Kommentaar
overbodig.
2
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
maakt uw foto dubbeltjes
goedkoper!
PAGINA 20
SPORT
MAANDAG 3 DECEMBER 1984
Sch'zeel 9-14 SDVB 10-9
Sparta N. 9-13 Kenn'l. 8-8
V1.& V. 9-13 CSW 8-8
IJmuiden 10-12 HCSC 10-5
DESTO 10-12 Geinoord 10-5
Volendam 10-11 SIZO
9-2
EREDIVISIE
Ajax-Roda JC 7-0, Sparta-PSV 2-2,
AZ'67-Feyenoord 2-5, FC Den Bosch-FC
Groningen 0-0, Fortuna S.-FC Utrecht
1-0, Excelsior-Volendam 1-2, NAC-GA
Eagles 0-1, MW-Haarlem 0-2, FC
Twente-PEC Zw. 6-0.
FC VW
Heerenv.
Heracles
RKC
Graafsch.
Cambuur
Den Haag
NEC
Willem II
Veendam
Telstar
DS'79
Wagen.
Vitesse
RBC
Helm.Sp.
Toto
3
Twente-PEC Zw.
MW-Haarlem
Sparta-PSV
Excelsior-Volendam
Ajax-Roda JC
AZ'67-Feyenoord
Fortuna-Utrecht
Den Bosch-Groningen
NAC-Eagles
Den Haag-NEC
Heerenveen-FC VW
Veendam-Heracles
L.
DERDE KLASSE A
Katwijk-DVO'32 2-2, Hoekse Boys-Die
Haghe 2-0, JAC-HVO 0-0, Ter Leede-
TSB 0-0, Zevenhoven-Monster 1-1, 's-
Gravenzande-Sportiust'46 3-1.
PSV
Feyenoord
Twente
Den Bosch
Utrecht
Roda JC
Fortuna
Eagles
Excels.
MW
NAC
AZ'67
PEC Zw.
Haarlem
EERSTE DIVISIE
Heerenveen-FC WV 1-1, Helmond
Sport-Cambuur 2-3, Vitesse-RKC 1-0,
FC Den Haag-NEC 1-1, DS'79-De Graaf
schap 1-0, Eindhoven-SW 2-2, Telstar-
13 11 2 0 24 43-14
14 8 6 0 22 41-15
13 8 2 3 18 38-21
14 6 5 3 18 23-21
14 6 5 3 17 27-17
14 7 3 4 17 29-24
12 4 6 2 14 14- 7
14 5 4 5 14 18-28
14 5 3 6 13 22-16
14 4 5 5 13 17-26
14 5 2 7 12 16-22
12 5 1 6 11 21-26
14 3 5 6 11 21-24
14 4 3 7 11 20-33
14 2 4 8 8 13-22
14 1 6 7 8 17-27
14 3 2 9 8 11-39
14 2 3 9 7 18-27
14 10 2 2 22 36-16
14 8 4 2 20 26-13
14 7 6 1 20 20-12
14 7 4 3 18 27-15
14 6 5 3 17 26-18
14 6 4 4 16 21-16
14 5 6 3 16 26-23
14 5 5 4 15 22-16
14 4 7 3 15 20-19
14 5 5 4 15 22-22
14 3 7 4 13 16-17
14 4 4 6 12 14-21
14 4 3 7 11 22-26
14 5 1 8 11 18-25
14 3 4 7 10 17-29
13 3 2 8 8 16-24
13 2 3 8 7 16-27
14 0 4 10 4 10-36
Kop tweede periodestand:
Heracles 6—10 Cambuur
Wagen. 6- 9 RKC
FC VW eerste periodekampioen.
TOPSCORERS
Eredivisie:
1Thoresen (PSV) 12; 2. Brylle (PSV) 11
3/7. Vanenburg (Ajax) 9; Blanker (Vo
lendam) 9; McDonald (Groningen) 9;
Houtman (Feyenoord) 9; Van Basten
(Ajax) 9.
Eerste divisie:
1/2. Smeets (Den Haag) 10; Van Gils
(Willem II) 10; 3/4. Grim (NEC) 9; Boere
(Cambuur) 9.
LOTTO
4-6-8-23-26-39. Reservegetal: 40.
Cijferspel: 87 38 05.
DUITSE LOTTO
17-23-33-37-40-42. Reservegetal: 24.
Spiel 77: 8 14 61 08.
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A
Barcndrecht-Zwart Wit'28 2-1, NSW-
Oostkapelle 2-2, Quick Boys-SSS ge
staakt bij 2-1, Excelsior M.-Heerjans-
dam 0-3, RCL-PPSC 1-2, Spijkenisse-
Kozakken Boys 3-3, Rijnsburgse Boys-
Noordwijk 0-2.
