'Oegstgeest moet bedrijven lokken' Dader moord zo goed als gepakt Varkens blijven toch zitten Politie Wassenaar verrast Drievoudig feest bij St. Adelbert College WD wil werkloosheid aanpakken Warmondse bejaarden zijn bijna van kou af Lezers schrijven Aloysiusschool Botsing op rijksweg Jongetjes bekogelen automobilist PAGINA 2 REGIO LEIDEN WOENSDAG 21 NOVEMBER 1984 LEIDERDORP - De Leiderdorp- se politie is er inmiddels achter wie de Voorschotense krantendistribu teur C.A. Heikoop gisternacht om het leven heeft gebracht op de par keerplaats bij het Leiderdorpse restaurant Alberts Corner. Het betreft een man van circa dertig jaar die 's nachts meer doet dan overdag'. Mogelijk levert hij, evenals het slachtoffer, kranten aan agenten en verkopers. De man is al vaker met de politie in aanra king geweest. Politiekorpsen uit het hele land zijn nu op zoek naar hem. Een woordvoerder van het districtsbu reau is er zeker van dat hij vandaag of morgen wordt gepakt De poli tieman denkt dat de aanhouding in deze regio zal plaats hebben, om dat de man "zich ophoudt in be paalde cafés en snackbars rond Leiden en Den Haag". Mogelijk wordt de politie op een goed spoor gezet door een nieuwe getuige. Het gaat om een man die na de moord waarschijnlijk met de verdachte in één auto heeft geze- ten. Of de twee werkelijk een auto hebben gedeeld wordt later deze dag pas duidelijk, tijdens een ver hoor. Dan zal ook blijken of de man moet worden aangemekt als 'medeplichtige'. Op dit moment is nog niet eens duidelijk of vanuit de auto de moordpartij te zien is geweest. Ze ker is wel dat niemand tussenbeide is gekomen tijdens het handge meen, dat zich afspeelde op een plek die vanuit het restaurant niet te zien is. Weliswaar zagen twee of drie bezoekers van de parkeer plaats dat verderop, in een donkere hoek, een man werd geslagen en geschopt. Maar volgens de politie wekte dit geen bevreemding: "Er schijnt daar vaker gevochten te worden", verklaart hij. Pas toen de verdachte wegliep, namen de mannen poolshoogte. Op dat moment bewoog het slacht offer nog. Het stelde de mannen kennelijk gerust, want zonder iets te ondernemen liepen zij weg. Toen het slachtoffer zich na enkele minuten nog niet oprichtte, keken ze pas goed en schakelden de poli tie in. De politie is bijzonder geschrok ken van deze gang van zaken. "Het komt onwezenlijk over dat iemand geslagen en geschopt wordt, ook tegen hoofd en bovenlichaam, en niemand zich daar druk om maakt", aldus een woordvoerder. Hoe dan ook, de politie was snel ter plaatse. En de nog levende Voorschotenaar werd per ambu lance richting ziekenhuis ver voerd. Tijdens de rit overleed de man en in de ambulance ontstond 'grote paniek', omdat men eigen lijk geen overleden personen mag vervoeren. Besloten werd om koers te zetten richting lijkschou- Over de motieven van de ver dachte tast de politie nog enigzins in het duister. Men vermoedt ech ter dat de twee ruzie hadden over geld. Getuigen verklaren namelijk dat op de parkeerplaats werd ge schreeuwd over aanzienlijke be dragen. Hoe aanzienlijk de bedra gen zijn, valt niet te zeggen. De ver klaringen spreken elkaar nogal te gen. "De een zegt duizend gulden, de ander heeft het over enkele dui zenden guldens", aldus een woord voerder. WASSENAAR - Het Wassenaarse St. Adelbert College staat dezer dagen een drievoudig feest te wachten. Niet alleen bestaat de scholengemeen schap voor vwo, havo en mavo dertig jaar, ook viert rector R. Bocxe zijn 25—jarig onderwijsjubileum. Daarvan werkt hij tien jaar op het St. Adel bert College. Aan het feest nemen leerlingen, docenten en ouders deel uit Wassenaar én wijde omstreken. Want van de 1150 leerlingen die de school telt komen er 600 uit Wassenaar, 300 uit Voorschoten en 250 uit Leiden, Valkenburg, Oegstgeest, Rijnsburg, Katwijk en Noordwijk. De liefhebbers kunnen zich