S ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONRDERENDGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOEO Si Si s Si PROPER BEDRIJFSPAND KANTOORRUIMTE PROPER ^ïaxSedèi axSedelaar Makelaars Leiderdorp O Heemraadlaan 42 Modem woonhuis mei prettig deme uitgebouwde keuken* en woonkamer Ind.hal. kel derkast en toilet, royale t woonkamer met open haard en geïsoleerde schuifdeuren *naar terras. Ruime keuken. 01e Verd: 3 slaapkamers: badkamer met bad en dou che. 2e Verd 1 grote slaap studeerkamer met dakterras, berging en c.v.-ruimte. Vraagprijs 155.000,- k.k. Van Beukering j Makelaardij Zonnebloem 72 mnv« 071-214521 imm nr Lelden 1 Vuurbloem 32 1 Aantrekkelijk modern heren- huis met voor- en zonnige achtertuinaangebouwde berging, c.v.^as. ui/stekend* (thermopane). La-1 nergiekosten. Ind.: hal,\ en garderobe, royale li-{ ving met open haard, ruime keuken 1e Verd.: grote ou-' derslaapkamer met kasten-' wand. 2 slaapkamers, balkon douchecel. 2e Verd. 1 slaap I studeerkamer, zolderruimte. I Zeer goede staat van onder-, Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 09 rrrrrrm Lelden 3e Gorterstraat 61 Lief wit woonhuisje in t centrum, geschikt voor 1 of 2{ personen. Ind.: entree, Zonnebloem 72 071-214521 miüii ffHIM 11 Lelden Meloenstraat 22 Gezellig woonhuis met gelegen in de Tuinstadwijk.4 Ind.entree, woonkamer, eetkeuken. toilet met dou- tchecombinatie. Verd.: 2* I slaapkamers, badkamer met* I douche. Vliering op stahoog- Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 CH Leiden «nvu 071-214521 goed onderhouden met diepe zonnige tL Z.W. Ind.: entret I woonkamer (ca. 10 Verd. slaapkamers Alle slaap- i kamers hebben een eigen i wastafel Vraagprijs 88.000,- k.k. Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 Leiden 071-214521 Cü III Hl www Lelden Rosmolen 210 Op de 5e etage gelegen 2-1 kamerappartement met groot terras, c.v., lift en berging. Schuifpui met dubbele begla- zing. Bouwjaar 1977. Diverse1 faciliteiten in het gebouw o.a.1 wasserette, sauna, solarium. Indhal, keuken, badkamer met ligbad, toilet. L-vormige I woonkamer, slaapkamer. I Oppervlakte terras 13.5 m2 1 I Eventueel in kelder vaste parkeerplaats mogelijk. Vraagprijs 75.000,- k.k. Van Beukering ".i Makelaardij Zonnebloem 72 ni>ii«> min Lelden Stokroos 55 I Royaal hoekherenhuis, ligt 4 -gas. garage. 5, sclatie beglazing, fijne tuin. Indhal, toilet, moderne 1e Verd: ouderslaapkamei met aangrenzende badka- 3 ruime slaapkamers i I balkon, ruimte. Het huis verkeert in prima staat van onderhoud Vraagprijs 305.000,- k.k. m Van Beukering 5 Makelaardij <\j Zqnnebloem 72 j «bloem 72 o 1 '452' dLV UUIM» r r NOORDWIJK - BEEKLAAN 228 3-kamerappartement met lift Huurprijs 1 000,- per maand Aanvaarding per 01-02-1985 NOORDWUK BOMSTRAAT12 2-kamerappartement Huurpnjs 700,- per maand exclusief servicekosten Aanvaarding in overleg SASSENHEIM - HORTUSLAAN 108 2-kamerapparlement Huurprijs 795,- per maand inclusief servicekosten Aanvaarding per direkt SASSENHEIM - PASSAGE 303 2-kamerappartement Huurprijs 667,60 inclusief 80,- serv kst. per maand Aanvaarding per 01-02-1985 MENS HOME LEASING MEER ZEKERHEID BIJ HUUREN VERHUUR 02521-19135* Oegstgeest, Pr. Kennedylaan 601. Nabij bushalte en winkel centrum gelegen verzorgingsflat op de 6e etage. Ind entree, hal met toilet, royale keuken, woonkamer, slaapkamer, badkamer met ligbad, wastafel en aansl. wasmachine. De gehele flat is voorzien van een parketvloer, aparte berging in het souterrain. Oplevering direkt 98.000,- k.k. Oegstgeest, Van Wassenaerlaan 36.3-Kamer maisonnette ge legen op de 1e en 2e etage, schuur, bouwjaar ca. 1955, gaska chels, verkeert in een goede staat van onderhoud. 