ilL ASSISTENT DE LEEUW Binnendienst- funktionaris, Sint Antoniushove ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN VAKATURESI WAKflTURES VAKATURESI VflKATURES I VAKATUBES I tfflKATUBES I VAKATURES I VAKATUBES I VAKATURES ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN administratief medewerker m/v DENTEX B.V. COMMERCIEEL en ADMINISTRATIEF MEDEWERKER administratief medewerker Buitendienst- funktionaris, ASSURANTIËN B.V nva 17 teïdschenuanv O.K.-assistent(e) medewerker electrotechniek m/v technisch administratief medeweiker m/v Bij de afdeling Beheer en Administratie van de hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde, sectie Personeelszaken is een vacature van een vac.nr. 300.V.07.02.LD Taak: - bijhouden van de ziekte- en verlof administratie; - verzorgen van de post; - bijhouden van de personeelsdossiers; - verzorgen van keuringsafspraken; - alle voorkomende type-werkzaamhe den van de sectie alsmede de bewa king daarvan; - opstellen van het formatieoverzicht Vereist: - MAVO/MEAO diploma; - goed kunnen typen; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met tekstverwerking strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 2477 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C.F.S. de Vries, hoofd sectie Personeelszaken H.A.I.G., (071-262268) of door mevr. H. S. M. Guldemond-Naeye, perso- neelsconsulente, (071 -262720). Reacties gaarne uiterlijk 14 dagen na verschijningsdatum van deze adver tentie. Bi| indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. //academisch ziekenhuis leiden Fabrikant voor modische kantstoffen voor de lingerie-, foundation- en blousesindustrie administratief- commercieel medewerk(st)er Kandidaten voor deze full-time funktie dienen te voldoen aan de volgende voorwaarden: - Leeftijd ca. 25 tot 30 jaar - Schoolopleiding minimaal HAVO of soortgelijk - Goede kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. - Kantoorervaring, vaardigheid in typen en goede kon- taktuele eigenschappen. Gegadigden voor deze aantrekkelijke funktie bieden wij een goed salaris en een prettige werkkring. Belangstellenden wordt verzocht een sollicitatie te rich ten aan: DENTEX B.V. Afd. Personeelszaken t.a.v. de heer W.H.Riebeek Postbus 2 2150 AA Nieuw Vennep Cremer speciaalmachines B.V. te Lisse is een bedrijf dat elektronische produkten telmachines en verpakking systemen ontwerpt en fabriceert die naar alle delen van de wereld worden geëxporteerd. In dit bedrijf is plaats voor een Zijn taak zal bestaan uit: - kontakten onderhouden met onze vertegenwoordigers in binnen- en buitenland - leggen van nieuwe kontakten en zoeken naar nieuwe afzet mogelijkheden - berekenen, samenstellen en offreren van onze tel an verpakkings lijnen - de behandeling van het totale export gebeuren, zoals verzending, facturering enz. Vereisten zijn: - volledige beheersing in woord en geschrift van engels, duits, frans evt. spaans - het werken met moderne administratie apparatuur - opleiding H.E.A.O. of gelijkwaardig Schriftelijke sollicitaties richten aan: CREMER SPECIAALMACHINES B.V., Heereweg 5-2161 AB Lisse telf. informatie 02521-13730 's avonds 02520-21253 De Administratieve Dienst van Sancta Maria is onderverdeeld in een aantal financiële afdelingen, een algemene administratie en een afdeling procedures en systemen, het geheel onder leiding van het hoofd administratieve dienst. Eén van de financiële afdelingen is de salarisadministratie met een drietal medewerkers. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris roepen wij sollicitanten op voor de funktie van hoofd salarisadministratie Taakomschrijving De funktionaris is belast met: - de leiding over de salarisadministratie - de verantwoordelijkheid voor het korrekt verwerken van de maandelijkse gegevens ten behoeve van ons computer service-bureau - het verzorgen van de aangiften loonbelasting, AOW enz. ten behoeve van de belastingdienst - het verstrekken van gegevens aan de bedrijfsvereniging en het pensioenfonds - het kennisnemen van de ontwikkelingen op het gebied van de arbeids voorwaarden-ziekenhuiswezen. Funktie-eisen Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - beschikken over ervaring met een geautomatiseerde salarisadministratie - in staat zijn om leiding te geven aan de afdeling - kennis bezitten op het gebied van de sociale wetgeving - een opleiding op HAVO-niveau hebben -een minimumleeftijd bezitten van ongeveer 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-ziekenhuiswezen, waarbij de salariëring als volgt is vastgesteld: minimaal f 2.704,67 bruto per maand tot maximaal f 3.584,33 bruto per maand. