■i DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Energiebedrijf Rijnland mm m IWimilitiHI'Himilili-i VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I VAKATURES i.c/c.c.-verpleegkundige Reinier de Graaf Gasthuis MEDEWERKER(SÏER) ADMINISTRATIE •v randstad uitzendbureau -ir randstad uitzendbureau VAKBEKWAME MONTEUR "de Hippert" b MEDEWERKERS GEVRAAGD FILIAAL-MEDEWERKERS/ WINKELVERZORGERS TOEKOMSTIGE FILIAAL-BEHEERDERS opzichter (m/v) Ik GYMNASTIEK ONDERWIJZERCES) SI/1/ETTERH4GE TEAMLEID(ST)ER. Het Reinier de Graaf Gasthuis is een algemeen ziekenhuis en omvat de drie voormalige Delftse Ziekenhuizen, die in 1982 zijn gefuseerd. De totale kapaciteit zal 730 bedden gaan bedragen; bijna alle specialismen worden uitgeoefend. In het Hippolytus-gebouw is plaatsingsmogelijkheid vooreen De afdeling intensive care/coronary care bestaat uit 10 bewaakte bedden en 5 medium care bedden. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van de aantekening intensive care en van de aantekening hartbewaking. Aanstelling geschiedt in de rang van waarnemend eerste verpleegkundige. Telefonische informatie wordt verstrekt door mw. A.E Zwinkels, hoofd verplegingsdienst, telefoon 015-611611 toestel 2000. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vakature nummer 007 kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken in het Bethel-gebouw, Reinier de Graafweg 3,2625 AD Delft. Ter versterking van onze afdeling Financieel Management zoeken wij op korte termijn een medewerker(ster) in de groep ADMINISTRATIE. Tot uw taak gaat ondermeer behoren: financiële rapportage aan moederbedrijf in USA interne management rapportage grootboek administratie via computer aanpassen en bijhouden van administratieve procedures bijhouden van wagenparkadministratie Voor deze functie zoeken wij iemand van ca. 25 jaar met MEAO- en MBA opleiding, bij voorkeur studerend voor SPD I. Verdere functie-eisen: ervaring op het gebied van auto matisering commerciële instelling grote mate van flexibiliteit accuratesse goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Vanzelfsprekend zult u bij ons grondig worden voorbereid op uw taken. Nedairco biedt u een aantrekkelijke honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Verdere doorgroei-mogelijkheden zijn aanwezig. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan onze Financial Manager de heer J.C.J. Michel. Nedairco, dochter van Carrier Corporation in de U.S.A., is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van klimaatbeheersing. Het wereldbekende merk Carrier is een begrip, ook in de Nederlandse installatie wereld. We zijn een marke- tinggericht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gereali seerd met ca. 110 mede werkers. Nedairco Nedairco B.V., Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude- Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010 Subsidiary of Carrier Corporation HHHflBHNH .tVf' Afd. Straf- en Strafprocesrecht van de Vakgroep Strafrechtelijke Vakken secretaresse (v/m) (20 uur p/w in de middaguren) vacaturenummer: 4-379/1158 Taak: Verrichten van voorkomende administratieve en organisatorische werkzaamheden t.b.v. de wetenschap pelijke staf van de afdeling, waaronder: - postbehandeling, bijhouden agenda's: - onderhouden van contacten met studenten en facultaire diensten; - notuleren van vergaderingen: - typen van wetenschappelijke correspondentie. Vereist: HAVO en secretaresse-opleiding. Salaris maximaal 2691bruto per maand bij een volledige dagtaak. Civiele Dienst Witte Singel Doelen Komplex medewerker ruimte- administratie (v/m) vacaturenummer: 4-394/1158 Het komplex omvat een 7-tal gebouwen waarin o.a. 80 college- en vergaderruimten zijn opgenomen. Taak: - Stelt aan de. hand van de verstrekte opgaven voor ruimte zelfstandig een bezettingsoverzicht op van de college- en vergaderzalen: - huurt eventueel ruimte bij derden; - zal in de toekomst bij deze werkzaamheden gebruik gaan maken van een terminal/computer; - regelt ondersteunende activiteiten voor het gebruik van die ruimten (film, audio-visuele middelen etc.); - voert administratie, correspondentie- en