1e Etage: entree, gang, moderne keuken, gedeeltelijk open naar de woon kamer, grote living met balkon op de zonzi|de, zijkamer, badka mer met douche, wastafel en toilet, balkon achterzijde. 2e Etage: overloop, 1 grote slaapkamer met dakkapel, zeer veel bergruim te. Aanvaarding in overleg 119.000,- k.k. Oegstgee3t, Irtslaan 295. Middenwoning met voor- en achter tuin (W). grote garage direkt achter het huis gelegen. Indeling: gang, toilet, ruime woonkamer met open haard en parketvloer, keuken. 1e Etage: overloop, badkamer met ligbad, dubb. wasta fel en toilet, 3 slaapkamers. 2e Etage: vaste trap. overloop, berg- kamer, 2 slaapkamers. Het huis is geheel c.v.-gas verwarmd enin overleg te aanvaarden 207.500,- k-k. Oegstgeest, Terweeweg 120. Tussenhuis met voor- en achter tuin, schuur. De staat van onderhoud is goed. Het buitenschilder werk is 2 maanden geleden gedaan. Beg. grond: vestibule, toilet met fontein, kelderkast, kamer en suite, keuken. 1e Et overloop, toilet, badkamer met douche en wastafel, achterkamer met bal kon. vaste kasten voor- en zijkamer. 2e Etvaste trap, grote zolder, 1 slaapkamer, mogelijkheid voor meerdere kamers. Aan vaarding in overleg 214.000,- k.k. Oegstgeest, Laan van Arensteln 13. Hoekhuis met garage en vrijstaande schuur, voor-, zij- en achtertuin. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas. Beg. grond: gang, zitkamer met open haard, eetkamer met open keuken, uitge bouwde bijkeuken, toilet. 1e Etage: voorkamer, achterkamer, moderne badkamer met ligbad en wastafel, vaste kasten. 2e Etage: 1 kamer met dakkapel, zolderberging 248.000,- k.kk. Oegstgeest, Pres. Kennedylaan 703. Zeer fraai gelegen 4-ka- merflat op de 7e etage met weids uitzicht naar alle kanten vloer oppervlak gelijk aan 2 flats. De flat verkeert in goede staat van onderhoud, c.v.-blokverwarming. Ind.: entree, grote hal met gar derobenis, toilet en bergruimte, zeer ruime living met open haard, keuken voorzien van alle apparatuur, studeerkamer, bad kamer met ligbad, aparte douche, dubb. wastafel, toilet, waska mer met aansl. wasmachine, wastafel, 2 slaapkamers. Div. bal kons, goede zonligging, nabij winkels en bushalte. Direkt te aan vaarden 295.000,- k.k. Oegstgeest, Laan van Oud-Poelgeest 7a. Halfvrijstaande villa met 2 garages waarvan 1 vanuit het huis bereikbaar, voor-, zij- en achtertuin (Z). Bouwjaar 1938, c.v.-olie en het pand verkeert in goede staat van onderhoud. Beg. grond: woonkamer met par ketvloer en een open haard, woonkeuken, ruime hal met berg- kast, toilet, c.v.-ruimte. 1e Etage: grote U-vormige achterkamer met balkon, badkamer met ligbad, toilet, kleinere kamer, grote kamer, 2 in elkaar doorlopende kamers. 