IonI«II Ni V st] ilL DROGISTE ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN VAKATURESI VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I MATURES rMa full-time zieken- of bejaarden- verzorgenden Mariënhaven DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: liam (X) Mercedes-Benz bedrijfswagens le EN 2e MONTEURS BEDRIJFSWAGENS secretaresse (m/v) O verpleegkundige m/v bejaarden- verzorgende m/v A I Verpleeghuis Mariënhaven te Warmond, waar 208 psycho geriatrische bewoners verblijven, zoekt op korte termijn enige Van gegadigden wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn. van het diploma Ziekenverzorging, dan wel van het diploma Bejaardenverzorgende, beschikken over enige ervaring in de verzorging van psycho geriatrische bewoners, in teamverband kunnen functioneren. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd Begeleidingsdienst, tel. (01711) 1.93.00, toestel 612. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Vakgroep Nierziekten van de Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde secretaresse (v/m) vacaturenummer: 4-359/1158 Taak: Alle voorkomende secretariële werkzaamheden voor de Wetenschappelijke Staf, zoals: - het verzorgen van de correspondentie en de wetenschappelijke publicaties in meerdere moderne talen; - het bijhouden van het afdelingsarchief en het wetenschappelijk archief; - het bijhouden van de agenda's; - het organiseren van vergaderingen. Vereist: - HAVO/VWO opleiding aangevuld met secretaresseop leiding; - goede contactuele eigenschappen; - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - ervaring met tekstverwerkende en geautomatiseerde administratie gewenst; - ervaring in soortgelijke functie. Salaris maximaal 2.974,bruto per maand. Inlichtingen bij het secretariaat van de afdeling Nierziekten, tel. 071-262169 (doorkiesnummer). Faculteitsbureau afd. bestuurszaken van de faculteit medewerk(st)er secreta riaat vacaturenummer: 4-372/1158 Taak: - het typen van geschreven concepten van brieven, overzichten, rapporten, etc., meestal in het Nederlands doch ook in de moderne talen; maakt hierbij gebruik van een electrische schrijfmachine en meer geavanceerde apparatuur op het gebied van tekstverwerking; - het verrichten van werkzaamheden van algemene aard zoals post distribueren, archiefwerk; - het verrichten van secretariële ondersteuning voor vergaderingen van het dagelijks bestuur, faculteitsraad en commissies. Vereist: HAVO en typediploma. Salaris maximaal 2.477,bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met vooruitzicht op een vast dienstverband. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. B.V. L.I.A.M., Mercedes-Benz dealer voor de kuststreek, bol lenstreek en Rijnstreek, gespecialiseerd in totale bedrijfswa genservice vraagt voor haar vestiging te Leiden In onze modern geoutilleerde bedrijfswagenwerkplaats wer ken wij met een team vani 15 monteurs. Wij zijn in staat alle voorkomende werkzaamheden en reparaties in eigen be heer uit te voeren. Van gegadigden voor deze functies vragen wij in eerste in stantie een flinke dosis enthousiasme en persoonlijke inzet. Het bezit van de betreffende diploma's wordt door ons op hoge prijs gesteld, belangrijker achten wij echter de juiste praktijkervaring op het gebied van bedrijfsauto's. Ten aanzien van de beloning verwachten wij met de juiste mensen voor deze functies zonder meer tot overeenstemming te kunnen komen. Nadere informatie verkrijgt u van onze werkplaatschef, de heer E. Coster, telefoon 071 - 76 93 03, toestel 25. Schrifte lijke sollicitaties gelieve u te richten aan B.V. L.I.A.M., Postbus 25, 2300 AA Leiden, t.a.v. de Directie. fl/ k. De Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland is de over koepelende organisatie van 170 lokale/regionale kruis verenigingen en 15 kraamcentra. Wij vragen voor ons districtsbureau te Leiden, gevestigd aan de Vondellaan 47, een (bij voorkeur full-time, eventueel 80%). Functie-informatie Betrokkene zal deel gaan uitmaken van een team van zes administratieve medewerkers. De werkzaamheden bestaan uit: verzorgen van correspondentie, uitwerken van op de band gesproken tekst, notuleren van vergaderingen, bedienen telefoon en daaruit voortvloeiende werkzaam heden, bijhouden adressenbestanden, archiefwerkzaamheden, andere voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen opleiding op HAVO-niveau en bij voorkeur secretaresse opleiding, typevaardigheid, goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, secretariële ervaring waaronder notuleren. De voorkeur gaat uit naar iemand die woonachtig is in Leiden of directe omgeving. De CAO voor Kruiswerk en Tuberculosebestrijding is van toepassing. Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring van 2.129,15 tot 3.068,42 bruto per maand op full-time basis. Nadere informatie kan worden verkregen bij mevrouw C.M. van Schie, districtscoördinator, op maandag- en dinsdagmorgen van 9-10 uur, telefoon 071 - 769248. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 28 januari richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland, Postbus 274, 2700 AG Zoetermeer, onder vermelding van advertentie nummer 229. In de sollicitatiebrief gaarne eventuele vakantieplannen in de komende maanden opgeven. KRUISWERK PROVINCIALE KRUISVERENIGING ZUID-HOLLAND Bredewater18, Zoetermeer, Telefoon 079-51 40 21. „Het Diaconessenhuis" Leiden In het Diaconessenhuis te Leiden ontstaat op zeer korte termijn op de chirurgischë polikliniek/EHBO een vakature voor een De aan te stellen verpleegkundige zal gedurende het zwanger schapsverlof van de huidige verpleegkundige aangesteld worden. De mogelijkheid bestaat dat na deze waarneming een part time dienstverband aangeboden kan worden. Funktie-informatie De aan te stellen verpleegkundige assisteert de specialisten bij het verrichten van poliklinische behandelingen en legt ondermeer zelf gipsverbanden aan. Funktie-eisen De kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma A-verpleegkundige, HBO-V of een gelijkwaardig diploma. Ervaring met het aanleggen van gipsverbanden is een ver eiste, terwijl enkele jaren algemene ervaring gewenst is. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.O.- Ziekenhdiswezen. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring, echter maximaal f 3.095,63. Informatie en sollicitatie Informatie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de polikliniek zr. A. ten Dam, telefoon 071-155960, toestel 327/786. Schriftelijke reakties kunt u binnen 1 week richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vakature- nummer P-27, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. tCruisverenitfintf ,,'töa.ndt" kruisvereniging voor Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg ZH. n de werkzaamheden: A) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER B (m/v) in een volle weektaak B) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER B (m/v) in een taakomvang van 8 uur per week. Zij zullen onder leiding van de administrateur worden belast met de ondersteuning van de beide hoofdwijkverpleegkundigen, naast de uitvoering van administratieve werkzaamheden t.b.v. bestuur en administrateur. Van met name de onder A genoemde funktionaris wordt ver wacht dat hij/zij bij afwezigheid van de administrateur en/of hoofdwijkverpleegkundigen de lopende zaken kan behartigen. Funktie-eisen: - HAVO-niveau met praktijkdiploma boekhouden of MBA, dan- wel gelijkwaardige opleiding en in bezit van typediploma; - goede taalbeheersing; - goede kontaktvaardigheidszorg; - interesse in de gezondheidszorg; - ervaring strekt tot aanbeveling. een periode van één jaar. Kontinuering van de benoeming ook na deze periode behoort zeer zeker tot de mogelijkheden, maar is afhankelijk van de ontwikkelingen van de interne organisatie. Inschaling volgens CAO, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De CAO voor kruiswerk en tuberculosebestrijding is 8.00 tot 10.30 uur op kantoordagen onder telefoonnummer 01718-26159, danwel met de administrateur de heer Schuur- v nummer 01718-12282. GEVRAAGD evt. ervaring in de cosmetica Brieven onder nummer 18237 Katholieke Stichting Huize st*bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenhein Het bejaardenverzorgingstehuis, met 85 be woners, vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een full-time c.q. part-time Funktie-eisen: diploma bejaardenverzorgende; goede kontaktuele eigenschappen; bereidheid om onregelmatige diensten te verrichten. Geboden wordt: werken in een goede werksfeer, uitstekende arbeidsvoorwaarden, die zijn geregeld in de C.A.O.- Ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij: Mevrouw H. de Bruin, direktrice verzor gingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties gericht kunnen worden. Gevraagd JONGE ENTHOUSIASTE MEDEWERKER/STER voor de afwaskeuken. In vaste dienst. Leeftijd 17 of 18 jaar. Sollicitaties na telefonische afspraak: Motel Sassenheim, 02522-1901» Haemodialyse Op deze afdeling onstaat binnenkort de vacature van waarnemend hoofdverpleegkundige vac.nr. 403.A.51.02.LD De afdeling: - is gelegen op de 5e etage van het polikliniekgebouw; - er zijn ca. 25 verpleegkundigen werk zaam; - ongeveer 35 chronische dialyse patiënten krijgen hier 2 of 3x per week een behandeling; - de acute dialyses vinden zowel op de afdeling alswel op andere afdelingen van ons ziekenhuis plaats; - per 1 april van dit jaar oak CAPD behandelingen; - in samenwerking met het opleidings centrum is er jaarlijks een verpleeg kundige opleiding van Haemodialyse- en Transplantatie-verpleegkundige Taak: - bestaat uit vervanging van de hoofd verpleegkundige; - met een bijdrage aan: a. een optimale verpleegkundige zorg b. het instandhouden c.q. bevorderen van een goed werkklimaat. Werktijden: full-time met alle diensten, waaronder periodiek beschikbaar heidsdiensten. Geen nacht- en zondag diensten. Vereisten: - diploma A-verpleegkundige met het certificaat Haemodialyse en Trans- plantatieverpleegkundige; - een kader of managementopleiding of de bereidheid deze te volgen; - ervaring in een leidinggevende functie is gewenst. Voor de behandeling van de vacature is een benoemingscommissie ingesteld. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 3726 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden'1 gaarne verstrekt door mevr. P.J. Bata vier, hoofdverpleegkundige Haemodia lyse, (071 -263763) of door de heer R. Boxhoorn, coördinerend verpleegkun dig hoofd, (071-262249). Verloskunde Verpleegafdeling Op deze afdeling is een vacature ont staan van een verpleegkundig teamleider m/v vac.nr. 643.M.53.02.LD De afdeling (40 bedden) bestaat uit een eenheid voor de verpleging van aan staande moeders alsmede een eenheid voor de verpleging en verzorging van moeder en kind. Er wordt in teamver band gewerkt (3 teams.) Onze voorkeur gaat uit naar een ver pleegkundige (in het bezit van het certi ficaat Obstetrie/Gynaecologie) die enkele jaren werkzaam is geweest op een verloskundige verpleegafdeling en leidinggevende ervaring heeft. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 2974 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. N.A. Holtz- appel, coördinerend hoofdverpleeg kundige, (071-262867). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken A2L, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. m Academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 10