Tafeltemiisteam kansloos Lugdunum pakt punt van rivaal Van Doorneveld 'in bij Lisse Gantwarg stuit op Koeperman Timman scoort te weinig Geen tweede stunt van WK-honkbalteam Noordwijk 'niet thuis' DONDERDAG 18 OKTOBER 1984 SPORT PAGINA 15 TILBURG (ANP) - Miles heeft het achtste en vermoedelijk laatste in ternationale schaaktoernooi van Tilburg in stijl gewonnen. Door re mise in de elfde en laatste ronde tegen Beljavski behaalde c\e Brit acht punten uit elf partijen, waar mee hij de record-score van we reldkampioen Karpov uit 1977 evenaarde. Hij had anderhalve punt voorsprong op een viertal grootmeesters: Hübner, Beljavski, Toekmakov en Ribli, die de tweede plaats deelden. Favoriet Timman stelde opnieuw teleur in het hart van Brabant en deelde met Por- tisch de zevende plaats. Sosonko werd elfde en voorlaatste, Van der Wiel sloot de rij. Miles werd winnaar van de hoogstwaarschijnlijk laatste twaalfkamp in Tilburg. De toer- nooi-organisatie overweegt na acht jaar de formule te wijzigen en over te stappen op een dubbelrondige achtkamp, waarvoor de sterkste schakers ter wereld zullen worden uitgenodigd. Honderd procent ze kerheid bestaat nog niet over de nieuwe opzet. Volgens toernooi-di- recteur Rennings kleven er nog praktische bezwaren aan, die eerst in overleg met de sponsor zullen moeten worden opgelost. Men is evenwel optimistisch over de uitkomst van dat overleg en Miles kan na zijn formidabele prestatie volgend jaar opnieuw op een invitatie rekenen. De groot meester uit Birmingham legde de basis voor zijn eindzege door vijf opeenvolgende partijen in winst Jan Timman kijkt toe bij Ljubojevic-Beliavsky. Het toernooi burg kost het zeker ELO-punten. om te zetten. Dat betekende een nieuw record in het Tilburgse toer nooi. Het oude dateerde van zeven iaar en terug en stond met vier eveneens op naam van Miles, die in dat jaar tweede werd achter Kar pov. Het jaar daarop, in 1978, ein digde hij met de vijfde plaats in de middenmoot. Zijn derde optreden in Tilburg vond drie jaar later plaats en was ontluisterend: twaalfde en laatste. Het duurde Toékm^ov iSowT^Smislov (Sow) 0,5- TiU (foto ANP). Hort. „Tegen Smislov en Portisch stond hij beide keren zo goed als verloren maar ontsnapte hij via de ze achterdeur". Na zijn zegereeks was Miles al vrijwel zeker van de eindoverwinning. TILBURG (ANP) - De uitslagen elfde en laatste ronde van het schaak toernooi van Tilburg zijn: de drie jaar voordat hij deze o,5, Van der Wiel (Ned) - Portisch (Hon) schande kon uitwissen. In de achtste versie speelde Mi- les buitengewoon agressief en scherpzinnig. Eregast-grootmees ter Hort vond het vechtschaak van de Brit buitengewoon aantrekke lijk. Vooral door zijn onorthodoxe aanpak. „Miles bouwt in elke stel ling een nooduitgang in", aldus 0-1, Beljavski (Sow) - Miles (GBr) 0,5-0,5, Hübner (Brd) - Ljubojevic (Joe) 0,5-0,5, Anderson (Zwe) - Ribli (Hon) 0,5-0,5, Timman (Ned) - Sosonko (Ned) 0,5-0,5. De eindstand is: 1. Miles 8 punten, 2. Beljavski, Hübner, Ribli, Toekmakov 6,5, 6. Ljubojevic 6, 7. Timman, Portisch 5,5, 9. Anderson 5,10. Smislov 4,5, 