2e Etage: toilet, douche, grote zolderruimte, 1 kamer, doka/annex berging, 1 kleinere ka mer. Aanvaarding in overleg 495.000,- k-k. Lelden, Bachstraat 80. Goed onderhouden 1-kamerapparte ment in de "Rijnland-flat" gelegen op de 3e etage met vrij uit zicht. Indeling: hal, badkamer met wastafel, douche en toilet. L-vormige kamer, keuken, balkon 38.000,- k.k. Lelden, Zuldslngel 20/22 en 24. Verhuurd woonhuis met aan grenzend pakhuis. Het woonhuis blijft verhuurd en heeft een huuropbrengst van resp. 150,- en 250,- p.m. Het pakhuis moet geheel gerenoveerd worden. Het pakhuis is direkt leeg oplever- baar 55.000,- k.k. Lelden, Brucknerstraat 47. 4-Kamerflat gelegen op de 3e woonlaag met berging op de begane grond. De staat van onder houd is goed. Indeling: gang, werkkast, toilet, douchecel, keu ken. woonkamer, 3 slaapkamers. Balkon aan de achterzijde. Aanvaarding direkt Prijs n.o.t.k. Lelden, Brucknerstraat 11. Grote 3- voormalige 4-kamerflat op de 3e woonlaag. In rustige omgeving in nabijheid van winkelcen trum en uitvalswegen. Indeling: L-vormige woonkamer, 2 slaap kamers, doucheruimte, toilet, entree, gang. balkon aan de ach terzijde. Berging in het sousterrain. Aanvaarding evt direkt 70.000,- k.k. Lelden, Levendaal 137. Stadshuis in centrum stad. Momenteel bestaande uit opslagruimte ca. 60m2 met bovengelegen woon ruimte. 1e Etage: voorkamer, achterkamer met keuken, douche/ toiletcombinatie. 2e Etage: steektrap naar zolder met voor- en achterkamer. Mogelijkheid tot ombouw naar geheel huis moge lijk 75.000,- k.k. Lelden, Schubertlaan 71. Ruim 4-kamerappartement op de 4e etage met lift en berging onder het gebouw. Prachtig vrij uitzicht over kanaal. Indeling: hal, toilet, eetkeuken, woonkamer met zij kamer, balkon op het westen, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. De flat is goed onderhouden en c.v.-verwarmd. Opleve ring kan direkt 108.000,- k.k. Lelden, Const. Huygenslaan 11. Tussenwoning met achterom en tuin (Z). Het pand verkeert in oorspronkelijke staat van onder houd Bouwjaar plm. 1935. Beg. grond: kamer en suite, keuken (originele staat), gang met kelderkast en toilet. 1 e Etage: grote kamer voorzijde, kleine kamer voorzijde, grote achterkamer met wastafel, kleine achterkamer. 2e Etage: zolder met beschoten kap, zolderkamer met dakkapel 140.000,- k-k. Lelden, Bachstraat 692. In goede staat verkerende 2- 3-ka- mer-serviceflat gelegen op de 8e etage in hoogbouw, met gara ge op de begane grond. Indeling: entree, woonkamer met door loop naar eetkamer, slaapkamer, keuken, badkamer met ligbad en wastafel, apart toilet, balkon aan de voorzijde. Servicekosten bedragen 2.968,50 per kwartaal. Aanvaarding in overleg 155.000,- k.k. Lelden, Bruggestraat 8. Hoekhuis gelegen aan het water de "Rijn", bouwjaar 1980. Het huis wordt verwarmd d.m.v. c.v.-gas. Voor-, zij- en achtertuin. Indeling: entree, berging, toilet, gardero be. keuken, woonkamer 1e Etage. 3 slaapkamers, badkamer met douche, overloop, vaste trap naar zolder 2e Etage: slaapka mer met dakvenster, berging. De staat van onderhoud is goed. Aanvaarding direkt f 158.000,- k.k. Lelden, Rapenburg 56, Kloksteeg 2a. Karaktenstiek grachten pand gelegen op de hoek van de Kloksteeg en het Rapenburg. Prachtig uitzicht op de recent gerestaureerde Nonnenbrug en het Academie-gebouw het pand is geheel verhuurd met een tota le huuropbrengst van 30.000,- per jaar. Parterre is momenteel in gebruik als café-koffieshop, met keuken- en toiletgroep. De afzonderlijk te bereiken bovenwoning is geheel verhuurd aan studenten en bestaat uit totaal 10 kamers verdeeld over 2 eta ges Toilet, keuken en douche. Een hoge huuropbrengst in de t is niet uitgesloten 285.000,- k-k. Lelden, Klaproos 22. Perfect onderhouden groot woonhuis met voor- en op het zuiden gelegen achtertuin Aangebouwde gara ge, eigen parkeerplaatsen Rustig gelegen aan pleintje. Indeling hal, toilet, grote U-vormige woonkamer met niveauverschil en open haard, moderne open Tielsa-keuken inkl apparatuur, schuifpuien naar de tuin 1e Etage 4 slaapkamers, balkon, dak terras. 