Oostkap. 10 6 2 2 14 23-13
Barendr. 10 6 1 3 13 13-10
Quick B. 9 5 2 2 12 18- 8
Zw.Wit'28 10 4 4 2 12 18- 8
Noordw. 10 5 2 3 12 15-11
Spijken. 10 4 4 2 12 19-16
Koz.Boys 10 3 5 2 11 17-14
H'jansd. 8 3 4 1 10 13- 8
PPSC 9 4 1 4 9 14-20
NSW 8 3 1 4 7 12-11
Rijnsb.B. 8 3 1 4 7 8-14
SSS 10 1 3 6 5 12-21
RCL 10 2 1 7 5 8-21
Exc.M. 10 1 1 8 3 7-22
EERSTE KLASSE B
Valleivogels-De Zwerver 4-0, Benne-
kom-AVW'66 2-2, ESA-DTS'35 3-1,
Nw.Lekkerland-RWH 3-1, DOVO-
ASWH 0-2, IJsselmeervogels-Huizen 2-
0, Marken-GWV 0-0.
Genemuiden 0-2, WOG-Or.Nassau 0-0,
ACV-DETO 0-0, Nunspeet-DOS K. 4-0,
IJ W-Spakenburg 0-2, OWIOS-Angels-
TWEEDE KLASSE B
Xerxes-'s-Gravenzandse SV 2-0, DU-
NO-DSVP 1-1, Be Fair-Or.Wit 2-2, ARC-
Spirit 3-2, SHO-Vitesse D. 2-1, Lyra-FC
DUNO 9-12 Xerxes
Vitesse 9-11 Lisse
SHO 9-11 Or. Wit
's-Gr.SV 9-10 Lyra
TWEEDE KLASSE C
Sparta N.-Geinooid 4-1, Kennemer-
land-Vlug Vaardig 0-2, Volendam-
DESTO 2-3, SDVB-SIZO 4-1, HCSC-
CSW 2-1, IJmuiden-Scherpenzeel 0-0.
Meerb. 11-11 BMT
RES.TWEEDE KLASSE B
Quick B.4-H'jansd.2 1-2, Nw.Lekkerl.2-
SHO 2 1-2, Spijken.3-Rozenb.3 1-1, Or-
.Wit 2-Altena 2 0-0, NSW 2-SSS 2 3-1,
VIERDE KLASSE B
Berkel-Floreant 0-4, Unicum-ROH-
DA'76 1-1, Valken'68-Koudekerk 1-1,
Voorschoten-Jodan Boys 2-0, DSS'26-
BVCB 2-0.
Voorsch. 9-13 Unicum 8-7
DSS'26 9-13 ROHDA 9-7
Floreant 9-12 Valken 9-7
Berkel 9-11 Haz.w.B. 8-6
Koudek. 8- 9 Jodan B. 9—5
BVCB 9- 9 MVKV 8-3
ZONDAG
HOOFDKLASSE A
CW-RCH 0-1, Elinkwijk-Wilhelmus 3-
1, VUC-DHC 0-2, DWV-AFC'34 1-1,
EDO-Unitas 1-2, Spartaan'20-Stormvo-
gels 1-2, Blauw Wit-AFC 1-0.
DHC 11-20 EDO 11-10
AFC 11-15 Bl.Wit 11-10
RCH 11-14 Unitas 10- 9
AFC'34 10-13 VUC 11-9
DWV 11-12 Spart.'20 11- 6
Elinkw. 9-11 Wilh. 11-6
Stormv. 11-10 CW 11- 5
EERSTE KLASSE A
Roodenburg-Rood Wit A. 1-2, Lugdu-
num-DCG 1-0, SEW-Aalsmeer 3-1,
DRC-Zeeburgia 0-1, ZFC-DWS 1-2, De
Spartaan-Hilversum 2-0, SDW-NFC 1-
DRC 11-11 Rood Wit 8- 7
NFC 9-10 Roodenb. 10- 7
Aalsm. 11-10 DWS
EERSTE KLASSE B
DCV-HOV 2-2, Xerxes-ADO 1-0, RVC-
Hermes DVS 2-1, HION-DFC 0-2, Nieu-
wenhoorn-Sliedrecht 3-1, Papen-
drecht-UVS 2-3.
Xerxes 10-13 HOV 8-8
N'hoorn 9-12 Sliedr. 7—7
DFC 8-11 O.Beyerl. 8-7
RVC 9-11 Hermes 9-7
Papendr. 9-10 DCV 10-6
ADO 10-10 HION 11-6
UVS 8- 8
TWEEDE KLASSE A
VIOS-Alphense Boys 1-2, RKAW-
Westlandia 3-1, GSV-LENS 0-0, Blauw
Zwart-HMSH 3-0, SJC-Quick H. 1-1,
Olympia-Gouda 2-0.
Verburch 10-14 VIOS 10-8
RKAW 10-14 SJC 10-7
Alph.B. 10-14 Westl. 10-7
Quick 10-13 HMSH 10-7
BLZwart 8-12 GSV 8-4
LENS 10-12 Gouda 11-3
Olympia 9—11
DERDE KLASSE A
LFC-VCS 2-2, FC Lisse-Laakkwartier
4-1, DOSR-HW 0-0, VELO-WSB 2-1,
Celeritas-Docos 2-0, UDO-Tonegido 0-1.
VCS 11-18 WSB 10-8
Toneg. 11-17 VELO 11-8
Lisse 11-15 DOSR 10-7
LFC 11-15 Laakkw. 11-7
HW 11-14 Docos 11-6
Celer. 11-10 UDO 11-5
Zwervers-ONA 1-2, RFC-Woerden 4-1,
NSV'46-Martinit 2-1, Swift Boys-Bode
graven 1-1.