11. Sosonko 3, 12. Van der Wiel 2,5. GORSSEL (ANP) - Moeiteloos heeft Zweden gisteravond het Ne derlands tafeltennisteam het twee de verlies in de superdivisie be zorgd. De Scandinavische over macht blijkt het sterkst uit het feit, dat coach Tomas Berner zich per mitteerde zijn cracks Bengtsson en Waldner rust te gunnen, terwijl hij evenmin een beroep kon doen op Appelgren die herstellende is van een arm blessure. De vervangers Erik Lindh (20) en de achttienjari ge Jurgen Persson waren echter sterk genoeg om een ruime 1-6 sco re te bereiken. In de slotpartij voorzag Henk van Spanje het duel van een goed slot door op de nummer zes van de Europese ranglijst, Erik Lindh, het enige tegenpunt te scoren. De pu pillen van interim-coach Jan Vlieg waren trouwens gedurende het he le duel by machte goed tegenspel te bieden. Zo kon Ron van Spanje in de openingspartij tegen Lindh in de tweede game een 20-15 ach terstand bijna in winst omzetten. De middelste van de drie Van Spanje-broers verving Bob Potton, die het matige optreden tegen de Bondsrepubliek Duitsland door de rest van de Oranje-selectie niet in dank is afgenomen. Voor de in Zweden trainende Henk van Spanje was in de tweede partij tegen de onervaren Persson weinig eer weggelegd, al kwam er in de tweede game wel een 8-3 voorsprong op de borden. Normaal gesproken was daarna voor Betti- ne Vriesekoop de taak weggelegd via winst op Marie Lindblad tegen te scoren, maar de Hazerswoudse bleek nog niet hersteld van een fik se griep, die ook haar deelneming aan de Open Nederlandse kam pioenschappen, die het komend weekeinde in Rotterdam worden gehouden, twijfelachtig maakt. Vriesekoop werd niet vervangen door Miijam Kloppenburg, omdat zij na een ongelukkige seizoenstart nog steeds niet op het oude niveau is aangeland. Jantien Jansma maakte derhalve haar superdivisie- debuut. Dat liep goed af, want te gen een onvaste Lindblad werd in twee games negentien keer ge scoord. Dubbel In de twee dubbels maakte Anne Vlieg zonder succes zijn opwach ting. Met Henk van Spar\je moest hij in het herendubbel het duo Lindh-Persson met 15-21, 19-21 voor laten. In het gemengd dubbel was Jansma andermaal goed op dreef getuige de nederlaag van 22- 24, 25-21. Ook in de resterende twee heren-enkelspelen toonde Örapje aan dat de kloof met de Eu ropese top overbrugbaar is. Ron van Spanje scoorde 19-21, 17-21 te gen Persson maar het was broer Henk die in de slotpartij de laatste kans greep om tegen te scoren door Erik Lindh met 24-22 in de derde game te verslaan. Henk van Spanje kreeg met deze zege loon naar het vele werken van de afgelo pen jaren. Ron van Spanje - Erik Lindh 11- 21, 20-22, Henk van Spanje - Jur gen Persson 18-21, 15-21. Jantien Jansma - Maridd Lind blad 19-21,19-21, Anne Vlieg/Henk van Spanje - Lindh/Persson 15-21, 19-21. Jantien Jansma/Anne Vlieg - Ma ridd Lindblad/Erik Lindh 22-24, 15-21, Ron van Spanje - Jurgen Persson 19-21, 17-21, Henk van Spanje - Erik Lindh 24-22, 11-21, 24-22. SANTIAGO DE CUBA (ANP) Een tweede stunt van het Ne derlandse honkbalteam binnen 24 uur bleek te veel gevraagd. Na