2 luxe badkamers met ligbad, douche, bidet, toilet. 2e Etage vaste trap. hobbyzolder, 1 kamer met balkon Het huis is c v -gas verwarmd en bevat diverse extra's zoals plavdizenvloe- ren. etc Ca 25 min rijden naar centrum Den Haag 315.000,- k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 [Qflj TEL 071-170741- WÜ» ROELOFARENDSVEEN TE HUUR met of zonder vanaf 200m2 tot 500m2 LAGE HUURPRIJS detailhandel toegestaan voor alle branches ruim eigen parkeerterrein aantrekkelijke huurprijs event, ook te koop lOiiteH. p(poJoetontwikkeling B.V. telefoon 01712-8930 Lelden, Kortenaerstraat 77. Tussenwoning Indeling: hall. woonkamer. Extra uitgebouwde keuken met RVS aanrecht en 2 spoelbakken, flink toilet met fonteintje, tuin op Z.O., stenen schuur, gringtegels 1e etage: overloop. 3 slaapkamers, één met vaste wastafel, douchecel, dakterras. 2e etage: steektrap: naar afgewerkte vliering met schuifkastjes (mogelijkheid voor 4de ka mer). ged. thermopane beglazing Hardhouten nieuwe ramen, kozijnen, deuren, c.v.gas, inklusief luxaflex gehele huis. De staat van onderhoud is uitstekend, aanvaarding in overleg. Bouwjaar 1938. 122.500,-k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST PASSAGE 12 CÏ2 TEL 071-170741' I^^J OEGSTGEEST: Karei Doormanlaan 68. Goed gesitueerde 4-kamerflat op de 2e etage gelegen met vrij uitzicht. Ind.: entree, toilet, douche, keuken, 2 slaapka mers, grote woonkamer (voorheen 2 kamers). Berging in onderbouw. Eigen c.v.-installatie 87.500,- k.k. Makelaarskantoor RIJNLAND BV Veurseweg 143, Voorschoten tel. 01717-7940 Gegadigden uit Oegstgeest hebben bij het verkrijgen van een woonvergunning voorrang boven andere gegadigden. ir.Cl/co„ 1 houten schuur. Indeling, hall, mo- A 1 1 ïUDcKcRK B| dern toilet, moderne keuken, 2 dia- HL X lil N KOUDEKERK A/D RUN HOOGEWAARD 117 f 199.000,- Goed geïsoleerd hoekherenhuis met grote fraai aangelegde tuin met vij ver, verlichting, tuinhuisje, schuur en garage met achteruitrit. Indeling: gang met kelderkast en toilet, woon kamer met schuifpui, zeer moderne keuken met veel kastjes en elek. boi ler. 1e et.: vouwdeur, 2 kamers, mo derne hoog betegelde badkamer met ligbad, 2 wastafels en 2e toilet, douche met aansl. wasapp. 2e et.: vaste trap, zolderkamer met dakka pel, berging. Aparte badboiler. Alle ramen en deuren kunststof met dub bel glas. Grondopp. 294 m2. APOLLOLAAN 468 f 115.000,- Op 6e woonlaag gelegen 3 a 4 kamer hoekappartement met fraai wijds uitzicht en berging onder net ge bouw. Indeling- gang met garderobe- kast, flinke woonkamer (was 2) met balkon (W), keuken met zijraam, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. BURGGRAVENLAAN 203 f 108.000,- Op 2e (top) etage gelegen 4/5 kamer appartement met berging achter het gebouw. Indeling: entree, L-vormige gang, toilet, 2 voorkamers, balkon (ZO), 2 achterkamers met balkon over hele breedte met werkkast, douche met wastafel en aansl. was app., vaste trap naar geheel bevloer de zolder met kamer met dubbel- begl. tuimelraam. Serv. kst.: f 60,- HAARLEMMERWEG 55B f 89.000.