mededelingen gemeentebestuur 21 t/m 25 jan.'85 r H.JANSE LEIDEN BV ARNOLDUS KEUKENS Voor méér ZEKERHEID DE LEEUW r V LEERKRACHT M/V ASSISTENTES ffts^lfigurella Commissie vergaderingen Commissie voor Algemene en Be stuurlijke Aangelegenheden Maandag 21 januari a.s. om 20.00 uur In kamer 23/24 van het Gulden Vlies Agenda: Rapportage vandalisme-bestrijding Gegevens uit bevolkingsregister Benoeming ambtenaar burgerlijke stand Voortgangsrapportage horecaproef Reaktie korpssterkte politie 1985 Privacyreglement geautomatiseerde BAS Deelcommlssle Sport en Recreatie Woensdag 23 januari a.s. om 16.00 uur In de raadzaal van het stadhuis Agenda: Nota inzake jeugdsportsubsidie 1984 Wijziging gebruiksvergoeding sportac commodaties en volkstuinen Principe-besluit verkoop bad/sportgebouw aan de Morssingel Advies LSF over voorstel gebruiksvergoe- dingen sportaccommodaties 1985/86 Commissie Endegeest c.a. Woensdag 23 januari a.s. om 19.15 uur In het opleidingscentrum, Endegeest Agenda: Voortgang bezettingsplan/sloop oude Jel- gersmakliniek Voortgang topstructuur Voortgang herziening bestuursverorde- ning Aanvraag patiëntenvertrouwenspersoon Commissie voor Volkshuisvesting Woensdag 23 januari a.s. om 20.00 uur In kamer 23/24 van het Gulden Vlies Agenda: a. Presentatie bouwplan 72 woningen Nieuwenhuizen b. Presentatie bouwplan 12 premie-C wo ningen Korevaarstraat c. Presentatie bouwplan 12 premie-B wo ningen Haarlemmerstraat d. Bouwplan woningen Nationale Neder- landen-Merenwijk Verkoop perceel grond Pesthuislaan t.b.v. een hoogspanningsstation Aankoop perceeltje water gelegen aan het Utrechtse Jaagpad Aankoop 42 flatwoningen gelegen aan de Hoflaan Overeenkomst tot het vestigen van een recht van opstal (Stichting A.B.C.) Verhuur van een perceel grond in de Ste venshof t.b.v. vestiging van een apotheek Verslag vergadering commissie Huisves ting Migranten d.d. 17 mei Wervingsresultaten Centraal Wonen Pro ject Stand van zaken rond aanpak 30 wonin gen verspreid liggend gemeente bezit Verdeling woningbouwcontingent nieuw bouw en renovatie 1985 Budgetafspraak nieuwbouw 1985 Concept-raadsvoorstel inzake gemeente garanties; waarbij tevens de nota ter ken nisneming Stand van zaken afhandeling moties/ amendementen begroting 1985 Benoeming twee leden en vice voorzitter van de commissie woonruimteverdeling Commissie voor financiën Donderdag 24 januari a.s. om 20.00 uur In kamer 23/24 van het Gulden Vlies. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs In diverse ver gaderingen van andere commissies aan de orde zijn geweest en waarvan nu In hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien. En verder: Garantie voor de tijdige betaling van rente en aflossing van een geldlening groot 2.700.000,- aan te gaan door de Stichting "De Adelaar" te Leiden Garantie voor de tijdige betaling van rente en aflossing van een geldlening groot 12.250.000,- aan te gaan door de Stich ting R.K. Bejaardencentra Leiden en Om streken te Leiden (inzake Huize Room- burgh) ten behoeve van de consolidatie van het rekening-courantkrediet bij de ge meente Leiden Nota inzake overdracht beheer schoolge bouw Bemhardkade 1 Nota inzake wijziging gemeentebegroting 1984 Nota inzake uitbreiding geautomatiseerd systeem Kredietbank Afrekening exploitatietekort Rhijnhof 1983 Verordening op het beheer van de directie Financiële Administratie en Comptabiliteit Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht aan de Informatie balie In de hal van het stadhuis. Of bel even: 254103. Overige vergaderingen Werkgroep Haver- en Gortbuurt Dinsdag 22 januari a.s. om 14.00 uur In kamer 001 van het Stadsbouwhuls Agenda: Stand van zaken met betrekking tot: a. de bouw van woningen t.p.v. het ge sloopte postkantoor en achter de Gere- gracht (Centraal Wonen en overige wo ningen); b.de restauratie van woningen aan de evenzijde van de Geregracht; c. de restauratie van woningen aan de Ha- verstraat; d. de bouw van woningen in de Gorte straat en de Rijnstraat; Voor