ONA 11-16 NSV'46 10-11
Zwervers 10-13 Bodegr. 11—10
DHS 10-13 DHZ 10- 7
Swift B. 10-12 Woerden 10- 7
RFC 11-12 Martinit 10- 7
PFC 9-11 Nieuwk. 10- 3
VIERDE KLASSE A
Foreholte-Randstad Sport 4-0, LDWS-
Alphen 3-0, Van Nispen-ROAC'79 1-0,
Altior-AIkmania 3-0, Hillegom-VTL 4-
1, SVLV-Teylingen 1-0.
Foreh. 10-13 LDWS 9-9
Altior 9-12 R'st.Sp. 10-9
Alphen 11-12 Alkmania 8-8
ROAC 9-11 Teylingen 9-8
burch 4-0, Cromvliet-DWO 1-0, Duin
dorp SV-Quick Steps 2-2, GDA-Unitas
L. 2-1, SJZ-BMT 6-0.
HBS 11-18 GDA 10-10
Unitas 11-14 RKSVM 11-10
DWO 10-12 SJZ 10- 9
Vredenb. 10—12 Cromvl. 11-9
Duindorp 11-12 Q.Steps 11- 9
9-8 TOGR 2-Ameide 2 2-1
RES.DERDE KLASSE B
Quick B.5-Zevenh.2 3-1, Vitesse 3-
Oegstg.2 2-3, Ter Leede 2-Zwal.3 2-1,
WOR 2-Koudek.2 gestaakt, Sportl.3-
Exc.M.3 0-3, DSVP 3-Katw.3 1-3.
PKC 3-5 Allen W 3-4
SCO 3-4 O. Arnhem 3-2
Die Haghe 3-4 Deetos 3-1
LDO 3—4 Pams 3—0
Afd Leiden
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Leiden-TAVV 1-0, SVOW-Alphia 1-1,
Woubrugge-KRV 2-2, Oegstgeest-ZLC
2-1, Kagia-LSW'70 3-0.
7-7
ZLC 8- 9 LSW
Leiden 8- 9 Woubr.
KRV 7- 7 TAW
Kagia 7- 7
11- 2
VIERDE KLASSE E
Oudewater-Schoonhoven 1-1, Groene-
weg-Haastrecht 3-1, VEP-Floreant 4-0,
DONK-WSE 1-1, Lekkerkerk-Nieuwer-
kerk 1-1, Soccer Boys-Unio 3-0.
WSE 11-17 Groenew. 11-10
VEP 11-16 Schoonh. 11-10
DONK 11-14 Unio 9- 9
Nieuwerk. 10-13 Haastr. 10- 8
Socc.B. 11-12 Floreant 11— 5
Lekkerk. 11-11 Oudew. 11-3
KNVB-reserves
ZATERDAG
RES.EERSTE KLASSE
Barendr.2-'s-Grav.SV 2 2-1, De Zwer
ver 2-Quick B.2 1-2, Koz.Boys 2-ASWH
2 0-4, Rozenb.2-Spijken.2 2-0, Zw.Wi-
t'28/2-Noordw^ 1-0, Rijnsb.B.2-RWH 2
5-2.
Rijnsb.B.2 10-16 Rozenb.2 10-9
Quick B. 10-15 Zw.Wit 2 10-7
Noordw.2 9-14 RWH 2 10-7
Barendr.2 10-12 De Zw.2 10-7
ASWH 2 10-12 Koz.B.2 9-5
Spijk.2 10- 9 's-Gr.SV 2 10-5
RES.TWEEDE KLASSE A
Quick B.3-Katw.2 0-1, Noordw.3-Die
Haghe 2 0-2, RCL 2-DSVP 2 3-1, Zwal.2-
Be Fair 2 2-2, ARC 2-Vitesse 2 0-1, Exc-
.M.2-Lisse 2 0-1.
ZATERDAG
INTERREGIONALE KLASSE
Lyra-Rijsoord 0-1, Zwart Wit-HOV 2-0,
MVV'27-Rijnmond 1-2, Stedoco-Ter Blauw Wit 11-15
Leede 3-1, RAS-LMO 2-1, Gr.Lindt
DSVP 7-1.
HOOFDKLASSE B
Dalto-DKOD 15-16, Fortuna-Archipel
18-12, DOS'46-Rohda 13-15, Samos-
ZONDAG
RES.EERSTE KLASSE
Sliedr.2-Unitas 2 1-1, Mussch.2-LENS 2
2-0, DHC 2-Westl.2 6-1, UVS 2-Papen-
dr.2 1-3, Nept.2-Nieuwenh.2 1-0, Ex-
c.'20/2-RKAVV 2 1-2.
DHC 2 11-15 RKAW 2 10-11
Mussch.2 10-14 LENS 2 10-11
Nept.2 10-13 Sliedr.2 10- 8
Unitas 2 12-13 N'hoorn 2 8-6
Papendr.2 11-12 Exc.'20/2 11-5
UVS 2 11-12 Westl.2 8- 2
Verburch 2-RVC 2 5-0, Bl.Zwart 2-VE-
LO 2 1-1, ADO 2-DHL 2 0-1, Wilh.2-Roo-
denb.2 5-2.
