Wat maakt het Antoni nou zo anders? kwaliteitscontroleur Heineken: Antoni van Leeuwenhoekhuis ADMINISTRATEUR ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) WAARNEMEND AFDELINGSHOOFD M/V "LEYTHENRODE" ■ap administratieve kracht m H Crouzet TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER (binnendienst) PSYCHOLOGISCH ADVIESBUREAU" HOLTROP In de groep Inkoop van onze afdeling Financieel Management zoeken wij op korte termijn een full-time administratief medewerker(ster). Tot uw taak gaat ondermeer behoren bijhouden van order- en voorraadadministratie in ons geautomatiseerde systeem voorraadbeheer en controle correspondentie met transporteurs, douane, etc. bijhouden afdelmgsarchief Wij denken dat deze functie het beste kan worden vervuld door iemand van 20 a 25 jaar met HAVO of MEAO opleiding, die bij voorkeur, ervaring heeft in geautomatiseerde administratiesystemen praktische kennis heeft van de Engelse taal woonachtig is in het district Leiden, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer Vanzelfsprekend zult u bij ons grondig op uw taken worden voorbereid. Nedairco biedt u een aantrekkelijke honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Nedairco. dochter van Carrier Corporation in de U.S.A., is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van klimaatbeheersing. Het wereldbekende merk Carrier is een begrip, ook in de Nederlandse installatie wereld. We zijn een marke- tinggerlcht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gereali seerd met ca. 110 mede werkers. Nedairco Nedairco BV, Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude- Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010 Subsidiary of Carrier Corporation Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan onze Financial Manager, de heer J.C.J. Michel. Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Ten behoeve van de afdeling Brouwen zoeken wij op korte termijn een kwaliteits controleur. De werkzaamheden.worden verricht in volcontinu-dienst. De voornaamste taken zijn: zelfstandig uitvoeren van chemische en fysische analyses trouble-shooting binnen het brouwproces. Voor deze functie is het diploma MTS-procestechniek vereist. Tevens is een ruime ervaring in de proces- of levens middelenindustrie gewenst. Leeftijd: 25-35 jaar. Naast een goed salaris biedt Heineken ook andere gunstige arbeidsvoorwaarden, waar onder een gratificatie- en premiespaarregeling. Solliciteren: Indien u interesse heeft, kunt u uw solli citatie richten aan de heer J.A. Schiphorst van de Personeeldienst Brouwerij van Heineken Nederlands Beheer B.V., Burgemeester Smeetsweg 1,2382 PH Zoeterwoude. Voor nadere informatie kunt u bellen: 071-814326. Op afdeling 100 ontstaat binnenkort, wegens zwangerschap, de vakature van (volledig dienstverband. 36 uur mogelijk) Van bovenstaande funktionaris verwachten wij dat zij/hij met het hoofd en 1e waarnemend hoofd een bijdrage kan leveren aan de optimalisering van het woon/leef-en werkklimaat. De samenstelling van de staf op deze afdeling is: afdelingshoofd ver pleegkundige. wnd.afd.hoofd ziekenverzorgster, 1e waarnemend hoofd verpleegkundige. Wij achten voor een goede funktie vervulling de volgende eisen relevant: - leidinggevende kwaliteiten - het diploma ziekenverzorgende/of ziekenverpleging A - voortgezette opleiding, of de bereidheid deze te volgen. - contactuele eigenschappen. belangstelling in team-verband te werken - kennis van en zich betrokken voelen met de ouder wordende mens. De salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. ziekenhuis wezen. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door Mevr. H. Smits-Nijland. afdelingshoofd. Schriftelijke sollicitaties kunt u. tot 22 januari 1985. richten aan de ver pleegkundig adjunct direkteur de heer A. Paats. Interkerkelijk verpleeghuis en reaktiveringscentrum Hoogmadeseweg 55, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. Telefoon 071-899242. We mogen best zeggen dat het Antoni van Leeuwenhoekhuis in Amsterdam een bijzonder ziekenhuis is. Eigenlijk maar klein voor een modern ziekenhuis. En met een nogal moeilijke taak: kankerverpleging. Die verpleging staat tegenwoordig op een hoog niveau. De kennis die daarvoor nodig is, hebben we voor een heel belangrijk deel in eigen huis ontwikkeld. En ook dat maakt het Antoni bijzonder. Het samengaan van zo'n ziekenhuis met een groot research-laboratorium voor fundamenteel onderzoek is uniek voor ons land. Door die kombinatie heeft ons ziekenhuis een wezenlijke bijdrage'geleverd aan een,betere behandeling van deze kwaadaardige ziekte. Dat alles zou niet mogelijk zijn geweest zonder intensieve samenwerking. Die hebben we dan ook, zowel binnenshuis als daarbuiten. Overal werken de verschillende disciplines - dus ook verpleging - samen in hechte teams waarin niet alleen gepraat, maar ook geluisterd wordt. Met het doel de patiënt een maximale zorg te geven en die speciale aandacht die je bij een ingrijpende ziekte nodig hebt om erdóór te komen. Wij vinden, al met al, dat het Antoni een goed en belangrijk stuk werk aflevert. Om dat ook in de toekomst zeker te stellen zoeken we nu versterking van nog een paar kolléga's waarop we bouwen -kunnen. IC-verpleegkundigen De afdeling verzorgt de post-operatieve bewaking - na vaak grote of gekompli- ceerde ingrepen - en de intensive care van oncologische patiënten. Hoewel het gaat om een hoogwaardige afdeling, is het aksent niet puur technisch. Zeker direkt