nadere informatie kunt u bellen 254503 Inspraakkommissie Woensdag 23 januari a.s. om 20.00 uur In kamer 13 van het Gulden Vlies Agenda: Eerste aanzet jaarverslag Inspraak Wet ABM Brief wijkcomite Vreewijk Vaststellen adviezen Voor nadere informatie kunt u bellen 254165/254167 Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Vrijdag 25 januari a.s. om 14.30 uur In de koffiekamer Er wordt een vijftal bezwaarschriften behan deld waarvan drie tegen een afwijzing op hun verzoek om registratie als woningzoe kende, één tegen een afwijzing om in aan merking te komen voor een huurwoning in vlek 5 van de Stevenshofpolder, één tegen een afwijzing om in aanmerking te komen voor een woning in plan de Boer en één te gen een weigering tot het verlenen van een woonruimtevergunning met de mededeling dat die woning vrijwillig dient te verlaten. Voor nadere informatie kunt u bellen 254168 Voor Informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummer(s) con tactpersonen onderaan agenda's. Diversen Nieuwe inspraakavond actie plan en activiteitenprogram ma voor migranten 1985 De inspraakavond van 10 januari j.l. is door omstandigheden vroegtijdig afgebroken. Er zal nu een nieuwe avond gehouden worden op donderdag 24 januari a.s. In het Anto- nlus Clubhuls, Lange Mare 43, aanvang 19.30 uur. Op de avond zullen een Turkse en een Marokkaanse tolk aanwezig zijn. De plannen en een beknopte toelichting, zijn gratis te verkrijgen bij de balie van het stad huis. Inspraakreacties op de plannen kunnen tot 1 februari worden ingediend bij: Burge meester en wethouders, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Honden in de Leidse Hout Vorige week heeft een artikel in uw plaatse lijk huis-aan-huisblad gezorgd voor een fors aantal bezwaarschriften aan het adres van B W over een vermeend toekomstig aanlijn- gebied voor honden in de Leidse Hout. Het artikel was nergens op gebaseerd. De in houd ervan was ook niet gecontroleerd bij de gemeente. Daarom bij deze de mededeling aan alle verontruste hondeneigenaren in de omgeving van de Leidse Hout, dat de ge meente geen plannen koestert een aanlijn- gebied voor de Leidse Hout uit te vaardigen, en dat het schrijven van bezwaarschriften in dit geval een nutteloze zaak is. Belangrijke mededeling van de Sociale Dienst Bestemd voor kliënten van de Sociale Dienst die een maand- ultkerlng ontvangen. Helaas is als gevolg van een misver stand aan alle kliënten die van de so ciale dienst een maanduitkerlng ont vangen, in de week van 14 tot 19 ja nuari een tweede uitkeringsspecifika- tie verzonden over de maand januari 1985. Deze tweede specifikatie had niet verzonden mogen worden. De gege vens op deze specifikatie zijn onjuist. De eerst ontvangen specifikatie is de juiste over deze maand. Wij verontschuldigen ons voor deze fout. Wanneer u nog twijfelt over de vraag wetke specifikatie de juiste is, kunt u kontakt opnemen met uw bij- standsmaatschappelijke werker. Directie en medewerkers Sociale Dienst Volgende week zl|n aan de beurt: Wijk 17 en 19 maandag 21 januari Wijk 18 en 22 woensdag 23 |anuarl Wijk 21 en 23 donderdag 24 lanuarl Wijk 20 en 26 vrijdag 26 januari Bouwplannen Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8. van de Woningwet: Oude Vest 115, inwendig verbouwen pand; Van der Werfstraat 54, verbouwen wo ning; Oude Rijn 82, verbouwen bovenwoning; Oude Rijn 152, inwendig verbouwen pand; Oude Singel 80, verbouwen woning; Oude Singel 106, wijzigen achtergevel pand; Paul Krügerstraat 20-20a, verbouwen be neden- en bovenwoning; Terrein AZL, bouwen aanbouw aan ge bouw 35; Truus Wijsmullerpad 18, uitbreiden ber ging; Leuvenstraat 40, maken dakopbouw op woning; Bonairestraat 11-13, verbouwplan islam centrum; Stevenshof, aanleg werkzaamheden t.b.v. tijdelijk Baggerdepot; Kanaalweg, wijzigen spoorbrug en bou wen bedieningshuis; Koestraat/hoek Oude Vest, verbouw pak huis tot woning Verder hebben Burgemeester en wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: volkstuinencomplex Veldheim aan de Haagse Schouwweg; uitbreiden schuurtje op tuin nr. 6; uitbreiden tuinhuisje op tuin nr. 17; Oegstgeesterweg sportpark Kikkerpolder, verbouwen clubgebouw en bouwen afzon derlijk kleedgebouw t.b.v. UVS; sportpark Leidse Hout, bouwen houten personeelsonderkomen; Gerard Brandtstraat 2, wijzigen achterge vel en maken dakterras óp uitbouw wo ning; Plantsoen 61, verbouwen pand; Hoge Rijndijk 193, uitbreiden woning; Hoge Rijndijk 195, uitbreiden woning; César Franckstraat 5, inwendig verbou wen schoolgebouw Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 21 januari 1985 gedurende veertien dagen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis. Langegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en wethouders van Leiden, Postbus 9100,2300 PC Leiden. Als Burgemeester en wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden Ruimtelijke ordening Vaststelling bestemmingsplan Stationsbuurt Hierbij maken Burgemeester en wethouders bekend, dat de gemeenteraad op 24 sep tember 1984 (raadsvoorstel no. 226 van 1984) het bestemmingsplan Stationsbuurt heeft vastgesteld. Dit vastgestelde bestem mingsplan ligt met ingang van donderdag 24 januari 1985 gedurende één maand, in ka mer 241 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72 te Leiden, voor een ieder ter inza ge. Het gebied, waarvoor het bestemmings plan geldt, wordt begrensd door de Rijnsbur- gersingel, de Schuttersvetd(weg), het Sta tionsplein, het Plesmanviaduct en de Mors singel. In vergelijking tot het ontwerp van dit plan zijn in de» voorschriften plantekening en toe lichting diverse wijzigingen bij de vaststelling door de Raad aangebracht, waarvoor kan worden verwezen naar het raadsvoorstel en genoemde onderdelen van het bestem mingsplan. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder, die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp-bestemmingsplan tot de Gemeenteraad heeft gewend of die bezwa ren heeft tegen de wijzigingen, die bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, schriftelijk bezwaren tegen het vastgestelde bestemmingsplan indienen bij het College van Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland, Koningskade 1, 2596 AA 's-Gravenhage. OPROEP Aan bedrijven en instellingen Voor de meeste advertenties ben ik te oud. Voor de VUT ben ik te jong. WIE VAN U WIL MIJ EEN KANS GEVEN? Jongeman, 36 jaar, gehuwd, zoekt na remigratie vanuit Australië Veelzijdige praktijkervaring opgedaan, waaronder: - 3 jaar shopmanager in Australië - 9 jaar administratie, waarvan 3 jaar technisch/administratief Verkoopervaring van o.a. muziekinstrumenten, elektrisch huis houdelijke artikelen, caravan- en bootaccessoires. Gewend zelfstandig te werken en leiding te geven. werkkring, relevante opleiding t s Bloemenschans 12. 2215 DE Voorhout. GEGARANDEERD 100% INZET EN DOORZETTINGSVERMOGEN! Bescherm u tegen kou en tocht met SAFFIRETTE RAAMFOUE. een glasheldere folie met de eigenschappen van dubbele beglazing nu geen bevroren en beslagen ruiten meer circa?.50 p.mtr2 De keuken van uw dromen kan dit jaar werkelijkheid worden! Een nieuw jaar, een nieuw begin. En v een nieuwe keuken. De keuken v jaren droomde. Die keuken wordt realiteit bij Arnoldus. Geheel ingericht naar uw eigen smaak en persoonlijke wensen. U zegt maar hoe u het hebben wilt, Arnoldus ontwerpt voor de keuken die uw stoutste fantasie te boven gaat! Sfeervol en praktisch tegelijk. En uiteraard voorzien van alle gemakken. Open top puur vakwerk, zoals u dat alleen van een écht ambachtelijk bedrijf kunt verwachten. Want één ding is zeker, voor een ollesomvattend keukenadvies is Arnoldus hèt aangewezen adres. Wacht dus niet tot 1986. Maak nog van dit jaar een goed keukenjaar! Bezoek onze werkplaats aan de Adm. Banckertweg 4a te Leiden (industrieterrein "De Waard"). n elke zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur U ontdekt vanzelf hoe vakkundig wij te werk gaan. In onze fraai ingerichte