- Prima onderhouden 2-kamerappar- tement op 2e etage met uitzicht over de Haarlemmertrekvaart, bergruimte en C.V.gas. Bevat: woonkamer voor, slaapkamer achter, open keuken, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Flinke plaats achter het ge bouw, waaraan de verschillende ber gingen. Serv. kst.: f 60,- p/m. #7^ WEEKEND ^TELEFOONDIENST Wij zijn in het weekend be reikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. LANGEBRUG 47 f 125.000,- Centraal gelegen woonhuis met plaats. Indeling: gang, halletje, voor kamer, keuken, toilet en douche. 1e et. (ev. met eigen opgang): grote woonkamer met alkoof, mog. open haard, doorloop naar keuken, open trap. 2e et.: 2 kamers, badkamer met ligbad en aansl. wasapp., zonneterras. Vliering met C.V.gasketel. LEVENDAAL 122 f 118.000,- Woon en/of winkelhuis met plaats bestaande uit: Grote geheel betegel de ruimte (4 x 7 m) met moderne badkamer met douche, wastafel en toilet. 1e etage overloop, keuken, voorkamer, trapkast. 2e etage: sfeer volle woonkamer over de gehele eta ge 3 gashaarden, nieuw riool, goede lichtleiding. LIJSTERSTRAAT 35 f 179.000.- Goed onderhouden, centraal gelegen origineel hoekhuis met voortuin met fietsenberging, kleine achtertuin en toilet, moderne keuken, 2 dia gonaal verbonden kamers met open haard. 1e et: moderne badkamer met 2e toilet, 2 slaapkamers. 2e et.: vaste trap, 2 kamers met raampje en dakkapel, overloop met C.V.gasketel en aansl. wasapp. Spouwmuur, vloer en zolderkamers geis. MOZARTSTRAAT 151 (Z/W) f 86.000,- Op 2e etage gelegen 4 a 5 kamerap partement met ruime berging onder het gebouw. Indeling: gang, voorka mer, woonkamer (7,5 x 4) met schouw en gashaard, 2 slaapkamers, toilet, hoog betegelde douchecel, zeer luxe keuken inkl. app., balkon over hele achterzijde. Serv. kst.: f 85,— p/m. Goed onderhouden en direkte te aanvaarden. Evt. overname stoff. mog. RAPENBURG 57 f 245.000,- Groot hoekpatriciërshuis met garage. Indeling: hal, gang, 3 kamers. 1e et. 2 kamers, woonkeuken, balkon, douche, toilet. 2e et: 3 kamers, bal- kenplafonds, kookgelegenheid. 3e et.: 3 kamers, toilet, kookgelegen heid. Sousterrain: toilet, keuken, douche en wijnkelder. Gas- en licht- leidingen vernieuwd. Ook zeer geschikt voor studentenbe- woning. ROODBORSTSTRAAT 23 f 135.000,- Groot woonhuis met voor- en achter tuin en houten schuur, prettig gele gen in rustige wijk nabij Leidse Hout. Indeling: hall, toilet, kelder kast, keuken, kamer en suite met open haardkachel. 1e et.: 2 (oor- sp. 3) slaapkamers, 2e toilet, badka- met met ligbad en douche, balkon. 2e et.: vaste trap, 2 a 3 slaapkamers, extra bergkamertje. C.V.gas. THORBECKESTRAAT 66 f 260.000.- In rustige straat gelegen woonhuis met voor- en flinke, fraaie achter tuin, aangeb. garage en achterom. Indeling: vestibule, gang met kelder kast, aansl. wasapp. en toilet, mo- elek. ver- 1e et.: 3 kamers, balkon, 2e toilet, badkamer met douche en keukenblok. 2e et.: vaste trap, L-vorm. kamer (was 2), berging, keukenblok, vliering. ACHTHOVENERWEG 14 f 149.000,- Uitstekend onderhouden vrijstaand woonhuis met mooie landelijke lig ging en vrij uitzicht over polder landschap. Voorzien van zij- en ach tertuin (Z), C.V.