RES.DERDE KLASSE A
Roodenb.3-DOSR 2 2-1, RKAW 3-
Bl.Zwart 3 0-2, DWO 2-HW 2 1-0, SJC 2
-ADO 3 3-0, Westl.3-Lugd.2 2-1, UVS 3-
RES.DERDE KLASSE B
Lugd.3-VOC 2 2-2, VEP 2-DHC 3 0-1,
DSO 2-RKDEO 2 4-1, Scheven.2-Rijsw.2
1-0, Quick 2-Alph.B.2 3-1, GSV 2-Feye-
RES.VIERDE KLASSE A
Wilh.3-Docos 2 1-1, ODB 2-Alphen 2 2-2.
WSB 2-Altior 2 1-2, ROAC 2-Archipel 2
2-0, Wassen.2-LFC 2 0-3, SVLV 2-Lisse 2
RES.VÏERDE KLASSE B
Tonegido 2-Laakkw.2 1-2, Docos 3-VUC
3 1-4, RKSVM 2-Quick 3 2-3, GDA 2-
GDS 2 2-2, Postd.2-RVC 3 3-3.
Regionale jeugd
Feyenoord-Sparta 1-1, Quick Boys-
VUC 4-0, Quick H.-Xerxes 3-0, Rooden-
burg-Rijswijk 2-2, RVC-UVS 3-2,
RKAW-ADO 2-3.
ADO 9-15 Sparta 9-9
Feyen. 9-14 Roodenb. 8-8
RVC 10-13 Rijsw. 10-7
Excelsior-Katwijk 5-1, Unitas-Papen-
drecht 1-0, SW-Musschen 2-0, Lugdu-
num-Zwijndrecht 2-1, HOV-Sportlus-
t'46 0-0, FC Lisse-DHC 0-2.
Unitas 10-16 DHC 9-8
Excels. 10—15 Mussch. 9-8
Lisse 10-14 HOV 9-7
Katw. 11-13 Sportl. 10-7
SW 10-12 Lugd. 10-6
Papendr. 10-10 Zwyndr. 10-2
Quick Boys-Roodenburg 5-2, ARC-Ex-
celsior 0-1, UVS-DSO 3-3, DHC-RKAW
3-2, ADO-Spijkenisse 5-2, Sparta-Feye-
noord 2-5.
ADO 9-12 DHC 9-8
Sparta 9-12 RKAW 10-6
UVS 11-12 ARC 10-3
DSO 9— 9 Roodenb. 8—2
Gr.Lindt 9-18 HOV 9-6
Zw.Wit 9-15 Lyra 9-5
Rijsoord 8-14 Ter Leede 8-4
Rijnmond 9-13 DSVP
EERSTE KLASSE
Zevenhoven-KRV 2 6-0, Siveo-Monster
2-2, Hazersw.Girls-Valken 3-2, LSVV-
KRV 3-2, Maasdijk-KMD 1-3.
KMD 10-15 Valken 7-5
Haz.w.G. 7-13 Maasdijk 8-4
Lugd. 8-13 KRV 2 8-4
LSW 9-13 Monster 7-3
Zevenh. 7- 8 Siveo 7—1
KRV 8- 7
TWEEDE KLASSE
Alphen 2-Sportief 0-8, SVLV-Leiden
20-0, Valken-Alphen 0-7, LSW 2-Ter
Leede 2 2-3, SVOW-Woubrugge 0-2.
V.'uubr. 9-17 Valken 2 7-4
Alphen 9-14 Leiden 7-4
SVOW 7-12 R'St.Sp. 8-4
SVLV 7-10 LSW 2 8-3
T.Leede 2 8-10 Alphen 2 8-0
Sportief 8—8
ZONDAG
INTERREGIONALE KLASSE
Groeneweg-Bloemhof 3-0, Texas/DHB-
helmus-Haastrecht 1-1.
Texas 11-19 GDA 11-11
Alkmania 9—16 SJZ 11— 8
KFC 10-15 Haastr. 9- 5
Groenew. 9-14 Bloemh. 10- 3
Celer. 10-13 NSV'46 9- 2
Oliveo 9-11 Wilh. 10- 1
Iduna 9-14 Lisse
UDO 9-13 Altior
Sleutels 9-13 Kickers
R'st.Sp. 8-12 Alkm.2
TWEEDE KLASSE
Foreholte-Bernardus 4-0, UVS-SVLV 0-
6, Iduna 2-TeyIingen 0-5, SJZ 2-LFC 0-5.
SVLV 9-17 Teylingen 8-4
Foreh. 8-14 UDO 2 6-4
UVS 8- 9 Bernardus 7-4
LFC 7- 8 SJZ 2 8-2
Stompw.G. 8- 5 Iduna 2 6-1
Buitenl. Voetbal
BELGIE
Lokeren-Beerschot 3-3, Standard L.-
Club Luik 2-0, SK Beveren-Club Brug
ge 0-0, Cercle Br.-St.Niklaas 1-0, Lierse
SK-Waterschei 0-1, FC Antwerp-AA
Gent 1-3, Kortrijk-Seraing 3-0, KV Me-
chelen-Racing Jet 1-0, Anderlecht-Wa-
regem 8-2.