factuurcon- tróle uit op bovengenoemde werkzaamheden. Vereist: HAVO-diploma en type-diploma. Salaris maximaal 2691,— bruto per maand. Inlichtingen bij: G. A. J. Harders Mw M. Stillebroer, 071-148333 tst 7041. Gorlaeus Laboratoria, vakgroep AS KA secretaresse (v/m) (32 uur p/w) vacaturenummer: 4-370/1158 Taak: - het verzorgen van correspondentie t.b.v. de voorzitter van de Commissie Contacten Bedrijfsleven, het bijhouden van de bijbehorende archieven, het notuleren van vergadering behorende bij de voorzittersfunctie; - het verzorgen van de archieven en de correspondentie van een aantal nationale en internationale commissies, waarvan de voorzitter van de vakgroep deel uitmaakt; - het verzorgen van secretariaatswerkzaamheden t.b.v. de voorzitter en de overige vaste staf van de vakgroep, samen met de reeds aanwezige secretaresse. Vereist: - HAVO of VWO c ding; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - goede kennis van steno Nederlands en steno Engels; - leeftijd tot ca 25 jaar. i volledige secretaresse-oplei- De aanstelling zal vooralsnog een periode van drie jaar omvatten, doch verlenging behoort tot de mogelijkheden. Salaris maximaal 2691bruto per maand bij volledige dagtaak. Inlichtingen bij Prof. dr J. Reedijk, Gorlaeus Laboratoria, tel. 071-148333 tst. 7163/4450. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Typiste Engels Voor een relatie in Leiden zoeken wij een geroutineerde typiste Engels. Ervaring met een tekstverwerker is een pré. Deze functie is voor 37 uur per week en gaat een aantal maanden duren. Telefoniste Met spoed zoeken wij een telefoniste die ervaring heeft met een grote centrale. Deze baan is voor de middagen en gaat langere tijd du ren. Beeldschermtypiste Voor een relatie in Sassenheim zoeken wij per direct een geroutineerde typiste met beeldschermervaring. Voor de ze functie moet je zeer accuraat kunnen werken. Deze functie is voor hele dagen. Magazijnbediende Die ervaring heeft met administratieve werkzaamheden. Leeftijd tussen 18 en 21 jaar. Deze baan is voor lange tijd bij een bedrijf in Katwijk. Constructiebankwerker Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij een bankwerker die ervaring heeft met het verwerken van RVS-plaatwerk. Enige CCr laservaring met RVS is ver eist. Deze baan is voor langere tijd. Tekenaar MTS Electrotechniek Voor het tekenen van installaties, aantoonbare ervaring in tekenwerk is vereist. Deze baan gaat enkele maanden duren. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-149541 technisch- en industriepersoneel 071-14 6546 Alphen a/dRijn, Julianastraat 94 01720-9 14 42 Katwijk, Voorstraat 62, 01718-75041 Gevraagd: voor onze jachtwerf in de jachtbouw leeftijd tot 25 jaar. tevens bekend met ijzerwerk tot zijn werkzaamheden behoort ook het instrueren van huurders en onderhoud van verhuurboten. rijbewijs vereist. interesse en kennis van watersport en surfen vereist. Geboden wordt: Goed loon prettige werksfeer de mogelijkheid deze funktie verder uit te bouwen. Met de hand geschreven sollicitaties binnen 14 dagen Jachtwerf de Slijterijen van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven (waartoe ook behoren Digros. Dirkson en Bas van der Heijden) met filialen in Noord- en Zuid-Holland opent binnenkort weer een aantal nieuwe vestigingen in de Bollenstreek. Hiervoor zoeken wij Leeftijd v.a. 17 jaar. De juiste medewerkers, die na het behalen van het Slijtersvakdiploma en na gebleken inzet en geschiktheid, zullen dan aangesteld kunnen worden al; beheerder Leeftijd 24-30 jaar. Zij moeten in het bezit zijn van het Slijtersvakdiploma, over een ouderwetse aktieve werklust beschikken, graag met klanten omgaan en niet op een uurtje kijken. Woonachtig in de Bollenstreek of omgeving. Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan een briefje met uw gegevens aan de directie van Dirck III B.V., Postbus 187, 2160 AD Lisse Op de afdeling Installatie Elektriciteit wordt op korte termijn gevraagd een Functie-Informatie: De Installatie-afdeling Elektriciteit houdt zich bezig met het controle ren, keuren, onderhouden, begeleiden van en het geven van informatie en voorlichting over elektrische installaties. Het toezicht op de naleving.van de bepalingen van de erkenning van de "Regeling van de erkenning van installateurs" (REI). Het functioneren als aannemers- en toeleveringsbedrijf voor de gemeenten en het eigen bedrijf en het functioneren als raadgevend ingenieursbureau. Takenpakket: Het verrichten van de bij de monteursgroep voorkomende werkzaam heden. Daartoe behoren o.a.: e leiding geven en toezicht houden op de uitgevoerde werkzaam heden, die verband houden met het plaatsen en afnemen van kWh-meters en bijbehoren zoals leidingen, TF-schakelrelais, beveiligingen e.d., alsmede de werkzaamheden die verband houden met het plaatsen, afnemen en opheffen van storingen van in huur verstrekte heetwatertoestellen, openbare verlichting en andere elektrische installaties; e beheren van en zorg dragen voor de werkplaats; e klachtenbehandeling: e voeren van administratie; werkvoorbereiding, coördinering en organisatie. Functie-eisen: tenminste diploma VEV-Technicus sterkstroominstallaties; e technische en technisch-administratieve kennis; e leidinggevende capaciteiten; contactuele eigenschappen; e rijbewijs B.E. Ruime ervaring strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 3.726,- bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Het resultaat hiervan kunt u bespreken met het onder zoeksbureau, voordat rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacaturenummer ER/85001/01. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind. 1986 in bedrijf komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden. iedereen leest de krant altijd en overal. Het bestuur van de Stichting Korte Vlietschool (school voor zeer moeilijk lerende kinderen) roept sollicitanten op voor de functie van voor maximaal 16 klokuren per week. Vereisten: - minimaal pedagogische academie met aantekening j, of het bezit van het diploma M.O.-P; - ervaring in de omgang met zeer moeilijk lerende kin deren. Salaris: conform rijksregeling. Aan de school, die gevestigd is aan de Schubertlaan te Leiden zijn 25 medewerkers/sters verbonden die werken in een hecht teamverband. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te rich ten aan de secretaris van het schoolbestuur, Begonia laan 14, 2343 XN Oegstgeest. Nadere informatie wordt u verstrekt door het hoofd der school, de heer J. A. M. Ouwerkerk (tel. 071-767532). De stichting Gemiva houdt zich bezig met de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal bureau te Gouda een aantal voorzieningen, zoals dagverblij ven, gezinsvervangende tehuizen, enkele andere projekten en een internaat. ten te Zoeterwoude. Er bestaat binnen de woon- leefgemeenschap "Swetterhage" een vakature voor Woning 32 wordt bewoond door, naar internaats maatstaven gemeten, 7 hoogfunktio- nerende bewoners, waarvan niet wordt uitgesloten dat zij in de toekomst zullen door stromen naar een zelfstandiger woonvorm. De groep bestaat uit 3 mannen en 4 vrouwen in de leeftijd van 20 tot 38 jaar en is nogal dynamisch, wat een heel specifieke manier van omgang vereist. wij zoeken hiervoor een kandida(a)t(e), die: - bekendheid heeft met gedragsproblematiek; - óver ruime, bij voorkeur G.V.T., ervaring beschikt; bereid en in staat is samen met bewoners de voeding te verzorgen (op de woning wordt zelf gekookt). - een demokratische leiderschapsstijl voorstaat; - de Z, de B, de H.B.O.-I.W. of gelijkwaardige opleiding heeft genoten. De teamleid(st)er is in onze organisatie de persoon, die naast zijn of haar verantwoor delijkheid als teamlid, naar de organisatie toe verantwoordelijk is voor het funktione- ren van het team als geheel. Salariëring en arbeidsvoorwaarden: Conform C.A.O. ziekenhuiswezen. Informatie: Voor nader informatie over de funktie kan men zich wenden tot Harry Heidekamp, paviljoenshoofd paviljoen 't Loet of het team van woning 32. Sollicitaties: Uitsluitend schriftelijke sollicitaties vóór 26 januari.1985 te richten aan de personeels dienst van Swetterhage, Blankaartweg 2. 2381 AD Zoeterwoude. (Tel. 01715-9208).

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 22