de verrassende overwin ning maandag op Taiwan leed de ploeg van manager Harvey Shapiro dinsdag een minimale nederlaag tegen een andere topploeg uit Azië. Wereldkam pioen Zuid-Korea won met 2-1 en bleef daardoor zelf in de race voor een plaats in de play-offs, volgende week in Havanna. Nederland hoeft zich natuur lijk niet te schamen voor een nederlaag tegen de wereldkam pioen, maar als er ooit een kans is geweest om de Zuidkorea- nen te pakken, dan was het nu wel in Santiago de Cuba. De Aziaten bleken niet te kunnen tippen aan de ploeg, die twee jaar geleden in Seoel de we reldtitel veroverde. In een paar jaar moet deze honkbalequipe gereed worden gemaakt voor de Olympische Spelen in eigen land. Voorlopig toonde de wed strijd van dinsdag duidelijk aan dat er nog heel wat werk te doen is voor de technische staf van de Zuikoreanen. Nederland speelde opnieuw een goede wedstrijd. Vooral, verdedigend zat het prima in el kaar, maar honkbal bestaat nu eenmaal uit verdedigen en aan vallen. Dat laatste ging de ploeg dit keer niet zo goed af. Offensief was er alleen een suc cesje in de derde inning, toen Jacky Jacobs, net als in de wedstrijd tegen Taiwan, de bal tegen de muur van het midveld knalde. Hij werd verder gehol pen door Gerard Blacquiere en scoorde via een honkslag van Thijs Vervast. Daarmee was de koek op. De Zuidkoreanen, die in hun eer ste twee wedstrijden geen en kel punt hadden gescoord, gin gen een slagbeurt later langs Nederland en hielden die krap pe voorsprong tot het einde vast. Woensdag speelt Nederland tegen het nog ongeslagen Ver enigde Staten. Daarna volgen de wedstrijden tegen de Domi nicaanse Republiek en Pana ma, waarin de punten gepakt zullen moeten worden, die een toegangsbewijs moeten opleve ren voor'het eindtoernooi in1 Havanna. Als de schijn niet bedriegt is het Nederlands honkbal een stapje dichter bij de wereldtop gekomen. Na de overwinning op Taiwan en de krappe neder laag tegen Zuid-Korea, boekte de ploeg van manager Harvey Shapiro gisteren tegen de Ver enigde Staten opnieuw een eer-' vol resultaat. De uitslagen van de woensdag ge speelde wedstrijden zijn: Groep A: Porto Rico-Nicaragua 5-1; Groep B: Nederland—Verenigde Staten 2- 4. Stand groep A: Porto Rico 4-6, Ja pan 2-4, Cuba 3-4, Nicaragua, Vene zuela en Italië 3-2 en Nederlandse Antillen 2-0. Stand groep B: Verenigde Staten 4-8, Dominicaanse Republiek en Pa nama 2-2, Nederland en Zuid-Korea 3-2 en Taiwan 2-0. LEIDEN - Ju/de Singel handhaafde zich gisteravond aan de kop van de interregionale zaalvpetbalklasse door concurrent De Maas met 3-0 af te schepen. Zwartewolf Sport kan na een 8-3 overwin ning bij FC Lisse wat ruimer adem halen. Lugdunum veroverde tegen aartsrivaal Ceverbo het eerste punt in dit zaalvoetbalsei zoen (3-3). In de hoofdklasse verloor Menken/L terrein op koplo per Glasbergen. De Noord wijkers gingen met 5-1 onderuit tegen SRV Boys. Noordwijk gaf gisteravond 'niet thuis' tegen Hane- poel. De Veense hekkesluiter vergaarde met een forse 8-2 zege de eerste winstpunten. Bahlmann glipte uit de staartgroep door een 5-3 overwinning