keukenstudio aan de Karolusgulden 42 te Leiderdorp (achter het raadhuis, naast Winkelhof) staan flink wat keukens opgesteld. Wie weet, ook üw droomkeuken. Iedere middag geopend van 13.30 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 16.00 dur. Vrijdagavond eveneens geopend van 19.00 tot 21.00 uur. Dromen van een nieuwe keuken is wakker worden bij Arnoldus. Adm. Banckertweg 4a, Leiden/Karolusgulden 42, Leiderdorp. Tel. 071-890163/890727. ASSURANTIËN B V STEENSTRAAT 43 - LEIDEN telefoon071-142Ö45 Ook: Rijnsburgerweg 100 ^^jnsbur^^K^^8^930^ TE HUUR In ons complex bejaardenflats "Robijnhof" is op korte termijn te huur een 1-KAMER APPARTEMENT op de begane grond Ind.: hal, berging, toilet, douche, keuken, en zit-slaapka- mer. Huur Incl. servicekosten en verwarming 467,- per maand. Op grond van de gemeentelijke richtlijnen moeten wij voorrang verlenen aan belangstellenden die in het bezit zijn van een indicatie "beschutte bejaarden huisvesting". Gegadigden worden verzocht zich In verbinding te stellen met bejaarden-centrum Robljnzlcht, Robijn hof 1, Lelden, tel. 769333. DeSmulpot, de lekkerste diner-winkel van Nederland, biedt keus uit tientallen smakelijke maaltijden, voor- en nagerechten en diverse bijzondere specialiteiten om mee te nemen B Jf BBi en thuis gezellig te nuttigen. En alles m H R/jH I BB tegen gastvrije prijzen! g|| 9I| Hl9 etM&iso Plezierige kennismaking met De Smulpot door onze zacht gekruide hongaarse Goulash- schotel van rundvlees, uitjes en verse paprika: f 7,50 per stevige portie plus f 1,50 statiegeld voor 't aardewerk potje. Voor gezinnen is er een forse gezinsportie: f 14,- plus f 2,75 statiegeld. Alles incl. rijst, noedels of aardappeltjes. U kunt de gerechten ook koud meenemen om ze later in uw eigen oven te verwarmen. Welkom in De Smulpot, de lekkerste diner-winkel van Nederland: Leiderdorp: naast de ingang van het AC Restaurant. Voorburg: Koningin Julianalaan 198. Tel. (070) 869136. Wassenaar: naast de ingang van Albert Heijn, Stadhoudersplein 4.Tel. (01751) 12040. Openingstijden: dagelijks, ook zon- en feestdagen, van 13.00 tot 20.00 uur. meeneem» diners Het bestuur van de Stichting Katholieke scholen Oegstgeest roept sollicitanten op voor de betrekking vt te benoemen in het kader van de W.P.O.-regeling voor de periode 1 februari tot en met 31 juli 1985 aan de Willibrordschool, R.K. Basisschool, voor 7 schooltijden per week. Belangstellenden voor deze functie moeten zijn: - katholiek - tenminste 1 jaar werkloos - ingeschreven bij het G.A.B. -jonger dan 33 jaar Gewenste opleiding: - Kleuterleid(ster) applicatie(s) - Pedagogische Academie Voor nadereinlichtingen de heer P.A. Akerboom, hoofd der school. telefoon071 -173312 (school) of 01713 -4260 (thuis). Sollicitaties binnen 1 week te richten aan de secretaris van voornoemd bestuur, mevrouw, E. van den Bosch - Damen, Floris Versterlaan 23,2343 RV Oegstgeest. *4 0 P P.P 0 P P.P.P-P Voor onze nieuw te openen Figuurcorrectie- en schoonheidsstudio FIGURELLA in Leiden zoeken wij voor adviseren en begeleiding van dames die onze studio bezoeken. representatieve dames maat 36/38 goede kontaktuele eigenschappen opleiding MAVO/HAVO evt aanvullende vak opleiding doktersassistente, diëtiste, schoonheids specialiste. oid sportieve ambities min. leeftijd 20 jaar Wij bieden: goede vooruitzichten in een dynamisch bedrijf prettige en zelfstandige werkkring in een |ong enthousiast team voorbereiding en opleiding in uw nieuwe taak vindt plaats in ons bedrijf door Zwitserse instructrices salariëring boven het gemiddelde Indien u denkt geschikt te zijn. niet een van de vele. maar een specialiste op dit gebied wilt worden, schrijf dan vandaag nog uw sollicitatiebrief met pasfoto aan: FIGURELLA, Postbus 1976,4801 BZ BREDA. Of telefonisch van maandag t/m donderdag 10.00-20.00 uur, vrijdag 10.00-16.00 uur op nummer (076)222365/222375. Figuurcorrectie- en schoonheidsstudio

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 10