vanaf vanavond in het feestgedruis storten. De jubileumviering wordt geopend met een eucharistieviering, om half acht in de Jozefkerk. Om negen uur barst een groot leerlingenfeest los. Morgen zijn er allerhande aktiviteiten in en om de school aan de Deij- lerweg, zoals een play-back— en een smartlappenfestival, een fotosafari en een wedloop door Wassenaar. De opbrengst van deze loop is bestemd voor Amnesty International. Morgenavond wordt er een thuiskunstmarkt gehouden voor ouders, docenten en de leerlingen van de bovenbouw. Vrijdagmiddag (vier uur) volgt een receptie en ten slotte 's avonds een personeelsavond. OEGSTGEEST Om een nieuw beleid te formuleren voor werklozen in Oegstgeest moet een stimuleringscommissie worden benoemd. Deze commissie zou kunnen bestaan uit raadsleden, werkgevers en werklozen. Ze moet letten op het behoud van arbeidsplaatsen, het scheppen van werk en het scheppen van mogelijkheden voor schoolverlaters om het contact met de maatschapppij niet te verliezen. Bovendien moet de stimuleringscommis sie voorstellen doen om het vrije-tijdsbeleid in Oegstgeest te verdiepen. Dit is de aanbeveling die de Oegst- geester WD doet in de onlangs ge presenteerde notitie 'Werkloosheid in Oegstgeest'. In het discussiestuk schetsen de liberalen de huidige problematiek op landelijk en plaat selijk niveau. Het landelijk werk loosheidsbeleid wordt geprojec teerd op de Oegstgeestse situatie. Uit een overzicht van de werk loosheid in de regio Leiden blijkt dat de Leidse situatie, in vergelij king met het landelijk beeld, rela tief gunstig is. Uit specifieke plaatselijke cijfers blijkt dat het aantal Oegstgeestena- ren toeneemt dat afhankelijk is van de sociale voorzieningen. Met na me in de RWW (werklozen onder de 24 jaar en mensen die langer dan tweeënhalf jaar zonder werk zijn) is een grote stijging zichtbaar. In 1981 kregen 96 personen een uit kering in het kader van de RWW, in 1984 wordt een aantal van vierhon derd verwacht. Opgave Een grote tekortkoming vindt de WD dat het inzicht in de omvang en de samenstelling van de groep werklozen in Oegstgeest zeer be perkt is. "Dringend vereist is een opgave naar leeftijd, geslacht, op leiding, beroep, ervaring e.d., ten einde een meer persoonsgerichte behandeling mogelijk te maken", aldus de WD. Een individuele aanpak geniet volgens de liberalen de voorkeur omdat het aantal werklozen per beroepsgroep in Oegstgeest relatief klein is. De WD vraagt in de notitie "een positieve inzet van de gemeente" wanneer een werkloze om hulp by de gemeente aanklopt. "Alle initia tieven ter bestrijding van de werk loosheid moeten met voortvarend heid ter hand worden genomen", aldus de notitie. Bovendien vindt de WD dat schoolverlaters een extra inspan ning waard zyn "om het afschuwe lijke beeld van een 'verloren gene ratie' tegen te gaan" en om "een evenwichtige en een gezonde be roepsbevolking te realiseren met continuïteit in de opbouw kennis en kunnen". Een herverdeling van werk noemt de WD onafwendbaar. Ar beidstijdverkorting, deeltijdarbeid en het verkorten van de arbeidstijd door langere scholing of vroegere pensionering ziet de WD als mid delen om de beschikbare hoeveel heid werk te verdelen. WARMOND - De Warmondse be- Concreet jaarden die het afgelopen weekein de in de kou werden gezet door een stoomexplosie, zullen morgen avond weer kunnen stoken. Van morgen is de nieuwe verwarmings ketel in het ketelhuis gehesen. Het duurt, volgens een woordvoerder van woningstichting 'Warmunda', twee dagen om alle schade te repa- Concreet stelt de WD dat in Oegstgeest werk kan worden ge schapen door aantrekkelijke vesti gingsvoorwaarden voor bedrijven. In de tweede plaats willen de libe ralen een ondersteunend beleid voor jonge ondernemers. De omvang van de schade is ove rigens vastgesteld op 22.000 gul den. De exacte oorzaak van