellen - wil en kan meedenken en meegroeien in het bedrijf - is commercieel ingesteld Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-149541 technisch- en industriepersoneel 071-14 65 46 Alphen aid Rijn, Julianastraat 94 01720-9 14 42 Katwijk, Voorstraat 62, 01718-75041 De financiële administratie is een onderdeel van de administratieve dienst van ons ziekenhuis en is onderverdeeld in de financiële en bedrijfsadministratie, financiën en fakturering, inkoopadministratie en salarisadministratie. Op de salarisadministratie bestaat een vakature voor een (16 uren per week) De te verrichten werkzaamheden bestaan onder meer uit: - berekenen van onregelmatigheidstoeslagen; - de volledigheid vaststellen van ontvangen ziekengelden; - venverken van gegevens op ponskoncepten; - archiveren en sorteren van gegevens; -typen van korrespondentie en interne overzichten. Voor het vervullen van deze funktie denken wij aan iemand met: - een H.A.V.O.-en typediploma, aangevuld met praktijkdiploma boekhouden; - de nodige akkuratesse; - zo mogelijk enige administratieve ervaring; - een minimum leeftijd van 18 jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C.A.O. voor het ziekenhuis wezen, waarbij het salaris afhankelijk zal zijn van opleiding en ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Schraa, hoofd financiële en bedrijfs administratie, toestel 399. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeelszaken. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1. 2204 BA Noordwi|k (Z H) Tel. 02523-8244 De Nederlandse Begrafenis verzekering bv Burg. v. Rijnsingel 10 - Venlo Telefoon 077-13925 De NBV is een landelijk werkende, snel groeiende maatschappij, gespecialiseerd in uitvaartverzekeringen Ter verdere uitbreiding van onze buitendienst zoeken wij onze gedachten gaan uit naar actieve, zelfstandige medewerkers in de leeftijd van 23 tot 35 jaar welke er geen bezwaar tegen hebben in de avonduren te werken. Naast het afsluiten van nieuwe verzekeringen behoort tot hun taak ook het onderhouden van contacten met onze verzekerden Na een ruime inwerkperiode met een gedegen opleiding bieden wij de juiste mensen een uitstekend salaris, ruime onkostenvergoeding en een beschermd rayon in de eigen omgeving. Goede promotie kansen zijn aanwezig. Tevens zoeken wij kandidaten voor de functie van Na gebleken geschiktheid zal hun taak onder meer bestaan uit opleiding en begeleiding van adviseur/vertegenwoordigers. Als u zich in deze schets kunt herkennen dan zullen wij graag een. schriftelijke sollicitatie van u ontvangen, te richten aan DE NEDERLANDSE BEGRAFENISVERZEKERING B.V. Afdeling Personeelszaken - Postbus 327 - 5900 AH Venlo Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woongemeenschap voor 1000 geestelijk gehandicapten. De Technische Dienst, met 20 medewerkers, draagt zorg voor de nieuwbouw of verbouw en het onderhoud van de gebouwen en installaties van de inrichting. Binnen deze dienst is de vacature ontstaan van De taak van deze medewerk(st)er omvat: het voorbereiden en het begeleiden van uit te voeren onderhouds werkzaamheden aan technische installaties en gebouwen het calculeren van onderhoudswerkzaamheden en verbouwingen het verzorgen van het benodigde tekenwerk. Voor deze functie zoeken wij kandidaten van ongeveer 35 jaar die het diploma van de M.T.S.-Werktuigbouwkunde of van een gelijkwaardige opleiding hebben behaald en die beschikken over de nodige ervaring in de organisatie van onderhoudswerkzaamheden. Het diploma S.O.K. verwarmingstechnicus strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt minimaal 2.312,- bruto per maand en kan uitlopen tot een maximum van 3.659,- bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de inrichting is een christelijke levensbeschouwing gewenst Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 1 februari a.s. richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Met fondsen bijeengebracht door afgestudeerden ondersteunt de Stichting Leids Universiteits Fonds vele activiteiten van de Leidse universitaire gemeenschap. In dat kader komt het Fonds in aanraking met de studentengemeenschap, het wetenschappelijk onderzoek en de universiteit. Centraal staat het uitvoeren van werkzaamheden zowel zelfstandig als in nauwe samenwerking met de andere medewerker onder directe verantwoordelijkheid van de secretaris van het bestuur van de Stichting. Bij de selectieprocedure zal de voorkeur uitgaan naar diegenen die - bekend is met de universitaire gemeenschap - beschikt over goede uitdrukkingsvaardigheid in geschrift en woord - ervaren is in secretariaatswerkzaamheden w.o. het agenderen en notuleren van vergadering en het efficient laten lopen van bureauwerkzaamheden - betrokken is bij de administratieve sector en kennis heeft van (of bereid is een opleiding te volgen in) tekstverwerking en automatisering. Werktijden; van 09.00 tot 14.00 uur of 12.00 tot 1,7.00 uur. 