Anderl. 16-28 Cl.Brugge 16-21
Waregem 16-22 Club Luik 16-20
AA Gent 16-21 Beveren 16-19'
WEST DUITSLAND
Hamburger SV-Eintr.Frankfurt 2-0,
Arm.Bielefeld-Werder Br. 3-4, Eintr-
.Braunschweig-B.Uerdingen 0-0,
Karlsruher SC-FC Köln 1-4, Bor.Dort-
mund-Schalke'04 4-1, Kaiserslautern-
Bayern M. 0-1.
Bayefn M. 15-23 Hamb.SV 16-19
Werder 16-21 M'gladb. x 15-18
Uerdingen 16—19 Bochum 16—17
Fortuna 3-6 DKOD 3-3
Rohda 3—6 Samos 3—2
Blauw Wit 3—4 Dalto 3-0
DOS'46 3-3 Archipel 3-0
OVERGANGSKLASSE B
HKV-Fides Pacta 10-9, Deto-HKC 13-10,
Albatros-SDO 11-11, OEC-Sperwers 9-
Fides P. 3—4 Sperwers
OEC 3-4 SDO
HKV 3-4 Albatros
Deto 3-4 HKC
Blitz 9-16 Leiderd. 10-10
Lokom. 10-16 Dunckers 10- 8
AMVJ R. 10-14 OSG 10- 8
BVO 9-12 Voorne 9- 4
Trotters 9-12 Jumpers 10- 4
MSV 10-12 Zoebas 10- 2
TWEEDE KLASSE
Lakers-Achilles 69-68, Grasshoppers-
Lakers 64-58, Binnenland-Dragons 66-
76, ASV-Juventus 95-68, Midland-Sil-
vert.L. 73-48.
Vrouwen
EERSTE KLASSE
Gymnova-Hurricanes 39-54, AMVJ-
S.Shooters 49-60, DAS-Dunckers 57-71,
Voorne-Lakers 62-54.
TWEEDE KLASSE
Goba-DAS 2 87-61, Binnenland-Quidam
51-63, Argus-Juventus 65-85, Leider-
dorp-Argon 56-36, Silvert.L.-Charlois
42-35.
Jongens
EERSTE KLASSE
MSV-BVO 53-67, Argus-Jumpers 54-83,
Rowic-Voorne 83-46, Leiderdorp-
Gr.Eagles 83-63, Grasshoppers-Cange-
roes 59-81, RZ-BOB 118-69.
TWEEDE KLASSE
Leiden-Binnenland 75-61, DAS-New
Stars 92-71, Voorburg-Blitz B.no.
Meisjes
EERSTE KLASSE
OSG-BOB 51-61, Leiderdorp-Grasshop
pers 52-99, Voorburg-Red Stars 35-95,
HRC-Haarlem 40-0, NFC-Dukes 34-10,
AAC-Castricum 4-22, RCH-DSRC 42-14,
Te Werve-DIOK 3-0.
PROMOTIEKLASSE NOORD
Rams-Ascrum 0-25, LSRG-Bassets 10-
28, KMD-DIOK 2 3-3, 't Gooi-Eemland
2_o Zoebas-MSV 40-54.
OVERGANGSKLASSE C
Pernix-Wordt Kwiek 8-10, Groen Geel-
Ons Eibernest 16-14, Stanfries-Drach-
ten 12-9, Rapid itas-Roda 14-9
ZUID WEST IA
De Zwervers-De Bermen 14-14, De Da-
naïden-Kwiek(Hg) 12-13, Het Zuiden-
OSCR 8-7, Kwiek(Hg)-Rozenburg 10-10,
Blauw Wit'51-De Zwervers 11-8, De
Bermen-Ready 7-10
Bl.Wit'51 3-6 H. Zuiden 3-2
Ready 3-6 Danaïden 3—2
Kwiek(Hg) 4-5 Zwervers 3-1
De Bermen 4—3 Rozenburg 3—1
Mannen
EREKLASSE
DZV-Zijl/LGB 11-15, Ravijn-AZC 11-15,
Rotterdam-VZC 9-12, Zian V.-HZC/
AZC 9-18 Zian V.
HZC/R. 9—16 Ravijn
VZC 9- 9 DZV
Zijl/LGB 9— 8 R'dam
Merwede-Het Y 11-10.
Merwede 9-16 Esca
P.Bears 9-15 Het Y
AZPC 9-15 ZPB
LZ'86 9—10 Nereus
ZUID WEST IB
TOP-VES 11-15, Excelsior-Animo 8-4,
Snel-Kinderdijk 3-7
VES 3-6 Animo 3-2
Swift(M) 2-4 TOP 2-0
Kinderdijk 3—4 Snel 3—0
ZUID WEST 1IB
Oranje Wit-GKV(G) 11-8, Oranje Na-
ssau-Vriendenschaar(B) 13-11, Tjoba-
De Meervogels 8-15, Velocitas-Ons Ei-
9-1
EERSTE KLASSE
Amer-Njord 11-11, BZPC-Zweml./Den
H. 9-9, Losser-Rapido 8-8, Pluvius-
HZPC 7-8, Pluvius-Losser 7-7.
