Sfi» 18.95 3780 Gamma bouwmarkten vindt u in de volgende plaatsen: Aalsmeer. Almelo, Alphen aan den Rijn, Amersfoort. Amsterdam-Noord. Amsterdam-West, Apeldoorn. Appingedam, Arnhem. Assen. Bergen op Zoom. Den Bosch. Boxmeer, Boxtel. Breda. Bussum, Cruquius. Delft, Deventer, Drachten, Eersel, Emmen, Enschede, Ermelo, Gorinchem, Gouda. Groningen, Den Haag, Haarlem, Hardenberg, Heerenveen, Heerhugowaard, Den Helder, Helmond. Hengelo, Hilversum, Hoogkerk, Hoorn. Leeuwarden, Leiden, Lelystad, Meerssen, Meppel, Nijmegen Energieweg, Nijmegen De Goffert, Oldenzaal, Oosterhout, Oss, Papendrecht, Ridderkerk, Roermond, Roosendaal, Rotterdam- Alexanderpolder, Rotterdam-Spaansepolder, Rotterdam-Noordereiland, Rijssen, Sittard, Stadskanaal. Terborg, Oudeschild-Tcxel. Tiel, Tilburg, Uden, Utrecht, Veendam, Veenendaal. Vlaardingen, Waalwijk. Winterswijk, Woerden, Wormerveer, IJmuiden. Zeist. Zutphen. Zwolle. Bel voor het volledige Gamma-adres 03499 - 8 49 94 tst. 130. 48x48cm. Verkoop pefP®' 40ü<e.^beu"n|r emmer voori - - Wit vóofbt |SL potstuk antivries TOVtonv.nl»»' ,enstrips pet 0.5 «P We zijn de goedkoopste bouwmarkt van Nederland. En dat willen we blijven. Daarom is ons niets te dol als 't om extra prijsverlagingen gaat. Als u iets van uw gading ziet, wacht dan niet te lang. Want onze maffe bui duurt één week (t/m 28 november) Probeer maar 'tis een goedkopere bouwmarkt te vinden. De aanbiedingen gelden alleen voor normale hoeveelheden. Niet voor handelaren en/of wederverkopers. Geldig t/m 28 november 1984.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 10