de ont ploffing is nog steeds in studie. De woningstichting betwijfelt of een te laag waterpeil de oorzaak is ge weest. Twee weken voor de ont ploffing is namelijk nog een onder houdsmonteur wezen kijken. De gemeente zou deze zoge naamde 'starters' moeten onder steunen met het garanderen van de voortzetting van de uitkering on der bepaalde voorwaarden, het verkrijgen van huisvesting, voor lichting en vergunningen. Om dit beleid gestalte te geven moeten de mogelijkheden en mislukkingen op een rijtje worden gezet. Het uitbesteden van gemeentelij ke werkzaamheden aan de particu- Bibliotheek, sloop of toch onder wijs Toch onderwijs natuurlijk en al helemaal geen sloop. De Aloysiusschool is een grandioos monument voor Zoeterwoude en een gelukkige herinnering aan een fijne schooltijd voor moeders en vooral vaders van de kinderen die er nu onderwijs krijgen. Er is geen school te vinden waar de sfeer on derling van team en leerlingen zo fijn is, niet in de laatste plaats te danken aan Joop Vink, het hoofd der school, een uniek fijn mens. Hij is zeer lovend toegesproken tijdens zijn jubileum vooijaar 1984, met name door de heer A. de Jong en burgemeester Houdijk, en terecht, dan nu zijn school afpakken is be neden alle peil en weer typisch een voorbeeld van de geldbeluste, har de en zakelijke tijd waarin wij le- waarop dit voorstel tot sluiten van onze school in de krant (Leidsch Dagblad 15 novem ber j.l.) is gekomen, klopt niet. De krant doet voorkomen alsof alles al beslist is, dat valt nog te bezien. De kinderen en het team hebben de laatste jaren al zoveel veranderin gen moeten slikken vanwege de bezuinigingen dat dit er er echt niet meer bij kan, zeker niet op zo'n korte termijn. Ik zou iedereen willen aanraden om ons stijlvolle en degelijke schoolgebouw met de prachtige glas in lood raampjes eens goed te komen bekijken. Moet dit het veld ruimen voor nog een paar van die afschuwelijke huizen net als Schenkelweg 2a, b en c, waar ik mij nog iedere dag aan erger. Mijn brandende vraag aan u al len is: Bezint voor u begint. Be houdt de school voor ons, deze school heeft absoluut de oudste rechten, dat valt niet te ontkennen. Daar moet geld voor los komen om er nog lang en gelukkig een goede basisschool van te maken. De Sja- loomschool is 15 jaar oud en zoge naamde revolutiebouw, die stort dus over een jaar of twintig in, ter wijl Aloysius nog fier overeind staat. Het lucht my een beetje op dit alles van mij afgeschreven te heb ben, want het zit me verschrikke lijk hoog, ook mijn man en kinde ren en opa's en oma's zyn ge schrokken en tobben erover. Het laatste woord is hierover nog niet gesproken. Er is eigenlijk maar één woord van toepassing: PROTEST! C.G. van Kooy- van Slingerland Schenkelweg 23 2381 AJ Zoeterwoude. liere sector (privatiseren) zou vol gens de liberalen leiden tot bespa ringen op de begroting. Dit zou be lastingverlaging tot gevolg kunnen hebben, zodat de koopkracht toe neemt, waardoor meer vraag naar personeel zou ontstaan. Het werken met behoud van uit kering zou de gemeente Oegst geest kunnen stimuleren door werklozen ervaring te laten op doen by de gemeente. Dit zou kun nen gebeuren in de administratie ve en technische sector, maar ook in het onderwijs. Waar de gemeen te de financiële touwtjes in handen heeft, zouden jongeren kunnen worden ingezet bij renovatie- en restauratieprojecten. De notitie van de plaatselijke WD (in samenwerking met de WD-commissie voor gemeentepo litiek) zal als basis dienen voor een uitgebreide discussie in de ver schillende raadscommissies. Cabaret In de Leiderdorpse Hollandsche Tuyn treedt vrijdag Kabaret Jota op. Dit cabaret komt met 'Tegen wind', een programma vol kwets baarheden, waarin voortdurend de ene pool de andere aantrekt en weer afstoot. Allerlei aspecten van dit leven (lef, slapte, normbe sef, humor