TWEEDE KLASSE B
Vivax-Gouwe 8-5, Zeus-Koudekerk 13-
3, PSV-WIK 16-8, DWT-EZPC 8-12, Bre-
da-SZC 14-7.
Vrouwen
TWEEDE KLASSE C
Wiekslag-Koudekerk 4-4, DONK 2-RZV
2-5, ZPB Unico 2-Zijl/LGB 12-3, Merwe-
de-Raket 6-4, Rotterdam-Breda 9-5.
ZONDAG
EERSTE KLASSE
Leidse Boys-VNA gestaakt bij 2-0,
Stompwijkse Boys-VNL 2-3, Warmun-
da-ASC 1-1, Or.Groen-MMO 1-2, ZLC-
Kickers'69 1-1.
Kickers 9-12 VNL
MMO 7—10 Leidse 1
Bernardus 8— 9 VNA
Warmunda 9- 9
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Sportief-Rijnstreek 2-0, Oudewater-
Linschoten 0-0, Aarlanderveen-Moer-
kapelle 4-1, Soccer Boys-WDS 0-0, CVC-
Siveo 4-0.
CVC 9-17 Socc.B. 8-8
WDS 9-12 Aarl.v. 9-8
Zwamm. 9—11 Oudew. 9—5
Sportief 9- 9 Linsch. 9-5
Moerkap. 9-9 Siveo 9-5
Rijnstr. 9- 9
ZONDAG
EERSTE KLASSE
ESTO-Stolwijk 1-1, RVC-Cabauw 3-0,
Waddinxvcen-Ammerstol 2-0, Bergam-
bacht-Moerkapelle 2-1, Nic.Boys-Gou-
derak 0-0.
Waddinxv. 9—14 Stolw. 9-8
ESTO 8-12 Bergamb. 8-7
Moordr. 9-10 Ammerstol 9-7
Nic.Boys 7- 9 Cabauw 9-6
Gouderak 8- 9 Moerkap. 10-3
ENGELAND
Arsenal-Luton T. 3-1, Aston V.-Sunder-
land 1-0, Chelsea-Liverpool FC 3-1, Co
ventry C.-Tottenham H. 1-1, Everton-
Sheffield W. 1-1, Ipswich T.-Southamp-
ton 0-1, Leicester C.-Queens Park R. 4-
0, Manchester Utd.-Norwich C. 2-0,
Newcastle Utd.-Stoke C. 2-1, Watford-
Nottingham F. 2-0, West Ham Utd.-
W.Br.Albion 0-2.
Everton 17-33 Spurs 17-30
Manch.U. 17-32 Southamp. 17-28
Arsenal 17-32 Chelsea 17-26
FRANKRIJK
AS Monaco-Gir.Bordeaux 3-0, Toulou-
se-Paris St.Germain 0-1, Olymp.Lille-
FC Nantes 1-1, Rouen-FC Metz 1-0, Ra
cing Club P.-Auxerre 1-3, Laval-Basta
2-1, Olymp.Marseille-Toulon 4-2, So-
chaux-Racing Lens 1-2, Strasbourg-
Tours 1-0, Nancy-Brest 0-2.
FC Nantes 19-31 Paris SG 19-22
Bordeaux 19-29 R.Lens 19-21
Auxerre 19-24 Brest 19-21
ITALIË
Aveilino-AC Torino 1-3, Como-Atalan-
ta 0-0, Cremonese-Fiorentina 1-1, Inter
M.-AS Napoli 2-1, Juventus-Ascoli 2-2,
AS Roma-Udinese 2-1, Sampdoria-La-
zio R. 2-2, Hellas Verona-AC Milan 0-0.
H.Verona 11-18 Sampdoria 11-15
AC Torino 11-16 AC Milan 11-12
Inter M. 11 15 AS Roma 11—12
i-Barcelona 2-2, Atl.Bilbao-Atletico
Madrid 2-2, Sevilla-Valencia 0-0, Ra
cing Santander-Murcia 2-2, Real Ma
drid-Real Sociedad 1-1, Zaragoza-Betis
S. 0-0, Elche-Osasuna Pampl. 0-0, Espa-
noi-Malaga 0-0.