op ROAC'79. Leo Beenhakker midden) en Hans van Doorneveld instrueren de jeugd van Lisse (foto Holvast). Ju/de Singel-De Maas 3-0 Voorzichtigheid was troef, waar door beide kandidaten voor een topnotering er geen al te sensatio nele pot van maakten. De Maas was vaker aan de bal, maar de Leidse ploeg gaf feitelijk geen kans weg. Aan het drietal doelpunten van achtereenvolgens Richard Klein en na rust Gerrie Nagtegeller en Piet Sloos had Ju dan ook ruim voldoende voor de volle winst: 3-0. FC Lisse-Zwartewolf 3-8 De Leidse ploeg was met angst en beven naar Ter Specke afge reisd. Coach Frans Stouten miste Cees de Roode (buiten de ploeg ge zet omdat hij een bezoekje aan De Kuip liet prevaleren),'Ben de Roo (die om privé-reden dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie komt) en Ben Heemskerk, die in het Zilveren Molenduel met LFC dinsdagavond zwaar aan zijn enkel geblesseerd raakte. Dat bood tegen het immer stug verdedigende Lis se (Stouten: "Bij 6-1 bleven ze nóg voor de pot hangen") weinig per spectief, maar het liep ondanks al les betrekkelijk soepel. Via 1-4 bij rust werd een ruime 3-8 overwin ning geboekt. Voor Lisse scoorde Wim Bouckaert driemaal. Met eveneens drie treffers klom Hennie Koet naar een ongedeelde eerste plaats op de topscorerslijst. De overige doelpuntenmakers voor Zwartewolf waren Harm de Vos (2x), Koos Siera, Ernstjan Berlage en Edwn Bekkering. Lugdunum-Ceverbo 3-3 Het zal altijd wel hommeles blij ven tussen deze twee rivalen. Op vallend is toch dat Lugdunum uit gerekend tegen de Dordtenaren het eerste punt in de competitie binnenhaalde. Albert Siera zorgde voor 'slechts' een 1-0 voorsprong bij rust. Na een kwartier in de tweede helft zou hij opnieuw sco ren, waardoor het 2-2 werd want eerder hadden Wim Berckenkamp en Frans Bouwman voor Ceverbo productief geweest. In de nerveuze slotfase leek met de 2-3 van de ver der door Hans van As compleet uit de wedstrijd gespeelde Arie Rie- djjk Lugdunum opnieuw puntloos te blijven. Zeker nadat Frans Sjar- dijn ook nog eens de paal trof. Met een leep puntertje zorgde Wim de Roo vier minuten voor het einde toch voor de meer dan verdiende 3-3. Het interregionale duel FV Snoe- kie-Datarex eindigde in 2-2. Hoofdklasse Menken-SRV Boys 1-5 Een verrassende uitslag, die vooral op het conto van Harry van der Zwet (vier doelpunten) en SRV-keeper Bert Bakker mocht worden bijgeschreven. De goalie zorgde ervoor dat Menken na de 1- 0 van Rob van Kersbergen niet ver der wegliep. Na de pauze, toen het dank zij Van der Zwet en Lau van der Voort 1-5 werd, bleek Bakker de voornaamste sta-in-de-weg bij alle Noordwijkse pogingen om iets terug te kunnen doen. Hanepoel-Noordwijk 8-2 Een overtuigende overwinning, de cijfers liegen er niet om. Maar voor Noordwijkse zaal voetballers zijn er soms wel eens belangrijkere zaken aan de orde en geven zij ge woon 'niet thuis'. Gisteravond dus ook. De nog puntloze Veners profi teerden gretig en dankbaar tege lijk. Na 3-1 bij rust werd het 8-2. Doelpuntenmakers Hanepoel: Pim van der Meer 3, Walter Koek 3 en Leander Riebroek 2. Voor Noord