'Men dient bereid te zijn om incidenteel buiten deze deeltijd te functioneren. Zij die meer belang hechten aan een veelzijdige werkkring met goede secundaire arbeidsvoorwaarden dan aan een hoge honorering van deze functie zullen de voorkeur krijgen. Verdere inlichtingen kunt u inwinnen bij de secretaris drs. H. van Dijk tussen 09.00 en 10.00 uur. Tel. 071-130503. Sollicitaties te zenden aan: Leids Universteits Fonds, Rapenburg 612311 GJ Leiden. voor de afdeling Inkoop. Secretaresse opleiding is vereist, alsmede goede kennis van de Engelse taal, een goede typevaardigheid. Commerciële achtergrond is een f Leeftijd: 22 - 30 jaar Voor meer informatie Kort Rapenburg 12 a,2 311 GC Leiden, 071 -14 23 47/12 57 41. iedereen leest de krant altijd en overal. Op korte termijn gevraagd voor 25 uur per week. In huisartsenpraktijk. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven richten aan I. J. W. Schonenberg en F.J. Dijk, Hulsartsen, Voorstraat 131, 2225 ÈP Katwijk. ANTWOORDNUMMER 57, 3740 WB BAARN zoekt dames die een paar uur per maand bij een of meer supermarkten willen werken, in eigen omgeving, voor het aanvullen van schappen en eventueel opnemen van orders. Schriftelijke reacties graag binnen 5 da gen. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen ziekenhuis met 389 bedden. Binnen het kleine team van de Recovery is plaats voor een erva ren verpleegkundige die zelfstan dig kan functioneren. Wij vragen: - diploma A-verpleegkundige; Wij bieden: - aanstelling afhankelijk van opleiding en ervaring maxi maal in de rang van verpleeg kundige A; - toepassing van de CAO- ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundi ge dienst, telefoon 071-899250 tst. 7101. Uw schriftelijke sollici tatie kunt u binnen 10 dagen rich ten aan de dienst Personeelsza ken onder vermelding van nr. 03/85. Qimnn Qmltmon A OTA OOCfl riri I _JI Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp "De Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Bollenstreek vraagt kandidaten voor de volgende funkties: 1. Voor de plaats Sassenheim ai ca. 3 gezins-/bejaardenhelpsters voor de afdeling bejaardenverzorging (langdurige hulpverle ning), liefst met ervaring en evt. opleiding; werktijd: 9 uur per week op 3 ochtenden. bj 1 gezinshelpster/-verzorgster voor de afdeling gezinsverzorging (tijdelijke hulpverlening), liefst met opleiding en/of ruime ervaring; moet bereid zijn om in voorkomende gevallen ook in andere gemeenten in ons werkgebied te werken; werktijd: 20 uur per week, in principe op de ochtenden. 2. voor de plaats Hillegom aj 2 gezinsverzorgsters voor de afdeling gezinsverzorging (tijdelijke hulpverlening), liefst met ervaring; moeten bereid zijn om in voorkomende gevallen ook in andere gemeenten in ons werkgebied te werken; werktijd: 1 voor 40 uur per week, 1 voor 20 uur per week. bj 1 gezinshelpster/-verzorgster voor de afdeling (langdurige hulpverlening), liefst met opleiding en/of ervaring in het werken bij chronische ziekert; werktijd: 20, evt. 15 uur per week op 5 ochtenden. Leeftijdgrenzen: voor langdurige hulpverlening tussen ca. 23 en 45 jaar oud; voor tijdelijke hulpverlening tussen ca. 20 en 40 jaar oud. VOOR INFORMATIE: Funkties 1a): één van de leidsters langdurige hulpverlening, tel. 02522-19127. Funktie 1b): mevr. J. van Waardhuizen, tel. 02522-19127. Funkties 2a): mevr. M. Roodenbug, tel. 02520-20650. Funkties 2b en 2c): één van de leidsters langdurige hulpverlening, tel. 02520-20650. SOLLICITATIEBRIEVEN BINNEN 10 DAGEN TE RICHTEN AAN: S.M.D.B.. Emmalaan 2, 2171 CV Sassenheim, t.a.v. dhr. J. Roos, hoofdleider gezinsverzorging. Typiste Voor een relatie in Zoeterwoude zoeken wij een gerou tineerde typiste met ervaring op een tekstverwerker. Kennis van de Engelse taal is vereist.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12