-gas, flinke schuur met elek. Ind. hall, toilet, kast met badgeiser, royale woonkamer in open verbinding met de keuken (incl. app.). Geheel betegelde vloer en schuifpui naar tuin. Ie etage: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, veel ingb. kasten. Dakbe schot, elekt. inst., vloeren en enkele gevels zijn vernieuwd. Incl. stoffe ringen, zonwering, etc. KOM VAN AAIWEG 17 f 192.500,- Prima onderhouden hoekhuis met aan 3 zijden tuin, aangeb. stenen schuur, broeikasje en mooie rustige ligging. Indeling: hal, toilet, kelder kast, woonkamer met parket (nw. beton), open haard en opensl. deu ren, uitgeb. keuken met nwe. install. 1e et: 3 slaapkamers,badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon. 2e et.: vaste trap, flinke kamer met dak kapel, berging. C.V.gas (nwe. ke tel), gasboiler, dak-, muur- en glas- DAHLIALAAN 82 f 198.000,- Herenhuis met voor- en achtertuin (Z), garage, schuur en achterom. Indeling: hall, toilet, woonkamer met deur naar tuin, ruime keuken met aansl. wasapp. 1e et.: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: zolder met C.V. gasketel, nwe. boiler, bergruimten, grote kamer met dakkapel en ber ging. EMMALAAN 43 f235.000,- Hoekhuis met aan 3 zijden tuin en vrijst. stenen garage. Indeling: ingang opzij, halletje, garderobe, kelderkast, toilet, L-vorm. woonkamer met par ket, open haard en deur naar tuin, keuken. 1e et«: 3 slaapkamers, bad kamer met douche en aansl. wasapp., balkon, toilet. 2e et: vaste trap, zol der met wastafel en C.V.gasketel, 2 kamers met dakkapel en ingeb. kast, vliering. Dak- en spouw geis; parterre en overloop dubbel glas. PIET HEINLAAN3 f220.000,- huis met voor- en achtertuin (18 m), stenen schuur en achterom. Indeling: entree, ruime gang met trapkast en toilet, woonkamer met ingeb. kast, mog. open haard en deur naar tuin, keuken met (hangende) C.V.gasketel. 1e et: 3 slaapkamers, balkon, badka mer met zitbad en 2e toilet. 2e et.: vaste trap, zolderkamer met brede dakkapel en berging, overloop met •droger en geiser. In rustige omgeving gelegen hoekhuis met voor-, zij- en grote achtertuin en vrijst. stenen schuur. Indeling: vesti bule, gang met kelderkast, toilet, woonkamer (buitenzijde) met open haard. Ie et: 3 slaapkamers, badka mer met douche, 2e toilet en wasta fel, balkon. 2e et.: grote kamer met dakkapel, wastafel en kast, berging. C.V.gas, geiser. Inkl. zonnescherm en markiezen. PR. IRENELAAN 11 f215.000,- Uitstekend onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, verwarmde schuur en achterom. Indeling: gang met kelderkast en toilet, over de hele breedte uitgeb. woonkamer met par ket, open haard en moderne keuken met lichtkap. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon. 2e et.: vaste trap, 2 kamers met dakkapel, berging met dak raampje, wastafel en aansl. wasapp. C.V.gas; parterre achter dubbel glas; sanitair vernieuwd. W. DE WITHLAAN 19 f 199.000,- Herenhuis met voor- en achtertuin (W), stenen schuur en achterom, ge legen aan verkeersarme en groene laan in mooi gedeelte van Oegstgeest. Indeling: gang, toilet, woonkamer met parket, open haard en moderne open keuken. 1e et.: 3 slaapkamers, balkon, badkamer met zitbad en 2e toilet. 