wijk scoorden Berry Lumoindong en Jos Smits. Bahlmann-ROAC'79 5-3 Voor rust ging het duel redelijk gelijk op. Halverwege stond het 1-1 door doelpunten van Frans Bahl mann en Hans Weenink. In de tweede helft kwamen de Alphena- ren vlot op voorsprong. ROAC bood bij de pogingen om iets aan de achterstand te doen Bahlmann zoveel ruimte, waardoor het vijf minuten voor tijd dank zij Frank Bakker (2x), Kees van Vliet en Henny van Raay 5-1 stond. In de rommelige slotperiode gaven Cees Star en Wilco van der Meer de eindstand een iets draaglijker aan zien (5-3). Stand interregionaal FC Grovo 6-10 Ju/de Singel 6-10 Ceverbo 6-9 De Maas 6-9 FV Snoekie 6-7 FC Datarex 5-5 Zwartewolf Sport 6-5 De Rozet 6-5 Silva Boys 5-4 Van der Plas 6-3 FC Lisse 6-2 Lugdunum 6-1 Topscorers Hennie Koet (Zwartewolf) 9 Richard Klein (Ju) 8 Jan Kromwijk (Zwartewolf) 4 Marco van der Plas (Van der Plas)4 Stand hoofdklasse Glasbergen 6-9 Menken 5-6 Noordwijk 5-6 Cleyn Duin 4-5 THB Boys 4-4 Bahlmann 5-4 SRV Boys 5-4 Bax 3-3 Van Duuren 3-3 ROAC'79 4-2 De Hanepoel 5-2 Topscorers Jos Smits (Noordwijk) 7 Frans Bahlmann, Frank Bakker, Kees van Vliet (allen Bahlmann), Pim van der Meer (Hanepoel), Fred van Haarlem (Van Duuren), Ruud Alkemade (Menken/L) en Berry Lumoindong (Noordwijk) 5 LISSE Hans van Doorneveld zal in het vervolg aan een touw wor den vastgebonden als hij na zijn schorsing weer de dug-out in mag. Dat althans beweerde de Haarlem- trainer gistermiddag tijdens het in terview-uurtje op de trainingsdag voor C- en D-junioren van FC Lis se. Van Doorneveld werd het on langs voor drie wedstrijden verbo den zijn functie als coach uit te oe fenen, omdat hij tijdens het com petitie-duel van Haarlem met Vo lendam achter de hekken was ge stuurd wegens ontoelaatbaar ge drag. De jeugdige vragensteller, die werd beloond met de prijs voor de origineelste vraag, wilde wel- DAKAR (ANP) - In een turbulent verlopen elfde ronde van het we reldkampioenschap dammen in Dakar is de zegereeks van koplo per Anatoli Gantwarg op bruuske wijze onderbroken. Hij stuitte op veelvoudig oud-wereldkampioen Iser Koeperman, die dichter bij een zege was dan de klassements leider, maar uiteindelijk toch met remise genoegen moest nemen. Dat alles tot grote tevredenheid van Rob Clerc die aan Dubois een kostbaar punt verloor, waardoor hij achterhaald werd door een win nende >Kornjevski. Gantwarg be hield dus met zeventien punten zijn voorsprong op zijn naaste ach tervolgers, die op hun beurt weer een gat hebben geslagen met de rest van het peloton. Na de eerste moeizame confron tatie van dinsdag lussen de Sowjet- en Nederlandse equipe, werd de ronde van gisteren min of meer door beide ploegen gezien als een eens weten hoe hij zijn straf erva ren had. "Het is niet leuk", ant woordde Van Doorneveld, "maar voortaan wordt ik aan een touw ge bonden en het zal dus niet meer ge beuren". Al dan niet toevallig waren gis termiddag van zowel Haarlem als Volendam afgevaardigden naar Ter Specke gekomen om nagenoeg belangeloos de jeugdtrainingsdag op te fleuren. Van Doorneveld had Wim Balm meegenomen, namens