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Schraa, waarnemend hoofd administra tieve dienst, toestel 399. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeelzaken, onder nummer SA-1607. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria B.V. ADMINISTRATIE- EN BELASTINGADVIESBUREAU GIJSMAN, DROST EN VAN DER HOEVEN Boerhaavelaan 46 - 2334 ES Leiden. Tel. 071-153439 Op ons bureau is op korte termijn plaats voor een Functie-informatie: tot zijn voornaamste taken zullen behoren: het assisteren van o.a - controle werkzaamheden codering boekhoudbescheiden - het verzorgen van aangiften loon- en omzetbelasting het opstellen van looncalculaties Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Vakantietoeslag 8%. 13e Maand uitkering. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatiebrief met gegevens over de gevolgde opleiding en opgedane ervaring te sturen ter attentie van de heer W. Drost, Boerhaavelaan 46, 2334 ES Leiden. Ons districtskantoor aan het Stationsplein te Leiden verzorgt onder meer de administratie van de chauffeursuren, de ontvangsten en de buskilometers. Er werkt een team van een zestal medewerkers. Ter versterking zoeken wij een (m/v, voor 20 uur per week) Uw taken en verantwoordelijkhe den bestaan onder andere uit: - verzamelen van chauffeurs uren en buskilometers op basis van voor- en nacalculatie - bijhouden van onregelmatig heidstoeslagen en urenverant woording van haltechefs en controleurs - werkzaamheden op het gebied van groeps- en toervervoer. Het ligt in de bedoehng om in de loop van dit jaar de functie uit te breiden naar 40 uur. De functie-eisen zijn: - HAVO-opleiding - leeftijd circa 21-25 jaar - belangstelling voor automati sering - nauwkeurig kunnen werken en goede rekenvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden Het aanvangssalaris ligt, afhan kelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 1.937,-ent 2.691,-bru to per maand (op full-time basis, overeenkomstig rijksambtena- renschalen). De vakantietoeslag bedraagt 7V2%. Het NZH kent goede arbeids voorwaarden volgens de CAO- Autobusdienstondernemingen en goede sociale voorzieningen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectiepro cedure. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van der Zwan, chef van de districtsadministratie, telefoon 071-134441 of 023-319227. Uw sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan de heer J. van der Putten, personeelfunc tionaris, NZH, Stationsplein 5, 2312 AJ Leiden. H. if~r TjT ■O "O I De Leeuw Assurantiën B.V. maakt naast De Leeuw Makelaardij B.V. en Offsetdrukkerij De Leeuw b.v. deel uit van De Leeuw Beheer B.V. In totaal zijn er 30 medewerkers. Gezien de voortdurende groei vraagt De Leeuw Assurantiën B.V. op korte termijn verster king voor het buitendienst- en binnendienstteam. die in staat moet zijn een onder zijn beheer te stellen relatiebestand te onderhouden en uit te breiden. die inzetbaar is voor een commerciële funktie. Wij denken aan kandidaten tussen de 25 en 35 jaar, met een middelbare schoolopleiding, aangevuld met één of meer assurantiediploma's. Een gedegen kennis van en ervaring in assurantiën is noodzakelijk. Het salaris alsmede de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend te noemen. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: aoi ii 11 ie i ij r\c ot-j 11 iviiaitcd i\ui 11 u i tut i iet t aait. Rijnsburgerweg 100 - 2231 AG Rijnsburg - Tel. 01718 -29301 lid Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern centrumziekenhuis met praktisch alle voorkomende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Voor de OPERATIEKAMERS vragen wij een full-time met differentiatie anaesthesie. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. A. Erkelens, hoofd operatiekamers, telefoon 070-209.360, toestel 208. Schriftelijke sollicitaties te richten aan drs. N.J. Gaakeer, hoofd dienst personeel en <5 organisatie, Burg. Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam. CHR. MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL LERAAR NEDERLANDS (m/v) 23 lestijden De W.P.O. voorwaarden zijn: tijdelijke aanstelling tot i-8-1986 niet ouder dan 32 jaar - tenminste 1 jaar werkloos - ingeschreven staan bij het G.A.B. Van de sollicitanten wordt een positieve instelling ver wacht t.a.v. het Chr. onderwijs en kerkelijk meelevend te Inlichtingen worden verstrekt door de direktie. Sollicita ties zo spoedig mogelijk te richten aan het bestuur van de school (zie bovenstaand adres). Technische dienst De Technische Dienst is organisato risch opgebouwd uit drie technische hoofdsectoren, n.l. Bedrijfsvoering (ca. 65 medewerkers), Technisch Bureau (ca. 20 medewerkers) en Medi sche Instrumentele Groep (ca. 10 medewerkers). Het Technisch Bureau ressorteert rechtstreeks onder het hoofd van dienst. In het bureau zijn vakadviseurs, werk voorbereiders, tekenaars en projectop zichters werkzaam. Het bureau is ver antwoordelijk voor de realisering van bouw- en installatieprojecten, vanaf voorbereiding tot oplevering. Verder levert het bureau een bijdrage aan het in aanbouw zijnde Academisch Zieken huis. Daarnaast geeft het bureau techni sche adviezen in ruime zin. In verband met de toenemende activi teiten van de Technische Dienst m.b.t. de nieuwbouw, met name ondersteu ning, voorbereiding, aanpassing van onderhoudssystemen van gecompli ceerde ziekenhuisinstallaties/appara tuur, bestaat binnen het Technisch Bureau de behoefte aan een vac.nr. 010.B.79.02.LD Werkzaamheden: - medewerken aan en opstellen van programmma's voor ver- en nieuw bouw alsmede grote onderhoudspro- jecten; - volledig voorbereiden tot en met de uitvoering van projecten in samenwer king met andere disciplines; - voeren van overleg met derden over installatie-ontwerpen en de daarbij behorende kostenopgaven; - gevraagd en ongevraagd geven van adviezen op vaktechnisch gebied in ruimere zin m.b.t. eerder genoemde punten. Functie-eisen: - H T S (E) of gelijkwaardig (energie techniek); - relevante" applicatiecursussen strek ken tot aanbeveling; - leeftijd circa 30 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max. f 3274 bruto per maand. Afhankelijk van de ontwikkeling in de functie is promotie mogelijk. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.B. Buis. adjunct hoofd Technische Dienst, (071 - 264002) of door de heer C.P. van der Meer, personeelsconsulent, (071 - 262544). vac.nr. 010.B.69.02.AD Werkzaamheden: - medewerken aan het opzetten van een periodiek onderhoudssysteem voor installaties/apparatuur en automati sche verwerking hiervan binnen bestaande of te vormen systeemde- lën; - na de ingebruikname hiervan bijstellen van onderhoudsschema's. met bijbe horende werkomschrijvingen en te gebruiken materialen naar aanleiding van ondermeer 'praktische ervaring; - op termijn meewerken aan het optima liseren van het gebouwenautomatise ringssysteem. Functie-eisen: - M.T.S. (E/W); - enige bekendheid met computersys- temen; - een aangevangen studie in deze rich ting,bv.AMBI, cursus 11,12wordtop prijs gesteld; - enige kennis van onderhoudssyste- matiek strekt tot aanbeveling; - leeftijd circa 30 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max. f 2691 bruto per maand. Afhankelijk van de ontwikkeling in de functie is promotie mogelijk. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.B. Buis, adjunct hoofd Technische Dienst, (071 - 264002) of door de heer C.P. van der Meer, personeelsconsulent, (071-262544). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. M //icademisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 16