e.d.) komen aan de or de bij de spelers, die zich op een vlot bevinden. Jota bestaat uit Hans Pleiter, Cees Kapteyn en Wim Suijderhoud. Aanvang vrij dag negen uur in de Hollandsche Tuyn aan de Hoofdstraat 24. Lindehoeve Morgen treedt Cindy Peress op in het muziekcafé van het Voor schotense jongerencentrum de Lindehoeve. Deze in Nederland wonende Amerikaanse heeft de naam een dynamische en expres sieve zangeres te zijn, die haar rhytm-gitaar op bijzondere wijze bespeelt. Aanvang ongeveer ne gen uur morgenavond in het jon gerencentrum aan het Burge meester van der Haarplein 8. Politieke avond De twee grootste politieke par tijen van Wassenaar, het CDA en de WD, organiseren vanavond een bijeenkomst. Beide fractie voorzitters, C. Aptroot (WD) en F. Wensveen (CDA) zullen na een inleiding vragen vanuit de zaal beantwoorden. Op die wijze kun nen allerhande actuele zaken worden belicht. De bijeenkomst wordt vanavond vanaf kwart over acht gehouden in de Schaapskooi van Duinrell. Oegstgeestenaar krijgt pauselijke onderscheiding OEGSTGEEST - Architect C. Prin sen (57) uit Oegstgeest is benoemd tot Ridder in de Orde van de H. Gregorius. Hij heeft deze hoge pau selijke onderscheiding inmiddels gekregen uit handen van de bis schop van Rotterdam, mgr. Ph. Bar. De Oegstgeestenaar is deze eer te beurt gevallen vanwege zijn vele aktiviteiten op kerkelijk gebied. Zo is Prinsen voorzitter van de stichting 'Profide et Ekklesia', van de 'Stichting Verkondiging', hij is regent van het Leidse St. Jacobs- hofje en adviseur van de katholie ke bejaarden- en verpleeghuizen Leiden en omstreken. WOENSDAG Leiden Gulden Vlies - raadscommissie volks huisvesting, 20 uur. Plantage 16 - vergadering Leids vredes- platform voor verder actie tegen het plaatsen van kruisraketten, 20 uur. The Jam - 2e Binnenvestgracht, optre den de Haagse band Bourbon Street, 22 Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17, film 'Der Fall Bachmeier-Keine Zeit für Tranen' van Hark Bohm, 20 en 22.15 Lakcinema - Cleveringaplaats, films 'Experiment perilous', 20 uur en 'Ruth less'. 22 uur. Filmhuis LVC - Breestraat, film 'Don Quichotte' van Kosintsew, 20 en 21.15 Bejaardencentrum Roomburgh - Zaan- straat, jaarmarkt, 19.30-21.30 uur. Borstvoedingsbegeleidingsgroep Lei den - voorlichtingsavond bij Jet Frit- schij, Ph. Berghoutlaan 19, O'geest, tel. 213417. Wienerwald - Steenstraat, lezing ir. H.P. Kaper over het nieuw spoorwegmate- rieel van de Nederlandse Spoorwegen, 20 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, dia-avond bergbeklimmer Ronald Naar 'Klimmen en skiën in vier continenten', 20 uur. Gemeentehuis - Statendaalder, voor lichtingsavond DHV-rapport over verontreiniging Van Leeuwenpark, 20 Sjelter - Heemraadlaan 67. vergadering Leiderdorp tegen apartheid, 20 uur. Wassenaar Schaapskooi - Duinrell, openbare bij eenkomst WD en CDA met inleiding en discussie, 20.15 uur. Jozefkerk - eucharistieviering 30-jarig bestaat St. Adelbertcollege, 19.30-21 DONDERDAG - Storm Buysingstraat 28c, voorlich tingsmiddag, 14-16 uur, inl. 769323. Gebouw Ons Eiland - Kortenaerstraat, informatieochtend Dienstencentrum Binnenstad/Zeeheldenwijk over bejaar den- en vrijwillige ziektekostenverzeke ring, 10-12 uur. Leiderdorp Barzaal Scheppingskerk - ontmoetings centrum voor werklozen, 10.30-12.30 Oegstgeest Gemeentehuis - raadsvergadering over begroting, 16.30 uur. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 16 tot vr 23 door: Apotheek De Aloë, Levendaal 161, Lei den, tel. 120502. Apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 155482. Geen ontruiming vanmorgen i kon rustig blijven staan.... a de varkensfokkerij i Dreigende ontruiming in Zoeterwoude afgewenteld DEN HAAG/ZOETERWOUDE - De gemeente Zoeterwoude is van morgen niet overgegaan tot het on der politiedwang ontruimen van de varkensfokkerij van A.L. Bolle- boom aan de Slootweg. Vijftien varkens mochten er nog blijven, zo had burgemeester Houdijk van Zoeterwoude gisteren voor de pre sident van de Haagse rechtbank meegedeeld. Bij een telling gister middag waren nog 23 varkens in de fokkerij. Vanmorgen waren dat er zeven tien. Twee teveel, volgens de ge talsnorm die Houdijk gisteren voor de rechter hanteerde. Houdijk heeft de twee (mest)varkens echter laten zitten. "We hebben aan die twee geen aandacht besteed", al dus Houdijk vanmorgen. De gemeente Zoeterwoude was door twee omwonenden van de varkensfokkerij voor de rechter ge daagd omdat de varkensfokkerij geen hinderwetvergunning heeft. De twee eisten dat de gemeente er daarom tegen moest optreden en de fokkerij moest sluiten. Een van de twee heeft naast het terrein van de varkensfokker een plantenkas staan, maar heeft het kweken van planten al moeten staken door de sterke opeenhoping van amoniak- gas in de grond. Die zou afkomstig zyn van de produktie van mest en gier in de varkensfokkery. Het coUege van B en W van Zoe terwoude had Bolleboom in 1981 de gevraagde hinderwetvergun ning al geweigerd maar door alle denkbare procedures tegen deze beslissing aan te spannen wist Bol leboom telkens weer uitstel van executie te verkrijgen. Het laatste uitstel liep echter op 1 september van dit jaar af en daarom eisten A.G. Steenwijk en F. Versluis nu via de rechter dat de gemeente zou optreden. Varkenspest Het gemak waarmee fokker Bol leboom blijkbaar het aantal var kens in de omstreden fokkerij kan beperken en uitbreiden, is aanlei ding voor de gemeente Zoeterwou de om regelmatig te gaan controle ren. Wanneer tijdens zo'n controle blijkt dat er meer dan vijftien var kens zijn, zal het overschot worden weggehaald, aldus Houdijk. Vol gens de Zoeterwoudse burgemees ter zullen de twee mestvarkens, die het 'magische' getal van vijftien varkens overschrijden, in de loop van deze week worden verkocht. De gemeente was volgens burge meester Houdijk al druk doende geweest om de varkens uit de fok kerij weg te krijgen. Doordat het moeilijk was om voor de dieren on derdak te vinden en door een feite lijk vervoersverbod van varkens als gevolg van varkenspest, was dit tot vandaag nog niet gelukt. "Vorige week hebben we pas de mogelijkheid gekregen om de var kens die teveel zijn ergens onder te brengen", aldus Houdijk die van morgen om acht uur bij de fokkerij op de stoep stond met de rijkspoli tie en een vrachtwagen om de over tollige varkens te kunnen vervoe- Van de gemeente mag Bolle boom voorlopig 15 varkens hou den omdat zij hem de kans wil ge ven aan te tonen dat er ook varkens waren voordat hij het bedrijf in 1976 overnam. Bolleboom heeft om die stelling te staven getuigen opgeroepen die door een rechter aan de tand gevoeld zullen worden. Mocht het zo zyn dat er in het be drijf altyd al varkens zijn geweest dan zal de gemeente Bolleboom toestemming geven om een gelijk aantal varkens te behouden. Overigens werd gisteren by de zitting duidelijk dat Bolleboom niet alleen zonder hinderwetver gunning een varkensfokkerij heeft geëxploiteerd, ook hadden er op zijn bedrijfsterrein allerlei bouwac tiviteiten zonder vereiste vergun ning plaats. Volgens Steenwijk en Versluis werden die tijdens nachtelijke uren uitgevoerd en was de gemeente er maar slecht tegen opgetreden. De president van de Haagse rechtbank doet 27 november uit spraak. LEIDERDORP/WOUBRUG- GE - Vijf auto's zijn vanmor gen in de felle regen op elkaar gebotst op rijksweg 4, iets voor bij de afrit Roelofarendsveen. Gewonden zijn bij de aanrij ding niet gevallen. Wél moes ten drie auto's worden wegge sleept. Door de kop-staart botsing, ontstond een file, die zeer lang zaam reed in de richting van Amsterdam. Om half negen, twintig minuten na de botsing, waren de rijbanen weer vrij. De toedracht van de aanrijding