2e et: vaste trap, 2 zolderka- t dakkapel, dakraam en was tafel. doka. Lid van de Ned. Ver. van Makelaars in onroerende goederen Lid Makelaars Diensten Centrum. Geversstraat 63 Oegstgeest. 071-175151. Direktie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. NOORDWIJK - V.D. MORTELSTRAAT 220 Aantrekkelijk gelegen en zeer goed onderhouden praktijkwoning voorzien van c v -gas. Indeling parterre: grote praktijk - cq kantoorruimte (40 m2), ber ging. toilet/douche-ruimte Deze verdieping kan ook benut wor den voor slaapkamer en hobbykamer of als appartement voor Woonetage: hal, toilet; L-vormige woon-eetkamer met open haard, ruim zonnebalkon op het zuiden, luxe open keuken met inbouwapparatuur. Slaapetage: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, 3e toilet. VRAAGPRIJS: 219.000,- k.k. AANVAARDING IN OVERLEG NOORDWIJK - STEGERHOEK 2 Rustig gelegen aan de rand van Noordwijk, vrijstaande villa op totaal 600 m2 grond, met ruime garage, waarop een ruime bergzolder. Indeling: entree, hal, ruime woon/eetkamer met open 'waskeuken, gastentoilet. Etage: 2 grote slaapkamers, ruime overloop met veel berging. De villa verkeert in een goede staat van onderhoud. VRAAGPRIJS: 398.000,- k.k. AANVAARDING: in overleg NOORDWIJK - W. ALEXANOERPARK 58 Moderne patio-bungalow op 436 m2 grond, en voorzien van c.v.- ge. De bungalow is gelegen op 300 mtr. toilet, ruime woon/eetkamer met open haard en schuifpui naar de patio c.q.tuin. In de slaapvleugel bevinden zich in het verhoogde gedeelte 2 eenpersoonsslaapkamers, 1 tweepersoonsslaapkamer, badka mer met ligbad, douche en toilet. Daaronder grote hobby- c.q. slaapkamer, ruime garage, alsmede een wasruimte met aanslui- De bungalow verkeert in een uitstekende staat van onderhoud. VRAAGPRIJS: 375.000,- k.k. AANVAARDING: in overleg NOORDWIJK - BEEKLAAN 262 Gezellig gelegen, half vrijstaande villa met voor-, zij- en achter tuin en parkeergelegenheid op eigen grond. Indeling: entree, hal. toilet, keuken, ruime woon/eetkamer met studeerhoek en openslaande deuren naar de tuin. 1e Etage: 2 grote slaapkamers met ingebouwde kasten, moder ne badkamer met ligbad, kleinere kamer thans in gebruik als wasgelegenheid. Daarboven, bereikbaar met vaste trap, zolder berging. De woning verkeert in een goede staat van onderhoud en heeft recent enige verbeteringen ondergaan. Het geheel is voorzien van c.v.-gas. VRAAGPRIJS: 265.000,- k.k. AANVAARDING: in overleg NOORDWIJK - BEETHOVENWEG 1b Op 25 mtr van het strand gelegen, zeer luxe, riante vrijstaande villa, welke in 1982 gereed is gekomen. De villa heeft qua mate rialen, vormgeving en uitvoering een zeer hoog niveau. Indeling: entree, hal met garderobe. L-vormige woon/eetkamer 75 m2, grote keuken annex bijkeuken. 1e Etage: grote oudersslaapkamer met kastenwanden kamer met c berging. De onderverdieping omvat een zeer grote dubbele garage als mede een kantoor-/praktijkruimte van 50 m2. Rondom het huis op de begane grond zijn terrassen aangebracht. De villa omvat 1200 m3 en verkeert, zoals eerder vermeld, in een perfecte staat van onderhoud. VRAAGPRIJS: 690.000,- k.k. AANVAARDING: in overleg NOORDWIJK - ATJEHWEG 3 Aantrekkelijk in de duinen gelegen, op 1600 m2 grond, vrij staande semi-buiigalow voorzien van c.v.