Meervogels 3—4 Or. Wit 3—3
GKV(G) 3-4 Velocitas 3-2
Or.Nassau 3-4 O. Eiland 3-2
Tjoba 3-4 Vr'sch.(B) 3-1
ZUID WEST IIC
De Algemene-De Regenboog 11-6,
Zuiderkwartier-Terheijden 11-9, KVR-
DKV 3-5 KVR 2-2
Algemene 3-4 Regenboog 3-2
Zuiderkw. 2-3 Terheyden 3-0
ZUID WEST IID
KOAG-IJsselvogels 10-7, Fiks-TOP(A)
11-4, NIO-DES 10-8, ODO(M)-Tempo 9-6
KOAG 3-6 NIO 2-2
Fiks 3-4 DES 3-2
IJsselvogels 3-4 Tempo 2—0
ODO(M) 3-4 TOP(A) 3-0
ZUID WEST IIIA
Crescendo-Actief 16-7, Phoenix-HSV
12-11, Ter Gouw-Keep Fit 9-6
Crescendo 3-6 Ter Gouw 3-3
Dubbel Zes 2-4 HSV 3-1
Phoenix 3-4 Actief 3-1
Ons Huis 2-3 Keep Fit 3-0
ZUID WEST IIIB
De Voltreffers-Weidevogels 16-15, Jo
dan Boys-Merwede 9-9, Fluks-ON-
DO(M) 12-10, Vitesse-All Ready 12-11
Vitesse 3-6 All Ready 3-2
Merwede 3-5 Fluks 3-2
ONDO(M) 3-4 Voltreffers 3-2
Jodan B. 3-3 Weidevog. 3-0
ZUID WEST IIID
KNS-Hoogvliet 2-10, Harga-Scolto 7-6,
WION-ALO 7-10, Vlaardingen-DKC 8-6
Mannen
EREDIVISIE
Valkenswaard-Alkmaar 4-6, Scylla-TT
Vrouwen
EERSTE DIVISIE A
Quick'20-Olympia H. 11-7, Hermes-Slo-
terv. 8-9, Bornerbr.-Hellas 2 8-15, En-
schede-Vido 10-16, Foreholte-DSVD 24-
19, Wings-Odin 8-13.
Mannen
DERDE DIVISIE G
UVG-Actief 23-21, Rijnstreek-Treffers
13-14, Hollandiaan-WIK 11-23, Satur-
nus-EDH 18-18, EHC-DWS 14-15.
Vrouwen
TWEEDE DIVISIE C
UVG-Actief 11-12, Verburch-Treffers
14-17, HVS-Vir.& Cel. 8-7, Oase-West-
landia 8-9, Gr.Ster-DWS 13-12.
DERDE DIVISIE G
Velo-MMO 17-7, Hollandiaan-WIK 8-10,
Olympia-GDS/Ath. 12-16, EHC-Ancora
6-10.
Mannen
EREDIVISIE
Orion-Lycurgus 3-0, Valbovol-Brevok 1
3, WC-Maastricht 3-1.
HEREN 2e DIV.: Tornado - WW'72
0-3, Molenwiek - Thor 3-1, Leython -
Starlift 0-3, Spirit - DAC 0-3, Com-
paen - Ruiter 3—1.
WW'72 8-22 Madjoe 7-10
Molenwiek 8—20 Brother/B 7- 8
Ruiter 8—16 Tornado 8— 8
Thor 8-15 DAC 8- 8
Compaen 8-13 Spirit/B 8- 6
Starlift 2 8-11 Leython 8- 4
3e DIV.G: Martens - V. Santen 2-3, To
negido - Gemini 0-3, CVV - NOVO
3-2, Vlaardingen - Sliedrecht 0-3,
PVC/B1. 2 - Zovoc 2-3, Delta - SVC
2-3.
Gemini 8-23 Delta 8-12
NOVO 8-18 Tonegido 8-11
CW 8-18 SVC 8- 6
V. Santen H8-18 PVC/B1.2 8- 5
Sliedr. Sp. 8-17 Zovoc 8- 3
Vlaard. 2 8-12 Martens/L 8- 1
PROM. KLAS: DOS 2 - Gemini 2 3-2,
Skania 1 - Zevenh. 2 1-3, Jupiter 1 -
Zovoc 2 3-0, Donar 1 - Punch 1 3—1,
Orion 1 - Radius 2 0-3.
Donar 8-22 Punch 8-11
Radius 2 8-21 DOS 2 8-11
Jupiter 8—19 Leython 2 8—8
Zevenh. 2 8-18 Zovoc 2 8-6
Skania 8-15 Be Fair 8- 1
Gem. 2 8-11 Orion 8- 1
le KLAS: Orion 2 - WVC 1 1-3, DAC 2
- Ridd. 3-0, RW - VCS 3-0, Novo 2 -
Leython 3 3-0, DAC 3 - LUSV 0-3, Do
nar 2 - SKC 1-3.
Novo 2 8-16 WVC 8- 7
DAC 2 8-14 Leython 3 8-6
SKC '8-10 VCS 8- 5
Ridd. 8- 9 Donar 2 8-5
RW 8- 9 DAC 3 8-4
LUSV 8- 9 Orion 2 8-2
DAMES 2E DIV.: KDS-V. Santen 2
3-1, Tonegido-Ruiter 3-2, DFC-Pur-
vo 3-0, Deltalioyd 2-Madjoe 2-3,
Gem/K-Starlift 3 3-1.