Volendam kwamen trainer Leo Beenhakker, keeper Frans Hoek en oud-Ajacied Keje Molenaar op draven. Na het vragen(v)uur train- soort verademing. Met Afrikanen, Amerikanen en de zwak spelende Fransen als tegenstanders moesten de tien sterksten van Europa hun posities kunnen consolideren dan wel verbeteren, was de verwach ting. Voor slechts twee spelers kwam dat ook uit. Grootmeester Alexander Baljakin won in een ui terst ingewikkelde opsluitingspar tij van de Amerikaan Kaplan, die de moeilijkheden al spoedig boven het hoofd groeiden en op de 37ste zet door de klok ging. De tweede den zij de ruim honderd deel- ne(e)m(st)ertjes en Frans Hoek was ook nog eens middelpunt van een penalty-competitie. "Wij hebben vandaag antwoord gegeven op de vraag hoe je de jeugd weer naar het voetbalveld krijgt", sprak een meer dan tevre den organisator Gerard van Dijk na de geslaagde dag. "Niet door al leen selectiespelers voor zo'n dag uit te nodigen, maar door iedereen mee te laten doen aan deze dag". Kees Guyt Een andere Volendam-speler, verwachte overwinning kwam op naam van de Sowjet-grootmeester Michael Kornjevski, die veel tijd investeerde in de opbouw tegen Memel Meless uit de Ivoorkust en daar na byna vier uur spelen het volle rendement voor incasseerde. Hij had Clerc achterhaald. De Nederlandse favoriet had in een onregelmatig spelgenre meer moeite met de Fransman Dubois dan mocht worden verwacht Niet alleen speelde Dubois beter dan dat hij in dit toernooi had laten Kees Guyt, kwam gistermiddag naar de Groenoordhal voor de prijsuitreiking van het herfstzaal- voetbaltoernooi dat w Leiden voor El-elftallen had georganiseerd. Hieraan namen 36 verenigingen, de meesten uit Leiden en omge ving, deel. Het zal de Katwijkse profvoetballer deugd hebben ge daan dat hij de eerste prijs uitein delijk uit mocht reiken aan de aan voerder van Quick Boys El. De einduitslag: 1. Quick Boys, 2. LDWS, 3. Laakkwartier, 4. Voor schoten, 5. Leiden, 6. Koudekerk, 7. Docos, 8. Feyenoord, 9. Leidsche Boys, 10. Nieuwkoop, 11. SEV, 12. Wilhelmus. zien, hij bracht de Nederlander ook in hevige tijdnood. Clerc had voor de laatste veertien zetten nog slechts één minuut en verspeelde in die fase zijn mogelijke kansen op winst. DAKAR - De uitslagen van de woensdag gespeelde wedstrijden in de elfde ronde van de strijd om het wereld kampioenschap dammen in Dakar zijn: Gantwarg (Sov)-Koeperman (Vst) 1- 1; Guinard (Fra)-Jansen (Ned) 1-1; Bal jakin (Sov)-Kaplan (Vst) 2-0; Dubois (Sov)-Clerc (Ned) 1-1; Korr\jevski (So- v)-Memel Meless (Ivo) 2-0; Kane (Se- n)-Van der Wal (Ned) 2-0; Wigman (So- v)-N'Diaye (Ivo) 1-1; Diallo (Sen)-- Scholma (Ned) 0-2; Wirni (Sov)—Autar (Sur) 1-1; Der (Sen)—Stokkel (Ned) 1-1. Stand na de elfde ronde: 1. Gantwarg 17 punten; 2. Clerc en Kornjevski 15; 4. Koeperman, N'Diaye en Wirni 13; 7. Bal jakin, Diallo, Scholma en Wigman 12; 11. Jansen en Memel Meless 11. 13 Au tar, Der, Stokkel en Van der Wal 9, 17. Kaplan 8; 18. Dubois en Guinard 7, 20. Kane 6. Koersen DEN HAAG (ANP) De uitslagen van de woensdag op de renbaan van Duin- digt gehouden koersen zijn: EERSTE KOERS. 