is nog onbekend. Bewoners over vervuiling geïnformeerd LEIDERDORP De gemeente Leiderdorp zal de bewoners van het Van Leeuwenpark, de Kastan jelaan en de Eikenlaan vanavond uitgebreid informeren over de ge vonden verontreiniging in hun wijk. Dat wordt gedaan aan de hand van het rapport waarin de re sultaten staan van het nader onder zoek naar de omvang van de verontreiniging. Gemeente, provincie en DHV zullen vanavond een toelichtingt geven. Daarna kunnen de bewo ners hun vragen afvuren. De avond wordt gehouden in het gemeentehuis. Aanvang acht uur. ZOETERWOUDE - Een Zoe terwoudse automobilist is gis termiddag rond vijf uur beko geld met kiezelstenen toen hij over de provinciale weg 17 reed, ter hoogte van het viaduct van rijksweg 4. Drie jongens van naar schat ting 10 jaar hadden de stenen geworpen, zo meldde de man kort na de steniging bij de poli tie. Ook andere auto's zouden het doelwit zijn geworden van de kiezelwerpers. Toen de politie ter plaatse ar riveerde, waren de gooigrage jeugdigen echter verdwenen. Of de man schade heeft aan zyn auto is niet helemaal duidelijk. Vijf man erbij in januari WASSENAAR - De Wassenaarse politie is aangenaam verrast door het bericht dat ze met ingang van 1 januari er ruim vijf extra mensen bij krijgen, waardoor het korps van 76 naar 81 man groeit. Verrast, niet alleen vanwege dit 'cadeautje', "maar ook omdat het Wassenaarse korps officieel nog van niets weet. Persvoorlichter De Vos meldt dat men het 'via-via' heeft moeten ho- Verwacht had hy dit gebaar van het ministerie van binnenlandse «zaken ook niet. "We wisten natuur lijk wel dat binnenlandse zaken met iets bezig was, maar op welke e. We hadden ook ner gens om gevraagd. Het is echt een spontane geste", aldus De Vos, die wel een aantal redenen kan beden ken waarom het Wassenaarse poli tiekorps groter moet worden. Zoals gisteren in deze krant stond, is de extra toewijzing het ge volg van een nieuwe verdeelsleu tel. Daarby speelt behalve het aan tal inwoners ook de dichtheid en de structuur van de bebouwing een rol. Volgens De Vos speelt Wassenaar het relatief grote aantal villa's in de kaart. Gunstig voor het korps is ook het grote aantal bui tenlanders, dat bij de nieuwe ver deelsleutel een rol heeft gespeeld. Wassenaar telt op de ongeveer 27.000 inwoners zo'n 2400 geregi streerde buitenlanders, en op elke 750 krijgt een gemeente er een poli tieman extra bij. Daarnaast noemt De Vos het "enorme grondoppervlak" van Wassenaar als een van de redenen voor de groei van het korps. "Als u nagaat dat wij tegen die 550.000 in woners van Den Haag maar negen hectare kleiner zijn, dan scheelt dat natuurlijk wel wat", aldus de politievoorlichter, die nog niet van plan is om nu meteen nieuwe men sen te gaan werven. Dat doet hy pas als hij echt zwart op wit krijgt te horen dat het kén. LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Post uitsluitend aan. Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon. 071-144941 2311 BG LEIDEN Geen krant ontvangen: tel 071-123143 tussen 18.00-19.30 uur (nabezorging na 19.30 uur); zaterdag v 16 30-18 00 u Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen Restitutie is met toegestaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt automatische verlenging. Betaling van abonnementsgelden op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV Maandabonnement 21.21 (Autom. betaling) Losse n Directie: G. Koopman Adj.dirN. Qüakernaat Hoofdredacteur Drs J W E Metselaar Adj Hoofdredacteur: Commentaren W F J Wirtzen A. A van Brussel M.Hoenson-de Graatf (regio Leiden) P C Rosier (radio, televisie, kunst) S. J. de Groot (geestelijk leven) Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o a. in: Bonn. Brussel, Londen. Parijs. Washington, Cairo. Rome. Madrid. Mexico en Wenen

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 2