-olie. Indeling: entree, hal met eethoek, ruime woon/eetkamer met bal kon en terras op het zuiden, keuken, ruime slaapkamer met complete badkamer. In het onderhuis bevinden zich 3 slaapka mers, douchekamer, 2e toilet, de garage is thans omgebouwd als grote slaapkamer, doch is eenvoudig in de oude situatie te herstellen. De villa verkeert in een goede staat van onderhoud en heeft fraai uitzicht over Noordwiik VRAAGPRIJS: f 465.000.- k.k. AANVAARDING: in overleg OEGSTGEEST - AERT VAN NESLAAN 58 Rustig, doch op een 100-tal meters van het winkelcentrum, gele gen woonhuis met voortuin en 27 mtr. diepe achtertuin op het zuiden. Voor de woning bevindt zich een carport. Indeling: entree, hal, toilet, keuken, eetkamer en inpandige ber ging. 1e Etage: grote woon/eetkamer 45 m2 met open haard en huisbar. 2e Etage: 3 slaapkamers, complete badkamer met ligbad, toilet, dubbele vaste wastafel. 3e Etage: vaste trap naar slaapkamer. Het geheel is voorzien van c.v. gas. De woning heeft in de loop der jaren een aantal aanpassingen ondergaan en verkeert in een goede staat van onderhoud. VRAAGPRIJS: 245.000,- k.k. AANVAARDING: in overleg VOORHOUT - JACOBA VAN BEIERENWEG 23 KANTOORPAND TE KOOP Zeer centraal in de Bollenstreek gelegen kantoor-Zwoonpand. Dit dégelijk, vooroorlogse pand is in de loop der jaren gemoderni seerd en uitgebreid en omvat thans 350 m2 welke verdeeld zijn over 3 etages. Zoals gebruikelijk in dit type onroerend goed zijn de vierkante meters verdeeld over diverse ruimten. Op de parterre is één totale ruimte van 100 m2. Het geheel is voor zien van c.v.-gas. Het bouwkunding onderhoud is zeer goed. Geïnteresseerden kunrten geheel vrijblijvend documentatie aan vragen of het pand bezichtigen. Het onroerend goed is voor een redelijk bedrag aan te passen als woning. VRAAGPRIJS: f 350.000,- k.k. AANVAARDING: in overleg NOORDWIJK - RESIDENCE REMBRANDT 84 Op de 5e etage van dit moderne gebouw met veel comfort, o.a. eigen zwembad, recreatiezaal e,d., bieden wij te koop aan een ruim 4-kamerappartement met vrij uitzicht over zee en ruime balkons op het zuiden en westen. Indeling: entree, hal, toilet, garderobe, woon/eetkamer met luxe open keuken, grote ouderslaapkamer annex badkamer met lig bad en 2e toilet. 2 Tweepersoonsslaapkamers. Drie kamers heb ben rechtstreeks toegang tot de terrassen. Direkt naast het ap partement ligt een zeer ruime berging. In het onderhuis bevindt zich eveneens een fietsenberging Het appartement verkeert in een zeer goede staat van onderhoud. VRAAGPRIJS: 340.000,- k.k. AANVAARDING: in overleg NOORDWIJK - JAN VAN HENEGOUWENWEG 50 Gezellig, in klein flatgebouw gelegen, 3-kamer appartement. In deling: entree, hal, woon/eetkamer met balkon, open keuken, toilet, ruime 2-persoonsslaapkamers. 1 eenpersoonsslaapka mer, ruime badkamer met ligbad en wastafel. Het appartement is o.a voorzien van hardhouten ramen, ther mopane beglazing en een eigen c.v.-installatie Berging in het onderhuis. De woning verkeert in prima staat van onderhoud VRAAGPRIJS: 95.000,- k.k. AANVAARDING: op korte termijn Parallelboulevard 214- H. Dunaniplein 26 2202 HT Noordwijk 2181 EM Hillegom Tel. 01719-19316 02520-22484 WIE WIL ZIJN HUIS VERKOPEN? Wij denken aan een 1-gezinswoning met zonnige tuin en achterom, 3 of 4 slaapkamers, i.g.st.v.on- derh., in Leiden of omg. Prijsidee: 100.000,- Tel. 01720-34071

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 24