1600 meter 1. Zieg- fried B (J.R. de Boer) 2.10,3 - 1.21,4; 2. Zanuska Dakota; 3. Zeres Westfrisia. Toto: winnend 4,90; plaats 1,50 1,20; koppel 4,20; trio 14,60. TWEEDE KOERS. 2040 meter: 1. Yoko Buitenzorg (J.F. van Exter) 2.36,6 - 1.21,7; 2. Yukon River; 3. Ybo Buiten zorg. Toto: winnend 2,20; plaats 1,50 1, 60 6,40; koppel 2,70; trio 92,60. Niet gestart Your Mind en Yulika. DERDE KOERS, 2040 meter: 1. Willem Sun (W. ten Brink) 2.45,8 -1.21,3., 2. Yu- lissa., 3. Ysabel Ossewaard. Toto: win nend 1,90; plaats 1,90 1,80 2,20; koppel 15,50; trio 90,50. VIERDE KOERS, 1900 meter: 1. Turbo (E. Bloem) 2.10,1; 2. Lacy River; 3. Hes- la. Toto: winnend 1,40; plaats 1,40 2,40; koppel 3,30. Niet gestart Duke of Scotland en Starting Point VIJFDE KOERS, 2600 meter: 1. Wodan N (H.W. Langeweg) 3.34,5 - 1.22,5; 2. Warszaw; 3. Wana du Bois. Toto: win nend 2,80, plaats 1,90 1,50 1,50; koppel 10,20; trio 39,20. Niet gestart Valuable Star en Valar du Bois. ZESDE KOERS, 2040 meter: 1. dead haet Yvan Flight (J. de Leeuw Jr.) en Ymir Dale (J. Sikking) 2.47,5 - 1.22,1; 3. Yara Last Toto: winnend 1,90 (Yvan Flight) en ƒ1,10 (Ymir Dale); plaats 1,20 1,20 1,20; koppel 5,70; trio 4 - 7-5 22,70; trio 7 - 4 - 5 9,20. ZEVENDE KOERS, 1800 meter: 1. Bright Moon (J. H. M. Luyten) 2.09,2; 2. Danielle; 3. James Vincent Toto: win nend ƒ7,80; plaats ƒ2,90 ƒ1,90 ƒ3,10; koppel 11,80; trio 106,60. ACHTSTE KOERS, 2040 meter. 1. Wor thy Weber (J. Wagenaar) 2.45,6 -1.21,2; 2. Yortoz; 3. daed heat Wild Rose en Wim- ke. Toto: winnend ƒ2,00; plaats 1,70 2,80 Wild Rose 1,70 Wimke 1,60; koppel 19,60; trio 5 - 2 -1 53,40; tno 5 -2-8 122,40. Niet gestart Wyoming. NEGENDE KOERS, 1609 meter: 1. Vi negar Joe (J. G. Offenberg) 2.06,1 - 1.18,4; 2. Up te Win; 3. Uvenia. Toto: winnend ƒ1,50; plaats ƒ1,40 ƒ28,30 4,00; koppel 17.30; trio 313.00 TIENDE KOERS. 2040 meter: 1. Vryo Buitenzorg (H. J. W. Grift) 2.42,2 -1.19,6, 2. Volando Jonker; 3. Timbre. Toto: winnend 5,50; plaats 2,10 1,10; kop pel 2,60; trio 50,70. Niet gestart Silvio uit Uden. ELFDE KOERS, 1609 meter: 1 Vita Top (T. H. Kooyman) 2.07,9 - 1.18,9; 2. dead heat Way to Fortuna en Wanderer Toto: winnend 2,50; plaats 1,00 1,50 1,80; koppel 5-4 3,80; koppel 5 - 10 1,90; trio 5 - 4 - 10 48,90, trio 5 -10 - 4 ƒ35,10. Totalisatoromzet 245.541,00. HOCKEY - Tim Steens zal dit weekeinde het vierlanden hockey- toernooi in Londen niet meema ken. Hij raakte zondag tijdens de competitiewedstrijd van zijn club Klein Zwitserland tegen Tilburg zodanig geblesseerd, dat hy zich bij coach Wim van Heumen moest afmelden. Harry van Hout van Orarye Zwart is nu in de plaats ge komen van de onfortuinlijke Steens. Sporttoto DEN HAAG (ANP) - De uitslagen van de voetbalwedstrijden die gelden voor sporttoto 41 A van woensdag zijn: Toto 1 2 3 Nederland Hongarije 2 Veendam Den Haag DS 79 - Vitesse Heerenveen - RKC Eindhoven - Graafschap Heracles - SW ►I< Portugal - Tsjechoslow Noorwegen - Ierland Zwitserland - Denemark Spanje - Wales West-Duitsland Zweden 25 België Albanië 2$

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 15