na een ingreep zal de patiënt wat steun van mens tot mens nodig hebben, die door het team ook gegeven wordt. Wij vragen hier verpleegkundigen voor alle diensten met het diploma IC, zo mogelijk met enige IC-ervaring. De mogelijkheid bestaat om onze kursus Kankerverpleging te volgen. OK-assistent(e)/ verpleegkundige met differentiatie Anaesthesie In de OK wordt gewerkt in kleine teams, waarbinnen ieder heel zelfstandig zijn of haar taak uitoefent. Binnen het zieken huis kennen we geen eigen OK-opleiding. Wij vragen hier een OK-assistent(e) of -verpleegkundige, met de differentiatie Anaesthesie (NZR-erkenning). De werktijden zijn van 7.30 tot 16.00 uur, voor 32 of 40 uur per week. De weekends zijn vrij. Wel gaan wij uit van een bereikbaarheidsdienst van één week per vier weken. De arbeidsvoorwaarden zijn in beide gevallen overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor meer informatie ovèr de funkties kunt u kontakt opnemen met de heer P.C.J.M. van de Sande, hoofd Verplegingsdienst, tel. (020) 512 22 57. Overige informatie bij de afdeling Personeelszaken, de heer F.J. van Toor tel. (020) 512 22 74. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vakaturenummer 132/9. voor IC of 172/9. voor OK, richten aan de afdeling Personeelszaken, Plesmanlaan 121, 1066 CX Amsterdam Leidsch/Alphens SCHILDERSBEDRIJF H.J. PASMAN B.V. LEIDEN voor diverse voorkomende werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar iemand met kantoor-er- varing in de leeftijd van omstreeks 20 jaar. Schriftelijke sollicitaties met omschrijving van opleiding, etc. te richten aan het kantooradres Rijn- en Schiekade 124 te 2311 AV Leiden Onderwilsbegeleldingsdienst "Duin- en Bollenstreek" te Usse OrtderWijsbe^eleiclingsdionst ^Duin- en Bollenstreely^ |-|e( bestuur vraagt VOOr ZO V" y spoedig mogelijk een medewerker Onderwijs Mediacentrum (MA/) (voor 20 uur per week). Taken: o.a.: - het mede opbouwen van het Onderwijsmediacentrum; - het maken van beschrijvingen van A.V.-programma's en sys- - het assisteren bij bijeenkomsten m.b.t. A.V.-media. Vereisten: - Pedagogische academie en event, verdere onderwijskundige opleiding. - Enige ervaring m.b.t. A.V.-media. Rechtspositie: - Aanstelling voor bepaalde tijd tot 01 -08-1986 in het kader van de Werkgelegenheidsprojecten van het Ministerie van Onder wijs en Wetenschappen; - Leeftijd: maximaal 32 jaar; - In beginsel 1 jaar of langer werkloos en ingeschreven bij Ge westelijk Arbeids Bureau; - Salaris volgens Rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen te richten i stuur, p/a Postbus 247, 2160 AE Lisse. Ir strekt door dhr. D.Oosten/eld, directeur er wijskundige, tel. bureau 02521 - 19117. Crouzet met hoofdvestiging in Frankrijk is een Internationaal werk zaam bedrijf o.a. op het gebied van componenten voor automatisering. Op de Nederlandse markt neemt Crouzet een toonaangevende plaats in door de introductie van geavan ceerde produkten zoals stappenmo toren, electronische tijdrelais etc. Vanuit de vestiging te Zoeterwoude wordt de Benelux markt beleverd. Crouzet, met hoofdvestiging in Frankrijk heeft fabrieken in Frankrijk, Italië, Spanje en Engeland met een totaal personeelsbestand van ruim 9.000 werknemers. Na een Inwerkperlode wordt hij verantwoordelijk voor: het beantwoorden van de telefonische aanvragen van cliënten, de supervisie over het magazijn en de expeditie, het tijdig bestellen van onze producten bij onze fabrieken, het fungeren als technische vraagbaak voor de cliënten en het ver koopteam, Voor deze zelfstandige funktie zoeken wij een medewerker met: commerciële ervaring in een soortgelijke funktie, administratieve vaardigheden, leidinggevende capaciteiten, goed technische inzicht en goede contactuele eigenschappen, accuratesse en het vermogen om onder druk te kunnen werken, goede spreekvaardigheid in de Engelse taal, leeftijd ca. 30 jaar. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met minimaal M.T.S. Elec- tronica opleiding en met duidelijke commerciële capaciteiten. U kunt schriftelijke sollicitaties richten aan de Directie van Crouzet B.V., de heer J.J. Ollivier, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude. Onze cliënt is één van de grote bloembollenkwekerij- en exportbedrijven met een afzet overwegend in Europa. Het bedrijf is gevestigd in de nabijheid van Haarlem. Wegens vertrek van de huidige functionaris zoekt ons' bureau namens deze onderneming op korte termijn contact met gegadigden voor de functie van Geassisteerd door enkele medewerkers zal hij verantwoordelijk worden voor de gehele Financiële administratie en verslaglegging. De administratie is geautomatiseerd, de loonadministratie wordt uitbesteed. Voor deze verantwoordelijke leidinggevende positie in een klein team gemotiveerde mensen denken wij aan een kandidaat op S.P.D.-niveau in de leeftijd van 30-40 jaar. Bekendheid en praktische ervaring met geautomatiseerde administratie wordt vereist. Het optreden, zowel binnen als buiten het bedrijf, vraagt goede contactuele eigenschappen en commerciële instelling. Een goede beheersing van de moderne talen is zeer gewenst. Belangstellenden (M/V) worden uitgenodigd hun brief te richten aan Drs. R. A. Wassmer van onderstaand bureau, die eventueel nadere informatie kan verstrekken. Een strikt vertrouwelijke behandeling van reacties wordt uiteraard gegarandeerd. Postbus 35 - 2000 AA Haarlem - tel. 023 - 31 95 31

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 14