Madjoe 8-20 Tonegido 8-11
Gemini/K 9-18 Ruiter 8-10
KDS 8-17 Deltalioyd 8-8
Starlift 8-17 V. Santen 8-7
DFC 8-16 Purvo 8-5
Compaen 8—13 Be Fair 8—5
3E DIV G: AV40-RVC 1-3, Radius-
Zevenhuizen 0—3, Sliedrecht—Ekspal-
vo 3-1, Vlaardingen-Oikos 2-3, Blok-
keer-Intermezzo 2-3, Leython-Me-
RVC 9-21 Intermezzo 8-15
Zevenh. 9-18 Leython 8-7
Radius 8-17 AV'40 8-7
Ekspalvo 8-16 Oikos 8-6
Sliedrecht 8-16 Meteoor 8-5
PVC/Blokkeer Vlaardingen 8-4
9-15
3E DIV H: KDS 2-Brother 2 1-3, Argu
s-Odin 2-3, Volendam-VCA 3-1, Bos-
ta-Madjoe 2 0-3, Armixtos-Polisport
0-3, NOVO—Allides 1-3.
Brother 8—21 VCA 8-12
Polisport 8-19 Alhdes 8-11
Volendam 8-16 KD 2 8-10
Argus 8-14 Madjoe 2 8-9
Odin 8-13 Armixtos 8-7
Novo 8-12 Bosta 8-0
PROMOTIEKLAS: Velo-DVC 3-0,
Tornado-LUSV 3-1, DAC 1-Zovoc
3-0, Gem/K 2-VW 1 3-1, Leython
2-JB 3-1, WW 1—DOS 2 2-3.
DAC 8-12 Zovoc 8-7
Leython 2 8-20 Velo 8-9
DOS 2 8-17 Tornado 8-8
JB 8-14 DVC 8-6
WW 8-15 LUSV 8-5
Gem/K 8-15 VW 8-4
EERSTE KLASSE: Leython 3-Liusna
1 3-1, Orion 1-Blok 1 3-1, Gem/K
4—WVC 1 3-0, DAC 2-Leython 4 3-1,
S'70-Ridderv. 2-2.
Ridderv 8-14 DAC 2 8-7
S'70 8-13 WVC 8-5
Orion 8-12 Blok 8-5
RW 8-11 Gem 4 8-4
Liusna 8-10 Leyt-h. 4 8-4
Leyth. 3 8-8 Gem 3 8-2
ADVERTENTIE
Hoogvliet 3—6 KNS
ALO 3-6 Harga
DKC 3-4 Seolto
Vlaardingen 3-4 WION
RIJNDELFLAND I
GKV(Hg)-ODS 5-5, Hou Stand-Hoekse
12-3, De Dijkvogels-Madjoe 7-4, ON-
DO(sGr)-Avanti 3-5
Avanti
ONDO(sGr)
De Raven
3—6 Madjoe
4-6 Hoekse
3-2
ZUID WEST RES. I
B: Het Zuiden 2-Sperwers 2 8-8, Fortuna
2-PKC 5 20-12, Pams 3-Fides Pacta 2 9-9;
C: De Danaïden 2-PKC 4 16-8
ZUID WEST RES. II
B: KOAG 2-OSCR 2 5-6, Deetos 4-DKV
2 11-9; C: TOP 2-GKV(G) 2 14-7, Alba
tros 2-HKC 2 11-2, Swift 2-Pams 4 12-5,
Pemix 2-Kinderdjjk 2 10-10
ZUID WEST RES. Ill
A: VEO 3-WION 3 8-5, De Danaïden 3-
Ons Eibernest 5 6-12; B: TOP 3-Terhejj-
den 2 21-11, Ten Donck 2-Öns Eibernest
3 10-11, Vlaardingen 3-Fortuna 4 5-7; D:
WION 2-Blauw Wit'51 2 7-17
ZUID WEST JUN.
B. KOAG-TOP 7-3, PKC-Merwede 11-5
Swift-KVS 10-5, Snel-Kinderdijk 10-9
RVC
9-
Valencia 14-17 Sevilla
Zaalkorfbal
HOOFDKLASSE A
Die Haghe-Deetos 10-6, LDO-Allen
Weerbaar 8-5, Oost Arnhem-SCO 13-15,
Pams-PKC 11-14
Mannen
EREDIVISIE
Haaksbergen-Den Bosch 86-83, Urk-
Leiden 68-80, Werkendam-Wecrt 87-74,
Amsterdam-Den Helder 85-59.
Den Bosch 11-18 Amsterdam 11-12
Leiden 11-16 Werkendam 11-10
Haaksb. 11-14 D.Helder 11- 6
Weert 11-12 Urk 11- 0
Rayon West:
Mannen
EERSTE KLASSE
Zoebas-OSG 80-76, Lokomotief-Jum-
pers 105-65, AMVJ-Voorne 107-75, Lei-
derdorp-Dunckers 91-73, BVO-Blitz 75-
79, Trotters-MSV 55-81.
Dixons verkoopt beide films De Kodak kleurenfilm uit 't bekende gele
doosje En de Dixons kleurenfilm uit 't zwarte doosje. Beide perfekt en gelijk
waardig van kwaliteit Maar, 't prijsverschil is opvallend. Want alleen al daardoor
zijn foto's die u maakt met Dixons films dubbeltjes voordeliger. Per foto! En dat
is de moeite van het proberen waard Zéker als u uw foto's ook bij Dixons laat
afdrukken Ook dat doet Dixons goed en héél voordelig. En snel, want vandaag
brengen is overmorgen klaar En niet geslaagde foto's betaalt u niet Doen!